Uitslagen van 32ste Vechtloop 2013
UItslagen
10km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
251 - 473
of
473
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
251
»
Annet Veldhuisen
1986
Weesp
V10
1256
(54:19)
56:49
252
»
Jan Vonk
1944
Weesp
M10
1451
(56:37)
56:56
253
»
Rene Roling
1959
Uithoorn
M10
31079
(55:05)
57:10
254
»
Axel Ferwerda
1990
Zaandam
M10
1394
(54:16)
57:13
255
»
Carla Schenk
1964
TTW
V10
1742
(54:14)
57:13
256
»
Colette Couwenhoven
1966
Weesp
V10
1431
(54:14)
57:13
257
»
Simone Andriessen
1990
Amsterdam
V10
1081
(54:50)
57:14
258
»
Kees Buis
1950
Zaandam
M10
1331
(54:21)
57:15
259
»
Ben Schoordijk
1940
Nederhorst den Berg
M10
31078
(55:32)
57:17
260
»
Theo den Haan
1944
AV '23
M10
1343
(55:47)
57:18
261
»
Madelon Behnken
1986
Weesp
V10
1233
(55:33)
57:26
262
»
Jeanette van Riggelen
1969
Nederland
V10
1702
(56:23)
57:34
263
»
Wido Jongman
1970
Weesp
M10
1353
(55:17)
57:35
264
»
K. Fronerbroek
1972
Bergen Nh
M10
1377
(55:21)
57:36
265
»
Mariska Luth
1970
TTW
V10
1734
(55:27)
57:39
266
»
Eelco Olde
1972
Weesp
M10
1268
(54:35)
57:40
267
»
Margaret van der Goes
1967
Weesp
V10
1175
(57:00)
57:47
268
»
Ferdinand van der Pijl
1974
Weesp
M10
1074
(56:09)
57:48
269
»
Patrick van Rietschoten
1989
Weesp
M10
31084
(55:24)
57:56
270
»
A. Croiset
1963
Amsterdam
M10
31096
(56:46)
57:57
271
»
Marije van Oostveen
1984
Weesp
V10
1223
(55:54)
57:58
272
»
Marijke van Leeuwen
1947
Nederhorst den Berg
V10
1198
(56:34)
58:00
273
»
Remco Boshuizen
1975
Nederhorst den Berg
M10
1279
(55:22)
58:05
274
»
Paula Huiszoon
1963
Tempo
V10
1308
(56:59)
58:05
275
»
Marcel Bouman
1961
Weesp
M10
1041
(56:28)
58:06
276
»
Kees Verhagen
1962
Amsterdam
M10
31098
(55:07)
58:07
277
»
Remco Bonsen
1976
Weesp
M10
1258
(55:35)
58:08
278
»
Carin Ogier
1978
Weesp
V10
1287
(57:06)
58:10
279
»
Manon Wiegman
1983
Weesp
V10
1452
(55:35)
58:10
280
»
Jelle Gaastra
1955
Amersfoort
M10
1460
(57:11)
58:14
281
»
Karen van Dellen
1964
Amersfoort
V10
1436
(57:29)
58:25
282
»
Frank van Lindenberg
1978
Weesp
M10
1362
(57:22)
58:26
283
»
Jeroen Kamminga
1960
Weesp
M10
1261
(55:36)
58:28
284
»
Cornelis van Doorn
1947
Feniks
M10
1197
(54:53)
58:29
285
»
Jan Harte
1959
TTW
M10
1732
(55:32)
58:30
286
»
Marleen van Zanten
1980
Weesp
V10
1390
(58:17)
58:35
287
»
Laura Hoeffnagel
1987
Utrecht
V10
1141
(56:10)
58:37
288
»
Paulina van der Louw
Nederland
V10
1813
(57:07)
58:40
289
»
Paulina van der Zouw
1969
Amsterdam
V10
1295
(57:07)
58:40
290
»
Linda Dekkers
Nederland
V10
1823
(56:44)
58:42
291
»
Riky Prins-Voortman
1947
TTW
V10
1744
(55:48)
58:43
292
»
Sandra Frijlink
1965
Almere
V10
1109
(56:58)
58:50
293
»
Anique Erkens
1975
Amsterdam
V10
1154
(58:02)
58:53
293
»
Quierine Vossen
1973
Naarden
V10
1158
(58:01)
58:53
295
»
Patrick van Capel
