Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Ballycotton 10 2017
Tuloksia
10 mile
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
2251 - 2500
of
2970
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
2251
»
Louise LYNCH
An Bru A.C
F
F40
121
(1:35:16)
1:37:20
2252
»
Kate CROTTY
Naas A.C.
F
F35
1365
(1:33:54)
1:37:21
2253
»
Deirdre BYRNE
unatt/Blarney
F
F35
2385
(1:35:39)
1:37:23
2254
»
Tom MCGEE
unatt/Blarney
M
M45
2421
(1:36:05)
1:37:23
2255
»
Louise O'CONNOR
unatt/Blarney
F
F35
2391
(1:35:18)
1:37:25
2256
»
Tadgh HANLEY
Watergrasshill A.C.
M
M45
2048
(1:35:15)
1:37:26
2257
»
Liz O'SULLIVAN
Doheny A.C.
F
F45
631
(1:35:44)
1:37:26
2258
»
Sharon DENNEHY
unatt/Carrigtohill
F
FO
2498
(1:35:37)
1:37:27
2259
»
Brendan KELLIHER
unatt/Killarney
M
M50
3448
(1:34:25)
1:37:30
2260
»
Gary WHYTE
Ballincollig A.C.
M
M45
152
(1:35:09)
1:37:32
2261
»
Ian KOHLER
Midleton A.C.
M
M70
1345
(1:36:16)
1:37:32
2262
»
Jennifer RYAN
Dundrum South Dublin A.C.
F
F35
706
(1:34:54)
1:37:33
2263
»
Siobhan GREEN
Riverstick/Kinsale A.C.
F
F45
1462
(1:36:11)
1:37:34
2264
»
Marie CASHMAN
unatt/Carrignavar
F
F40
2497
(1:36:20)
1:37:35
2265
»
Emma O'NEILL
Rosscarbery Steam Runners A.C.
F
F40
1478
(1:34:26)
1:37:36
2266
»
Michael TWOHIG
unatt/Waterfall
M
M45
3899
(1:34:40)
1:37:37
2267
»
Anne Marie DOWNING
Ballymore Cobh A.C.
F
F50
283
(1:36:56)
1:37:40
2268
»
Breda KENNY
unatt/Cahir
F
F45
2434
(1:35:40)
1:37:40
2269
»
Gayle ATKINSON
unatt/Cork
F
F40
2751
(1:35:08)
1:37:40
2270
»
Donal BURKE
unatt/Whitechurch
M
M70
20
(1:37:18)
1:37:41
2271
»
Carol HARTNETT
unatt/Glanmire
F
F35
3317
(1:35:15)
1:37:43
2272
»
Patrick HARTNETT
unatt/Glanmire
M
M40
3320
(1:35:15)
1:37:43
2273
»
Helena COLEMAN
unatt/Cork
F
F45
2781
(1:34:54)
1:37:44
2274
»
Deirdre KEARNEY
unatt/Tralee
F
FO
3870
(1:35:33)
1:37:45
2275
»
Maria JOHNSON
Rosscarbery Steam Runners A.C.
F
F35
1471
(1:37:47)
1:37:47
2276
»
Colette DALY
St. Finbarrs A.C.
F
F45
1699
(1:35:15)
1:37:47
2277
»
Aidan HOLLAND
unatt/Ballincollig
M
MO
2232
(1:35:07)
1:37:49
2278
»
Emer O'HARE
unatt/Dublin
F
FO
3107
(1:35:05)
1:37:49
2279
»
Laura MURRAY
Waterford A.C.
F
FO
1944
(1:35:08)
1:37:50
2280
»
Valerie TWOMEY
Ballintotis Fit4Life
F
F40
188
(1:36:24)
1:37:51
2281
»
Aileen WINDLE
unatt/Waterford
F
F45
3922
(1:35:58)
1:37:57
2282
»
Kathlenn KELLEHER
Mallow A.C.
F
F55
1163
(1:37:58)
1:37:58
2283
»
Evelyn CROWLEY
unatt/Newcestown
F
FO
3745
(1:34:40)
1:38:02
2284
»
Brad HARTE
unatt/Bandon
M
MO
2324
(1:36:35)
1:38:02
2285
»
Noel CROWE
unatt/Tipperary
M
M45
3863
(1:34:30)
1:38:03
2286
»
Barry COLEMAN
St. Finbarrs A.C.
