Zoek wedstrijd
Uitslagen van 33e Halve Marathon van Harderwijk 2013
UItslagen
kwart marathon
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
1 - 250
of
415
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Omar Brons
1993
Almere
H1/4
1925
(36:50)
36:50
2
»
Hans Lindeboom
1986
Zwoille
H1/4
1945
(37:01)
37:01
3
»
Mark van Egteren
1984
Apeldoorn
H1/4
1670
(37:29)
37:30
4
»
Melchior van de Pol
1967
Apeldoorn
H1/4
1944
(38:16)
38:16
5
»
Jonathan Goijert
1985
Amersfoort
H1/4
1936
(40:08)
40:08
6
»
Martin Hendriks
1971
Elburg
H1/4
1692
(40:07)
40:09
7
»
Frank Eggink
1977
Zwolle
H1/4
1587
(40:25)
40:25
8
»
Rob Busser
1984
Amersfoort
H1/4
1683
(40:30)
40:36
9
»
Rudy Bouwmeester
1982
Amsterdam Zuidoost
H1/4
1867
(40:58)
41:01
10
»
Menno van Bruggen
1971
Puur Uitvaartzorg
H1/4
1738
(41:17)
41:17
11
»
Robin Edelman
1972
Puur Uitvaartzorg
H1/4
1739
(41:17)
41:17
12
»
Rien de Vries
1963
Harderwijk
H1/4
1609
(41:49)
41:49
13
»
Klaas Hille de Graaf
1971
Bunschoten-Spakenburg
H1/4
1815
(41:48)
41:59
14
»
Farid Bouzalmat
1972
Harderwijk
H1/4
1887
(42:00)
42:00
15
»
Steven Marissink
1988
Heeten
H1/4
1669
(42:36)
42:42
16
»
Roland van de Kamp
1974
Ermelo
H1/4
1590
(42:49)
42:51
17
»
Peter Bokhorst
1975
Garderen
H1/4
1682
(43:05)
43:11
18
»
Roy Donkervoort
1995
Landstede
H1/4
1616
(43:28)
43:36
19
»
Wouter Vlierman
1996
Koudekerke
H1/4
1660
(43:41)
43:41
20
»
Arno Maas
1985
Harderwijk
H1/4
1876
(43:44)
43:46
21
»
Gertjan de Jong
1993
Ermelo
H1/4
1818
(42:45)
43:51
22
»
Jantiene Hannessen
1973
Spakenburg
D1/4
1920
(44:44)
44:44
23
»
Sebastiaan van den Berg
1981
Zwolle
H1/4
1942
(45:14)
45:15
24
»
Erwin Noorman
1970
Lelystad
H1/4
285
(45:24)
45:24
25
»
Magnus Hedvall
1977
Zwolle
H1/4
1762
(45:50)
45:50
26
»
Mark Struik
1986
Deurne
H1/4
1549
(45:47)
45:52
27
»
Niels Kunde
1996
Landstede
H1/4
1633
(45:28)
46:03
28
»
Alwin Palts
1990
Landstede
H1/4
1621
(45:31)
46:06
29
»
Vincent Wind
1992
Landstede
H1/4
1928
(45:35)
46:14
30
»
Niek Veen
1997
Harderwijk
H1/4
1699
(46:19)
46:20
31
»
Aart Hoogendoorn
1961
Ermelo
H1/4
1938
(46:19)
46:23
32
»
Mark Butterman
1994
Landstede
H1/4
1614
(46:19)
46:27
33
»
Léon van Strien
1980
Harderwijk
H1/4
1679
(46:22)
46:30
34
»
Marien Borecki
1994
Landstede
H1/4
1612
(46:14)
46:54
35
»
Willem van den Brink
1981
Velp Gld
H1/4
1816
(46:15)
46:55
36
»
Arend Akkerman
1966
Amersfoort
H1/4
1769
(47:02)
47:16
37
»
Peter Theuwissen
1961
Zwolle
H1/4
1586
(47:04)
47:17
38
»
Erik Raterink
1972
Landstede
H1/4
1644
(47:09)
47:23
39
»
Franz Mulder
1975
Apeldoorn
H1/4
1580
(47:30)
47:37
40
»
Jurjen Weerman
1960
Amersfoort