1966
Weesp
M10
1113
(56:04)
58:54
296
»
Liz Niesten
1959
Cifla
V10
1048
(56:02)
58:55
297
»
Petra Baeten
1963
Weesp
V10
1356
(55:49)
58:55
298
»
Anton de Boer
1950
TTW
M10
1752
(58:20)
59:01
298
»
Monique Beek
1958
Weesp
V10
1099
(56:02)
59:01
300
»
Elisabeth van der Steeg
1980
TTW
V10
1753
(58:21)
59:02
301
»
Leo Tetteroo
1953
GAC Hilversum
M10
1413
(57:42)
59:10
302
»
Marianne van der pijl
1967
Nieuwkoop
V10
1422
(56:25)
59:13
303
»
Anke van den Bergh
1957
TTW
V10
1741
(58:58)
59:15
304
»
Karin van Manen
1968
Kortenhoef
V10
1086
(57:51)
59:18
305
»
Natalie Jacobse
1974
Nederhorst den Berg
V10
31086
(58:46)
59:25
306
»
Madelon Nipshagen
1978
Nederhorst den Berg
V10
31099
(58:50)
59:27
307
»
Alexander Meijer
1975
Amsterdam
M10
1240
(57:01)
59:33
308
»
Fred Vrakking
1949
Weesp
M10
1151
(58:17)
59:34
309
»
Geline Kottrev
1961
AV '23
V10
1344
(58:07)
59:40
310
»
Maartje Dijkers
1985
Amsterdam
V10
1125
(57:16)
59:42
310
»
Louisette den Boer
1975
Weesp
V10
1057
(58:01)
59:42
312
»
Greetje Koppers
1978
Weesp
V10
1368
(57:55)
59:47
313
»
Saskia van Oostveen
1981
TTW
V10
1774
(57:47)
59:53
314
»
Denise Pronk
1981
Amsterdam
V10
1252
(57:25)
59:55
315
»
Annet van der Sluysveer
1957
Amsterdam
V10
1415
(58:25)
59:56
316
»
Robert Nijens
1963
Amsterdam
M10
1373
(56:51)
1:00:00
317
»
Gerbrand van den Boomen
1965
Weesp
M10
1201
(57:04)
1:00:04
318
»
Joline Pronk
Nederland
V10
1831
(57:34)
1:00:05
319
»
Brechtje Borms-Lindeman
1977
Naarden
V10
1159
(59:16)
1:00:08
320
»
Frans Overwater
1963
Weesp
M10
1187
(59:02)
1:00:09
321
»
Hans Nijenmanting
1949
Zaanland
M10
1093
(58:13)
1:00:14
322
»
Wim Brink
1958
Almere
M10
1426
(58:20)
1:00:16
323
»
Jack Davidsz
1951
Maarssen
M10
1433
(56:21)
1:00:17
324
»
Jaco den Boer
1963
Nijkerk Gld
M10
1270
(56:24)
1:00:19
325
»
Rianne de Wildt
1987
TTW
V10
1432
(58:15)
1:00:23
326
»
Natasja Roos
1970
Amsterdam
V10
1026
(59:40)
1:00:26
327
»
Karlijn de Kruif
1980
Amsterdam
V10
1153
(58:04)
1:00:30
328
»
Maartje Möhring
1989
Kortenhoef
V10
1324
(57:25)
1:00:32
329
»
Ferry van Boxtel
1959
Dolichos
M10
1184
(57:25)
1:00:32
330
»
Ronald Altorf
Nederland
M10
1821
(58:38)
1:00:34
331
»
Auk Dijkstra
1963
Amsterdam
V10
1375
(59:03)
1:00:34
332
»
Petroesjka Hekman
1972
Weesp
V10
1186
(59:14)
1:00:47
332
»
Mathea Verkeek
Nederland
V10
1822
(58:48)
1:00:47
334
»
Ronald Wiegman
1954
Weesp
M10
1453
(58:13)
1:00:48
335
»
André Mestrum
1959
Almere
M10
1449
(58:30)
1:01:00
336
»
Leontien Puijk
1964
Atletiek Maastricht
V10
1172
(58:25)
1:01:04
337
»
Ab de Zeeuw
1947
Uithoorn
M10
1399
(57:11)
1:01:06
338
»
Sabine Udo
1979
Weesp
V10
1087
(58:35)
1:01:07
339
»
Wendy van der Neut
1973
Weesp
V10
1127
(58:50)
1:01:14
340
»
Mike Mulder
1970
Weesp
M10
1126
(58:51)
1:01:15
341
»
Peter Daniels
1955
TTW
M10
