Tuloksia Forssan Suvi-ilta 2015
Tuloksia
Kymppi Miehet
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
1 - 250
of
282
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
1
»
Jarkko Järvenpää
25915
Tampereen Pyrintö
YL
7027
(31:45)
31:45
2
»
Mikko Tyni
19283
Vehkalahden Veikot
YL
7623
(32:54)
32:54
3
»
Jukka Kero
28327
TuUL
YL
7452
(33:28)
33:28
4
»
Henri Ansio
28256
FMR
YL
7445
(34:02)
34:02
5
»
Tommi Hytönen
22505
Kenttäurheilijat -58
YL
7700
(34:32)
34:32
6
»
Juha Nyyssönen
28752
Kylmäkosken Veikot
YL
7823
(35:01)
35:01
7
»
Jaakko Kero
10233
Turun Urheiluliitto
YL
7547
(35:18)
35:18
8
»
Tomi Kanto
26039
Cycle center
YL
7669
(35:23)
35:23
9
»
Teppo Syrjälä
11407
Teivo Stayers
YL
Combo
7465
(35:35)
35:35
10
»
Kai Takkunen
28406
Alavieskan Viri
YL
7507
(35:43)
35:43
11
»
Kalle Linnasaari
28566
Turun Urheiluliitto
19
7625
(37:05)
37:05
12
»
Ville-Veikko Kykyri
28676
SohvaBoikotti Espoo
YL
7810
(37:28)
37:29
13
»
Eero Grönlund
28763
Uusikaupunki
YL
7831
(38:16)
38:17
14
»
Viljami Kirjavainen
25960
JKU
19
7485
(38:44)
38:44
15
»
Matias Jukka
26226
HSU
19
7508
(39:00)
39:00
16
»
Sami Alanen
16273
Lahden Ahkera
YL
7809
(39:01)
39:02
17
»
Heikki Keso
11778
KoneCranes
YL
7830
(39:06)
39:08
18
»
Matti Boman
21055
TuUL triathlon
YL
Combo
7631
(39:16)
39:18
19
»
Markus Nikander
18939
Länsi-Uudenmaan Urheilijat
19
7589
(39:44)
39:44
20
»
Benjamin Heinonen
28593
Tampereen Pyrintö
19
7636
(40:03)
40:05
21
»
Heikki Vento
23326
Taipalsaaren Veikot
YL
7105
(40:11)
40:11
22
»
Juha-Pekka Koivula
23919
Sastamala
YL
7038
(40:27)
40:27
23
»
Hannu Vento
25303
Vantaa
YL
7106
(40:28)
40:28
24
»
Esko Saarisalmi
26217
Rajamäki
YL
7824
(40:44)
40:46
25
»
Timo Vuorimaa
2146
Vierumäki
YL
7655
(40:49)
40:49
26
»
Mikko Matilainen
16342
Kunnon Luisto
YL
Combo
7391
(40:49)
40:53
27
»
Lauri Juonela
28154
RTV-YHTYMÄ OY
YL
7028
(41:00)
41:05
28
»
Jukka Färm
21479
Porin kuntoilijat
YL
7794
(41:11)
41:12
29
»
Mikko Salmela
17254
Forssan Salama
19
7737
(41:13)
41:13
30
»
Hemmo Kuusisto
26211
Raisio
YL
7804
(41:15)
41:15
31
»
Teemu Laiho
28364
Forssan Salama
YL
7501
(41:26)
41:26
32
»
Sampsa Sipilä
23970
Kissanmaan Kojootit
YL
7481
(41:40)
41:41
33
»
Markus Puttonen
28405
EUK
YL
7506
(41:39)
41:41
34
»
Marko Kahilainen
25218
Ku-58
YL
7029
(41:46)
41:47
35
»
Mico Hakkarainen
28592
Forssan Nyrkkeilijät
19
7637
(41:51)
41:52
36
»
Jari Malinen
3603
Tampereen Vihuri
YL
7806
(42:01)
42:01
37
»
Jyri Kurikka
18240
HC Nivunen
YL
Combo
7685
(42:00)
42:06
38
»
Juho Mylläri
28435
LUSIN LUKKO
15
7532
(42:21)
42:26
39
»
Miika Marttinen
25369
Hämeenlinnan Tarmo
YL
7536
(42:35)
42:35
40
»
Mikko Yli-Jaukkari
19564
Forssan Puistojuoksijat
YL
7742
(42:40)
42:41
41
»
Sakari Paananen
27837
Turku
YL
7070
(42:49)
42:52
42
»
Petri Tattinen
14576
Alastaron urheilijat
YL
7803
(43:13)
43:17
43
»
Matias Kallio
28638
TPS Salibandy B jun.
