Svenska
English
Français
Suomi
Contact information Racetimer
Results from Blodomloppet i Linköping 2017
Results
5 km Damer
Displaying results
1751 - 2000
of
3019
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
>
Pl.
Name
YOB
Club/City/Country
Cat.
#
Net
1751
»
Kerstin Gutefeldt
1972
Endokrinlaget
1543
33:21
1752
»
Jenny Liv
1978
Sengångarna
676
33:21
1753
»
Hemtjänst Hemtjänst
1967
Aspens/Östg Hemtjänst
3074
33:21
1754
»
Mia Oscarsson
1979
BästaBerzanBabesen
1055
33:21
1755
»
Ida Rocklöv
1988
MIJJAU
494
33:22
1756
»
Maria Spets
1975
vi springer för livet
2776
33:23
1756
»
Thea Bohrn
2004
Tallboda Lag 2 F04/05
113
33:23
1758
»
Helena Levin
1976
Hemsjkvåraden 1
2691
33:23
1759
»
Åsa Norberg
1961
Änggårdsskolan 1
2360
33:24
1760
»
Hannah Lundin
2004
Tallboda IF Lag 3 F04/05
114
33:24
1761
»
Karin Ahlberg
1973
Folkunga lag 5
1224
33:24
1762
»
Camilla Brandstedt
1972
Siffets äldre
Blodgivare
169
33:24
1763
»
Disa Fresk
1989
Lag Camilla
1252
33:25
1764
»
Inger Tingman
1960
Kompis 1
1976
33:25
1765
»
Marika Jilkén
1990
¿qåeä¨ghaiwe?
27
33:26
1766
»
Karin Linderson
1994
Team Blackert Lantbruk
3216
33:26
1766
»
Zanet Marn Rosén
1972
BästaBerzanBabesen
1056
33:26
1766
»
Linda Nilsson
1985
Östgötatrafiken 3
262
33:26
1769
»
Karin Hallén
1968
Team Centric
763
33:26
1769
»
Anna-Karin Lilieqvist
1957
Birgittaskolan 9
1629
33:26
1771
»
Tilda Forzén
2005
Tallboda IF Lag 3 F04/05
117
33:27
1772
»
Julia Johansson
1994
Ladylufsarna
2916
33:27
1773
»
Fanny Miles
1983
Fria Vidder 2
3312
33:27
1774
»
Sara Sjöquist
2003
Linköpings innebandybrudar
1160
33:27
1774
»
Victoria Harrysson Rinaldo
1982
Horns teachers 1
490
33:27
1776
»
Jenny Blom
1986
Team Forrest Gump 2
1486
33:27
1776
»
Maud Rinaldo
1957
Rinaldos + 1
3159
33:27
1778
»
Hanna Egelstig
1987
Run 4 it
Blodgivare
1398
33:28
1779
»
Frida Lumme
1985
Horns teachers 2
492
33:28
1780
»
Anonymous
Anonymous
Blodgivare
2756
33:28
1781
»
Jennie Ahnström
1983
Bronkerna
Blodgivare
1405
33:29
1782
»
Anonymous
Anonymous
2486
33:29
1782
»
Marie Lagerdahl
1970
Team Hanna
1846
33:29
1784
»
Berit Johansson
1953
Åtvidaberg
1095
33:29
1784
»
Mathilda Hell
1993
Desai Ekonomi
Blodgivare
930
33:29
1786
»
Natalie Carlberg Kihlberg
2004
Tallboda Lag 2 F04/05
110
33:29
1787
»
Malin Lindman
1992
Vardaga Ullstämma
3256
33:30
1788
»
Ina Hasanbegovic
1983
Team full fart
950
33:30
1789
»
Izabelle Ring
1994
Vardaga Ullstämma
3255
33:30
1790
»
Hanna Söderman
1991
Linköpings Trädgårdshandel 2
1257
33:30
1791
»
Anja Fransson
1971
Pallet Runner 2
688
33:30
1792
»
Madelene Johansson
1984
Försvarsmakten Lag 18
Blodgivare
2433
33:31
1793
»
Madelene Wiman
1967
Försvarsmakten Lag 2
2422
33:31
1794
»
Lotta Mårdenfalk
1964
Vi vill också fika
2472
33:31
1795
»
Hanna Antonsson
1992
Linköping
3301
33:31
1796
»
Marie-Louise Eggert Tiderman
1989
Kompis 4
1991
33:32
1796
»
Johanna Petersson
2005
Tallboda IF Lag 1 F04/05
107
33:32
1798
»
Denise Friskman
1991
Commerce 4
1760
33:32
1799
»
