Svenska
English
Français
Suomi
Yhteystiedot Racetimer
Tuloksia Blodomloppet Örebro 2019
Tuloksia
Herrar 5 km
Tuloslista on nettotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
1 - 250
of
725
in total
Page:
<
1
2
3
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
#
Netto
Brutto
1
»
Tim Sundström
1989
KFUM Örebro Friidrott
1774
15:41
(15:41)
2
»
William Wickholm
1998
KFUM Örebro Friidrott
1785
15:53
(15:53)
3
»
Alexander Larsson
2000
KFUM Örebro Friidrott
1728
16:22
(16:22)
4
»
Nils Huhtakangas
1999
Osnabruck
51717
16:50
(16:52)
5
»
Axel Sandberg
2000
KFUM Örebro Friidrott
1758
17:16
(17:16)
6
»
Jimmy Nyberg
1984
Norbergs OK
1744
18:05
(18:06)
7
»
Jakob Karlsson
1996
Ahlsell Lag 17
21460
18:36
(18:37)
8
»
Hamid Ali
1999
KFUM Örebro Friidrott
1661
19:07
(19:08)
9
»
Eric Melin
1990
SiteVision lag 1
1496
19:11
(19:13)
10
»
Ulf Blixt
1989
LK Gränslöst
1353
19:14
(19:15)
11
»
Johan Berg
1986
Arbetsförmedlingen
31650
19:33
(19:36)
12
»
Hans Persson
1966
EG Sport 3
1119
19:35
(19:39)
13
»
Lars Lundegård
1965
AT-Fritid Lag 6
1045
19:36
(19:37)
14
»
Viktor Hansson
1992
Brohyttans IF
31565
19:38
(19:39)
15
»
Per Lindh
1971
IK Akele
1731
19:48
(19:52)
16
»
Niklas Jonsson
1989
Sectra Super Stars
6420
19:53
(19:54)
17
»
Stefan Sager
1977
Örebro AIK
1757
19:55
(19:58)
18
»
Johan Haglund
1971
Epiroc Epic Runners
6143
19:59
(20:01)
19
»
Samuel Spjut
1995
Etteplan
1765
20:07
(20:08)
20
»
Martin Ekman
1979
Örebro
1683
20:17
(20:20)
21
»
Mattias Hedengren
1978
Häktets IF - Frivården Örebro
1270
20:20
(20:22)
22
»
Marcus Edström
1984
Setra Ansvar
6426
20:25
(20:28)
23
»
Måns Bergqvist
9999
LBS Kreativa Gymnasiet 2
51724
20:28
(20:30)
24
»
Ingemar Blick
1979
Tillsammans är vi starka
1585
20:35
(20:41)
25
»
Oscar Johansson
1989
Röd
1462
20:42
(20:53)
26
»
Mats Carlberg
1976
Epiroc Epic Runners
1153
20:48
(20:51)
27
»
Per Nederman
1993
ONE Nordic, Lag 2
1403
20:49
(20:54)
28
»
Jonas Engström
1978
Ahlsell Lag 17
21459
20:56
(20:58)
29
»
Alfons Elmgren Hallinger
2005
KFUM friidrott Örebro
1685
20:57
(20:57)
30
»
Jimmy Eriksson
1978
Epiroc Gott&blandat
1163
20:59
(21:00)
31
»
Simon Sundvall Krüger
2006
Garphyttans IF
1775
21:00
(21:03)
32
»
Andreas Ahlstam
1985
Örebro
1658
21:01
(21:04)
33
»
Kevin Sandberg
1995
Trädgårdstjänst 1
1602
21:05
(21:20)
34
»
Johan Eriksson
1981
Semcon Örebro 1
1487
21:17
(21:27)
35
»
Mikael Kihlberg
1979
Melins Atleter
40897
21:18
(21:26)
36
»
Alexander Persson
1986
TOL lag 1
1590
21:22
(21:28)
37
»
Leif Krüger
1968
Medicinsk teknik lag 1
1364
21:22
(21:26)
37
»
Jonas Öfwerström
1988