H1/4
1789
(47:39)
47:46
41
»
Edwin Zonneveld
1980
Ermelo
H1/4
1929
(47:47)
47:47
42
»
Marco Blankestijn
1972
Sc Yawara
H1/4
1745
(47:47)
47:48
43
»
Marcel Koersma
1975
Landstede
H1/4
1642
(47:34)
47:50
44
»
John Baars
1965
Nunspeet
H1/4
1894
(47:58)
47:59
45
»
Erik de Jonge
1966
Harderwijk
H1/4
1604
(47:57)
48:01
46
»
Sander Venner
1983
Landstede
H1/4
1858
(47:34)
48:08
47
»
Micha Santé
1995
Landstede
H1/4
1641
(47:35)
48:10
48
»
Johan Datema
1962
Putten
H1/4
451
(48:06)
48:12
49
»
Dennis Streppel
1982
Landstede
H1/4
1643
(48:01)
48:14
50
»
Masahiro Kiriu
1964
Amstelveen
H1/4
1686
(47:59)
48:15
51
»
Mohamed Kasmi
1970
Harderwijk
H1/4
1882
(48:17)
48:17
52
»
Daniëlle Blankestijn
1988
Nijkerk Gld
D1/4
1770
(47:40)
48:21
53
»
Ewoud Godschalk
1979
Harderwijk
H1/4
1792
(47:58)
48:26
54
»
Mattijs ter Veen
1985
Harderwijk
H1/4
1793
(47:47)
48:27
55
»
Jesse Rotteveel
1994
Landstede
H1/4
1623
(47:45)
48:30
56
»
Wilco Nijenkamp
1988
Biddinghuizen
H1/4
1919
(48:25)
48:44
57
»
Waldyson Diaz
1995
Landstede
H1/4
1636
(48:14)
48:50
58
»
Giso Maas
1977
Harderwijk
H1/4
1877
(48:48)
49:05
59
»
Daniël Mulder
1979
Zwolle
H1/4
1681
(48:40)
49:05
60
»
Brandon Kranenbroek
1997
Eindhoven
H1/4
1516
(48:55)
49:11
61
»
Damian Debicki
1986
Nunspeet
H1/4
1693
(49:02)
49:12
62
»
Jeroen Broekhuizen
1984
Elburg
H1/4
1687
(49:20)
49:22
63
»
Gerard van Maurik
1947
Bunschoten-Spakenburg
H1/4
464
(49:14)
49:27
64
»
Gijsbert Geluk
1963
Nunspeet
H1/4
1941
(48:57)
49:32
65
»
Paul de Vries
1975
Austerlitz
H1/4
1748
(48:03)
49:33
66
»
Johan Hoogendoorn
1974
Harderwijk
H1/4
1710
(48:05)
49:34
67
»
Henk Eijsenga
1995
Landstede
H1/4
1617
(49:02)
49:41
68
»
André van 't Slot
1961
Harderwijk
H1/4
1881
(49:33)
49:42
69
»
Ed van Steendelaar
1961
Putten
H1/4
1931
(49:33)
49:45
70
»
Aron Belt
1987
Harderwijk
H1/4
1547
(49:12)
49:50
71
»
Daan Rutten
1997
Eindhoven
H1/4
1536
(49:42)
49:58
72
»
Jens Bense
1994
Landstede
H1/4
1611
(49:23)
50:01
73
»
Judith van der Veen
1985
Harderwijk
D1/4
1924
(49:49)
50:05
74
»
Coen Nusmeier
1973
Harderwijk
H1/4
1694
(50:01)
50:07
75
»
Henkjan Oldewarris
1968
Ijhorst
H1/4
1923
(50:00)
50:12
76
»
Christiaan de Smalen
1989
Harderwijk
H1/4
1584
(49:46)
50:14
77
»
Hans van Renselaar
1970
Elburg
H1/4
1668
(49:11)
50:19
78
»
Jan Harskamp
1996
Landstede
H1/4
1638
(49:48)
50:23
79
»
Pieter van den Tol
1995
Landstede
H1/4
1630
(49:52)
50:28
80
»
René van Beek
1955
Harderwijk
H1/4
1892
(50:06)
50:35
81
»
Chris Vrijhoef
1994
Landstede
H1/4
1625
(49:56)
50:35
82
»
Patrick Bouhuizen
1961
Zeewolde
H1/4
450
(49:14)
50:37
83
»
Bobby Slaterus
1992
