Uitslagen van Zilveren Kruis Achmealoop 2013

Halve marathon

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Volgorde netto. Alleen ingeschreven wedstrijdlopers hebben een wedstrijdcategorie.Rest allemaal als M/V


Displaying uitslagen 501 - 750 of 1023 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
501 » Martin van Leest 1969 Noordwijk Zh HMm40 68 1:52:11 (1:54:35)
502 » Jeroen Hoes 1976 Spaarndam M 457 1:52:13 (1:53:32)
503 » Richrd van Steen 1964 Hoofddorp M 782 1:52:13 (1:53:21)
504 » Albert van der Smissen 1965 Enschede M 620 1:52:16 (1:53:51)
505 » Rock Ashworth 1959 Haarlem M Haarlem 778 1:52:16 (1:53:51)
505 » Petra de Waard 1964 Santpoort-Zuid V 947 1:52:16 (1:53:42)
507 » Paul Schouten 1968 Haarlem M Haarlem 917 1:52:17 (1:54:06)
508 » Sicco Ouwersloot 1975 Haarlem M Haarlem 491 1:52:18 (1:53:38)
509 » Rein Valk 1962 Heemstede M 741 1:52:20 (1:54:09)
510 » Carl Mathot 1974 Heemstede M 465 1:52:21 (1:53:40)
511 » Kristy Timmers 1995 Santpoort-Noord V 790 1:52:23 (1:55:14)
512 » Remko van Eeten Run2Day M 1047 1:52:25 (1:52:33)
513 » Late entry 1161 1:52:27 (1:54:00)
514 » Remelt de Jong Run2Day M 1052 1:52:28 (1:52:57)
515 » Michel van Loenen 1975 Haarlem M Haarlem 800 1:52:36 (1:54:59)
516 » Jaap Slabbekoorn 1954 Haarlem M Haarlem 702 1:52:38 (1:54:29)
517 » Vincent Keesmaat 1958 Heemstede M 612 1:52:39 (1:54:19)
518 » Theo Hagman 1953 Haarlem M Haarlem 551 1:52:41 (1:53:23)
519 » Nathalie Rijk 1980 Amsterdam V 892 1:52:42 (1:53:36)
520 » Kees-Jan de Gee 1983 Haarlem M Haarlem 523 1:52:42 (1:55:39)
521 » Maurits van Maaren 1973 Rotterdam M 381 1:52:43 (1:54:41)
522 » Philip Gallas Groep Warmenhoven M 1011 1:52:44 (1:55:06)
523 » Niels Pabst 1959 Haarlem M Haarlem 661 1:52:45 (1:54:43)
524 » Johan van Dijk 1965 Haarlem M Haarlem 1124 1:52:45 (1:52:57)
525 » Ilja van Deurzen 1978 Schiedam M 570 1:52:46 (1:55:46)
526 » Frederik Jan Gaus 1966 Overveen M 648 1:52:50 (1:53:58)
527 » Lucas van den Boogaard 1966 Overveen M 729 1:52:51 (1:55:43)
528 » Saskia Linden 1970 Haarlem V 1151 1:52:53 (1:54:45)
529 » Koen van steijn 1960 Nieuw-Vennep M 899 1:52:56 (1:55:12)
530 » Edwin van Doorn 1969 Fluor B.V. 2 M 1583 1:52:56 (1:53:21)
531 » Gerard Guit 1955 Heemstede M 912 1:53:00 (1:54:36)
532 » Nicolette Arends 1969 Rotterdam V 507 1:53:05 (1:55:04)
533 » Mark van der Plas Run2Day M 1060 1:53:05 (1:53:10)
534 » John van Leeuwen 1985 Ernst & Young Accountants 5 M 1541 1:53:05 (1:53:27)
