Zoek wedstrijd
Uitslagen van 34ste Midzomernachtcross 2013
UItslagen
10EM
Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Rangschikking op netto volgorde
Displaying uitslagen
251 - 390
of
390
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
251
»
Lizzy Jongma
1970
Amsterdam
10emv
3428
1:27:27
(1:28:04)
252
»
Nathalie Blom
1972
Amstelveen
10emv
3404
1:27:36
(1:28:01)
253
»
Fred van Andel
1954
Amstelveen
10emm
3003
1:27:44
(1:27:57)
254
»
Nelleke van der Puil
1968
Amsterdam
10emv
3454
1:27:46
(1:28:32)
255
»
Niek Berendsen
1984
Haarlem
10emm
3006
1:27:59
(1:28:41)
256
»
Niek de Jonge
1988
Diemen
10emm
3088
1:28:11
(1:29:08)
257
»
Margret van der Veldt
1970
Nieuwkoop
10emv
3478
1:28:14
(1:28:32)
258
»
Henk Overeem
1946
Volendam
10emm
3122
1:28:24
(1:29:10)
259
»
Reika Isono
1975
Amsterdam
10emv
3426
1:28:31
(1:29:14)
260
»
Jelte Hoving
1956
Almere
10emm
3293
1:28:45
(1:29:42)
261
»
Evelyn van de Veen
1965
Amsterdam
10emv
3524
1:29:01
(1:29:43)
262
»
Yvonne Wijermans
Amsterdam
10emv
3501
1:29:02
(1:29:10)
263
»
Jong, C.H.M. de (Cees)
Zwitserleven
10emm
3196
1:29:05
(1:29:05)
264
»
Overbeek, B.R. (Bart)
Zwitserland
10emm
3193
1:29:15
(1:29:47)
265
»
Carolien Trock
1962
Kudelstaart
10emv
3475
1:29:21
(1:29:36)
266
»
Kees Kodde
1976
Emmeloord
10emm
3320
1:29:21
(1:30:23)
267
»
Kees Klaver
1955
Badhoevedorp
10emm
3094
1:29:28
(1:29:30)
268
»
Theoe Rietmeijer
1961
Diemen
10emm
3305
1:29:37
(1:29:42)
269
»
Frank Doornik
1967
Amersfoort
10emm
3269
1:29:38
(1:29:49)
270
»
Twan Diederiks
1990
Amsterdam
10emm
3288
1:29:56
(1:30:34)
271
»
Kitty Jong - Brasik
1964
Weesp
10emv
3406
1:29:59
(1:30:11)
272
»
Jasper de Heer
1983
Amsterdam
10emm
3065
1:30:00
(1:30:04)
273
»
Egon Oltmans
1960
Aalsmeer
10emm
3121
1:30:06
(1:30:19)
274
»
Michiel Smits
1980
Kudelstaart
10emm
3145
1:30:06
(1:30:50)
275
»
Judith Roozemond
1966
Amsterdam
10emv
3512
1:30:08
(1:31:01)
276
»
Sally Fritzsche
1988
Amsterdam
10emv
3418
1:30:28
(1:31:07)
277
»
Gert Heij
1966
Aalsmeer
10emm
3295
1:30:35
(1:30:50)
278
»
Angelique van Zijl
1965
Zwaag
10emv
3490
1:30:39
(1:30:51)
279
»
Jan Aalbers
1954
Amstelveen
10emm
3001
1:30:39
(1:31:24)
280
»
Marteen de Bruijn
1983
Amsterdam
10emv
3520
1:30:41
(1:31:37)
281
»
Peggy Lips
1984
Amsterdam
10emv
3472
1:30:55
(1:31:48)
282
»
Yoshihiro Yasumi
1949
Amsterdam
10emm
3185
1:31:00
(1:31:13)
283
