Resultat
 

Resultat från Blodomloppet Uppsala 2012

Herr 5 km

Visar resultat 1251 - 1428 av totalt 1428
Pl. Namn Född Förening/Ort/Land # Netto
1251 » Fredrik Westerman 1983 Glesbygdens Räddningspatrull 6172 46:14
1252 » Kristoffer Bergström 1989 Army of Roses 3 6156 46:15
1253 » Albin Holmberg 2001 Släkten är bäst 4372 46:37
1254 » Johan Apelgårdh 1974 Klockarbo 6192 46:38
1255 » Kjell Lindblad Isis 8205 46:46
1256 » Håkan Jansson Isis 8207 46:48
1257 » Anders Ljunglöf 1953 GE Bodies & Antibodies 7721 46:56
1258 » Hans J Johansson 1959 GE Bodies & Antibodies 7719 46:58
1259 » Simon Norrlid 2002 Uppsala 8912 47:02
1260 » Andreas Pettersson 1990 Attendo Bellman 1 7925 47:03
1261 » Per Strengbom GUB Neoplan 1382 47:16
1262 » Jakob Norrlid 2006 Uppsala 8914 47:17
1263 » Ola Norrlid 1965 Fältjägarna 6810 47:18
1264 » Baskar Nazhadeian 1957 Genomskådarna 4 6888 47:31
1265 » Owe Rubenman 9804 47:32
1266 » Torsten Brandt Backslick 7249 47:39
1267 » Stefan Johansson Backslick 7253 47:42
1268 » Inderpal Singh 1970 Premier Rider AB 9691 47:43
1269 » Mattias Rembrink 1990 Hugin & Linné 3 5365 48:00
1270 » Ola Jonsson Livsmedelsverket Lag2 7414 48:00
1271 » Leif Lek Kom igen, Lena! 7223 48:15
1272 » Östen Bernelind Målfokus 1 6727 48:15
1273 » Daniel Bernelind 1971 KFM Pålitlig 5393 48:16
1274 » David Forslund 1979 GE Team Långsam- det är gångbart 7813 48:19
1275 » Benny Välitalo 9613 48:28
1276 » Stefan Dawson PI lag 1 4507 48:28
1277 » Håkan Insulander PI lag 2 4515 48:31
1278 » Isak Göransson 2002 Vi är bäst! 6916 48:36
1279 » Åke Göransson 1967 Vi är bäst! 6913 48:36
1280 » Stefan Lind Bolandgymnasiet 4 7918 48:38
1281 » Martin Almström 1989 SLU Lövsta 1 9065 48:51
1282 » Mikael Bruhn 1963 Tallens IF lag 2 4884 49:01
1283 » Tomas Hedberg 1953 9003 49:10
1284 » Johannes Strinnholm 1981 Zuma joggers 1615 49:26
1285 » Björn Hamrin 7198 49:31
1286 » Pecka Kivelä 1962 Aktiv Ortopedteknik 3 7088 49:33
1287 » Patrik Lorentzon SVAmif 5 9178 49:34
1288 » Erik Nordkvist SVAmif 5 9177 49:34
1289 » Kjell Johansson 1948 Aktiv Ortopedteknik 3 7089 49:35
1290 » Joao Bila 1976 Mykopat 1 7137 49:44
1291 » Mike Peters 1964 GE Team Långsam- det är gångbart 7814 50:02
1292 » Hans Ström GRIP Team 9529 50:22
1293 » Martin Karlsson Fun n´run 8558 50:29
1294 » Anonym Anonym 6312 50:32
1295 » Cesar Arancibia Spinalis 6394 50:32
1296 » Tore Ericsson 1943 SprångochGång 8313 51:00
1297 » Lars-Erik Nilsson 1956 Team Gottsunda 2 8599 51:10
1298 » Walat Metto 1986 Pernilla 6245 51:12
1299 » Sebastian Leukhardt 2001 Uppsalapolisens IF Staben 2 4043 51:19
1300 » Pär Sällström Striking bumble-bees 4699 51:19
1301 » Jonas Karlsson Vårdförbundet Uppsala 5566 51:21
1302 » Erik Östblom Team Hunderbart Dagis 2 8700 51:28
1303 » Jonas Gestblom 1970 Uppsala 4290 51:31
1304 » Anonym Anonym 6595 51:39
1305 » Martin Ferm 1977 Q-Teens lag 2 9088 51:39
1306 » Mikael Karlsson Upplands Idrottsförbund gul 9256 51:41
