Svenska
English
Français
Suomi
Contact information Racetimer
Results from Blodomloppet Karlskrona 2019
Results
Herrar 5 km
Displaying results
251 - 500
of
602
in total
Page:
<
1
2
3
>
Pl.
Name
YOB
Club/City/Country
#
Net
251
»
Fabian Ardin
1990
Fralla till alla
2175
28:14
252
»
Ali Hosseini
1995
BIU 2
2051
28:14
253
»
Mohcine Amrani
1969
Ronneby kommun
31292
28:14
254
»
Göran Claesson
1970
HMC 1
2202
28:16
255
»
Thom Pettersson
1986
Kungsörnarna
2255
28:16
256
»
Mikael Roos
1968
BTH DB webb
2067
28:16
256
»
Richard Bengtsson
1973
TH2
2491
28:16
258
»
Tim Månsson
2000
Kondition&Styrka 2
2252
28:18
259
»
Vilgot Glad
2000
-
31303
28:18
260
»
Joakim Ivansson
1984
Solgasellerna från Affärsverken Lag 1
2409
28:20
261
»
Richard Eriksson
1993
Forest Runner
2161
28:21
262
»
Melvin Kvist
2005
-
2246
28:22
263
»
Jakhongir Rahkmonov
1982
Lantmäteriet Karlskrona 3
2263
28:23
263
»
Mikael Barbu
1987
Karlskronas Kardiologer
2235
28:23
265
»
Kenneth Lewenhagen
1983
BTH DB webb
2066
28:23
266
»
David Gustafsson
1991
Karlskronas Kardiologer
2236
28:23
267
»
Axel Lönngren
1998
ESDPA
2131
28:26
268
»
Mustafa Al-Ledawi
1981
BTH GSTA 1
2081
28:27
269
»
Peter Lilja
1994
Non Magis Quam Ferro Plastic 2
2310
28:29
270
»
Henrik Österström
1984
Spandelstorpskolan 3
2416
28:32
271
»
Paul Fransson
1973
Solgasellerna från Affärsverken Lag 5
2413
28:34
272
»
Rickard Zrinski
1994
Karlskrona
31385
28:35
273
»
Hampus Mazetti
1989
Quant 1
2345
28:35
273
»
Stefan Krona
1974
Pågarna 2
2341
28:35
275
»
Mikael Svensson
1963
IV sprint
2221
28:36
276
»
Micke Norlin
1974
Släkten
2402
28:36
277
»
Mats Luckman
1965
Luckmans
2282
28:37
278
»
Kristoffer Månsson
1969
Dialysen Karlshamn
2118
28:37
279
»
Alejo Carrara
1974
Team Lernia
2461
28:38
280
»
Stefan Caleklint
1975
BTH GITS 1
2074
28:38
281
»
Dainius Kunigauskas
1985
Sigma Technology 3
2377
28:39
282
»
Victor Sermeno
1956
Rosenholmsvägen 27
2363
28:39
282
»
Enver Kuci
1968
Wämö Vårdcentral 2
31395
28:39
284
»
Gustav Orrskog
1990
1.ubåtsflottiljen 3
31084
28:40
285
»
Jens Nilsson
1965
Sigma Technology 5
21915
28:40
286
»
Hugo Jeppsson
2008
Lyckeby
31319
28:48
287
»
Martin Svensson
1980
Försvarsmakten
31376
28:48
288
»
Stefan Svensson
1971
Ekonomerna
2127
28:49
289
»
Jakob Jeppsson
1979
Lyckeby
31320
28:50
290
»
Jonas Skladzien-Gustafsson
1965
EQ
2128
28:51
291
»
Viggo Svensson
2008
-
31378
28:53
292
»
Mattias Svensson
1975
-
31377
28:53
293
»
Daniel Dhalin
1976
Non Magis Quam Ferro Plastic 1
2307
28:53
294
»
Per Rydell
1983
EY Team 2
2133
28:54
295
»
Rickardo Byggeth
2007
Happy Birds
2192
28:55
296
»
Wallis Strand
1962
Lagtvå
2261
28:56
