Svenska
English
Français
Suomi
Coordonnées Racetimer
Les résultats du Blodomloppet Örebro 2019
Résultats
Damer 5 km
La liste résultat est ordonné par les résultats nets
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying results
1001 - 1146
of
1146
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
>
Pl.
Nom
N.Licence
Club/Ville/Pays
#
Net
Gross
1001
»
Camilla Sånebo
1976
Cambrex 1
3155
50:52
(56:56)
1002
»
Maria Roseen
1964
Oak
3700
50:56
(58:42)
1003
»
Emilia Fazakas
1971
Lillåarna
3576
51:11
(58:52)
1004
»
Sandra Jarleskog
1956
Lillåarna
3578
51:12
(58:54)
1005
»
Pernilla Ellting
1972
Kalle och hans vänner
3463
51:17
(57:14)
1006
»
Majken Edvardsson
1984
SMERK
8259
51:29
(51:29)
1007
»
Ulla-Britt Johansson
1954
Persson Innov.
3714
51:38
(57:51)
1008
»
Linnea Runhede
1983
Lövsund Technology AB
20371
51:53
(58:44)
1009
»
Anette Dahlkvist
1961
Capio Läkargruppen 7
3184
52:06
(52:06)
1010
»
Marie Landell
9999
KFM 2
3470
52:07
(52:07)
1011
»
Carola Karlsson
1966
Team Mesoft
3986
52:31
(52:31)
1012
»
Malin Kaliff
1985
Mikro 1
3628
52:35
(58:29)
1013
»
Alvida Qvick
1989
Mikro 1
3629
52:39
(58:34)
1014
»
Ronza Hadad
1984
Mikro 1
3627
52:40
(58:34)
1015
»
Anonymous
Anonymous
3457
52:41
(1:00:55)
1016
»
Anna Fagerström
1980
Mikro 1
3626
52:42
(58:36)
1017
»
Cecilia Lindström Lindström
1981
Lekebergs bästa
3562
52:55
(59:13)
1018
»
Theres Norberg
1983
Team Raring
20350
52:56
(58:49)
1019
»
Ann-Mari Lindberg
1966
Suzuki Garphyttan 2
3916
53:15
(1:00:36)
1020
»
Linda Asker
1970
Suzuki Garphyttan 3
3917
53:17
(1:00:38)
1021
»
Jenny Loo Löfquist
1970
Butikskonsult 5
3146
53:23
(1:01:33)
1022
»
Susanne Pettersson
1963
Butikskonsult 5
3147
53:24
(1:01:33)
1023
»
Sandra Persson
1975
Butikskonsult 4
3144
53:24
(1:01:33)
1024
»
Elisabeth Sjögren
1974
IF Metall
3424
53:53
(59:37)
1025
»
Caroline Holmstedt
1979
IF Metall 1
3426
53:58
(59:43)
1026
»
Andrea Näsholm
1959
Folktandvården Löständerna
3331
53:58
(1:03:55)
1027
»
Camilla Bromsjö
1974
Skanska 5
3863
54:19
(1:02:42)
1028
»
Merjem Hanna
1976
-
4195
54:23
(59:29)
1029
»
Bettie Popovska
1970
Epiroc Team SED
3286
54:46
(1:01:40)
1030
»
Pernilla Frimodig
1966
Mondi 1
3640
54:48
(1:02:50)
1031
»
Malin Ledstam
1972
Kumlaby Hög
3506
55:09
(1:03:23)
1032
»
Anita Karlsson
1949
Lag Brina
3540
55:13
(55:13)
1033
»
Johanna Larsson
1993
Kumlaby Hög
3505
55:15
(1:03:27)
1034
»
Pethra Lundblad
1968
