Svenska
English
Français
Suomi
Yhteystiedot Racetimer
Tuloksia Blodomloppet Örebro 2019
Tuloksia
Damer 10 km
Tuloslista on nettotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
1 - 250
of
373
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
#
Netto
Brutto
1
»
Josefin Tjernlund
1992
WSP lag grön
8340
37:23
(37:25)
2
»
Liduina Van Sitteren
1989
Varberga vårdcentral
8329
37:26
(37:27)
3
»
Erica Lech
1977
Örebro AIK
40881
37:34
(37:36)
4
»
Ewa Pettersson
1981
Capio Lekeberg
8053
39:57
(39:58)
5
»
Julia Johnson
1976
Länsförsäkringar
8395
41:22
(41:23)
6
»
Antje Wiksten
1975
Epiroc
8444
41:23
(41:27)
7
»
Åsa Höög
1971
Postens IF, Södra Närke
8214
41:38
(41:39)
8
»
Elin Vinblad
1987
Capio Läkargruppen 5
8056
42:07
(42:10)
9
»
Lovisa Persson
1991
WSP lag grön
8338
42:10
(42:13)
10
»
Marie Johansson
1972
Svalorna
8276
42:51
(43:02)
11
»
Rebecka Nylin
1989
Cab Group 1
8045
42:59
(43:03)
12
»
Hedvig Pettersson
1993
Foltandvården Hallsberg
8120
43:26
(43:33)
13
»
Sabina Hall
1992
Sigma IT Running
8247
43:51
(43:53)
14
»
Therese Persson
1973
Social Psykiatrin 1
8262
44:21
(44:36)
15
»
Elin Österman
1992
-Örebro
40877
45:03
(45:05)
16
»
Elsa Ekelin
1977
Capio Lekeberg
8052
45:46
(45:49)
17
»
Jenny Helldén
1981
Runacademy
8388
46:01
(46:20)
18
»
Mia Aversjö
1972
Komvux 1
8159
46:04
(46:20)
19
»
Clara Boudreau
1991
-
8363
46:15
(46:30)
20
»
Lina Hoffsten-Sundqvist
1988
Lag Cerebellum
8180
46:21
(46:44)
21
»
Kerstin Liljerås
1967
Syncentralen
8288
46:31
(46:39)
22
»
Tilde Malmo
1989
ÖREBRO
8413
46:39
(46:42)
23
»
Linnéa Eriksson
1991
Storåskolan 2
8269
46:39
(47:12)
24
»
Ebba Fryxell
2008
Garphyttans IF
8126
46:40
(46:54)
25
»
Sandra Wagner
1992
SKV2
8257
46:55
(47:03)
26
»
Lovisa Paulsson
1983
Örebro
8419
47:02
(48:16)
27
»
Petra Axling
9999
Sydnärkes Utbildningsförbund 10
8282
47:09
(47:21)
28
»
Karin Lindgren
2003
KFUM Örebro Orientering
8450
47:15
(47:48)
29
»
Rebecca Jansson
1985
El & Automation
8087
47:25
(47:46)
30
»
Pernilla Löfquist Wedin
1972
Svorebro1
8278
47:31
(48:27)
31
»
Anette Jämsä
1981
Kumlaby 7-9
8164
47:33
(47:36)
32
»
Ida Andersson
1985
Götmars
8136
47:35
(48:25)
33
»
Rebecka Höög
1993
Tingsrätten 1
8306
47:36
(48:58)
34
»
Eva Juthnäs
1976
Tolkcentralen
8307
47:44
(48:57)
35
»
Malin Lindqvist
1979
Regional utveckling 4
8223
47:49
(48:03)
36
»
Linda Åberg
1985
Capio Läkargruppen 5
8057
47:55
(48:03)
37
»
Caroline Högrud
1984
Gumaelius ae4 lag 1
8135