M
M40
1737
(1:35:10)
1:38:04
2287
»
Gerard MCSWEENEY
St. Nicholas A.C.
M
M50
1826
(1:36:58)
1:38:04
2288
»
Mairi HENDERSON
St. Finbarrs A.C.
F
F45
1700
(1:34:57)
1:38:06
2289
»
Deborah EGAN
Bweeng Trail Blazers
F
F35
383
(1:35:29)
1:38:07
2290
»
Penelope GARCIA
unatt/Midleton
F
F40
3615
(1:35:40)
1:38:09
2291
»
Denise O'MAHONY
Dundrum South Dublin A.C.
F
FO
704
(1:35:32)
1:38:10
2292
»
Derry TIERNEY
Churchtown Runners
M
M45
507
(1:36:10)
1:38:11
2293
»
Annette FITZGERALD
Midleton A.C.
F
F45
1257
(1:37:05)
1:38:11
2294
»
Susan HEFFERNAN
unatt/Rathcormac
F
F35
3782
(1:35:37)
1:38:12
2295
»
Michael CAWLEY
Waterford A.C.
M
M50
1974
(1:35:53)
1:38:13
2296
»
Tony REEVES
unatt/Limerick
M
M50
3549
(1:34:58)
1:38:15
2297
»
Antoinette CODY
Ballintotis Fit4Life
F
F35
160
(1:37:10)
1:38:16
2298
»
Jacqueline BOWEN
Mallow A.C.
F
F45
1150
(1:35:03)
1:38:16
2299
»
Lisa O'BRIEN
unatt/Mitchelstown
F
FO
3704
(1:35:33)
1:38:17
2300
»
Carmel HUGHES
St. Abbans A.C.
F
F40
1641
(1:35:15)
1:38:17
2301
»
Gordon O'NEILL
Aghada Running Club
M
M40
102
(1:37:25)
1:38:17
2302
»
Sarah KINSELLA
Tallaght A.C.
F
F35
1841
(1:35:57)
1:38:18
2303
»
Cathal O'MAHONY
unatt/Cork
M
M40
2978
(1:35:15)
1:38:19
2304
»
Rino GIGLIONE
unatt/Ballincollig
M
M45
2252
(1:35:34)
1:38:24
2305
»
Karen LARKIN
unatt/Knockraha
F
F35
3497
(1:35:03)
1:38:25
2306
»
Paul MORRISON
unatt/Cork
M
MO
2890
(1:35:14)
1:38:26
2307
»
Siobhan CURTIN
Tracton A.C.
F
F40
1916
(1:36:16)
1:38:26
2308
»
Fiona JOYCE
unatt/Kerry
F
FO
3362
(1:35:13)
1:38:26
2309
»
Catriona O'DRISCOLL
unatt/Kilbrittain
F
FO
3377
(1:35:13)
1:38:26
2310
»
David HAMILTON
unatt/Bandon
M
M45
2336
(1:35:04)
1:38:26
2311
»
Mervyn DALY
unatt/Shanagarry
M
M40
3826
(1:35:39)
1:38:27
2312
»
Aidan O'SHEA
unatt/Fermoy
M
MO
3239
(1:35:33)
1:38:27
2313
»
Dermot O'CALLAGHAN
unatt/Tipperary
M
M40
3860
(1:35:17)
1:38:28
2314
»
Sinead HORGAN
Bandon A.C.
F
F45
321
(1:35:36)
1:38:29
2315
»
Louise BARRY
Grange/Fermoy A.C.
F
F40
917
(1:36:37)
1:38:29
2316
»
Ger VENNER
unatt/Crosshaven
F
F40
3076
(1:35:56)
1:38:30
2316
»
Maude VERNON WALSH
unatt/Cork
F
F40
2779
(1:35:56)
1:38:30
2318
»
Aine GUCKIAN
unatt/Youghal
F
F40
4018
(1:38:33)
1:38:33
2319
»
Mairead CASHMAN
Crusaders A.C.
F
F50
608
(1:37:13)
1:38:34
2320
»
Robert O'SULLIVAN
unatt/Cork
M
MO
2931
(1:36:25)
1:38:37
2321
»
Amanda COONEY
Midleton A.C.
