Svenska Sv   English En  
Resultaten är producerade av Racetimer

Lagresultat från Grabbhalvan i Norrköping 2008

Grabbar

Placering Lagnamn Resultat
1. Siemens 1:38:18
Erik Engvall 18:55
Christian Svedung 19:01
Kenneth Pettersson 19:35
Stellan Andersson 20:12
Eero Mikkola 20:35
Niklas Hedberg 21:24
Tomas Karlsson 22:00
Tobias Kiuru 22:26
Martin Egelius 22:45
Jan-Erik Axelsson 23:22
Thomas Lööf 23:48
Semir Drocic 24:16
Ronnie Olsson 24:29
Tommy Jacobsson 24:43
Roger Jonsson 25:25
Magnus Moberg 25:29
Niklas Hanson 25:42
Hans Mattsson 26:13
Anders Danielsson 28:10
Daniel Andersson 28:48
Simon Larsson 29:29
Jonas Nilsson 35:03
2. Vattenfall Service Syd 1:40:36
Kristoffer Frank 19:17
Magnus Karlström 19:19
Joakim Sandvik 19:20
Christer Jakobsson 19:22
Peter Samuelsson 23:18
Joakim Joelsson 23:18
Anders Jacobsson 23:24
3. Konstruktionshuset IF 1:43:37
Mikael Rosenqvist 18:24
Oscar 19:07
Mikael Eriksson 20:23
Richard Trygg 21:22
Thomas Dahlstedt 24:21
4. Fiskeby Board IF 1:45:16
Per Lindgren 19:05
Lars-Åke Nilsson 20:26
Staffan Ahlberg 21:45
Håkan Forsgren 21:57
Thomas Erlandsson 22:03
Greger Mattsson 22:45
Anders Fransson 24:47
Mats Kulander 25:23
Ronny Gustavsson 26:52
Henrik Andersson 28:05
Patrik Hübsch 28:33
Benny Berling 28:39
Oliver Coursell 28:56
Martin Rönn 38:36
Mikael Rönn 38:36
5. Olles Bananer 1:45:35
Oscar Frisk 19:46
Jonathan Brandtberg 19:59
Christoffer Wern 21:13
Martin Eklund 21:25
Anton Brönnert 23:12
6. SITlöparna 1:46:11
Edvin Karlsson 16:45
Andreas Karlsson 17:58
Matti Sirkiä 23:25
Patrik Enbom 23:45
Niclas Mörnsjö 24:18
7. E.ON IF Energi 1:46:49
Johan Bahlner 20:36
Jan Lantto 21:07
Eric Fälth 21:27
Marcus Blohm 21:43
Ulf Gunnar 21:56
Ivar Lindkvist 22:32
Leif Karlsson 22:43
Patrik Bastholm 22:59
Christer Jangendal 23:37
Ali Maghsoudi 23:39
Adler Moraga 23:44
Jörgen S Andersson 24:01
Rikard Rosell 25:08
Mats Romlin 25:57
Jesper Low 26:27
Joachim Nestor 27:24
Ove Mulelid 27:26
Magnus Lagerström 28:25
Timo Nackesjö 29:41
Magnus Bergman 29:58
Mats Månsson 30:28
Richard Hermansson 35:05
Joakim Altstadt 40:26
Johan Stenberg 40:27
Mattias Hallin 41:30
8. Djäkneparkens IF 1:47:03
Pontus Enström 21:20
Adnan Kadrispahic 21:21
Gustaf Forsell 21:21
Emran Demiri 21:26
Djemail Maksuti 21:35
Gustav Holeby 22:32
Jonathan Molander 22:42
Daniel Andersson 23:22
Tommy Vestergren 24:08
Alexander Nyström 25:56
Max Waern 26:04
Viktor Stalidis 26:10
Oliwer Andersson 26:17
Oscar Nilsson 26:20
André Andersson 27:12
Christer Magnfält 28:33
Christian Hallberg 32:41
Dhiya Shribr 45:57
Tommy Jansson 47:49
9. Johansson & Schöttle Guldsmedsateljé AB 1:48:11
Thomas Johansson 20:14
Oskar Johansson 20:32
Martin Johansson 20:57
Jan-Henrik Schöttle 22:40
Tom Lysell 23:48
Christer Johansson 24:47
Oskar Löfroth 24:59
Bengt Löfroth 25:00
B-O Magnusson 26:08
Håkan Dauvén 28:50
10. MatLabs Vänner 1:49:25
Robert Nilsson 19:14
Otto Åstrand 20:16
Jimmy Panni 21:59
Marky Egebäck 22:36
Martin Heljedal 25:20
11. Brukskorpen/SHT 1:49:43
Simon Nyberg 19:43
Stefan Gustafsson 19:57
