Svenska
English
Français
Suomi
Yhteystiedot Racetimer
Tuloksia Blodomloppet Örebro 2019
Tuloksia
Herrar 10 km
Tuloslista on nettotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
1 - 250
of
711
in total
Page:
<
1
2
3
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
#
Netto
Brutto
1
»
Per Sjögren
1979
KFUM Örebro Friidrott
6748
33:57
(33:58)
2
»
Andreas Ingberg
1982
Headlight 2
6246
34:06
(34:07)
3
»
Elias Rapp
1999
Västerås FK
21423
34:17
(34:18)
4
»
Oskar Arlebo
1977
Epiroc Epirunners
6150
34:33
(34:34)
5
»
Kevin Jr Henriksson
1997
garphyttans if
6683
34:34
(34:35)
6
»
Jacob Halvarsson
1988
WSP lag blå
6562
34:36
(34:37)
7
»
Jacob Eriksson
1997
KFUM Örebro orientering
21413
35:02
(35:03)
8
»
Jasko Jusufbegovic
1987
Yugo Boss
51638
35:14
(35:15)
9
»
Oskar Hansson
1997
KFUM Örebro Friidrott
6657
36:21
(36:22)
10
»
Mattias Nätterlund
1986
Örebro AIK
21422
36:36
(36:37)
11
»
Magnus Palm
1979
Headlight 2
8144
36:41
(36:42)
12
»
Pär Englund
1977
Wedevågs IF
6636
37:05
(37:06)
13
»
Josef Sandell
2001
Team Kabiven
3980
37:17
(37:22)
14
»
Ulf Hallmén
1968
Hagaby GoIF Örebro
6656
37:24
(37:25)
15
»
Björn Engqvist
1981
Björnligan
6066
38:10
(38:12)
16
»
Linus Malm
2002
KFUM Örebro Orientering
21419
38:24
(38:28)
17
»
Martin Duberg
1985
Örebro AIK
6630
38:31
(38:31)
18
»
Gustav Hellquist
1987
Cab Group 1
6082
38:54
(38:57)
19
»
Anton Bäckman
1988
Sveaskolan 1
6478
39:00
(39:04)
20
»
Jonas Blomqvist
1986
DoneraMera
6119
39:03
(39:05)
21
»
Nicklas Svensson
1990
-
21429
39:03
(39:32)
22
»
Leo Lindersköld
1986
SKV1
6447
39:05
(39:12)
23
»
Viktor Gerdin
1992
Akuten 2
3046
39:17
(39:21)
24
»
Andreas Adolfsson
1977
zinkgruvan
21410
39:29
(39:32)
25
»
Martin Lundvall
1976
Go Capio Lekeberg
6230
39:31
(39:34)
26
»
Robert Davidsson
1980
NCC2 10km
6339
39:35
(39:38)
27
»
Robert Ingemarsson
1988
Tingsrätten 1
6519
39:35
(39:45)
28
»
Carl-Robin Åqvist
1989
Örebro Aik
51716
39:39
(39:59)
28
»
Fredrik Jansson
1980
Epiroc LHD Hot Runners
6170
39:39
(39:40)
30
»
David Johansson
1992
-
6677
39:47
(39:52)
31
»
Clinton Ramstadius
1979
Cambrex 6
6098
39:48
(39:52)
32
»
David Lundström
1992
Tisdagsklubben
6701
39:54
(40:03)
33
»
Marcus Klasenius
2001
-Kfum orientering
21418
39:55
(40:07)
34
»
Jonas Helgesson
1984
Epiroc SED
6181
40:01
(40:06)
35
»
Johan Gustavsson
1987
Zinkgruvan Mining
21416
40:02
(40:05)
36
»
Emil Fallqvist
1995
Kanonaden1
6276
40:06
(40:11)
37
»
Rickard Ahlberg
1970
Örebro AIK
21411
40:10
(40:15)
38
»
Hannes Anderssson
1992
Nethouse 1
6343
40:15