Anna Nilsson
1983
SpråkVinnarnA
834
33:33
1799
»
Maria Lindstedt
1969
Birgittaskolan 8
1623
33:33
1801
»
Lisbeth Davidsson
1957
Roxenfyren
2609
33:33
1802
»
Mia Sjöqvist
1973
-
Blodgivare
325
33:33
1803
»
Malin Jacobsson
1979
Platen k.k 2
3000
33:33
1804
»
Linda Rydell
1974
Hemsjukvården
1023
33:33
1804
»
Emma Soelberg
1987
Södra Skogsägarna 1
131
33:33
1806
»
Åsa Balkhed
1972
Rydskogens vänner
1316
33:33
1807
»
Jessica Petersson
1989
Fågelsta Flyers 2
903
33:34
1808
»
Eveline Carlfjord
1991
Cupolen
1593
33:34
1809
»
Lisa Zackrisson
2004
Ranta runt Grebo
3374
33:34
1810
»
Sirpa Hyytiäinen
1967
Björnligan
Blodgivare
606
33:34
1811
»
Charlotte Lindqvist
1978
Canon
1863
33:35
1812
»
Susann Hultman Andreasson
1975
Kvinnebyskolan
2075
33:35
1813
»
Emmeli Ulfsdotter
1985
Klinisk kemi LiM
141
33:35
1814
»
Maria Dalbark
1969
Lillgårdsskolan ettornas föräldrar
Blodgivare
1089
33:35
1815
»
Helén Skågeby
1975
Lejonfastigheter lag 3
611
33:36
1816
»
Filippa Byström
2003
Linköping
137
33:36
1817
»
Emma Persson
2007
Ljungsbro
1565
33:36
1817
»
Evelina Bruschi
1987
Platen k.k 2
2997
33:36
1819
»
Sara Holm
2004
Tallboda Lag 2 F04/05
112
33:36
1820
»
Jorinde Heller
2007
LHC Team04 Lag 3
2024
33:36
1820
»
Linda Bohlin
1976
Bohlins mfl
42
33:36
1822
»
Ann Träff
1966
Blåsippan T1
1678
33:36
1823
»
Veronica Nygren Fasth
1991
Alfa-iterna
Blodgivare
1345
33:37
1824
»
Linnea Vessman
1989
OPIJUA 2
1391
33:37
1825
»
Sofia Hammarberg
1987
-
2912
33:37
1826
»
Gunilla Andersson
1966
Bohlins mfl
43
33:37
1827
»
Lina Cederborg
1977
Ekholmsskolan lag 2
2096
33:37
1827
»
Isabelle Vial
2008
Lambo Smileys
512
33:37
1827
»
Anna Carin Backarp
1971
Steget Före1
309
33:37
1830
»
Åsa Hellberg
1970
Millnet 1
873
33:38
1830
»
Ingrid Molinder
1958
Fjöla Runners 2
Blodgivare
2682
33:38
1832
»
Helen Yngemo
1966
Familjen Yngemo
Blodgivare
248
33:38
1833
»
Lisa Thelin
1995
-
2309
33:39
1834
»
Pia Lundgren
1971
Mixtur
1063
33:39
1834
»
Malin Zetterberg
1973
Landshypotek Bank 2
1911
33:39
1836
»
Maria Flink
1975
Team Forrest Gump 2
1487
33:39
1837
»
Jossi Billehag
1974
Neurokirurgen 4
780
33:40
1838
»
Michaela Larsson
1989
Linköping
970
33:40
1839
»
Tanja Tinina
1980
Team 8
845
33:40
1840
»
Anna Gulliksson
1979
Lejonfastigheter lag 3
612
33:40
1841
»
Ida Simonsson
1988
Länsförsäkringar Östgöta Lag 14
646
33:40
1842
»
Frida Hydén
1976
Maskinia AB 2
1413
33:40
1843
»
Elisabeth Falk
1976
Vallastaden 2017
3111
33:41
1844
»
Anneli Netzell
1968
LF Östgöta Lag5
245
33:41
1844
»
Susanne Johansson
1973
Millnet 2
874
33:41
1846
»
Emma Runqvist
1986
Bäckskolan, Kisa 1
2151
33:42
1847
»
Annie Wernersson
1959
Vreta 1
1948
33:42
1848
»
Johanna Hellgren
1986
harvestad
Blodgivare
2948
33:42
1848
»
Johanna Hedman
1996
Gröngörlingarna1
1454
33:42
1850
»
Ann Ajander
1966
Ramböll Team 3
1198
33:42
1851
»
Anonymous
Anonymous
367
33:43
1852
»
Nina Wallentin
1964
AFI - Katterna
2135
33:43
1853
»
Kristin Ekeroth
1973
Kommunrehab 1
2104
33:43
1854
»