F
F55
1279
(1:38:28)
1:38:39
2322
»
Pat MURPHY
unatt/Lehenaghbeg
M
MO
3515
(1:36:20)
1:38:39
2323
»
Ann MOLONEY
Youghal A.C.
F
F45
2134
(1:37:19)
1:38:40
2324
»
Rory O DWYER
unatt/Cork
M
M50
3029
(1:35:39)
1:38:40
2325
»
Joan HICKSON
unatt/Modeligo
F
F40
3712
(1:36:39)
1:38:40
2326
»
Andrew PUTNAM
unatt/New Zealand
M
M50
4108
(1:35:57)
1:38:42
2327
»
Barry O'DRISCOLL
Ballintotis Fit4Life
M
MO
220
(1:35:58)
1:38:43
2328
»
Andrew NEWMAN
unatt/Cork
M
MO
2901
(1:35:22)
1:38:44
2329
»
Kevin FOLEY
unatt/Cork
M
MO
2849
(1:35:11)
1:38:48
2330
»
Angela MCEVOY
St. Finbarrs A.C.
F
F50
1708
(1:38:48)
1:38:48
2331
»
Karen COLLINS
Buttevant R.C.
F
F35
372
(1:36:24)
1:38:48
2332
»
Colum O'BRIC
unatt/Glenville
M
MO
3328
(1:35:55)
1:38:50
2333
»
Maire O'SULLIVAN
Limerick Country Club A.C.
F
F45
1100
(1:35:27)
1:38:51
2334
»
Michelle NELSON
Togher A.C.
F
F40
1894
(1:35:25)
1:38:51
2335
»
Karina HEALY
unatt/Ballygarvin
F
F40
2289
(1:37:28)
1:38:51
2336
»
Paul SWEENEY
Mourne Runners
M
M50
4034
(1:35:26)
1:38:51
2337
»
Kathryn POTTERTON
Sportsworld A.C.
F
F50
1610
(1:36:55)
1:38:53
2338
»
Lorraine CAREY
An Bru A.C
F
F35
114
(1:38:18)
1:38:55
2339
»
Benny WALKON
unatt/Cork
M
MO
2939
(1:35:34)
1:38:56
2340
»
Emma O'SHEA
unatt/Tower
F
FO
52
(1:36:49)
1:38:56
2341
»
Robert REA
unatt/Ballincollig
M
MO
2242
(1:37:18)
1:38:56
2342
»
Breda GOOD
Tracton A.C.
F
F40
1918
(1:36:48)
1:38:57
2343
»
Paul KEYES
unatt/Wisconsin
M
M55
4012
(1:36:54)
1:39:00
2344
»
Brian CROWLEY
unatt/Churchtown South
M
MO
2556
(1:36:45)
1:39:01
2345
»
Keva MCNAMARA
Midleton A.C.
F
FO
1230
(1:37:25)
1:39:02
2346
»
Eilis HENNESSY
An Bru A.C
F
F40
120
(1:36:46)
1:39:02
2347
»
Anne-Marie O'DONOVAN
Midleton A.C.
F
F40
1253
(1:35:40)
1:39:02
2348
»
Eoin O'BRIEN
unatt/Cloyne
M
M40
2626
(1:36:28)
1:39:04
2349
»
Timothy LENAHAN
unatt/Millstreet
M
M40
3701
(1:37:08)
1:39:05
2350
»
Regina MOODY
Tallaght A.C.
F
F45
1846
(1:36:45)
1:39:07
2351
»
Celine MORLEY
unatt/Ballinacurra
F
F40
2194
(1:36:06)
1:39:08
2351
»
Stephen KEOGH
unatt/Galway
M
M45
3255
(1:36:48)
1:39:08
2353
»
Jill STAFFORD
unatt/Waterford
F
F35
3910
(1:37:06)
1:39:08
2354
»
Elizabeth LENEHAN
unatt/Blarney
F
F40
2397
(1:37:10)
1:39:08
2354
»
Eleanor LEHANE
unatt/Cork
F
F35
2728
(1:35:37)
1:39:08
2356
»
Cormac O'CONNOR
unatt/Kent
M
MO
4077
(1:36:11)
1:39:08
2357
»
Leonie WEIR
Bandon A.C.
