Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Dunboyne 4 Mile 2014 2014
Tuloksia
4Mile
Tuloslista on nettotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
501 - 750
of
805
in total
Page:
<
1
2
3
4
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
501
»
Miriam Dowling
Trim A.C.
F
F40
86
34:58
(35:43)
502
»
Aaudrey Kelly
Tallaght A.C.
F
FO
526
34:59
(35:07)
503
»
Jim Lineen
Dunboyne A.C.
M
M40
561
35:01
(35:51)
504
»
Deirdre Kennedy
Alltech Meath Alzeimhers
F
FO
143
35:02
(35:33)
505
»
Joan O'Brien
Dunshaughlin A.C.
F
F50
109
35:03
(35:37)
506
»
Ann Garrett
F
F40
433
35:03
(35:38)
507
»
Regina Moody
Tallaght A.C.
F
F45
637
35:04
(35:11)
508
»
Jessica Clarke
Dunboyne A.C.
F
FJ
283
35:05
(35:28)
509
»
Heather Harold
F
F40
479
35:05
(35:29)
510
»
Mark Hackett
M
M50
465
35:07
(35:34)
511
»
Norma Farrell
Dunboyne A.C.
F
FO
375
35:07
(35:33)
512
»
Annemarie Sheehan
F
F40
783
35:08
(35:08)
513
»
Crea Farrell
Dunboyne A.C.
F
FJ
373
35:09
(35:33)
514
»
Anna Griffin
Dunboyne A.C.
F
FJ
456
35:11
(35:34)
515
»
Noeleen Fallon
Dunboyne A.C.
F
F50
370
35:11
(35:27)
516
»
Kiara Gilleece
Dunshaughlin A.C.
F
FO
441
35:11
(35:28)
517
»
Brenda Kane
Dunboyne A.C.
F
F40
515
35:13
(35:24)
518
»
Jälki-ilmoittautuminen
594
35:14
(35:32)
519
»
Ray Duggan
Dunboyne A.C.
M
M60
355
35:14
(35:39)
520
»
Colm O'neill
M
M40
721
35:15
(35:56)
521
»
Teresa Hamilton
F
F45
470
35:18
(35:42)
522
»
Aoife Mills
Eirgrid Running Club
F
FO
632
35:18
(36:08)
523
»
Siobhan Byrne
Dunboyne A.C.
F
FO
250
35:18
(35:54)
524
»
Vivienne Lennon
Dunboyne A.C.
F
F45
559
35:24
(35:44)
525
»
Ann Cunningham
Dunboyne A.C.
F
FO
315
35:24
(35:35)
526
»
Maeve Daly
Alltech Meath Alzeimhers
F
FO
182
35:33
(36:11)
527
»
Billy Brannigan
Dunboyne A.C.
M
M40
15
35:34
(36:20)
528
»
George Whyte
M
M50
824
35:34
(36:21)
529
»
Nick Reynolds
M
MO
91
35:35
(36:18)
530
»
Caroline Ledwith
F
FO
88
35:35
(36:19)
531
»
Emma Lowry
Civil Service A.C.
F
FO
33
35:37
(35:49)
532
»
Olive White
F
FO
83
35:39
(36:15)
533
»
Edel Smyth
Lucan Harriers A.C.
F
F40
791
35:40
(35:40)
534
»
Kevin Murphy
M
M55
664
35:41
(36:34)
535
»
Claire Johnston
F
FO
512
35:42
(36:06)
536
»
Gary Power
M
MO
743
35:45
(36:27)
537
»
Michel Breton
Alltech Meath Alzeimhers
M
M50
193
35:48
(36:15)
538
»
John Hannigan
M
M45
474
35:49
(36:13)
539
»
Maciej Czernecki
M
MO
322
35:50
(36:20)
540
»
Sarah Higgins
St Peters College
F
FJ
495
35:51
(36:09)
541
»
Doug Boucher
M
M40
221
35:51
(36:22)
542
»
Christopher Fox
Dunboyne A.C.
M
MJ
417
36:06
(36:46)
543
»
Tomas Roche
M
MJ
769
36:07
(37:05)
544
»
Francis Walsh
Dunboyne A.C.
M
M45
820
36:12
(37:03)
545
»
Claire Power
F
FO
742
36:13
(36:54)
546
»
Siobhan Brophy
Dunshaughlin A.C.