Euromaint Rail 1
1212
21:22
(21:29)
39
»
Oskar Andersson
1990
Fighting for Fyren
1220
21:29
(21:41)
40
»
Mohamad Kaskas
1985
Häktets IF - Frivården Örebro
1271
21:38
(21:41)
41
»
Fabian Bergqvist
1972
LBS Kreativa Gymnasiet 1
3557
21:40
(21:41)
42
»
Mattias Augustsson
1978
-
1669
21:42
(21:56)
43
»
Tom Axelsson
1993
Sectra Team Shepra
1483
21:43
(21:45)
44
»
Mikael Sahlin
1960
SEB IT
1481
21:44
(21:49)
45
»
Victor Thörner
1988
NCC H-huset
1383
21:52
(22:09)
46
»
Richard Halldén
1970
Örebro
1697
21:57
(22:12)
47
»
Sebastian Ekbom
1998
Sveaskolan 1
1540
21:59
(22:07)
48
»
Fredrik Linderoth
1982
Herrlaget
1265
22:05
(22:16)
49
»
Jakob Hjalmarsson
2001
Örebro
1798
22:06
(22:26)
50
»
Daniel Henriksson
1976
Garphyttan
31564
22:15
(22:18)
51
»
Oscar Ström
1985
Infozone Sverige AB
21286
22:16
(22:30)
52
»
Minh Le
1980
Euromaint Rail 1
1211
22:18
(22:25)
53
»
Magnus Wallgren
1979
Epiroc Gott&blandat
1165
22:19
(22:23)
54
»
Andreas Gustafsson
1988
Lag två
1333
22:19
(22:41)
55
»
Jonny Andersson
1967
VOITH Paper Fabrics Högsjö 2
1617
22:23
(22:31)
56
»
Teodor Wreeby
1999
Hannaskolan 3
1259
22:23
(28:19)
57
»
Petter Tapper
1987
Örebro
21431
22:25
(22:30)
58
»
Mathias Edquist
1977
BLiP 4
1072
22:26
(22:30)
59
»
Daniel Irtoft
9999
KFM 2
1292
22:33
(22:46)
60
»
Fikeraddis Damtie
1984
Epiroc Automation Runners
1142
22:36
(22:40)
61
»
Anders Fhager
1985
Epiroc SysTeam
1190
22:37
(22:49)
62
»
Kangni Elom Attivi
1986
NCC H-huset
1381
22:38
(22:55)
63
»
Jonas Jadestig
1985
Epiroc GoeranBoys
1158
22:42
(22:45)
64
»
Niklas Lundgren
1973
Regional utveckling 4
1423
23:04
(23:24)
65
»
Johan Nordström
1989
Ahlsell Lag 11
1008
23:04
(23:06)
66
»
Anders Holmqvist
1973
Mosjö skola
1375
23:05
(23:28)
67
»
Oliver Stefansson
1985
Mondi 2
1374
23:06
(23:44)
68
»
Simon Wirsén
9999
KFM 3
1297
23:06
(23:19)
69
»
Kenneth Björnram
1970
Mosjöskola
1376
23:09
(23:33)
70
»
Peter Karlsson
1974
Construct
6107
23:16
(23:48)
71
»
Peter Wennerlund
1978
Epiroc SED mästarna
3277
23:17
(23:24)
72
»
Oscar Fransson
1991
Foltandvården Hallsberg
1234
23:19
(23:28)
73
»
Joakim Rydh
1984
Ahlsell-Karlskoga 2
1025
23:21
(23:39)
74
»
Magnus Wistrand
1977
Komvux 2
1304
23:22
(23:27)
75
»
Jens Thapper
1974
Medicinsk teknik lag 2
1368
23:26
(23:31)
76
»
Marcus Ronquist
1993
Epiroc Flashdansare
1157
23:28
(23:35)
77
»
Niklas Doering
1975
Kanonaden
1287
23:28
(23:41)
78
»
Viktor Olsson
1986
Hasses Team
1262
23:29
(23:36)
79
»
Bo Ekstedt
1954
Andralaget
1030
23:32
(23:45)
80
»
Magnus Richardsson
1982
Sonat Blå
1520
23:33
(23:54)
81
»
Hans Hedvall
1978
