Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Connemara International Marathon 2015 2015
Tuloksia
Leaderboard
My favourites
Marathon
F
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying
all 130
tuloksia
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
1
»
Mary LAVERTY
F
FS
5394
(2:57:38)
2:57:41
2
»
Theresa MAJEED
F
F40
5435
(3:22:44)
3:22:47
3
»
Bernadette MAHER
Wimbledon Windmilers
F
FS
5434
(3:22:53)
3:22:54
4
»
Carmel DRUMM
F
FS
5195
(3:25:03)
3:25:15
5
»
Leslie ROQUECAVE
F
FS
5672
(3:26:30)
3:26:34
6
»
Clare JONES
Sports Club
F
FS
5342
(3:26:35)
3:27:28
7
»
Sandrine MAYET-VIZCAINO
Courir A Lanester
F
F40
5451
(3:27:50)
3:27:50
8
»
Sinead MURTAGH
F
FS
5541
(3:29:07)
3:29:29
9
»
Sarah MAKEM
Galway City Harriers
F
FS
5436
(3:32:02)
3:32:15
10
»
Rosie JONES
F
FS
5823
(3:35:14)
3:36:02
11
»
Caitriona MCDONALD
F
FS
5460
(3:39:06)
3:39:11
12
»
Alicja PILARSKA
F
FS
5638
(3:39:11)
3:40:40
13
»
MariaVittoria ADDIS
F
FS
5002
(3:45:07)
3:45:23
14
»
Eilish BELL
F
F40
5021
(3:44:56)
3:45:41
15
»
Katie THEOPOLD
F
FS
5753
(3:46:28)
3:46:53
16
»
Mary JENNINGS
F
F60
5338
(3:47:06)
3:47:11
17
»
Jolene MELLON
F
FS
5494
(3:46:36)
3:47:13
18
»
Áine KILLEEN
F
FS
5372
(3:46:18)
3:48:01
19
»
Edeltraud MUSIOL
F
F50
5542
(3:47:54)
3:48:12
20
»
Claire CLANCY
F
F40
5099
(3:47:25)
3:48:39
21
»
Katherine HOWARD
F
FS
5323
(3:48:39)
3:49:24
22
»
Eilish OSULLIVAN
F
FS
5616
(3:49:40)
3:50:27
23
»
Agnes MUSSLER
F
F50
5543
(3:50:51)
3:51:14
24
»
Isabelle YANEZ
F
FS
5805
(3:51:21)
3:51:41
25
»
Christine MILLE
F
FS
5501
(3:51:03)
3:51:48
26
»
Levi TIERNEY
Simone Grassi Rip Group
F
FS
5756
(3:50:07)
3:51:54
27
»
Muireann OKEEFFE
F
FS
5598
(3:51:14)
3:52:16
28
»
Monica FORDE
F
F40
5245
(3:53:20)
3:53:31
29
»
Sinead HEARTY
F
FS
5299
(3:55:53)
3:56:31
30
»
Heather WEAVILL
F
F40
5794
(3:56:20)
3:56:56
31
»
Neida FREITAS
F
FS
5251
(3:57:06)
3:58:05
32
»
Kirsty OLIVER
F
F40
5606
(3:57:36)
3:58:40
33
»
Esther OSULLIVAN
F
FS
5620
(3:59:04)
3:59:13
34
»
Fionnuala RATCLIFFE
F
FS
5650
(3:59:08)
3:59:34
35
»
Ursula KIELY
F
FS
5370
(3:59:49)
4:01:00
36
»
Christelle LEGER
Courir A Lanester
F
FS
5400
(4:02:49)
4:03:30
37
»
Sian JONES
F
FS
5343
(4:02:22)
4:04:17
38
»
MarieHelene TRANCHANT
Coach Sport Santé French Team
F
F40
5769
(4:05:19)
4:05:19
39
»
PaulaJayne HARPER-MUNDAY
F
F40
5288
(4:05:31)