47:59
(48:04)
38
»
Victoria Ruderer
1995
SKV1
8256
48:00
(48:18)
39
»
Malin-C Mallottan PT Wahlberg
1973
ÖREBRO
8442
48:01
(48:04)
40
»
Linnea By
1994
Storåskolan 1
8266
48:01
(48:34)
41
»
Tina Reinebo
1974
Cab Group 2
8046
48:08
(48:56)
42
»
Maria Kaivanto
1978
Regionhälsan lag 1
8226
48:11
(49:23)
43
»
Maria Pettersson
1967
Cellfighters
8059
48:21
(48:50)
44
»
Joanna Wilkås
1991
Unga Vuxna 2
8323
48:23
(48:55)
45
»
Frida Johansson
1985
Adolfsbergs vc lag 3
8007
48:26
(49:08)
46
»
Emelie Green
1986
Blodiglarna
8038
48:27
(50:00)
47
»
Johanna Berg
2005
KFUM Örebro Orientering
8360
48:38
(48:52)
48
»
Maria Nordström
1980
Om krisen eller kriget joggar
8207
48:41
(49:18)
49
»
Lisa Hjalmarsson
1979
Gumaelius ae4 lag 1
8134
49:03
(49:08)
50
»
Christina Larsson
1980
Epiroc Epic Runners
8098
49:08
(50:20)
51
»
Emelie Djerf
2006
Garphyttans IF
8125
49:12
(49:26)
52
»
Amanda Eriksson
1990
Postens IF, Södra Närke
8213
49:13
(49:27)
53
»
Therese Sörman
1991
Epiroc Inspired uniters
8103
49:16
(50:06)
54
»
Sara Wallin
1984
Akuten 1
8015
49:19
(49:58)
55
»
Frida Djurfeldt
1996
-
8368
49:29
(50:36)
56
»
Anneli Helin
1974
Vi är Karlberg lag 1
8333
49:29
(49:38)
57
»
Lisa Ahlström
1976
WSP lag grön
8337
49:36
(51:17)
58
»
Lina Knutson
1976
AT-Fritid Lag 4
8021
49:40
(50:51)
59
»
Charlotte Lilja
1965
Vi är Karlberg lag 1
8334
49:45
(49:55)
60
»
Madelen Renner
1980
Scandic5
8243
49:46
(50:44)
61
»
Malin Johansson
1988
Akuten 1
8013
49:51
(50:31)
62
»
Lena Haspel
1990
Folktandvårdens Dreamteam
8119
49:51
(51:18)
63
»
Helena Sävenstrand
1974
KFUM
8434
49:54
(50:11)
64
»
Eeva Päiväniemi
1967
Laxå OK
8423
49:57
(51:41)
65
»
Nora Jansson Hultman
1974
Kärl-Thorax IVA
8174
50:01
(50:18)
66
»
Caroline Eriksson
1992
Securitas Sverige AB- Team Örebro
8374
50:03
(50:16)
67
»
Jeanette Svensson
1990
Rättshaveristerna
8235
50:05
(50:44)
68
»
Luca Aradi
1980
Intensivvården Lag 1
8153
50:11
(50:55)
69
»
Angelica Simmons
1988
-
8428
50:15
(50:18)
70
»
Ann-Sofie Larsson
1984
Skebäck2
8253
50:19
(50:46)
71
»
Ebba Glaas
1994
Blodpuddingarna
3124
50:21
(51:50)
72
»
Johanna Enqvist
1988
Cambrex 5
8049
50:31
(50:39)
73
»
Sandra Gustafsson
1980
Adolfsbergs vc lag 3
8006
50:41
(51:22)
74
»
Malin Liljesvan
1985
Nya Karlslundsskolan 3
8205
50:48
(51:21)
75
»
Marina Blom
1981
HSE Kumla kommun
8150
51:12
(51:19)
76
»
Lisen Kempe
1982
Skanska 7
8251
51:13
(51:40)
77
»
Lise-Lotte Atterling
1973
Persson Innov.
