Svenska
English
Français
Suomi
Contact information Racetimer
Results from Blodomloppet Linköping 2019
Results
Damer 5 km
Displaying results
1501 - 1750
of
2237
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>
Pl.
Name
YOB
Club/City/Country
#
Net
1501
»
Josefine Cederholm
2009
Lillgårdsskolan åk 3 lag 2
2983
33:56
1502
»
Hedvig Zechel
2007
Linköping
6992
33:56
1503
»
Vivian Kurek
1995
SICK for health lag 3
3736
33:56
1504
»
Beatrice Zechel
1979
Ånestadsskolan 4
2248
33:56
1505
»
Jessica Hägg
1993
Team Kungsan
7254
33:56
1506
»
Kicki Söderberg
1964
Toyota Material Handling 50
1318
33:57
1507
»
Anneli Netzell
1968
LF 9
1380
33:57
1508
»
Maria Fägersten
1994
Östenssons 8
2624
33:57
1509
»
Helena Kihlström
1993
SICK for health lag 3
3735
33:58
1510
»
Wilma Rydell
2000
Birgittaskolan lag 17
6695
33:59
1511
»
Anonymous
Anonymous
20156
33:59
1512
»
Gabriella Landberg
1993
-
7646
33:59
1513
»
Alexandra Roser
1991
Devport 5km dam
6084
34:00
1514
»
Jessica Bladh
1970
Sank Persskolan Vadstena
1969
34:00
1515
»
Maria Häger
1975
Run for fun
2174
34:01
1516
»
Sandra West
1987
Gränsliden
7872
34:01
1516
»
Josephine Lind
1981
Skandiabanken 4
3841
34:01
1518
»
Annica Elevjörk-Broman
1964
Gloria
2801
34:01
1519
»
Bahar Abbaspour
1978
Didacticum&LiUITutbildning
7295
34:01
1519
»
Susanne Frank
1985
Whitehouse Stars
4341
34:01
1521
»
Susanne Bengtsson
1965
Cambio Lag 2
3872
34:02
1522
»
Lisa Nåbo
1994
Linköping
20140
34:02
1523
»
Monika Moberg
1967
Töreboda
2932
34:02
1523
»
Emma Lindgren
1991
FindOut your strength
3609
34:02
1525
»
Susann Årnfelt
1968
Gasellerna på TFK
2055
34:03
1526
»
Marie Åström
1966
FC IF 2
5939
34:04
1527
»
Lotta Hultman
1971
Robot 2
4417
34:04
1528
»
Charlotte Edebrant
1967
Änggård 1
5784
34:04
1529
»
Jessica Nylander
1991
Skandiabanken 3
3836
34:06
1530
»
Tina Andersson
1981
Arteon
4501
34:07
1531
»
Catrin Nord
1965
Scanfil 2019 4
6648
34:07
1532
»
Jessica Fritzén
1991
i3tex 1
6108
34:07
1533
»
Gunilla Franzen
1953
-
2138
34:07
1534
»
Lea Andersson
1995
Blodpuddingarna
3574
34:07
1535
»
Lena Nilsson
1958
-
2139
34:08
1536
»
Iryna Andersson
1974
JENSEN
3186
34:08
1537
»
Erna Mutilovic
1985
Ekkälleskolan
4014
34:08
1538
»
Sara Jönsson
1996
LIU
2478
34:09
1539
»
Karin Franzon
1974
Team Rejmes 1
5005
34:09
1540
»
Sofia Jönsson
1998
LIU
2479
34:09
1541
»
Besma Alansary
1965
Ekkälleskolan lag 2
4011
34:10
1542
»
Lovisa Andreasen
2004
Alphaskolan 6
5858
34:10
1542
»
Lena Andersson
1963
NSC Forever Young
3786
34:10
1544
»
Bonnie Eckestam
1978
Egeby 1
7333
34:10
1544
»
Anna Gustafsson
1990
T1-skolorna
7247
34:10
1546
»
Desiree Jakobsson
1990
Östenssons 11
2595
34:10
1546
»
Monika Ekdahl
1987
Smoothien
2413
34:10
1548
»
Åsa Bergman
1976
Smile 2
1594
34:10
1549
»
Victoria Johansson
1992
-
20163
34:11
1550
»
Sarah Henry Bergman
1994
LST Lantbruk 1
4162
34:12
1551
»
Marlene Karlsson
1982
Livgrenadjärerna 2
1076
34:12
1552
»
Maria Enge
1964
Vädergudarna
1104
34:14
1553
»
Ida Hallenberg
1980