F
F35
315
(1:36:04)
1:39:09
2358
»
Eileen O'DONOGHUE
unatt/Bantry
F
F65
2344
(1:37:35)
1:39:09
2359
»
Jim BYRNE
Abbey Striders A.C.
M
MO
57
(1:35:42)
1:39:12
2360
»
Larry BOYLE
unatt/Kildare
M
M40
3391
(1:36:13)
1:39:14
2361
»
Mairead CROWLEY
unatt/Coachford
F
FO
2633
(1:35:56)
1:39:18
2362
»
Bernadette NAVIN
Ballymore Cobh A.C.
F
F40
272
(1:38:11)
1:39:18
2363
»
Maggie STACK
Watergrasshill A.C.
F
F40
2006
(1:36:53)
1:39:19
2364
»
Rosemary STAPLETON
unatt/Waterford
F
F35
3911
(1:37:34)
1:39:19
2365
»
Francis MAUNSELL
Midleton A.C.
M
M40
1310
(1:36:54)
1:39:20
2366
»
Kevin WALSH
unatt/Glanmire
M
M45
3322
(1:36:55)
1:39:26
2367
»
Andrea KENNEDY
unatt/Cork
F
F35
2725
(1:36:39)
1:39:26
2368
»
Grainne COOGAN
Tallaght A.C.
F
F45
1845
(1:36:28)
1:39:27
2369
»
Amy GRANVILLE
Kilkenny City Harriers A.C.
F
FO
975
(1:38:01)
1:39:27
2370
»
John HALLAHAN
Leevale A.C.
M
M50
1086
(1:37:05)
1:39:28
2371
»
Fiona HALLAHAN
Leevale A.C.
F
FO
1045
(1:37:07)
1:39:28
2372
»
Pawel SWITAJ
unatt/Cork
M
M40
2989
(1:37:18)
1:39:30
2373
»
Conor MULLANE
Watergrasshill A.C.
M
MO
2020
(1:37:00)
1:39:31
2374
»
Susan O'ROURKE
unatt/Cork
F
F45
2802
(1:38:33)
1:39:32
2375
»
Tommy DESMOND
unatt/newcestown
M
M40
3747
(1:36:15)
1:39:33
2376
»
Valerie MURPHY
Slaney Olympic A.C.
F
F35
1510
(1:38:39)
1:39:35
2377
»
JP CARROLL
unatt/Blackrock
M
MO
2376
(1:37:52)
1:39:37
2378
»
Christine TURNER
unatt/Cork
F
FO
2706
(1:37:53)
1:39:37
2379
»
Yves MCGRATH
unatt/Plymouth
F
F35
4110
(1:37:34)
1:39:38
2380
»
Denise O'CONNER
Mallow A.C.
F
FO
1124
(1:37:04)
1:39:39
2381
»
Claire COSGRAVE
Mallow A.C.
F
FO
1121
(1:37:03)
1:39:39
2382
»
Teresa BUTTIMER
unatt/Cork
F
FO
2660
(1:37:03)
1:39:40
2383
»
Margaret FITZGERALD
unatt/Dublin
F
F45
3120
(1:38:26)
1:39:42
2384
»
Deirdre CASEY
unatt/Ballincollig
F
F35
2213
(1:38:10)
1:39:42
2385
»
Edel KELLEHER
unatt/Ballincollig
F
F35
2216
(1:38:10)
1:39:42
2386
»
Francis COUGHLAN
unatt/New Ross
M
M50
3741
(1:37:13)
1:39:44
2386
»
James DOYLE
unatt/Cheshire
M
MO
4051
(1:37:18)
1:39:44
2388
»
Kevin MURPHY
unatt/New Ross
M
M50
3742
(1:39:40)
1:39:49
2389
»
Lila SULLIVAN
unatt/Cork
F
FO
2704
(1:36:22)
1:39:49
2390
»
Mairead LANE
Craughwell A.C.
