Svenska
English
Français
Suomi
Yhteystiedot Racetimer
Tuloksia Blodomloppet Örebro 2019
Tuloksia
Herrar 5 km
Tuloslista on nettotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
501 - 725
of
725
in total
Page:
<
1
2
3
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
#
Netto
Brutto
501
»
Per Erik Eriksson
1962
Nora
31571
33:01
(38:27)
502
»
Roland Rohde
1948
-
1755
33:01
(38:10)
503
»
Axewill Frederick
1971
SMÅ IF
1691
33:06
(39:23)
504
»
Benjamin Ziani
1993
Team B3 - 1
1555
33:06
(39:20)
505
»
Hannes Feldt
1991
Team B3 - 2
1557
33:06
(39:20)
506
»
Johans Nylund
1980
Lag2
1340
33:11
(39:44)
507
»
Frank Adolfsson
1961
Skanska 5
1508
33:12
(39:28)
508
»
Tom Ranskär
1982
Atea lag 4
1041
33:14
(39:45)
509
»
Magnus Johansson
1969
Team Gson
1560
33:16
(39:15)
510
»
Ingvar Knutsson
1956
Regionservice lag 2
1426
33:17
(39:03)
511
»
Danny Eggenhuizen
1963
Kontoret
1305
33:18
(38:53)
512
»
Jesper Börjesson
1989
-
1678
33:21
(40:01)
513
»
Erik Lenells
1989
Infozone
1275
33:22
(38:49)
514
»
Gustav Ohlfeldt
1993
Karlskoga
1746
33:22
(40:01)
515
»
Jan Persson
1956
Samverkan Väster
1471
33:25
(39:12)
516
»
Matti Viljamaa
1956
Team Hack i hälinen
1562
33:26
(40:00)
517
»
Göran Carlsson
1961
ÖBO Runners 1
1631
33:27
(39:03)
518
»
Torbjörn Hernebring
1950
Örebro
1702
33:27
(38:40)
519
»
Mats Strömberg
1961
Persson Innov.
6374
33:28
(39:21)
520
»
Anders Jonsson
1973
Sonat Blå
1518
33:29
(39:15)
521
»
Micke Franzén
1984
Epiroc Team RAISE BORING
1199
33:29
(40:07)
522
»
Robin Rydén
1997
Enfo 1
1133
33:30
(40:01)
523
»
Nicki Nordh
1991
Challengers of conventional running
1095
33:31
(40:17)
524
»
Mikael Hallén
1964
Epiroc Rock On!
1174
33:34
(40:00)
525
»
Ludvig Spennare
1994
Ahlsell Lag 14
1018
33:37
(39:53)
526
»
Ashor Denkha
1989
NCC 5 km
1379
33:37
(39:39)
527
»
Patric Nilsson
1965
Intersport
1742
33:38
(38:54)
528
»
Anonyymi
Anonyymi
1703
33:40
(39:30)
529
»
Jan Bengtsson
1953
Setra
31568
33:41
(34:28)
530
»
Anton Davidsson
1999
Ahlsell Lag 14
1015
33:45
(40:00)
531
»
Carl-Fredrik Arnelund
1966
Folktandvårdens protetikrunners
1232
33:45
(39:10)
532
»
Jonathan Källman
2007
Lindesberg
1726
33:48
(39:27)
533
»
Mikael Melin
2018
VAP
1613
33:51
(39:18)
534
»
Magnus Ahlström
1969
Green Bullets
1239
33:51
(40:25)
535
»
Magnus Eriksson
1966
-
1687
33:51
(40:10)
536
»
Mattias Larsson
1972
Setra Ansvar
1491
33:53
(40:14)
537
»
Per Amneus
1970
Chematur 2
1096
33:58
(40:35)
538
»
Göran Åkerberg
1969
Epiroc GoeranBoys
1162
33:59
(39:45)
539
»
Andreas Örnéus
1981
Sectra Super Stars
1482
34:03
(39:09)
540
»
Rolf Carlsson
1968
BillerudKorsnäs hållbara löpare
1062
34:06
(40:31)
541
»
Per Bengtsson
1992
Epiroc Team Powerdrain
1197
34:09
(41:06)
542
»
Christer Pettersson
1974
Atea lag 4
1040
34:10
(40:46)
543
»
Göte Andersson
1942
