Svenska Sv   English En   Français Fr   Suomi Fi  
Yhteystiedot Racetimer

Joukkuetuloksia Finansloppet 2017

Finansloppet

Tuloslista on nettotulosten järjestyksen mukainen
Paikkakunta Joukkueen nimi Netto Brutto
1. Lokomotiv Skandia 40:51 (40:51)
Daniel Elinder 13:29 (13:29)
Henrik Jaensson 13:32 (13:32)
Andreas Hardeström 13:50 (13:50)
2. Risk för Livet 45:02 (45:02)
Martin Carlson 14:31 (14:31)
Jakob Carlsson 15:04 (15:04)
Anders-Erik Olsson 15:27 (15:27)
Kristina Blomberg 16:26 (16:26)
Sara Furestig 17:15 (17:15)
Peter Marell 17:53 (17:53)
Roger Lidberg 18:09 (20:08)
3. individuellt 45:05 (45:05)
Erik Adeler 14:18 (14:18)
Olle Linder 15:22 (15:22)
Dawid Myslinski 15:25 (15:25)
Martin Johannsen 15:34 (15:35)
Robin Westerlund 15:51 (15:52)
Eddie Palmgren 16:12 (18:14)
Johan Rosberg 16:19 (16:19)
Mikael Nyman 16:20 (20:24)
Ronnie Pettersson 16:28 (16:29)
Filip Forslund 16:42 (16:44)
Stefan Augustsson 16:56 (18:57)
Adam Bergström 17:05 (21:05)
Niklas Engdahl 17:12 (21:13)
Erik Östrand 17:12 (21:12)
Eric Gråhns 17:19 (19:23)
Erik Thunbom 17:28 (19:28)
Mattias Brandt 17:37 (19:43)
Fabian Segelström 17:55 (19:56)
Carl Jacobsson 18:05 (20:15)
Anna Leissner 18:15 (18:18)
Carl von Sivers 18:19 (20:23)
Louise Salwén 18:21 (20:21)
Oriel Robinsson 18:22 (20:25)
Ola Ohlin 18:25 (18:30)
Thomas Glimstedt 18:41 (22:39)
Carl Fredrik Tapper 18:51 (20:49)
Karl Åsbrink 18:54 (20:53)
Kristin Göransson 19:08 (21:12)
Bengt Ekström 19:21 (21:24)
Malin Bengtsson 19:36 (21:39)
Pär Aving 19:43 (21:51)
Lars T Andersson 19:46 (21:49)
Philip Hagenmalm 20:18 (24:34)
Karin Parmenstam 20:31 (22:34)
Philip Börjesson 20:38 (24:51)
Christian Avenäs 20:40 (24:52)
Josef Öst 20:47 (22:49)
Håkan Persson 20:55 (24:57)
Lisa Nordin 21:01 (25:16)
Katarina Forssen 21:04 (27:10)
Jim Andersson 21:17 (23:19)
Adnan Hadziosmanovic 21:19 (23:19)
Sofia Wahlander 21:21 (25:26)
Ida Fornander 21:21 (25:27)
Annika Gylling 21:34 (25:44)
Louise Alhinder 21:44 (25:46)
Peter Nilsson 21:46 (27:49)
Åsa Levin 21:58 (26:13)
Jessica Herland 22:07 (26:18)
Anna-Carin Erhlin 22:08 (26:09)
Karin Sjöberg 22:11 (26:16)
Ingela Olsson 22:15 (28:18)
Adrian Mehri 22:29 (26:35)
Michael Keller 22:32 (26:47)
Johan Krylborn 22:41 (26:53)
Linda Eriksson 22:43 (26:48)
Niklas Sandberg 22:44 (28:53)
Katarina Wiklund 22:46 (26:45)
Anton Mägi-Hurtig 22:47 (26:50)
Malin Cederlund 22:50 (26:49)
Theresia Lindström 22:54 (26:55)
Torbjörn Johansson 22:56 (29:04)
Magnus Arwidson 23:08 (29:07)
Fredrik Häggbom 23:11 (27:14)
Madelene Holmegård 23:12 (27:17)
Eva-Lotta Gustafsson 23:13 (27:21)
Johanna Qvist 23:21 (31:20)
Patricia Westholm 23:24 (29:24)
Elisabeth Stenberg 23:30 (27:38)
Göran Åhs 24:06 (28:16)
Stellan Thelin 24:08 (30:06)
Emma Falk 24:30 (30:38)
Susanne Bergh 24:35 (28:41)
Mauricio Blanco Usseglio 25:02 (31:08)
Eva Brämming 25:08 (31:08)
Birgitta Wictorin 25:30 (33:31)
Monica Malm 25:30 (33:31)
Annelie Engström 25:38 (31:44)
Karna Guldberg 25:51 (31:50)
Nermina Ljuta 26:04 (32:12)
Sara Herlitz 26:12 (30:24)
Magnus Cevung 26:24 (34:23)
Ulrika Juhlin 26:34 (30:33)
Kristiina Blomberg 26:39 (34:39)
Elinor Essman 26:45 (30:57)
Annika Hellgren 27:08 (33:09)
Emma Lindström 27:08 (33:09)
Liza Hansson 27:15 (31:21)
Birgitta Carlmark 28:12 (34:22)
Susanne Christensen 28:43 (34:42)