297
»
Morgan Mattsson
1971
Projektbyggaren
31341
28:56
298
»
Mattias Osbäck
1975
SSS Junior
2426
28:56
299
»
Tran Dang Ninh
1987
BTH Dida Doktorander
2070
28:56
300
»
Leo Norrman
1999
Samhall
31353
29:00
301
»
Mats Thörn
1956
Top Level
31261
29:02
302
»
Andreas Hansen
1982
Nättraby hemtjänst
2317
29:02
303
»
Xxx Xxx
1980
BTH DB webb
2068
29:03
304
»
Viktor Ohls
1985
Försvarsmakten
31354
29:04
305
»
Johan Appelkvist
1964
Skanska 1
2400
29:06
306
»
Göran Mårdhed
1960
MTA Karlskrona
2295
29:07
306
»
Roger Edlund
1973
Lille skutt
2270
29:07
308
»
Stefan Allfjord
1980
Riflex film
31290
29:08
309
»
Dennis Hedlund
1970
Training&Development
31263
29:12
310
»
Mikael Björnsson
1977
Nättraby
31400
29:12
311
»
Mikael Zentio
1966
3 HkpSkv lag 3
2010
29:13
312
»
Dan Vest
1956
Humerus
2212
29:16
313
»
Görgen Pettersson
1959
3.sjö stab 2
2011
29:19
314
»
Neo Johansson
2008
Vinnarskallarna
31277
29:21
315
»
Petrus Lidholm
1994
Cybercom
31324
29:24
316
»
Mats Olsson
1962
Solgasellerna från Affärsverken Lag 4
2412
29:26
317
»
Patrick Ringman
1985
Blodpuddingarna
2060
29:27
318
»
Peter Linehagen
1981
HMS Härnösand
2209
29:28
319
»
Marcus Karlsson
1987
Hörselvårdens dreamteam Karlskrona
2215
29:30
320
»
Sridhar Alapati
1982
The running cable
2498
29:31
321
»
Per Otterström
1976
CIL-Icon Valley Runners Club
2105
29:33
322
»
Staffan Holgersson
1965
Skanska 2
2401
29:35
323
»
Jonny Lagerström
1973
NordLink & Co
2312
29:36
324
»
Mats Nilsson
1958
Skanska 1
386
29:36
325
»
Joakim Karlsson
1988
THR 1
2499
29:37
326
»
Jesper Hallborg
1993
Softhouse Consulting 2
2404
29:38
327
»
Tanumay Karmokar
1987
Utvecklarna
31270
29:39
328
»
Martin Wigren
1977
3.Sjöstridsflottiljen Stab
2247
29:40
329
»
Rickard Bark
1970
FKIT 1
2152
29:41
330
»
Magnus Johansson
1970
NKT Logistik
2301
29:44
331
»
John Mogensen
1990
Softhouse Consulting 2
2405
29:49
332
»
Alexander Tiger
1976
Projektlöparna
2330
29:51
333
»
Robin Sandgren
1987
Training&Development
31265
29:52
334
»
Jonas Andersson
1965
Lagett
2258
29:52
335
»
Ola Karlman
1976
Jämjö Hemtjänst
31089
29:53
336
»
Dan Källström
1964
SSS Junior
2425
30:00
337
»
Magnus Wester
1960
Frikyrkan Jämjö
2178
30:02
338
»
Kristoffer Zetterdahl
1971
Försvarsmakten
31384
30:03
339
»
Anh Hoang
1985
Utvecklarna
31269
30:03
340
»
Niclas Olsson
1971
TF Karlshamn 1
2485
30:05
341
»
Ola Thyrvin
1984
Simulanterna
2394
30:09
342
»
Hans-Erik Petersson
1965
Hilmas Gott o Blandat
2199
30:09
343
»
Peter Andersson
1977
-
31294
30:13
344
»
Adam Gustavsson
2008
-
31305
30:18
344
»
Hugo Alstad
2007
KA2IF 07:or
2225
30:18
346
»
Michael Petersen
1979
X-ray 2
31284