»
Errol Vliese
1966
Amsterdam
10emm
3272
1:31:05
(1:35:41)
284
»
Jan van Haeringen
1967
Hoofddorp
10emm
3228
1:31:06
(1:31:47)
285
»
Rogier RĂĽmke
1954
Amsterdam
10emm
3325
1:31:20
(1:32:03)
286
»
Ben Fijma
1949
Amstelveen
10emm
3215
1:31:21
(1:31:48)
287
»
Frank van Vliet
1970
Zaandam
10emm
3326
1:31:22
(1:32:15)
288
»
Jeroen Droog
1978
Krommenie
10emm
3041
1:31:24
(1:31:28)
289
»
Rinus de Jonge
1959
Almere
10emm
3089
1:31:27
(1:32:22)
290
»
Margreet vd Pol
OuderAmstel
10emv
3200
1:31:33
(1:31:54)
291
»
Sonja Raven
1972
Amstelveen
10emv
3456
1:31:49
(1:32:13)
292
»
Mylene de Ruijter
1989
Heemskerk
10emv
3463
1:31:50
(1:32:35)
293
»
Danielle van Lommerer
1967
Ouderkerk
10emv
3494
1:32:01
(1:32:19)
294
»
Edwin kramer
1965
Amsterdam Zuidoost
10emm
3100
1:32:03
(1:32:30)
295
»
Jimmy Kaandorp
1987
Amsterdam
10emm
3090
1:32:07
(1:32:19)
296
»
Jonathan Verheul
1979
Hilversum
10emm
3290
1:32:11
(1:33:05)
297
»
Esther Newsum
Amsterdam
10emv
2492
1:32:20
(1:32:59)
298
»
René van Toledo
1960
Amstelveen
10emm
3208
1:32:20
(1:32:37)
299
»
David Kramer
1985
Amsterdam
10emm
3099
1:32:30
(1:32:48)
300
»
Maarten Kalf
1984
Amsterdam
10emm
3091
1:32:32
(1:32:48)
301
»
Manon Hietbrink
1973
Amsterdam
10emv
3522
1:32:35
(1:33:00)
302
»
Verbeek, M.V. (Mark)
Zwitserleven
10emm
3195
1:32:37
(1:33:08)
303
»
Irma Roovers
1961
Amsterdam
10emv
3460
1:32:45
(1:33:15)
304
»
Kees Buurmans
1951
Amsterdam
10emm
3201
1:32:50
(1:33:41)
305
»
Nanda Langeree
1964
Nieuwkoop
10emv
3438
1:33:04
(1:33:21)
306
»
Stefan Tins
1989
Amsterdam
10emm
3027
1:33:13
(1:33:40)
307
»
Jolande Landzaat
1959
Amsterdam
10emv
3528
1:33:16
(1:33:41)
308
»
Erwin Bakker
1963
Amsterdam
10emm
3213
1:33:19
(1:34:13)
309
»
Frans Appels
1966
Amstelveen
10emm
3004
1:33:25
(1:33:53)
310
»
Vicki Fritzsche
1957
Bussum
10emv
3419
1:33:25
(1:34:04)
311
»
Martijn de Roller
1960
Hoofddorp
10emm
3221
1:33:28
(1:33:33)
312
»
Martin Willemsma
1984
Purmerend
10emm
3214
1:33:33
(1:34:11)
313
»
Betty Kocks
1976
Hilversum
10emv
3434
1:33:38
(1:35:08)
314
»
Henri Karman
1957
Blaricum
10emm
3318
1:33:38
(1:35:08)
315
»
Katie Unoki
1969
Leiden
10emv
3476
1:33:49
(1:34:02)
316
»
Femia Smit
1971
Amsterdam
10emv
3468
1:33:55
(1:34:40)
317
»
Anton Schuurman
1936
Amsterdam
10emm
3301
1:33:57
(1:34:00)
318
»
Alice Wagenvoort
1969
Amstelveen
10emv
3482
1:34:02
(1:34:18)
319
»