Helen Kramer 30:50 (38:50)
Bo Klemets 32:08 (40:06)
Megi Kereselidze 32:08 (40:07)
Aylin Erdal 32:13 (40:12)
Jacob Kramer 32:49 (40:49)
Anastasia Wihlner 32:53 (40:53)
Pernilla Falk 33:02 (39:04)
Ying Zhang 33:48 (41:50)
Elisabeth Hemgren 35:06 (43:11)
Sofia Aulin 35:06 (43:11)
Niklas Eriksson 36:07 (44:13)
Sandra Nordvall 36:35 (42:36)
Elisabeth Jansson 36:35 (42:36)
Mikael Fägerhall 37:23 (45:26)
Catharina Händler 37:29 (45:32)
Kerstin Eklund 41:22 (49:25)
Kristina Morén 41:28 (49:31)
4. Team Söderberg & Partners 45:28 (45:28)
Per Cöster 14:44 (14:44)
Marielle Ramel 14:50 (14:50)
Jesper Eirefelt 15:54 (15:54)
Kajsa Brundin 17:11 (17:11)
Mikael Ögren 17:55 (17:55)
5. Kidbrooke Advisory 45:34 (45:34)
Viktor Zetterquist 12:44 (12:44)
Dag Utterborn 16:06 (16:06)
Erik Sandberg 16:44 (16:44)
Edvard Sjögren 17:10 (17:10)
Ludvig Hällman 17:30 (19:31)
Mika Lindahl 18:37 (20:39)
Fredrik Davéus 21:30 (23:32)
Björn Bergstrand 23:05 (27:15)
6. Emric part of Tieto - Sprinters 46:40 (46:40)
Anders Hellner 13:22 (13:22)
Olof Dedering 16:10 (16:10)
Jonas Brännvall 17:08 (17:08)
Marie Sondell 17:47 (17:49)
7. FTF - facket för försäkring & finans 46:52 (46:55)
Mikael Engman 14:43 (14:43)
Jerry Hedanius 15:26 (15:26)
Anders Nilsson 16:43 (16:46)
Niclas Berthilsson 19:17 (23:16)
8. Utmanaren 47:03 (59:10)
Robert Höckerstrand 12:45 (12:45)
Jonny Vall 16:55 (22:56)
John Brunström 17:23 (23:29)
Marcus Eriksson 17:56 (23:57)
Helena Hård 19:16 (25:20)
Elin Holmgren 23:53 (29:57)
Per Hoffman 23:54 (29:57)
9. COELI - 2 STEG FÖRE 47:13 (47:16)
JAKOB PETTERSSON 15:04 (15:05)
Claes Lindholm 15:37 (15:38)
HENRIK ARFVIDSSON 16:32 (16:33)
KATJA NORDMAN 21:39 (25:47)
Emelie Laurin 24:34 (28:42)
10. Sirius International 1 47:23 (47:25)
Mårten Störtebecker 15:37 (15:37)
Anders Holm 15:48 (15:48)
Gabriel Baryawno 15:58 (16:00)
Mattias Rodhe 17:13 (21:15)
Daniel Grundberg 20:41 (24:43)
Jordan Ko 20:59 (23:01)
Jonathan Pollack 23:43 (29:53)
Paweena Surapolbhichet 30:53 (34:54)
11. Skandia Blackbirds 47:33 (47:36)
Aron Tesfaghebriel 15:09 (15:09)
Tomas Hällgren 16:12 (16:14)
David Stöckel 16:12 (16:13)
Hampus Jacobsson 16:15 (16:15)
12. Gäss we can 1 47:44 (47:44)
Hampus Orrskog 15:17 (15:17)
Martin Kihlberg 15:28 (15:28)
Katarina Carlén 16:59 (16:59)
Mats Sköldmark 17:25 (17:25)
Tomas Uddin 18:04 (20:04)
Malin Larsson 20:21 (24:29)
Malin Svedberg 20:23 (24:26)
Johan André 21:26 (23:32)
13. PwC - Run your business in compliance 47:45 (49:47)
Daniel Algotsson 15:06 (15:08)
Olle Åström 15:47 (15:50)
Henrik Klerfelt 16:52 (18:49)
Virginia Peix 17:55 (19:53)
Kristian Aronsson 18:33 (20:37)
Peter Nilsson 19:12 (21:11)
14. Hälsas Ess 47:46 (47:49)
Helena Karlsson 14:50 (14:50)
Tomas Mattsson 16:23 (16:24)
Ludvig Guste 16:33 (16:35)
Stefan Jamtlien 17:49 (19:48)
Lovisa Williamsson 18:40 (20:44)
Maria Wirhester 18:42 (20:46)
15. Zeb 1 47:48 (47:53)
Sebastian Müller 15:21 (15:22)
Bojan Kolak 15:44 (15:47)
Niklas Larsson 16:43 (16:44)
Markus Ahlgren 16:49 (16:51)
16. Aktieinvest Lag 1 47:57 (48:04)
Mikael Näslund 13:44 (13:44)
Tommie Ulvöy 16:55 (16:58)
Andreas Rågdahl 17:18 (17:22)
Daniel Röshoff 19:12 (19:16)
Amanda Lindgren 20:00 (20:04)
Matilda Ödhall 20:23 (22:27)
Camilla Sjöström 21:10 (23:17)
Therese Lundstedt 25:45 (29:59)