Carina Gustafsson
1958
S: Persskolan 2
184
33:44
1855
»
Anna Junggren
1967
Svenskakyrkan.spring
2121
33:44
1856
»
Eva Frånlund
1952
Atlas 3
2479
33:45
1857
»
Maja Petersson
2005
Tallboda IF Lag 1 F04/05
108
33:45
1858
»
Eva Åberg
1964
Röda Riddarna
1332
33:45
1859
»
Madelene Jonsson
1985
Rimaster 2
1726
33:45
1859
»
Matilda Fransson
1989
Team Jonsson
1890
33:45
1859
»
Anna Trosell
1956
-
3380
33:45
1862
»
Johanna Westberg
2001
---
427
33:46
1863
»
Inga-Britt Rask
1955
Vist skola
1709
33:46
1864
»
Maria Carlsson
1974
Horns Runner´s
1286
33:46
1865
»
Åsa Stålberg
1982
Securitas Direct
3114
33:47
1866
»
Britt Enell Kederstedt
1959
Kompis 3
1985
33:47
1867
»
Linnea Åhs Sivertsen
1990
Team klinisk patologi
2892
33:48
1868
»
Lina Stilwell
1980
Pedagoger på språng
1903
33:49
1869
»
Sara Agerberg
1986
Landshypotek Bank 1
1909
33:49
1870
»
Viktoria Hagenston
1993
Team klinisk patologi
Blodgivare
2895
33:49
1870
»
Sara Persson
1991
Pålitliga
1585
33:49
1870
»
Anita Bohlin
1995
WSP Lag 4
1573
33:49
1873
»
Emilia Rothman
2001
Handsome Runners
3215
33:49
1874
»
Lisa Åkesson
1992
RCC1
481
33:50
1875
»
Ebba Sandin-Sundkvist
1999
Hemoglobinskvaddet
1561
33:50
1876
»
Martina Björklund
1993
Team klinisk patologi
2894
33:50
1877
»
Erika Jensen
1975
Barnmottagningen US 4
1382
33:50
1878
»
Eva-Lena Bergenhök
1970
Kommunsjukvården
865
33:51
1879
»
Ida Wessberg
1986
Ynglingarna
23
33:51
1880
»
Malin Fyhr
1974
Fredriksons Verkstad 1
1971
33:51
1881
»
Gunilla Gustafsson
1968
Plattforms Blixtar
838
33:52
1882
»
Amanda Larsson
1988
Cloettas Skumtomtar
Blodgivare
1743
33:52
1883
»
Emma Sjöö
1995
Team Marknadsbyrån 3
2765
33:53
1883
»
Therése Widén
1991
Länsförsäkringar Östgöta Lag 8
271
33:53
1885
»
Johanna Andersson
1993
Team Lexi
959
33:54
1886
»
Helena Rosenberg
1969
Lst Kse
1373
33:54
1886
»
Malin Hanström
1984
Aktivera Mera - Motionsrace 1
Blodgivare
2290
33:54
1888
»
Britt-Marie Pettersson
1966
Vreta Kloster
1111
33:55
1889
»
Fanny Thelin
2003
Alphaskolan 6
2703
33:55
1889
»
Anna Nyman
1969
NAF tvåan
672
33:55
1891
»
Tina Holgersson
1970
Team Liz-Beth
1837
33:55
1892
»
Annika Franzén
1968
Leoparderna
2396
33:56
1893
»
Birgitta Sundström
1969
Lag Birgitta S
1254
33:56
1894
»
Gunilla Rödin Karlstedt
1969
Nytida AB
1360
33:56
1895
»
Hanna Ström
1991
Försvarsmakten Lag 18
2434
33:57
1896
»
Anna Bratz
1971
Maten är målet
3062
33:57
1897
»
Emma Johansson
1995
Dendriterna
2971
33:57
1898
»
Andrea Wigert
2000
Fam Wigert
2439
33:58
1899
»
Ulrika Johansson
1974
Alfa-iterna
1346
33:58
1900
»
Erica Sundeborn
1986
Skenande Mammor
575
33:58
1900
»
Clara Nyström
2006
Linköping
3079
33:58
1902
»
Tuva Gustavsson
2007
-
737
33:59
1902
»
Camilla Andersson
1987
-
Blodgivare
733
33:59
1904
»
Hanna Nyström
1976
Autoliv Sverige AB
2394
33:59
1905
»
Sofie Sjönell
1981
Team Rejmes 1
97
34:00
1906
»
Katarina Danielsson
1961
Mixtur
Blodgivare
1061
34:00
1907
»
Molly Nilsson
2005
Tallboda Lag 2 F04/05
111
34:00
1908
»
Felicia Leijon
