Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Docklands 5k Road Race 2017
Tuloksia
5km
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
1251 - 1500
of
1559
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
1251
»
Niall O'CALLAGHAN
Three
M
MS
1923
(29:36)
31:16
1252
»
Brid HACKETT
F
FS
523
(29:21)
31:17
1253
»
Jill GEOGHEGAN
F
F50
476
(29:29)
31:18
1253
»
Gemma SHINE
F
FS
1247
(29:11)
31:18
1255
»
Denise LYNCH
Citi
F
FS
1591
(29:10)
31:18
1256
»
Aleksandra GARDZIEJ
CAE Parc Aviation
Mixed
FS
463
(29:26)
31:20
1257
»
Teresita GIUMMARRA
Three
F
F40
1854
(30:50)
31:20
1258
»
Lauren MURPHY
Mixed
FS
951
(29:20)
31:20
1259
»
Pauline DWYER
Citi
F
FS
1552
(29:21)
31:21
1260
»
Ray ROGERS 2
Mixed
FS
1193
(29:07)
31:21
1261
»
Wiktoria KOWALSKA
F
FS
706
(30:20)
31:21
1261
»
Elaine MURPHY
F
FS
960
(30:02)
31:21
1263
»
Emma BILLANE
Mixed
F40
47
(29:41)
31:22
1264
»
Anna O'CONNELL
Citi
F
FS
1617
(29:25)
31:22
1265
»
Oleksii KOMAR
M
MS
704
(29:57)
31:23
1266
»
Andre CLARO
Mixed
MS
190
(30:22)
31:24
1266
»
Rodrigo LIMA
Mixed
MS
733
(30:23)
31:24
1268
»
Shauna O'SULLIVAN
Three
F
FS
1933
(29:44)
31:24
1269
»
Frauke HEIN
Mixed
FS
561
(30:34)
31:25
1269
»
Aine MOLONEY
Powered by…NAMA Systems
Mixed
FS
905
(29:59)
31:25
1271
»
Lisa KEOGH
HR Team 2
Mixed
F35
673
(29:43)
31:26
1272
»
Lorraine CONNOLLY
Irish Life Team 1
Mixed
F35
211
(29:43)
31:26
1273
»
Suzanne GARVEY
F
F35
467
(29:28)
31:26
1274
»
Sarah CLARKIN
Mixed
F40
189
(29:36)
31:27
1275
»
Louise BENNETT
F
F35
44
(29:41)
31:27
1276
»
Ciaran MALLON
M
MS
782
(29:41)
31:27
1277
»
Dwayne MORGAN
M
MS
924
(29:05)
31:28
1277
»
Miesha ROBERTS
F
FS
1182
(29:51)
31:28
1279
»
Jenny QUIGLEY
F
FS
1152
(29:46)
31:28
1280
»
Michael GRIFFIN
Citi
M
MS
1568
(29:29)
31:28
1281
»
Edel LAMBE
F
F40
712
(30:41)
31:29
1282
»
Suzy KELL
F
FS
647
(29:35)
31:29
1283
»
Maloy CHATTERJEE
Three
M
MS
1821
(30:17)
31:31
1284
»
Ciara EGAN
Acco 3
F
FS
1419
(30:03)
31:31
1285
»
John ENGLISH
M
MS
377
(29:40)
31:32
1286
»
Kieran BYRNE
New Ireland 3
Mixed
M35
116
(29:48)
31:32
1287
»
Carol CANAVAN
F
F50
143
(29:42)
31:35
1288
»
Niamh MURRAY
F
FS
970
(29:50)
31:36
1289
»
Catherine GOLDEN
F
FS
1434
(29:51)
31:36
1290
»
Sarah FENTON
F
FS
402
(30:05)
31:36
1291
»
Rachel TRACEY
F
FS
1316
(29:48)
31:37
1292
»
Rahaf KHALAF
Three
F
FS
1874
(30:29)
31:38
1293
»
Gary DOWDALL
M
M45
336
(29:52)
31:38
1294
»
Ann DUIGNAN
Mixed
FS
353
(29:42)
31:40
1295
»
Thomas MORAN
New Ireland 2
Mixed
MS
923
(30:13)
31:40
1296
»
Emma PEYTON
F
F35
1123
(29:51)
31:41
1297
»
Ann-Marie KIERNAN
Kiltale ladies on the run
F
F45
682
(31:01)
31:41
1298