Anna Lagerberg 28:55 (34:57)
Ylva Degerfeldt 29:42 (35:47)
17. Finanskompetens 47:58 (48:01)
Jonas Gretzer 14:56 (14:56)
Mathias Söderström 16:17 (16:18)
Olle Hernell 16:45 (16:47)
Rasmus Melander 17:12 (17:15)
Henrik Andersson 19:34 (21:40)
Sofie Larsson 20:18 (20:25)
18. SBAB 4 48:06 (50:15)
Karl Fock 14:44 (14:44)
Simon Simonsson 15:55 (15:59)
Jakob Höllerbauer 17:27 (19:32)
Pierre Glysing 20:01 (24:00)
Ikon Hedefalk 20:53 (24:59)
19. SEB Flås 48:18 (48:19)
Martin Carell 15:28 (15:28)
Oskar Brattfeldt 16:01 (16:02)
Jan Albinsson 16:49 (16:49)
Catharina berg 19:43 (19:44)
Eva Forslund 21:00 (21:01)
20. Skandikon 1 49:03 (55:16)
Oskar Wallén 13:39 (13:39)
Jonatan Chauca 16:40 (18:45)
Carolina Eriksson 18:44 (22:52)
Daniel Levander 19:47 (23:56)
Mia O’Connor 20:43 (24:52)
21. Solidar 49:07 (49:18)
Peter Karppi 15:38 (15:42)
Peter Appelgren 16:31 (16:34)
Max Egger 16:58 (17:02)
Martin Gradin 17:36 (17:40)
Daniel Lind 18:08 (18:13)
Hannah Wrangel 21:53 (27:52)
Pernilla Sollerhed 24:23 (30:21)
22. Team Lill-Jan 49:14 (49:16)
Joakim Ytterberg 16:08 (16:09)
Martin Lundin 16:23 (16:23)
Anders Eckerwall 16:43 (16:44)
23. Bliwa Livförsäkring 49:27 (49:32)
Andreas Summersea 15:38 (15:38)
Jacob Holm 16:24 (16:27)
Johan Gunarsson 17:25 (17:27)
Ulrik Söderman 21:29 (25:39)
Annica Hägbom 21:35 (27:32)
Linda Grönberg 22:21 (26:31)
Jessica Ingeson 23:27 (27:36)
Sara Blomqvist 23:37 (29:35)
Ann-Katrine Ekman 26:14 (32:12)
24. Avanza 49:50 (54:00)
Patrik Stenberg 13:54 (13:54)
Christopher Cedernaes 17:40 (17:47)
Jonatan Jonsson 18:16 (22:19)
25. SI Consulting team 2 50:01 (52:08)
Carl  Månsson 15:05 (15:05)
Eric Claesson 16:41 (18:46)
Karolina  Lind 18:15 (18:17)
Caroline  Pettersson 19:07 (21:11)
Michael  Proszynski 20:42 (22:48)
Joachim  Widd 35:00 (43:04)
26. Springer själv 51:58 (58:02)
Tobias Karlsson 16:29 (16:35)
Christian Guggenheim 17:43 (19:42)
Dag Åström 17:46 (21:45)
Louise Myllylä 18:40 (22:41)
Andreas Nilsson 18:52 (22:52)
Anders Kongstad 19:02 (23:02)
Anton Larsson 20:58 (25:03)
Christel Bäckman 21:00 (22:59)
Ilona Issa 21:15 (23:14)
Julia Sahlin 26:48 (30:53)
27. Quesada runners 52:01 (58:19)
Fredrik Lans 17:12 (19:18)
Olle Henning 17:15 (19:21)
Peter Nelson 17:34 (19:40)
Lisa Johansson 17:54 (20:00)
Mårten Möller 17:54 (20:01)
Charlotta Magnusson 24:02 (26:10)
Per Molin 28:58 (31:06)
28. Kvalificerade inköpare 2016 52:06 (56:15)
Andreas Degerfeldt 16:16 (16:19)
Hooshyar Afzalan 17:22 (19:25)
Daniel Rafii 18:28 (20:31)
Rebecca Sahlén 25:45 (29:54)
Linn Rosborg 25:48 (29:58)
29. FCG 52:36 (56:50)
Daniel Hemselius 15:30 (15:30)
Joel Nisses 17:52 (17:54)
Dennis Lindholm 19:14 (23:26)
Linnea Franzen Magnusson 19:27 (23:39)
Anna Flodby 19:27 (23:39)
Emma Värbrand 19:34 (23:45)
Hanna Magnusson 21:38 (25:50)
30. SBAB 2 52:42 (58:42)
Stefan Haag 14:47 (14:47)
Charlotte Åsberg 18:54 (22:52)
Simon Leonardsson 19:01 (21:03)
Michael Sparreskog 22:50 (24:55)
31. applicon 52:42 (59:09)
Matts Andersson 16:33 (18:41)
Andreas Gunnarsson 17:53 (20:04)
Joakim Hellerström 18:16 (20:24)
Lars Samuelsson 20:33 (22:40)
Tomas Wikström 20:47 (22:54)
Mattias Björnerstedt 22:35 (24:44)
Johann Metlik 22:56 (25:04)
Cecilia Rappe 34:36 (34:36)
32. Avanzas Zeroes 52:43 (1:03:09)
Robert Ingemarsson 15:25 (15:42)
Petter Söderlund 17:29 (21:33)