8210
51:13
(51:20)
78
»
Emma Barthelsson
1987
ÖBO Runners 2
8347
51:16
(52:23)
79
»
Karin Thorn
1989
Örebro Bibliotek 2
8350
51:22
(52:11)
80
»
Terese Dahlström
1983
SKV3
8258
51:27
(51:35)
81
»
Karin Nordmark
1971
ÖBO Runners 2
8348
51:40
(52:27)
82
»
Louise Bengtsson
1993
D-Dal 4
8078
51:54
(52:10)
83
»
Pernilla Andersson
1975
Fortum lag 1
8121
51:55
(52:59)
84
»
Malin Lutteman
1973
Enalaget
8091
51:56
(53:20)
85
»
Ann Ekblom
1972
FJUGESTA
8371
51:59
(52:26)
86
»
Johanna Lindblom
1982
Akuten 2
8016
51:59
(52:40)
87
»
Carin Fröjd
1989
Lindeskolan 1
8189
52:00
(54:22)
88
»
Tatiana Kiseleva
1982
Enfo 1
8092
52:00
(52:30)
89
»
Frida Liljenroth
1981
AT-Fritid Lag 3
8020
52:08
(53:18)
90
»
Catharina Österman
1987
Rättshaveristerna
8236
52:09
(52:47)
91
»
Annika Adrelius
1986
D-Dal 10
3222
52:13
(53:22)
92
»
Susanne Haglind
1965
Vingåker
8383
52:17
(52:45)
93
»
Karin Johansson
1963
Team JAAKE
8299
52:27
(52:50)
94
»
Gerd Johansson
1967
Skogstorpsskolan
8254
52:29
(53:14)
95
»
Linda Lönnberg
1978
Team Kabiven
8300
52:29
(54:01)
96
»
Jenny Viktoriadotter
1970
Kumlaby 7-9
8165
52:32
(52:37)
97
»
Linda Westling
1982
Habbare 1
8139
52:41
(52:57)
98
»
Sarah Furudahl
1989
ÖBO Runners 1
8343
52:48
(53:56)
99
»
Ylva Lillhager
1983
ÖBO Runners 1
8345
52:50
(53:59)
100
»
Lindha Lönnström
1974
Danfo runners 1
8077
52:54
(53:57)
101
»
Maria Bäckman
1980
Vi är Karlberg lag 1
8330
52:56
(53:06)
102
»
Catharina Kransholm
1972
Runnare
8234
53:00
(53:27)
103
»
Nelly Mårtensson
2005
Garphyttans IF
8127
53:02
(53:17)
104
»
Elin Sundvall Krüger
2003
Garphyttans IF
8128
53:02
(53:16)
105
»
Signe Schagerström
2004
Garphyttans IF
8427
53:03
(53:17)
106
»
Jonna Laurila
1990
Länsförsäkringar
8402
53:05
(55:16)
107
»
Maria Tervahauta
1983
Björnligan 3
8035
53:07
(54:05)
108
»
Annethe Thegel
1966
PSE 2
8218
53:09
(54:07)
109
»
Karin Neander
1979
Folktandvården Grodorna
8113
53:11
(54:42)
110
»
Sofia Wiberg
1974
Lindeskolan 1
8190
53:11
(54:42)
111
»
Martina Stigsson
1974
Social Psykiatrin 2
8263
53:13
(54:43)
112
»
Cecilia Pettersson
1989
Kommunfastigheter, Kumla kommun
8158
53:13
(53:38)
113
»
Anna Janegren
1982
Team JAAKE
8298
53:13
(53:37)
114
»
Hanns Richter
1981
Örebro AIK
8425
53:15
(54:10)
115
»
Frida Hansson
1984
D-Dal 4
8079
53:16
(53:33)
116
»
Johanna Jönsson
1983
Storåskolan 1
8267
53:18
(53:50)
117
»
Maria Vallee
1984
Cambrex 7
8050
53:18
(53:43)
118
»
Malin Van Doorn
1984
EG Sport 2
8086
53:18
(54:27)
119
»
Erica Alexandersson
1985
Nora Vårdcentral 1
8201
53:20
(54:28)
120
»
Mikaela Lagerlöf
1975
AT-Fritid Lag 5
8023
53:21
(54:32)
121
»
Åsa Lindström
1970