Lesjöfors Jogging
1663
34:20
(39:50)
544
»
Jan Backman
1980
Lag2
1338
34:25
(40:59)
545
»
Joakim Andersson
1975
Ekershallen
1120
34:28
(40:51)
546
»
Fredrik Klarin
1973
Kommunfastigheter, Kumla kommun
1301
34:29
(40:37)
547
»
Jonny Collander
1973
Värmevärden
1630
34:29
(40:04)
548
»
Erik Gyll
1978
Holmquist optik synsam 2
1267
34:34
(41:38)
549
»
Martin Svensson
1977
Epiroc SysTeam
1193
34:35
(40:48)
550
»
Erik Blomqvist
1991
Spänning
1525
34:36
(35:06)
551
»
Viggo Fahlström
2008
Nylyckan
1395
34:39
(40:43)
552
»
Sixten Fahlström
2005
Nylyckan
1394
34:39
(40:43)
553
»
Anton Ödling
1991
Atea lag 3
1036
34:44
(41:17)
554
»
Jonas Nytorp
1962
Team Gson
1561
34:46
(40:44)
555
»
Tarik Lamaa
1983
RS Serverdrift Lag 2
1453
34:47
(41:36)
556
»
Magnus Persson
1986
Team Hjärtstopp
1563
34:47
(40:19)
557
»
Roger Nyberg
1956
BillerudKorsnäs runners
1065
34:49
(40:45)
558
»
Adam Elfsten
1996
Ovako
1405
34:50
(40:06)
559
»
Mats Larsson
1984
RS Serverdrift Lag 2
1454
34:56
(41:42)
559
»
Jichuan Liu
1994
Chematur 3
1099
34:56
(41:34)
561
»
Leif Johansson
1965
RS Serverdrift Lag 3
1458
35:00
(42:00)
562
»
Torbjörn Clasesson
1957
Epiroc Boomer S2
1145
35:05
(35:48)
563
»
Runar Carlsson
1962
Gumaelius ae4 lag 1
1246
35:09
(40:53)
564
»
Anonyymi
Anonyymi
1127
35:10
(41:24)
565
»
Peter Eklund
1962
Sonat Blå
1517
35:14
(35:44)
566
»
Christer Konradsson
1950
Hällefors LK
1723
35:14
(35:38)
567
»
Tomas Lage
1959
ONE Nordic, Lag 2
1402
35:15
(40:27)
568
»
Jonas Stenström
1988
Rockrullarna
6392
35:55
(42:07)
569
»
Peter Palm
1971
ORRBYS
1748
36:04
(36:34)
570
»
Anonyymi
Anonyymi
1129
36:06
(42:24)
571
»
Åke Melin
1957
Euromaint Rail 2
1214
36:14
(42:52)
572
»
Martin Ventura Cruz
1994
G-Force
1237
36:15
(43:12)
573
»
Jerry Pettersson
1968
Linde Material Handling
1752
36:17
(36:45)
574
»
Armin Fific
1992
Atea lag 4
1038
36:27
(43:02)
575
»
Kalle Karlsson
1966
Linde Material Handling
1716
36:29
(42:33)
576
»
Ronald Pirhi
1974
BAE 1
6046
36:34
(43:39)
577
»
Charlie Vehmas
1983
Gumaelius ae4 lag 2
1250
36:34
(43:25)
578
»
Per Trulsson
1958
BAE 1
6047
36:35
(43:40)
579
»
Mats Molina
1991
Enfo 2
1135
36:35
(43:07)
580
»
Anonyymi
Anonyymi
21444
36:37
(43:01)
581
»
Nagarathnam Durajraj
1939
Epiroc Team Powerdrain
1198
36:37
(41:42)
581
»
Nirupan Mani
1990
Epiroc Team Epiroc
1196
36:37
(41:42)
583
»
Göran Paju
1956
Örebro Bibliotek 5
1637
36:56
(42:18)
584
»
Lennart Davidsson
1945
Örebro
1679
36:59
(43:44)
585
»
Kent Sandin
1965
Kanonaden
1288
37:03
(42:46)
586
»
Erik Nyström
1955
Kumlaby Hög
1315
37:05
(42:37)
587
»
Göran Tärnqvist
1955
Euromaint Rail 2
1216
37:05
(42:46)
588
»
Mats Jansson
1980
Ahlsell Lag 15
1020
37:07
(43:39)
589
»
Theodoros Koutakis
1966
Semcon Örebro 2
1490
37:12
(44:00)
590
»
Jälki-ilmoittautuminen
21463
37:15
(42:36)
591
»
