Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Ballycotton 10 2017
Tuloksia
10 mile
F
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
1 - 250
of
1238
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
1
»
Siobhan O’DOHERTY
Borrisokane A.C.
F
FO
25
(58:02)
58:09
2
»
Jill HODGINS
unatt/Cork
F
F40
21
(58:48)
58:50
3
»
Grace LYNCH
Iveragh A.C.
F
FO
36
(59:16)
59:18
4
»
Dee GRADY
Ennis Track Club
F
FO
24
(1:01:45)
1:01:46
5
»
Sinead TANGNEY
Sportsworld A.C.
F
FO
1597
(1:01:45)
1:01:53
6
»
Katherine CASHELL
St. Finbarrs A.C.
F
FO
4037
(1:03:08)
1:03:08
7
»
Lorraine BOLSTER
Mallow A.C.
F
F35
1131
(1:03:09)
1:03:12
8
»
Adele WALSH
St. Senans A.C.
F
F40
1831
(1:03:30)
1:03:30
9
»
Fiona SANTRY
East Cork A.C.
F
FO
822
(1:03:43)
1:03:46
10
»
Adrienne JORDAN
Crusaders A.C.
F
F40
607
(1:04:57)
1:05:01
11
»
Joan ENNIS
Grange/Fermoy A.C.
F
F50
933
(1:05:17)
1:05:19
12
»
Julie KIRWAN
Slaney Olympic A.C.
F
F35
1508
(1:05:45)
1:06:04
13
»
Sinead KEVANY
Midleton A.C.
F
F40
1250
(1:06:02)
1:06:11
14
»
Christine KENNEDY
Galway City Harriers A.C.
F
F60
23
(1:06:08)
1:06:16
15
»
Una MURPHY PLANT
unatt/Kinsale
F
F45
3478
(1:06:21)
1:06:29
16
»
Orla O'ROURKE
Ballymore Cobh A.C.
F
F50
285
(1:06:47)
1:06:56
17
»
Katie HICKSON
unatt/Cork
F
F35
2723
(1:06:58)
1:07:20
18
»
Margaret MURPHY
Bandon A.C.
F
F35
313
(1:07:22)
1:07:25
19
»
Niamh CRONIN
St. Finbarrs A.C.
F
F40
1694
(1:07:34)
1:07:43
20
»
Linda GROGAN
Dundrum A.C.
F
FO
696
(1:07:41)
1:08:03
21
»
Ann Marie KENNY
Sli Cualann A.C.
F
F40
1553
(1:07:53)
1:08:07
22
»
Eadaoin O'NEILL
East Cork A.C.
F
FO
821
(1:08:14)
1:08:19
23
»
Neasa DE BURCA
Galway City Harriers A.C.
F
F40
888
(1:07:45)
1:08:25
24
»
Sorcha KEARNEY
St. Finbarrs A.C.
F
F40
1695
(1:08:32)
1:08:34
25
»
Ciara DELANEY
Kilkenny City Harriers A.C.
F
FO
974
(1:08:11)
1:08:39
26
»
Orla CROSBIE
St. Finbarrs A.C.
F
F45
1698
(1:08:49)
1:08:58
27
»
Tara WOODS
Tallaght A.C.
F
FO
1840
(1:08:22)
1:09:08
28
»
Fionnuala DESMOND
Leevale A.C.
F
F45
1051
(1:09:35)
1:09:35
29
»
Collette ENGLISH
St. Abbans A.C.
F
F40
1640
(1:08:58)
1:09:35
30
»
Aisling ANDREWS
Clonliffe Harriers A.C.
F
FO
535
(1:09:38)
1:09:49
31
»
Siobhan MCHUGH
Clonmel A.C.
F
F45
552
(1:09:45)
1:10:03
32
»
Joanne MCCANN
Mallow A.C.
F
F40
1145
(1:09:23)
1:10:25
33
»
Sinead BRANNIGAN
unatt/Waterford
F
FO
3919
(1:10:07)
1:10:32
34
»
Grainne REGAN
Crusaders A.C.
F
F35
606
(1:10:29)
1:10:36
35
»
Helen GILROY
Midleton A.C.
F
F50
1270
(1:10:28)
1:10:37
36
»
Katie O'CONNOR
Celbridge A.C.