19
7698
(43:21)
43:27
44
»
Sami Martin
22377
Handico Finland Oy
YL
7058
(43:26)
43:27
45
»
Pasi Arenius
28619
Kerava
YL
7659
(43:32)
43:33
46
»
Tero Pyssysalo
17822
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
YL
7660
(43:39)
43:41
47
»
Timo Holopainen
23413
Espoo
YL
7019
(43:48)
43:49
48
»
Harri Elovaara
98
Astrum Auto Oy
YL
7013
(44:20)
44:20
49
»
Petri Blad
9428
Kek Trading oy
YL
7613
(44:33)
44:34
50
»
Petri Ahlgren
25903
Steady Runners
YL
7008
(45:01)
45:04
51
»
Verneri Mikkola
18245
FoPS
19
7699
(45:00)
45:05
52
»
Huugo Honkasalo
26194
Porin Yleisurheilu
15
7825
(45:05)
45:06
53
»
Antti-Jussi Valli
28719
Patria-Rakennus oy
YL
7782
(45:15)
45:19
54
»
Heikki Vilén
28296
Tampere
YL
7477
(45:31)
45:37
55
»
Pekka Lampinen
23849
Tampereen Maratonklubi
YL
7454
(45:57)
46:00
56
»
Jukka Korpi
14609
Kristiinan Urheilijat
YL
7039
(46:31)
46:40
57
»
Jaakko Vierre
26188
Forssa
YL
7107
(46:41)
46:46
58
»
Kimmo Höijer
25161
Tu-We
YL
7784
(47:05)
47:05
59
»
Pertti Saarisalmi
3986
Team Saab Finland
YL
7827
(47:19)
47:28
60
»
Simo Jänkälä
25887
Kalannin Vankka
YL
Combo
7388
(47:26)
47:31
61
»
Lauri Jussila
28464
Hevonpään urheilijat
YL
7546
(47:29)
47:33
62
»
Tapio Mikkola
25967
Viialan Viri
15
7061
(47:53)
47:54
63
»
Marko Nieminen
26183
Päijät-Hämeen pelastuslaitos
YL
7783
(47:53)
47:59
64
»
Jari Hirvonen
16779
Validia Ammattiopisto
YL
7018
(47:57)
48:01
65
»
Carl Myrberg
13286
ÅIFK
YL
7796
(48:00)
48:02
66
»
Petri Savinainen
28230
Imatra
YL
Combo
7395
(48:20)
48:23
67
»
Tommi Riihimäki
28441
Jyväskylä
YL
7538
(48:02)
48:26
68
»
Klaus Nummela
25950
Uudenmaan Pyöräilijät
YL
Combo
7393
(48:18)
48:30
69
»
Henry Silvennoinen
22325
Helsinki
YL
7089
(48:38)
48:43
70
»
Benjamin Saarela
25778
Forssan Salama
15
7626
(49:04)
49:05
71
»
Jani Myyryläinen
28563
Haarajoki
YL
Combo
7619
(49:04)
49:08
72
»
Veeti Saarinen
17720
Tammelan Ryske
15
7614
(49:10)
49:10
73
»
Marco Pesola
21898
HKScan Finland Oy, Forssa
YL
7634
(49:05)
49:11
74
»
Jari Vendelin
8953
Suomusjärven Sisu
YL
7624
(49:01)
49:13
75
»
Petri Sivunen
28531
Hämeenlinna
YL
7608
(49:27)
49:29
76
»
Petri Kämäräinen
25918
Steady Runners
YL
7032
(49:27)
49:31
77
»
Juha Korkatti
5227
Osuuskauppa Hämeenmaa