2007
Grl Power Pigs
2873
34:01
1908
»
Eva-Lotta Storm
1970
IESL 2
254
34:01
1910
»
Sara Gårdemar
1987
Danske 5
2099
34:02
1911
»
Ida Andersson
2000
Mantby
3230
34:02
1912
»
Amanda Rocklöv
1992
MIJJAU
496
34:02
1912
»
Sandia Bellander
1986
Stora Eliten
3204
34:02
1914
»
Susanne Bengtsson
1965
Team Cambio No 3
1329
34:02
1914
»
Jenny Allert Ström
1974
-
10
34:02
1914
»
Emilia Gullberg
2003
Alphaskolan 6
2702
34:02
1917
»
Lena Johansson
1973
Väderstad 1
2408
34:03
1918
»
Anna Isaksson
1991
Lagfart 1
1444
34:03
1918
»
Hanna Ahl Addén
1972
Vist skola 1
1699
34:03
1920
»
Cecilia Lindroth
1969
Vist skola 1
1701
34:03
1921
»
Katarina Leijon
1972
Grl Power Pigs
2872
34:04
1922
»
Lovisa Palmér
2005
Tallboda IF Lag 1 F04/05
104
34:04
1923
»
Petra Särnhammar
1972
Katedralskolan 2
767
34:04
1924
»
Emma Fuxin
1981
Team Heidi
963
34:05
1925
»
Sara Hillbom
1971
Saras Hälsokälla Finspång
2696
34:05
1926
»
Elsa Wigert
2005
Fam Wigert
2441
34:05
1927
»
Heléne Karlsson
1965
Lag Inga
891
34:06
1928
»
Anonymous
Anonymous
Blodgivare
1217
34:06
1929
»
Tyra Eklöv
2003
Alphaskolan 5
2701
34:06
1930
»
Tilly Nyhlén
2004
Hjulsbro IK F04 Vit
2543
34:06
1931
»
Annette Bergvall
1967
FMV By27
3246
34:06
1932
»
My Jobrant
1987
RA
1383
34:07
1932
»
Annica Nyden
1965
Urologen 2
476
34:07
1934
»
Matilda Wallentin
2004
Hjulsbro IK F04 Blå
2548
34:08
1935
»
Carina Karlsson
1962
LVH
1338
34:08
1935
»
Kristina Palmér
1981
Tallboda IF Lag 1 F04/05
106
34:08
1937
»
Hanna Berglund
2004
Hjulsbro IK F04 Blå
2547
34:08
1938
»
Maria Silvegrim
1967
Kommunsjukvården 1
866
34:08
1939
»
Malin Karlsson
1969
Karlsson och Linus
Blodgivare
38
34:08
1940
»
Lena Nilsson
1968
Rimforsa
Blodgivare
717
34:09
1941
»
Amanda Vitalisson
1983
Mos Lag 7
2344
34:09
1942
»
Anonymous
Anonymous
2630
34:09
1943
»
Theres Andersson
1972
Synsam 2
Blodgivare
540
34:10
1944
»
Annelie Rosén
1983
Valla Park team 1
1468
34:10
1945
»
Jessika Eriksson
1993
Polycytemi Hooligans
969
34:10
1945
»
Jonna Sundeborn
1997
mjölnarkullen 2
216
34:10
1947
»
Sofia Olsson
1976
Gamleby
3137
34:11
1948
»
Elsa Holgersson
1999
Event- & Speakerljud
2333
34:11
1949
»
Emma Sköld
1990
solskensbrudarna
2921
34:11
1950
»
Caroline Anspach
1985
Horns skola
489
34:11
1950
»
Åsa Gustafsson
1967
Släkten är värst
2879
34:11
1952
»
Lina Holgersson
1991
Event- & Speakerljud
2331
34:11
1952
»
Jenny Andersson
1983
Agresso
546
34:11
1954
»
Amalia Asmundsson
1997
Flygvapenmuseum
1867
34:12
1955
»
Annelie Olsén
1982
Förskolor Ekängen Lag 2
Blodgivare
940
34:13
1956
»
Mimmi Murad
1983
Lilla Torget girls
236
34:13
1957
»
Cecilia Thuresson
1985
Team Valla/westmanna
Blodgivare
1877
34:13
1958
»
Emma Davidsson
1988
Niras
Blodgivare
415
34:14
1958
»
Margareta Ydreskog
1966
Zacco
292
34:14
1960
»
Ulrika Larsson
1977
Lövängar
598
34:14
1960
»
Helena Insulander
1991
Förskolor Ekängen Lag 2
Blodgivare
943
34:14
1960
»
Yvonne Oldebring
1975
Musfällan
2288
34:14
1963
»
Izabella Lukacs
1990
¿qåeä¨ghaiwe?