4:06:21
40
»
Victoria BYRNES
F
F40
5074
(4:05:40)
4:06:33
41
»
Mary HALPIN
F
F40
5282
(4:06:47)
4:07:37
42
»
Annabel REBILLARD
F
F40
5652
(4:09:41)
4:10:14
43
»
Aine CODYRE
F
F40
5105
(4:12:23)
4:13:54
44
»
Brenda DOODY
F
F40
5187
(4:13:20)
4:14:09
45
»
Stephanie LEGAL
Courir A Lanester
F
FS
5398
(4:13:37)
4:15:13
46
»
Karine TANGUY
Courir A Lanester
F
F40
5745
(4:13:40)
4:15:13
47
»
Laurence HELOU
Courir A Lanester
F
F40
5303
(4:13:37)
4:15:13
48
»
Valou NOEUPA
Coach Sport Santé French Team
F
FS
5559
(4:15:47)
4:15:47
49
»
Anne PESSONNIER
F
F50
5811
(4:16:09)
4:17:34
50
»
Nicky DEACON
Gorey Girls
F
F40
5167
(4:17:29)
4:18:23
51
»
Noreen BREATHNACH
F
FS
5054
(4:18:05)
4:19:35
52
»
Bregeen MURPHY
F
F40
5536
(4:20:19)
4:21:00
53
»
Veronique LADOUX-BEDEL
F
F50
5389
(4:20:42)
4:21:03
54
»
Muirna WALSH
F
F40
5787
(4:21:46)
4:23:14
55
»
Sharon BRADSHAW
F
F40
5047
(4:21:46)
4:23:19
56
»
Catherine MURPHY
F
F40
5531
(4:22:10)
4:23:24
57
»
Barbra KRUTA
F
FS
5604
(4:24:49)
4:26:10
58
»
Eve ROBINSON
F
FS
5666
(4:25:14)
4:26:40
59
»
Fleur FORBES
F
F40
5243
(4:25:23)
4:26:48
60
»
Cathy HOPKINS
F
F50
5317
(4:25:36)
4:26:51
61
»
Martina COLLERAN
F
F40
5111
(4:25:23)
4:26:58
62
»
Sorcha OKEEFFE
F
FS
5600
(4:26:36)
4:27:07
63
»
Anna MONAHAN
F
F40
5510
(4:26:22)
4:27:33
64
»
Máire BROWNECARLEY
F
F40
5061
(4:26:23)
4:27:33
65
»
Alexandra ENGEL
F
FS
5213
(4:27:06)
4:28:13
66
»
Angela ROSSINNES
F
FS
5674
(4:29:29)
4:31:24
67
»
Joanne BYRNE
F
FS
5070
(4:30:51)
4:32:16
68
»
Kristina SÖRENSEN
F
F50
5722
(4:31:56)
4:33:16
69
»
Orla OSHEA
F
FS
5615
(4:32:13)
4:33:43
70
»
Louise HERAGHTY
F
FS
5305
(4:33:06)
4:34:26
71
»
Tina EBBING
F
FS
5211
(4:33:56)
4:35:27
72
»
Mireille DAHAN
F
F40
5159
(4:34:36)
4:35:59
73
»
AnnaM. HINDI
F
F50
5310
(4:34:54)
4:36:45
74
»
Sinead MIGGIN
F
F40
5499
(4:35:25)
4:37:28
75
»
Julie BRADSHAW
F
FS
5046
(4:36:23)
4:37:48
76
»
Grainne MELIA
F
FS
5834
(4:37:19)
4:37:54
77
»
Paula MAGUIRE
F
FS
5432
(4:38:23)
4:39:33
78
»
Murphy ROISIN
F
FS
5671
(4:38:31)
4:39:39
79
»
Valerie BLIVET
F
F40
5035
(4:39:08)
4:40:44
80
»
Kate ROBINSON
F
FS
5667
(4:39:18)
4:40:46
81
»
Louise KELLY
F
FS
5360
(4:40:47)
4:41:47
82
»
Elvira DEEYTO
F
F40
5170
(4:41:44)
4:42:47
83
»
Michelle DOYLE
F
FS
5192
(4:41:15)
4:42:48
84
»
Annis KEHOE
F
F50
5356
(4:41:15)
4:42:49
85
»
Marja-Liisa FRANSSILA