1745
(57:27)
1:01:15
342
»
Jeroen Prins
1964
Amstelveen
M10
1225
(58:42)
1:01:21
343
»
Mieke Molenaar
Nederland
V10
1832
(59:31)
1:01:29
344
»
Ronald Ruitenbeek
1960
Zuidwal
M10
1391
(59:00)
1:01:31
345
»
Douwe Bierma
1964
Weesp
M10
1275
(1:00:30)
1:01:34
346
»
Yolanda Scherpenberg
1962
Delta Lloyd Running Team
V10
1167
(59:27)
1:01:39
347
»
Sandra Bus-Meines
1974
Weesp
V10
1243
(59:56)
1:01:50
348
»
Renate Klaassen
1972
Druten
V10
1304
(1:00:03)
1:01:55
349
»
Mariska Bogaard
1972
Weesp
V10
1142
(58:24)
1:01:59
350
»
Henk J Meijer
1944
Blaricum
M10
1430
(59:27)
1:02:01
351
»
Marieke Heemskerk
1972
Weesp
V10
1143
(58:34)
1:02:09
352
»
Margreet Garsten
1965
Amsterdam
V10
1132
(1:01:09)
1:02:10
353
»
Femke Broertjes
1978
Nederhorst den Berg
V10
31087
(1:01:35)
1:02:12
354
»
Caron Wagemans
1970
TTW
V10
1743
(59:18)
1:02:17
355
»
Bianca van Donselaar
1972
Amsterdam
V10
1300
(1:00:51)
1:02:21
356
»
Edwin Ferwerda
1960
Zaandam
M10
1204
(59:25)
1:02:21
357
»
Christel Boons
1984
Weesp
V10
1386
(1:00:30)
1:02:23
358
»
Ellen de Vries
1958
Amsterdam
V10
1095
(59:34)
1:02:24
359
»
Willem Schmidt
1962
Hilversum
M10
1260
(1:01:38)
1:02:30
360
»
Leonie Verwer
1987
Amsterdam
V10
1337
(59:33)
1:02:30
361
»
Laura Ignaciao
Nederland
V10
1802
(59:15)
1:02:30
362
»
Rosanne Filius
1986
Amsterdam
V10
1259
(1:00:36)
1:02:40
363
»
Hans Lekkerkerker
1983
Weesp
M10
1177
(1:00:22)
1:02:52
364
»
Klaartje Kuitenbrouwer
1982
Amsterdam
V10
1182
(59:48)
1:02:55
365
»
W. Dekker
1960
Bussum
M10
31072
(59:43)
1:03:00
366
»
Kirstin Larsen
1982
Hilversum
V10
1280
(59:43)
1:03:03
367
»
Jolanda Schutter
1966
Nieuwkoop
V10
1195
(1:00:17)
1:03:04
368
»
Robbert-Jan Bolte
1975
Weesp
M10
1339
(1:01:31)
1:03:11
369
»
Brigitte Noom-Mulders
1977
TTW
V10
1762
(1:00:06)
1:03:16
370
»
Ronald van Breevoort
1977
Huizen
M10
31083
(1:01:58)
1:03:16
371
»
Rony Lintjens
1963
TTW
V10
1773
(1:01:48)
1:03:19
372
»
Eline Janssen
1966
TTW
V10
1731
(1:01:26)
1:03:30
373
»
Sabrina's Martha
1980
Zaandam
V10
1314
(1:03:34)
1:03:37
374
»
Marlies van Oostveen
1991
Weesp
V10
1144
(1:01:41)
1:03:46
375
»
Theo Peschar
1962
GAC Hilversum
M10
1444
(1:04:02)
1:04:14
376
»
Patrick van Brakel
1964
Naarden
M10
1384
(1:02:22)
1:04:21
376
»
Stef van Riggelen
1964
Nederland
M10
1701
(1:03:10)
1:04:21
378
»
Cemile Kara
1978
De Keien
V10
1419
(1:04:18)
1:04:27
379
»
Larissa de Ruijter
1998
Weesp
V10
1104
(1:03:07)
1:04:30
380
»
Miranda Sieraad
1960
Amsterdam
V10
1027
(1:03:39)
1:04:33
381
»
Camilla Mac Gillavry
1969
Amsterdam
V10
1034
(1:03:40)
1:04:34
382
»
Maike Sommer
1977
Hilversum
V10
1293
(1:03:25)
1:04:36
383
»
Volmer Berendse
1972
Amsterdam
M10
1097
(1:01:58)
1:04:37
384
»
Agnes Kramer
1971
TTW
V10
1751
(1:01:31)
1:04:41
385
»
Marte Ydema
1993
Amsterdam
V10
1121
(1:01:11)