Landstede
H1/4
1629
(49:59)
50:37
84
»
Henk Krop
1961
Harderwijk
H1/4
1880
(50:08)
50:39
85
»
Kevin van der Zwet
1995
Landstede
H1/4
1861
(50:01)
50:39
86
»
Geerling uit de Bosch
1960
Harderwijk
H1/4
1871
(50:37)
50:44
87
»
Wisse van de Guchte
1964
Harderwijk
H1/4
1505
(50:34)
50:49
88
»
Mascha Duker
1981
Zaandam
H1/4
76
(49:47)
50:54
89
»
Foad Agarmavenie
1977
Harderwijk
H1/4
1883
(51:08)
51:08
90
»
Menno Klukhuhn
1993
Landstede
H1/4
1619
(50:26)
51:11
91
»
Jeroen van Limbeek
1991
Harderwijk
H1/4
1798
(50:26)
51:17
92
»
Monique Spekman
1986
Kampen
D1/4
1550
(51:23)
51:26
93
»
Rob Munthingh
1961
Harderwijk
H1/4
1886
(51:19)
51:30
94
»
Jos Stijkel
1992
Harderwijk
H1/4
1910
(51:02)
51:33
95
»
Hendri Poolen
1970
Harderwijk
H1/4
1709
(51:28)
51:36
96
»
Wout de Vries
1962
Almere
H1/4
1855
(50:35)
51:38
97
»
Anton Nijhuis
1984
Arnhem
H1/4
1677
(51:18)
51:40
98
»
Stijn Bossink
1985
Brummen
H1/4
1689
(51:40)
51:43
99
»
Bart Rokebrand
1976
Zeewolde
H1/4
1772
(51:21)
51:47
100
»
Christiaan de Waal
1972
Harderwijk
H1/4
1560
(51:13)
51:56
101
»
Peter Haverkamp
1986
Harderwijk
H1/4
1771
(51:28)
52:07
102
»
Willem Bos
1971
Harderwijk
H1/4
1903
(51:15)
52:07
103
»
Christianne Bertrams
1962
Harderwijk
D1/4
1674
(52:13)
52:15
104
»
Tim Gerrits
1974
Heerde
H1/4
1680
(52:09)
52:17
105
»
Peter Bronkhorst
1953
Lentink de Jonge 3
H1/4
1837
(52:01)
52:22
106
»
Mariek van Essen
1963
Lentink de Jonge 2
D1/4
1829
(51:58)
52:22
107
»
Jolande Hendrikse
1972
Lelystad
D1/4
673
(51:57)
52:29
108
»
Dirk Jan Schuppert
1964
Logopediepraktijk van Gool
H1/4
1735
(51:54)
52:31
109
»
Marrijn Kranghand
1976
Ermelo
H1/4
1841
(52:21)
52:41
110
»
Maarten Nap
1990
Putten
H1/4
1773
(52:16)
52:41
111
»
Bernadet Jiskoot
1974
Harderwijk
D1/4
1552
(52:00)
52:44
112
»
Niels Stijkel
1984
Harderwijk
H1/4
1911
(52:14)
52:46
113
»
Paul Kalapnathsing
1984
Almere
H1/4
1504
(51:51)
53:00
114
»
Tonie van Arkel
1960
Harderwijk
H1/4
1591
(53:05)
53:05
115
»
Ian ten Hoonte
1995
Landstede
H1/4
1618
(51:50)
53:07
116
»
Greet van Emous
1965
Putten
D1/4
1531
(52:36)
53:10
117
»
Bianca van Gool
1974
Harderwijk
D1/4
1797
(52:57)
53:14
118
»
Gerrit-Jan van den Hul
1987
Apeldoorn
H1/4
1696
(52:53)
53:14
119
»
Kristan de Meulmeester
1989
Arnemuiden
H1/4
1806
(52:30)
53:18
120
»
Bert Westenberg
1966
Harderwijk
H1/4
1665
(51:59)
53:18
121
»
Sigrid Roskam
1974
Nunspeet
D1/4
1671
(53:16)
53:19
122
»
Theo Sleurink
1957
IJsselmuiden
H1/4
1672
(52:56)
53:24
123
»
Jesse Kieboom
1995
Landstede
H1/4
1627
(52:47)
53:24
124
»
Mark Spijker
1973
Harderwijk
H1/4
1943
(52:59)
53:30
125
»
Lars Smeding
1989