Suzuki Garphyttan 1
8274
53:21
(53:35)
122
»
Johanna Thyrén
1988
Örebro
8437
53:23
(53:51)
123
»
Jenny Peterson Engström
1978
Örebro universitet
40875
53:29
(54:12)
124
»
Cecilia Söderkvist
1980
Epiroc Automation Runners
8097
53:37
(55:08)
125
»
Sofie Andersson
1976
BAE 2
8030
53:41
(54:58)
126
»
Johanna Svensson
1986
Intensivvården Lag 3
8155
53:43
(54:27)
127
»
Sandra Hagnelius Karlsson
1983
Örebro
8385
53:44
(54:00)
128
»
Sara Ek
1975
Njurmedicin, Karlskoga
8198
53:47
(54:41)
129
»
Josefina Bjuhr
1981
Lag 2
8177
53:47
(54:55)
130
»
Anna Jönsson
1975
ÖBO Runners 1
8344
53:49
(53:59)
131
»
Lina Nyholm
1981
TS LAG 4
8319
53:49
(55:09)
132
»
Sofia Gustavsson
1983
Skebäck2
8252
53:51
(54:18)
133
»
Katarina Crafoord
1992
Upphandlingstjejerna
8326
53:52
(55:20)
134
»
Linda Nahlén
1988
Mondi 2
8196
53:57
(54:19)
135
»
Emma Hjulström
1987
Regional utveckling 1
8221
54:03
(55:18)
136
»
Elin Nordgren
1986
Team Visolit 1
8303
54:05
(55:44)
137
»
Maria Östby
1982
Svorebro1
8279
54:06
(55:00)
138
»
Lina Andersson
1986
AT-Fritid Lag 2
8019
54:09
(55:20)
139
»
Anna Johansson
1985
Karlskoga
8394
54:20
(55:04)
140
»
Ida Henriksson
1994
Njurmedicin, Karlskoga
8199
54:21
(55:16)
141
»
Malin Plate
1974
Lag Cerebellum
8181
54:22
(56:03)
142
»
Sara Borg
1981
Björnligan
8034
54:23
(55:20)
143
»
Emeli Behr
2005
Garphyttans IF
8124
54:32
(54:46)
144
»
Anna Larsson
1983
Svealandstrafiken
8277
54:32
(54:49)
145
»
Cecilia Cederström
1992
Adolfsbergs vc lag 3
8005
54:36
(55:17)
146
»
Hanna Fors
1991
Örebro
8375
54:38
(56:09)
147
»
Madelene Dahlin
1978
Lindesberg
40872
54:42
(55:07)
148
»
Mia Biwall
1981
Upphandlingstjejerna
8325
54:42
(56:11)
149
»
Anki Esbjörnsson
1963
LFE ÄGER (INGENTING…) 1
8185
54:45
(56:00)
150
»
Linda Kanto
1977
Würth Svenska AB Lag 1
8342
54:46
(56:15)
151
»
Anna Rydén
1970
Andralaget
8017
54:47
(56:12)
152
»
Maria Lobell
1971
-
8410
54:52
(55:37)
153
»
Elina Torrika
1999
Ahlsell Lag 2
8012
54:53
(55:26)
154
»
Jenny-Ann Ehrling
1980
ÖREBRO
8370
54:53
(55:07)
155
»
Sara Karlsson
1985
Byggstatik 1
8044
54:55
(56:21)
156
»
Louise Kjellson
1979
CFH
8064
54:58
(55:50)
157
»
Åsa Karlsson
1976
CFH
8063
54:58
(55:51)
158
»
Jessica Hjalmarsson
1972
D-Dal 9
8080
55:01
(56:11)
159
»
Jenny Vessling
1972
BAE 2
8032
55:02
(55:26)
159
»
Sofia Tillqvist
1985
Thoren Business School Örebro
8438
55:02
(56:38)
161
»
Johanna Lindelöf
1983
Kontoret
8161
55:02
(56:23)
162
»
Marie Nordqvist
1967
Consensus Sverige AB
8416
55:12
(55:36)
163
»
Elin Wiremalm
1997
Regional utveckling 6
8225
55:13
(56:25)
164
»
Therése Hultquist
1980
Kura Omsorg
8170
55:15
(56:13)
165