Femke de Wit
1963
Amstelveen
10emv
3487
1:34:02
(1:34:16)
320
»
Leen
1975
Purmerend
10emm
3324
1:34:05
(1:34:19)
321
»
Jochem Lustenhouwer
1972
Abcoude
10emm
3205
1:34:06
(1:34:38)
322
»
Leo Schroeder
1969
Amstelveen
10emm
3271
1:34:06
(1:34:53)
323
»
Anton te Velde
1971
Hoogland
10emm
3270
1:34:06
(1:34:54)
324
»
Jeroen Wiercx
1979
Amsterdam
10emm
3063
1:34:07
(1:34:30)
325
»
Theo Mattie
1946
Leimuiden
10emm
3112
1:34:13
(1:34:46)
326
»
Richard Gillebaard
1974
Purmerend
10emm
3323
1:34:29
(1:34:44)
327
»
Maarten van Zadelhoff
1988
Amsterdam
10emm
3128
1:34:44
(1:35:11)
328
»
Marc Wiewel
1962
Amsterdam
10emm
3181
1:34:45
(1:34:51)
329
»
Ben Schut
1959
Hoofddorp
10emm
3140
1:34:47
(1:35:14)
330
»
Linda de Ru
1977
Hoofddorp
10emv
3461
1:34:49
(1:35:15)
331
»
Van der Velde
1970
Amsterdam
10emv
3477
1:34:56
(1:35:25)
332
»
Magda Wuytack
1948
Amsterdam
10emv
3488
1:34:57
(1:35:41)
333
»
Simone Gentjes
1965
Amsterdam
10emv
3525
1:35:02
(1:35:44)
334
»
Alco Zijstra
1973
Aalsmeer
10emm
3294
1:35:05
(1:35:19)
335
»
Linda Overeem
1975
Volendam
10emv
3503
1:35:09
(1:35:55)
336
»
Kees de Zeeuw
1961
Almere
10emm
3298
1:35:20
(1:36:11)
337
»
Lotte Jansen
1987
Amsterdam
10emv
3516
1:35:21
(1:35:49)
338
»
Patricia King
1954
Amstelveen
10emv
3523
1:35:22
(1:35:39)
339
»
Annemieke Smit
1969
Amsterdam
10emv
3467
1:35:30
(1:36:14)
340
»
Yanto van den Heuvel
1955
Haarlem
10emm
3070
1:35:32
(1:36:15)
341
»
Erik Post
Amsterdam
10emm
3233
1:35:41
(1:36:30)
342
»
Moniene Melis
1974
Amstelveen
10emv
3515
1:35:44
(1:35:47)
343
»
Bert Sinkeldam
1962
Amstelveen
10emm
3235
1:35:50
(1:36:39)
344
»
Huub van Vugt
Amsterdam
10emm
3247
1:35:52
(1:36:28)
345
»
Cheryl Gilbert
1968
Amsterdam
10emv
3421
1:36:02
(1:36:46)
346
»
Chris Bouman
1954
Amstelveen
10emm
3023
1:36:16
(1:37:07)
347
»
Piey Spruijt
1961
Amstelveen
10emm
3150
1:36:18
(1:37:07)
348
»
Susanne Egging
1979
Amsterdam
10emv
3413
1:37:13
(1:38:09)
349
»
Dick Lam
1950
Amsterdam
10emm
3244
1:37:14
(1:38:05)
350
»
Evelyn Peelen
1974
Amstelveen
10emv
3449
1:37:30
(1:37:30)
351
»
Margriet Brugman
1947
Amstelveen
10emv
3409
1:37:32
(1:38:05)
352
»
Jan Gijsbert Bakker
1959
Amstelveen
10emm
3005
1:37:39
(1:37:48)
353
»
Eric Schuit
1966
Amstelveen
10emm
3234
1:37:43
(1:38:30)
354
»
Helen Howard
1948
Amsterdam
10emv
3526
1:37:47
(1:38:10)
355
»
Enno Aerts
1961
Weesp
10emm
3002
1:37:53