30:20
347
»
Philip Brosgård
1993
Pågarna 2
2339
30:20
348
»
Simon Thorstensson
1994
Försvarsmakten
31086
30:23
349
»
Erik Carling
1990
1.ubåtsflottiljen 3
31083
30:23
350
»
Mikael Johnsson
1958
SSS Senior
2428
30:24
351
»
Tommy Jansson
1964
Lingontrollsänglarna 2
2272
30:24
352
»
Joel Einarsson
1989
Happy Feet
2194
30:36
353
»
Mohamad Hasan Sopeh
1985
Team Blekinge 1
2445
30:37
354
»
Magnus Lönn
1975
Quant 1
2344
30:38
355
»
Per Fredriksson
1986
HMS Härnösand
2208
30:40
356
»
Mohsin Irshad
1984
Pussycats
2332
30:41
357
»
Mattias Karlsson
1994
-
31326
30:41
358
»
Björn Karlsson
1966
Team TFAB
2469
30:41
359
»
Jonas Fredriksson
1968
Team VF
2475
30:43
360
»
Per Nilsson
1973
Team Blekinge 5
2452
30:44
361
»
Stefan Thorup
1981
Ikett
2219
30:45
362
»
Kenny Wallentinsson
1967
Försvarsmakten
31381
30:46
363
»
Jesper Andersson
1995
Clean Coast Sweden
2109
30:47
364
»
Branko Djakovic
1992
TF Karlshamn 1
2484
30:47
365
»
Ola Johansson
1967
Scandic
31096
30:51
366
»
Alessandro Parisi
1977
NordLink & Co
2313
30:53
367
»
Jerry Adamsson
1965
BTH GITS 2
2077
30:56
368
»
Johan Tersmeden
1989
Frikyrkan Jämjö
2177
30:59
369
»
Wisam Alnablisi
1989
Radius
310
31:00
370
»
Fredrik Nordström
1984
Sigma Technology 5
31098
31:03
371
»
Alex Norman
1992
-
31080
31:07
372
»
Kjell Petersson
1960
AT Karlshamn
2041
31:14
373
»
Ola Ödemark
1978
Training&Development
31266
31:15
374
»
John Gustavsson
1995
Forest Runner
2162
31:15
375
»
Magnus Pettersson
1968
Service
2371
31:15
376
»
Martin Oskarsson
1988
Forest Runner
2163
31:16
377
»
Gustav Wikström
1999
Scandic
31095
31:17
378
»
Herman Afzelius
1976
CGI-GeBlod 2
2100
31:19
379
»
Diego Velazco
1969
centraloperation 1
2098
31:19
380
»
Jesper Andersson
1971
HelloWorld
21912
31:20
381
»
Ola Kvarnström
1982
Försvarsmakten
31327
31:22
382
»
Ole Berg
1960
Teamberg
2478
31:27
383
»
Olof Kolb
1965
SSS Junior
2424
31:28
384
»
Jakob Fagerström
1998
Hallabro EL
2190
31:30
385
»
Peter Fredriksson
1971
Försvarsmakten
31302
31:30
386
»
Ola von Dahn
1980
Daja,s Friska glada fläktar
2115
31:30
387
»
Johannes Nilsson
1989
-
31350
31:37
388
»
David Åkesson
2005
KA2IF
31386
31:37
389
»
Anton Rebillard
2005
-
31364
31:38
390
»
Magnus Almqvist
1984
MECCI
2285
31:39
391
»
Philippe Rouchy
1970
Bth
31166
31:39
392
»
Jacob Sanjiva
1978
F17 A4 lag 1
2135
31:41
393
»
Tage Sanjiva
2010
Lyckå FF
31367
31:41
394
»
Erik Lindskär
1990
Kapuma
2231
31:46
395
»
Axel Abrehamsson
1995
KlinFys1
2244
31:48
396
»
Mikael Palm
1988
BAGA Water Technology - blodgivare
2046
31:49
397
»
Hampus Svensson
2001
-
31373
31:50
398
»
Fredrik Rudeklint
1990
Pussycats
2333
31:50