»
Gunlög Rasmussen
1973
PSE 1
8216
55:21
(56:28)
166
»
Evelin Bûlow
1994
Ahlsell Lag 2
8010
55:24
(55:57)
167
»
Karin Boman
1974
GeBlod 5
8131
55:28
(55:43)
168
»
Anna-Karin Sinclair
1975
BillerudKorsnäs 70's hits
8033
55:29
(55:37)
169
»
Malin Blomqvist
1975
Kumlaby skola Lag 2
8169
55:32
(56:16)
170
»
Jennie Natanaelsson
1974
LBS Kreativa Gymnasiet 1
8183
55:34
(56:58)
171
»
Isabella Visuri
1991
Tybble
8321
55:42
(57:27)
172
»
Anna Gyllstål
1978
AT-Fritid Lag 6
8024
55:44
(57:13)
173
»
Tina Johansson
1979
Enalaget
8089
55:46
(57:37)
174
»
Sara Norén
1980
Regional utveckling 5
8224
55:50
(57:24)
175
»
Ellinor Bergemalm
1979
Effektiva mottagnigen
8083
55:52
(56:54)
176
»
Elise Magnusson
1993
-
8411
56:02
(57:23)
177
»
Caroline Lundbäck
1975
Capio Läkargruppen 2
8055
56:04
(56:37)
178
»
Josefine Öhlund
1994
-
21466
56:14
(58:07)
179
»
Annika Tjus
1964
-
8439
56:15
(57:21)
180
»
Ida Halvarsson
1991
Labmedicins SnabbANCOR
8176
56:15
(58:07)
181
»
Catharina Viking
1983
EMUGE-FRANKEN AB
8088
56:16
(56:31)
182
»
Linda Magnusson
1989
Capio Läkargruppen
8412
56:20
(56:53)
183
»
Lena Jonsson
1980
Sköllersta
8396
56:21
(57:05)
184
»
Theres Larsson
1979
Fortum lag 2
8122
56:23
(57:27)
185
»
Ellinor Skoglund
1991
Samhällsbyggnad Bergslagen 1
8239
56:26
(58:01)
186
»
Jennie Grahn
1976
-
8379
56:30
(57:13)
187
»
Malin Wirsén Björklund
1967
Regionservice lag 2
8228
56:38
(58:06)
188
»
Julia Keskinen
1994
Enalaget
8090
56:41
(58:31)
189
»
Annelie Eriksson
1979
-
8373
56:44
(57:27)
190
»
Karina Hane Weijman
1973
Fellingsbro-Kävesta 1
8108
56:44
(56:47)
191
»
Tanja Dimentova
1978
Fellingsbro-Kävesta 1
8107
56:46
(56:48)
192
»
Tina Einarsson
1969
Lag Hippocampus
8182
56:52
(58:58)
193
»
Emma Byström
1985
LFE ÄGER (INGENTING…) 2
8187
56:57
(58:14)
194
»
Cissi Sageland
1992
BAE 1
8029
57:02
(59:11)
195
»
Grete Holm Czarnecki
1980
Unga Vuxna 1
8322
57:05
(58:30)
196
»
Christine Persson
1968
Saras Hälsokälla
8421
57:06
(57:57)
197
»
Helena Larsson
1973
VÄRMDÖ
8401
57:07
(57:47)
198
»
Ann-Sofi Mattsson
1970
PSE 1
8215
57:14
(58:13)
199
»
Maria Jansson
1979
Örebro
8393
57:22
(58:53)
200
»
Anette Hållgärde
1975
Svenska kyrkan Örebro pastorat
8392
57:22
(58:37)
201
»
Anna Gustafsson
1976
Vi är Karlberg lag 1
8332
57:25
(57:36)
202
»
Cecilia Juberg
1970
Medicinsk teknik lag 2
8194
57:28
(57:43)
203
»
Kerstin Ekberg
1967
Degerfors Energi
8081
57:35
(58:34)
204
»
Veronica Granberg
1981
Tolkcentralen RÖL
8311
57:36
(58:50)
205
»
Ulrika Kvist
1971
Studentavdelningen
8271
57:37
(58:20)
206
»
Eva Johansson
1972
Rudskoga IF
40879
57:41
(59:13)
207
»
Anna Hjelte
1977