535 » Sicco Hovingh 1978 Haarlem M Haarlem 740 1:53:08 (1:55:14)
536 » Marc Kamp 1968 Leiden M 664 1:53:08 (1:53:56)
537 » Gijs Vermeulen 1980 Haarlem M Haarlem 276 1:53:14 (1:54:51)
538 » Hans Nelissen 1963 Haarlem M Haarlem 904 1:53:16 (1:53:49)
539 » Theo Meijvogel 1958 Hillegom M 617 1:53:17 (1:55:26)
540 » Nick Regan 1971 Utrecht M 286 1:53:25 (1:55:09)
541 » Michel Visser 1965 Heemstede M 356 1:53:28 (1:56:01)
542 » Rene Bolhaar 1959 Aalsmeer M 1138 1:53:29 (1:54:33)
543 » Gertjan Lommerse 1963 Haarlem M Haarlem 913 1:53:29 (1:55:22)
544 » Aad Rotte 1959 Driehuis Nh M 1148 1:53:32 (1:54:03)
545 » Marit van der Heijden 1982 Schaijk V 568 1:53:32 (1:54:12)
546 » Adriana Hoppenbrouwer 1973 Utrecht V 719 1:53:34 (1:54:37)
547 » Peter Dieleman 1964 Zeist M 753 1:53:38 (1:56:18)
548 » Paul Sormani 1955 Hillegom M 571 1:53:38 (1:56:32)
549 » Kristen Howze 1971 Heemstede V 413 1:53:40 (1:54:42)
550 » Vincent Vreeburg 1982 Delft M 742 1:53:42 (1:56:31)
551 » Dick Hulsbosch 1962 Velserbroek HMm50 100 1:53:46 (1:55:44)
552 » Hein Schouwenaars 1975 Rotterdam M 510 1:53:49 (1:55:51)
553 » Remko Geest 1970 Hoofddorp M 1155 1:53:50 (1:55:13)
554 » John Mol Run2Day M 1058 1:53:53 (1:54:01)
555 » Joris Jan Lotte 1971 Zandvoort M 486 1:53:59 (1:54:48)
556 » Matthijs van Dijk 1966 Rotterdam M 460 1:54:03 (1:56:04)
557 » Tijs op de Woerd 1979 Fluor B.V. 3 M 1586 1:54:03 (1:56:03)
558 » Fred van der Gon Netscher 1948 's-Gravenhage HMm60 145 1:54:03 (1:55:01)
559 » Vincent Cornelissen 1962 Bilthoven M 763 1:54:04 (1:55:08)
560 » Frans Saes 1970 Groep Warmenhoven M 995 1:54:04 (1:56:43)
561 » Cor van Gasteren 1947 Heino M 302 1:54:05 (1:56:05)
562 » Hans van Veelen 1953 Amsterdam M 1088 1:54:09 (1:56:47)
563 » Rudi de Waart 1966 Monnickendam M 905 1:54:13 (1:57:09)
564 » Giovanni Di Geronimo 1983 Fluor B.V. 3 M 1585 1:54:15 (1:54:36)
565 » Arjan Kreischer 1985 Amsterdam M 762 1:54:16 (1:54:52)
566 » Marjan Munnik 1973 Heemstede V 516 1:54:18 (1:57:02)
567 » Theo Elstgeest 1946 Haarlem M Haarlem 567 1:54:20 (1:55:26)
568 » CornĂ© Nederend 1984 Hoofddorp M 533 1:54:21 (1:56:37)
569 » Johan de Groot 1982 Rotterdam M 877 1:54:22 (1:56:48)
570 » Erik Steenkist LifeFit / Haarlem M 887 1:54:23 (1:56:48)
571 » daan de wit 1991 haarlem M Haarlem 353 1:54:27 (1:56:01)
572 » Marja Dijkzeul De Zorgspecialist 1 V 1683 1:54:28 (1:54:52)
573 » Ton Eisenberger 1955 Haarlem M Haarlem 543 1:54:32 (1:57:16)