F
F40
584
(1:38:12)
1:39:49
2391
»
Aoife BARRY
unatt/Kilkenny
F
F40
3412
(1:37:15)
1:39:51
2392
»
Marie CRONIN
unatt/Carrigaline
F
F35
2452
(1:37:38)
1:39:53
2393
»
Caitriona NUNAN
unatt/Cloyne
F
F40
2611
(1:37:39)
1:39:53
2394
»
Keith MILLS
unatt/Mogeely
M
MO
3714
(1:36:56)
1:39:54
2394
»
Mairead O'DONOVAN
unatt/Blarney
F
F40
2400
(1:38:06)
1:39:54
2396
»
Michelle LOONEY
unatt/Cork
F
FO
2678
(1:36:55)
1:39:54
2397
»
John HEALY
unatt/Cork
M
M55
3044
(1:37:05)
1:39:55
2398
»
Christine CROWLEY
unatt/Waterford
F
FO
3902
(1:37:43)
1:39:56
2399
»
Timmy HIGGINS
unatt/Carrigaline
M
MO
2469
(1:38:14)
1:39:57
2400
»
Siobhan ENRIGHT
St. Nicholas A.C.
F
F45
1799
(1:37:53)
1:39:58
2401
»
Maura LAWTOM
unatt/Cloyne
F
F45
2615
(1:38:29)
1:40:00
2402
»
Susan MORRISSEY
unatt/Cork
F
F50
2811
(1:37:24)
1:40:01
2403
»
Brenda LYNCH
unatt/Cork
F
FO
2679
(1:37:21)
1:40:04
2404
»
Kate SMYTH
unatt/Naas
F
F40
3734
(1:37:40)
1:40:07
2405
»
Joyce LEE
unatt/Naas
F
F40
3733
(1:37:40)
1:40:07
2406
»
Grainne LYNCH
Tracton A.C.
F
F35
1914
(1:40:11)
1:40:11
2407
»
John KIGGINS
Eagle A.C.
M
MO
754
(1:37:24)
1:40:11
2408
»
Marie O'MAHONY
unatt/Bantry
F
F55
2343
(1:38:38)
1:40:12
2409
»
Ciara FORDE
Watergrasshill A.C.
F
F40
1998
(1:37:31)
1:40:14
2410
»
Paul O'BRIEN
unatt/Fountainstown
M
M45
3245
(1:36:43)
1:40:15
2411
»
Joanne KELLEHER
unatt/Ladysbridge
F
F35
3501
(1:38:51)
1:40:15
2411
»
Julie MCCALL
unatt/Fountainstown
F
F50
3243
(1:36:43)
1:40:15
2413
»
Rosemary RYAN
Ballintotis Fit4Life
F
F40
187
(1:39:11)
1:40:19
2414
»
Ruairi O'BRIEN
unatt/Cork
M
MO
2904
(1:36:52)
1:40:21
2415
»
Kevin DAVIS
unatt/Midleton
M
M55
3692
(1:38:26)
1:40:21
2416
»
Jim O'SHAUGHNESSY
unatt/Cork
M
M55
3054
(1:38:09)
1:40:22
2417
»
Lorna MAHER
unatt/Midleton
F
F40
3617
(1:38:07)
1:40:22
2418
»
Mitchell O'KEEFFE
Duhallow A.C.
F
F45
3702
(1:40:24)
1:40:24
2419
»
Brianna COLFER
Galtee Runners A.C.
F
FO
855
(1:37:28)
1:40:26
2420
»
Ann O'DRISCOLL
Youghal A.C.
F
FO
2121
(1:38:14)
1:40:27
2421
»
Sinead RADLEY
Abbey Striders A.C.
F
F35
56
(1:38:14)
1:40:28
2422
»
Erica O'MAHONY
unatt/Kileens
F
F35
3403
(1:37:27)
1:40:29
2423
»
Orla O'CALLAGHAN
unatt/Cork
F
F35
2738
(1:37:28)
1:40:30
2424
»
Natasha FARRELL
unatt/Kildare
F
F40
3384
(1:38:00)
1:40:30
2425
»
Cha O'NEILL
Ballintotis Fit4Life
M
M50
251
(1:38:14)
1:40:32
2426
»
Michelle WYLERY
unatt/Waterford
F
F45
3923
(1:38:15)
1:40:35
2427
»
Carol HARPUR
unatt/Glounthaune
F
F40
3331
(1:39:41)
1:40:36
2428
»
Amy DOHERTY
unatt/USA
F
F50
4121
(1:37:31)
1:40:37
2429
»
Sari MACKENZIE
unatt/New Zealand
F
F50
4107
(1:37:32)
1:40:37
2430
»
Mai O'SULLIVAN
unatt/Bantry
F
F45
2341
(1:38:56)
1:40:38
2431
»
Brendan KELLY
unatt/Midleton
M
MO
3645
(1:38:52)
1:40:43
2432
»
Kellie FAUL KELLEHER
unatt/Youghal
F
FO
4013
(1:38:35)
1:40:43
2433
»
Richard CUDMORE
unatt/London
M
MO
4084
(1:37:46)
1:40:44
2434
»
Liam O'FLAHERTY
unatt/Cork
M
M40
2976
(1:38:21)
1:40:44
2435
»
Margaret RAFTER
unatt/Laois
F
FO
3508
(1:37:32)
1:40:45
2436
»
Sandra KEYES
unatt/Waterfall
F
F35
3890
(1:37:33)
1:40:45
2437
»
Cian DALTON
unatt/Carrigaline
M
MO
2465
(1:37:49)
1:40:48
2438
»
Don BUCKLEY
Watergrasshill A.C.