399
»
Magnus Eggers
1977
FKIT 3
2159
31:55
400
»
Stefan Lundin
1971
VA-lag 1
31273
31:56
401
»
Viktor Ahlgren
1992
JM Nutrifit 2
2223
31:59
402
»
Göran Blomberg
1980
4 Kockar & 1 Vaktis
2028
32:00
403
»
Fredrik Håkansson Sahlin
1991
Försvarsmakten
31313
32:03
404
»
Håkan Svensson
1960
Fueltech
2180
32:03
404
»
Benjamin Cosby
1991
Barnplanet, löparna
2048
32:03
406
»
Raja Dwarampudi
1989
Sigma Technology 9
2389
32:05
407
»
Jimmy Ekberg
1965
LaLiga
31173
32:08
408
»
Hampus Abrahamsson
2005
EBM 2
2125
32:15
409
»
Thomas Jahnsson
1965
SSS GU-komp
2248
32:17
410
»
Elliot Meskanen
2007
Ka2if
31344
32:18
411
»
Tony Gustavsson
1974
Ambulansen 1
2039
32:19
411
»
Adam Lindahl
2007
Rödeby
31331
32:19
413
»
Ronald Ringtun
1957
Projektlöparna
2329
32:23
414
»
Didrik Andersson
1995
Lernianer
2266
32:32
415
»
Morgan Andersson
1976
Solgasellerna från Affärsverken Lag 3
2411
32:33
416
»
Vakant Vakant
9999
HMC 2
2206
32:40
417
»
Patryk Sulewski
1992
Sigma Technology 8
2387
32:43
418
»
Shailesh Pratap Singh
1976
BTH Dida Lärare
2073
32:44
419
»
Mohamad Farhat
1966
BIU 2
2050
32:45
420
»
Anonymous
Anonymous
31330
32:46
421
»
Anonymous
Anonymous
31349
32:46
422
»
Anonymous
Anonymous
31363
32:46
423
»
Mats Ekroth
1966
Försvarsmakten DNC
31097
32:50
424
»
Mahmoud Al Sheik Mohammad
1980
Femur
2140
32:51
425
»
Martin Antonsson
1985
Hallabro EL
2189
32:51
426
»
Benny Larsson
1955
Blekingegruppen
31328
32:51
427
»
Magnus Björk
1958
Försvarshälsan
2186
32:55
428
»
Tomas Lindman
1963
Schneider Electric Lag 2
2368
32:57
429
»
Thomas Almqvist
1955
-
31291
33:03
430
»
Fredrik Midkvist
1979
Regionservice Drift/Underhåll 3
2355
33:05
431
»
Marcus Håkansson
1989
Sigmatastics
2391
33:06
432
»
Peter Nordenberg
1974
ATS Lag 2
2042
33:07
433
»
Torbjörn Stålebeck
1967
1.ubåtsflottiljen 1
2003
33:07
434
»
Roger Arvidsson
1965
SjösäkS de äldre
2397
33:09
435
»
Daniel Båt
1981
Teknik&Energi
2479
33:11
436
»
Matthias Funk
1980
CMS-Team
2112
33:23
437
»
Leo Lundbergs
1999
-
31170
33:25
438
»
Mats Lundbergs
1959
FortV Karlskrona
2169
33:26
439
»
Eric Corneliusson
1995
Tikarna2
31259
33:26
440
»
Mattias Gadd
1979
Ikett
2218
33:31
441
»
Johan Boström
1982
Sigma Technology 6
2380
33:32
441
»
Mikael Jacobsson
1986
Teknik&Energi
2480
33:32
443
»
Alfred Pettersson
1984
HMS Härnösand
2210
33:34
444
»
Michael Bertilsson
1989
HMS Härnösand
2207
33:35
445
»
Hans Pettersson
1968
BAGA Water Technology - blodgivare
2047
33:38
446
»
Christoffer Alsvold
1991
Offshore Runners
2318
33:39
447
»
Stefan Petersen
1980
Riflex film
31358
33:39
448
»
Kent Markengrand
1967
NCC Sverige AB
31339
33:41
449
»
Hans Johansson