(40:25)
39
»
Pontus Bengtsson
1977
Cab Group 1
6080
40:22
(40:24)
40
»
Linus Skjutar Apell
1989
Fast running processes & systems
6209
40:22
(40:28)
41
»
Henrik Karlsson
1993
Sectra Super Stars
6419
40:30
(40:40)
42
»
Henrik Gustafsson
1987
Byggstatik 1
6079
40:32
(40:43)
43
»
Viktor Carlsson
1982
-
6626
40:39
(40:47)
44
»
Tobias Björk
9999
Sydnärkes Utbildningsförbund 12
3949
40:47
(40:48)
45
»
Johan Svanholm
1976
Samhall4
6410
40:48
(40:52)
46
»
Anton Landenmark
1988
Om krisen eller kriget joggar
6363
40:49
(41:00)
47
»
Simon Skoglund
1981
Tyréns Lag 1
6543
40:50
(42:08)
48
»
Simon Karlsson
1993
Örebro
6686
40:57
(41:01)
49
»
Johan Gunnarsson
1972
Enfo 1
6129
40:58
(41:00)
50
»
Rasmus Andersson
1990
Örebro AIK
6607
41:03
(41:10)
51
»
Kent Mossbäck
1972
Örebro AIK
6600
41:04
(41:09)
52
»
Fredrik Björck
1974
Örebro
40880
41:20
(41:24)
53
»
Fredrik Hartman
1968
Epiroc Epirun 2
6147
41:30
(41:34)
54
»
Erik Harlén
1979
Headlight 1
6243
41:31
(41:34)
55
»
Marc Oscarsson
1973
Epiroc Följa John
6158
41:31
(41:36)
56
»
Felix Larsson
1992
AT-Fritid Lag 1
6030
41:32
(41:49)
57
»
Solomun Gebrab
1998
Tisdagsklubben
6647
41:35
(41:45)
58
»
Ola Hellström
1978
Kanonaden
6273
41:38
(41:42)
59
»
Anders Johansson
1972
Östernärkes Boys
6594
41:43
(41:46)
60
»
Anders Sandström
1966
-
6743
41:44
(42:05)
61
»
Lars Jonhed
1977
Fast running processes & systems
6207
41:46
(41:48)
62
»
Peter Grönlund
1960
IFK Nora
6651
41:50
(41:55)
63
»
William Segura
2001
KFUM Örebro Orientering
6746
41:51
(42:04)
64
»
Andreas Kjellin
1983
Örebro Bibliotek 2
6585
41:51
(41:59)
65
»
Johan Byrén
1987
Enfo 1
6128
41:54
(41:58)
66
»
Edmund Kurt
1973
Team JAAKE
6502
41:55
(42:01)
67
»
Anders Karlsson
1981
Svillinge IF
6685
41:56
(42:01)
68
»
Magnus Lundh
1971
Örebro
6699
41:58
(42:03)
69
»
Robert Lundh
1977
Epiroc LHD Cool Runners
6168
41:58
(42:05)
70
»
Michael Lönnberg
1975
Team Mesoft
8301
42:00
(43:04)
71
»
Oskar Johansson
1986
Nethouse 2
6347
42:03
(42:12)
72
»
Mattias Fritz
1978
Headlight 1
3403
42:03
(42:09)
73
»
Staffan Östlund
1982
NCC1 10 km
6338
42:07
(42:13)
74
»
Johan Walfridsson
1967
2Fast4Me2Fast4U
6002
42:12
(42:16)
75
»
Andreas Sandwall
1977
Epiroc SED Quality 2
6187
42:14
(42:18)
76
»
Johan Sätter
1970
Setra Ansvar
6679
42:19
(42:21)
77
»
Patrik Eriksson
1970
Prevas AB
6640
42:24
(42:40)
78
»
Niklas Björklund
1988
Skanska 1
6436
42:25
(43:20)
79
»
Pontus Bergsten
1971
Epiroc LHD Cool Runners
6165
42:36
(42:43)
80
»
Torbjörn Holmqvist
1969
Kumlaby skola Lag 1
6293
42:45