YL
7604
(49:27)
49:33
78
»
Jussi Lindholm
28465
Hämeenlinna
YL
7550
(49:35)
49:43
79
»
Jouni Aalto
7061
Turku
YL
7006
(49:45)
49:50
80
»
Mikko Tervonen
28487
Leipurin Oy
YL
7553
(49:49)
49:52
81
»
Jouni Suominen
9346
Tuusula
YL
7095
(49:47)
49:52
82
»
Jyri Oksanen
15672
Laskila
YL
7068
(49:37)
49:55
83
»
Marko Virtanen
26099
Aquila Triathlon
YL
7765
(50:06)
50:08
84
»
Jouni Kormu
12438
Jokioisten Leipä Oy
YL
7682
(50:31)
50:37
85
»
Vilho Ståhlström
18061
Salo
15
7611
(50:02)
50:37
86
»
Miikka Pyykkö
23098
Tammela
15
7372
(50:30)
50:39
87
»
Anssi Kynäkoski
21615
Järvenpää
YL
7044
(50:44)
50:46
88
»
Veeti Suoranta
28292
FoPS -01
YL
7471
(50:40)
50:54
89
»
Aimo Viholainen
17243
Forssan Salama
YL
7744
(51:05)
51:05
90
»
Kimmo Lämsä
28158
Bilia
YL
7047
(51:07)
51:13
91
»
Jukka Laaksonen
18126
Tammelan kunta
YL
7704
(51:02)
51:15
92
»
Tuukka Aaltonen
17084
Forssa Print
YL
7775
(51:14)
51:17
93
»
Atte Alalempi
28721
FoPS juniorit
15
7756
(51:19)
51:20
94
»
Eemeli Äikäs
28254
FoPS -01
YL
7443
(51:09)
51:23
95
»
Juha Paija
25051
HC Nivunen
YL
7647
(51:37)
51:44
96
»
Frank Becker
17709
Vihti
YL
7012
(51:41)
51:49
97
»
Niklas Ahvenkoski
22424
Parma Oy
YL
7645
(51:49)
51:56
98
»
Tuomas Sällinen
9819
Sanomain Kerho Ry
YL
7084
(51:56)
52:01
99
»
Veikko Tanni
25296
Forssan kaupunki
YL
7098
(51:55)
52:04
100
»
Rami Halonen
28683
Forssa
YL
7752
(51:31)
52:05
101
»
Jukka Pirhonen
765
Hämeenlinna
YL
7467
(52:15)
52:17
102
»
Juha Järvinen
18063
FläktWoods Oy
YL
7566
(52:35)
52:40
103
»
Hans Ramsay
12983
HYKS
YL
7077
(52:31)
52:51
104
»
Markus Laine
25888
Kanta-Hämeen pelastuslaitos/Ypäjän PVPK
YL
Combo
7578
(52:38)
52:59
105
»
Lauri Lepänkoski
12097
Forssan kaupunki
YL
Combo
7390
(53:01)
53:05
106
»
Pekka Myllynen
5683
Vantaa
YL
7063
(53:13)
53:20
107
»
Santtu Isaksson
26172
FoPS -01
YL
7450
(53:30)
53:44
108
»
Mika Ahlgren
25904
Steady Runners
YL
7007
(53:42)
53:49
109
»
Petri Teppo
5835
Forssa
YL
7099
(53:45)
53:51
110
»
Lauri Paavilainen
28530
TEAM JOKKE
YL
7606
(53:45)
53:52
111
»
Onni Kankkunen
28182
Forssa
15
7371
(53:59)
54:04
112
»
Nils Lundberg
13571
Turku
YL
7503
(54:04)
54:14
113
»
Jari Ojala
28744
Raisio
YL
7805
(54:27)
54:28
114
»
Thomas Schmidt