F
F45
162
36:13
(36:53)
547
»
Ciara Nagle
F
FO
674
36:15
(36:55)
548
»
Olwen Griffith
F
F45
459
36:15
(36:43)
549
»
Mary Quinn
F
FO
755
36:17
(36:59)
550
»
Sean Gahan
M
M55
427
36:19
(36:29)
551
»
Darina Gill
F
F45
439
36:20
(36:28)
552
»
Fiona Cannon
F
FO
261
36:20
(36:29)
553
»
Bernie O'connor
Alltech Meath Alzeimhers
F
F40
173
36:21
(36:57)
554
»
Eddie O Connor
M
M50
3
36:21
(37:16)
555
»
Declan O'donoghue
M
M40
710
36:21
(36:47)
556
»
Geraldine Ryan
Dunboyne A.C.
F
F50
778
36:22
(36:40)
557
»
Una Smith
Ratoath A.C.
F
F45
71
36:22
(36:53)
558
»
Niall Roche
M
M45
767
36:22
(37:19)
559
»
D Timmins
M
M45
803
36:23
(36:50)
560
»
Martin Campbell
Dunboyne A.C.
M
MJ
257
36:23
(36:48)
561
»
Valerie Coone
Dunboyne A.C.
M
MO
296
36:25
(36:45)
562
»
Emer Fitzsimons
Dunshaughlin A.C.
F
FO
119
36:26
(36:41)
563
»
Jackie Lacey
Dunboyne A.C.
F
F50
543
36:27
(36:44)
564
»
Karen Nicholson
F
F45
679
36:28
(36:53)
565
»
Nichola Doran
F
F40
347
36:29
(36:54)
566
»
Sharon Haines
F
FO
466
36:29
(37:10)
567
»
Rachel Norman
Dunboyne A.C.
F
FJ
688
36:33
(37:25)
568
»
Teresa Ennis
F
F45
26
36:34
(37:10)
569
»
Patricia Barlow
F
F50
209
36:34
(37:00)
570
»
Justina Rigney
Alltech Meath Alzeimhers
F
FO
141
36:39
(36:54)
571
»
Orla Brady
Dunboyne A.C.
F
F40
842
36:39
(37:32)
572
»
Carmel Balala
Alltech Meath Alzeimhers
F
F40
170
36:39
(37:14)
573
»
Chris Keogh
Dunboyne A.C.
M
M40
533
36:43
(37:32)
573
»
Susan Brady
F
F45
73
36:43
(37:14)
575
»
Niamh Byrne
Donadea Running Club
F
FO
248
36:46
(37:29)
576
»
Paul Singleton
M
M40
786
36:47
(37:47)
577
»
Jacinta Ní Chonghaile
Dunboyne A.C.
F
FO
677
36:51
(37:24)
578
»
Liam Maher
M
M40
576
36:51
(37:48)
579
»
Karen Foster
F
F45
415
36:52
(37:27)
580
»
Colm Doherty
St Peters College
M
MJ
340
36:53
(37:16)
581
»
Anne Mulligan
F
F40
653
36:54
(37:42)
582
»
Marie Carroll
F
F45
271
37:04
(37:28)
583
»
Fiona Mcardle
F
FO
596
37:05
(37:26)
584
»
Fiona Murphy
F
FO
660
37:09
(37:52)
585
»
Breda Woods
Tallaght A.C.
F
F55
831
37:10
(37:17)
586
»
Margaret Donnelly
F
FO
844
37:11
(37:47)
587
»
Eoghan Keohane
M
MJ
537
37:13
(38:10)
588
»
Anne Reilly
F
F40
763
37:14
(37:56)
589
»
Michael Hegarty
South O' Hanlon
M
M60
37
37:16
(37:58)
590
»
Clare Skelton
Donadea Running Club
F
F45
787
37:17
(37:59)
591
»
Abigail Mahon
Dunshaughlin A.C.
F
F40
112
37:17
(37:51)
591
»
Damien O Reilly
Dunboyne A.C.
M
MO
852
37:17
(38:04)
593
»
Kathleen Phelan
F
F40
737
37:18
(37:43)
594
»
John Carney
Dunboyne A.C.
M
MO
265
37:20
(38:04)
595
»
Maria Donoghue
Lucan Harriers A.C.
F
FO
346
37:21
(37:21)
596
»
Isobel Fox
St Peters College
F
FJ
418
37:21
(37:38)
597
»
Neil Whoriskey
M
M45
52
37:23
(38:08)
598
»
Michelle King
F
FO
542
37:28
(38:13)
598
»
Sarah Foy
Dunboyne A.C.
F
FJ
422
37:28
(38:09)
600
»
Teresa Kinsella
Dunshaughlin A.C.