Andreas Östlund 19:49 (25:54)
Alexander Boman 20:03 (26:09)
Lukas Cederholm 20:13 (26:18)
33. FG COINS 2 52:48 (1:04:45)
Niclas Ivarsson 15:42 (15:42)
Saman Jabbari 18:24 (24:22)
Marcus Secund 18:42 (24:41)
Per Rinman 20:04 (24:08)
Yvette Reicke 23:50 (29:50)
Heidi Stjerna 27:19 (31:34)
Magnus Klasell 38:25 (44:25)
34. Anmälda - singel 53:07 (57:17)
Marcus Modigh 17:01 (17:04)
Måns Hulterström 17:14 (17:17)
Willy Lindbom 18:52 (22:56)
Jenny Hedblom 19:10 (23:12)
Fredrik Bergström 19:12 (21:13)
Björn Eriksson 20:28 (22:32)
Robbin Robbin Lindersson 20:50 (26:56)
Annette Sjöström 21:44 (25:50)
Emma Macias Roth 21:48 (27:55)
Kristina Olsson 23:36 (27:38)
Suzanne Burdén 23:37 (27:38)
Emma Abrahamsson 24:05 (28:12)
Carola Olund 24:57 (31:04)
Helena Dalered 25:07 (29:13)
Jeanette Lundgren 28:19 (32:26)
Anna Frostfeldt 28:33 (32:41)
Fredrik Kinnerström 28:47 (34:54)
Katarina Henning 35:37 (43:42)
Lotta Holmberg 35:43 (43:48)
Yvonne Sjöberg 39:10 (47:13)
35. Laika 53:23 (59:32)
Magnus Sundström 16:52 (16:53)
Petter Körnemark 17:32 (19:32)
Mårten Svanberg 18:59 (23:07)
Pär Krause 20:35 (24:44)
Henrik Norberg 20:40 (24:49)
Katarina Stenborg 29:48 (33:59)
36. SBAB 3 53:55 (59:58)
Nila Rydberg 15:51 (15:51)
Deniz Güler 17:45 (19:49)
Max Waldén 20:19 (24:18)
Johanna Eriksson 22:48 (26:54)
Annika Karlsson 24:08 (30:12)
Ylva Hunter 24:39 (30:44)
37. Coeli - Steget före 53:58 (59:51)
Fredrik Bühring 17:16 (19:14)
Niklas Wahlstedt 18:21 (20:18)
Erik Bäckström 18:21 (20:19)
David Ramsell 20:40 (22:42)
Asim Baig 20:45 (22:48)
Caroline Kohlén 20:57 (23:00)
38. FO Runners 54:05 (1:00:05)
Johan Vögeli 16:18 (18:17)
Sergei Blomqvist 18:33 (20:33)
Peter Samuelsson 19:14 (21:15)
Sara Silver Örman 19:40 (23:38)
Stefan Tiveman 22:02 (24:02)
Malin Ekman 22:35 (26:33)
Eva Lena Nylander 26:11 (30:10)
Malin Wallmander 38:00 (38:00)
Björn Möller 38:00 (38:00)
Nicole Hartmann 38:03 (38:03)
39. Team FrontView 54:08 (56:17)
Oscar Alvarsson 16:22 (16:25)
Per Högberg 18:29 (18:33)
Åsa Köhler 19:17 (21:19)
Tanja Holm 21:09 (23:11)
Susanne Bäckman 21:40 (23:42)
Susanne Ringbom 21:50 (26:03)
Marika Lilja 39:02 (47:04)
40. Team ReView 54:16 (1:00:25)
Robert Beck 16:45 (16:48)
Marcus Fogelkvist 18:41 (22:47)
Jörgen Prawitz 18:50 (20:50)
Sofia Norsebäck 21:59 (26:05)
41. Tieto FSBC 1 54:17 (1:00:19)
Johan Kolm 15:57 (15:58)
David Larsson 16:44 (16:47)
Annika Jensen 21:36 (27:34)
Madeleine Gillberg 26:56 (31:10)
42. SevenDay lag 2 54:22 (58:37)
Johannes Larsson 16:53 (16:56)
Christopher Andersson 18:17 (20:23)
Sivonne Wahlsten 19:12 (21:18)
Cecilia Öhman 34:59 (43:04)
43. Skandia Accounting - Where Everybody Counts 54:34 (1:00:49)
Pontus Dyrefors 15:23 (15:23)
Aleksandar Kovacevic 17:28 (19:33)
Sofie Rosman 21:43 (25:53)
Kerstin Wedin 24:11 (28:20)
Pia Penttinen 30:43 (38:43)
Vibeke Bergfeldt 48:31 (56:34)
44. Team: Alla troll ska med 54:35 (58:44)
Björn Ragnarsson 14:56 (14:56)
Roland Bjurström 17:56 (20:00)
Malin Åkerlund 21:43 (23:48)
Richard Richard Johnson 21:51 (25:53)
Stefan Jareman 24:00 (32:04)
Åsa Nelander 24:24 (28:25)
Fredrik Krüger 26:29 (30:31)
Elin Sannsell 26:56 (30:57)
Kristian Lagerfeldt 28:27 (36:31)
Bengt Bengt  Rönnqvist 28:47 (34:54)
45. Snedseglarna 54:48 (1:00:46)
Helena Wiström 17:54 (19:53)
