Uitslagen van Zilveren Kruis Achmealoop 2013

5km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

resultaten op netto volgorde.


Displaying uitslagen 1 - 250 of 869 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Vincent Hazeleger Castricum M 4760 15:28 (15:28)
2 » Chris van Hensbergen 1995 IJmuiden M 4610 16:33 (16:33)
3 » Lars Remijn 1995 Heemskerk M 4700 17:06 (17:06)
4 » Waldo Jagtman 1994 Nederland M 5552 18:18 (18:18)
5 » Johan Neve Run2Day / Haarlem M 4755 18:19 (18:21)
6 » Remco Bouchier Hoofddorp M 4759 18:22 (18:23)
7 » Tim Vreeburg Nederland M 5586 18:24 (18:27)
8 » Gustaaf Weber 1965 Heemstede M 4715 18:37 (18:39)
9 » Jelle Vogels 1988 Haarlem M Haarlem 4667 18:38 (19:46)
10 » Tom Houtgraaf 1993 Bentveld M 4606 18:39 (21:34)
11 » Frank van Es 1984 Haarlem M Haarlem 4396 18:48 (19:34)
12 » Felix Schutte 1977 Haarlem M Haarlem 4843 19:04 (19:05)
13 » Tijs Rotweile Schoter Scholengemeensch. M 4539 19:23 (19:23)
14 » Joost van het Kaar Schoter M 4527 19:23 (20:27)
15 » Mounir Mounji 1999 Stichting Samen Haarlem M 4624 19:31 (19:31)
16 » Nick Duijn Nederland M 5646 19:35 (19:52)
17 » Bas van Walstijn De ZorgSpecialist 5 M 4679 19:40 (19:41)
18 » Thijs de Moes 1998 Hoofddorp M 4090 19:53 (19:54)
19 » Daan Grippeling 1992 Huizen M 4296 20:05 (22:50)
20 » Edward Straus 1967 Nederland M 5530 20:10 (20:14)
21 » Twan van Raemdonck Nederland M 5585 20:11 (20:14)
22 » Leo Martijn 1967 Amstelveen M 4657 20:16 (24:37)
23 » jeroen janissen 1997 Haarlem M Haarlem 4833 20:17 (20:18)
24 » Bastiaan Kamper 1999 Haarlem M Haarlem 4573 20:20 (22:00)
25 » Jochem Molenaar Aloysius School M 4552 20:22 (20:25)
26 » Daan Noll Nederland M 5502 20:31 (21:10)
27 » Justin Verber 1994 Haarlem M Haarlem 4804 20:35 (21:59)
28 » Wout Sterken Nederland M 5691 20:41 (20:48)
29 » Isaac Boogaard 1997 Nederland M 5506 20:47 (21:45)
30 » Bastiaan Hoes 1998 Haarlem M Haarlem 4785 20:54 (21:38)
31 » Jarmo Vrenegoor 2002 Nederland M 5509 20:55 (22:13)
32 » Jan-Mark Janmaat Nederland M 5584 21:04 (21:08)
33 » Boris Korstenbroek Nederland M 5698 21:04 (21:05)
34 » Daan van der Meulen 1986 Alkmaar M 4000 21:06 (21:14)
35 » Daan Koster 1997 Haarlem M Haarlem 4807 21:06 (23:24)
36 » Erik Pauel 1971 Haarlem M Haarlem 4786 21:13 (22:05)
37 » Nienke van der Zee Haarlem V Haarlem 4756 21:16 (21:27)
38 » Bo van Maaren 1997 Haarlem M Haarlem 4060 21:16 (25:04)
39 » Mick Groeneveld 1998 Haarlem M Haarlem 4800 21:19 (23:33)
40 » Henny Pruppers 1985 Nederland M 5567 21:19 (21:22)