John Blide 22:01
David Abrahamsson 22:47
Mårten Uppdal 25:15
Tommy Söderqvist 26:12
Kjell Dahl 26:33
Peter Thyrell 43:41
12. Gaia System 1:50:01
Fredrik Adolfsson 20:40
David Kästel 21:19
Hans Ekström 21:27
Fredrik Knutson 22:51
Alexander Petrovski 23:44
Robert Walter 25:37
Johan Lindén 27:22
Erik Dickens 28:10
13. MIGRATIONSVERKET 1:50:43
DANIEL LARSSON 20:24
MAX LÖFGREN 22:17
OLA ESIASSON 22:27
GÖRAN LÖFGREN 22:33
BENT LARSSON 23:02
NENAD DUBORIJA 25:38
JAKOB STEIN 27:02
FREDRIK STEIN 27:04
14. Österströms Rederi 1:50:47
Filip Abrahamsson 18:56
Daniel Werner 20:43
Per Fransson 23:28
David Krantz 23:44
Christian Hallberg 23:56
Mårten Zakrisson 24:00
Pontus Lindberg 24:20
Joacim Högberg 24:46
Johannes Thun 24:49
Percy Österström 25:59
Mathias Jönsson 27:06
Caj Stenström 27:45
Rickard Larsson 28:28
Fredrik Karlsson 29:14
Carl-Johan Carlstedt 32:37
15. Saras Hälsokälla 1:50:52
Anders Joelsson 18:43
Olle Joelsson 21:13
Fredrik Vahtra 21:56
Morgan Strömberg 23:02
Henrik Vahtra 25:58
Lennart Jansson 32:42
Jonas Hylen 39:13
Lars Hillbom 39:13
16. Bravikens IF 1:50:57
Jonas Jideström 21:35
Patrik Häggler 22:01
Magnus Ström 22:05
Björn Mattsson 22:36
Daniel Johnson 22:40
Bert Karlsson 23:06
Christoffer Markman 23:46
Fredrik Johansson 24:08
Håkan Johansson 24:24
Magnus Hjort 24:42
Fredrik Rogsjö 24:53
Kjell Nilsson 24:55
Gösta Nilsson 25:00
Tapani Solinen 25:30
Mårten Jarl 25:35
Gunnar Johansson 26:02
Michael Åström 26:06
Claudio Muslijevic 26:11
Kjell Ericsson 26:13
Fredrik Jalkemo 26:17
Eric Söderman 26:22
Leif Malmström 26:23
Joakim Forsberg 26:23
Jan Karlsson 26:31
Petre Malmström 26:35
Bengt Rastland 26:48
Ted Nibenius 27:26
Jörgen Öhrberg 27:28
Tony Eriksson 27:32
Janne Hagberg 27:43
Ola Reimer 27:50
L O Sundström 27:56
Alexander Andersson 27:58
Michael Enlund 28:14
Patrik Andersson 28:14
Mats Barden 28:30
Daniel Stenanovic 28:47
Hasse Salomonsson 30:00
Claes Johnsson 30:41
Mats Andersson 31:04
Johan Lundqvist 31:07
Johan Paar 31:13
Lennart Andersson 31:37
Peter Nilsson 31:55
Peter Leonhardt 33:23
Borislav Veber 33:45
17. Söderbergs Lastbilar i Norrköping 1:52:19
Fabian Rosenquist 19:20
Lars Roenquist 21:46
Lars Almkvist 22:02
Sebastian Ragge 24:14
Elio Baglioni 24:57
Robert Söderholm 27:18
Lars Borén 27:26
Göran Dehlin 27:49
Joakim Karlén 28:37
Magnus Andersson 28:39
Torbjörn Eriksson 30:17
Daniel Borén 30:44
Niklas Norling 31:02
Sven-Ove Ekerbring 31:26
Kristoffer Eriksson 32:05
Mats Borén 32:13
18. AC STADIUM Lag 3 1:52:45
Johan Böök 18:59
Andreas Gertsson 19:13
Martin Bovin 22:48
Stefan Davidsson 25:21
Sven Svennson 26:24
19. Ångan uppe II 1:52:47
Magnus Svensson 17:18
Daniel Andersson 21:08
Michael Blomqvist 21:22
Rickard Heinefeldt 25:53
Stefan Petter 27:06
20. Swedbank Norrköping 1:52:49
Jakob Penell 19:32
Timmy Seger 20:20
Björn Andersson 22:34
Torbjörn Nilsson 24:44
Hanry Järvinen 25:39
Anders Pihl 29:06
Mats Andersson 30:15
Kennet Malmberg 30:40
21. Djungelpatrullen 1:52:51
Torsten Möller 19:56
Thure Karlsson 20:40