Leif Näsberg 18:21 (20:20)
Michael Hübinette 18:33 (20:33)
Hanna Wiström 20:16 (22:16)
Johan Österman 21:37 (25:38)
46. Team Quesada 54:59 (1:01:18)
Viktor Sandström 15:59 (18:04)
Charlotte Dufva 18:26 (20:34)
Jan Kleist 20:34 (22:40)
Ellen Brantberg 23:23 (25:29)
Susanna Stjernström 24:13 (26:21)
47. Konsumenternas 55:02 (1:03:05)
Kristian Ramirez 17:01 (21:02)
Stefan Thelenius 17:04 (17:04)
Peter Stark 20:57 (24:59)
Bo Hesselgren 21:04 (25:04)
Suneta Ogbay 24:14 (28:14)
Cecilia Blomqvist 24:15 (30:25)
Kicki Westerståhl 25:58 (31:57)
48. Team PreView 55:08 (1:01:19)
Anette Hesselroth 16:47 (16:50)
Tobias Wikström 18:50 (20:52)
Hanna Eriksson 19:31 (23:37)
Börje Sannemalm 20:40 (20:45)
Johan Sundfors 21:15 (25:28)
Tomas Boding 25:21 (31:20)
Sunana Singh 26:56 (31:07)
49. TUNDRA DREAM TEAM 55:49 (1:01:50)
Mathias Althoff 18:03 (20:03)
Mattias Martinsson 18:15 (20:15)
Mats-Olof Engarås 19:31 (21:32)
Jennie Ahren 21:52 (23:53)
50. INVE 1 56:01 (1:02:04)
Henrik Gustafsson 17:16 (19:17)
Johan Forssell 18:33 (20:34)
Helena Saxon 20:12 (22:13)
51. Itello Max 56:03 (1:04:01)
Erik Jakobsson 16:03 (16:03)
Per Fahlén 18:36 (22:34)
Johan Modig 21:24 (25:24)
Gitte Belander 25:05 (29:12)
52. Det Franska Alternativet 56:18 (1:00:20)
Jonas Böös 17:15 (17:19)
Martin Dahllöf 19:28 (21:27)
Roger Konstenius 19:35 (21:34)
Natalija Acimovic 20:58 (22:57)
Jenny Aras 21:47 (23:47)
Danijela Spasic 26:04 (28:04)
Linda Ericsson 26:12 (28:13)
Sebatian Lagerroos 26:13 (28:12)
53. INVE 2 56:19 (1:08:22)
Jenny Rydingstam 17:08 (21:09)
Christer Ahlquist 18:16 (22:17)
Helena Palmér 20:55 (24:56)
Jill Lagerquist 21:46 (25:47)
Åsa Schelin 22:39 (26:40)
54. RunForIT 56:27 (1:04:26)
Robert Ström 17:02 (19:00)
Fredrik von Walden 18:58 (20:57)
Staffan Olofsson 20:27 (24:29)
Johan Caracolias 20:29 (22:30)
55. Hälsas Höjdare 56:35 (1:04:53)
Johannes Ekström 15:06 (15:06)
Susanne Sundh 20:29 (24:40)
Sanna Malm 21:00 (25:07)
Mats Väcklén 26:50 (26:52)
56. Thug Life 2 56:44 (1:09:01)
Martin Lindfors 18:03 (22:09)
Ludvig Pucek 19:15 (23:18)
Wilhelm Cronholm 19:26 (23:34)
Magnus Thalén 20:52 (24:56)
Daniel Isaksson 22:11 (26:15)
Lena Norberg Eriksson 23:42 (29:43)
57. Gäss we can 3 57:02 (1:07:20)
Isac Winell 18:04 (20:13)
Daniel Wahlström 18:22 (22:27)
Susanna Olsson 20:36 (24:40)
Linda Esberg 21:17 (23:14)
Colette Li 22:04 (26:12)
Annika Lindström 23:25 (27:31)
Tina Lindegren 25:52 (30:00)
58. Fondkollen 57:23 (1:05:36)
Fredrik Pettersson 16:25 (16:27)
Fredrik Hård 20:25 (24:37)
Johanna Kull 20:33 (24:32)
Helene Wall 25:53 (31:59)
Eva Reimers 26:30 (32:36)
Lena Falk 28:11 (34:17)
59. Vd-Stabens Sportfunktion 1 57:28 (1:05:28)
Hans-Edward Gennow 17:54 (19:54)
Peter Berggren 19:40 (21:41)
Dan Nedergård 19:54 (23:53)
Emily Almhagen 22:19 (26:26)
Charlotta Carlberg 24:14 (28:24)
60. Run about 57:35 (1:07:51)
Therese Häggeborg 17:34 (19:37)
Magnus Johansson 18:56 (23:03)
Madeleine Brink Jonsson 21:05 (25:11)
Lena Lindgren 48:37 (56:40)
61. Euler Hermes Risk and commercial 57:37 (1:05:45)
Mikael Gustafsson 16:48 (16:48)
Mikael Pettersson 20:09 (24:12)
Henrik Sandgren 20:40 (24:45)
Malin Johansson 21:51 (23:55)
Anna Yttergren 22:51 (26:57)
Mikael Magnusson 26:22 (30:29)
62. WIRAYA 57:41 (1:05:45)
Patrick Radise 17:24 (17:29)
Sophia Gustafsson 18:49 (22:49)