Johannes Ala-Häivälä
1952
Örebro Video TV Service
1659
37:22
(43:59)
592
»
Hampus Trampe
2008
Regionservice lag 3
3761
37:26
(43:15)
593
»
Lars Borg
1962
-
1676
37:44
(43:58)
594
»
Lars Ulfvensjö
1963
Hlins hus
1781
37:46
(44:27)
595
»
Magnus Rogberg
1982
SJ
1499
37:47
(43:40)
596
»
Mats Kjernsby
1963
Chematur 4
1101
37:50
(44:26)
597
»
Jan Rönnkvist
1957
Team Vatten 1
1570
37:50
(44:09)
598
»
Rezkalla Kas Barsoum
1968
Skanska 4
1507
37:51
(42:53)
599
»
Ulf Persson
1963
Försvarsmakten
1751
37:58
(44:50)
600
»
Jan Slomski
1960
-
1764
38:00
(43:19)
601
»
Erik Slomski
1961
-
1763
38:02
(43:20)
602
»
Viktor Davidsson
1978
Kumla
1680
38:05
(44:12)
603
»
Ingvar Sandberg
1955
Postens IF, Södra Närke
1411
38:06
(43:27)
604
»
Andreas Löw
1992
Kopparbergs Bryggeri ett
1309
38:13
(44:24)
605
»
Patrik Henriksson
1977
Ahlsell Lag 11
1007
38:18
(38:49)
606
»
Anonyymi
Anonyymi
1001
38:18
(44:50)
607
»
Lasse Johansson
1962
Örebroporten Fastigheter
1643
38:19
(38:59)
608
»
Pelle Johansson
1959
Laxå
1712
38:21
(44:21)
609
»
Lennart Nordlund
1964
Café Milan
1086
38:31
(44:05)
610
»
Fuad Ganic
1993
Kopparbergs Bryggeri ett
1306
38:32
(44:59)
611
»
Birger Kvarnström
1950
Swedbank lag 2
1542
38:33
(43:44)
612
»
Asim Krak
1972
ÖBO Runners 4
1633
38:36
(44:26)
613
»
Joachim Jensen
1959
Örebro
1710
38:38
(44:16)
614
»
Bernt Kristiansen
1975
Sonat Blå
1519
38:47
(43:54)
615
»
Kebba Conteh
1982
Würth Svenska Lag 2
6579
38:49
(44:54)
616
»
Peter Sobotka
9999
Epiroc SED Quality 1
3278
38:58
(44:09)
617
»
Ingvar Eriksson
1962
SOFINT
1515
39:01
(46:03)
618
»
Gustav Ström
1988
BELA Slöfockarna
1060
39:06
(44:43)
619
»
Oleg Symonenko
1978
Schneider Electric 1
1477
39:07
(39:53)
619
»
Peter Wetterberg
1968
IF Metall 1
1273
39:07
(44:49)
621
»
Tobbe Hoffman
1980
Linde Material Handling
1704
39:07
(44:09)
622
»
Jörgen Aronsson
1970
Komvux 2
1302
39:07
(44:10)
623
»
Anonyymi
Anonyymi
1771
39:13
(44:41)
624
»
Alexander Karlsson
1993
Enfo 1
1132
39:14
(45:45)
625
»
Oscar Klemo
1983
20 bataljon Lag 1
1002
39:24
(45:56)
626
»
David Johansson
9999
Sydnärkes Utbildningsförbund 12
1546
39:24
(46:12)
627
»
Fengrui Wang
1969
Chematur 3
1100
39:27
(45:45)
628
»
Stefan Johansson
1964
IF Metall 1
6255
39:35
(45:16)
629
»
Tobias Nurme
1981
Björnligan
40898
39:37
(45:36)
630
»
Nicklas Johansson
1971
-
31559
39:38
(45:31)
631
»
Johan Nygren
1988
Samhällsbyggnad Bergslagen 2
1468
39:48
(46:31)
632
»
Peter Fahlström
1977
Nylyckan
1393
39:59
(46:04)
632
»
Simon Lekholm
1994
Team Visolit 3
1574
39:59
(46:40)
634
»
Johan Arlmark
1985
Infozone
1274
40:14
(40:49)
635
»
Hasan Kovacevic
1969
Kopparbergs Bryggeri ett
1307
40:15
(46:26)
636
»
Gabriel Fiedler
1989
Prevas AB
1412
40:23
(46:25)
637
»
Andreas Högberg
1976
AVA USÖ1
1048
40:30
(46:18)
638
»
Samuel Thörnberg
1978
