Tuloksia Forssan Suvi-ilta 2013
Tuloksia
Puolimaraton Naiset
50
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying
all 45
tuloksia
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
#
Netto
Brutto
1
»
Tuula Voutilainen
Porvoon Urheilijat
50
2424
(1:39:23)
1:39:30
2
»
Anne Virtanen
Parola
50
3051
(1:40:28)
1:41:02
3
»
Päivi Mäkelä
Liikuttavat Sastamala
50
3257
(1:44:57)
1:45:28
4
»
Erja Aaltonen
Nuutajärven Esa
50
2429
(1:50:58)
1:51:02
5
»
Marja Hietala
Nokia
50
2465
(1:51:56)
1:52:34
6
»
Ilona Hackzell
Tammelan kunta
50
2270
(1:53:25)
1:54:04
7
»
Anna Tolvi
Fun Run juoksukoulu Salo
50
2962
(1:53:50)
1:54:21
8
»
Helena Arpinen
Helsingin Jyry
50
3132
(1:55:27)
1:55:38
9
»
Virpi Pihlaja-Niinistö
Paimio
50
2226
(1:58:34)
1:58:45
10
»
Aili Martins Lopes
Hämeenlinna
50
2313
(1:59:39)
2:00:07
11
»
Sirpa Kavén
Kaarina
50
2214
(1:59:21)
2:00:15
12
»
Kirsi Raiskio
MTT
50
2038
(2:00:33)
2:01:38
13
»
Satu Jokinen
Tampere
50
2960
(2:04:00)
2:04:09
14
»
Asta Pirskanen
Vantaan Salamat
50
3037
(2:04:18)
2:04:44
15
»
Marja-Leena Nikander
Lohjan kaupunki
50
2188
(2:05:20)
2:06:07
16
»
Riitta Grönroos
Kerava
50
2316
(2:05:32)
2:06:21
17
»
Hanna Koljonen
Punkalaidun
50
2505
(2:07:04)
2:08:06
18
»
Anne Siekkinen
Forssan kaupunki
50
2321
(2:09:28)
2:09:51
19
»
Leena Toikander
MyKV
50
2961
(2:09:51)
2:10:46
20
»
Arja Lehtiranta
Fysioterapia Arjaleena tmi
50
3083
(2:10:02)
2:10:50
21
»
Birgitta Valasma
OAJ
50
3181
(2:10:45)
2:11:00
22
»
Anne Pukkila
Tammelan kunta
50
2219
(2:11:34)
2:11:59
23
»
Bettina Gullström-Eriksson
Espoo
50
2938
(2:12:21)
2:13:16
24
»
Seija Varis-Tirkkonen
Espoo
50
2169
(2:13:45)
2:13:52
25
»
Tiina Tykkä
Vantaa
50
2941
(2:13:42)
2:14:51
26
»
Marjo Saarenmaa
Salaman juoksukoulu
50
2063
(2:14:14)
2:15:08
27
»
Tuula Karppinen
Kitee
50
3006
(2:14:16)
2:15:33
28
»
Tuula Määttä
Sif
50
3168
(2:16:00)
2:16:16
29
»
Hannele Hongisto
Turku
50
3056
(2:16:56)
2:18:18
30
»
Jaana Andrews
Vantaa
50
2135
(2:19:00)
2:19:06
31
»
Taina Mero
Helsinki
50
3142
(2:23:46)
2:24:57
32
»
Nina Ollila
Vantaa
50
2999
(2:24:35)
2:25:00
33
»
Riitta-Maija Topi-Hulmi
Loimaa
50
2940
(2:25:45)
2:26:26
34
»
Seija Puikkonen
Nurmijärvi
50
2288
(2:26:40)
2:27:06
35
»
Anne Wicht-Kvarnström
Kyrkslätt
50
2160
(2:26:03)
2:27:12
36
»
Leila Hämäläinen
Riihimäki
50
2939
(2:27:55)
2:27:59
37
»
Tarja Vilenius
Tampere
50
2942
(2:29:14)
2:29:37
38
»
Jaana Lehvonen
Uponor Suomi Oy
50
3030
(2:28:30)
2:29:41
39
»
Heljä Fabritius
Ypäjä
50
2392
(2:34:35)
2:35:52
40
»
Merja Ojala
Vantaa
50
2090
(2:36:22)
2:37:17
41
»
Taina Jurttila-Nurminen
Marttilan Murron juoksukoulu
50
2230
(2:36:51)
2:38:09
42
»
Reija Syrjälä
Tammela
50
2360
(2:38:56)
2:40:01
43
»
Lenita Heikkilä
Eerikkilän juoksukoulu
50
2959
(2:39:23)
2:40:34
44
»
Kitti Kumpulainen
Harjavalta, Sairaanhoitopiiri
50
3027
(2:42:39)
2:43:05
45
»
Stella Aunela
Bayer oy
50
2110
(2:45:42)
2:47:01