F
FS
5250
(4:43:13)
4:43:58
86
»
Colette LAFFEY
F
F40
5390
(4:43:01)
4:44:46
87
»
Nicole MINIOT
F
F50
5504
(4:45:11)
4:45:53
88
»
Mary NUNN
F
FS
5839
(4:44:07)
4:46:12
89
»
Paula MCKIBBIN
F
F40
5482
(4:47:54)
4:49:35
90
»
Laetitia THEIS
F
FS
5751
(4:49:12)
4:50:28
91
»
Megan OBRIEN
F
F50
5569
(4:51:59)
4:51:59
92
»
Maria SMYTH
F
FS
5721
(4:52:08)
4:53:33
93
»
Pascale LEMEUR
Courir A Lanester
F
F50
5404
(4:52:09)
4:53:45
94
»
Kathleen CHESHIRE
F
F40
5094
(4:52:43)
4:54:03
95
»
Theres CRAMERI
F
F50
5142
(4:53:42)
4:54:45
96
»
Elfriede FEIX
F
F60
5224
(4:54:44)
4:56:05
97
»
Rebecca WALMSLEY
F
F50
5785
(4:54:54)
4:56:18
98
»
Rachel WEBB-PEPLOE
F
FS
5795
(4:56:32)
4:58:00
99
»
Marion HEIL
F
FS
5302
(4:57:30)
4:58:55
100
»
Niamh DUFFY
Run For Tina In Aid Of Galway Hospice
F
FS
5199
(5:00:29)
5:02:17
101
»
Naomi GOODWIN
F
FS
5265
(5:01:55)
5:03:24
102
»
Josh ALBRECHT
F
FS
5003
(5:04:18)
5:04:25
103
»
CarolAnn PLATER
F
F50
5640
(5:03:19)
5:05:14
104
»
Barbara ZILLY-STUMP
F
F40
5808
(5:05:02)
5:06:23
105
»
Jessica HANSSON
F
FS
5285
(5:08:59)
5:10:43
106
»
Davnet BRESLIN
F
F40
5056
(5:12:47)
5:14:20
107
»
Laura ODONOVAN
F
F40
5589
(5:13:41)
5:15:27
108
»
Valeria CAVALLI
F
FS
5092
(5:15:28)
5:15:45
109
»
Sarah NAUGHTON
F
FS
5548
(5:17:24)
5:19:04
110
»
Maria SHERIDAN
F
F50
5707
(5:24:33)
5:26:18
111
»
Ann MCALARNEY
F
F50
5452
(5:24:52)
5:26:34
112
»
Janet COLE
F
FS
5108
(5:25:34)
5:27:00
113
»
Mary NEWELL
F
F60
5555
(5:27:41)
5:28:56
114
»
Aine DUFFY
F
FS
5198
(5:27:57)
5:29:09
115
»
Diane BERTEL
Team Schwabbel
F
FS
5029
(5:30:38)
5:32:18
116
»
Kathrin NEUHOLD
F
FS
5553
(5:31:29)
5:33:34
117
»
Patricia COYNE
F
F40
5135
(5:34:21)
5:35:27
118
»
Nuala MCKENNA
F
FS
5481
(5:36:08)
5:37:45
119
»
Terri GOUGH
F
F60
5267
(5:36:47)
5:37:54
120
»
Christine WISSMANN
F
FS
5803
(5:37:42)
5:39:04
121
»
Juliane SCHMIDT
F
FS
5689
(5:37:42)
5:39:05
122
»
Phyllis DUNNE
F
F50
5821
(5:40:28)
5:42:19
123
»
Marie-Eve KLEIN
F
FS
5377
(5:45:29)
5:45:55
124
»
Jacinta COLLINS
F
F40
5114
(5:44:50)
5:45:58
125
»
Geraldine BUCKLEY
F
FS
5063
(5:44:54)
5:46:16
126
»
Katie THOMPSON
F
F50
5755
(5:55:19)
5:57:13
127
»
Ulla LEMBKE
F
F50
5403
(6:22:38)
6:23:58
128
»
Aine CUDDIHY
F
FS
5148
(6:46:34)
6:46:34
129
»
Aimee PARISIAN-STRANGER
F
5630
(7:03:02)
7:04:57
130
»
Lise GUILLOT
F
FS
5274
(7:09:59)
7:10:26