(43:35)
81
»
Rasmus Lindahl
1991
Örebro Bibliotek 2
6586
42:47
(42:56)
82
»
Mathias Malm
1988
NCC2 10km
6341
42:54
(43:16)
83
»
Karl Emilsson
1983
-
51626
42:55
(44:13)
84
»
Patrik Lindsten
1983
Cab Group 3
6090
43:02
(43:11)
85
»
Anders Westerlund
1980
Värmevärden
6582
43:06
(43:17)
86
»
Markus Gustafsson
1987
Unga Vuxna 2
6547
43:10
(43:26)
87
»
Niklas Hammarström
1987
Epiroc Inspired uniters
6162
43:11
(43:22)
88
»
Marcus Leu
1973
Epiroc SED
6183
43:16
(44:09)
89
»
Jonas Fridberg
1973
Mondi 2
6334
43:20
(43:42)
90
»
Anton Carlestav
1981
Team Gson
6497
43:23
(43:41)
91
»
Rasmus Hagerlund-Johansson
2002
Zinkgruvans IF
6654
43:29
(43:35)
92
»
Erik Hiding
1979
-
6666
43:30
(43:38)
93
»
Martin Svahn
1979
Intensivvården Lag 3
6263
43:31
(44:01)
94
»
Bertil Uggla
1962
-
21433
43:32
(43:45)
95
»
Magnus Hammar
1984
Audiologen2
6044
43:33
(43:53)
96
»
Per Adolfsson
1988
Örebro
6598
43:33
(44:01)
97
»
Jonny Larsson
1961
Östansjö SK
6691
43:34
(43:40)
98
»
Oskar Ekholm
1981
Karlslunds IF SF
6632
43:34
(43:40)
99
»
Jonatan Lindner
1985
Habbare 2
6239
43:36
(44:41)
100
»
Stefan Carlsson
1982
Epiroc SED Quality 2
6186
43:40
(43:44)
101
»
Simon Jarrick
1977
SMERK
6450
43:44
(43:55)
102
»
Anonyymi
Anonyymi
6564
43:45
(44:01)
103
»
Lukas Johansson
1993
NTI Gymnasiet 1
6355
43:45
(45:23)
104
»
Henric Bergvall
1976
Yxhult IK
6616
43:46
(44:07)
105
»
Thomas Stenius
1979
LK Gränslöst
6323
43:46
(43:50)
106
»
Magnus Liljerås
1968
Östansjö sk
51633
43:47
(43:52)
107
»
Karl Hofling
1993
Örebro
6667
43:48
(44:28)
108
»
Anders Strömvall
1979
Tingsrätten 1
6520
43:50
(44:00)
109
»
Anonyymi
Anonyymi
21409
43:50
(44:35)
110
»
Linus Wedin
2007
Svorebro1
6482
43:51
(44:47)
111
»
Niklas Sjögren
1992
Epiroc Inspired uniters
6164
43:51
(44:06)
112
»
Per Hildor
1966
Ström
6461
43:55
(44:43)
113
»
Jonathan Andersson
1993
-
6603
43:56
(44:02)
114
»
Josef Högberg
1989
Sogeti
6672
43:58
(44:10)
115
»
Johan Erlaby
1989
-
21414
44:02
(44:57)
116
»
Anton Sönnerstam
1983
Bengans modeller
6058
44:02
(44:44)
117
»
Samuel Hofgren
1964
Stödsystem
6463
44:03
(44:08)
118
»
Mårten Saverstam
1971
Karlskogahem
6277
44:04
(44:12)
118
»
Thomas Johansson
1985
Epiroc SED
6182
44:04
(44:57)
120
»
Tomas Galmén
1971
Trafikverkets Fritidsförening 1
6523
44:11
(44:17)
121
»
Johan Olsson
1986
SJ2
6434
44:14
(44:24)
122
»
Lasse Eskelinen
1948
LK Gränslöst
6321
44:19
(44:24)
123
»
Gustav Ingberg
1989
Skanska 4
6438
44:20
(45:07)
124
»
Johan Roman
1980
Cab Group 1
6083
44:26
(44:32)
125
»
Jerker Nilsson
1993