1:04:44
386
»
Ingrid Klaassen
1983
Amsterdam
V10
1325
(1:04:56)
1:05:09
387
»
Pylce Nuijten
Weesp
M10
1388
(1:04:56)
1:05:10
388
»
Eline Warmerdam
1968
Weesp
V10
1214
(1:02:09)
1:05:10
389
»
Stephanie Dijst
1977
Weesp
V10
1196
(1:02:09)
1:05:10
390
»
Tijs Lagerweij
1966
Weesp
M10
1278
(1:03:21)
1:05:24
391
»
Annemiek Loman
1986
Amsterdam
V10
1059
(1:01:58)
1:05:32
392
»
Heidi Stegink
1963
Almere '81
V10
5012
(1:05:08)
1:05:34
393
»
Marjo de Jong
1958
Weesp
V10
1448
(1:04:31)
1:05:43
394
»
Richard meijer
1974
Weesp
M10
1412
(1:04:23)
1:05:49
395
»
Klaas Toornstyra
1968
Krommenie
M10
1227
(1:03:04)
1:06:02
396
»
Marien Weststrate
1954
Weesp
M10
1003
(1:03:26)
1:06:21
397
»
Gea van Gent
1960
Weesp
V10
31081
(1:05:32)
1:06:22
398
»
Marcel Verkaik
1967
Almere
M10
1218
(1:03:07)
1:06:29
399
»
Sylvia Verkaik
1971
Almere
V10
1229
(1:03:08)
1:06:29
400
»
Eva Everts
1979
Weesp
V10
1315
(1:03:44)
1:06:40
401
»
Marion Biermans
1963
Almere
V10
1414
(1:04:54)
1:06:41
402
»
Eveline Brunklaus
1964
Amstelveen
V10
1224
(1:04:07)
1:06:45
403
»
Sabrina Cooke
1982
Eemnes
V10
1336
(1:04:11)
1:06:50
404
»
Tjebbe Harte
1993
Weesp
M10
1403
(1:03:54)
1:06:52
405
»
Bart Prins
1945
Muiden
M10
1050
(1:04:09)
1:07:03
406
»
Maartje Lundgren
1975
Weesp
V10
1372
(1:03:32)
1:07:07
407
»
Miranda Venneman-Pronk
1979
Purmerend
V10
1122
(1:04:32)
1:07:14
408
»
Trudi van Wijk de Jong
1964
Nederhorst den Berg
V10
1111
(1:04:32)
1:07:14
409
»
Julie de Lange
1996
Naarden
V10
1147
(1:03:44)
1:07:21
410
»
Lenny van Hal
1958
Weesp
V10
1040
(1:04:29)
1:07:22
411
»
Rob de Lange
1965
Dolichos
M10
1148
(1:03:45)
1:07:22
412
»
Meindert Brunia
1949
Abcoude
M10
1199
(1:04:12)
1:07:23
413
»
Astrid van den Berk
1962
Weesp
V10
1354
(1:04:07)
1:07:33
414
»
Gert van de Wetering
1959
Weesp
M10
1355
(1:04:07)
1:07:33
415
»
Ellis van Zelst
1965
Almere
V10
1045
(1:06:07)
1:07:44
416
»
Cornelleke Huisman
1973
Creil
V10
1407
(1:05:44)
1:07:48
417
»
Henri Atjak
1953
Amsterdam Zuidoost
M10
1155
(1:07:13)
1:07:56
418
»
Natascha Lammen
1973
Weesp
V10
1303
(1:05:52)
1:08:24
419
»
Renske Luca
1962
Diemen
V10
1017
(1:06:19)
1:08:30
420
»
Boukje Trilling
1959
Amsterdam
V10
1192
(1:06:19)
1:08:31
421
»
Maria Nijveld
1965
Amsterdam
V10
1133
(1:07:33)
1:08:34
422
»
Edith Koning
1967
Amsterdam
V10
1134
(1:07:33)
1:08:34
423
»
Karin de Rooy
1964
Amsterdam
V10
1131
(1:07:42)
1:08:43
424
»
Gert Jan Hafkamp
1955
Heiloo
M10
1061
(1:06:27)
1:08:55
425
»
Jos van Hoorn
1958
Almere
V10
1010
(1:08:55)
1:08:55
426
»
Arthur Frank
1971
Lelystad
M10
5009
(1:05:49)
1:09:02
427
»
Niels Wiarda
1971
Naarden
M10
1011
(1:05:29)
1:09:02
428
»
Bianca Kastermans
1965
Naarden
V10
1420
(1:05:13)
1:09:07
429
»
Wietske Boer
1972
Naarden
V10
1421
(1:05:27)
1:09:19
430
»
Ellen Visser
1969
Weesp
V10
1068