Tingsrätten 4
4022
55:30
(55:30)
1035
»
Victoria Marklund
1973
Snygga o trygga 3
3895
55:36
(55:36)
1036
»
Karin Jirstrand
1970
Epiroc Bitter End
3253
56:02
(1:04:09)
1037
»
Mia Olsson
1980
Epiroc Bloodymarys
3255
56:03
(1:04:10)
1038
»
Sofia Persson
1988
LBS Kreativa Gymnasiet 2
3561
56:06
(56:06)
1039
»
Maria Hedwall
1991
M1
3611
56:33
(56:33)
1040
»
Ulla Hedwall
1949
M1
3612
56:33
(56:33)
1041
»
Stina Sönderkjöge
1991
örbero
31563
56:42
(1:01:49)
1042
»
Leyla Caliskan
1997
Örebro
31557
56:42
(1:01:49)
1043
»
Linda Samuelsson
1981
Sveaskolan 2
3934
56:59
(1:04:06)
1044
»
Helena Boman
1970
Regionhälsan lag 3
3755
57:01
(1:02:36)
1045
»
Gerd Åkesson
1958
SWAT : specialist wonder anesthesia team
3929
57:11
(57:11)
1046
»
Maria Olsson
1975
SWAT : specialist wonder anesthesia team
3927
57:17
(57:17)
1047
»
Carolina Ekblad
1975
SWAT : specialist wonder anesthesia team
3925
57:17
(57:17)
1048
»
Carina Ångström
1962
-
21272
57:21
(1:03:03)
1049
»
Ann-Catrin Vikström
1962
-
21268
57:22
(1:03:04)
1050
»
Anna Johansson
1958
Andralaget
3053
57:37
(57:37)
1051
»
Ida Carlsson
1994
Nya Karlslundsskolan 2
3681
57:51
(57:51)
1052
»
Sandra Jakobsson
1975
JOSALORINI
3455
57:51
(57:51)
1053
»
Cecilia Olsson
1976
Nya Karlslundsskolan 1
3678
57:52
(57:52)
1054
»
Catharina Leicht Ericsson
1963
Nya Karlslundsskolan 2
3683
57:52
(57:52)
1055
»
Lena Göransson
1962
GeBlod 2
3361
58:07
(58:07)
1056
»
Camilla Sköld
1983
Blood in, blood out 1
8041
58:07
(1:06:19)
1057
»
Aurora Suarez Bustamante
9999
KFM 2
3471
58:32
(58:32)
1058
»
Annika Swingborg
1992
GeBlod 1
3360
58:41
(1:05:55)
1058
»
Sara Blomqvist
1981
GeBlod 1
3357
58:41
(1:05:56)
1060
»
Malin Brohmée
1971
Fjärdelaget
3301
58:47
(58:47)
1061
»
Erika Johannesson
1994
Tredjelaget
4054
58:47
(58:47)
1062
»
Margareta Viktorsson
1963
Leverantörsfakturor
3569
58:52
(1:06:08)
1063
»
Åsa Elven
1972
Lillåarna
3575
58:54
(58:54)
1064
»
Catarina Tenor
1975
Riksbyggen 1
3776
59:27
(59:27)
1065
»
Annika Lundkvist
1987
Scandic5
3841
59:34
(59:34)
1066
»
Anette Bengtsson
9999
Sydnärkes Utbildningsförbund 1
3944
59:38
(59:38)
1067
»
Jeanette Wetterskog
1972
Team Z1
3998
59:41
(59:41)
1068
»
Erika Johansson
1987
Coolateralerna 2
3205
59:48
(59:48)
1069
»
Tiina Touminen
1964
Tolkcentralen 1
4044
59:53
(59:53)
1070
»
Veronica Johansson
1972
Go Capio Lekeberg
3372
1:00:02
(1:00:02)
1071
»
Ängla Pramheim
1999
Go Capio Lekeberg
3373