»
Sinead O'HARA
F
F40
1040
(29:52)
31:42
1299
»
Orlaith BURKE
Mixed
FS
103
(29:46)
31:42
1300
»
Meabh KENNEDY
New Ireland 5
Mixed
FS
662
(30:15)
31:44
1301
»
Louise EGAN
HR Team 3
Mixed
FS
372
(29:58)
31:44
1302
»
Tracey DEEKS
HR Team 1
Mixed
F50
301
(30:01)
31:44
1303
»
John DOHERTY
Wrkit
M
MS
324
(29:59)
31:47
1304
»
Lisa SHINE
F
PACER
1483
(29:51)
31:47
1305
»
John FITZSIMONS
Crusaders AC
M
M65
419
(29:49)
31:47
1306
»
Joe DUNNE
M
PACER
1480
(29:52)
31:47
1307
»
Emer KENNY
F
PACER
1481
(29:53)
31:48
1308
»
Tony HOFFMANN
Mixed
MS
581
(30:49)
31:49
1309
»
Ed FLOOD
Hugh Jass Bankers
Mixed
MS
1660
(30:11)
31:53
1310
»
Stephen O'BRIEN
Dingle Destroyers
Mixed
M35
997
(29:52)
31:55
1311
»
Fiona O'DOWD
F
PACER
1482
(30:00)
31:57
1312
»
Brian IREDALE
M
M40
609
(31:21)
31:58
1313
»
Annet IREDALE
F
F40
608
(31:21)
31:58
1314
»
Wayne MEEHAN
M
MS
888
(29:41)
32:00
1315
»
Kirsty DORAN
F
FS
332
(29:40)
32:00
1316
»
Marianne FANNING
F
FS
388
(31:04)
32:05
1317
»
Sara FORDOS
F
FS
441
(30:14)
32:06
1318
»
Jane CHARLES
F
F35
174
(30:17)
32:07
1319
»
Nessa HARNEY
The Cheesy Fajita
F
FS
540
(30:32)
32:08
1320
»
Christina POWER
Mixed
FS
1137
(29:51)
32:11
1321
»
Vaida VISINSKAITE
CAE Parc Aviation
Mixed
FS
1337
(30:18)
32:11
1321
»
Stephen BOLLARD
CAE Parc Aviation
Mixed
MS
56
(30:18)
32:11
1323
»
Nikki PUCKETT
F
FS
1445
(30:35)
32:12
1324
»
Anthony BRISCOE
Citco FIFTEEN
Mixed
MS
88
(29:56)
32:15
1325
»
Nicole QUIGLEY
Wrkit
F
FS
1151
(30:34)
32:17
1326
»
Luke BYRNE
Wrkit
M
MS
123
(30:30)
32:17
1327
»
Christine DARBY
F
FS
291
(30:14)
32:18
1327
»
Matt ENNIS
EUROPCAR 6
M
M35
378
(30:12)
32:18
1327
»
Nicola JORDAN
EUROPCAR 5
F
FS
619
(30:13)
32:18
1330
»
Rachel BUTLER
F
FS
114
(30:13)
32:19
1331
»
Karen LENEHAN
Mixed
FS
727
(29:57)
32:19
1332
»
Ian LYNCH
M
MS
752
(30:07)
32:19
1333
»
Marian MCCARTHY
F
FS
822
(30:28)
32:20
1334
»
Martha O'CONNOR
IPB Insurance
F
F40
1017
(30:42)
32:21
1335
»
Kassiani CHEIROGEORGOU
F
F35
177
(30:37)
32:23
1336
»
Pauline MURPHY
F
F55
958
(31:15)
32:23
1337
»
Rebecca REHILL
F
FS
1168
(30:53)
32:25
1338
»
Julie BAKER
F
FS
25
(30:53)
32:28
1339
»
Holly BAKER
F
FS
26
(30:55)
32:29
1340
»
Evan ASHMORE
Three
M
MS
1805
(31:00)
32:36
1341
»
Mariarita ARENELLA
F
FS
15
(30:37)
32:37
1342
»
Zheng CAI
M
MS
134
(30:26)
32:37
1342
»
Wanying XUE
F
FS
1390
(30:25)
32:37
1344
»
Mary O'DWYER
F
F35
1027
(30:26)
32:44
1345
»
Ciara MATHEWS
Three
F
FS
1895
(31:35)
32:46
1346
»
Neila LOUBER
F
FS
742
(31:07)
32:48
1347
»
Lucie BARDANZELLU
F
FS
30
(30:38)
32:53
1348
»
Silvia PEGORARO
F
F35
1117
(30:38)
32:53
1349
»
Lyndon THOMAS
Dunboyne AC