13126
EIB
YL
7791
(54:46)
54:56
115
»
Jyrki Kaunisharju
2826
Tammelan Atomi
YL
7746
(54:33)
54:57
116
»
Unto Mustonen
699
Hyvinkää
YL
7062
(54:55)
55:06
117
»
Oskari Väre
23594
FoPS Ringette C
YL
7721
(55:11)
55:19
118
»
Joonas Ollonqvist
27836
Kuntoutumisasema OTE Oy
YL
7069
(55:16)
55:23
119
»
Sami Niemi
28404
Tervassajuoksijat
YL
7505
(55:00)
55:29
120
»
Miika Aranto
28702
Lempäälä
YL
7741
(55:32)
55:34
121
»
Georg Pusin
25291
Vantaa
YL
7075
(55:23)
55:35
122
»
Mikko Lehtimäki
13057
Merkintätalo Oy
YL
7456
(55:34)
55:36
123
»
Aleksi Palo
21133
Hollola
15
7615
(55:19)
55:37
124
»
Jori Kare
26063
Forssan Salama
YL
7037
(55:33)
55:37
125
»
Kari Mattila
25285
Parainen
YL
7059
(55:32)
55:38
126
»
Petri Lampinen
23920
Tampere
YL
7455
(55:25)
55:38
127
»
Pasi Penttilä
19759
Lounea
YL
7552
(55:36)
55:47
128
»
Jukka Pasanen
25289
Lounea
YL
7551
(55:43)
55:54
129
»
Jari Kärkkäinen
24131
Kanta-Hämeen pelastuslaitos
YL
7727
(55:30)
55:54
130
»
Aapo Ranki
20032
HK Dynamo
15
7816
(55:51)
56:00
131
»
Janne Haapiainen
20214
Ypäjä
YL
7014
(56:30)
56:43
132
»
Antti Hiissa
17384
Lohjan Palohenkilöstö
YL
7774
(56:43)
57:09
133
»
Jere Alhainen
28601
Tammelan Ryske
15
7653
(57:29)
57:49
134
»
Pasi Tuominen
19841
Janakkala
YL
Combo
7534
(57:22)
57:53
135
»
Aarne Aaltonen
331
Forssa
YL
7661
(57:57)
57:59
136
»
Priit Ork
24168
Forssan Salaman juoksukoulu
YL
Combo
7574
(57:52)
58:03
137
»
Atte Koskela
17961
Tapanilan Erä
15
7743
(57:30)
58:05
138
»
Markku Kankkunen
24769
Rusko
YL
7033
(58:03)
58:06
139
»
Väinö Savolainen
21593
Nukarin Haka
19
7116
(57:58)
58:10
140
»
Marko Suomela
27843
FC BigBalls
YL
7094
(57:41)
58:11
141
»
Simo Kauranen
13605
Parma Oy
YL
7620
(57:39)
58:14
142
»
Tomi Kankaanpää
24202
Forssan Salaman juoksukoulu
YL
7657
(58:01)
58:23
143
»
Mika Leino
10719
HK Scan Finland oy Forssa
YL
7665
(57:55)
58:30
144
»
Lars Sandström
17265
Orc
YL
7757
(58:18)
58:48
145
»
Vili Uosukainen
25261
FoPS -01
YL
7473
(58:44)
58:57
146
»
Henri Ilmonen
28153
Kuntoutumisasema OTE Oy
YL
7021
(58:49)
58:59
147
»
Pasi Kallio
2788
Naantali
YL
7697
(58:45)
59:02
148
»
Karl-Jakob Österblom
28716
Kaarina
YL
7769
(58:19)
59:06
149
»
Mika Tammelin
11167
Helsinki
YL
7717