Koppartornet 1
1310
23:36
(23:56)
82
»
Johan Riström
1982
Tybble
1606
23:36
(23:44)
83
»
Jonas Pettersson
1981
Örebro
1753
23:37
(23:38)
84
»
Hampus Lilja
1991
Lyckesten
1357
23:38
(29:01)
85
»
Alex Campell
1985
Coolateralerna 3
1106
23:39
(23:45)
86
»
Per Hjaldahl
1981
Ledningsgruppen
1341
23:42
(23:52)
87
»
Magnus Johansson
1969
Syntronic1
1550
23:42
(24:15)
88
»
Anders Pettersson
1979
Epiroc SED Quality 1
1184
23:43
(24:00)
89
»
Mehdi Al-Hotheiry
1993
Folktandvården gångivit
1225
23:49
(23:59)
90
»
Håkan Berglund
1972
Syntronic2
1552
23:49
(24:22)
91
»
Karl Norell
1983
Suzuki Garphyttan 3
1531
23:50
(24:18)
92
»
Jakob Roos
1997
Örebro Elmontage
1639
23:50
(23:55)
93
»
Petter Grundel
1960
Herrlaget
1264
23:53
(23:54)
94
»
Jimmy Björkman
1981
RPK 2
1435
23:58
(24:05)
95
»
Reijo Anttila
1960
Chematur 3
1097
24:01
(24:13)
96
»
Eric Iwar
1977
Théas killar
1583
24:03
(24:20)
97
»
Rasmus Walan
1991
Telia IF
1579
24:08
(24:22)
98
»
Benny Frost
1965
Östansjö SK
1693
24:08
(24:23)
99
»
Johan Hellgren
1978
Trädgårdstjänst i Örebro AB
1701
24:08
(24:22)
100
»
Alex Höög
2007
Skanska 7
1510
24:09
(24:35)
101
»
Jesper Höög
1993
Gumaelius ae4 lag 2
1248
24:10
(24:47)
102
»
Lukas Fogelberg
1993
Loxia Group 4D
1354
24:14
(24:38)
103
»
Erik Svensson
1983
Vårdsystem
1627
24:15
(24:20)
104
»
Jonas Månsson
1982
Arbets- och Miljömedicin 2
1032
24:17
(24:45)
105
»
Anders Berg
1980
Epiroc Profit Evangelists
1170
24:19
(24:42)
106
»
Philip Pettersson
1996
Lag 1
1327
24:23
(30:52)
107
»
Simon Rosendal
1987
Lyckesten
1358
24:27
(29:51)
108
»
Ola Backlund
1981
Örebro
1670
24:28
(25:13)
109
»
Gustaf Eriksson Segerdorf
1985
Team B3 - 2
1556
24:29
(24:59)
110
»
Jesper Ringström
1983
Coolateralerna 2
1105
24:31
(24:38)
111
»
Emil Ankarberg
1978
Swedbank lag 1
1541
24:31
(24:47)
111
»
Lars Winell
1966
ÖrebroportenfastigheterAB
1656
24:31
(24:51)
113
»
Sebastian Cehlin
1991
M1
1360
24:32
(24:40)
114
»
Tommy Gustavsson
1963
BAE 4
1050
24:32
(24:41)
115
»
Erik Widebro
1982
Närkefrakt Lag 2
1397
24:33
(24:37)
116
»
Mattias Waller
1972
ÖrebroportenfastigheterAB
1655
24:36
(24:55)
117
»
Christoffer Eriksson
1992
S9Stöd
1464
24:36
(25:09)
118
»
Erik Liljenberg
1994
BillerudKorsnäs Young and Brave
1067
24:40
(25:09)
119
»
Elias Skjärbekk
2002
Björneborg
51725
24:41
(24:47)
120
»
Stefan Björck
1967
Örebro AIK
1674
24:41
(24:49)
121
»
Fredrik Thor
1972
Tingsrätten 2
1586
24:42
(25:06)
122
»
Rikard Svensson
1970
Syntronic3
1554
24:43
(25:17)
123
»
Anonyymi
Anonyymi
1599
24:45
(24:57)
123
»
Samuel Engvall
1994
Telia IF
1577
24:45
(24:59)
125
»