Maria Lejonstad 21:28 (25:27)
63. Sirius All Stars 57:44 (1:05:41)
Hanna Svensson 17:26 (19:23)
Marina Selin 19:30 (21:28)
Lisa Ljunggren 20:48 (24:50)
Madeleine Gyllström 22:04 (26:05)
Rosita Öhman Qvist 23:23 (27:23)
64. Vd-Stabens Sportfunktion 3 57:45 (1:01:49)
Jesper Thornberg 16:30 (18:32)
Kristin Evensson 19:05 (19:05)
Patrik Johansson 22:10 (24:12)
65. Skandia HR - Känn Pulsen 57:51 (1:04:02)
Isabella Hellman 17:37 (17:40)
Andreas Blom 17:59 (19:58)
Thomas Zedendahl 22:15 (26:24)
Charlotte Hallin 22:58 (29:01)
Marie Ågren 23:25 (29:28)
66. NGM Börsen 58:03 (1:10:44)
Henrik Bergström 17:22 (21:36)
Michael Kjellander 19:14 (23:29)
Martin Polivka 21:27 (25:39)
Simon Soner 22:43 (26:57)
Fredrika Bergh 22:45 (26:57)
Mia Carlsson Barsk 23:57 (28:11)
Rania Ekberg 29:41 (33:52)
Olivia Torstensson 29:42 (33:52)
67. Sergel Team 3 58:37 (1:09:07)
Pontus Neander 18:20 (20:22)
Niklas van der Schoot 19:53 (24:06)
Lars Eriksson 20:24 (24:39)
Lars Argelius 20:43 (24:57)
Rickard Brolin 24:52 (32:50)
Rasmus Bäcklund 25:18 (31:19)
Veronica Petersson 26:59 (33:01)
68. Gäss we can 2 58:41 (1:08:59)
Joakim Fyhn 17:41 (19:50)
Claes Fransson 19:22 (23:27)
Madeleine Järsjö 21:38 (25:42)
Åke Källström 23:06 (27:16)
Veronica Höglund 24:16 (28:26)
Sophie Goossens 25:05 (29:13)
Ida Kalm 26:33 (30:41)
Lina Eriksson 29:57 (34:07)
69. Hälsas OMG 58:41 (1:04:45)
Thomas Abrahamsson 16:17 (18:15)
Kristina Ström Olsson 21:12 (23:15)
Lena Lagerberg 21:12 (23:15)
Jessica Boström 25:07 (29:21)
Patricia Mieres 26:16 (30:26)
70. SBAB 1 59:10 (1:07:13)
Kiki Solender 18:08 (18:12)
Emma Eckerbom 19:43 (23:43)
Karin Hellgren 21:19 (25:18)
Annika Nyberg 24:54 (30:57)
Malin Nilsson 26:48 (32:52)
Nina Larsen 26:48 (32:52)
71. MFEX 59:17 (1:17:24)
Gabriel Bider 18:49 (24:51)
Nicolina Rosendal 20:13 (26:14)
Sirahei Panasiuk 20:15 (26:19)
Clement Joye 20:40 (26:42)
Fernando Comas Ahumada 22:43 (28:46)
Martina Sundberg 23:51 (29:52)
Arpine Avakian 27:05 (33:07)
72. PATRICIA 59:24 (1:01:28)
Louise Kores 16:54 (16:54)
Anette Wilton 18:31 (18:32)
Petra Bowring 23:59 (26:02)
73. SevenDay lag 1 59:59 (1:06:14)
Elias Tinfors 16:28 (16:32)
Daniel Drugge 20:19 (22:25)
Cecilia Jakobsson 23:12 (27:17)
Jaana Andersson 29:30 (37:33)
74. Team FMK 1:00:03 (1:14:08)
Fredrik Tamm 18:50 (22:52)
Mats Edlund 20:01 (26:02)
Camilla Algeroth von Thiele 21:12 (25:14)
Christian Sandell 21:44 (25:45)
Sandra Madstedt 21:54 (25:57)
Tobias Trunehag 22:09 (26:12)
Kevin Helly 26:56 (33:01)
Lisa Ryrholm 29:14 (37:15)
Marie Hosinsky 30:47 (38:48)
Elias Nilsson 30:47 (38:49)
75. Tieto FSBC 2 1:00:04 (1:08:31)
Mats Enqvist 16:04 (16:05)
Olle Dahlin 21:00 (25:13)
Anna Sandberg 23:00 (27:13)
Marie Nygren 24:54 (30:51)
Katarina Ribbing Lindgren 25:01 (30:59)
76. Alecta 1:00:18 (1:12:18)
Roman Kordylewski 17:57 (21:57)
Susanne Hagbard 19:43 (23:43)
Karin Andersson 22:38 (26:38)
77. FG COINS 1 1:00:18 (1:12:16)
Peter Hammaréus 17:02 (17:03)
Tommy Hoffman 20:13 (26:11)
Sara Forslin 23:03 (29:02)
Mattias Glassel 24:38 (30:38)
78. Team CoreView 1:00:19 (1:06:28)
Hans Melin 18:04 (18:07)
Henrik Elmström 20:44 (24:48)
Anna Henriksson 21:31 (23:33)
Rebecca Tennio 22:49 (27:05)
Maria Norss 25:54 (31:54)
Anna Mattsson Hed 26:36 (30:49)
Kristina Lindgren 39:08 (47:10)