Tommy Karlsson 20:40
Henrik Lundgren 24:59
Nisse Karlsson 26:36
22. Kimstad GoIF 1:53:07
Jonas Karlsson 19:10
Erik Svensson 19:50
Karl Mollén 21:01
Olle Lindblom 25:19
Lennart Carlsson 27:47
23. SMHI IF/Lag A 1:53:34
Johan Strömqvist 20:00
Patrick Samuelsson 21:00
Magnus Carlsson 21:02
Anders Ekner 24:28
John Lundvall 27:04
24. Rejlers lag 4 1:53:53
Lars Friberg 20:35
Jonas Westin 20:53
Roger Gustafsson 23:11
Jonas Lindqvist 23:22
Henrik Blom 25:52
25. Gamleby OK 1:55:07
Matti Pylkkänen 21:45
Joakim Söderström 22:38
Mikael Alamaa 23:04
Ola Nilsson 23:15
Johan Olsson 24:25
Jonny Gustavsson 26:26
Hans Söderberg 26:27
Håkan Pettersson 30:54
Göran Almgren 31:18
Per Ekenger 41:07
26. PEMA Arbetskraft AB 1:55:17
Adrian Liebgott 19:57
Pär Eriksson 21:36
Johan Oscarsson 23:32
Magnus Andersson 23:53
Harald Rolke 26:19
Johan Holmert 26:52
Bosse Sundman 26:55
Mats Sällqvist 26:58
27. Wettex 1:55:29
Fredrik Jonsson 18:06
Mikael Tjäder 22:19
Ulf Andersson 23:17
Heinz Woebel 25:29
David Roger" Johansson" 26:18
28. ACC Services AB 1:56:01
Mikael Berglund 21:25
Fredrik Thorén 22:05
Jimmy Franzén 22:39
Jimmie Blomqvist 23:01
Johan Claesson 26:51
Göran Axelsson 27:17
29. Visionsbyrån.se 1:56:01
Kristian Lyngenberg 20:29
Patrik Fjärstedt 22:22
Robert Söderlund 23:28
Pierre Wiman 24:40
Jan Schütz 25:02
30. NHS IF 1:56:10
Lars-Göran Karlsson 20:21
Jonathan Sundgren 22:41
Andreas Håkansson 23:00
Magnus Lindström 24:10
Fredrik Lönnberg 25:58
Johan Ekström 27:00
Viktor Ohlsson 34:53
Anders Ohlsson 34:54
31. Sapaprofilerna 1:57:08
Thorn Svante 19:52
Thorn Christer 20:30
Panzare Joakim 23:53
Holmsten Christer 26:08
Bhatt Ramnik 26:45
Eriksson karl 31:21
Kataria Vin 35:02
32. Hellmer Musketörerna 1:57:10
Bo Fransson 20:43
Christer Ax 21:46
Mattias Ravander 23:07
Andreas Boman 24:12
Ivan Coronado 27:22
33. AC STADIUM LAG 1 1:57:28
Daniel Eklund 21:39
Fredrik Andersson 22:00
Anders Andersson 22:17
Christian Hellström 23:12
Anders Kalmermo 28:20
34. Postens IF 1:58:00
Bryan Faulders 19:34
Oskar Ottosson 23:30
CM Hoffsten 24:22
Stig Samuelsson 24:51
Michael Svensson 25:43
Peter Hoffsten 26:08
Peppe Karlsson 26:17
Sven-Arne Ottosson 26:17
Mats Thelander 26:40
Göran Bergljung 36:40
Nils-Ove Johansson 37:52
35. Dahl Norrköping AB Lag 2 1:58:33
Martin 19:36
Magnus Johansson 21:58
Lars Derenkrans 22:14
Dick Samuelsson 25:27
Jörgen Nilsson 29:18
36. skägårdsgabbarna 1:58:44
Tommy Eriksson 17:48
Gustav Zackariasson 22:17
Stig Eriksson 25:24
Lennart Kjellgren 26:29
Erik Kjellgren 26:46
37. Hagagymnasiet 1:58:45
Christian Oppelt 21:00
Mikael Björklind 22:46
Håkan Liljeqvist 22:59
Per-Erik Hahn 24:34
Leif Camhagen 27:26
38. AC STADIUM LAG 2 1:58:50
Johan Bertil Swärdh 15:59
Christian Forsmar 24:37
Viktor Ögren 24:51
Pär Hägerström 25:23
Carl Johan Ask 28:00
39. Ramböll 1 1:58:51
Andreas Samuelsson 22:26
Lars Skoog 22:56
Martin Johansson 23:12
Pontus Franzén 23:59
Urban Andersson 26:18
40. Forema Bil 1:59:02
Fredrik Bark 22:23
Jonas Bengtsson 22:26
Jacob Axelius 23:38
Henric Westman 25:08