F
F45
121
37:29
(38:15)
601
»
Sarah Summerville
F
F40
25
37:33
(38:10)
602
»
Aoife Hyland
Dunboyne A.C.
F
FO
507
37:36
(37:55)
602
»
Sarah Holian
Dunboyne A.C.
F
FO
836
37:36
(38:07)
604
»
Caoimhe Murray
F
FO
672
37:37
(38:09)
605
»
Sinead Armstrong
Dunboyne A.C.
F
F40
854
37:39
(38:31)
606
»
Ann Butler
F
FO
239
37:40
(38:05)
607
»
Maria Farrell
F
FO
17
37:41
(38:08)
608
»
Cathriene Volat Clarke
Alltech Meath Alzeimhers
F
F45
191
37:44
(38:32)
609
»
Miriam Keogan
F
FO
532
37:46
(38:32)
610
»
Rachael Coleman
Tallaght A.C.
F
FJ
286
37:48
(37:54)
611
»
Bernie McGrath
Dunboyne A.C.
F
F50
51
37:48
(38:06)
612
»
Tegan Somers
St Peters College
M
FJ
793
37:50
(38:07)
613
»
Susan Moran
F
F40
644
37:52
(38:32)
614
»
John Smyth
Dunboyne A.C.
M
MO
93
37:53
(38:47)
615
»
Gerry Moran
M
M50
885
37:54
(38:43)
616
»
Suzie Drennan
F
FO
897
37:55
(38:50)
617
»
Rosie Gallagher
Dunboyne A.C.
F
F45
429
37:56
(38:31)
618
»
Elaine Vella
Dunboyne A.C.
F
FO
816
37:57
(38:08)
619
»
Kamila Grudzinska
F
FO
461
37:58
(38:28)
620
»
Eimear Carroll
F
FO
269
38:00
(38:39)
621
»
Audrey Cauldwell
Dunshaughlin A.C.
F
FO
113
38:03
(38:36)
622
»
Susanne Heavey
Dunboyne A.C.
F
F50
848
38:06
(38:30)
623
»
Chris Mc Donnell
Dunboyne A.C.
F
F60
592
38:08
(38:25)
624
»
Siobhan Daly
F
F40
325
38:11
(38:54)
625
»
Niamh Cregan
F
FO
305
38:15
(38:45)
626
»
Maria Reeves
Dunboyne A.C.
F
FO
758
38:15
(39:07)
627
»
Mark Mc Donald
Dunboyne A.C.
M
M40
591
38:18
(39:10)
628
»
Margaret Rowan
Dunboyne A.C.
F
F50
774
38:19
(38:52)
629
»
Susan Callan
F
FO
254
38:19
(39:01)
630
»
Caragh Costello
F
FO
841
38:20
(38:56)
631
»
Anke Marquardt
Fingallians A.C.
F
F40
582
38:22
(39:21)
632
»
Julieann Finlay
Dunboyne A.C.
F
FO
384
38:22
(38:57)
633
»
Annette Finlay
Dunboyne A.C.
F
F50
382
38:22
(38:58)
634
»
Angela Mckenna
Eirgrid Running Club
F
F45
618
38:24
(39:06)
635
»
Grace Byrne
F
FO
244
38:25
(38:47)
636
»
Jackie Moran
F
F45
642
38:25
(38:48)
637
»
Susan McGovern
Dunboyne A.C.
F
FO
857
38:25
(39:16)
638
»
Christine Mc Cann
Sli Cualann A.C.
F
F55
590
38:29
(38:48)
639
»
AnneMarie McGrath
F
FO
864
38:32
(38:49)
640
»
Adam Bergin
Alltech Meath Alzeimhers
M
MO
189
38:36
(39:14)
641
»
Camilla O'Connor
Dunshaughlin A.C.
F
FO
107
38:36
(39:10)
642
»
Helen Fay
Alltech Meath Alzeimhers
F
FO
190
38:38
(39:15)
643
»
Wayne Moss
M
MO
650
38:39
(39:23)
644
»
Kerri Moran
F
FJ
643
38:40
(39:04)
645
»
Ursula Summerville
Dunshaughlin A.C.
F
FO
118
38:43
(39:19)
646
»
John Davis
M
M40
329
38:45
(38:57)
647
»
Elizabeth Summerville
Dunshaughlin A.C.
F
F45
154
38:57
(39:33)
648
»
Jennifer Clancy
Dunboyne A.C.
F
FO
278
38:57
(39:17)
649
»
Sinead Morrissey
Dunboyne A.C.