RS Serverdrift Lag 3
1459
40:33
(47:33)
639
»
Melwin Kemoff
2011
-
51648
40:36
(47:06)
640
»
Omar El Fares
2001
Moderaterna Region Örebro län
1684
40:42
(46:50)
641
»
Magnus Stålberg
2001
M2
1362
40:43
(46:51)
642
»
Dan Agardh
1951
-
1657
40:49
(47:22)
643
»
Peder Eriksson
1956
Lindeskolan 2
1349
40:53
(46:01)
644
»
Jonas Gustavsson
1986
RS Källarfolket
1447
41:01
(48:54)
645
»
Angus Råstock
9999
Sydnärkes Utbildningsförbund 12
1547
41:13
(48:01)
646
»
Martin Goldkuhl
1969
Consensus
1102
41:32
(48:14)
647
»
Peter Åberg
1968
Consensus
1103
41:33
(48:15)
648
»
Aisar Alshawabkeh
1980
EG Sport 2
1117
41:36
(47:31)
649
»
Hakan Aytekin
1970
Epiroc Team SED
1200
42:21
(49:15)
650
»
Mathias Kranawetter
1977
Kopparbergs Bryggeri ett
1308
42:56
(49:22)
651
»
Anders Andersson
1955
RS Fastighetsdrift
1442
43:15
(49:38)
652
»
Daniel Alagic
2001
Demenssektionen nr 1
40883
43:52
(49:07)
653
»
Rahim Khepizadeh
1960
Linde Material Handling
1721
43:54
(50:26)
654
»
Jörgen Persson
1968
Perssonspack
1409
44:37
(51:23)
655
»
Kjell Nordin
1952
Ahlsell Lag 15
1021
44:51
(51:23)
656
»
Joel Montenius
2003
Nora
1738
45:13
(51:14)
657
»
Mathias Saverman
1983
-
1760
45:18
(52:25)
658
»
Sven Jacobson
1951
Folktandvården TR
1230
46:03
(53:25)
659
»
Mattias Svedberg
1979
Team Hjärtstopp
1565
46:51
(52:22)
660
»
Roger Pedersen
1966
-
1750
46:52
(53:14)
661
»
Niklas Törnström
1977
Örebro
1780
47:35
(55:11)
662
»
Andreas Törnström
1977
Würth Svenska Lag 2
1626
47:35
(55:11)
663
»
Mikael Håkansson
1959
Karlskoga
1706
47:47
(47:47)
664
»
Samuel Eriksson
1938
OK Letstigen
1688
48:00
(48:28)
665
»
Ulf Westerlund
1960
Théas killar
1584
48:35
(48:35)
666
»
Niklas Andersson
1976
Würth Svenska AB
1666
48:44
(55:05)
667
»
Roger Engman
1964
Epiroc Run for Stefan 2
1178
49:07
(56:00)
668
»
Kjell Gustavsson
1957
Fam Gustavsson
1219
49:16
(56:07)
668
»
Fredrik Gustavsson
1989
Fam Gustavsson
1218
49:16
(56:07)
670
»
Pär-Anders Fredriksson
1970
Samhall4
1466
49:28
(57:29)
671
»
Daniel Pettersson
1981
Epiroc Automation Runners
1143
49:35
(56:30)
672
»
Jan Nielsen
1966
B-runner
1074
49:40
(56:00)
673
»
José Mela
1953
Folktandvården superflås
1229
50:41
(50:41)
674
»
Tobias Fransson
1993
Ahlsell Lag 12
1010
51:06
(56:21)
675
»
Kalle Löfroth
1980
Kalle och hans vänner
6271
51:15
(57:12)
676
»
Daniel Persson
1982
Epiroc Boomer S2
1148
51:46
(51:46)
677
»
Fredrik Lövsund
1983
Lövsund Technology AB
1734
51:53
(58:44)
678
»
Patrik Olsson
1966
Kalle och hans vänner
1286
52:48
(52:48)
679
»
Jimmy Åhl
1975
Team Raring
1789
52:54
(58:48)
680
»
Alf Eliasson
1957
Folktandvårdens protetikrunners
1233
52:57
(52:57)
681
»
Magnus Månviken
1978
Butikskonsult 2
1077
53:18
(1:01:27)
682
»
Tomas Särnholm
1972
Medicinsk teknik lag 3
1370
53:54
(1:00:54)
683
»
Christer Lindholm