M
M45
2046
(1:37:48)
1:40:48
2439
»
Malachy O'CASAIDE
Churchtown Runners
M
M40
506
(1:38:45)
1:40:48
2440
»
Aine MURRAY
unatt/Bandon
F
F35
2307
(1:37:41)
1:40:50
2441
»
Miriam O'DONOGHUE
Togher A.C.
F
F35
1889
(1:37:24)
1:40:50
2442
»
Leila COTTER
unatt/Whites Cross
F
F40
4007
(1:37:49)
1:40:52
2443
»
Kieran MCDONNELL
unatt/Waterfall
M
M60
3900
(1:38:39)
1:40:52
2443
»
Sharon NOLAN
unatt/Cork
F
F35
2735
(1:38:48)
1:40:52
2445
»
Grainne STACK
unatt/Midleton
F
F40
3621
(1:37:52)
1:40:53
2446
»
John RELLIS
unatt/Waterford
M
MO
3939
(1:37:37)
1:40:53
2447
»
Colette BAILY
unatt/Ballinacurra
F
F50
2196
(1:37:58)
1:40:54
2448
»
Mary KENNEDY
Ballintotis Fit4Life
F
F40
180
(1:38:32)
1:40:54
2449
»
Sylvia KING
Waterford A.C.
F
F40
1948
(1:38:14)
1:40:56
2450
»
Martina POWER
An Bru A.C
F
F35
118
(1:38:54)
1:40:56
2451
»
Linda DOUGLAS
Ballintotis Fit4Life
F
F35
163
(1:39:30)
1:40:57
2452
»
Una POWER
An Bru A.C
F
F50
125
(1:38:53)
1:40:58
2452
»
Katie LYNAGH
unatt/Roscrea
F
FO
3798
(1:38:19)
1:40:58
2454
»
Tracy WALSH
unatt/Glanmire
F
F40
3277
(1:38:27)
1:40:58
2455
»
Niamh COAKLEY
unatt/Cork
F
FO
2661
(1:39:30)
1:41:00
2456
»
Barry SLYE
Tracton A.C.
M
MO
1926
(1:38:36)
1:41:01
2457
»
Dominic GALVIN
unatt/Glounthaune
M
M50
3336
(1:38:03)
1:41:03
2458
»
James SULLIVAN
unatt/Carrick on Suir
M
M50
2444
(1:41:00)
1:41:05
2459
»
Linda O'SHEA
unatt/Midleton
F
F45
3626
(1:39:13)
1:41:06
2460
»
Marie O'REILLY
unatt/Cahir
F
F60
2436
(1:38:15)
1:41:07
2461
»
Janette O'KEEFFE
unatt/Fermoy
F
F40
3234
(1:38:42)
1:41:07
2462
»
Owen MULVANEY
Celbridge A.C.
M
M45
485
(1:37:39)
1:41:07
2463
»
Jason SHORTT
unatt/Roscrea
M
M40
3799
(1:40:01)
1:41:07
2464
»
Yvonne O'BRIEN
unatt/Rathcormac
F
F35
3783
(1:38:37)
1:41:12
2465
»
Michelle FITZGERALD
unatt/Rylane
F
F45
3807
(1:38:22)
1:41:13
2466
»
Eilish KINGSTON
Rosscarbery Steam Runners A.C.