Harderwijk
H1/4
1800
(52:38)
53:33
126
»
Emma Grijsen
1984
Utrecht
D1/4
579
(52:44)
53:36
127
»
Davey Poort
1992
Landstede
H1/4
1622
(52:24)
53:41
128
»
Hessel de Jong
1954
Almere
H1/4
1940
(53:07)
53:43
129
»
Cécile Janisse
1977
Harderwijk
D1/4
1845
(53:47)
53:51
129
»
André Stegehuis
1967
Landstede
H1/4
1645
(53:34)
53:51
131
»
Gertjan Bokhorst
1973
Harderwijk
H1/4
1700
(53:10)
53:52
132
»
Chris van Lier
1977
Harderwijk
H1/4
1904
(52:50)
54:00
133
»
Rene vd Hengel
1983
Sc Yawara
H1/4
1746
(53:40)
54:00
134
»
Richard Bootsman
1975
Ede Gld
H1/4
1522
(53:42)
54:02
135
»
Diane Koornstra
1981
Harderwijk
D1/4
1579
(53:57)
54:09
136
»
Thérése Doppenberg
1971
Harderwijk
D1/4
1913
(54:06)
54:20
137
»
Ted van der Valk
1990
Harderwijk
H1/4
1896
(53:23)
54:20
138
»
Dineke Bos
1974
Harderwijk
D1/4
1571
(54:05)
54:20
139
»
Egbert Lieman
1962
Harderwijk
H1/4
1799
(53:51)
54:32
140
»
Karel Noorderink
1972
Nunspeet
H1/4
1632
(53:47)
54:34
141
»
Andre Piters
1960
Dronten
H1/4
1685
(53:28)
54:34
142
»
Jan Pluim
1961
Hierden
H1/4
1939
(54:05)
54:36
143
»
Vincent Schipper
1976
Harderwijk
H1/4
1916
(53:31)
54:36
144
»
Evert Reedijk
1959
Harderwijk
H1/4
1875
(53:48)
54:42
145
»
Gerco Petersen
1981
Harderwijk
H1/4
1927
(54:34)
54:44
146
»
Rick van Os
1977
Harderwijk
H1/4
1946
(54:09)
54:45
147
»
Rick van Os
1977
Harderwijk
H1/4
1601
(54:09)
54:46
148
»
Edel Foley
1977
Co. Wicklow
D1/4
1532
(54:50)
54:50
149
»
Guus van Scherpenzeel
1985
Harderwijk
H1/4
1517
(54:25)
54:52
150
»
Jan Heining
1970
Zwolle
H1/4
1878
(54:38)
54:56
151
»
Jeroen Hörst
1965
Harderwijk
H1/4
1756
(54:31)
54:57
152
»
Klarissa Mensink
1971
Wezep
D1/4
1765
(54:24)
54:58
153
»
Marjolein Schuchard
1979
Harderwijk
D1/4
1558
(54:55)
54:58
154
»
Arjan Munnik
1970
Harderwijk
H1/4
1884
(54:51)
54:59
155
»
Marcell van den Berg
1969
Amersfoort
H1/4
1839
(54:37)
55:06
156
»
Tjeerd Valk
1984
Leusden
H1/4
1585
(54:13)
55:12
157
»
Rob L'Ortye
1953
Ermelo
H1/4
1566
(54:50)
55:13
158
»
Corine Karssen
1980
Harderwijk
D1/4
1515
(54:46)
55:13
159
»
Richard van Beek
1995
Veenendaal
H1/4
1808
(54:02)
55:16
160
»
Ton Beukhof
1991
Veenendaal
H1/4
1810
(54:07)
55:20
161
»
Monique Kruidhof
1976
Harderwijk
D1/4
1891
(55:07)
55:22
162
»
Vince Timp
1950
Utrecht
H1/4
1844
(54:42)
55:23
163
»
Ferry Timp
1983
Bodegraven
H1/4
1843
(54:45)
55:25
164
»
Astrid van Haren
1970
Puur Uitvaartzorg
D1/4
1740
(54:56)
55:31
165
»
Christina glastra-van de Kamp
1978
Nunspeet
D1/4
1675
(55:32)
55:35
166
»
Floris Lamers
1986
Amsterdam
H1/4
1561
(55:11)
55:37
167
»
Justin van Zanten
1989
Zeewolde
H1/4
1921
(55:21)