25
34:14
1964
»
Karin Fagéus
1974
Omsorgskontoret 1
1036
34:14
1965
»
Birgitta Iggland
1958
Mos Lag 8
Blodgivare
2346
34:14
1966
»
Mathilda Lundgren
1992
NIRAS
Blodgivare
413
34:15
1967
»
Annelie Hjelte
1963
KindaBlot 2
Blodgivare
2492
34:15
1968
»
Isabelle Adamsson
1993
Bauhaus 1
3331
34:16
1968
»
Anna Uhrenius
1965
Vikbolandet
3003
34:16
1970
»
Alexandra Hammar
1979
Länsförsäkringar Lag 12
378
34:16
1971
»
Katarina Eriksson
1973
Ödeshög
Blodgivare
1431
34:17
1972
»
Agnes Grindestam
2002
Linköping
1785
34:17
1973
»
Teresia Gustafsson
1972
FinOren i Sverige AB
3113
34:17
1974
»
Christina Jivegård
1972
Berg Sjö Eng 1
53
34:17
1975
»
Ronja Marketeg
2004
VSK ungdom 03/04 lag2
2726
34:18
1976
»
Victoria Posluk
1979
Danske Bank Lag 13
2527
34:18
1977
»
Matilda Skogh
2001
Linköping
1784
34:18
1978
»
Marita Ottosson
1953
Apoteket AB
2357
34:18
1978
»
Anonymous
Anonymous
2378
34:18
1978
»
Agnes Mako
2005
Linköping
1547
34:18
1981
»
Anne-Charlotte Reis
1985
Dosetterna
1066
34:19
1982
»
Marie Gustavsson
1984
Polarna
1966
34:20
1983
»
Helen Sköld
1973
solskensbrudarna
2917
34:20
1984
»
Monika Billermark
1948
Lunka på
2176
34:21
1985
»
Axelina Waller
1988
Equipo perfecto
1356
34:21
1986
»
Anki Adolfsson
1964
Skänninge
1451
34:21
1987
»
Agneta Fröberg
1966
Neurokirurgen 4
781
34:21
1988
»
Emma Stolpe
1991
Team Åsa
1842
34:22
1989
»
Emma Molin
2004
VSK ungdom 03/04 lag1
2719
34:22
1990
»
Hanna Pettersson
1993
Linköping
1945
34:22
1991
»
Johanna Karlsson
1997
Karlsson och Linus
39
34:23
1992
»
Monica Linnér
1964
Vårdcentralen Lambohov 2
2313
34:23
1993
»
Emma Carmesten
1989
Skandiabanken2
1609
34:23
1994
»
Monika Kronstål
1987
Kvinnebystigen Spring
2573
34:24
1995
»
Malin Höög
1970
Autoliv HR
Blodgivare
2392
34:24
1996
»
Ingrid Elisson
1950
Geijer Skog AB
210
34:24
1997
»
Jennie Byström
1972
Linköping
138
34:24
1998
»
Petra Hagström
1982
Linköping
Blodgivare
1129
34:24
1999
»
Ida Petersson
1986
På språng hela tiiden
2109
34:25
2000
»
Cathrine Friberg
1969
På språng hela tiiden
2108
34:25
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
>