Lasse Johansson 25:27
Anders Lindh 26:48
Jens Aronsson 27:58
Björn Bengtsson 28:52
Armin Makas 29:09
Bosse Händel 29:17
Ola Noren 30:49
Sejad Makas 31:51
Stisse Sundström 34:47
Gunnar Jardelin 37:46
41. Wirström & Månsson Rör 1:59:22
Joakim Fast 21:52
Jonas Zengler 22:29
Torbjörn Engsborn 23:19
Joakim Nåvall 23:38
Mikael Gustafsson 28:04
42. Noss lag 1 1:59:39
John Wiklund 20:42
Erik Pettersson 21:04
Aram Kader 23:21
Daniel Blixt 25:27
Hans Karlsson 29:05
43. Telia 2:00:29
Daniel Hellbring 20:36
Peter Gustavsson 22:58
Kent Garhagen 25:10
Roger Hultman 25:27
Bengt Andersson 26:18
Peter Widén 26:47
Hans Karlsson 31:03
Olle Hellbring 33:31
44. Rejmes 2:00:40
David Bergström 21:24
Joakim Rydin 22:18
Bertil Carlsson 24:45
Simon Delin 25:00
Bo Larsson 27:13
Mikael Schwartz 27:34
Kjell Nehlin 29:23
Rickard Karlsson 30:42
Jim Olofsson 32:13
Conny Olofsson 32:13
Sune Johansson 32:35
Stefan Simonsson 32:35
Björn Nordh 32:51
Jan Larsson 39:25
Jari Rauhala 44:37
45. Econova 2:01:34
Kristian Eriksson 22:37
Per Collin 23:19
Leif Bjerner 23:19
Jens Hoffrèn 24:55
Torben Ågren 27:24
46. Kolmårdens behandlingshem 2:01:41
Erik Söderström 19:16
Ville Green 24:55
Urban Göransson 25:29
Mikael Åkerberg 25:53
Henrik Olsen 26:08
Yngve Hansen 26:20
47. MA-Teknik AB 2:02:05
Stefan Törnqvist 20:31
Henrik Nilsson 22:47
Mike Nilsson 23:50
Rickard Nilsson 26:38
Lennart Fredriksson 28:19
Bertil Werkander 28:20
48. Seco Tools 4 2:02:20
Clas Möller 21:01
Simon Hellborg 22:35
Harios Goltsis 24:01
Pär Nordberg 25:11
Fredrik Sävhult 29:32
49. Billerud 2 2:02:20
Peter Kindgren 21:11
Mats Helmerud 24:41
Jonny Gustafsson 24:51
Roger Hagström 24:59
Christer Tollén 26:38
50. Solpojkarna 2:02:28
Mats Pettersson 22:49
Anders Wahlén 22:49
Peter Adamsson 23:30
Henrik Ruul 26:40
Pelle Pettersson 26:40
51. Skanska Electro AB 2:02:30
Christer Aronsson 21:56
Jonas Jägerhed 23:06
Lars Hanqvist 24:09
Claes Molander 25:18
Kristoffer Molander 28:01
Rikard Andersson 29:53
Mats Andersson 30:51
Charlie Eriksson 32:04
Sonnie Sundin 33:02
52. Whirlpool Runners 2:03:01
Björn Pettersson 19:28
Jimmy Rosén 20:57
Paul Lindgren 25:49
Håkan Liljeberg 25:49
Lars Wäppling 30:58
53. Lundbergs 2:03:08
Roger Kjellberg 18:44
Niklas Trygg 21:14
Lars Johansson 21:32
Petter Starenhed 28:24
Michael Knutsson 33:14
54. Bygg 9:an Lag 2 2:03:16
Simon Dahlström 21:39
Matti Kerkekä 21:54
Kari Murtona 23:10
Dennis Andersson 28:07
Jonny Persson 28:26
55. Hellmer Packat o klart 2:03:50
Resit Togmat 19:06
Patrik Granlund 24:37
Roger Andrén 26:04
Claes Andersson 26:47
Johan Hagman 27:16
56. häfla bruks ab trapp avd 2:04:19
p-o nilsson 21:37
johnny svahn 21:37
tommy öberg 22:59
rabhi el dhib 26:42
håkan axelsson 31:24
57. Kraftel 2:05:36
Jimmy Mellwing 21:01
Hans Carlsson 21:08
Anders Lundberg 26:19
Daniel Larsson 28:34
Mac Älveteg 28:34
58. Billerud 10 2:05:41
Tommy Olsson 21:22
Åke Munther 24:50
Stefan Olsson 25:20
Roland Olsson 26:33
Bo Ohlsson 27:36
59. Pöyry 1 2:05:46
Magnus Johansson 20:34
Fredrik Nilsson 23:13