574 » Tess Schuurman-Visser 1974 Heemstede V 441 1:54:33 (1:56:45)
575 » Barbara Hanselaar 1975 Rotterdam V 429 1:54:44 (1:56:53)
576 » Alex Derksen 1976 Beverwijk M 294 1:54:44 (1:56:59)
577 » Peter Admiraal 1960 Imbema Groep 2 M 1531 1:54:46 (1:54:57)
578 » Bas Jansen 1983 Amsterdam M 317 1:54:48 (1:56:56)
579 » Jan-Willem Dijkstra 1967 Bloemendaal M 1038 1:54:49 (1:56:34)
580 » Olaf Smith 1966 Haarlem M Haarlem 557 1:54:49 (1:57:17)
581 » Marijn van Houtum 1978 Rotterdam M 1095 1:54:50 (1:56:38)
582 » Jan Piet Vink Zilveren Kruis Achmea 2 M 1595 1:54:54 (1:54:54)
583 » Romy Miltenburg 1978 Haarlem V Haarlem 935 1:54:55 (1:56:38)
584 » Rinus Phernambucq 1962 Overveen M 746 1:54:57 (1:56:42)
585 » Ron Bakker 1967 Amsterdam M 814 1:54:57 (1:56:25)
586 » Roel Janssen 1958 Haarlem M Haarlem 906 1:55:00 (1:58:00)
587 » Kevin Kuipers 1975 IJsselstein Ut M 386 1:55:00 (1:56:47)
588 » Herman Winkel 1953 Heemskerk M 907 1:55:05 (1:56:06)
589 » Leo Braam 1958 Bloemendaal M 894 1:55:05 (1:55:52)
590 » Chris Peeperkorn 1961 Heemstede M 628 1:55:06 (1:56:24)
591 » Sylvia Vogel - v. Oostrom 1969 Driehuis Nh V 681 1:55:08 (1:55:54)
591 » Ton Handgraaf 1961 Haarlem M Haarlem 579 1:55:08 (1:58:04)
593 » Henk ter Heide 1951 Vogelenzang M 933 1:55:10 (1:55:58)
594 » Wim Brussaard 1957 Sportsupport Kennemerland 3 M 1568 1:55:14 (1:55:43)
595 » Roel Ramakers 1948 Heemstede HMm60 151 1:55:16 (1:55:49)
596 » Rene Putters H v.d. Boogaard 3 M 1647 1:55:19 (1:55:45)
597 » Bert Hogema 1967 Haarlem M 1172 1:55:22 (1:58:25)
598 » Hans van Niekerk 1954 Haarlem M Haarlem 603 1:55:23 (1:56:27)
599 » jose manuel becerrat 1944 haarlem M Haarlem 1109 1:55:24 (1:55:24)
600 » Hans Leenen 1992 Amsterdam M 1159 1:55:26 (1:56:51)
601 » Manuel Dijkstra 1982 Leiden M 645 1:55:27 (1:57:20)
602 » Rian Peeperkorn 1964 Heemstede V 629 1:55:30 (1:56:47)
603 » Eliane Hoogland 1970 Zwaanshoek V 500 1:55:34 (1:57:54)
604 » Ruud Kist 1959 Kennemer Gasthuis 1 M 1689 1:55:37 (1:55:37)
605 » Elske Gerritsen 1971 Heemstede V 485 1:55:39 (1:58:18)
606 » Ron Dijkman Dulkes 1971 Uitgeest M 679 1:55:42 (1:57:09)
607 » Yvonne Bijman 1970 Haarlem V Haarlem 254 1:55:48 (1:56:55)
608 » Jaco Andela 1989 Haarlem M 1168 1:55:51 (1:57:47)
609 » Mikel Rosenbach 1970 Haarlem M Haarlem 414 1:55:57 (1:58:49)
610 » Cees Beukema 1965 Haren Gn M 728 1:55:58 (1:57:12)
611 » Rein Voorneveld 1965 Hoofddorp M 689 1:56:00 (1:58:04)