Daniel Nordén Karlsson
1988
Gumaelius ae4 lag 2
1249
24:46
(25:23)
126
»
Andreas Malmlöf
1973
Epiroc diracs delta funktion
1151
24:47
(24:56)
127
»
Artin Abedi
1980
Epiroc Run for Stefan 1
1175
24:49
(25:25)
128
»
Anders Sundén
1960
Lesjöfors Jogging
21428
24:50
(24:55)
129
»
Johnny Andersson
1965
Örebroporten Fastigheter AB
1644
25:01
(25:21)
130
»
Benjamin Peltokangas
1991
Life Is On
1348
25:03
(25:36)
131
»
Kristoffer Hallin
1983
BELA Kämparna
1059
25:08
(30:10)
132
»
Edvin Skoglund
1988
Örebro
31562
25:09
(30:18)
133
»
Calle Andersson
1994
Ramudden 2
1418
25:11
(25:46)
134
»
Oscar Lind
1984
BillerudKorsnäs Young and Brave
1068
25:13
(25:33)
135
»
David Pettersson
1981
Skanska 3
1506
25:13
(25:56)
136
»
Viktor Strömberg
2004
Örebro
1769
25:15
(25:49)
137
»
Peter Ericson
1975
Häktets IF - Frivården Örebro
1269
25:15
(25:18)
138
»
Pär Söderström
1967
Lag ett
1329
25:15
(25:37)
139
»
Anonyymi
Anonyymi
1478
25:18
(25:35)
140
»
Per Brehmer
1966
RS Datakom Lag 2
1437
25:20
(25:38)
141
»
Martin Willén
1975
Framåt med Lekeberg
1236
25:22
(25:52)
142
»
Andreas Jansson
1986
Epiroc GoeranBoys
1159
25:23
(25:57)
143
»
Jimmy Holler
1976
Epiroc LHD Hot Runners
1166
25:24
(26:17)
144
»
Victor Szigeti
1989
RPK
1778
25:25
(30:42)
145
»
Andreas Nylander
1980
Örebro
1745
25:25
(25:30)
145
»
Sten Helgesson
1970
-
1700
25:25
(25:29)
147
»
Henrik Bodén
1969
Sectra Team Shepra
1484
25:28
(25:50)
148
»
Robin Sandgren
1991
Ervalla
1759
25:28
(25:44)
149
»
Mattias Ceder
1975
Svealandstrafiken
1537
25:31
(25:41)
150
»
Andreas Molin
1982
Butikskonsult 1
1075
25:32
(26:15)
151
»
Martin Johansson
9999
Epiroc Team SED
1201
25:34
(26:26)
152
»
Stefan Persson
1968
Intensivvården Lag 7
1280
25:35
(25:52)
153
»
Alexander Nordgren
1992
Sigma IT Running
1493
25:37
(25:41)
154
»
Robin Sehalic
1986
Team B3 - 2
1559
25:37
(31:52)
155
»
Joakim Lindqvist
1993
SiteVision lag 1
1495
25:41
(26:07)
156
»
Hampus Andersson
1989
Frövi
1664
25:42
(25:55)
157
»
Martin Börjeskog
1974
Team Visolit 2
1572
25:43
(32:25)
158
»
Anonyymi
Anonyymi
1689
25:46
(31:14)
159
»
Nils Kring
1981
Epiroc Team Epiroc
1195
25:46
(25:58)
160
»
Christopher Westholm
1983
BillerudKorsnäs runners
1066
25:46
(26:16)
161
»
Emil Lindelöf
1995
Ahlsell-Karlskoga 2
1024
25:47
(26:06)
162
»
Per-Åke Stridh
1970
Medicinsk teknik lag 1
1367
25:48
(25:53)
163
»
Björn Tikkanen
1976
EG Sport 2
1118
25:48
(26:16)
164
»
David Roos
1991
Örebro Elmontage
1638
25:48
(25:53)
165
»
Micke Nilsson
1980
Habbare 3
1254
25:49
(25:59)
166
»
Adam Filmby
1995
TOL lag 1
1589
25:50
(25:56)
167
»