Capio Läkargruppen 6
8058
57:43
(59:23)
208
»
Hanna Ekdahl
1984
Damlaget
8076
57:45
(58:56)
209
»
Helena Götmar
1972
Götmars
8137
57:46
(58:42)
210
»
Anki Tjärnberg Litzell
1966
Ahlsell Lag 10
8008
57:50
(58:38)
211
»
Azima Kotorcic
1963
Team Mikaeli
8302
57:53
(57:56)
212
»
Maija Marklund
1985
Epiroc Epirun 1
8099
57:56
(59:07)
213
»
Helena Uddmyr
1968
PSE 3
8219
57:56
(58:39)
214
»
Eva Edström
1959
Fellingsbro
8369
58:02
(1:00:07)
215
»
Malin Krook
1986
-
8400
58:04
(58:43)
216
»
Malin Duvdahl
1988
Vi är Karlberg lag 2
8335
58:04
(59:22)
217
»
Therese Larsson
1985
Ahlsell Lag 2
8011
58:05
(58:38)
218
»
Brittis Sundström
1973
Hannaskolan 1
8141
58:11
(59:52)
219
»
Kajsa Markstedt
1989
Challengers of conventional running
8065
58:11
(58:40)
220
»
Petra Hallin
1968
Ahlsell Lag 4
40900
58:17
(59:33)
221
»
Annika Knutsson
1967
Capio Läkargruppen 5
3181
58:18
(58:54)
222
»
Elisabeth Utterström
1987
Skatteverket
8441
58:19
(58:38)
223
»
Seija Liimatainen
1966
Epiroc Flashdansare
8102
58:20
(1:00:02)
224
»
Rafi Kaner
1981
Rehabmedicin 2
8229
58:23
(58:58)
225
»
Karolina Hjalmarsson
1980
-
8390
58:26
(59:15)
226
»
Sandra Söderberg
1981
-
8435
58:27
(59:15)
227
»
Hanna Lindberg
1989
Lag Brina
8178
58:30
(1:00:35)
228
»
Lina Ringnander
1981
Storåskolan 1
8268
58:33
(59:06)
229
»
Carina Åstrand
1968
Nethouse 3
1386
58:35
(59:57)
230
»
Anna-Karin Pantzar
1963
Örebro
31649
58:36
(59:33)
231
»
Eva-Marie Jansson
1979
Lisas team
8191
58:42
(59:56)
232
»
Sara Lundberg
1992
löparna
8192
58:51
(59:42)
233
»
Anu Carlberg
1965
Chematur 1
8066
58:53
(1:00:12)
234
»
Agneta Hasselkvist
1952
Folktandvården Forsus
8112
58:53
(1:00:38)
235
»
Helena Lenke Thalberg
1985
Patientnämnden
8209
58:53
(59:01)
236
»
Maria Juhlin
1981
Kura Omsorg
8171
58:57
(59:24)
237
»
Åsa Edetun
1974
Runna
8232
59:00
(59:58)
238
»
Jessica Olausson
1981
Fjugesta
8417
59:01
(59:21)
239
»
Sara Nygren
1978
Rehabmedicin 2
8231
59:03
(59:37)
240
»
Agnes Lindgren
1990
Rehabmedicin 2
8230
59:03
(59:38)
241
»
Tina Nyström
1979
Vi är Karlberg lag 2
8336
59:08
(59:20)
242
»
Ulrika Riseby
1971
Great
8132
59:16
(1:00:42)
243
»
Maria Johannesdal
1982
Audiologen
8026
59:20
(59:42)
244
»
Anonyymi
Anonyymi
8245
59:22
(1:00:07)
245
»
Emma Wilandh
1977
Cellfighters
8060
59:26
(59:51)
246
»
Josefin Sjö
1985
Örebro
8429
59:27
(1:00:34)
247
»
Anna Ringström
1969
Framåt med Lekeberg
8123
59:33
(1:00:56)
248
»
Cajsa Gruvaeus
1982
Toyota Örebro 2
8380
59:37
(1:00:33)
249
»
Madelen Straubhaar
1986
Team High (five)
8295
59:40
(1:00:24)
250
»
Caroline Führ
1985
Team Beroendecentrum
8292
1:00:00
(1:02:03)
Page:
<
1
2
>