(59:01)
59:11
150
»
Aaro Tuohi
27911
Nukarin Haka
19
7118
(59:34)
59:46
151
»
Hannu Vanhanen
23666
Renko
YL
Combo
7397
(59:27)
59:53
152
»
Tomi Laine
19809
Kanta-Hämeen pelastuslaitos/Ypäjän PVPK
YL
7605
(59:33)
59:54
153
»
Henri Kaarto
25351
Lakeuden Kipinä
YL
7820
(59:38)
59:59
154
»
Atte Jääskeläinen
25913
Yle
YL
7023
(59:46)
1:00:02
155
»
Matti Turpeinen
11641
Nummi
YL
7103
(59:59)
1:00:09
156
»
Daniel Sundholm
28616
Forssa
19
7652
(59:46)
1:00:14
157
»
Kalle Nieminen
25078
SOPA 03
15
7065
(1:00:15)
1:00:15
158
»
Joona Vepsäläinen
28295
FoPS -01
YL
7476
(1:00:17)
1:00:31
159
»
Jalmari Mikkola
19908
FoPS -01
YL
7458
(1:00:15)
1:00:31
159
»
Aapo Kämi
28181
Fosu
15
7370
(1:00:29)
1:00:31
161
»
Sami Lahtinen
28157
Osuuskauppa Hämeenmaa
YL
7046
(1:00:01)
1:00:31
162
»
Ville Nieminen
25079
SOPA 04
15
7066
(1:00:37)
1:00:38
163
»
Jari Laulumaa
23531
Mäntsälä
YL
7050
(1:00:31)
1:00:45
164
»
Jari Ruponen
23850
Riihimäki
YL
7080
(1:00:33)
1:00:49
165
»
Jukka Niemi-Kaija
28689
Espoo
YL
7764
(1:00:25)
1:00:52
166
»
Ossi Saarinen
27840
Jokioinen
YL
7082
(1:00:40)
1:00:59
167
»
Veijo Virtanen
16265
Aura
YL
7483
(1:01:10)
1:01:14
168
»
Heikki Ali-Hokka
25905
Helsinki
YL
7010
(1:01:02)
1:01:18
169
»
Teppo Tapani
28743
Pirkkala
YL
7802
(1:01:05)
1:01:32
170
»
Kari Honka
5336
Tammela
YL
7747
(1:01:30)
1:01:34
171
»
Matti Setälä
4432
Lakiasiaintoimisto Matti Setälä Ky
YL
7607
(1:01:16)
1:01:41
172
»
Mika Hannu
16250
MTK Lounais-Häme
YL
7447
(1:00:54)
1:01:43
173
»
Vili Norring
15121
Turku
YL
Combo
7392
(1:01:34)
1:01:45
174
»
Pekka Leppäkangas
27833
Loimaa
YL
7053
(1:01:25)
1:01:52
175
»
Pekka Anttila
16407
Kärsämäki
YL
7011
(1:01:36)
1:01:53
176
»
Pauli Arbelius
23844
Turenki
YL
7416
(1:01:57)
1:02:03
177
»
Esko Skants
2801
Forssa
YL
7778
(1:01:46)
1:02:06
178
»
Tommi Saarinen
25294
Kuntoutumisasema OTE Oy
YL
7081
(1:02:13)
1:02:23
179
»
Veijo Salo
3952
Kalvola
YL
7829
(1:02:21)
1:02:32
180
»
Esa Alin
23800
Kaarina
YL
7762
(1:02:31)
1:02:54
181
»
Pekka Siikonen
23102
Forssan Metallityöt Oy
YL
7470
(1:01:48)
1:03:01
182
»
Hannu Humalisto
4954
Uponor infra
YL
Combo
7579
(1:02:28)
1:03:09
183
»
Jussi Kuutti
28156
Espoo
YL
7043
(1:02:50)
1:03:15
184
»
Antti Taberman
