Zoek wedstrijd
Uitslagen van Ronde van West 2013
UItslagen
5km
M
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 79
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Menno Lieven
M
482
(17:26)
17:26
2
»
jan verwijs
1964
Rotterdam
M
393
(18:40)
18:40
3
»
Ferdi Vonk
1983
Berkel en Rodenrijs
M
400
(18:42)
18:42
4
»
Peter Kempers
1981
Capelle aan den IJssel
M
179
(18:47)
18:47
5
»
Ron Dekker
1968
vlaardingen
M
75
(19:20)
19:21
6
»
Tonny Zaal
1988
Rotterdam
M
428
(19:23)
19:23
7
»
Miguel Reijs
M
544
(19:27)
19:27
8
»
Pascal Hartog
1987
Rotterdam
M
120
(19:45)
19:46
9
»
Jos Ghijsels
M
518
(20:25)
20:25
10
»
Duco van Waardenberg
M
506
(21:00)
21:02
11
»
Ton Hoozemans
1948
Rotterdam
M
148
(21:16)
21:17
12
»
Jeroen van der Stokker
M
463
(21:23)
21:24
13
»
Wim Beuzekom
1965
Nieuwpoort
M
21
(21:25)
21:25
14
»
Bart Ree
1978
Rotterdam
M
294
(21:30)
21:33
15
»
Remco Lip
M
495
(21:39)
21:39
16
»
Roel Voort
1980
Rotterdam
M
401
(21:40)
21:41
17
»
Heico Kerkmeester
1963
Capelle aan den IJssel
M
180
(21:42)
21:43
18
»
Melano Winter
1987
Rotterdam
M
423
(22:03)
22:11
19
»
Roel Linde
2001
Capelle aan den IJssel
M
225
(22:25)
22:25
20
»
Fedor vd Velde
M
528
(22:34)
22:36
21
»
Teun Noordhoek
1953
Numansdorp
M
268
(22:43)
22:45
22
»
Ferdinand Koffijberg
M
580
(22:49)
22:52
23
»
Patrick Wilting
M
507
(22:54)
22:57
24
»
Klaas van Linschote
M
434
(23:10)
23:12
25
»
Xavier Maanen
2003
Capelle aan den IJssel
M
234
(23:47)
23:47
26
»
Abel Tasma
M
522
(23:54)
23:57
27
»
Mark Menheere
1980
Ridderkerk
M
250
(24:17)
24:22
28
»
Bart Spaans
1999
Capelle a/d IJssel
M
337
(24:37)
24:43
29
»
Leander Vlastuin
1973
Capelle aan den IJssel
M
395
(24:48)
25:02
30
»
Erwin Koolmees
M
459
(24:56)
25:07
31
»
Sander Togt
1970
Capelle a/d IJssel
M
355
(25:04)
25:08
32
»
Edwin Stein
1979
Capelle aan den IJssel
M
340
(25:22)
25:31
33
»
Joey Wong-A-Sang
M
525
(25:38)
25:38
34
»
Mark Meerkerk
1987
Rotterdam
M
244
(25:28)
25:39
35
»
Maurice Willemsen
1972
Capelle a/d IJssel
M
419
(26:31)
26:33
36
»
Raymond Hess
1977
rotterdam
M
129
(26:26)
26:38
37
»
Martijn Hoek
1979
Spijkenisse
M
139
(26:34)
26:42
38
»
Jan Ketting
1966
Rotterdam
M
183
(26:41)
26:44
39
»
A. Stelk
M
524
(26:50)
26:55
40
»
Marcel Hees
1976
Capelle a/d IJssel
M
122
(27:10)
27:15
41
»
Mark van Vliet
M
493
(27:20)
27:21
42
»
Csaba Boer
M
546
(27:20)
27:25
43
»
Raymond Mandersloot
1960
Krimpen aan den IJssel
M
237
(27:20)
27:25
44
»
Jan Vermeulen
M
473
(27:30)
27:31
45
»
Hans Veenhof
2000
Capelle a/d IJssel
M
372
(27:36)
27:36
46
»
Marc Schroeder
M
515
(27:41)
27:42
47
»
Ron Budding
M
466
(27:46)
27:52
48
»
Dik Keijzer
1951
M
176
(27:48)
27:53
49
»
Ronald Kruyt
1962
Rotterdam
M
206
(28:10)
28:14
50
»
Mark Janson
1974
Capelle ad IJssel
M
157
(28:26)
28:36
51
»
rinus commijs
1946
Capelle aan den IJssel
M
61
(28:38)
28:38
52
»
Fabian Rensman
1978
Spijkenisse
M
296
(28:34)
28:41
53
»
Jan neerhout
1964
M
262
(28:36)
28:47
54
»
Jeffrey Rodts
1991
M
302
(28:41)
28:50
55
»
J Breeyen
1984
Capelle aan de IJssel
M
42
(28:41)
28:51
56
»
Hilbrand Pastoor
M
521
(28:52)
28:56
57
»
Peter van Teijlingen
M
537
(28:59)
29:06
58
»
Joop Vermeer
1947
Capelle aan den IJssel
M
388
(29:35)
29:40
59
»
Robin Lausberg
1980
Spijkenisse
M
212
(29:48)
30:00
60
»
Antonio Domingos
1958
Schiedam
M
78
(30:09)
30:22
61
»
Karel Hensbergen
1957
Capelle a/d IJssel
M
127
(30:09)
30:22
62
»
Rob Berkel
1962
M
19
(30:18)
30:24
63
»
Kees van Dijk
M
498
(30:23)
30:24
64
»
A. Bokx
M
541
(30:38)
30:43
65
»
Marco Hoogerbrugge
M
539
(30:44)
30:45
66
»
Andre Grootenboer
1985
Rotterdam
M
114
(30:43)
30:46
67
»
Eric Scheurs
M
441
(30:42)
30:47
68
»
Lex Schreurs
1953
Capelle aan den IJssel
M
322
(30:42)
30:47
69
»
Joep van Schaverbeke
M
479
(30:56)
30:59
70
»
Arie Schenkel
1967
Capelle a/d IJssel
M
319
(31:38)
31:47
71
»
Luc Bosman
M
487
(32:32)
32:38
72
»
Vincent Terlouw
1976
Krimpen a/d IJssel
M
348
(32:34)
32:40
73
»
Nico Hoogendijk
1953
Capelle aan den IJssel
M
144
(32:34)
32:40
74
»
Theo Heukels
M
465
(33:44)
33:54
75
»
Joop Groesbeek
1948
Rotterdam
M
110
(36:43)
36:53
76
»
Frits Remmers
M
481
(39:17)
39:27
77
»
Arnold Oranje
1948
Rotterdam
M
276
(44:51)
44:51
78
»
Nico vd Oever
M
502
(45:03)
45:03
79
»
P. Nederlof
M
557
(49:09)
49:09