Zoek wedstrijd
Uitslagen van Ronde van West 2013
UItslagen
10km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
251 - 412
of
412
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
251
»
Marc Rijsdijk
1973
Hendrik Ido Ambacht
M
298
(51:48)
52:12
252
»
Henry Oudshoorn
1974
Capelle aan den IJssel
M
280
(52:06)
52:12
253
»
Gionono
M
642
(51:43)
52:14
254
»
E. van der Linde
M
656
(52:12)
52:19
255
»
Kees Vermeulen
M
616
(52:11)
52:26
256
»
Ronald Dortland
M
464
(52:20)
52:30
257
»
Anna Voermans
1982
V
399
(52:26)
52:34
258
»
Pieter Wolthoorn
1983
Rotterdam
M
425
(52:26)
52:34
259
»
Addy Knaap
1962
Rotterdam
M
192
(52:14)
52:35
260
»
Martijn Terlouw
1981
Krimpen a/d IJssel
M
349
(52:30)
52:38
261
»
Ger Bosman
1939
Rotterdam
M
32
(52:37)
52:42
262
»
Edith Knibbe
1960
Ouderkerk a/d IJssel
V
193
(52:26)
52:43
263
»
Michael Beket
M
554
(52:16)
52:44
264
»
Henk Lagerwaard
M
617
(52:27)
52:44
265
»
Sujesh Kalloe
1975
Rotterdam
M
168
(52:36)
52:46
266
»
Simon Lems
M
663
(52:29)
52:49
267
»
Herman Laan
1965
Pernis
M
208
(52:35)
52:55
268
»
Bert Velde
1963
Lekkerkerk
M
376
(53:12)
53:22
269
»
Rene Keehnen
M
563
(53:19)
53:37
270
»
Sjoerd Top
1969
Capelle a/d IJssel
M
358
(53:10)
53:39
271
»
Stefan Nicolai
2013
Rotterdam
M
264
(53:31)
53:45
272
»
Jan van der Keur
M
598
(53:34)
53:52
273
»
Patrick Bosman
1981
Rotterdam
M
36
(53:33)
53:54
274
»
Maaike Moen
V
534
(53:35)
53:57
275
»
Sophie Rodenburg
1976
Rotterdam
V
301
(53:36)
53:58
276
»
Felix Duin
1986
Rotterdam
M
81
(53:24)
54:00
276
»
Paul Jong
1978
Berkel en Rodenrijs
M
163
(53:29)
54:00
276
»
maurice krul
1973
M
205
(53:36)
54:00
279
»
Han Basters
M
625
(53:50)
54:02
280
»
Susanne Duijzer-Basters
V
624
(53:50)
54:02
281
»
Peter Kleiijwegt
M
572
(53:45)
54:04
282
»
Yneke Heking
V
448
(53:58)
54:09
283
»
Jan Klerk
1959
Lekkerkerk
M
188
(54:00)
54:10
284
»
Hans van der Struik
M
636
(53:41)
54:11
285
»
Juliette Buiten
V
608
(53:46)
54:12
286
»
Remco van Deventer
M
655
(54:03)
54:18
287
»
Ton Jong
1959
Rotterdam
M
160
(53:58)
54:23
288
»
Ramon Pappaioannou
1975
Rotterdam
M
282
(53:49)
54:25
289
»
Pieter Holkamp
1959
Capelle aan den IJssel
M
141
(54:04)
54:31
290
»
Annelous Klauw
1969
Capelle aan den IJssel
V
185
(54:03)
54:31
291
»
Diane Heuvelman
1974
Krimpen a/d IJssel
V
137
(54:14)
54:33
292
»
Willem Hoogen Stoevenbeld
M
660
(54:14)
54:36
293
»
Ingeborg Heuvel
1966
Rotterdam
V
134
(54:14)
54:36
294
»
Marijke Wel- de Beer
1959
Capelle aan den IJssel
V
407
(54:30)
54:41
295
»
Wendy Rijsdijk
1980
Hendrik Ido Ambacht
V
299
(54:30)
54:42
296
»
Tim Duin
1983
Schiedam
M
80
(54:09)
54:45
297
»
M.R. te Veldhuis
545
(54:31)
54:45
298
»
Hans Schrammeijer
1943
PAC Rotterdam
M
321
(54:15)
54:49
299
»
Bernard Boogert
1950
Rotterdam
M
30
(54:36)
54:53
300
»
Jeroen Grondijs
1961
Capelle a/d IJssel
M
111
(54:53)
54:59
301
»
Henk Middelkoop
1946
Capelle a/d IJssel
M
256
(54:37)
55:15
302
»
Ferry Stutvoet
1955
Krimpen a/d IJssel
M
346
(54:47)
55:20
303
»
Sabine van Gastel
V
665
(55:15)
55:23
304
»
Ed Meer
1962
