Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Kilkenny Board 10k Chmp 2021
Tuloksia
10k
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying
all 50
tuloksia
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
#
Netto
Brutto
1
»
Niall SHEEHAN
Gowran AC
M
1790
(34:51)
34:51
2
»
Dean ROWE
Gowran AC
M
1788
(35:07)
35:07
3
»
James MORRISSEY
Castlecomer AC
M
1717
(35:16)
35:17
4
»
James KELLY
Castlecomer AC
M
898
(35:22)
35:22
5
»
Luke MORGAN
St Senans AC
M
1827
(36:03)
36:03
6
»
Eamon O CONNOR
Kilkenny City Harriers
M
1799
(36:29)
36:29
7
»
Joey DUGGAN
St Josephs AC
M
1806
(36:29)
36:30
8
»
Johan MULLER
Gowran AC
M
1786
(37:21)
37:21
9
»
Brian SLATTERY
St Josephs AC
M
1821
(37:48)
37:48
10
»
Paul MORAN
Kilkenny City Harriers
M
1798
(37:52)
37:53
11
»
Denis O' SULLIVAN
Thomastown AC
M
1830
(38:07)
38:08
12
»
Paul DEEGAN
Gowran AC
M
1783
(38:16)
38:16
13
»
Michael RYAN
St Josephs AC
M
1820
(38:19)
38:21
14
»
John COADY
Gowran AC
M
1782
(38:43)
38:43
15
»
Darragh BUCKLEY
St Senans AC
M
1824
(39:39)
39:41
16
»
Paul DEMPSEY
Thomastown AC
M
1829
(39:47)
39:48
17
»
Darren EVANS
Gowran AC
M
1785
(40:25)
40:26
18
»
Colin BARRY
St Josephs AC
M
1803
(41:20)
41:24
19
»
David LANIGAN
St Josephs AC
M
1812
(41:24)
41:27
20
»
Johann DEWBERRY
Gowran AC
M
1784
(41:29)
41:30
21
»
Conor BOLGER
Castlecomer AC
M
890
(41:45)
41:47
22
»
Siobhan MCARDLE
Kilkenny City Harriers
F
1797
(42:51)
42:53
23
»
Jamie O'CONNOR
St Josephs AC
M
1818
(43:35)
43:37
24
»
Joe TRACEY
Gowran AC
M
1791
(43:42)
43:44
25
»
David O’BRIEN
Gowran AC
M
1787
(44:13)
44:16
26
»
Anne WATKINS
St Josephs AC
F
1822
(44:58)
45:01
27
»
Stephen OCONNOR
St Josephs AC
M
1816
(45:29)
45:32
28
»
Brian HARRIS
Kings River AC
M
1801
(45:34)
45:35
29
»
Mary MOLLOY
Kings River AC
F
1802
(45:44)
45:46
30
»
Orla CLEAR
Gowran AC
F
1781
(45:57)
46:01
31
»
Bill CARROLL
Thomastown AC
M
1828
(46:33)
46:36
32
»
John DEMPSEY
St Senans AC
M
1826
(46:37)
46:41
33
»
Enda GLENNON
Castlecomer AC
M
894
(46:41)
46:44
34
»
Ger CAMPION
Castlecomer AC
M
893
(47:21)
47:24
35
»
Breda HENNESSY
St Josephs AC
F
1808
(47:41)
47:45
36
»
Brian MULHALL
Castlecomer AC
M
1779
(49:13)
49:15
37
»
Eimear LYNG
St Josephs AC
F
1813
(49:23)
49:27
38
»
Matthew RYAN
Gowran AC
M
1789
(49:27)
49:33
39
»
Brian WILKINSON
St Josephs AC
M
1823
(50:42)
50:44
40
»
Paul KINSELLA
St Josephs AC
M
1809
(50:54)
50:57
41
»
Hanora OCONNOR
St Josephs AC
F
1817
(51:04)
51:04
42
»
Susan LANIGAN
St Josephs AC
F
1811
(52:05)
52:09
43
»
Jennifer FRISBY
Graigue-Ballycallan AC
F
1794
(52:20)
52:24
44
»
Maggiehelen O CONNOR
St Josephs AC
F
1815
(57:55)
57:55
45
»
Michael MALONE
Graigue-Ballycallan AC
M
1795
(58:14)
58:19
46
»
Denise DOYLE
St Josephs AC
F
1805
(58:28)
58:33
47
»
Susan BOLGER
St Josephs AC
F
1804
(58:42)
58:46
48
»
Katie KINSELLA
St Josephs AC
F
1810
(1:01:30)
1:01:34
49
»
Aisling DOYLE
Graigue-Ballycallan AC
F
1793
(1:01:44)
1:01:50
50
»
Patricia O'HALLORAN
Graigue-Ballycallan AC
F
1796
(1:05:14)
1:05:20