KV fri gång
6501
34:15
1554
»
Annie Engström
1995
Team awesome
1507
34:15
1555
»
Emmy Svensson
1994
ACTIC
4845
34:16
1556
»
Martina Hjerpe
1983
Östgötatrafiken 4
2662
34:16
1557
»
Irma Ivanova
1974
Apoteket 1
7513
34:17
1558
»
Erika Landin
1987
Arkens löparteam
4193
34:18
1558
»
Sofia Ragnhammar
1993
Team awesome
1509
34:18
1560
»
Lisa Alemyr
2005
Vi i femman
5212
34:18
1561
»
Britt-Marie Eriksson
1971
ALG 4 NP 5km
2700
34:18
1562
»
Ebba Askenteg
2011
Askenteg
2969
34:18
1562
»
Sara Nilsson
1993
Arkens löparteam
4194
34:18
1564
»
Jessica Unosson
1993
Praktiska 1
3007
34:18
1565
»
Wilma Askenteg
2007
Askenteg
2972
34:19
1566
»
Karina Margenberg
1965
KV fri gång
6503
34:19
1567
»
Lotta Hofström
1990
Ettning, tvåning, tredning - tidning!
7878
34:19
1568
»
Maria Spetz
1975
Förlossningen Linköping #2
7140
34:20
1569
»
Sofia Zollner
1989
Praktiska 1
3008
34:20
1570
»
Emelie Peters
1981
Dreamteam
1525
34:21
1571
»
Elisabeth Sundbäck
1959
LITeFriskare
3402
34:21
1572
»
Lena Collin
1969
BCG
3603
34:21
1573
»
Cecilia Lindroth
1969
Skeda Slaka fram och tillbaka
6753
34:22
1574
»
Ulrika Larsson
1977
Läderbaggarna
3205
34:23
1575
»
Heli Wiberg
1974
-
2738
34:23
1576
»
Charlotta Johansson
1985
Calle på Sp(r)ången
2716
34:25
1577
»
Marike Peebo
1962
BUP-läkarna
7097
34:25
1578
»
Rebecka Carlbergh
1983
Dancing ITIP Discotrippers
4299
34:25
1579
»
Nathalie Johansson
2007
Linköping
7589
34:27
1580
»
Anki Spence
1985
Valla 1
5506
34:28
1581
»
Elin Rimhagen
1996
Grekiskt och Gott
5522
34:28
1582
»
Victoria Harryson Rinaldo
1982
Kindablot2
2940
34:28
1583
»
Beatrice Magnusson
1995
Kultur- och fritid 2
4852
34:28
1584
»
Emelie Carlén Drigopoulou
1995
Grekiskt och Gott
5519
34:28
1585
»
Sofie Wulfstrand
1991
Team Rutan
4745
34:29
1586
»
Elvira Einehag
2006
Gretomta 1
7064
34:29
1587
»
Annika Hjertkvist
1965
Region Östergötland
3160
34:30
1588
»
Maria Hamnér
1977
Mejor Familia
5186
34:30
1589
»
Camilla Paananen
1972
Region Östergötland
3162
34:30
1590
»
Susanne Arkenius
1966
Vi o Ni ®
5159
34:32
1591
»
Marita Ottosson
1980
Apoteket 5
7518
34:32
1592
»
Iréne Carlsson
1962
kompis 4
6057
34:32
1593
»
Malin Pettersson
1994
Östenssons 5
2618
34:32
1594
»
Malin Höög
1970
Team HR
5131
34:32
1595
»
Eva Karlsson
1961
Skeda Slaka fram och tillbaka
6752
34:33
1596
»
Linda Strandman
1988
Skill 5
6824
34:33
1597
»
Eva Johannesson
1968
Landeryds latmaskar
1411
34:34
1598
»
Emma Elvingsson
1987
Norlandia Care
5873
34:34
1599
»
Maria Lindahl
1956
Social- o omsorgsförvaltningen
3489
34:35
1600
»
Malin Visell
1966
Social- o omsorgsförvaltningen
3490
34:35
1601
»
Erica Ahlm
1981
Östenssons 2
2605
34:36
1602
»
Clara Nordenberg
2007
-
7710
34:36
1603
»
Isabelle Pripp
1975
Östenssons 10
2591
34:36
1604
»
Rebecca Corselli
1993
Väderstads Curlinglandskap
4428
34:37
1604
»
Maria Dalbark
1969
Lillgårdsskolans föräldralag 1
2994
34:37
1606
»
Lotta Persson
1974
Tuppen med sina höner
3211
34:37
1607
»
Therese Johansson
1975
Slartibartfast!