Oak
6361
44:29
(44:47)
126
»
Jimmy Jansson
1979
Habbare 1
6238
44:30
(45:35)
127
»
Gustav Gising
1987
YG1
21408
44:31
(46:19)
128
»
Anonyymi
Anonyymi
21465
44:32
(44:44)
129
»
Jonas Hultman
1980
Euromaint Rail 1
6202
44:32
(44:46)
129
»
Olle Malm
2005
KFUM Örebro Orientering
21474
44:32
(44:44)
131
»
Anders Niklasson
1974
Tobacco Endgame 2
6522
44:43
(45:19)
132
»
Henrik Nord
1973
Challengers of conventional running
6103
44:45
(46:02)
133
»
Filip Eidemar
1989
Team B3 - 1
6495
44:46
(45:15)
134
»
Per Larsson
1984
Epiroc Följa John
6157
44:48
(44:59)
135
»
Stefan Andersson
1987
El Epiroc
6122
44:48
(45:28)
136
»
Anders Grahn
1967
Närkefrakt Lag 2
6360
44:50
(45:17)
137
»
Robert Dahm
1981
Butikskonsult 1
6075
44:50
(45:03)
138
»
Kristian Landmark
1978
Kundtjänst Lag 3
6300
44:55
(45:10)
139
»
Gustav Eriksson
1986
Örebro
51641
44:56
(44:59)
140
»
Marcus Bergengren
1973
Epiroc Flashdansare
6153
44:57
(45:07)
141
»
Pär Fransson
1982
Örebro
51712
44:57
(45:55)
142
»
Mats Jansson
1972
Sveaskolan 1
6479
44:57
(45:04)
143
»
Johnny Lyly
1974
Epiroc SED mästarna
6184
45:02
(45:10)
144
»
Daniel Jobs
1979
Cab Group 2
6086
45:04
(46:37)
145
»
Tobias Isaksson
1976
Epiroc Run for Stefan 3
6180
45:05
(45:25)
145
»
Anders Malmskär
1967
Ahlstrom-Munksjö 1
6015
45:05
(45:12)
147
»
Hans Niebuhr
9999
Mondi 3
3645
45:06
(45:27)
148
»
Pontus Olgemar
1986
AT-Fritid Lag 1
6031
45:07
(45:25)
149
»
Tomas Vidfelt
1963
Lindebygdens ok
21438
45:08
(45:46)
150
»
Mattias Bokenblom
1973
Kommuninvest
6619
45:08
(46:40)
151
»
Fredrik Neuman
1977
AT-Fritid Lag 8
6042
45:11
(45:15)
152
»
Per Malmcrona
1975
Prevas AB
6703
45:14
(45:30)
153
»
William Henriksson
1996
KUMLA
6661
45:14
(45:27)
154
»
Andreas Östby
1982
Karlslunds IF HFK
21445
45:16
(45:46)
155
»
Albin Segerstig
1990
Örebro
6745
45:17
(47:57)
156
»
Andreas Brosten
1979
Cab Group 3
6088
45:20
(48:11)
157
»
Arnaud Dillinger
1974
NTI Gymnasiet 1
6354
45:24
(45:26)
158
»
Daniel Wärnelid
1983
Tyréns Lag 2
6544
45:24
(45:57)
159
»
Anonyymi
Anonyymi
6416
45:25
(45:57)
160
»
Harmen Rebel
1983
Lekebergs bästa
6316
45:29
(45:50)
161
»
Johan Fredsiksson
1979
JENSEN gymnasium lag 1
6268
45:29
(47:37)
161
»
Robert Mannfolk
1977
BillerudKorsnäs 70's hits
6059
45:29
(45:50)
163
»
Urban Frisén
1973
Ahlsell Lag 6
6009
45:31
(46:52)
164
»
Erik Svensson
1967
Sisu Forshaga SK
31580
45:34
(45:56)
165
»
Kim Milsen
1992
Team Hjärtstopp
6499
45:40
(45:50)
166
»
Carl Ekholm
1990
AT-Fritid Lag 6
6041
45:43
(46:09)
167
»
Gabriel Wilund
1984
WSP lag blå