41 » Esther Kiel Overveen V 4757 21:22 (21:22)
42 » Startnummer 5649 Nederland 5649 21:29 (21:54)
43 » Mirjam van der Staaij 1971 Heemstede V 4765 21:29 (21:29)
44 » Marnix Timmer 1994 Overveen M 4611 21:29 (22:02)
45 » Tim Legierse 1980 Haarlem M 4129 21:45 (28:42)
46 » Jeroen Preijde 1985 Nederland M 5568 21:45 (21:48)
47 » Gregory Deira 1978 Amstelveen M 4654 21:48 (26:09)
48 » Johan Weenink Aloysius School M Haarlem 4570 21:55 (23:25)
49 » Koen Mengerink Schoter Scholengemeensch. M Haarlem 4548 21:57 (23:18)
50 » Richard Warmerdam 1966 Haarlem M Haarlem 4397 22:03 (22:58)
50 » Pim Pauel 1998 Haarlem M Haarlem 4787 22:03 (22:46)
52 » Coho Mioa 2002 Haarlem M Haarlem 4791 22:08 (23:30)
53 » Gijsbert Leeman 2000 Haarlem M Haarlem 4470 22:08 (22:12)
54 » fedor van de velde 1969 dordrecht M 4832 22:14 (23:14)
55 » Ron Koster 1961 Haarlem M Haarlem 4806 22:20 (24:39)
56 » Marc Theloosen Aloysius School M Haarlem 4566 22:20 (23:51)
57 » Jelle de Moes 1997 Hoofddorp M 4091 22:21 (22:22)
58 » Thomas van der Meer LifeFit / Haarlem M Haarlem 4514 22:22 (27:33)
59 » Benno Vermin 1970 Nederland M 5539 22:24 (22:38)
60 » Joost Hoendarais Schoter Scholengemeensch. M 4537 22:25 (22:40)
61 » Thomas Koopman 1992 Amsterdam M 4468 22:30 (26:37)
62 » Michael van der Ende Nederland M 5632 22:31 (27:36)
63 » Nathalie Janssen 1998 Heemstede V 4429 22:33 (24:13)
64 » Rick Meulensteen 1986 Nederland M 5562 22:35 (26:28)
65 » Tony d'Hane 1988 Vijfhuizen M 4616 22:39 (24:59)
66 » Lars Ekhart Nederland M 5648 22:40 (23:05)
67 » Tim Wagelaar 2000 Haarlem M Haarlem 4254 22:43 (24:14)
68 » Erik De Graaf 1968 Hoofddorp M 4332 22:44 (24:38)
69 » Piet van Vuuren Nederland M 5683 22:45 (23:16)
70 » Mario Philippo 1979 Hillegom M 4005 22:46 (24:25)
71 » Giel Borgman 1988 Haarlem M Haarlem 4619 22:49 (26:00)
72 » Reindert Emmens 1987 Haarlem M Haarlem 4457 22:49 (29:48)
73 » Aschraf Gardouh 1998 Stichting Samen Haarlem M 4651 22:49 (24:25)
74 » Zoë van der Krieke 1998 Haarlem V Haarlem 4793 22:49 (23:44)
75 » Bart Rijnierse 1996 Edam M 4664 22:49 (27:37)
76 » Luuk Resoort 1999 Santpoort-Zuid M 4620 22:51 (25:23)
77 » M. EL Hadouchi Stichting Samen M 4730 22:52 (22:53)
78 » Richard Meijer 1971 Haarlem M Haarlem 4763 22:53 (23:53)
79 » Michiel van der Goes Nederland M 5629 22:53 (23:40)
80 » Marc Broere 1968 Noordwijk Zh M 4330 22:57 (24:52)
81 » Sofyan EL Mesbahe 1996 Stichting Samen Haarlem M 4647 22:59 (23:43)
82 » Nathalie Bartels Nederland V 5645 22:59 (23:03)
83 » Tom Grippeling 1989 Huizen M 4301 23:01 (25:47)