7584
34:39
1608
»
Malin Marklund
1989
Indentive1
5191
34:40
1609
»
Susanne Fridolfsson
1963
Folksam Snabb
20034
34:41
1610
»
Åsa Rydmark Kersley
1974
Slartibartfast!
7588
34:41
1611
»
Helen Kaspersen
1983
Coorett
3370
34:42
1612
»
Eva Jonsson
1966
Himnaskolan2
3892
34:42
1613
»
Stina Hellberg
1988
Didacticum&LiUITutbildning
7297
34:43
1614
»
Azra Islamovic
1991
F-varningarna
3230
34:44
1614
»
Tova Kihlberg
2007
Linköping SK lag 1
20157
34:44
1616
»
Annie Blixt
1982
ICA Maxi 1
7405
34:44
1617
»
Eva Molin Kylberg
1968
LINKÖPING
3953
34:44
1618
»
Maria Hedqvist
1975
Visma 5
5354
34:46
1619
»
Malin Huss
1970
Forum Östergötland 2
4721
34:46
1620
»
Åsa Linkegård
1970
Ekarna
3578
34:47
1621
»
Nathalie Larsson
1991
Glasögonmagasinet
5447
34:47
1622
»
Susanne Magnusson
1961
Hematologiska kliniken
4548
34:50
1622
»
Sara Fridh
1990
WSP Lag 3
3661
34:50
1624
»
Linda Korall
1976
Linslusarna
5165
34:51
1625
»
Giedre Seskeviciene
1982
BUP-läkarna
7098
34:52
1626
»
Gunvor Larsson Torstensdotter
1970
Didacticum&LiUITutbildning
7298
34:52
1627
»
Tyra Edenhofer
2007
Linköping
4771
34:53
1627
»
Lena Appleby
1961
Team Björkö 2
1745
34:53
1629
»
Emelie Malmborg
1986
1 Ords 4:12
2486
34:54
1630
»
Kicki Edenhofer
1975
Öst Media AB
7402
34:54
1631
»
Linn Ring
1985
Thea2
5800
34:54
1632
»
Linda Fredriksson
1990
Scandic Linköping City 2
6628
34:55
1633
»
Emma Rönnberg
1986
Som en påse gott och blandat
3593
34:55
1634
»
Petra Hellsing
1968
Östgötatrafiken 3
2659
34:56
1635
»
Johanna Wernersson
1982
SYNLAB5
2826
34:56
1636
»
Caroline Tholander
1999
Servicevärdarna 2
5566
34:56
1637
»
Jana Nielsen
1971
SIKarna
5615
34:57
1638
»
Ulrika Welander
1961
Visma 2
5348
34:57
1639
»
Lisa Ullbrandt
1990
Glasögonmagasinet
5449
34:58
1640
»
Marie Trygg
1965
Ljungsbro förskolor 1
4799
34:59
1641
»
Ann-Mari Bäckstedt
1956
NSC Forever Young
3787
35:00
1642
»
Katarina Järnholt
1964
LF 7
1375
35:00
1643
»
Hanna Fischer
1990
Valla 4
5514
35:00
1644
»
Helena Bergenstråle
1964
Tekniska verken Lag 3
3089
35:00
1645
»
Hilma Malm
1999
Danske Bank Outbounders
20085
35:00
1646
»
Anonymous
Anonymous
4571
35:00
1647
»
Marie Nilsson
1958
RISE and Shine
3992
35:00
1648
»
Madeleine Jonsson
1984
Kindablot2
2941
35:01
1649
»
Anonymous
Anonymous
4551
35:01
1650
»
Åsa Daremo
1961
Team Kungsan
7253
35:01
1651
»
Anonymous
Anonymous
5965
35:01
1652
»
Klara Grundström
1994
Åkerbo lag 5
2547
35:02