27845
Loimaa
YL
7097
(1:02:56)
1:03:16
185
»
Jari Poskela
23930
Vantaa
YL
7074
(1:02:56)
1:03:29
186
»
Lasse Martikainen
15870
Kouvola
YL
7057
(1:03:30)
1:03:37
187
»
Jussi Nissi
1884
Järvenpää
YL
7621
(1:03:33)
1:03:45
188
»
Jani Linnamaa
554
S-Pankki
YL
7786
(1:03:27)
1:03:50
189
»
Jani-Jukka Miettinen
5578
Riihimäki
YL
7785
(1:03:28)
1:03:50
190
»
Tapani Ekman
27873
Fun Run Salo
YL
7683
(1:03:47)
1:03:58
191
»
Robert Kettunen
28228
Elisa Oyj
YL
Combo
7389
(1:03:35)
1:04:08
192
»
Marko Kainulainen
25917
Lahti
YL
7030
(1:03:52)
1:04:12
193
»
Ville Mäenpää
17126
Huittisten Laatuauto Oy
YL
7054
(1:03:53)
1:04:27
194
»
Vili Ahola
12528
Pöytyä
YL
7009
(1:04:25)
1:04:30
195
»
Oiva Haapiainen
26190
OH-Sähkö-Monitoimi
YL
7797
(1:04:38)
1:04:54
196
»
Eetu Haarala
28258
FoPS -01
YL
7446
(1:04:42)
1:04:56
197
»
Roni Vehmas
28294
FoPS -01
YL
7475
(1:04:45)
1:04:58
198
»
Onni Ranki
20028
HK Dynamo
19
7815
(1:05:02)
1:05:10
199
»
Seppo Nessling
13292
Eino Nessling Team
YL
7706
(1:05:27)
1:05:32
200
»
Walter Hulshof
27910
Forssa
19
7112
(1:05:16)
1:05:41
201
»
Tufan Sami
27841
Humppila
YL
7085
(1:05:14)
1:05:45
202
»
Seppo Haakana
25790
HML Tarmo
YL
Combo
7387
(1:05:19)
1:05:46
203
»
Ville Hakala
16541
Parma Oy
YL
7646
(1:05:26)
1:05:49
204
»
Viljo Savolainen
22842
Nukarin Haka
15
7373
(1:05:40)
1:05:52
205
»
Juho Ylitalo
28298
FoPS -01
YL
7479
(1:05:39)
1:05:53
206
»
Raimo Tuisku
14755
Sporttiveteraanit
YL
7568
(1:06:01)
1:06:09
207
»
Jan-Ole Karlsson
24694
Paraisten uimarit
YL
Combo
7464
(1:05:54)
1:06:11
208
»
Sampo Varpio
27846
Varpion Puutarha
YL
7104
(1:06:04)
1:06:30
209
»
Sami Reimi
24612
Lahti
YL
Combo
7533
(1:06:21)
1:06:44
210
»
Mika Ahonen
14537
FoPS Ringette C
YL
7725
(1:06:56)
1:07:02
211
»
Keijo Huttunen
21724
Karkkila
YL
7020
(1:07:04)
1:07:20
212
»
Kauko Leskinen
30
Forssan Puistojuksijat
YL
7502
(1:06:53)
1:07:22
213
»
Risto Oksa
25451
Team TR
YL
7821
(1:06:47)
1:07:24
214
»
Jouni Kujala
22073
Kuopio
YL
7041
(1:07:05)
1:07:29
215
»
Mika Hotti
28323
Osuuskauppa Hämeenmaa
YL
7448
(1:07:41)
1:07:57
216
»
Timo Väisänen
28293
Osuuskauppa Hämeenmaa
YL
7474
(1:07:46)
1:07:58
217
»
Miro Rantanen
21747
Tampere
15
7110
(1:07:24)
1:08:03
218