Robert Stade 24:21
Hans Claesson 28:00
Oskar Fjäll 29:38
60. Etteplan 1 2:05:56
Robert Wettersten 18:56
Robert Bergström 23:07
Örjan Karlsson 23:44
Mika Oksanen 29:32
Sverker Marklund 30:37
61. Siemens Husgrabbarna 2:06:00
Jörgen Carlsson 20:58
Anders Wiess 22:34
Hans Carlsson 25:45
Magnus Melander 28:19
Tor-Björn Agri 28:24
62. Saab Aerotech / Supportrarna 1 2:06:16
Ulf Andersson 22:18
Mats Näslund 23:32
Peter Skullman 25:07
Mats Melin 26:41
Bo Alsö 28:38
63. IT-enheten 2:06:19
Mikael Bengtsson 20:22
Krister Arvidsson 23:48
Per Joelsson 25:42
Anders Fredriksson 26:04
Roy Ericsson 30:23
Kenneth Robinsson 34:33
64. Legionen 2:06:23
Vilhelm Hedberg 21:16
Per Larsson 22:43
Anders Olsson 26:44
Dan Englesson 27:50
Kim Andersson 27:50
65. Betweenwall 1 2:06:31
Anders Östrem 24:26
Andreas Eriksson 24:57
Johan Sandvall 25:13
Jonas Eriksson 25:26
Mattias Andersson 26:29
66. Peterson Packaging AB 2:06:41
Lars Philipsson 24:08
Anton Hagvall 24:18
Johan Hedlöf 24:45
Tony Carlsson 25:32
Bertil Hagvall 27:58
Joakim Bökman 28:09
67. Bergska skolan 2:06:59
Pasi Peltoniemi 21:29
Daniel Nord 22:04
Gösta Johansson 24:09
Magnus Nilsson 29:27
Arne Dagmalm 29:50
Ulf Lundbäck 33:11
Sten Emmoth 52:23
Anders Johansson 52:23
68. Outokumpu Nordic Brass 2:07:39
Tedd Starkås 23:25
Mikael Öhr 23:29
Ronny Lobenius 26:07
Peter Andersson 27:19
Fredrik Johansson 27:19
Håkan Andeersson 28:48
Mikael Ståhl 30:43
Håkan Nilsson 31:45
Johan Carlsström 41:08
Micheal Malmström 41:51
69. BE-Group 2:07:43
Emil Karlsson 23:09
Viktor Lundberg 25:52
Fredrik Nilsson 26:09
Krister Bjärbo 26:12
Christian Nyqvist 26:21
Thomas Milden 28:12
70. JENS S. TRANSMISSIONER AB 2:07:52
Andreas Hillman 21:35
Stefan Jönsson 21:53
Marcelo Chaparro 25:10
Joakim Hesselgren 25:37
Sten Heurlin 33:37
71. Team Sundells Bil 2:08:14
Jens Möller 21:40
Joakim Fors 25:25
Fredrik Edlund 25:47
Daniel Ljung 26:16
Björn Sandberg 29:06
Per Sundell 40:31
Thomas Wall 41:28
Mikael Alf 43:57
Mats Ronlin 43:57
72. LINDROTH & LINDQVIST BILLACK 2:08:50
TOBIAS LINDROTH 22:32
ROBERT BERGFELDT 24:27
HÅKAN PETTERSSON 25:57
JOAKHIM LINDQVIST 27:27
RASMUS BRINGFELT 28:27
TOMMY ANDERSSON 28:31
KENTH LINDQVIST 29:43
TOMMY LINDROTH 31:37
ANDERS HELGESSON 45:18
MIKAEL PETTERSSON 45:19
JUHA KEMPPAINEN 50:34
NICKLAS TRODELL 50:34
73. Strålskydd 2:10:19
Ulf Nilsson 19:33
Nisse Nilsson 22:32
Peter Nilsson 26:16
Henrik Fahlen 27:55
Peter Bergström 34:03
74. Seco Tools 1 2:10:59
Patrik Jangenstedt 22:17
Jan Johansson 24:39
Jimmy Karlsson 25:12
Anders Andersson 26:14
Grant Holfors 32:37
75. råsslaskolan 2:11:04
håkan nilsson 18:58
stefan åkerblom 22:28
david richardsson 22:29
daniel johansson 32:35
claes larsson 34:34
conny pettersson 34:34
lars-åke karlsson 34:35
peter norrbom 34:55
kent andersson 34:55
76. Rejlers lag 7 2:11:18
Pär Johansson 17:00
Henrik Vuorinen 17:03
Vakans 29:21
William Holgersson 33:57
Roger Holgersson 33:57
77. OFFICE DOCUMENT 2:11:54
Felix Orhagen 24:27
Krister Eriksson 26:02
Joakim Edoff 26:11
Lars Orhagen 27:03