M
M55
1304
(30:59)
32:59
1350
»
Rebecca MULLINS
BMS BIO
F
FS
940
(30:35)
33:03
1351
»
Niamh MOLONEY
Mixed
FS
907
(30:56)
33:04
1352
»
Russell O'CONNOR
Dingle Destroyers
Mixed
MS
1016
(30:57)
33:04
1353
»
Dima ATANASOVA
Societe Generale
Mixed
MS
19
(32:57)
33:08
1354
»
Una O'CONNOR
F
F35
1511
(30:53)
33:10
1355
»
Trish CLIFFORD
Three
F
F40
1824
(31:00)
33:13
1356
»
Deirdre ROCHE
Citi
F
FS
1636
(31:05)
33:14
1357
»
Mili RENGEL
F
FS
1177
(31:08)
33:17
1358
»
Yvonne GALLAGHER
Three
F
F40
1848
(31:19)
33:18
1359
»
Richie MCMAHON
M
M45
875
(31:14)
33:18
1360
»
Conor SWEENY
Mixed
M50
1290
(31:45)
33:18
1361
»
Eibhlin GREANEY
Citco THIRTEEN
Mixed
FS
511
(31:52)
33:19
1362
»
Georgina FINNERAN
BOI running Club
F
F35
410
(31:46)
33:21
1363
»
Niaomh CARTER
Citi
F
FS
1537
(31:40)
33:22
1364
»
Martina CURRID
F
FS
276
(31:49)
33:24
1365
»
Joanne DOWD
F
F35
333
(31:15)
33:24
1366
»
Sam LAWLESS
EUROPCAR 3
M
MS
724
(31:22)
33:24
1367
»
Brian MOANS
EUROPCAR 8
Mixed
MS
901
(31:19)
33:26
1368
»
Anastasia MCCARTHY
Eversheds Sutherland
F
FS
821
(32:15)
33:28
1369
»
Geraldine WHITELAW
Citco TWENTY ONE
F
FS
1380
(31:27)
33:31
1370
»
Niamh MCCABE
F
F35
805
(31:35)
33:31
1371
»
Kieran GEOGHEGAN
M
M50
1404
(31:08)
33:31
1372
»
Vivienne HYNES
F
F40
605
(32:34)
33:35
1373
»
Maria SMITH
F
FS
1258
(32:21)
33:39
1374
»
Gareth LYONS
M
MS
758
(31:28)
33:42
1375
»
Malin PETTERSSON
F
FS
1122
(31:20)
33:45
1376
»
Maura MAHON
F
F35
1465
(31:29)
33:46
1377
»
Deirdre BRADY
Dunboyne AC
F
F55
74
(31:47)
33:46
1378
»
Nickie ROWLEY
Forget the Gym
F
F45
1201
(31:28)
33:46
1379
»
Fiona MELROSE
F
F35
890
(31:53)
33:48
1380
»
Lyndsey KANE
F
FS
626
(31:59)
33:50
1381
»
Catherine O'FLYNN
F
F40
1028
(31:57)
33:51
1382
»
Loredana MAFFEO
F
FS
766
(31:28)
33:53
1383
»
Lorraine FITZSIMONS
Crusaders AC
F
F55
418
(32:53)
33:54
1384
»
Aisling LAHIFFE
F
F40
710
(32:35)
33:57
1384
»
Catriona SHANKEY
F
F50
1230
(32:35)
33:57
1384
»
Kayla WALSH
F
FS
1352
(31:43)
33:57
1387
»
Jennifer MERRIMAN
F
FS
893
(32:15)
33:58
1388
»
Bernadine MACKIN
Citco TWENTY ONE
F
FS
763
(31:58)
34:01
1389
»
Sinead CUMMINS
F
FS
266
(31:58)
34:07
1390
»
Edel GALLAGHER
F
FS
459
(32:35)
34:08
1391
»
Ruth GARDINER
Citco FIFTEEN
Mixed
FS
462
(31:51)
34:09
1392
»
Tina FOX
Three
F
FS
1842
(32:11)
34:12
1393
»
Niamh MOONEY
F
FS
916
(32:43)
34:13
1394
»
Colleen CONNOLLY
Mixed
F35
212
(32:16)
34:14
1395
»
Suthasinee NONTASOOT
Citi
F
FS
1613
(31:49)
34:14
1396
»
Shane O'HANLON
M
M40
1036
(32:53)
34:15
1397
»
Alla BERARD-KASKOVICH
Citi
F
FS
1522
(31:50)
34:15
1398
»
Puneet BHARGAVA
Citi
M
M40
1523
(32:05)
34:15
1399
»