F
FO
460
(1:08:54)
1:10:39
37
»
Julie KENNEALLY
Youghal A.C.
F
FO
2118
(1:10:29)
1:10:45
38
»
Mary SWEENEY
St. Finbarrs A.C.
F
F55
22
(1:10:50)
1:10:50
39
»
Laura ROONEY
Watergrasshill A.C.
F
F35
1994
(1:10:39)
1:10:57
40
»
Shona O'FLYNN
Dooneen A.C.
F
FO
669
(1:10:17)
1:10:58
41
»
Sharon TIGHE
Tallaght A.C.
F
F45
1848
(1:10:55)
1:11:18
42
»
Margaret LILLIS
Donoughmore A.C.
F
F35
652
(1:11:07)
1:11:26
43
»
Maire FOX
Kilfinane A.C.
F
F35
964
(1:11:11)
1:11:43
44
»
Clare O'HANLON
Ballintotis Fit4Life
F
F40
184
(1:11:32)
1:11:45
45
»
Helen CARR
Raheny Shamrock A.C.
F
F40
1429
(1:11:19)
1:11:46
46
»
Irene EIGHAN
St. Finbarrs A.C.
F
F35
1684
(1:11:32)
1:11:53
47
»
Catherine MURPHY
Slaney Olympic A.C.
F
F45
1519
(1:11:40)
1:11:53
48
»
Laura FLANNELLY
unatt/Germany
F
FO
3256
(1:12:00)
1:12:00
49
»
Ann GEARY
Midleton A.C.
F
F35
1240
(1:11:46)
1:12:08
50
»
Joan MAHONY
Waterford A.C.
F
F35
1947
(1:11:46)
1:12:22
51
»
Cliona HURST
unatt/Galway
F
FO
3247
(1:12:04)
1:12:26
52
»
Kathleen HORGAN
Sportsworld A.C.
F
F40
1605
(1:12:30)
1:12:39
53
»
Sarah COLLINS
Galway City Harriers A.C.
F
FO
885
(1:11:41)
1:12:42
54
»
Sinead O'BRIEN
Kilmore A.C.
F
F45
1034
(1:12:18)
1:13:01
55
»
Yvonne DEEGAN
Limerick Country Club A.C.
F
F40
1098
(1:12:43)
1:13:03
56
»
Mary KIELY
unatt/Edinburgh
F
F50
4056
(1:12:41)
1:13:12
57
»
Louise MATTHEWS
Dooneen A.C.
F
F40
671
(1:12:51)
1:13:17
58
»
Naoise WALDRON
Sportsworld A.C.
F
FO
1599
(1:12:03)
1:13:26
59
»
Anne WOLFE
St. Finbarrs A.C.
F
F45
1704
(1:13:35)
1:13:43
60
»
Brea COOKE
unatt/Waterford
F
F45
3920
(1:13:08)
1:13:51
61
»
Suzanne GREENE
unatt/Kildare
F
F40
3385
(1:13:40)
1:13:52
62
»
Nuala REILLY
Drogheda & District A.C.
F
F60
680
(1:13:51)
1:13:53
63
»
Aoife O'LEARY
Sportsworld A.C.
F
FO
1596
(1:13:29)
1:13:55
64
»
Sarah-Jo SYNOTT
Herne Hill Harriers
F
FO
4169
(1:13:23)
1:13:55
65
»
Ciara BRADY
unatt/Dublin
F
FO
3102
(1:13:28)
1:13:56
66
»
Dymphna RYAN
Dundrum A.C.
F
F35
697
(1:13:42)
1:14:05
67
»
Esther MURPHY
Midleton A.C.
F
F40
1251
(1:13:39)
1:14:10
68
»
Elaine O'DONOGHUE
Riverstick/Kinsale A.C.
F
F35
1460
(1:13:51)
1:14:20
69
»
Annette KEHOE
Dundrum South Dublin A.C.
F
F50
710
(1:13:55)
1:14:20
70
»
Louise BARRY
Midleton A.C.
F
F35
1235
(1:14:07)
1:14:35
71
»
Aifric O'NEILL
unatt/Kilkenny
F
F35
3410
(1:13:07)
1:14:35
72
»
Sorcha CROWLEY
unatt/Ballincollig
F
FO
2210
(1:13:04)
1:14:41
73
»
Mary O'KEEFFE
Youghal A.C.