1:00:02
(1:00:02)
1072
»
Cecilia Englin
1981
Coolateralerna 2
3204
1:00:06
(1:00:06)
1073
»
Ardita Miftari
1975
Scandic3
3834
1:00:12
(1:06:59)
1074
»
Indira Ibrahimovic
1970
Scandic4
3837
1:00:12
(1:06:59)
1075
»
Emina Kovacevic
1965
Scandic3
3833
1:00:12
(1:06:59)
1076
»
Yvonne Haag
1967
Ahlstrom-Munksjö 2
3042
1:00:25
(1:00:25)
1077
»
Camilla Rombing
1973
Suzuki Garphyttan 3
3918
1:00:39
(1:00:39)
1078
»
Heidi Wu
1976
Chematur 3
3198
1:00:39
(1:07:31)
1079
»
Sabina Persson
1995
Ahlstrom-Munksjö 3
6018
1:01:25
(1:01:25)
1080
»
Josefin Persson
1976
Ahlsell Lag 16
21457
1:01:25
(1:01:25)
1081
»
Katja Coello
1993
Folktandvården Brickis 2
3315
1:01:31
(1:01:31)
1082
»
Josefine Löfgren
1999
Scandic2
3828
1:01:31
(1:01:31)
1083
»
Hanna Ek
1991
Scandic2
3826
1:01:36
(1:01:36)
1084
»
Elin Broling
1991
Folktandvården Hertig Karl
3326
1:01:42
(1:01:42)
1085
»
Susanne Olofsson
1959
D-Dal 11
3224
1:01:46
(1:01:46)
1086
»
Åsa Strömberg
1974
D-Dal 11
3226
1:01:46
(1:01:46)
1087
»
Madeléne De Bésche De Bésche
1984
Lekebergs bästa 2
3564
1:01:47
(1:01:47)
1088
»
Christina Fredriksson
1972
Suzuki Garphyttan 4
3921
1:02:12
(1:02:12)
1089
»
Ma Axelsson
1991
Suzuki Garphyttan 4
3920
1:02:12
(1:02:12)
1090
»
Marie Larsson
1971
RS Fastighetsledning
3782
1:02:19
(1:02:19)
1091
»
Rojin Akjuz
1979
Folktandvården Brickis 2
3314
1:02:32
(1:02:32)
1092
»
Helene Selander
1972
Lag två
3549
1:02:37
(1:02:37)
1093
»
Emelie Öhlin
1986
Syntronic2
3967
1:02:43
(1:02:43)
1094
»
Katrin Pedersen
9999
Sydnärkes Utbildningsförbund 6
8286
1:03:09
(1:03:09)
1095
»
Ulrika Persson
1971
D-Dal 11
3225
1:03:20
(1:03:20)
1096
»
Maria Svensson
1967
D-Dal 11
3227
1:03:26
(1:03:26)
1097
»
Xiang Zhang
1988
Scandic5
3842
1:03:37
(1:03:37)
1098
»
Emma Pettersson
1994
Scandic3
3835
1:03:40
(1:03:40)
1099
»
Pernilla Gustafsson
1988
Effektiva mottagnigen
3244
1:03:42
(1:12:56)
1100
»
Madeleine Karlsson
1993
Enalaget
3251
1:03:52
(1:13:06)
1101
»
Solveig Campbell
1966
Avonova
3093
1:03:52
(1:03:52)
1102
»
Helene Felldin
9999
Sydnärkes Utbildningsförbund 5
8285
1:03:54
(1:03:54)
1103
»
Sofia Domader
1991
Effektiva mottagnigen
3242
1:03:54
(1:13:07)
1104
»
Ulrika Hovsby
1970
RS joggar
3786
1:04:07
(1:04:07)
1105
»
Linnéa Berglund
1992
RS joggar
3785
1:04:07
(1:04:07)
1106
»
Tova Johansson
1994
Cambrex 1
3154
1:04:08
(1:04:08)
1107
»
Linda Jakobsson
1990
RS Fastigheter 1
3779
1:04:21
(1:04:21)
1108