6565
45:45
(47:29)
168
»
Fredrik Hörnfeldt
1991
Loxia Group A1
6325
45:45
(47:31)
169
»
Mikael Sandberg
1975
Örebro AIK
6742
45:51
(45:56)
170
»
Daniel Eklund
1983
Kanonaden1
6275
45:51
(46:36)
171
»
Ted Heurlin
2005
Grabbarna Heurlin
6664
45:54
(46:24)
172
»
Liam Heurlin
2005
Grabbarna Heurlin
6662
45:54
(46:24)
172
»
Tomas Jenneborg
1987
Ledningsgruppen
6314
45:54
(46:46)
174
»
Olof Olofsson
1953
Komvux 1
6280
45:54
(45:58)
174
»
Klas Flygare
1965
Setra
51645
45:54
(46:04)
176
»
Åke Lindh
1956
Excellent Progress
6696
45:55
(46:57)
177
»
Jimmy Rajala
1975
Cambrex 3
6094
45:58
(46:50)
178
»
Oskar Bruno
1988
Örebro Elmontage
6588
46:01
(47:54)
179
»
Daniel Sundell
1977
Würth Svenska AB Lag 3
6576
46:04
(47:33)
180
»
Jonas Fintling
1972
Setra Ansvar
6427
46:05
(46:14)
181
»
Josef Granberg
1984
Intensivvården Lag 7
6266
46:07
(46:26)
182
»
Anders Johansson
1987
-
6675
46:07
(46:27)
183
»
Michael Boljang
1971
Kundtjänst Lag 1
6295
46:09
(47:05)
184
»
Per Erik Skogholm
1967
Ekshärad
21424
46:11
(46:23)
185
»
Fredrik Jonsson
1976
ONE Nordic, Lag 1
6367
46:20
(48:02)
186
»
Dan Larsson
1976
Suzuki Garphyttan 2
6467
46:21
(46:24)
187
»
Robert Hansson
1980
-
6658
46:22
(47:39)
188
»
Jens Åström
1974
Intensivvården Lag 3
6264
46:27
(47:01)
189
»
Jonas Renner
1979
-
6735
46:28
(46:47)
190
»
Jonas Färnstrand
1973
Team JAAKE
6501
46:33
(47:08)
191
»
Markus Johansson
1989
Komvux 3
6281
46:33
(47:06)
192
»
Samuel von Malortie
1983
Grenadjär 1
6235
46:35
(47:45)
193
»
Filip Lohman
1993
Team Visolit 2
6516
46:36
(48:14)
194
»
Jonny Ledin
1971
Östernärkes Boys
6595
46:36
(47:35)
195
»
Adam Broughton
1990
-
51719
46:40
(49:00)
196
»
André Lundin
1992
Göteborg
51628
46:43
(47:42)
197
»
Marcus Hassel
1995
-
21454
46:45
(48:07)
198
»
Rufus Ziesig
1984
Gnistan
6228
46:47
(47:04)
199
»
Olle Råberg
1984
Falun
6740
46:49
(48:32)
200
»
Peter Rosmark
1978
Epiroc Pacekeepers
6174
46:50
(47:13)
201
»
Adam Randle
1988
Great
6232
46:50
(48:16)
202
»
Johan Alfredsson
1992
ONE Nordic, Lag 1
6366
46:52
(48:33)
203
»
Marcus Herbinger
9999
Sydnärkes Utbildningsförbund 8
6488
46:53
(47:19)
204
»
Robert Åkesson
1981
Würth Svenska AB Lag 1
6574
46:55
(48:24)
205
»
Mattias Forsell
1984
Epiroc Inspired uniters
6161
46:55
(46:55)
206
»
Mathias Örneland
1972
RS FullKOLL
6400
46:57
(47:03)
207
»
Axel Örneland
2008
IF Start
21467
46:58
(47:04)
208
»
Staffan Häggeborn
1952
-Västerås LK
6671
46:58
(47:03)
209
»
Andreas Mogren
1982
El & Automation
6120
47:00
(47:22)
209
»
Hans Egefalk
1959