(1:06:29)
1:09:23
430
»
Damien Bart
1993
Almere
M10
1018
(1:06:14)
1:09:23
432
»
René Kepper
1946
Lelystad
M10
1231
(1:07:02)
1:09:25
433
»
Irene Newsum
1983
Oostzaan
V10
1319
(1:08:49)
1:09:30
434
»
Esther Putter
1973
Nigtevecht
V10
1101
(1:09:19)
1:09:51
435
»
Jelleke van Arnhem
1957
TTW
V10
1754
(1:06:57)
1:09:57
436
»
Helene Obers
1958
Weesp
V10
1296
(1:08:01)
1:10:01
437
»
Kitty Jong - Brasik
1964
Weesp
V10
1297
(1:08:01)
1:10:01
438
»
Anita van Schaick
1965
Dutch Runners Basic
V10
1181
(1:06:45)
1:10:05
439
»
Jet van Eeghen
1970
Jeddah
V10
1401
(1:07:35)
1:10:20
440
»
Fokke Rispens
1966
Amsterdam
M10
1031
(1:09:28)
1:10:36
441
»
Marijke Sluman
1960
Breukelen Ut
V10
1220
(1:07:06)
1:10:39
442
»
Mies Deurwaarder
1946
Amsterdam
V10
1301
(1:09:23)
1:10:41
443
»
Dimphy te Boekhorst
1997
Weesp
V10
1257
(1:08:52)
1:11:04
444
»
Zohra Amrani
1964
Amstelveen
V10
1242
(1:08:24)
1:11:14
445
»
Marije van Proosdij
1975
Naarden
V10
1100
(1:11:06)
1:11:30
446
»
Herbert Dupon
1958
Startbaan
M10
1411
(1:08:19)
1:11:53
447
»
Peter van den Hoogen
1949
TTW
M10
1772
(1:10:10)
1:12:14
448
»
Mariska Veldkamp
1972
Ermelo
V10
1291
(1:10:04)
1:12:49
449
»
Lianne de Boer-Ebbelaar
1969
Ermelo
V10
1102
(1:10:05)
1:12:50
450
»
Lisa Vermaire
1987
Weesp
V10
1290
(1:11:06)
1:12:55
451
»
Tanja van Hoorn
1988
Almere
V10
1008
(1:11:46)
1:13:10
452
»
Ewelina Dobryniewska
1977
Utrecht
V10
1285
(1:09:30)
1:13:13
452
»
Glen Denneboom
1967
Purmerend
M10
3124
(1:09:29)
1:13:13
454
»
Marco Cranendonk
1973
Nederland
M10
31097
(1:09:29)
1:13:14
455
»
Sandra Pool
1966
Purmerend
V10
1286
(1:09:32)
1:13:14
456
»
Eric Bart
1961
Almere
M10
1019
(1:10:09)
1:13:19
457
»
Renske Stap
1953
Almere
V10
1164
(1:10:47)
1:14:05
458
»
Ria Bosma
1953
Weesp
V10
1234
(1:11:24)
1:14:59
459
»
Meike Pitt
1989
Amsterdam Zuidoost
V10
1062
(1:13:43)
1:15:31
460
»
Sanne van Gessel
1985
Amsterdam Zuidoost
V10
1063
(1:13:43)
1:15:31
461
»
Marjolein de Heer
1955
Zaanland
V10
1251
(1:12:12)
1:15:41
462
»
Irma van Hoorn
1988
Almere
V10
1009
(1:14:53)
1:16:17
463
»
Annelies Langbroek
1962
Kockengen
V10
1322
(1:18:07)
1:18:52
464
»
Ineke Scheepens
1950
Feniks
V10
1266
(1:16:22)
1:19:25
465
»
Herman van Arnhem
1954
TTW
M10
1721
(1:17:44)
1:19:35
466
»
Petra van der Spek
1981
Berkel en Rodenrijs
V10
1406
(1:19:37)
1:20:11
467
»
Mireille Molevelt
1974
Amsterdam
V10
3004
(1:20:29)
1:21:31
468
»
Gerrie Hulshog
1948
Amsterdam
V10
1381
(1:22:12)
1:25:00
469
»
Jan Talen
1964
Staphorst
M10
1083
(1:26:22)
1:29:58
470
»
Saskia Montesant
1968
Amsterdam
V10
1284
(1:31:20)
1:35:03
471
»
Anouk van der Burg
1985
Nederland
V10
1782
(1:36:43)
1:36:43
472
»
Hein Stulemeijer
1949
Weesp
M10
1055
(1:36:17)
1:39:55
473
»
Willem van Lindenberg
Nederland
M10
1841
(2:43:23)
2:43:23
Page:
<
1
2
>