Andreas Persson
1984
Enfo 3
1139
25:52
(26:20)
168
»
Danny Werne
1980
YG1
1794
25:53
(31:02)
169
»
Peter Larsson
1978
Centralskolan
1093
25:56
(31:15)
170
»
Mikael Torell
1974
Epiroc Run for Stefan 2
1180
25:56
(26:13)
171
»
Jimmy Wingstedt
1981
Ahlsell Lag 12
1012
25:56
(31:09)
172
»
Calle Hjelte
1990
Hannaskolan 2
1256
25:57
(26:36)
173
»
Mikael Olsson
1975
WSP lag vit
6567
25:57
(26:13)
174
»
Ronny Säteraas
1971
Danfo runners 1
1110
25:58
(26:35)
175
»
Tom Axelryd
1953
ÖrebroportenFastighAB
1645
25:58
(26:08)
176
»
Johan Sjöström
1982
Regional utveckling 2
6380
25:59
(26:43)
177
»
Jonathan Svallin
1980
Lag1
1336
26:01
(26:48)
178
»
August Lööf
1992
Skanska 6
1509
26:03
(26:22)
179
»
Boris Kovacic
1967
Snygga o trygga 1
1514
26:05
(26:29)
180
»
Anton Nordström
1992
Postens IF, Södra Närke
1410
26:06
(32:03)
181
»
Joakim Restadh
1975
Sonat Vit
1523
26:10
(26:38)
182
»
Erik Laine
1981
Lag NC22
1331
26:11
(26:45)
183
»
Per-Ola Folkesson
1970
EMUGE-FRANKEN AB
1131
26:12
(26:24)
184
»
Ensar Kevric
1981
Epiroc
1720
26:14
(26:29)
185
»
Obeidallah Saad
1993
LabRockarna
1326
26:15
(26:59)
186
»
Andreas Öhrman
1978
-Örebro
21443
26:15
(26:32)
187
»
Roger Sköldkvist
1965
Örebro
1762
26:17
(26:38)
188
»
Peter Nyström
1966
Würth Svenska AB Lag 3
1625
26:19
(26:24)
189
»
Rickard Ericson
1980
Linde Material Handling
1686
26:21
(26:32)
190
»
Fredrik Fahlstedt
1962
Sonat Vit
1522
26:22
(31:29)
191
»
Marcus Forsberg
1973
Riksbyggen 2
1433
26:23
(26:42)
192
»
Emil Arkstål
1993
Sectra Team Supreme
1485
26:23
(26:49)
192
»
Eskil Svedberg
1995
Svedberg-Hellandsjø
1544
26:23
(31:41)
194
»
Edvin Svedberg
1998
Svedberg-Hellandsjø
1543
26:24
(31:41)
195
»
Andreas Persson
1984
WSP lag vit
1624
26:24
(26:39)
196
»
Lennart Åberg
1954
BELA Slöfockarna
1061
26:25
(26:39)
197
»
Anders Maijgren
1972
RS Serverdrift Lag 1
1450
26:27
(27:11)
198
»
Emil Arnér
1983
Butikskonsult 2
1076
26:27
(26:55)
199
»
Jan-Pierre Mattsson
1986
Epiroc Boomer S2
1147
26:28
(27:09)
200
»
Henrik Boo
1976
Epiroc Profit Evangelists
1171
26:29
(26:52)
201
»
Patrick Jungner
1979
Nobeli Business Support AB
1388
26:29
(33:15)
202
»
Tomas Karlsson
1967
BAE 4
1051
26:29
(26:39)
203
»
Lars Andersson
1955
Telia IF
1576
26:30
(26:37)
204
»
Andreas Andersson
1984
ONE Nordic, Lag 1
1401
26:33
(31:44)
205
»
Erik Hammarström
1975
Lag Cerebellum
1328
26:34
(26:52)
206
»
Anders Samuelsson
1966
Epiroc SED mästarna
3276
26:37
(26:50)
207
»
Niclas Westholm
1972
Ahlsell Lag 13
1014
26:37
(27:21)
208
»
Eric Andersson
1984
BELA Kämparna
1058
26:37
(31:40)
209
»
Pär Andersson