612 » Johan Koops 1952 Haarlem M Haarlem 378 1:56:02 (1:57:10)
613 » Gert Grift 1957 overveen M 1122 1:56:03 (1:57:02)
614 » Simon Oud 1983 Amsterdam M 825 1:56:05 (1:58:09)
615 » Richard Bos 1967 Haarlem M Haarlem 547 1:56:07 (1:58:47)
616 » Riaan Oosterhof 1960 Valansart M 1125 1:56:07 (1:57:25)
617 » Richard de Munk Run2Day M 1069 1:56:08 (1:56:12)
618 » Priscilla Freke 1985 Ens V 934 1:56:10 (1:59:06)
619 » Ilse Kerkhof 1970 Haarlem V Haarlem 761 1:56:11 (1:57:37)
620 » Marlijn de Beer 1984 Amsterdam V 839 1:56:12 (1:57:41)
621 » Edward Rieck 1978 Amsterdam M 1086 1:56:14 (1:57:57)
622 » RenĂ© Daanen 1976 Haps M 455 1:56:17 (1:58:30)
623 » Menno Langeveld 1963 Haarlem M 1162 1:56:19 (1:57:57)
624 » Eric Pimlott 1969 Leiden M 1031 1:56:23 (1:57:38)
625 » Anneke Jaarsma 1964 Groningen V 426 1:56:26 (1:57:39)
626 » Arnold v Velthoven 1949 Haarlem M Haarlem 599 1:56:31 (1:57:42)
627 » Fabienne Weisz 1979 Amsterdam V 205 1:56:34 (1:59:09)
628 » Willemijn Bosch 1979 Aerdenhout V 206 1:56:35 (1:59:09)
629 » Gerard Baulag Amsterdam M 1158 1:56:39 (1:58:06)
630 » Remy Koekkoek 1982 Ede Gld HMmS 16 1:56:39 (1:57:13)
631 » Patricia Adamse 1984 Nieuw-Vennep V 692 1:56:42 (1:57:54)
632 » Martijn van der Donk 1975 Spaarndam M 647 1:56:44 (1:57:54)
633 » Harm Bakker 1953 Best M 463 1:56:45 (1:57:54)
634 » Eric van Dorp H v.d. Boogaard 1 M 1632 1:56:46 (1:57:12)
635 » Roelof Noord Run2Day M 1067 1:56:49 (1:56:58)
636 » Richard van der Krogt Run2Day M 1044 1:56:52 (1:57:00)
637 » Koen Fijma 1946 Heemstede M 665 1:56:54 (1:58:38)
638 » Carlijn van Dijk Groep Warmenhoven V 967 1:56:55 (1:59:30)
639 » Antoine van Veldhuizen 1971 Haarlem M Haarlem 732 1:56:56 (1:58:30)
640 » Bob Kluft Capgemini 2 M 1602 1:56:58 (1:57:30)
641 » Vera Krzeminski Groep Warmenhoven V 976 1:57:01 (1:57:01)
642 » Wil Prins 1956 Hoofddorp M 407 1:57:04 (1:58:02)
643 » Vera Kurpershoek 1984 Heemskerk V 1019 1:57:05 (1:57:47)
644 » Jeroen Kraaij 1977 Haarlem M Haarlem 608 1:57:08 (1:57:55)
645 » Onno Piet Run2Day M 1059 1:57:09 (1:57:14)
646 » Harmen ten Have 1959 Overveen M 635 1:57:09 (1:58:39)
647 » Ronald Fukken 1943 Haarlem M Haarlem 1101 1:57:14 (1:58:33)
648 » Emilie Tabor 1988 Amsterdam V 900 1:57:19 (1:59:09)
649 » Johan Mulder 1968 Lelystad M 466 1:57:22 (1:59:36)
649 » Maarten Otten Groep Warmenhoven M 964 1:57:22 (1:59:48)
651 » Machiel van der Wal 1952 Zandvoort M 630 1:57:24 (1:58:38)
652 » Barry Kroon Run2Day M 1063 1:57:24 (1:57:28)