Catherine MCGRATH
Forget the Gym
F
F45
807
(32:02)
34:16
1400
»
Tracy HARFORD
F
FS
537
(33:37)
34:17
1401
»
Aileen O'LEARY
Forget the Gym
F
F40
1051
(32:00)
34:18
1402
»
Vincenza FUCILLI
Citi
F
FS
1531
(32:08)
34:19
1403
»
Rachel KELLY
Eversheds Sutherland
F
FS
656
(33:05)
34:20
1404
»
Anthony O'LEARY
Three
M
M40
1928
(32:06)
34:24
1404
»
Orla POWER
Citi
F
FS
1632
(32:24)
34:24
1406
»
Colin MARKER
Houston TX Bay Area Running Club
M
MS
794
(32:35)
34:28
1407
»
Aoife FARRELLY
F
F35
395
(32:15)
34:33
1408
»
Louise KING
Three
M
MS
1876
(32:56)
34:36
1409
»
Mockute JURGITA
Citco SEVEN
Mixed
FS
622
(32:19)
34:40
1410
»
Orlin MLADENOV
Citi
M
MS
1604
(32:43)
34:41
1411
»
Aoibheann DALTON
F
F40
285
(33:21)
34:43
1412
»
Michelle MCLEAN
F
FS
874
(32:19)
34:43
1413
»
Natasha MARTIN
F
F45
799
(33:01)
34:44
1414
»
Leona MCCULLY
F
FS
806
(32:37)
34:46
1415
»
Eugene MULLEN
Three
M
MS
1915
(33:34)
34:47
1416
»
Muireann NÍ MHURCHADHA
F
FS
984
(33:16)
34:47
1417
»
Deirdre GILL
F
F35
484
(32:31)
34:48
1418
»
Conall MURRAY
KN Group
M
M45
967
(32:30)
34:50
1419
»
Jimmy BYRNE
KN Group
M
M55
120
(32:29)
34:50
1419
»
Deirdre HEALY
F
FS
555
(33:20)
34:50
1421
»
Corinna KINSELLA
Three
F
FS
1879
(33:10)
34:51
1422
»
Gavin DILLANE
Societe Generale
Mixed
MS
316
(32:15)
34:52
1423
»
Amy WESTON
Citco TWENTY SIX
Mixed
FS
1369
(33:00)
34:52
1424
»
Linda ROWDEN
F
F45
1199
(33:04)
34:53
1425
»
Caroline KIRWAN
F
FS
701
(32:46)
34:56
1426
»
Aengus BRADY
M
M35
71
(32:35)
34:58
1427
»
Fiona MEEHAN
Three
F
F40
1909
(33:04)
35:05
1428
»
Maria O'BRIEN
Forget the Gym
F
F40
999
(32:47)
35:05
1429
»
Geri KETTLE
F
F35
677
(33:12)
35:11
1430
»
Barbara SABER
Forget the Gym
F
F50
1213
(33:25)
35:14
1431
»
Ellen SCHOENFELDER
F
FS
1223
(32:57)
35:19
1432
»
Suzanne KANE
F
FS
627
(32:57)
35:19
1433
»
Barry O'KELLY
Three
M
MS
1927
(33:20)
35:20
1434
»
James KEOGH
BMS BIO
M
MS
672
(32:56)
35:23
1435
»
Tara FORDE
F
FS
439
(33:00)
35:24
1436
»
Curt CLEMENTS
M
M40
191
(33:21)
35:27
1437
»
Henry KING
Citi
M
MS
1584
(33:17)
35:28
1438
»
Aurora WEBER
F
FS
1367
(33:26)
35:30
1439
»
Hannah KINGSTON
Citco TWENTY TWO
Mixed
FS
696
(32:10)
35:31
1440
»
Brian PAPPAS
Citi
M
MS
1628
(33:17)
35:36
1441
»
Joseph ANWANA
Citi
M
MS
1558
(33:12)
35:38
1442
»
Aine FEIGHERY
Forget the Gym
F
F35
400
(33:25)
35:39
1443
»
Nancy SOUTHWARD
F
F60
1267
(34:31)
35:47
1444
»
Jonathan REGAN
Citco THREE
M
MS
1166
(33:27)
35:50
1445
»
Fiona KELLY
F
FS
654
(33:36)
35:53
1446
»
Gerry MALLON
EUROPCAR 2
M
M35
781
(33:48)
35:53
1447
»
Gwen MCKAY
F
F45
863
(34:08)
35:55
1448
»
Breda KINGSTON
F
F40
697
(34:08)
35:56
1449
»