»
Sofia Dahlberg
1989
Audiologen
3070
1:04:24
(1:04:24)
1109
»
Johanna Eriksson
1992
Audiologen2
3074
1:04:25
(1:04:25)
1110
»
Sandra Nilsson
1980
Coop Nora
3211
1:04:40
(1:04:40)
1111
»
Clara Blomquist
1985
Ahlsell Lag 1
3015
1:04:44
(1:04:44)
1112
»
Marie Malmberg
1978
Scandic2
3829
1:04:56
(1:04:56)
1113
»
Pernilla Germer
9999
KFM 1
3468
1:05:27
(1:05:27)
1114
»
Frida Allansson
1990
Fjärdelaget
3300
1:05:48
(1:05:48)
1115
»
Linn Rönnberg
1987
Fjärdelaget
3302
1:05:48
(1:05:48)
1116
»
Anna Nysten
1973
Rövarna
3803
1:06:05
(1:06:05)
1117
»
Ida Jansson
1997
GeBlod 4
3366
1:06:06
(1:06:06)
1118
»
Rahel Befekadu
1968
GeBlod 4
3365
1:06:06
(1:06:06)
1119
»
Carina Trygg
1962
Planeten
3722
1:06:07
(1:06:07)
1120
»
Louise Johansson Spaak
1993
Tredjelaget
4055
1:06:13
(1:06:13)
1121
»
Åsa Törnström
1980
Andralaget
3054
1:06:13
(1:06:13)
1122
»
Agnes Rupic
9999
KFM 1
3469
1:06:19
(1:06:19)
1123
»
Emma Fröding
9999
KFM 1
3467
1:06:29
(1:06:29)
1124
»
Susanne Stensson
1967
Blå
3128
1:06:31
(1:06:31)
1125
»
Suzanne Jakobsson
1970
Örebro Tingsrätt
20310
1:06:33
(1:06:33)
1126
»
Rozanna Florén
1992
Tingsrätten 5
4027
1:06:34
(1:06:34)
1127
»
Lena Nordin
1958
Röd
3799
1:06:37
(1:06:37)
1128
»
Ulrika Löf
1968
Gul
3381
1:06:38
(1:06:38)
1129
»
Jenny Svensson
1988
Bupparna - BUP Örebro
3134
1:06:46
(1:06:46)
1130
»
Matilda Törnell
1988
Kumlaby 7-9
3503
1:06:51
(1:06:51)
1131
»
Sandra Mauritzon
1982
Cambrex 2
3158
1:07:10
(1:07:10)
1132
»
Lena Rosander
1963
Cambrex 7
3171
1:07:11
(1:07:11)
1133
»
Liselotte Wallman
1974
Cambrex 3
3162
1:07:17
(1:07:17)
1134
»
Anonymous
Anonymous
4000
1:07:23
(1:07:23)
1135
»
Lena Vernersson
1967
Loxia Group 3C
3593
1:07:27
(1:07:27)
1136
»
Matilda Götlin
1988
-
4190
1:07:36
(1:15:16)
1137
»
Ingela Andersson
1979
-
4141
1:07:40
(1:15:22)
1138
»
Marianne Ericsson
1945
Mellsingar
3625
1:07:47
(1:07:47)
1139
»
Inger Andersson
1951
Mellsingar
3623
1:07:48
(1:07:48)
1140
»
Marianne Ekström
1945
Mellsingar
3624
1:07:48
(1:07:48)
1141
»
Helena Sundberg
1976
Tobacco Endgame 2
4037
1:09:54
(1:09:54)
1142
»
Maria Svedenberg
1992
Hlins hus
3409
1:11:44
(1:11:44)
1143
»
Lina Nilsson
1985
Coop Nora
3210
1:11:59
(1:11:59)
1144
»
Pia Kulhuset
1966
Loxia Group B2
3599
1:13:09
(1:13:09)
1145
»
Louise Lindmark
1992
Storåskolan 2
3910
1:38:00
(1:38:00)
1146
»
Annika Wirén
1979
AT-Fritid Lag 5
3069
1218:35:12
(1218:35:12)
Page:
<
1
2
3
4
5
>