1307 » Edward Lundblad 1974 Q-Teens lag 2 9090 51:41
1308 » Hosnav Yetiz 1968 Villa Vänge 1554 51:52
1309 » Lars-Tomas Hall 1954 Ottelin 2 5524 51:56
1310 » Tomas Persson Bälinge 2 3295 52:01
1311 » Bilal Algoz Valsätraskolan lag 3 7350 52:03
1312 » Ivar Murelius Bälingebygdens församling 9082 52:08
1313 » Kristoffer Åslund 1986 Vi fem ba´ 8357 52:10
1314 » Roger Öhman 1971 Vi fem ba´ 8359 52:15
1315 » Roland Hugosson 1961 8992 52:18
1316 » Timo Pekkanen Oanade krafter 7236 52:21
1317 » Hampus Angelborg Kära Örebroare! 7256 52:22
1318 » Jonas Uddling PA 9277 52:23
1319 » Kaleva Anders Årsta1 6406 52:31
1320 » Anonym Anonym 6755 52:31
1321 » Gunnar Rutqvist Valsätraskolan lag 2 7347 52:33
1321 » Anonym Anonym 5055 52:33
1323 » Mikael Persson Team Academicum 7141 52:38
1324 » Per Lundblad FK 13 6466 52:54
1325 » Anonym Anonym 591 52:59
1326 » Peter Rautila FK 39 6536 53:09
1327 » Osman Gülen FK 39 9732 53:10
1328 » Anders Westin 1976 Universitetspersonalens IK EA2 2503 53:23
1329 » Sami Packalén 1982 Team ESBL 6079 53:24
1330 » erik jansson 1964 4397 53:55
1331 » Gabriel Holmin Boland Gymnasiet 1 2422 54:03
1332 » Ibrahim Hayat 9227 54:07
1333 » Kjell Karlsson 1960 GE SW Erik sprinGEr till fikat 7801 54:08
1334 » Anders Alarcon 1980 Thermo Fisher Scientific Elite 5066 54:11
1335 » Pie Blume 1945 Regionen 4664 54:12
1335 » Roger Holmberg 1954 CEREALIA 1 7402 54:12
1337 » Mikael Holmberg 1975 Spider Web 5629 54:15
1338 » Sasha Mirpour Bumbibjörnana Vrå 9485 54:31
1339 » Mikael Sörenssen Bumbibjörnana Vrå 9488 54:31
1340 » Adam Jerwanski 1988 Uppsala 8354 54:32
1341 » Robert Borowiec 1988 UPPSALA 5957 54:34
1342 » Per Svedin Bumbibjörnana Vrå 9484 54:37
1343 » Mattias Hjelm 1982 CSN1 8965 54:39
1344 » Magnus Olsson Team Uppsalahiss 1 7262 54:46
1345 » Anonym Anonym 6906 54:46
1346 » Magnus Andersson Team Uppsalahiss 2 7263 54:47
1347 » Bengt Persson Spakbackarna 4173 54:51
1348 » Andreas Blomgren MALDI - Skubba för LÄIF 4632 54:52
1349 » Lennart Brink Fjällnora ettorna 9503 54:56
1350 » Nasir Rabi 1975 Pernilla 6243 55:00
1351 » Mikael Pettersson SVAmif 7 3134 55:02
1352 » Per Sporrong Team Mumintroll 7463 55:04
1353 » Niclas Bergström Snabba gänget 8604 55:05
1354 » Sven Sundin Fridlysta Flanörer 7359 55:15
1355 » Anonym Anonym 6248 55:28
1356 » Janne Malmberg Kommunledningskontoret lag 2 4520 55:37
1357 » Johan Mansfeldt 1967 Phosworks AB Team 3 8029 55:46
1358 » Paulos Habteyesus 1970 Glimmern Lag 1 9053 55:58
1359 » Anders Kellerth Fur On Tur Lag I 7393 56:04
1360 » Peter Oblack Fur On Tur Lag I 1961 56:07
1361 » Olov Larsson Uppsala 4216 56:27
1362 » Mattias Ahlbom Årsta1 6407 56:27
1363 » Carl-Arne Asplund Familjen 5222 56:48
1364 » Andreas Fugmann Rehab 2 5185 56:55
1365 » Mattias Ismail Eriksson JM Tornet 2 9775 56:55
1366 » Thomas Matzen 1968 8910 57:13
1367 » Palle Raabjerg 1982 Philochoros 1 8254 57:13
1368 » Jonas Olofsson 1970 70-talisterna 4361 57:13
1369 » Magnus Thibblin FK 36 1218 57:16