84 » bram jansen 2001 purmerend M 4835 23:02 (26:50)
85 » erik jansen 1966 purmerend M 4834 23:02 (26:49)
86 » Rory Ubbink 1985 Nederland M 5564 23:03 (27:05)
87 » Erik Puyt 1961 Haarlem M Haarlem 4255 23:05 (24:37)
88 » Esther van Grondelle 1999 Haarlem V Haarlem 4617 23:05 (23:44)
89 » Kaj van Wunnik Nederland M 5587 23:07 (23:11)
90 » Lucy Korstenbroek De ZorgSpecialist 5 M Haarlem 4683 23:12 (23:12)
91 » Abe Weenink Aloysius School M Haarlem 4559 23:13 (23:24)
92 » Titus Vis 2003 Overveen M 4775 23:15 (23:17)
93 » Martijn van den Berg 1996 Heemstede M 4382 23:15 (24:55)
94 » Luka Drogtrop De ZorgSpecialist 5 M 4682 23:17 (23:18)
95 » Teun van der Klei Aloysius School M Haarlem 4557 23:20 (23:30)
96 » Sjoerd van der Sel 2001 Velserbroek M 4256 23:21 (24:52)
97 » Emmy Wittebrood 1976 Nederland V 5551 23:21 (24:00)
98 » Sjaak van der Sel 1961 Velserbroek M 4257 23:22 (24:53)
99 » Robert van der Schaaf 1965 Overveen M 4794 23:22 (29:52)
100 » Bram van Elk Schoter Scholengemeensch. M 4547 23:26 (24:48)
101 » Emiel Smeink 1994 Bennebroek M 4583 23:27 (26:37)
102 » Jeroen Marcelis 1973 Nederland M 5536 23:31 (27:46)
103 » Jamila Stokey 1988 Alkmaar V 4001 23:32 (23:41)
104 » Jeroen Recourt PVDA M 4718 23:34 (25:03)
105 » Luc Taal Nederland M 5588 23:35 (23:39)
106 » Joppe van de Swaluw Aloysius School M 4561 23:39 (23:51)
107 » Aldert Boonstra 1990 Haarlem M Haarlem 4008 23:39 (26:11)
108 » Peter Heemskerk 1963 Aerdenhout M 4639 23:40 (27:50)
109 » Emy ter Lingen 2002 Haarlem V Haarlem 4305 23:42 (27:20)
110 » Ronald ter Lingen 1964 Haarlem M Haarlem 4307 23:43 (27:20)
111 » Bartholomeus Overeem 1971 Haarlem M Haarlem 4284 23:46 (30:27)
112 » Dries Boogaard 2001 Haarlem M Haarlem 4709 23:48 (26:38)
113 » Marc Lochs 1969 Haarlem M Haarlem 4496 23:50 (30:17)
114 » Michiel Stam 1982 Beverwijk M 4137 23:51 (26:10)
115 » Ella van Vloten 1999 Haarlem V Haarlem 4303 23:52 (24:31)
115 » Jelle Breeuwer 1986 Haarlem M Haarlem 4386 23:52 (28:07)
117 » Ronald Vleugels 1966 Haarlem M Haarlem 4214 24:00 (26:14)
118 » Koen Vleugels 1999 Haarlem M Haarlem 4213 24:01 (26:14)
119 » Azedine EL Hadouchi 2002 Stichting Samen Haarlem M 4627 24:06 (24:08)
120 » Ronald Kraaijkamp 1965 Haarlem M Haarlem 4772 24:10 (27:00)
121 » Daniël Kraaijkamp 1998 Haarlem M Haarlem 4771 24:11 (27:00)
122 » Hans Zevenhel 1961 Haarlem M Haarlem 4209 24:12 (25:30)
123 » Lex van der Horst 1967 Hoofddorp M 4357 24:17 (27:55)
124 » Nelly Kies 1962 Nederland V 5549 24:18 (24:54)