F
F50
2136
(1:14:28)
1:14:56
74
»
Sinead KELLY
St. Abbans A.C.
F
FO
1633
(1:14:25)
1:15:02
75
»
Mary KELLEHER
unatt/Aghabullogue
F
F40
2166
(1:14:24)
1:15:05
76
»
Yvonne FITZGERALD
Midleton A.C.
F
F40
1248
(1:14:44)
1:15:05
77
»
Julie MURPHY
unatt/Cork
F
FO
2686
(1:14:15)
1:15:12
78
»
Miriam BEASLEY
Star of the Laune A.C.
F
F40
1832
(1:14:13)
1:15:13
79
»
Marie GILLMAN
Midleton A.C.
F
F50
1269
(1:14:57)
1:15:16
80
»
Ursula MCCARTHY
unatt/Watford
F
F50
4151
(1:15:06)
1:15:21
81
»
Kellie O'SHEA
Croghan A.C.
F
FO
588
(1:14:03)
1:15:22
82
»
Jean O'KENNEDY
Sli Cualann A.C.
F
F55
1555
(1:15:13)
1:15:34
83
»
Emer KENNY
Crusaders A.C.
F
FO
600
(1:15:33)
1:15:42
84
»
Karen RYAN
Kilkenny City Harriers A.C.
F
F45
994
(1:15:15)
1:15:48
85
»
Ciara CONLON
unatt/Kinsale
F
F35
3474
(1:15:20)
1:15:49
86
»
Eimear O'SULLIVAN
unatt/Ballinhassig
F
FO
2259
(1:15:47)
1:15:52
87
»
Sheila CREEDON
unatt/Rostellan
F
F35
4155
(1:14:51)
1:15:55
88
»
Ciara MCSWEENEY
unatt/Waterford
F
F40
3914
(1:15:26)
1:15:57
89
»
Ruth DAUNT
unatt/Cork
F
FO
2665
(1:13:00)
1:16:04
90
»
Pauline MAYO MADDEN
Tallaght A.C.
F
F35
1842
(1:14:39)
1:16:12
91
»
Margot DOWLING
St. Abbans A.C.
F
F40
1639
(1:15:39)
1:16:16
92
»
Geraldine CORCORAN
Eagle A.C.
F
F40
730
(1:16:19)
1:16:19
93
»
Mairead BURNS
unatt/Ballygarvan
F
F35
2288
(1:15:49)
1:16:19
94
»
Marian AHERN
Midleton A.C.
F
F45
1256
(1:16:04)
1:16:24
95
»
Caitriona MCDONALD
St. Abbans A.C.
F
F35
1635
(1:15:55)
1:16:40
96
»
Mari BURKE
Bandon A.C.
F
F35
312
(1:16:23)
1:17:00
97
»
Grainne LUCEY
unatt/Baile Mhuirne
F
FO
2186
(1:15:49)
1:17:00
98
»
Margie O'CONNOR
Churchtown Runners
F
FO
495
(1:16:03)
1:17:08
99
»
Helen DOYLE
Kilmore A.C.
F
F40
1032
(1:16:29)
1:17:10
100
»
Suzanne CARTER
Tallaght A.C.
F
FO
1838
(1:16:34)
1:17:20
101
»
Lorraine O'SULLIVAN
St. Finbarrs A.C.
F
F35
1691
(1:16:46)
1:17:20
102
»
Louise RIORDAN
unatt/Beaufort
F
F40
2351
(1:15:46)
1:17:20
103
»
Niamh DONOGHUE
Skerries A.C.
F
F40
1498
(1:16:40)
1:17:21
104
»
Gwen CONROY
Watergrasshill A.C.
F
F40
1996
(1:16:19)
1:17:24
105
»
Eimear O'BRIEN
Togher A.C.
F
FO
1886
(1:14:03)
1:17:31
106
»
Alma WORRALL
Ballymore Cobh A.C.
F
F40
275
(1:15:28)
1:17:48
107
»
Kate MARTIN
Raheny Shamrock A.C.