1652
»
Sofia Nilsson
2001
Birgittaskolan lag 17
6694
35:02
1654
»
Elina Lindahl
2001
Birgittaskolan lag 17
6693
35:03
1655
»
Ann-Sofie Gustafsson
1987
Kinda 16
5904
35:03
1656
»
Sofie Lundberg
1982
Securitas Lag 4
2502
35:03
1657
»
Josefine Svensson
1983
NSC Neverending Story
3792
35:04
1658
»
Emma Wervik
1982
RMV 4
4867
35:05
1659
»
Anonymous
Anonymous
5962
35:06
1660
»
Karin Axelsson
1961
Kinda 2
5907
35:07
1661
»
Åsa Petersson
1986
Kultur- och fritid 2
4854
35:07
1662
»
Christina Jonasson
1980
Tallarna
3581
35:07
1663
»
Mathilda Svensson
1984
Vimmerby HC
3820
35:08
1664
»
Mireille Arkelskog
1977
SM 2
7538
35:09
1665
»
Ann Widén
1973
Vimmerby HC
3821
35:09
1666
»
Rosemarie Lindgren
1961
Skärblacka
2047
35:10
1667
»
Caroline Willner
1978
Toyota Material Handling
1333
35:10
1668
»
Marie Rydén
1966
Rala leder på lager
4096
35:10
1669
»
Linda Bohlin
1976
Bohlins
1765
35:11
1670
»
Anita Bohlin
1990
WSP Lag 5
3669
35:12
1671
»
Klara Seborn
2005
Fvb
6851
35:12
1672
»
Kajsa Samuelsson
1990
WSP Lag 4
3667
35:12
1673
»
Carina Hagman
1965
Lag 1
2689
35:12
1674
»
Mirelle Hanna
1977
Östenssons 7
2622
35:13
1675
»
AnnaMaria Gabra
1980
Danske Bank
20095
35:14
1676
»
Karin Brydolf
1972
Lingmerths Resebyrå
1949
35:14
1677
»
Jessica Nysten
1980
Kinda 12
5890
35:14
1678
»
Gunnel Olofsson
1962
Gänget
5686
35:14
1678
»
Esther Davidsson
2009
Slaka gänget 2
7148
35:14
1680
»
Carina Andersson
1979
Närvårdskliniken LAH1
4377
35:14
1681
»
Ann Drotz
1958
Duvkullen
6994
35:15
1681
»
Carina Kämpe
1954
Kämparna
1608
35:15
1683
»
Joslyn Kaya
1997
Girls
20093
35:15
1684
»
Agneta Jonsson
1963
-
1792
35:15
1685
»
Remla Sujak
1970
Hofmeijer
6530
35:15
1686
»
Maria Lind
1992
Fikapaus?
3781
35:16
1687
»
Sofia Karlsson
1978
Team heddaotto
3983
35:17
1688
»
Anna Moberg
1958
Motala
2147
35:17
1689
»
Hanna Fagerberg
1986
Tekniska verken Lag 8
3112
35:17
1690
»
Magdalena Josefsson
1986
HR och lön 1
2561
35:18
1691
»
Lovisa Nilsson
2002
Birgittaskolan lag 19
6701
35:18
1692
»
Josefine Billehag
1994
NK 2 - 5km
3527
35:19
1693
»
Mathilda Anderzén
1991
Förvaltningsrätten 1
4756
35:19
1694
»
Gunilla Andersson
1966
Bohlins
1764
35:20
1695
»
Maria Schenström
1966
Poolerz
1496
35:20
1696
»
Clara Åbyhammar
1989
Tinget 1
6515
35:20
1697
»
Elin Adamsson
1992
Klassisar 2.0 + Markus
1519
35:21
1698
»
Monica Edsfors
1963
Tekniska verken Lag 7
3107
35:22
1699
»
Karin Lind
1990
Fikapaus?