Ashling PLUNKETT
Three
F
FS
1938
(34:01)
36:03
1450
»
Sinead NOONAN
F
F35
990
(33:46)
36:06
1451
»
Una MCKEVITTE
Mixed
F45
868
(34:17)
36:08
1452
»
Stephanie MOORE
F
FS
917
(34:08)
36:10
1453
»
Ronan BRANDON
M
MS
82
(33:46)
36:12
1454
»
Maria Hanzel O'KEEFFE
F
FS
1047
(34:21)
36:15
1455
»
Sophie O'GARA
Three
F
FS
1926
(34:18)
36:20
1456
»
Helen GORMAN
F
F40
498
(33:59)
36:23
1457
»
Adam WILSON
M
MS
1386
(35:17)
36:26
1458
»
Sinead KING
Three
F
FS
1875
(34:48)
36:28
1459
»
Olivia MORGAN
Citi
F
FS
1606
(34:20)
36:31
1460
»
Noeleen SMITH
F
F50
1257
(34:36)
36:36
1461
»
Kristina VARADE
F
F35
1332
(34:34)
36:42
1462
»
Gerard MURPHY
M
M60
1399
(35:34)
36:44
1463
»
Blathnaid CONNOLLY
F
F45
215
(35:08)
36:46
1464
»
Gill MCIVER
F
F50
862
(34:47)
36:46
1465
»
Alison ROBINSON
F
F40
1183
(35:28)
36:51
1466
»
Gillian BURKE
F
FS
1502
(34:38)
36:55
1467
»
Annemarie BARDWELL
Citi
F
FS
1521
(34:44)
36:56
1468
»
Dermot DEVANEY
M
M35
308
(35:17)
36:56
1469
»
Gillian O'REGAN
Citi
F
FS
1626
(34:45)
36:58
1470
»
Kornelia PAWLAK
CAE Parc Aviation
Mixed
FS
1116
(35:05)
36:58
1471
»
Aoife DUFFY
Citi
F
FS
1550
(34:48)
37:00
1472
»
Catherine DENNEHY
Three
F
FS
1831
(35:01)
37:02
1473
»
Fiona FREEMAN
Three
F
F45
1846
(35:08)
37:10
1473
»
Helena FITZGERALD
Three
F
F45
1838
(35:08)
37:10
1475
»
Theresa CUMMINS
F
FS
265
(35:01)
37:13
1476
»
Lucy KILROY
Citi
F
FS
1583
(35:12)
37:15
1477
»
Gabrielle KALO
F
FS
624
(35:12)
37:17
1478
»
Katie HARRIS
Citi
F
FS
1573
(35:17)
37:19
1479
»
Brid DALY
HSBC 3
Mixed
FS
286
(35:51)
37:23
1480
»
Dearbhail MURPHY
Citi
F
FS
1609
(35:21)
37:24
1481
»
Sarah O'CONNOR
HSBC 1
Mixed
FS
1013
(35:58)
37:30
1482
»
Lee POWER
Three
M
MS
1939
(35:33)
37:34
1483
»
Fergus BEATTY
M
M50
40
(35:24)
37:39
1484
»
Chelsey EDEN
F
FS
371
(35:23)
37:40
1485
»
Chen SHEN
M
MS
1238
(35:30)
37:43
1486
»
Yunjie GENG
F
FS
475
(35:41)
37:54
1487
»
Lisa HARMER
Three
F
FS
1860
(36:04)
38:06
1488
»
Ruth MCAULEY
Three
F
FS
1970
(36:49)
38:18
1489
»
Pia PENSER
Forget the Gym
F
F45
1120
(36:07)
38:19
1490
»
Maeve DEVLIN
F
F40
313
(36:27)
38:21
1491
»
Ciara COPPINGER
F
FS
1503
(36:04)
38:22
1492
»
Niamh CLARKE
F
FS
188
(36:14)
38:23
1493
»
Criona MOORE
F
FS
920
(36:31)
38:28
1494
»
Ruchi VIPASA
Three
F
FS
1958
(36:31)
38:31
1495
»
Wayne BAIRD
M
M35
24
(37:02)
38:41
1496
»
Elaine SUTCLIFFE
F
F45
1516
(36:26)
38:44
1497
»
Tom O'DRISCOLL
Wrkit
M
M40
1026
(36:53)
38:51
1498
»
Mark JENKINSON
Wrkit
M
M50
614
(36:50)
38:51
1499
»
Dave MORRISSEY
M
M45
931
(36:46)
38:53
1500
»
Rona TURLEY
F
F45
1324
(37:00)
39:00
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
>