F
FO
1428
(1:17:17)
1:17:50
108
»
Olwyn LARKIN
Portlaoise A.C.
F
F45
1418
(1:17:23)
1:17:56
109
»
Siobhan HOLLAND
unatt/Waterfall
F
F40
3894
(1:16:43)
1:17:57
110
»
Anna ERFURTH
Carrigtwohill A.C.
F
F35
442
(1:17:25)
1:18:04
111
»
Lisa CROWLEY
Watergrasshill A.C.
F
F40
1997
(1:17:08)
1:18:06
112
»
Marion KELLY
Newbridge A.C.
F
F35
1370
(1:16:25)
1:18:06
113
»
Maria HURLEY
Bantry A.C.
F
F55
334
(1:17:37)
1:18:07
114
»
Michelle FORREST
Ballintotis Fit4Life
F
F40
177
(1:17:01)
1:18:09
115
»
Erica CALDER
Dundrum South Dublin A.C.
F
F50
709
(1:16:11)
1:18:09
116
»
Maria CUDDY
Portlaoise A.C.
F
F35
1409
(1:17:53)
1:18:10
117
»
Rachel ORMROD
Raheny Shamrock A.C.
F
F40
1434
(1:17:38)
1:18:12
118
»
Mary LYNCH
Raheny Shamrock A.C.
F
F65
1439
(1:17:40)
1:18:14
119
»
Mary O'KEEFFE
Midleton A.C.
F
F50
1273
(1:17:45)
1:18:19
120
»
Sabina SWEENEY
Slaney Olympic A.C.
F
F45
1521
(1:17:32)
1:18:20
121
»
Edel FOSTER
An Bru A.C
F
FO
111
(1:17:29)
1:18:22
122
»
Yvonne WALSH
Togher A.C.
F
F40
1897
(1:17:47)
1:18:23
123
»
Lynn O'LEARY
Watergrasshill A.C.
F
FO
1986
(1:17:25)
1:18:34
124
»
Ciara MAGNER
Watergrasshill A.C.
F
F35
1991
(1:17:33)
1:18:34
125
»
Sharon WOODS
Mallow A.C.
F
F40
1149
(1:17:44)
1:18:38
126
»
Mary CAREY
Mallow A.C.
F
FO
1120
(1:17:27)
1:18:38
127
»
Gillian MURPHY
Eagle A.C.
F
F40
736
(1:18:10)
1:18:42
128
»
Ita KIRWAN
Eagle A.C.
F
F45
740
(1:17:15)
1:18:45
129
»
Caroline FARRELLY
Raheny Shamrock A.C.
F
F50
1437
(1:18:13)
1:18:48
130
»
Eileen LEAHY
Midleton A.C.
F
FO
1229
(1:18:13)
1:18:55
131
»
Claire BRADY
Newbridge A.C.
F
F35
1368
(1:17:10)
1:18:55
132
»
Maria WILMOT
Newbridge A.C.
F
F45
1381
(1:17:17)
1:18:58
133
»
Claire KNIGHT
Dooneen A.C.
F
F55
672
(1:18:00)
1:19:00
134
»
Eimear QUINN
unatt/Clonmel
F
FO
4137
(1:16:00)
1:19:02
135
»
Elaine GUINANE
Eagle A.C.
F
F40
732
(1:18:36)
1:19:05
136
»
Helen CRONIN
Eagle A.C.
F
F35
726
(1:18:35)
1:19:05
136
»
Tanya LEISK
unatt/Cobh
F
F35
2638
(1:18:42)
1:19:05
138
»
Ciara DEVITT
Dunboyne A.C.
F
F40
690
(1:17:58)
1:19:06
139
»
Karen LONG
Watergrasshill A.C.
F
F40
2002
(1:18:20)
1:19:21
140
»
Marie BRENNAN
Portlaoise A.C.
F
F35
1408
(1:18:01)
1:19:22
141
»
Sharon O'GORMAN
Galtee Runners A.C.
F
FO
858
(1:18:52)
1:19:26
142
»
Edel HENRIQUES
West Limerick A.C.
F
F35
2057
(1:17:58)
1:19:27
143
»
Elaine WALSH
unatt/Killeagh
F
FO
3453
(1:16:52)
1:19:29
143
»
Zita ANSBRO
Ballintotis Fit4Life
F
F35
158
(1:18:44)
1:19:29
145
»
Pauline CALLAN
Bandon A.C.