55:38
168
»
Jonatan Windster
1993
Landstede
H1/4
1647
(55:04)
55:41
169
»
Ylona Ruiter
1985
Hattem
D1/4
1572
(55:22)
55:42
170
»
Tom Zwart
1993
Landstede
H1/4
1860
(55:02)
55:42
171
»
Nelly Wels
1957
Lentink de Jonge 2
D1/4
1828
(55:45)
55:48
172
»
Marco Smit
1963
Harderwijk
H1/4
1593
(54:51)
55:50
173
»
Dick van Boven
1964
Amersfoort
H1/4
1851
(55:44)
55:59
174
»
Jan Lamers
1951
Mind Your Body 2
H1/4
1728
(55:33)
56:02
175
»
Sam van Middendorp
1987
Deventer
D1/4
1698
(55:13)
56:04
176
»
Roelf Maarsingh
1972
De Meern
H1/4
1777
(55:40)
56:06
177
»
Robert van den Bergh
1966
Harderwijk
H1/4
1795
(56:00)
56:07
178
»
Roos Frens
1995
Nunspeet
D1/4
1898
(55:25)
56:08
179
»
Jenine Bonhof
1985
Harderwijk
D1/4
1900
(55:26)
56:09
180
»
Arjan Nagtegaal
1968
Harderwijk
H1/4
1905
(55:38)
56:18
181
»
Cynthia Wagemakers
1978
Harderwijk
D1/4
1859
(55:53)
56:23
182
»
Job van Dalen
1995
Landstede
H1/4
1615
(55:08)
56:25
183
»
Anton Nijenkamp
1958
Biddinghuizen
H1/4
1782
(56:14)
56:28
184
»
Joey Brust
1994
Landstede
H1/4
1613
(55:11)
56:29
185
»
Wernher Hubner
1962
Harderwijk
H1/4
1530
(56:18)
56:30
186
»
Niki Baars
1977
Dronten
H1/4
1684
(55:24)
56:31
187
»
Aart van Iperen
1964
Ermelo
H1/4
1879
(56:07)
56:37
188
»
Frank Hogeboom
1964
Lelystad
H1/4
1527
(55:43)
56:41
188
»
Klaas-Willem van Dijke
1976
Harderwijk
H1/4
1783
(55:52)
56:41
190
»
Niek Rozendaal
1996
Landstede
H1/4
1628
(56:04)
56:43
191
»
Dennis Bout
1988
Ermelo
H1/4
1595
(56:16)
56:44
192
»
Coen van Staveren
1987
Emmeloord
H1/4
1667
(56:40)
56:45
193
»
Kirsten van der Meer
1996
Landstede
D1/4
1639
(56:05)
56:45
194
»
Mark Streef
1955
Lentink de Jonge 1
H1/4
1823
(56:09)
56:46
195
»
Everlien Mostert
1971
Harderwijk
D1/4
1544
(56:10)
56:47
196
»
Peter van Dijken
1968
Harderwijk
H1/4
1600
(56:39)
56:48
197
»
Jacob Visser
1970
Harderwijk
H1/4
1751
(56:39)
56:49
198
»
Roelie de Vlas
1976
Leeuwarden
D1/4
1786
(55:48)
56:50
199
»
Martin van Huenestein
1964
Harderwijk
H1/4
282
(56:44)
56:50
200
»
Kim Hermsen
1986
Apeldoorn
D1/4
1599
(55:54)
56:53
201
»
Alex van Zoeren
1963
Harderwijk
H1/4
1870
(56:37)
57:02
202
»
Eric van Schalm
1965
Harderwijk
H1/4
1577
(56:34)
57:02
203
»
Eveline de Valk
Zwolle
D1/4
1930
(56:33)
57:02
204
»
Lijanne Wildenbeest
1973
Logopediepraktijk van Gool
D1/4
1736
(56:23)
57:03
205
»
Janna Hoeksema
1995
Nunspeet
D1/4
1899
(56:31)
57:14
206
»
WM de Zwaan
1981
Utrecht
H1/4
1545
(56:47)
57:16
207
»
Jan Beukhof
1964
Veenendaal
H1/4
1807
(56:10)
57:23
208
»
Ruud Kriekaart
1955
Harderwijk
H1/4
1766
(56:59)
57:31
209
»
Björn Hanekamp
1989
Zeewolde
H1/4
1817
(56:34)
57:36