125 » Sebastiaan Snitker 2001 Velserbroek M 4704 24:18 (27:11)
126 » Charlotte Nab Schoter Scholengemeensch. V 4541 24:20 (26:13)
127 » Elizabeth Chisholm 1974 Haarlem V Haarlem 4574 24:21 (24:29)
128 » Egbert Venema 1981 Haarlem M Haarlem 4358 24:22 (28:39)
129 » Peter Douwes 1981 Haarlem M Haarlem 4595 24:28 (28:35)
130 » Jitse Schreurs Aloysius School V 4564 24:28 (24:40)
131 » Arjen Germans 1975 Heemstede M 4798 24:29 (27:56)
132 » Serginho Wegman 2001 Haarlem M Haarlem 4054 24:31 (27:13)
133 » Rutger Walstra 1989 Haarlem M Haarlem 4631 24:32 (26:52)
134 » Yusuf Jalloh Jamboria 1996 Stichting Samen Haarlem M 4656 24:34 (25:20)
135 » Carolien Libert 1983 Nederland V 5525 24:41 (25:26)
136 » Pepijn van der Kooij 1977 Santpoort-Zuid M 4131 24:41 (28:18)
137 » Erik-Jan Truijens Nederland M 5501 24:43 (25:30)
138 » Wim Nijboer Aloysius School M 4567 24:45 (26:14)
139 » Xander van Holk 1967 Haarlem M Haarlem 4063 24:45 (30:18)
140 » Lex Vooges 1966 Haarlem M Haarlem 4443 24:59 (28:29)
141 » Bart van Rijsbergen 1961 Nederland M 5603 24:59 (25:02)
142 » Alies ter Lingen 2000 Haarlem V Haarlem 4306 25:02 (28:40)
143 » Suzanne Greeven 1980 Nederland V 5597 25:04 (29:58)
144 » Masjenka Borghardt 1974 Heemstede V 4180 25:07 (31:16)
145 » Ahmet Tutkun Nederland M 5624 25:09 (25:57)
146 » Arjan van Waveren Schoter Scholengemeensch. M 4531 25:12 (27:26)
147 » Jens Walraven 1999 Nieuw-Vennep M 4575 25:14 (29:54)
148 » Anneloes van Zanten 1980 Haarlem V Haarlem 4242 25:14 (30:46)
149 » Peter Fennema 1971 Hoofddorp M 4405 25:16 (31:32)
150 » Willem Roelfsema 1969 Haarlem M Haarlem 4705 25:18 (27:40)
151 » Niek Seinen Aloysius School M 4565 25:18 (25:22)
152 » Sabine van Winden Nederland V 5635 25:21 (30:27)
153 » Gieneke van Veenen 1959 Overveen V 4612 25:21 (26:31)
154 » Nick van Elk 1988 Haarlem M Haarlem 4132 25:26 (29:27)
155 » Roland Tetteroo 1970 Nederland M 5508 25:27 (26:46)
156 » A. El Bouazrouti Stichting Samen M 4729 25:30 (26:43)
157 » Harry Graafstal 1969 Haarlem M Haarlem 4613 25:31 (27:05)
158 » Sander van den Tempel 1998 Aerdenhout M 4368 25:33 (28:08)
159 » Maurice Ruitenberg 1972 Hoofddorp M 4331 25:33 (27:29)
160 » Mary van Putten Nederland M 5611 25:34 (26:44)
160 » Anne Schoufour 1988 Amsterdam V 4048 25:34 (32:09)
162 » Josje Schoufour 1985 's-Gravenhage V 4043 25:34 (32:08)
163 » Rose Boogaard 2000 Nederland V 5507 25:38 (26:37)
164 » Eric philippa 1985 Delft M 4371 25:38 (27:43)
165 » Noa Scholten Linde 2000 Haarlem V Haarlem 4413 25:40 (25:40)