F
F40
316
(1:19:11)
1:19:34
146
»
Brid NORMOYLE
unatt/Limerick
F
F40
3521
(1:16:31)
1:19:37
147
»
Michelle HEGARTY
unatt/Carrigtwohill
F
F35
2507
(1:18:45)
1:19:40
148
»
Sarah GAYER
unatt/Mallow
F
FO
3578
(1:19:08)
1:19:51
149
»
Breeda SHEEDY
Midleton A.C.
F
F50
1274
(1:19:03)
1:19:52
150
»
Sharon BUGGY
St. Abbans A.C.
F
F40
1637
(1:19:14)
1:19:52
151
»
Majella HARTY
unatt/Passage West
F
F40
3767
(1:18:52)
1:19:53
152
»
Fiona BANE
Crusaders A.C.
F
FO
598
(1:19:49)
1:19:59
153
»
Olive MAHER
Portlaoise A.C.
F
F40
1414
(1:19:02)
1:20:06
154
»
Claire FITZGERALD
Midleton A.C.
F
F40
1247
(1:19:37)
1:20:07
155
»
Rosario MOLINA
unatt/Blarney
F
F40
2398
(1:18:01)
1:20:08
156
»
Michelle MANNING
St. Finbarrs A.C.
F
FO
1677
(1:18:58)
1:20:09
157
»
Helen WALSH
Togher A.C.
F
F40
1896
(1:17:14)
1:20:11
158
»
Linda O'SULLIVAN
unatt/Glanmire
F
F45
3282
(1:18:17)
1:20:15
159
»
Rhona DEMPSEY
unatt/Cork
F
F35
2713
(1:18:48)
1:20:19
160
»
Joan MCTERNAN
Donore Harriers
F
F55
634
(1:20:09)
1:20:19
161
»
Linda MURPHY
Grange/Fermoy A.C.
F
F40
923
(1:18:52)
1:20:20
162
»
Ann HIGGINS
Sportsworld A.C.
F
F50
1609
(1:19:41)
1:20:21
163
»
Laura HOWELL
Waterford A.C.
F
FO
1941
(1:19:53)
1:20:22
163
»
Catherine O'SULLIVAN
Galtee Runners A.C.
F
F40
865
(1:18:53)
1:20:22
165
»
Catherine KEATING
unatt/Waterford
F
FO
3903
(1:19:39)
1:20:23
166
»
Catherine HANNON
unatt/Kerry
F
F35
3364
(1:17:50)
1:20:27
167
»
Una FRENCH
Ballymore Cobh A.C.
F
F45
278
(1:19:47)
1:20:29
168
»
Julie -Anne LOCHADEN
Ballintotis Fit4Life
F
F40
181
(1:19:45)
1:20:31
169
»
Avril CROWLEY
unatt/Cloyne
F
F40
2609
(1:20:34)
1:20:34
170
»
Margaret JONES
Midleton A.C.
F
F45
1260
(1:19:36)
1:20:40
171
»
Eleanor CASEY
Skibbereen A.C.
F
F45
1501
(1:20:25)
1:20:41
172
»
Shirley TWOMEY
Togher A.C.
F
F40
1895
(1:17:43)
1:20:45
173
»
Louise GREGAN
Sliabh Bhuide Rovers A.C.
F
FO
1565
(1:20:09)
1:20:47
174
»
Roisin HICKEY
Kilkenny City Harriers A.C.
F
FO
976
(1:19:50)
1:20:51
175
»
Gillian BRANSFIELD
Midleton A.C.
F
F35
1236
(1:19:51)
1:20:53
176
»
Mary KENNEDY
Croghan A.C.
F
F40
589
(1:20:26)
1:20:54
177
»
Norma STEWARD
Clonakilty Road Runners
F
F35
519
(1:20:16)
1:20:59
178
»
Annelise HUTCH
unatt/Midleton
F
FO
3600
(1:19:15)
1:21:00
179
»
Margaret SHERIDAN
Galway City Harriers A.C.