Michael Karlsson 28:11
Bernt König 30:25
78. Lantmännen Maskin Norrköping 2:12:58
Tomas Lifberg 25:02
Anders Skotte 26:20
Lars Karlsson 26:21
Marcus Hermansson 27:24
Gunnar Persson 27:51
Bonny Samuelsson 29:52
Bo Larsson 34:00
Jan Svensson 40:47
Göran Leijonqvist 40:52
79. RODDKLUBBEN 2:13:01
ÁXEL BLOME 22:56
JOHNNY ERIKSSON 24:37
JAN BLOMÉ 27:33
SÖREN BERGGREN 28:27
KENTH LARSSON 29:28
80. Wirström & Månsson Rör 2:13:15
Mikael Skogh 22:03
Stefan Palm 26:10
Anders Lagerström 26:58
Johan Pett 27:37
Peter Idermark 30:27
81. Pöyry 2 2:13:16
Ove Karlsson 18:28
Anders Nordenö 23:56
Fredrik Carlsson 24:18
Mattias Walther 27:08
Fredrik Aldén 39:26
82. Saab ME5 2:13:37
Thomas Manning 23:58
Per-Erik Eriksson 24:30
Anders Westberg 25:57
Lennart Fredriksson 28:42
Peter Carlsson 30:30
83. The Sleepers 2:13:39
Peter Svensson 21:42
Johan Ahlström 25:26
Niklas Karlsson 25:58
Hans Svensson 30:16
Mikael Mustonen 30:17
84. Rejlers lag 2 2:13:52
Göran Zetterdal 23:04
Rikard Tärning 24:34
Mats-Olof Johansson 24:45
Kjell Karlsson 26:11
Mattias Johansson 35:18
85. Söderbergs Personbilar Lag 1 2:13:59
Erik Johansson 24:16
Rasmus Nilsson 24:42
Jimmy Eklund 27:16
Jimmy Dahlberg 27:20
Nicklas Bohman 30:25
86. LINDAB BLUE SAINTS 2:14:07
ANDERS SÖDERHOLM 23:41
RICKARD SANDSTRÖM 25:23
JOACIM BÄREFALK 26:57
CHRISTOFFER JOHANSSON 28:57
LEIF CAESAR 29:09
87. ICA Kvantum 2 2:14:10
Andreas Andersson 22:50
Daniel Oscarsson 24:41
Mikael Jebsen 27:07
Johan Carlsson 29:42
Roger Isaksson 29:50
88. Grehns Plåt AB 2:14:22
Andre Persson 23:32
Bo Grehn 23:47
Roland Johansson 25:29
Admir Kartal 30:35
Johan Jufvas 30:59
89. Nordfarm Maskin AB 2:14:48
Johan Wester 23:37
Daniel Hanssson 24:00
Björn Jönsson 24:53
Simon Larsson 27:04
Anders Karlsson 35:14
Richard Kihlstedt 36:26
Stefan Strand 42:34
Bo Jardeborn 44:42
90. F 13 Leftovers 2:15:28
Kent Karlsson 21:14
Jan Henrrysson 22:45
Bengt Carlsson 24:53
Rickard Eriksson 32:25
Håkan Boresson 34:11
91. Svenska Transportarbetareförbundet 2:15:43
Björn Olsson 22:54
Mathias Kotisuo 24:54
Henrik Sand 26:40
Kjell-Åke Ströberg 30:03
Lennart Johnsson 31:12
Jan Andersson 32:07
Mattias Hjelm 32:57
Leif Dahlqvist 32:57
Mats Andersson 33:59
Leif Johnsson 34:08
Peter Agrelius 35:24
Rasmus Österström 38:53
Stefan Vist 48:06
Stefan Andersson 48:06
92. Jerrys Springers 2:16:00
Håkan Arvidsson 23:24
Thomas Hagerstål 23:25
Leif Andersson 25:16
Björn Malm 30:03
Fredrik Nilsson 33:52
93. Parkskolan ”Runners" 2:16:33
Urban Englundh 23:32
Rikard gustavsson 24:44
Jocke Karlsson 25:43
Joakim Gustavsson 26:19
Mats Axelsson 36:15
94. Rejlers lag 5 2:18:04
Lars Gustavsson 24:02
Ove Gustafsson 24:12
Dan Andersson 25:38
Jan Andersson 29:30
Åke Eriksson 34:42
95. Brukskorpen/Luvata 2:18:15
Veijo Hietala 21:28
Kim Eldståhl 26:05
Andreas Bergström 26:07
Tobias Wåhlin 30:29
Sören Asplin 34:06
96. Billerud 12 2:18:34
Tilton Söderlund 25:19
Hans Söderlund 25:20
Allan Sander 26:53
Eric Linder 30:06
Mikael Linder 30:56
97. BK Borgia 2:18:40
Christian Johansson 22:43