F
FO
648
38:57
(39:32)
650
»
Maureen Keeling
Balbriggan & District A.C
F
F45
523
38:58
(39:13)
651
»
Liz Harte
F
F50
482
38:58
(39:42)
652
»
Ciara Farrell
F
FO
372
38:59
(39:42)
653
»
Lynn Mcloughlin
F
FO
621
39:00
(39:22)
654
»
Niamh Mcdonnell
F
FO
607
39:01
(39:32)
655
»
Margaret McMahon
Alltech Meath Alzeimhers
F
F50
115
39:05
(39:29)
656
»
Maria Reilly
F
FO
49
39:09
(40:06)
657
»
Patrick Nulty
M
M40
47
39:09
(40:06)
658
»
Aisling Heavey
Dunboyne A.C.
F
FO
846
39:10
(39:34)
659
»
Linda Fagan
F
FO
369
39:10
(39:22)
660
»
Orlaith Leane
Dunboyne A.C.
F
F40
556
39:11
(39:30)
661
»
Philomena O'sullivan
Dunboyne A.C.
F
FO
727
39:12
(40:00)
662
»
Richard O'connor
M
MO
704
39:19
(40:10)
663
»
Laura Carolan
St Peters College
F
FJ
38
39:19
(39:43)
664
»
Rebecca O'connor
F
FO
703
39:20
(40:10)
665
»
Nicola Mckernan
Dunboyne A.C.
F
F40
619
39:23
(39:56)
666
»
Tricia Keenan
Dunboyne A.C.
F
F50
524
39:24
(39:56)
667
»
Lisa Fletcher
F
FO
402
39:26
(39:47)
668
»
Siobhan Murphy
Dunboyne A.C.
F
F40
670
39:27
(40:11)
669
»
Maria Breton
Alltech Meath Alzeimhers
F
F45
192
39:31
(39:59)
670
»
Catherine Rawson
Dunboyne A.C.
F
F40
756
39:32
(40:05)
671
»
Eileen O'donoghue
F
F40
711
39:32
(39:58)
672
»
Jennifer Murphy
F
FO
50
39:40
(40:08)
673
»
Donna Byrne
Dunboyne A.C.
F
FO
243
39:41
(40:04)
674
»
Alison Kennedy
Alltech Meath Alzeimhers
F
F40
194
39:41
(40:27)
674
»
Jean Gibbons
F
FO
849
39:41
(40:21)
676
»
Yvonne Kavanagh
F
F40
520
39:42
(40:11)
677
»
James Kavanagh
M
M40
517
39:42
(40:11)
678
»
Deirdre Bowen
Dunshaughlin A.C.
F
F45
123
39:46
(40:32)
679
»
Sharon Kearns
Dunboyne A.C.
F
F40
521
39:47
(40:37)
680
»
Sharon Meenan
Dunboyne A.C.
F
F40
631
39:47
(40:37)
680
»
Ruth O'neill
Dunboyne A.C.
F
F40
723
39:47
(40:27)
682
»
Ciara Forde
F
FO
411
39:48
(40:08)
683
»
Theresa Badenhorst
F
F45
206
39:53
(40:34)
684
»
Niamh Timmons
F
FO
60
39:56
(40:27)
685
»
Patricia Sheridan
F
F40
784
39:58
(40:28)
686
»
Annette O Donnell
F
F45
693
39:59
(40:28)
687
»
Marie Gilmartin
Dunboyne A.C.
F
F45
443
40:00
(40:34)
688
»
Amy Carolan
St Peters College
F
FJ
266
40:16
(40:57)
689
»
Claire Murphy
F
FO
659
40:20
(40:52)
690
»
Dereck Barron
M
MO
210
40:21
(40:53)
691
»
Christine Sloan
Dunboyne A.C.
F
FO
788
40:22
(41:12)
692
»
Laura Fleming
Dunboyne A.C.
F
FO
400
40:23
(41:12)
693
»
Pamela Devaney
Dunboyne A.C.
F
F45
333
40:24
(41:06)
694
»
Anne Manning
F
F55
845
40:28
(41:18)
695
»
Bernadette Lavin
F
F45
554
40:30
(41:10)
696
»
Pamela Byrne
Dunboyne A.C.