1370 » Andreas P-E Eriksson FK 32 1212 57:17
1371 » Per-Inge Byström Bjerking Rehab 7295 57:20
1372 » Blom Fredrik 1982 Nordiska Afrikainstitutet 1 7201 57:22
1373 » Staffan Tilling 1951 Uppsalapolisens IF Staben 2 4041 57:24
1374 » Jan Berg A0 7513 57:32
1375 » Göran Södergren WSP Uppsala 5,0 4417 57:49
1376 » Peter Lundbäck Friskvårdarna 2 5430 57:49
1377 » PG Norman Valsätraskolan lag 6 7501 57:50
1378 » Kjell Norrby Kråkorna 5423 57:50
1379 » Anonym Anonym 5918 58:18
1380 » Urban Josefsson 7124 58:25
1381 » Johan Ryberg 1971 Slutspurten 4540 58:33
1382 » Karl Ekström 1966 GE Team Långsam- det är gångbart 7811 58:37
1383 » Dennis Bergman 1978 GE CBS D-sign 7728 58:39
1384 » Göran Fallman Ramböll 3 8053 58:50
1385 » Mats Pehrsson 1967 SLU Lövsta 3 9074 59:04
1386 » Johan Drevemo Närpsykiatri i Enköping 2436 59:09
1387 » Hans Forsberg 1950 Forsbergs Heja Våla! 4547 59:14
1388 » William Isaksson Familjen Isaksson 254 59:15
1389 » Tord Engström Kom igen, Lena! 7221 59:26
1390 » Kim Hultén NCC Uppsala 1 4636 59:30
1391 » Pedro Mamani Walking Fighters 491 59:35
1392 » Anonym Anonym 2804 59:56
1393 » Anonym Anonym 2805 59:57
1394 » Per-Lennart Brorsson GUB Scania 5927 1:00:05
1395 » Jan Höglund Carl Wahren Gymnasium 1 5620 1:00:12
1396 » Joakim Hjelmer 1979 GE DisTeam 7737 1:00:16
1397 » Ola Korpås 1976 KSU 5 Vi ligger steget före 5243 1:00:21
1398 » Mats Jansson 1974 HR 2 6181 1:00:30
1399 » Michael Lindblom Krampkänning 1740 1:01:05
1400 » Stefan Gustavsson 1967 Vattenfall Lag 9 7056 1:01:07
1401 » Anders Berg 1974 Team PoKoNiS 6037 1:01:15
1402 » Per Sjunnesson 8114 1:01:33
1403 » Martin Asp 2002 Bälinge 4244 1:02:25
1404 » Niklas Malmberg Run for IT LÄIF!! 5050 1:02:26
1405 » Christopher Karlsson 1989 SLU Lövsta 3 9076 1:02:49
1406 » Ulf Karlsson Sköld 1955 Skomakargatan 6266 1:02:56
1407 » Kent Reinedahl Vuxenutbildningen Linné 4 5761 1:03:20
1408 » Tomas Asp 1965 Bälinge 4243 1:03:50
1409 » Erik Remnefalk Hammarskog Heroes 9499 1:04:50
1410 » Johan Jernebring Hammarskog Heroes 9497 1:04:51
1411 » Jimmy Gonzales Snabba gänget 8605 1:05:00
1412 » Thomas Ohlsson Hammarskog Heroes 9498 1:05:05
1413 » Joakim Jansson Hammarskog Heroes 9496 1:05:09
1414 » Xiaohu Guo UIK Speed and structure 8075 1:05:15
1415 » Stig Andersson 1946 SLU Lövsta 2 9073 1:06:18
1416 » Roman Bruzda 1955 KKF2 4761 1:06:41
1417 » Anonym Anonym 7858 1:09:38
1418 » Anonym Anonym 7859 1:09:55
1419 » Urban Moren Årsta6 6430 1:09:57
1420 » Jon Johnson Sogeti Uppsala #1 7270 1:11:20
1421 » Marek Jerwanski 1955 Ekeby Hälsocenter 1 584 1:13:24
1422 » Mats Wedin NCC Uppsala 1 4637 1:23:03
1423 » Olle Öberg 1948 Elastic boys 2 5740 1:25:54
1424 » Uno Mattsson 1946 5488 1:26:09
1425 » Linus Carlsson Mercodia2 8612 1:28:20
1426 » Kent Broström CGM 3 6948 1:33:09
1427 » Daniel Bjälmén IKEA 1 9239 1:48:54
1428 » Tommy Pettersson 1976 Power Rangers 6253 1:51:22



Kontakta oss   |   Skicka feedback

Copyright © 2009 Racetimer AB. All rights reserved