»
Jussi Ali-Lekkala
28255
Forssan Salaman juoksukoulu
YL
7444
(1:07:34)
1:08:04
219
»
Juha Rantanen
20264
Tampere
YL
7078
(1:07:36)
1:08:14
220
»
Kalervo ( kale) Huhta
28620
Järvenkiertäjät
YL
7670
(1:07:39)
1:08:17
221
»
Reijo Salovaara
3573
Espoo
YL
7703
(1:08:01)
1:08:19
222
»
Julius Järventö
28281
Tampere
15
7461
(1:08:36)
1:08:38
223
»
Jarmo Jalonen
25914
MTK Lounais-Häme
YL
7025
(1:08:27)
1:08:43
224
»
Aki Tuominen
14695
Lohja
YL
7822
(1:08:11)
1:08:45
225
»
Jere Mattila
24803
Tammela
19
7788
(1:08:18)
1:08:50
226
»
Mikko Saarinen
6375
Pernod Ricard Finland
YL
7787
(1:08:31)
1:08:56
227
»
Reijo Plihtari
26187
Hämeenkyrö
YL
7072
(1:08:58)
1:09:19
228
»
Markku Laurinen
22
Mellilä
YL
7051
(1:09:23)
1:09:24
229
»
Pasi Jalonen
17584
Hollola
YL
7730
(1:09:02)
1:09:35
230
»
Juha Kulpakko
12286
Helsinki
YL
7042
(1:09:31)
1:09:48
231
»
Matti Kaarto
23836
Lakeuden Kipinä
YL
7819
(1:09:47)
1:10:09
232
»
Teemu Lehtonen
28499
FläktWoods Oy
YL
7567
(1:10:14)
1:10:32
233
»
Mikko Vuorela
19878
Leivonkujan Lyllertäjät
YL
7689
(1:10:23)
1:10:55
234
»
Seppo Jaakkola
147
Parma Oy
YL
7656
(1:10:35)
1:11:00
235
»
Timo Mäkinen
27834
Kuntoutumisasema OTE Oy
YL
7056
(1:10:45)
1:11:02
236
»
Helge Simola
9385
Linux
YL
7093
(1:09:56)
1:11:10
237
»
Jouni Laaksonen
8379
Loimaa
YL
7045
(1:10:45)
1:11:20
238
»
Tapio Makara
10277
DINOLIFT OY
YL
7055
(1:11:03)
1:11:21
239
»
Antti Westman
28663
Tampere
YL
7691
(1:10:52)
1:11:27
240
»
Jukka Lehti
13601
Parma Oy
YL
7666
(1:11:28)
1:11:32
241
»
Kari Kellokoski
10458
Suunnittelu tsto Kellokoski
YL
7780
(1:11:15)
1:11:45
242
»
Toni Vaahtera
18274
Forssa
YL
7482
(1:11:29)
1:11:57
243
»
Sauli Drockila
23692
Cool-Finland Oy
YL
7684
(1:11:22)
1:12:01
244
»
Jukka Käpyaho
25267
Valkeakoski
YL
7036
(1:11:51)
1:12:23
245
»
Markku Tokko
22154
Forssa
YL
7100
(1:11:49)
1:12:31
246
»
Kimmo Kytölaakso
28273
Osuuskauppa Hämeenmaa
YL
7453
(1:12:33)
1:12:47
247
»
Janne Rekola
28291
Osuuskauppa Hämeenmaa
YL
7468
(1:12:33)
1:12:47
248
»
Jukka Vanha-Similä
3351
Forssa Print
YL
7609
(1:12:19)
1:12:56
249
»
Keijo Virtanen
4430
Tammelan Reserviupseerit
YL
7109
(1:12:50)
1:12:57
250
»
Antti Hörkkö
28529
Nokia
YL
7594
(1:12:31)
1:13:09
Page:
<
1
2
>