Nieuwerkerk aan den Ijssel
M
243
(55:00)
55:24
305
»
Evert-Jan Jansen
M
629
(55:21)
55:25
306
»
Lieneke Maurik
V
672
(55:13)
55:26
306
»
Wilco Visser
M
638
(55:13)
55:26
308
»
Eduardo The
M
596
(55:01)
55:32
309
»
P.J. Breevoort
1964
Ridderkerk
M
40
(55:05)
55:33
310
»
Rolf Markus
1980
Vlaardingen
M
240
(55:02)
55:36
311
»
Daniel Liem
M
668
(55:07)
55:43
312
»
Bart Opstal
1979
Rotterdam
M
275
(55:37)
55:50
313
»
C. de Back
M
662
(55:32)
56:02
314
»
Margriet van Loon
V
644
(55:56)
56:03
315
»
Marijke Zeijlemaker
V
494
(55:50)
56:04
316
»
Coosje van Bruggen
V
574
(55:41)
56:04
317
»
Mellisa westdijk
1989
V
410
(55:43)
56:06
318
»
Bert Korving
1960
Rotterdam
M
196
(55:31)
56:08
319
»
Maurice Twigt
M
621
(56:00)
56:08
320
»
Edwin de Haas
M
645
(56:01)
56:08
320
»
Ronald Ballijns
M
647
(56:01)
56:08
322
»
Ellen Verweij
V
578
(55:58)
56:09
323
»
Bjorn Casteleijn
1980
Streefkerk
M
53
(55:42)
56:15
324
»
Kevin Trouwborst
1984
Capelle aan den IJssel
M
360
(56:00)
56:18
325
»
Remco Hoeffnagel
M
653
(56:04)
56:19
326
»
Victor Welling
1986
Nieuwerkerk aan den Ijssel
M
408
(55:53)
56:25
327
»
Manissa Bechtum
1990
Rotterdam
V
14
(55:53)
56:25
328
»
Ton van Brussel
M
582
(56:07)
56:38
329
»
Nelly le Noble
V
634
(56:32)
56:39
330
»
Cees Ramp
1954
Capelle a/d IJssel
M
292
(56:10)
56:43
331
»
Etienne Vatansever
1976
Rotterdam
V
371
(56:26)
56:48
332
»
Dico Oprel
1954
Zutphen
M
274
(56:34)
56:48
333
»
Ewoud Buter
1900
52
(56:37)
56:57
334
»
Simone Kruit
1989
Rotterdam
V
201
(56:38)
57:11
335
»
Adriaan Verseveld
2013
Nieuwerkerk aan den Ijssel
M
390
(57:03)
57:25
336
»
Maarten Krijgsman
1953
Rotterdam
M
199
(57:23)
57:31
337
»
H. Uittenbogaart
M
593
(57:30)
57:33
338
»
Ron Rath
M
627
(57:13)
57:34
339
»
Danielle Kruit
1979
Rotterdam
V
202
(57:01)
57:34
340
»
Astrid Honcoop
1981
Rotterdam
V
142
(57:04)
57:35
341
»
Nelleke Kramer
V
657
(57:18)
57:37
342
»
Sofia Keijzer
1986
Rotterdam
V
177
(57:40)
57:40
343
»
Paul Geleijnse
1980
Capelle aan den IJssel
M
95
(57:15)
57:43
344
»
Eline Adrighem
1989
Krimpen aan den IJssel
V
2
(57:30)
57:47
345
»
Jaap Adrighem
1960
Krimpen aan den IJssel
M
1
(57:31)
57:48
346
»
Jacqueline Breevoort
1971
Ridderkerk
V
41
(57:23)
57:52
347
»
Gène Kerpen
1967
Rotterdam
M
182
(57:35)
58:04
348
»
Linda Commandeur
1977
Capelle aan den IJssel
V
60
(58:01)
58:07
349
»
Hanna Verhoeven
1987
Vlaardingen
V
383
(57:34)
58:08
350
»
karin Ingelse
1957
V
155
(57:52)
58:22
351
»
Chris Hagoort
1957
Schiedam
M
117
(57:56)
58:28
352
»
Robert van Luijpen
M
436
(58:49)
58:51
353
»
anton wustrow
1940
rotterdam
M
426
(58:36)
58:54
354
»
Petra Beverloo
1981
Papendrecht
V
23
(58:46)
58:54
355
»
Erik Klop
1976
Oud-Beijerland
M
191
(58:33)
58:55
356
»
Dick Ellerman
1962
hoogvliet
M
85
(58:42)
59:08
357
»
Dirkje Visser
V
614
(58:49)
59:18
358
»
Jorieke Vlist
1981
Rotterdam
V
398
(58:59)
59:32
359
»
James Schatz
1953
Oud-Beijerland
M
315
(59:32)
59:34
360
»
Jiska Schatz
1984
Rotterdam
V
316
(59:34)
59:34
361
»
Anouk Streep
1982
Capelle aan den IJssel
V
342
(59:21)