F
F50
890
(1:20:10)
1:21:00
180
»
Breda CAHILL
unatt/Cloyne
F
F45
2613
(1:20:03)
1:21:06
181
»
Sarah WALSH
Slaney Olympic A.C.
F
F35
1511
(1:20:45)
1:21:09
182
»
Sharon NUGENT
West Waterford A.C.
F
F35
2082
(1:19:29)
1:21:10
183
»
Lynn MCCARTHY
St. Finbarrs A.C.
F
FO
1678
(1:19:03)
1:21:15
184
»
Esther O'LEARY
Slaney Olympic A.C.
F
F40
1516
(1:20:52)
1:21:15
185
»
Christine KELLY
Aghada Running Club
F
FO
59
(1:20:27)
1:21:23
186
»
Georgina CUNNINGHAM
St. Catherine's A.C.
F
F40
1664
(1:20:43)
1:21:28
187
»
Kathleen O'SULLIVAN
Kilfinane A.C.
F
FO
963
(1:18:32)
1:21:30
188
»
Rinie EBISCH
Atletiek Helden
F
F60
4029
(1:21:28)
1:21:30
189
»
Pamela BARRY
Aghada Running Club
F
F40
67
(1:20:21)
1:21:32
190
»
Denise COSTELLOE
unatt/Donoughmore
F
F40
3090
(1:19:56)
1:21:33
191
»
Alison REDMOND
Newbridge A.C.
F
F35
1372
(1:20:02)
1:21:44
192
»
Yvonne COUGHLAN
unatt/Belgooly
F
F40
2358
(1:21:24)
1:21:47
193
»
Claire O'DONNELL
unatt/Cork
F
FO
2694
(1:20:26)
1:21:48
194
»
Janet FORREST
Carraig-Na-Bhfear A.C.
F
F45
397
(1:19:50)
1:21:50
195
»
Mary O'MAHONY
Ballintotis Fit4Life
F
F50
207
(1:21:38)
1:21:53
196
»
Lia CARR
unatt/Limerick
F
FO
3517
(1:20:47)
1:21:53
197
»
Mairead MOORE
St. Abbans A.C.
F
F45
1644
(1:21:18)
1:21:57
198
»
Orlaith O'MAHONY
Clayton le Moors Harriers
F
FO
4032
(1:21:17)
1:21:59
199
»
Kathy BRADFORD
St. Finbarrs A.C.
F
F45
1697
(1:20:05)
1:22:05
200
»
Maria SARDA
Aghada Running Club
F
F40
75
(1:21:14)
1:22:05
201
»
Melissa DWYER
unatt/Cahir
F
F40
2433
(1:20:06)
1:22:06
202
»
Claire KENNEDY
Waterford A.C.
F
FO
1942
(1:20:25)
1:22:06
203
»
Roisin MULCAHY
Leevale A.C.
F
FO
1048
(1:21:56)
1:22:06
204
»
Sandra O'BRIEN
unatt/Kilkenny
F
F35
3409
(1:20:21)
1:22:09
205
»
Mag DUNPHY
Slaney Olympic A.C.
F
F55
1523
(1:21:25)
1:22:10
206
»
Danielle O'FLYNN
unatt/Blarney
F
FO
2381
(1:20:05)
1:22:11
207
»
Irene HENEBRY
Kilkenny City Harriers A.C.
F
F50
998
(1:19:33)
1:22:21
208
»
Siobhan STEWART
Tullamore Harriers A.C.
F
F35
1935
(1:21:32)
1:22:22
209
»
Catherine CLANCY
St. Catherine's A.C.
F
F50
1665
(1:21:52)
1:22:24
210
»
Louise BEECHER
St. Catherine's A.C.
F
FO
1662
(1:19:52)
1:22:26
211
»
Fiona GOUGH
unatt/Carrigaline
F
F40
2458
(1:21:25)
1:22:28
212
»
Sinead O'MEARA
unatt/Borrisoleigh
F
FO
2428
(1:21:18)
1:22:36
213
»
Maria COFFEY
Ballymore Cobh A.C.
F
FO
255
(1:20:49)
1:22:40
214
»
Joanna WOJS
unatt/Carrigtwohil
F
FO
2501
(1:20:52)
1:22:43
215
»
Mags COUGHLAN
unatt/Ballymaloe
F
F40
2299
(1:21:30)
1:22:43
216
»
Kate GIBLIN
unatt/Kilkenny
F
F40
3414
(1:19:55)
1:22:50
217
»
Michelle MCGRATH
Midleton A.C.