166 » Geert Douma 1993 Haarlem M Haarlem 4163 25:40 (31:05)
166 » Tina Panovska 1978 Skopje V 4779 25:40 (29:25)
168 » Koen van der Klei Aloysius School M 4558 25:41 (25:44)
169 » Julian Blokker 1999 Vijfhuizen M 4510 25:43 (32:29)
170 » Joke Jong 1952 Nederland V 5532 25:44 (30:35)
171 » John Krant 1951 Nederland M 5531 25:44 (30:36)
172 » Justin Nieuwenhuijzen Nederland M 5623 25:49 (30:27)
173 » Jan Loogman 1985 Haarlem M Haarlem 4149 25:49 (32:31)
174 » Nicolien van Zanten 1983 Haarlem V Haarlem 4241 25:50 (31:21)
175 » Wesley Koelemijer 1987 Haarlem M Haarlem 4062 25:52 (28:36)
175 » Olivier Hofman 2003 Haarlem M Haarlem 4847 25:52 (29:15)
177 » Hans Voskamp 1982 Haarlem M Haarlem 4455 25:52 (31:23)
178 » Carla Vlieland-Nijssen 1980 IJmuiden V 4006 25:53 (29:09)
179 » Amber Molle Nederland V 5504 25:56 (26:08)
180 » Joselien Brasser 1994 Overveen V 4820 25:57 (31:41)
180 » Jordi Moonen 1986 Haarlem M Haarlem 4224 25:57 (32:50)
182 » Ivo Meijer 1981 Hoofddorp M 4215 25:58 (28:51)
183 » Joost Roelofs Schoter Scholengemeensch. M 4535 25:58 (28:11)
184 » Onno de Moes 1999 Hoofddorp M 4092 25:59 (28:05)
185 » Startnummer 5547 Nederland 5547 26:02 (27:20)
186 » Erik Woerde 1968 Velserbroek M 4315 26:04 (29:28)
187 » Patricia Dudok van Heel 1967 Haarlem V Haarlem 4041 26:04 (28:33)
188 » Debby Ras 1972 Haarlem V Haarlem 4021 26:06 (31:50)
189 » Paul Stolk SRO M 4784 26:06 (32:13)
190 » Allal Mounji 1969 Stichting Samen Haarlem M 4625 26:06 (28:31)
191 » Ingrid Zwart SRO V 4742 26:07 (32:14)
192 » Johan Maas PVDA M 4721 26:11 (27:41)
193 » David Bergfeld 2003 Haarlem M Haarlem 4789 26:11 (31:11)
194 » Julia Snick 2001 Haarlem V Haarlem 4588 26:13 (27:34)
195 » Yip Groothengel 2001 Haarlem V Haarlem 4338 26:14 (27:35)
196 » Lisanne wolswijk 1991 Alphen aan den Rijn V 4381 26:14 (31:33)
197 » Anouk Baas 2000 Haarlem V Haarlem 4442 26:15 (27:36)
198 » Nicole Vroege LifeFit / Haarlem V 4516 26:15 (27:27)
199 » Fleur van Kekem 1999 Santpoort-Noord V 4597 26:16 (28:03)
200 » Sara Huveneers 1999 Haarlem V Haarlem 4469 26:16 (28:04)
201 » John Walraven 1960 Nieuw-Vennep M 4576 26:19 (31:01)
201 » Patrick Bussman 1970 Amstelveen M 4662 26:19 (30:40)
203 » Jiry Janssens 1999 Haarlem M Haarlem 4795 26:20 (28:47)
204 » Sanne Visser 1996 Nieuw-Vennep V 4310 26:23 (33:06)
205 » Jan Nieuwenburg Haarlem M Haarlem 4762 26:23 (27:57)
206 » Joliek Michielsen 1985 Haarlem V Haarlem 4424 26:23 (32:33)
207 » Jean-Paul Janssens 1966 Haarlem M Haarlem 4796 26:25 (28:51)
208 » Nils van der Sman 1982 Haarlem M Haarlem 4272 26:26 (30:17)