59:35
362
»
Renate Ruiter
1982
Rotterdam
V
310
(59:11)
59:42
363
»
S. Rozema
M
661
(59:20)
59:49
364
»
Petra Verdoorn
1983
Papendrecht
V
380
(59:44)
59:53
365
»
Stein Beekenkamp
2002
Krimpen a/d IJssel
M
17
(59:38)
1:00:05
366
»
Maarten Nijs
Krimpen a/d IJssel
M
267
(59:38)
1:00:05
367
»
Michel Kooijman
M
623
(1:00:04)
1:00:18
368
»
ingrid kamp
1957
Capelle a/d IJssel
V
171
(1:00:05)
1:00:25
369
»
Bart Verschuur
1960
M
389
(59:52)
1:00:25
370
»
Mary Bakker
V
604
(1:00:02)
1:00:26
371
»
Nancy Boer
1968
rotterdam
V
27
(1:00:18)
1:00:37
372
»
Alex Etten
1957
Capelle aan den IJssel
88
(1:00:23)
1:00:52
373
»
Sandra Oosten
1975
Krimpen a/d IJssel
V
273
(1:00:42)
1:01:01
374
»
Ada vd Oever
V
503
(1:00:38)
1:01:04
375
»
Heleen Boumlal
1984
Krimpen a/d IJssel
V
38
(1:00:45)
1:01:04
376
»
Otto Schilderman
M
550
(1:00:57)
1:01:13
377
»
Willem Verburg
1953
Capelle aan den IJssel
M
378
(1:00:57)
1:01:13
378
»
Wim van Eijk
M
583
(1:00:52)
1:01:17
379
»
Marissa Trouwborst
V
652
(1:01:14)
1:01:33
380
»
Jurijan Saveur
1975
Capelle a/d IJssel
M
313
(1:01:25)
1:01:40
381
»
Andreas Antoni
1971
Krimpen aan den IJssel
M
5
(1:01:26)
1:01:52
382
»
Dani Antoni
1969
Rotterdam
M
7
(1:01:32)
1:01:52
383
»
Jog vd Vijver
M
590
(1:01:43)
1:01:57
384
»
Ard Molenaar
1977
Capelle aan den IJssel
M
257
(1:01:39)
1:02:15
385
»
Stien van Schouwen
V
564
(1:01:58)
1:02:25
386
»
Els Verkerk
1959
Rotterdam
V
386
(1:01:57)
1:02:25
387
»
Eline Decker
1976
Rotterdam
V
72
(1:02:06)
1:02:28
388
»
Patricia Heuvel
1973
Capelle a/d IJssel
V
135
(1:02:26)
1:02:41
389
»
Patrick Sturkenboom
1975
Zwijndrecht
M
344
(1:02:25)
1:02:50
390
»
Rinske Vries
1982
Rotterdam
V
402
(1:02:21)
1:02:51
391
»
Alice Rakham
V
594
(1:02:24)
1:02:52
392
»
Hans Sander
1970
Hoogvliet
M
311
(1:02:25)
1:02:52
393
»
Jenny Krijnen
V
500
(1:02:22)
1:02:53
394
»
Ron Kruithof
1960
Zwijndrecht
M
203
(1:02:33)
1:02:57
395
»
Rob Davids
1962
M
70
(1:03:02)
1:03:29
396
»
Sandra Michel
V
622
(1:04:32)
1:04:46
397
»
Patricia Catsburg
1985
Krimpen aan de lek
V
54
(1:04:18)
1:04:50
398
»
Irma Verhagen
1964
Poortugaal
V
382
(1:05:14)
1:05:42
399
»
Gert Daams
1958
Capelle a/d IJssel
M
67
(1:06:59)
1:07:36
400
»
Mira Faas
1979
Rotterdam
V
90
(1:07:15)
1:07:37
401
»
Tamara Hehaiha
1982
Krimpen aan den IJssel
V
123
(1:08:13)
1:08:39
402
»
Monique Mans
1961
Ridderkerk
V
238
(1:08:21)
1:08:41
403
»
Catharina Groot
1984
Krimpen aan den IJssel
V
112
(1:08:12)
1:08:49
404
»
Johan Groot
1982
Rotterdam
M
113
(1:08:13)
1:08:50
405
»
Sandra Tieleman
1972
Ridderkerk
V
352
(1:08:32)
1:08:55
406
»
Johan Versteeg
1964
Capelle a/d IJssel
M
392
(1:08:25)
1:09:00
407
»
Julia Meijvogel
1989
Nieuwerkerk aan den IJssel
V
247
(1:08:36)
1:09:05
408
»
Elise Ruijsbroek
1969
Rotterdam
V
309
(1:08:57)
1:09:20
409
»
Georges Hilaul
1985
hoogvliet
M
138
(1:08:56)
1:09:24
410
»
Trees Kemper
1977
Rotterdam
V
178
(1:08:56)
1:09:25
411
»
Yvette Strien
1983
Oud-Beijerland
V
343
(1:10:23)
1:10:46
412
»
Maisey Chan
1982
Rotterdam
V
55
(1:13:01)
1:13:23
Page:
<
1
2
>