653 » Edwin Pompe 1962 Driehuis Nh M 1144 1:57:26 (2:00:02)
654 » Hennie Boot 1957 Zandvoort M 793 1:57:27 (1:58:30)
654 » Robert van Houten 1965 Heemstede M 660 1:57:27 (2:00:23)
656 » Henk Huneker H v.d. Boogaard 1 M 1633 1:57:28 (1:57:52)
657 » Alice Hagens 1958 Rijnsburg V 697 1:57:32 (1:58:32)
658 » Natascha Wiegman 1971 Zandvoort V 288 1:57:34 (1:59:14)
659 » Remco Kelder 1971 Emmen M 1164 1:57:37 (1:59:37)
660 » Bernadette van der Velden 1986 Haarlem V Haarlem 333 1:57:40 (1:59:10)
661 » Marjolijn van der Velden 1979 Haarlem V Haarlem 341 1:57:40 (1:59:10)
662 » Ron Kampman 1961 Zandvoort M 816 1:57:41 (1:59:12)
663 » Hans Wolters 1963 Haarlem HMm40 Haarlem 52 1:57:48 (2:00:38)
664 » Maurice Jong 1971 Amsterdam Zuidoost M 569 1:57:48 (1:58:54)
665 » Chantal van tintelen 1969 Haarlem V Haarlem 840 1:57:48 (2:00:02)
666 » Tim Glazenburg 1980 Utrecht M 270 1:57:48 (1:58:16)
667 » Saskia Spapen 1970 Haarlem HMv35 Haarlem 195 1:57:48 (1:58:36)
668 » Maartje Hogenboom 1984 Utrecht V 473 1:57:49 (2:00:45)
669 » Paul Koster 1972 Haarlem M Haarlem 591 1:57:53 (1:59:14)
670 » Jeroen Vijverberg 1972 Haarlem M Haarlem 529 1:57:54 (2:00:11)
671 » Vincent van den berg 1977 Oosterhout Nb M 735 1:57:56 (1:59:22)
672 » Michiel Timmermans 1978 Aerdenhout M 927 1:57:59 (1:59:15)
673 » Elwin Bijl 1969 Haarlem M Haarlem 672 1:58:01 (2:00:59)
674 » Irene Bakker 1955 Best V 464 1:58:08 (1:59:17)
675 » Rinus van der wal 1964 Heemskerk HMm40 64 1:58:16 (2:01:11)
676 » Mirjam Bontes H v.d. Boogaard 3 V 1645 1:58:17 (1:58:44)
677 » Gerton Cazemir H v.d. Boogaard 3 M 1646 1:58:19 (1:58:44)
678 » Paul Coesel 1960 Velserbroek M 1099 1:58:19 (1:59:11)
678 » Jeroen Vollmuller 1970 Kudelstaart M 488 1:58:19 (1:59:59)
680 » Caroline van der Veldt 1970 Haarlem V Haarlem 909 1:58:20 (2:01:11)
681 » Wouter Wesseling 1976 IJmuiden M 944 1:58:27 (2:00:00)
681 » Marleen Bosse 1956 Haarlem V Haarlem 474 1:58:27 (1:59:04)
683 » Ineke Flaman-koerts 1971 Heemstede V 238 1:58:29 (1:59:25)
684 » Jeroen Bronsveld 1971 Spijkenisse M 586 1:58:29 (1:59:23)
685 » Richard Kamerman 1968 Spijkenisse M 786 1:58:30 (1:59:23)
686 » Harry de Groot 1963 Heemstede M 896 1:58:34 (2:00:38)
687 » Peter Mijnen 1968 Wijk aan Zee M 565 1:58:36 (2:01:18)
688 » Ron Kok 1965 Haarlem M Haarlem 657 1:58:39 (2:00:52)
689 » Taco Vis Groep Warmenhoven M 966 1:58:41 (2:01:19)
690 » Gerard Hoppenbrouwer 1949 Haarlem M Haarlem 1081 1:58:43 (1:59:21)