210
»
Marc Berghuis
1967
Ermelo
H1/4
1649
(56:29)
57:42
211
»
Janet de Vries
1973
Drachten
D1/4
1776
(57:21)
57:44
212
»
Evert Zweekhorst
1966
Harderwijk
H1/4
1865
(56:42)
57:48
213
»
Coen Nap
1959
Putten
H1/4
1774
(57:25)
57:51
214
»
Vincent Kreileman
1975
Harderwijk
H1/4
1791
(57:43)
57:54
215
»
Gerlinde Verhoef
1986
Lentink de Jonge 3
D1/4
1834
(57:41)
58:01
216
»
Huib Bruijnes
1970
Harderwijk
H1/4
1727
(57:17)
58:04
217
»
Wouter van Vliet
1995
Landstede
H1/4
1624
(56:50)
58:07
218
»
Tinka Mathijssen
1958
Zeewolde
D1/4
703
(57:46)
58:10
219
»
Céline van Oort
1988
's-Hertogenbosch
D1/4
1794
(57:46)
58:11
220
»
Peter Werkman
1969
Amersfoort
H1/4
1537
(57:07)
58:11
221
»
Gertjan van Holland
1975
Ede Gld
H1/4
134
(57:51)
58:13
222
»
Danny Nijenhuis
1990
Landstede
H1/4
1620
(56:57)
58:13
223
»
Gerlinda van de Kuilen
1986
Lentink de Jonge 3
D1/4
1833
(57:57)
58:19
224
»
Marco Harberink
1969
Harderwijk
H1/4
1821
(57:15)
58:22
225
»
Arnold Tuinman
1982
IJsselmuiden
H1/4
1678
(58:17)
58:26
226
»
Esther Kevelam
1986
Harderwijk
D1/4
1907
(57:56)
58:26
227
»
Robert van Boven
1959
Lentink de Jonge 1
H1/4
1824
(57:54)
58:30
228
»
Renny van Staalduinen
1958
't Harde
D1/4
1708
(57:36)
58:32
229
»
Johan van Wieringen
1959
Amsterdam
H1/4
1874
(57:31)
58:45
230
»
Reinier Foppen
1971
Harderwijk
H1/4
1661
(58:37)
58:46
231
»
Maaike kamphorst Hoek
1970
Harderwijk
D1/4
1908
(58:04)
58:51
232
»
Jaap Schipper
1956
Harderwijk
H1/4
1714
(58:10)
58:51
233
»
Frans van Kruijl
1984
Harderwijk
H1/4
1512
(57:35)
58:53
234
»
Erik Hoenderdos
1984
Harderwijk
H1/4
1650
(57:37)
58:53
235
»
Jeroen van Zandbergen
1973
Biddinghuizen
H1/4
1596
(58:38)
58:53
236
»
Laurens Tellinga
1977
Harderwijk
H1/4
1568
(58:14)
59:02
237
»
Fanny Hubner
1975
Harderwijk
D1/4
1529
(58:21)
59:06
238
»
Mark Engelen
1971
Harderwijk
H1/4
1556
(58:03)
59:09
239
»
Linda Ketelaar
1975
Ermelo
D1/4
1918
(59:02)
59:10
240
»
Jan Veldman
1964
Groningen
H1/4
1507
(58:08)
59:10
241
»
Tamara Hoogezand-Walraven
1980
Harderwijk
D1/4
1534
(58:43)
59:11
242
»
Henk Waanders
1959
Amersfoort
H1/4
1755
(58:44)
59:12
243
»
Johan Postma
1972
Amersfoort
H1/4
1510
(58:12)
59:14
244
»
Jennifer Geerlings
1977
Harskamp
D1/4
1757
(59:04)
59:15
245
»
Ans Vrijhof
1962
Harderwijk
D1/4
1889
(58:46)
59:16
246
»
Marieke Doff
1979
Amersfoort
D1/4
565
(58:13)
59:24
247
»
Fred Vorenkamp
1969
Almere
H1/4
1542
(58:20)
59:24
248
»
Bart Kuijpers
1980
Amsterdam
H1/4
1847
(58:46)
59:37
249
»
Jolanda Buter
1967
Harderwijk
D1/4
1909
(59:11)
59:41
250
»
Henriëtte Bokkers
1973
Zeewolde
D1/4
1724
(59:49)
59:50
Page:
<
1
2
>