(1:38:59)
356
»
Evelien Aerts
1990
Weesp
10emv
3401
1:37:54
(1:38:59)
357
»
Wendy ten Bookum
1986
Badhoevedorp
10emv
3405
1:38:16
(1:38:31)
358
»
Twan van den Bergh
1985
Rotterdam
10emm
3008
1:38:35
(1:39:25)
359
»
Antoinette Linterman
1973
Haarlem
10emv
3493
1:39:07
(1:39:54)
360
»
Saskia Kuiper
1969
Amstelveen
10emv
3500
1:39:12
(1:39:49)
361
»
Suzanne Piggott
1973
Amsterdam
10emv
3451
1:39:21
(1:40:05)
362
»
Josan Kers
1956
Amsterdam
10emv
3511
1:39:32
(1:40:06)
363
»
Emma Oliver
1977
Amsterdam
10emv
3447
1:40:02
(1:40:46)
364
»
Mariska Stam
1987
Wijdewormer
10emv
3470
1:40:22
(1:41:17)
365
»
Bas Middelhoven
1982
Amstelveen
10emm
3222
1:40:40
(1:41:19)
366
»
Sonia Kanters
1965
Amstelveen
10emv
3431
1:40:54
(1:41:09)
367
»
Madeleine Bunk
1968
Amersfoort
10emv
3506
1:41:15
(1:41:20)
368
»
Radboud Dood
1972
Enschede
10emm
3223
1:41:17
(1:41:20)
369
»
Annemarie van 't Zelfde
1976
Badhoevedorp
10emv
3499
1:41:26
(1:41:31)
370
»
Ron Cornelissen
1962
Hilversum
10emm
3034
1:41:46
(1:42:35)
371
»
Auke de Schipper
1955
Hilversum
10emm
3135
1:41:46
(1:42:35)
372
»
Merlijn Smeele
1966
Amsterdam
10emv
3466
1:42:09
(1:43:32)
373
»
Filippos Chatzimichail
1980
Amsterdam
10emm
3031
1:42:10
(1:43:32)
374
»
Jan Bontekoe
1962
Heemstede
10emm
3017
1:42:41
(1:43:03)
375
»
Paul van der Lugt
1956
Huis ter Heide Ut
10emm
3109
1:43:07
(1:44:06)
376
»
Blanken, J.M. den (Rianne)
Zwitserleven
10emv
3491
1:43:28
(1:43:49)
377
»
Niels Leerentveld
1977
's-Gravenhage
10emm
3105
1:43:38
(1:44:28)
378
»
Thieu Engels
1944
Amsterdam
10emm
3045
1:45:06
(1:45:24)
379
»
Ayse Erdem
1969
Amstelveen
10emv
3414
1:45:24
(1:49:11)
380
»
Jon Drenth
1961
Uithoorn
10emm
3039
1:46:14
(1:47:00)
381
»
Wies Piet
1950
Amstelveen
10emv
3496
1:46:37
(1:47:09)
382
»
Nick van der Moolen
1982
Haarlem
10emm
3117
1:47:02
(1:47:45)
383
»
Eugène Arnouts
1956
Amsterdam
10emm
3317
1:47:05
(1:50:47)
384
»
Nicole Selier
1984
Amsterdam
10emv
3517
1:48:00
(1:48:27)
385
»
Dorien Peters
1982
Amsterdam
10emv
3518
1:48:11
(1:49:08)
386
»
Elke Vriens
1980
Amsterdam
10emv
3519
1:48:17
(1:49:13)
387
»
Svennie Waanders
1978
Haarlem
10emv
3481
1:55:43
(1:56:29)
388
»
Ilse Debije
1958
Amsterdam
10emv
3508
1:58:41
(1:59:24)
389
»
Maggie van Wouwe
1949
Amsterdam
10emv
3509
2:01:50
(2:02:32)
390
»
Hanna Molly
1961
Amsterdam
10emv
3505
2:02:47
(2:03:41)
Page:
<
1
2
>