1965
Team VF
2476
33:43
450
»
Ricardo Britto
1982
BTH SERL 1
92
33:45
451
»
Hansi Svensson
1968
SveJoKa
2438
33:47
452
»
Rickard Svensson
1970
THR 1
31252
33:49
453
»
Peter Magnusson
1978
Förrådsjägarna
2185
33:49
454
»
Anders Widing
1980
Riflex film
31383
33:49
455
»
Johan Engström
1992
Lantmäteriet Karlskrona 1
2262
33:51
456
»
Paul Lundström
1967
Solgasellerna från Affärsverken Lag 2
2410
33:55
457
»
Lars-Olof Lundahl
1959
Dynans stjärnor
2119
33:58
458
»
Ola Lilja
1983
Msa 1
2291
33:59
458
»
Bengt-Erik Eriksson
1956
Socialförv.Karlskrona
31299
33:59
460
»
Tonny Hansson
1973
Team Flinta
2459
34:01
461
»
Salih Ali
1992
MUU1soc
2296
34:02
462
»
Tage Jarevik
2006
Nättraby
31318
34:05
463
»
Tobias Quist
1975
Utvecklarna
31272
34:07
464
»
Ebba Berntsson
2008
Karlskrona
21906
34:08
465
»
Patric Pettersson
1990
Rödeby
31362
34:11
466
»
Ola Jarevik
1965
Nättraby
31317
34:12
467
»
Erik Carlsson
1958
De laglösa 1
2116
34:16
468
»
Chinmoy Baliyar Singh
1987
Pussycats
2331
34:19
469
»
Erik Ståhlberg
1990
Team Cogitel
2455
34:21
470
»
Erik Mårtensson
1952
EBM 1
2122
34:25
471
»
Alexander Ingemarsson
1981
Avvecklingskonsulterna
2045
34:27
471
»
Simon Johansson
1989
Akuten 2
2032
34:27
473
»
Alexander Ball
1970
CMS-Team
2111
34:33
474
»
Fredrik Eneström
1970
IK Flås
2216
34:34
475
»
Gert Ottosson
1951
Hallabro EL
2191
34:42
476
»
Per Jespersson
1958
logE
2274
34:45
477
»
Linus Mokvist
1992
-
31347
34:45
478
»
Lars Mokvist
1962
-
31346
34:46
479
»
Doru Constantinescu
1966
Telenor Connexion Lag 2
2483
34:48
480
»
Magnus Kindberg
1980
Riflex
2358
34:50
481
»
Magnus Åkesson
1974
Släkten
2403
34:50
482
»
Modi Baker
1990
Integrationscentrum
31076
34:54
483
»
Andreas Lindqvist
1975
HMC 2
2205
34:58
484
»
Mathz Rosser Sanden
1961
Bondbönorna
2061
34:59
485
»
David Kjellberg
1995
1.ubåtsflottiljen 2
2004
35:03
486
»
Ola Holmberg
1981
Familjekampen
2136
35:06
487
»
Taha Ezedden
1984
Ronneby kommun
31300
35:13
488
»
Simon Petersson
1997
Hilmas Gott o Blandat
2200
35:17
489
»
Iwe Lingström
1962
LaLiga
21914
35:19
490
»
Jakob Svensson
1974
Happy Feet
2196
35:20
491
»
Anonymous
Anonymous
31293
35:25
492
»
Anders Mårtensson
1989
Outpost24 AB 2
2325
35:28
493
»
Peter Ström
1962
Solgasellerna från Affärsverken Lag 5
2415
35:28
494
»
Rasmus Idhede
1995
Samhall
31316
35:34
495
»
Henry Petersson
1959
Quant 2
2346
35:37
496
»
Ronny Lövdahl
1948
Tibia
31257
35:38
497
»
Anonymous
Anonymous
31275
35:40
498
»
Omsri Kumar Aeddula
1993
BTH Hälsa 2
2083
35:41
499
»
Sharath Abbireddy
1993
Happy Feet
2193
35:42
500
»
Rikard Gustafsson
1978
SSS Junior
2423
35:43
Page:
<
1
2
3
>