F
F45
1261
(1:22:04)
1:22:51
218
»
Catherine REDMOND
unatt/Cork
F
F40
2773
(1:20:03)
1:22:52
219
»
Una CHERRY
Raheny Shamrock A.C.
F
F50
3134
(1:22:18)
1:22:53
220
»
Emma O'KEEFFE
unatt/Castlemartyr
F
FO
2539
(1:22:07)
1:22:55
221
»
Monica TROY
unatt/Midleton
F
F45
3628
(1:22:06)
1:22:55
222
»
Antoinette KEATING
Youghal A.C.
F
F35
2123
(1:21:13)
1:23:07
223
»
Maire MCKENNA
Buttevant R.C.
F
F35
373
(1:20:30)
1:23:08
224
»
Gillian KENNY
Raheny Shamrock A.C.
F
F40
1432
(1:22:34)
1:23:10
225
»
Caroline BROPHY
Mallow A.C.
F
F45
1151
(1:22:17)
1:23:11
226
»
Siobhan O'CALLAGHAN
Skibbereen A.C.
F
F40
1500
(1:22:56)
1:23:13
227
»
Anne LONG
unatt/Cork
F
F40
2766
(1:20:48)
1:23:14
228
»
Emer O'SHAUGHNESSY
Kilkenny City Harriers A.C.
F
F45
992
(1:22:48)
1:23:17
229
»
Sharon MACNEILL
K.C.K. A.C.
F
F35
4167
(1:22:48)
1:23:17
230
»
Niamh FENNELLY
unatt/Laois
F
FO
3507
(1:20:04)
1:23:17
231
»
Sheila BUCKLEY
Midleton A.C.
F
F35
1237
(1:22:33)
1:23:22
232
»
Julianne BUCKLEY
Watergrasshill A.C.
F
F35
1990
(1:22:15)
1:23:28
233
»
Michelle AHERN
East Cork A.C.
F
FO
819
(1:23:27)
1:23:32
234
»
Sinead FITZGERALD
Aghada Running Club
F
F40
69
(1:22:42)
1:23:34
235
»
Claire GIBBONS
Sliabh Bhuide Rovers A.C.
F
F40
1569
(1:22:34)
1:23:34
236
»
Siobhan MURPHY
Midleton A.C.
F
F40
1252
(1:22:41)
1:23:36
237
»
Christine MURPHY
Midleton A.C.
F
F45
1263
(1:22:56)
1:23:38
238
»
Maura NEVILLE
Slaney Olympic A.C.
F
F50
1522
(1:22:43)
1:23:38
239
»
Aisling DELANEY
Raheny Shamrock A.C.
F
F45
1436
(1:21:48)
1:23:45
240
»
Bregeen MURPHY
Kilkenny City Harriers A.C.
F
F45
991
(1:20:59)
1:23:47
241
»
Annmarie PERRY
Midleton A.C.
F
F45
1266
(1:22:52)
1:23:55
242
»
Sinead MCKEE
unatt/Ballincollig
F
F35
2217
(1:22:47)
1:23:55
243
»
Maeve FANNING
unatt/Cork
F
F40
2759
(1:22:56)
1:24:05
244
»
Ann Marie DONLON
unatt/Glanmire
F
F45
3280
(1:23:23)
1:24:06
245
»
Felicity MCGRATH
Aghada Running Club
F
F40
72
(1:22:26)
1:24:15
246
»
Aoife O'NEILL
St. Nicholas A.C.
F
FO
1792
(1:22:57)
1:24:20
247
»
Emer HURLEY
Aghada Running Club
F
F40
70
(1:22:33)
1:24:23
248
»
Triona SHALLOE
West Waterford A.C.
F
FO
2079
(1:22:29)
1:24:24
249
»
Claire O'BRIEN
Tallaght A.C.
F
F40
1843
(1:24:24)
1:24:24
250
»
Claire HOLLAND
Ballymore Cobh A.C.
F
FO
258
(1:23:18)
1:24:25
Page:
<
1
2
3
4
5
>