1965
Butikskonsult 5
1080
26:37
(27:21)
210
»
Magnus Gustavsson
1974
Karlskogahem
1290
26:41
(26:56)
210
»
Johan Nyman
1988
Koppartornet 2
1312
26:41
(32:21)
212
»
Peter De Bruin
1963
Götmars
1681
26:42
(26:56)
213
»
Mattias Engström
1987
Adolfsbergs vc lag 3
6004
26:43
(32:02)
214
»
William Ingvarsson
1986
Ahlsell Lag 15
1019
26:43
(33:23)
215
»
Mehran Abolhassani
9999
Epiroc
1725
26:44
(26:52)
216
»
Micke Örnberg
1972
Lag ett
1330
26:45
(27:06)
217
»
Jonas Olsson
2005
JOSALORINI
1283
26:45
(32:24)
218
»
David Evertsson
1976
Nyhammar 2
1392
26:46
(32:10)
219
»
Henrik Bjernersjö
1971
Nethouse 1
1384
26:47
(27:11)
220
»
Daniel Egeryd
1984
Örebro
1682
26:48
(32:10)
221
»
Gabriel Collin
1981
Sigma IT Running 2
31552
26:49
(27:23)
222
»
Tobias Kempe
1980
Skanska 7
1511
26:51
(27:38)
223
»
Aleksei Evdokimov
1983
Epiroc Run for Stefan 1
1176
26:56
(32:20)
224
»
Thomas Eriksson
1974
BAE 5
1052
26:59
(32:01)
225
»
Christoffer Standar
1984
Team Hjärtstopp
1564
26:59
(32:07)
226
»
Fredrik Eriksson Sundin
1974
Epiroc SysTeam
1189
27:00
(33:12)
227
»
Cristian Svedlund
1984
Epiroc Boomer S2
1149
27:00
(27:41)
228
»
Jerker Hjertsson
1983
Fighting for Fyren
1221
27:01
(27:49)
229
»
Jan Bolund
1959
Capio Läkargruppen 2
1090
27:02
(27:17)
230
»
Salar Ali
1980
VMMF 2
1615
27:03
(27:41)
231
»
Mirsad Kotorcic
1953
VOSSLOH
6689
27:07
(27:18)
232
»
Daniel Tholin
1974
TS LAG 3
1605
27:07
(32:12)
233
»
Carl Grundel
1980
Lag1
1334
27:08
(27:55)
234
»
Torbjörn Eriksson
1966
Team TERAVOLT Engineering AB
31569
27:09
(32:31)
235
»
Ola Pettersson
1970
Epiroc Bitter End
1144
27:10
(32:29)
236
»
Johannes Hansen Andreasson
1995
Suzuki Garphyttan 7
1533
27:12
(33:29)
237
»
Mats Ridderström
1978
Regionhälsan lag 1
1424
27:13
(27:30)
238
»
Robert Olausson
1977
Epiroc Run for Stefan 3
1181
27:13
(32:17)
239
»
Johan Hörlin
1988
Etteplan
1209
27:14
(27:39)
240
»
Anthony Falk
1989
Örebro Rörmontage
1641
27:14
(33:16)
241
»
Anders Hellman
1967
Epiroc SED
1183
27:15
(27:24)
242
»
Hans-Olof Carlsén
1954
Medicinsk teknik lag 3
1369
27:15
(27:39)
242
»
Johan Olausson
1990
Adolfsbergs vc lag 5
1006
27:15
(32:36)
244
»
Fredrik Lundberg
1983
Lillån skola
1733
27:16
(28:01)
245
»
Richard Sundkvist
1993
Sogeti
1773
27:17
(27:28)
246
»
Magnus Karlqvist
1979
Kanonaden
1434
27:20
(27:50)
247
»
Andreas Lennselius
1984
Folktandvården Kronorna
1226
27:20
(27:27)
248
»
Peter Stylander
1978
Epiroc Run for Stefan 1
1177
27:20
(32:45)
249
»
Bo Henriksen
1970
Syntronic1
1549
27:20
(27:55)
250
»
Peter Loven
1976
Gnistan
6226
27:21
(27:53)
Page:
<
1
2
3
>