F
F45
1481
(1:38:39)
1:41:15
2466
»
Sheila MCCARTHY
Aghada Running Club
F
F45
76
(1:39:23)
1:41:15
2468
»
Caroline O'DONOVAN
Rosscarbery Steam Runners A.C.
F
F40
1476
(1:38:40)
1:41:15
2469
»
Mary TOBIN-DELANEY
unatt/Glanmire
F
F45
3283
(1:39:39)
1:41:17
2470
»
Carmel KAVANAGH
unatt/Ballinacurra
F
F40
2193
(1:38:24)
1:41:17
2471
»
Brian KAVANAGH
unatt/Ballinacurra
M
M45
2205
(1:38:31)
1:41:18
2472
»
Ann CRONIN
Carrick-on-Suir A.C.
F
F50
416
(1:39:18)
1:41:21
2473
»
Carmel O'MAHONY
unatt/Dripsey
F
F55
3098
(1:39:42)
1:41:22
2473
»
Fiona COLLJNS
unatt/Hospital
F
F35
3348
(1:38:00)
1:41:22
2475
»
Carmel NUGENT
Mallow A.C.
F
F45
1158
(1:38:19)
1:41:23
2476
»
Amanda MORRISON
Youghal A.C.
F
FO
2120
(1:38:32)
1:41:23
2477
»
Bryan O'DONNELL
unatt/Ballinacurra
M
M40
2204
(1:38:23)
1:41:23
2478
»
Aoife O'MEARA
Templemore A.C.
F
FO
1870
(1:40:07)
1:41:24
2479
»
Peadar MORAN
unatt/Enniscorthy
M
M40
3222
(1:39:28)
1:41:24
2480
»
Sheila BULMAN
Midleton A.C.
F
F50
1268
(1:40:24)
1:41:28
2481
»
Maggie KELLEHER
unatt/Cloyne
F
F40
2610
(1:38:24)
1:41:28
2482
»
Jennifer TWOMEY
unatt/Cork
F
F40
2778
(1:38:37)
1:41:29
2483
»
Orla HICKEY
Mooreabbey Milers A.C
F
FO
1348
(1:38:29)
1:41:30
2484
»
Anne Marie LILLIS
Front Runners A.C.
F
F35
852
(1:40:52)
1:41:30
2485
»
Teresa COUGHLAN
Carrigtwohill A.C.
F
F35
440
(1:38:28)
1:41:31
2486
»
Antoinette BARRY
unatt/Killeagh
F
F40
3455
(1:39:10)
1:41:32
2487
»
Amie HICKEY
Mooreabbey Milers A.C
F
FO
1347
(1:38:31)
1:41:32
2488
»
Eoin HORGAN
unatt/Dublin
M
M40
3178
(1:38:48)
1:41:33
2489
»
Caroline O'DONOVAN
unatt/Ballinacurra
F
F35
2189
(1:38:49)
1:41:34
2490
»
Sandra BUSTEED
Tullamore Harriers A.C.
F
F40
1936
(1:41:04)
1:41:35
2491
»
Deirdre GLYNN
Mallow A.C.
F
F45
1155
(1:39:01)
1:41:36
2492
»
Evelyn POWER
unatt/Carrigtwohill
F
FO
2505
(1:39:59)
1:41:37
2493
»
Kenneth BURKE
unatt/Blarney
M
MO
2406
(1:40:24)
1:41:42
2494
»
Louise HUMPHREYS
unatt/Glanmire
F
F40
3272
(1:41:42)
1:41:42
2495
»
Sinead CONNOLLY
unatt/Glanmire
F
F40
3268
(1:38:48)
1:41:45
2496
»
Niamh KAVANAGH
Portlaoise A.C.
F
F40
1413
(1:38:53)
1:41:45
2497
»
Amanda MCDONALD
Portlaoise A.C.
F
F35
1410
(1:38:52)
1:41:45
2498
»
Julieka CAHILL
Portlaoise A.C.
F
F40
1411
(1:38:54)
1:41:46
2499
»
Brigid MURDOCH
Limerick Country Club A.C.
F
F50
1101
(1:38:16)
1:41:47
2500
»
Mary CAVANAGH
Limerick Country Club A.C.
F
F55
1102
(1:38:24)
1:41:48
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
>