Robert Johansson 23:18
Niclas Geiborg 24:11
Viktor Östrand 26:13
Sebastian Östlund 42:15
98. Cervera Nkpg. 2:18:41
Michael Grinneby 25:26
Alex Riemer 25:47
Razmus Eriksson 27:37
Patrik Riemer 28:28
Pelle Wahlin 31:23
99. Rejlers lag 1 2:19:17
Magnus Andersson 21:57
Stefan Alpéus 27:00
Mats Malmehed 27:53
Kenneth Awerstedt 29:13
Jan Johansson 33:14
100. KONE IF / ENOK3 2:19:18
Tommy Wretman 26:52
Emil Pettersson 27:13
Filip Axelhed 27:22
Jerker Axelhed 28:54
Tönn Vahtra 28:57
101. Lantmännen Agroetanol Lag 3 2:19:22
Erik Svensson 21:24
Peter Hillerås 22:57
Peter Nimrodsson 23:32
Håkan Mattsson 27:29
Bertil Gustafsson 44:00
102. Billerud 1 2:19:38
Andreas Eklund 23:19
Christer Davidsson 26:07
Peter Gustavsson 26:49
Linus Gistedt 29:04
Per Östman 34:19
103. FF-Fastighetsservice 2:19:39
Lars Tingvall 25:06
Ove Andersson 26:35
Leif Hallinder 27:14
Niklas Pettersson 27:28
Paul Andersson 33:16
Nils Karlsson 34:49
Rickar Ruul 49:52
Ulf Edqvist 49:53
Fatmir Mirena 49:58
Bo Andresson 49:58
104. Dialect Norrköping 2:19:55
Fredrik Carlson 25:20
Roger Newman 25:33
Mats Cademan 28:32
Michael Andersson 29:19
Tim Joelsson 31:11
Tommy Cademan 31:11
Richard Hallberg 40:20
Kim Johansson 40:20
105. Drängarna 2:21:00
Henka 22:51
Jeppe 25:30
Rille 27:01
Tobbe 31:17
Kalkon 34:21
106. KONE IF / ENOK2 2:21:09
Olle Berglund 26:45
Palle Berglund 26:46
Hasse Igelström 28:09
Marcus Igelström 28:11
Erik Hellman 31:18
Lars-Erik Andersson 35:09
Göran Lidén 50:23
Sören Joelsson 50:23
107. Billerud 9 2:21:16
Ronny Lindebring 24:10
Patrik Mellgren 24:11
Robert Lindebring 24:56
Kenneth Edqvist 31:41
Kenneth Lindebring 36:18
108. Ispectera Norrköping AB 2:22:37
Fredrik Spång 19:44
Henrik Thollander 20:25
John Engman 21:41
Anders Ekeberg 24:53
Sulejman Bajraktarevic 55:54
109. Häfla Bruk AB sälj avd 2:24:21
Joakim Roodla 20:11
markus eriksson 24:29
Mats Ekberg 31:04
Anders Lindstedt 33:47
Peter Lundin 34:50
110. Rör & sanitetsmontage AB 2:25:36
Anders Lindqvist 25:00
David Lagerdahl 25:00
Pierre Cronwall 26:46
Peter Zetterdahl 33:20
Peter Lindqvist 35:30
111. häfla bruks ab laser avd 2:26:14
sören karlsson 25:45
henry andersson 26:42
nicklas hietala 29:57
tommy axelsson 30:08
niklas gannholt 33:42
112. Vrinnevisjukhuset/Vinrusarna 2:27:33
Bengt Hellman 24:39
Kent Frisk 25:45
Kaj Olsen 26:43
Thomas Bergman 28:44
Conny Hallberg 41:42
113. Borgsmoskolan 2:28:10
Kent Drutten Lundqvist 21:40
Roy Skandevall 28:35
Ove Thunberg 31:18
Torbjörn Eriksson 33:18
Jorse Said 33:19
Thomas Stenberg 34:39
114. Stokvis Tapes /Team ”Gör det själv" 2:30:42
Henrik Sandberg 26:53
Petri Hopia 29:30
Per Tengdelius 30:10
Magnus Stern 30:56
Dennis Plahn 33:13
115. Hellmer HDC 1 2:30:56
Joakim Svensson 17:04
Nicklas Pettersson 24:36
Roy Löfqvist 29:48
Hans Brantemo 30:52
P-I Green 48:36
116. KONE IF / ENOK1 2:31:43
Henrik Malmquist 25:00
Jonnie Nilsson 28:11
Benny Karlsson 28:15
Bosse Pettersson 35:08
Håkan Wirås 35:09
117. MACDERMID 2:32:18
Jacob Gehrke 30:07
Anders Gehrke 30:21
Dan Jonsson 30:25
Alex Knutsson 30:35