F
FO
251
40:32
(41:19)
697
»
Anne Marie Joyce
F
F40
513
40:37
(41:27)
698
»
Dee Mcloughlin
F
F45
620
40:37
(41:20)
699
»
Jean Kennedy
Alltech Meath Alzeimhers
F
FO
180
40:44
(41:44)
700
»
Pierce Kavanagh
M
M45
519
40:44
(41:44)
701
»
Niall Brogan
Alltech Meath Alzeimhers
M
M50
139
40:45
(41:19)
702
»
Geraldine Dowling
Alltech Meath Alzeimhers
F
FO
181
40:46
(41:44)
703
»
Clinton Maher
M
MO
574
40:46
(41:16)
704
»
Gerry Wall
Dunboyne A.C.
M
M50
818
40:52
(41:56)
705
»
Noel Murphy
M
M55
667
40:57
(41:51)
706
»
Sam Hamilton
F
F40
469
40:58
(41:22)
707
»
Ciara Mcternan
F
FO
629
41:05
(41:28)
707
»
Marie Boland
Dunshaughlin A.C.
F
F55
95
41:05
(41:57)
709
»
Elaine Twomey
F
F45
813
41:13
(41:30)
710
»
Aidan O'byrne
M
M45
700
41:22
(41:43)
711
»
Niall Black
Dunboyne A.C.
M
M45
217
41:23
(41:43)
712
»
Alice Flynn
F
F40
404
41:31
(41:58)
713
»
Georgina Morland
Alltech Meath Alzeimhers
F
F45
179
41:34
(42:03)
714
»
Bernadette Griffin
F
FO
457
41:42
(42:10)
715
»
Amy Mcnamara
St Peters College
F
FJ
626
41:42
(42:27)
716
»
Deirdre Healy
F
F40
484
41:45
(42:26)
717
»
Joanne Mc Glue
F
F40
593
41:47
(42:43)
718
»
Ciara Maytum
Dunboyne A.C.
F
FO
589
41:55
(42:25)
719
»
Pam Byrne
Dunboyne A.C.
F
FO
249
41:56
(42:19)
720
»
Caroline Toole
St Peters College
F
FJ
807
41:56
(42:23)
721
»
Geraldine Reid
Dunshaughlin A.C.
F
F40
145
42:01
(42:37)
722
»
Barbara Nugent
Alltech Meath Alzeimhers
F
FO
174
42:06
(42:36)
723
»
Susan Armstrong
Dunboyne A.C.
F
FO
94
42:12
(43:06)
724
»
Aisling Murphy
St Peters College
F
FJ
65
42:23
(42:47)
725
»
Michelle Curran
F
FO
320
42:24
(42:55)
726
»
John Parkes
St Peters College
M
MJ
733
42:24
(43:10)
727
»
Fiona Finn
Navan A.C.
F
F45
386
42:27
(43:00)
728
»
Marcella Curran
F
F50
319
42:29
(43:20)
729
»
Fionnuala Pitt
Dunboyne A.C.
F
FO
741
42:35
(43:28)
730
»
Helen Hughes
F
F45
839
42:37
(43:02)
731
»
Julie Walsh
F
FO
97
42:44
(42:44)
732
»
Eileen Morgan
Dunboyne A.C.
F
F45
645
43:04
(44:04)
733
»
Mary Clarke
F
F60
284
43:15
(43:55)
734
»
Patricia Larkin
Dunboyne A.C.
F
F40
553
43:16
(44:04)
735
»
Jennifer Connolly
Dunshaughlin A.C.
F
F45
132
43:22
(43:55)
736
»
Michael Gazda
M
M40
435
43:22
(43:51)
737
»
Sarah Killeen
Dunboyne A.C.
F
FO
541
43:24
(44:09)
738
»
Debbie Kelleher
F
FO
525
43:37
(44:21)
739
»
Padraig Mcdermott
M
M50
604
43:38
(44:28)
740
»
Niamh Kieffer
Dunboyne A.C.
F
F40
538
43:40
(44:28)
741
»
Maria Kavanagh
Dunboyne A.C.
F
F45
518
43:40
(44:28)
742
»
Catherine O'connor
F
FO
707
43:42
(43:42)
743
»
Ciara Mcgreevy
F
F40
615
43:42
(44:30)
744
»
John Gavin
M
M55
434
43:44
(43:58)
745
»
Julie Crawford
F
F50
304
43:44
(43:58)
746
»
Sinead Carroll
F
F40
272
43:46
(43:57)
747
»
Josko Gadzic
M
MO
863
43:53
(44:47)
748
»
Rachel Murray
F
FJ
673
43:56
(44:34)
749
»
Marian O'leary
Dunboyne A.C.
F
F60
718
44:00
(44:58)
750
»
Graham Heap
Dunboyne A.C.
M
M50
486
44:01
(44:39)
Page:
<
1
2
3
4
>