1961
AT-Fritid Lag 3
1042
53:55
(1:00:10)
684
»
Fidan Pacolli
1989
Folktandvården Löständerna
1228
54:29
(1:01:45)
685
»
Lindsay Royston
1970
Epiroc Team SED
1202
54:46
(1:01:40)
686
»
Miroslaw Biszczak
1968
RS Serverdrift Lag 2
1452
54:58
(54:58)
687
»
Tomas Madell
1984
Koppartornet 1
1311
55:19
(55:19)
688
»
Arne Erlandsson
9999
Närkefrakt Lag 3
1399
55:23
(55:23)
689
»
Lars Bergenstråhle
1966
Team Holger 1
1566
55:42
(1:03:11)
690
»
Anders Lindblom
1964
Team Holger 1
1568
55:42
(1:03:11)
691
»
Fredrik Dahlberg
1989
Green Bullets
1241
56:09
(1:04:17)
692
»
Ali Dabboussi
1996
Barn & omsorg i Sverige AB
1054
57:19
(1:04:05)
693
»
Karim Talab
1999
Barn & omsorg i Sverige AB
1056
57:24
(1:04:10)
694
»
Jälki-ilmoittautuminen
3644
57:24
(1:05:30)
695
»
Karls Hoffner
1983
Nya Karlslundsskolan 1
1390
57:52
(57:52)
696
»
Ermin Kodzaga
1993
Epiroc LHD Hot Runners
1168
57:56
(1:06:27)
697
»
Paul Kasselia
1992
Epiroc LHD Hot Runners
1167
58:04
(1:06:13)
698
»
Christer Lundin
1958
Region örebro län - Dialysen Lindesberg
6700
58:05
(1:06:18)
699
»
Anton Kovalev
1992
Epiroc LHD Cool Runners
6166
58:11
(1:06:19)
700
»
Lasse Nilsson
1970
Certego
1094
58:32
(58:32)
701
»
Ronny Larsson
1953
Ahlstrom-Munksjö 3
1029
1:00:05
(1:00:05)
702
»
Gustav Fredriksson
1987
Ahlstrom-Munksjö 1
6012
1:00:07
(1:00:07)
703
»
Magnus Ryttmäster
1987
Team Visolit 3
1575
1:01:08
(1:01:08)
704
»
Bo Pettersson
1962
Ahlstrom-Munksjö 3
1028
1:01:26
(1:01:26)
705
»
Christian Pedersen
1962
Epiroc Run for Stefan 3
1182
1:03:10
(1:03:10)
706
»
Ludvig Wreth
1994
Lekebergs bästa 2
1345
1:03:22
(1:03:22)
707
»
Johan Hagsmo Hagsmo
1986
Lekebergs bästa 2
1344
1:03:23
(1:03:23)
708
»
Jälki-ilmoittautuminen
3234
1:03:50
(1:12:51)
709
»
Ulf Gunnarsson
1963
Cambrex 1
1087
1:04:07
(1:04:07)
710
»
Olle Kalat
1976
SOFINT
1516
1:04:27
(1:04:27)
711
»
Henrik Pettersson
1980
Coop Nora
1108
1:04:38
(1:04:38)
712
»
Kalle Hammarbäck
1981
Ramudden 2
1420
1:04:39
(1:04:39)
713
»
Mattias Ross
9999
KFM 3
1296
1:05:25
(1:05:25)
714
»
Marcus Ekerheim
9999
KFM 1
1291
1:05:51
(1:05:51)
715
»
Ulf Parszyk
1955
Kumlaby 7-9
1314
1:06:49
(1:06:49)
716
»
Henrik Lindh
1975
Kumlaby skola Lag 3
1316
1:06:55
(1:06:55)
717
»
Jonas Engwall
1967
Stödsystem
1528
1:07:24
(1:07:24)
718
»
Petter Ericsson
1975
Epiroc EVEN MORE
1156
1:08:22
(1:08:22)
719
»
Peter Larsson
1955
Tingsrätten 4
1587
1:08:41
(1:08:41)
720
»
Chuan Li
1984
Chematur 3
1098
1:09:10
(1:09:10)
721
»
Christian Lehmann Gisler
1958
Komvux 2
1303
1:10:01
(1:10:01)
722
»
Rekar Ali
1995
Patologen 1
1408
1:10:52
(1:10:52)
723
»
Thomas Johansson
1975
ÖBO Runners 3
1632
1:12:58
(1:12:58)
724
»
Azad Mohammadi
1982
Coolateralerna 3
1107
1:14:09
(1:14:09)
725
»
Mats Helgesson
1959
AT-Fritid Lag 5
1043
1218:35:12
(1218:35:12)
Page:
<
1
2
3
>