Snygga o trygga 1
6452
47:00
(47:10)
211
»
Dan Lidström
1974
Skanska 1
6437
47:01
(47:56)
212
»
Simon Golowin
1984
-
6648
47:03
(48:46)
213
»
Tommy Nilsson
1986
JENSEN gymnasium lag 1
6269
47:05
(49:12)
214
»
Bruno Ziegler
1972
Akuten 1
6020
47:05
(47:14)
215
»
Nicklas Gryth
1973
Danfo runners 1
6109
47:09
(48:13)
216
»
Gustav Johansson
1988
Fortum lag 2
6221
47:10
(47:41)
217
»
Robert Fahlström
1976
Nya Karlslundsskolan 3
6358
47:11
(47:39)
218
»
Jonas Gustafsson
9999
Sydnärkes Utbildningsförbund 6
6487
47:13
(47:33)
219
»
Oskar Persson
1989
Nethouse 3
6351
47:13
(47:37)
220
»
Per Hillius
1978
Lindeskolan 1
6319
47:14
(48:45)
221
»
Peter Andersson
1969
Danfo runners 1
6108
47:18
(48:22)
222
»
Magnus Rasmusson
1976
-
6734
47:22
(47:32)
223
»
Magnus Zetterlöf
1969
Solhaga IF
31576
47:24
(47:27)
224
»
Petter Hellgren
1988
Herrlaget
6248
47:26
(48:18)
225
»
Jonas Albertson
1970
Epiroc Bitter End
6132
47:27
(48:20)
226
»
Dennis Finnström
1995
VVS Profilen 10
6570
47:28
(47:59)
227
»
Patrik D Johansson
1987
Nethouse 1
6344
47:29
(48:45)
228
»
Kristoffer Forsberg
1985
Örebro Rörmontage
6589
47:31
(47:44)
228
»
Andreas Hagsten
1984
Infozone 2
6257
47:31
(48:01)
230
»
Robert Granath
1970
Medicinsk teknik lag 3
6333
47:31
(48:10)
231
»
Alexander Danielsson
1991
Umara Sports Club
6629
47:37
(47:57)
232
»
Peder Wilhelmsson
1978
Kumla Bostäder 3
6292
47:37
(49:24)
233
»
Idris Moshel
1987
Würth Svenska AB Lag 4
6578
47:39
(49:08)
234
»
Peter Broström
1972
Epiroc SED Quality 1
6185
47:40
(47:45)
235
»
Karl Bergström
1993
Om krisen eller kriget joggar
6362
47:43
(48:20)
236
»
Klas Pettersson
1979
Toyota Örebro 1
6728
47:47
(48:42)
237
»
Rickard Nurlin
1978
Atea lag 3
6028
47:47
(47:59)
238
»
David Thorzén
1975
Sigma IT Running 2
6432
47:48
(48:03)
239
»
Daniel Karlsson
1985
Headlight 1
6244
47:49
(48:19)
240
»
Dennis Olsson
1991
Certego 2
8061
47:50
(49:52)
241
»
Nickolay Falkenhaug
1994
Fast running processes & systems
6206
47:55
(49:09)
242
»
Anders Melin
1965
VÄRMDÖ
6706
47:56
(48:36)
243
»
Christoffer Valgren
1977
Team B3 - 1
6496
48:00
(48:12)
244
»
Anders Erlandsson
1964
Cambrex 7
6100
48:01
(48:04)
245
»
Sören Spjuth
1961
Ahlstrom-Munksjö 2
6017
48:06
(49:31)
246
»
Johan Nordfeldt
1982
Medicinsk teknik lag 2
6332
48:08
(49:02)
247
»
Andreas Rasku
1984
Team JAAKE
6503
48:09
(48:51)
248
»
Jens Fredensborg
1970
AT-Fritid Lag 3
6035
48:09
(48:35)
249
»
Tomas Sjöberg
1972
Cambrex 6
6099
48:09
(48:40)
250
»
Anonyymi
Anonyymi
6534
48:11
(49:12)
Page:
<
1
2
3
>