208 » Robin Warmerdam 2000 Haarlem V Haarlem 4065 26:26 (32:47)
210 » Irene Kerkdijk 1980 Haarlem V Haarlem 4770 26:27 (28:54)
211 » Kees de Boer Nederland M 5622 26:27 (31:03)
212 » Chris de Vries 1955 Nederland M 5540 26:28 (26:42)
213 » Lucien van Ruth Nederland M 5662 26:28 (31:14)
214 » Jeske van der waerden 1980 Utrecht V 4435 26:28 (33:09)
215 » Valérie van Diepen 2000 Purmerend V 4615 26:29 (28:30)
216 » Jordan Atchison 1989 Haarlem V Haarlem 4594 26:31 (27:55)
217 » Jan de Jong 1954 Amstelveen M 4687 26:31 (29:29)
218 » Bram Berkhout Schoter Scholengemeensch. M 4546 26:32 (28:15)
219 » Imce Hofman Haarlem V Haarlem 4846 26:33 (29:57)
220 » Ilona Sengers Nederland V 5664 26:34 (31:20)
221 » Anne Hoenderdos 1997 Haarlem V Haarlem 4635 26:35 (32:24)
222 » Paul Hoenderdos 1960 Haarlem M Haarlem 4637 26:35 (32:25)
223 » Romy Donkers 2001 Almere V 4267 26:36 (28:59)
224 » Robin van der Want 1982 Haarlem M Haarlem 4295 26:36 (29:25)
225 » Joep Steenman 2002 Haarlem M Haarlem 4499 26:38 (32:58)
226 » Giel Suweijn 2001 Haarlem M Haarlem 4181 26:38 (29:28)
227 » lisa van der valk 1987 santpoort - noord V 4829 26:38 (31:17)
227 » sanne kessler 1986 ymuiden V 4830 26:38 (31:17)
229 » Ard van Walstijn De ZorgSpecialist 5 M 4685 26:39 (27:16)
230 » Abdelkader Yahyaoui 1964 Nederland M 5583 26:39 (30:18)
231 » Marijk Zwaag Nederland V 4776 26:40 (29:45)
232 » Keimpe Terpstra Aloysius School M 4556 26:44 (28:10)
233 » Chris Noordzij 1994 Velserbroek M 4658 26:46 (31:34)
234 » Danique Blokker 2001 Vijfhuizen V 4511 26:47 (33:34)
235 » Koen Mel 1998 Haarlem M Haarlem 4324 26:48 (32:25)
236 » Margreet Cornelisse 1985 Haarlem V Haarlem 4314 26:48 (27:54)
237 » Kim Stuijt Schoter Scholengemeensch. V 4536 26:49 (29:01)
237 » Hans Siebbeles 1962 Amsterdam M 4004 26:49 (33:47)
239 » Kelly Goes Nederland V 5685 26:51 (27:22)
240 » Startnummer 5601 Nederland 5601 26:52 (31:43)
240 » Wolf Schucht 1961 Haarlem M Haarlem 4400 26:52 (32:30)
242 » Lex Corsten 1993 Haarlem M Haarlem 4446 26:52 (31:41)
243 » Ruud suweijn 1958 Haarlem M Haarlem 4207 26:52 (29:44)
244 » Patrick Mel 1967 Haarlem M Haarlem 4325 26:55 (32:32)
245 » Merel van Essen 1990 Haarlem V Haarlem 4009 26:55 (29:26)
246 » Eric Jacobs 1958 Apeldoorn M 4472 26:57 (32:38)
247 » Elise Deen 1996 Nieuw-Vennep V 4343 26:58 (33:43)
248 » Dakota Koster Nederland V 5647 26:58 (27:26)
248 » Nienke Uitendaal Nederland V 5680 26:58 (27:32)
250 » Jorien Stoop 1987 Haarlem V Haarlem 4017 26:58 (29:23)