79. CM1 1:00:24 (1:06:35)
Kajsa Nyström 18:20 (18:20)
Johan Widros 20:48 (24:52)
Helena Lindén 21:16 (23:23)
Per Johansson 22:48 (28:51)
Magnus Hjärne 24:39 (30:42)
80. Aktieinvest Lag 2 1:00:44 (1:06:56)
Martin Svedberger 19:57 (22:02)
Thomas Rydqvist 20:15 (22:19)
Stephanie Matti 20:32 (22:35)
Greta Ek 23:16 (27:25)
Karin Ekström 25:23 (31:25)
Anna Bergström 30:56 (37:00)
Anna-Karin Krantz 33:50 (38:05)
81. Skandia Mainframers 1 1:01:09 (1:07:24)
Fredrik Sundin 17:16 (17:19)
Matias Hallgren 18:24 (18:27)
Jenny Smith 25:29 (31:38)
Agneta Rosengren-Björkvall 25:38 (31:46)
Maud Vinnå 31:53 (38:03)
Lillemor Bengtsson 31:59 (38:07)
82. Vd-Stabens Sportfunktion 2 1:01:52 (1:09:56)
Stina Åkerlind 19:07 (21:09)
Magnus Vesterlund 20:29 (24:28)
Anders Andersson 22:16 (24:19)
83. SI Consulting team 1 1:02:30 (1:14:51)
Aleksandar Paranos 20:06 (24:13)
Carl  Kuylenstierna 20:44 (24:51)
Maria  Äng 21:40 (25:47)
Louise  Klefvenberg 34:51 (42:55)
Elinore  Gustafsson 34:51 (42:56)
Anders  Nilsson 34:52 (42:56)
84. Emric part of Tieto - Stars 1:02:50 (1:14:57)
Sten Henstrom 19:37 (23:36)
Camilla Holmgren 20:45 (24:54)
Carl Floden 22:28 (26:27)
85. Skandia Mainframers 2 1:02:53 (1:13:18)
Ville Salomäki 16:56 (17:01)
Anders Törnblom 22:48 (26:58)
Metin Arslan 23:09 (29:19)
Lena Mollberg 28:41 (34:49)
Annika Hansson 30:41 (38:41)
86. Thug Life 1 1:03:16 (1:15:33)
Pia Hild Laskowski 19:54 (23:58)
Carl-Henrik Lindkvist 20:56 (25:03)
Linnea Persson 22:26 (26:32)
Ksenia Chechet 23:20 (27:23)
Sandy Lahdo 23:36 (29:37)
87. Euler Hermes - Eliten 1:03:17 (1:15:25)
Andreas Gurner 19:46 (23:48)
Anna Stenman 21:03 (25:06)
Giovanni Tacchi 22:28 (26:31)
88. Zebra 1:03:28 (1:15:55)
Jamie Stasch 18:58 (23:05)
Emelie Wendelstam 22:00 (26:09)
Rasmus Sundqvist 22:30 (26:41)
Simon Måssebäck 23:19 (27:30)
89. Team Tottie 1:03:30 (1:21:30)
Robert Rydbrand 19:30 (25:29)
Sven Axelsson 20:21 (26:21)
Magnus Holmberg 23:39 (29:40)
Kristina Dorm 24:36 (30:38)
Cecilia Lidström 26:48 (32:50)
Annely Cekredzi 26:51 (32:50)
Torbjörn Callvik 27:01 (33:03)
Kristina Unger 28:27 (34:27)
Eva Björsbo 35:37 (41:38)
Karin Hallberg 35:38 (41:39)
90. Zeb Roadrunners 1:03:45 (1:20:00)
Ulla Karasek 20:02 (24:11)
Didier Gautier-Nzakimuena 20:50 (26:53)
Robin Skoglund 22:53 (28:56)
Sofie Andersson 24:19 (30:22)
Andrea Österlind 25:39 (31:43)
Ylva Persson 26:53 (32:55)
91. Team Tornmarker 1:03:54 (1:14:25)
Maria Tornmarker 18:05 (20:03)
Peter Lundvall 20:07 (24:23)
Cecilia Martin 25:42 (29:59)
Maria Lundmark 27:23 (31:39)
92. SevenDay lag 3 1:04:08 (1:16:15)
Niklas Pettersson 16:43 (16:46)
Linnea Jatko 21:47 (27:49)
Ina Einars 25:38 (31:40)
93. Team: The Finn Crisp´s 1:05:01 (1:17:21)
Caroline Hartung 19:16 (21:19)
Charlotte Ivert 22:17 (26:26)
Arja Arja Kivinen Hjert 23:28 (29:36)
Esther Blanco 31:32 (37:40)
Louise Lagerfeldt 34:22 (42:26)
94. Corporate Events 1:05:50 (1:24:01)
Sandra Olander 21:36 (27:41)
Elisabeth Thörnsten 21:54 (27:56)
Sara Larsson 22:20 (28:24)
Ellinor Eklöf 27:25 (33:30)
95. Hannover Re 1:06:43 (1:18:43)
Erika Eliasson 19:54 (21:57)
Gunilla Strandberg 20:12 (24:12)
Victoria Weidersjö 26:37 (32:34)
96. Running out of money 1:06:49 (1:18:52)
Henrik Westberg 18:36 (22:35)
Robert Nordström 20:52 (24:50)
Lena Shaw 27:21 (31:27)