3785
35:22
1699
»
Ida Fröjd
2002
Birgittaskolan lag 19
6700
35:22
1701
»
Carina Karlsson
1962
LVH på gång
2417
35:23
1702
»
Alva Wiström
2005
Fvb
6855
35:23
1703
»
Lisa Thelin
1995
Vattenfall
6039
35:26
1703
»
Wilma Larsson
1998
Valla 4
5516
35:26
1703
»
Matilda Elm
1978
Capio Psykiatri 1
2110
35:26
1706
»
Lisa Homann
1997
Valla 1
5505
35:27
1707
»
Minna Blom
2006
Gotte F05/06 2
4832
35:28
1708
»
Elisabet Sjölander
1986
Swisslog 1
6121
35:28
1709
»
Lena Petersson
1960
Ekonomiservice 1
4446
35:29
1710
»
Louise Björk
1995
LF 1
1336
35:29
1711
»
Lina Khaled
1973
Eliten
3542
35:30
1712
»
Birgitta Iggland
1958
MoS Lag 2
1863
35:30
1713
»
Elin Blomqvist
1997
Valla 1
5503
35:31
1714
»
Karin Hallén
1968
Adecco 1
6713
35:31
1715
»
Inger Tollin
1961
BUP Universitetssjukhuset i Linköping
7099
35:32
1715
»
Ebba Franzén
2006
Gotte F05/06 2
4834
35:32
1717
»
Elvira Drljevic
1970
Bokhag/duvkullen
20146
35:33
1718
»
Cassandra Hedström
1993
Klinfys
4738
35:33
1718
»
Linda Oberpichler
1974
Mantorp gym AB
6636
35:33
1720
»
Annette Hjertqvist
1967
Mantorp gym AB
6635
35:33
1721
»
Karin Hedberg
1967
Vi i femman
5215
35:33
1722
»
Anja Fransson
1971
Swisslog 1
6119
35:33
1723
»
Gabriella Sanglert
1993
-
7706
35:34
1724
»
Anna Lindroth
1975
Envima2
5723
35:34
1725
»
Sofia Vestin Eriksson
1996
Förskolan Brandliljegatan
6957
35:35
1726
»
Berit K Lehnér
1951
KD Linköping 2
20003
35:35
1727
»
Ingrid Andersson
1977
Lingmerths Resebyrå
1948
35:35
1727
»
Hanna Askenteg
1981
Askenteg
2970
35:35
1729
»
Lisa Rosandher
1986
Linköping
1480
35:36
1730
»
Ida Petersson
1988
-
7450
35:36
1731
»
Hanna Sundqvist
1998
-
7332
35:38
1732
»
Susanne Sörman
1967
Röntgen Västervik
6055
35:38
1733
»
Christina Berglund
1990
WSP Lag 1
3651
35:38
1734
»
Yvonne Wennermark
1970
RTÖG2
2887
35:38
1735
»
Hanna Staffansson
1988
Swedbank 2
6561
35:39
1735
»
Christina Axmacher
1968
RTÖG2
2883
35:39
1737
»
Oliwia Krystadius
1987
Dreamteam
1524
35:40
1738
»
Lena Lindblom
1974
Ljungsbro skola 2
2750
35:40
1739
»
Karin Saleteg Hovlund
1983
Dreamteam
1527
35:42
1740
»
Helén Ljungquist
1967
VC Skäggetorp
6452
35:43
1741
»
Mathilda Dehlin
1991
B-turen 2
3626
35:45
1742
»
Elin Höglund
2005
DidacticumLiuITutbildning
7318
35:46
1743
»
Angelica Sanglert
1990
-
7705
35:46
1744
»
Emma Kristiansson
2004
Alphaskolan 5
5854
35:46
1745
»
Amanda Starräng
1988
SYNLAB1
2809
35:47
1746
»
Susanne Höglund
1974
DidacticumLiuITutbildning
7319
35:47
1747
»
Linda Tylli
1993
Rehabgruppen 1
6664
35:49
1747
»
Lisa Sundström
1995
Har något väldigt viktigt att säga om IT
1579
35:49
1749
»
Evelina Hessel
1994
Linköping
6924
35:49
1750
»
Eva Hagman
1967
Rappa Städ
3126
35:51
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>