Lars Knutsson 30:50
Micke Söderström 31:03
118. KOMVUX 2:32:50
Fredrik Bergström 23:26
Jocke Stenqvist 27:53
Daag Lycke 30:12
Kalle Karlsson 33:14
Åke Jenslin 38:05
119. Billerud 8 2:35:29
Patrik Andersson 19:59
Daniel Gustavsson 29:04
Peter Gustavsson 29:41
Daniel Svensson 32:55
Håkan Svensson 43:50
120. Hyresbostäder i Norrköping AB 2:36:20
Martin Callmeryd 20:59
Lars Löfgren 27:36
Magnus Torndahl 31:27
Stig Lindgren 31:43
Anders Andersson 44:35
121. SKF Mekan AB 2:36:31
Jimmy Warrman 25:25
Henrik Lokrantz 26:53
Lars Jacobsson 27:10
Göran Österberg 33:17
Per Mohlin 43:46
Leif Moqvist 43:47
Stefan Winberg 43:52
Kjell Johansson 43:53
Mats Fors 43:59
122. Peikko Sverige AB 2:37:13
Jason Martin 28:43
Kenneth Sühl 29:15
Johan Asplund 31:13
Thomas Persson 33:44
Gösta Pehrsson 34:18
123. Seco Tools 2 2:38:38
Jim Turesson 23:57
Henrik Persson 25:14
Tomas Nilsson 30:30
Roger Sandstedt 34:31
Roger Träff 44:26
124. Vått & Torrt 2:38:43
Thomas Wikström 24:38
Örjan Andersson 25:20
Ingvar Bengtsson 30:48
Hans Jonsson 33:33
Roger Gustavsson 44:24
Tony Daging 44:31
Anders Carlsson 44:32
125. Road Runners 2:39:01
Anders Svensson 17:49
Thomas Holgersson 19:18
Hans Westerberg 34:21
Jens Andersson 38:58
Sune Månsson 48:35
126. Odigos AB 2:40:04
Ohran Hrustic 21:55
Leif Andersson 24:15
Elvis Bajrami 24:25
Kent Ljungberg 24:25
Adis Mustafic 1:05:04
127. Svenska kyrkan 2:41:59
Stig Fjärstedt 26:43
Lars Nordström 27:51
Mikael Wallin 33:14
Bert Tenselius 35:19
Osquar Stening Pettersson 38:52
Nenne Carlsson 47:45
Per Kling 47:50
Ola Berggren 47:51
Ulf Axelsson 47:51
Pontus Mårtensson 48:03
128. Kamratklubben i NCC 2:42:12
Tommy Allard 25:00
Dan Nilsson 26:03
Mats Lundqvist 26:31
Raoul Gustavsson 33:50
Christer Olsson 50:48
129. Nyhemsskolan 2:44:07
Andreas Lycke 20:52
Kjell Axelsson 27:39
Per Ankarberg 32:51
Håkan Karlsson 37:50
Bengt Almén 44:55
130. Jonny Walkers 2:55:27
Fredrik Jansson 20:11
Niklas Ljungberg 20:39
Dennis Sunnerberg 37:40
Joakim Karlsson 48:28
Jonny Blix 48:29
131. IF Borgen 2:57:20
Kalle Anderstedt 25:23
Torgny Solvinder 25:51
Tore Lundberg 34:32
Tommy Källenbom 45:42
Anders Bark 45:52
132. LRF Konsult 2 2:57:44
Torkel Pettersson 24:49
Ragnar Strand 27:58
Stefan Wallin 30:13
Bernt Wiss 41:21
Gustaf Samuelsson 53:23
133. EKSTRÖMS TRÄ 2:58:50
MIKAEL CARLSSON 27:41
RIKARD HÅKANSSON 31:23
MIKAEL JOHANSSON 32:53
OLA JOHANSSON 38:58
PER LJUNGBERG 47:55
134. Lantmännen/Norrköping 3:08:30
Örjan Hall 23:21
Morgan Ideskog 27:51
Uffe Ahlsen 37:14
Ingemar Willen 50:02
Christer Pantzar 50:02
135. Fiberweb 3:13:23
Anders Lockmark 26:09
Peter Landqvist 28:01
Dag Fohlin 46:23
Mikael Krantz 46:25
Tomas Japec 46:25
136. Titab Pac AB 3:21:38
Conny Wicksell 22:44
Mikael Fahlstedt 32:22
Bertil Persson 48:46
Lars Arvik 48:53
Peter Narveby 48:53
137. Jehander 3:35:39
bobba 24:24
gurka 46:01
tomas 46:02
kalle 46:03
pära fors 53:09
138. Östgöta städ 4:06:26
Lars Landegren 49:17
Clas Carlsson 49:17
Lars Hillgren 49:17
Thomas Narveby 49:17
Örjan Berggren 49:18