97. Swedbank Super Recruiters 1:08:11 (1:18:24)
Markus Lindberg 18:32 (20:36)
Helga Svensson 22:46 (24:50)
Cecilia Lindqvist 26:53 (32:58)
Camilla Engberg 27:11 (33:16)
Annika Lindblom 28:50 (34:53)
Stefania Winroth 29:17 (35:21)
Louise Hero 29:19 (35:22)
98. WE 1:08:31 (1:16:41)
Maria Zeterlund Gustafsson 21:52 (23:58)
Anders Blomgren 23:14 (29:18)
Janette Blomgren 23:25 (23:25)
99. Euler Hermes Finance 1:08:35 (1:22:44)
Isak Pettersen 18:46 (22:48)
Christina Eriksson 23:22 (27:25)
Mailis Heinonen 26:27 (32:31)
Taina Freytag 26:38 (32:41)
Cyrille Lafitte Sailhan 27:07 (31:10)
Rebecka Avellán-Hultman 30:57 (37:00)
Sara Nilsson 32:02 (36:09)
100. Talents of Sweden 1:09:11 (1:33:11)
Emma Book 21:57 (29:55)
Marcus Ström 23:36 (31:39)
Ulf Dahlström 23:38 (31:37)
Martin Eriksson 23:55 (31:57)
Andreas Alexander 26:57 (34:58)
Claudia Ceke 27:53 (35:51)
Veronica Camaj 27:53 (35:51)
101. Fast & fabulous 1:09:41 (1:28:06)
Ingrid Ohlsson 22:28 (28:37)
Teija Andersson 23:21 (29:29)
Kerstin Lilja 23:52 (30:00)
Eva-Marie Åkerman 24:17 (30:26)
Ingela Christenson Jonsson  33:43 (39:52)
102. Tyresölöparna 1:09:54 (1:24:07)
Carolin Nyrell 19:48 (21:50)
Kjell Andersson 24:57 (31:03)
Marika Almgren 25:09 (31:14)
Malin Skärbäck 25:37 (29:48)
Ulrika Lundgren 25:48 (31:55)
Maria Grahn 26:09 (32:15)
Gun Lange 29:59 (36:04)
103. Team Karin 1:10:14 (1:18:48)
Anna Strand 17:31 (17:31)
Marika Nordström 26:05 (30:22)
Marie Karlsson 26:38 (30:55)
Malin Langely 27:24 (31:35)
Sofia Mattsson 30:31 (34:38)
Karin Lennström 31:29 (35:47)
Irene Schmid 35:15 (43:20)
Monica Hultin 35:16 (43:21)
104. Aktieinvest Lag 3 1:10:18 (1:16:35)
Stina Larsson 21:04 (23:10)
Jerry Flink 23:42 (25:47)
Anna Ljung 25:32 (27:38)
Lotta Demmers 33:49 (38:05)
105. Garantitiden 1:10:22 (1:22:56)
Meriem Khechini 21:53 (26:04)
Anna Lindberg 23:32 (27:44)
Kerstin Fagerstedt 24:57 (29:08)
Maria Lundgren 27:18 (33:24)
106. Sveriges Enda Bank 1:11:09 (1:25:21)
Per Harryson 22:02 (24:04)
Jacob Lindblad 24:22 (30:27)
Henrik Wahlberg 24:45 (30:50)
Maria Hedman 27:11 (33:16)
107. Gäss we can 4 1:11:11 (1:23:26)
Ann Wilén 21:02 (25:06)
Catharina Åbjörnsson Lindgren 21:28 (25:32)
Madelene Westin Brahn 28:41 (32:48)
Sara Mojeri Dahl 31:59 (39:59)
Åsa Fagerlind 37:47 (45:48)
Annelie von Dahn 37:48 (45:48)
Anni Jonsson Juho 37:53 (45:53)
108. Finansförbundet Runners 1:12:07 (1:34:19)
Monica Malmsten 23:17 (31:18)
Linnea Magro 23:20 (31:21)
Henrik Cronier 25:30 (31:40)
Jacob Broström 29:28 (37:29)
Anne Karin Hjortland 35:23 (43:23)
109. Elgarna 1:12:19 (1:36:21)
Christina Dahl 23:06 (31:06)
Maria Hagström 24:13 (32:14)
Nils Liljeberg 25:00 (33:01)
110. Team Jesper 1:14:34 (1:30:43)
Zaid Behnam 19:32 (23:34)
Jesper Merbom 23:26 (27:29)
Sofia Engström 31:36 (39:40)
111. Emric part of Tieto - Runners 1:15:37 (1:34:00)
Mohammad Ali 20:38 (26:46)
Edwin Putra 24:52 (31:00)
Karin Eriksson 30:07 (36:14)
112. Team Ulrika 1:16:01 (1:28:54)
Madeleine Madeleine Bader 23:46 (28:02)
Ola Lovekrans 24:16 (28:34)
Lisa Lisa Hosk 27:59 (32:18)
113. A.B.S. Global Factoring 1:19:13 (1:43:09)
Charlotta Sylvan 26:23 (34:21)
Trond Dale 26:24 (34:22)
Hanna Blockstrand 26:26 (34:26)
114. @ Work Stockholm 1:26:55 (1:39:09)
Selma Dedic 24:52 (28:56)
Susanne Magnusson 28:01 (32:06)
Camilla Brunnäs 34:02 (38:07)