691 » Robin Smit 1966 Hoofddorp M 427 1:58:44 (2:01:43)
692 » Dick Wisselink 1956 Haarlem M Haarlem 776 1:58:49 (2:01:14)
693 » Jet Lammerts Bueren Groep Warmenhoven V 1015 1:58:49 (2:01:13)
694 » Bibi Sluijter Groep Warmenhoven V 1008 1:58:49 (2:01:13)
695 » Simone de Waart 1972 Aerdenhout V 611 1:58:52 (2:01:47)
696 » Startnummer 1649 H v.d. Boogaard 3 1649 1:58:55 (1:59:22)
697 » Heleen Roozeboom 1973 Capelle aan den IJssel V 845 1:58:57 (1:59:33)
698 » Jan Pieter Janssen 1975 Haarlem M Haarlem 508 1:58:59 (2:00:30)
699 » Saskia van den Ende Groep Warmenhoven V 983 1:59:00 (2:01:31)
700 » Pim Bijtel Ahold 2 M 1622 1:59:05 (2:00:27)
701 » Maria Menheere 1965 Leiden V 805 1:59:07 (2:01:09)
702 » Ewoud Kraaij 1955 Oegstgeest M 673 1:59:11 (2:01:09)
703 » Sharon Boyle 1971 Amsterdam V 859 1:59:22 (2:01:39)
704 » Alexander Wurzenrainer 1973 Santpoort-Zuid M 866 1:59:25 (2:00:39)
705 » Brigit van der Pas 1974 Haarlem V Haarlem 743 1:59:27 (2:02:06)
706 » Aleid de Koppuis 1986 Groep Warmenhoven V 963 1:59:45 (2:02:23)
707 » Annebet Beerman Groep Warmenhoven V 978 1:59:47 (2:02:24)
708 » Gloria Grace-Ferri 1954 Overveen V 769 1:59:55 (2:01:08)
709 » Fons Hoenderdos 1953 Haarlem M Haarlem 558 2:00:01 (2:00:36)
710 » Theo Vrolijks 1954 Weesp M 540 2:00:04 (2:03:08)
711 » Jos Hollander H v.d. Boogaard 2 M 1639 2:00:05 (2:00:32)
712 » Tatjana van Leeuwen 1987 Hilversum V 622 2:00:12 (2:02:23)
713 » Jenny Boekestein 1957 Heiloo V 328 2:00:15 (2:03:04)
714 » Sjoerd Krijnen 1994 Haarlem M Haarlem 253 2:00:17 (2:02:48)
714 » Evgeny Obidin 1982 Amsterdam M 1160 2:00:17 (2:01:40)
714 » Nicoline van Os 1965 Kennemer Gasthuis 1 V 1688 2:00:17 (2:00:27)
717 » Remco Geesken 1968 Amsterdam M 724 2:00:23 (2:01:42)
718 » Maya Kraaijevanger 1964 Voorhout V 809 2:00:24 (2:01:18)
719 » Ferd Krijnen 1953 Haarlem M Haarlem 252 2:00:25 (2:02:48)
720 » Suzanne van der Klip Heckman Run2Day V 1056 2:00:25 (2:00:31)
721 » Karel Glazener 1979 Rotterdam M 1022 2:00:31 (2:01:16)
722 » Natascha Kraaijenoord 1971 Zandvoort V 1166 2:00:32 (2:01:22)
723 » John Rodenburg 1948 Haarlem M Haarlem 919 2:00:40 (2:03:23)
724 » Jacobien Vrieze 1964 Haarlem V Haarlem 534 2:00:42 (2:03:19)
725 » Hans de Leeuw 1954 Gouda M 1037 2:00:48 (2:02:39)
726 » Cris Jan van Blanken 1967 Groep Warmenhoven M 997 2:00:50 (2:03:36)
727 » Hans Jak 1976 Haarlem M Haarlem 1028 2:00:50 (2:03:15)
728 » Hans Al 1955 Overveen M 1027 2:01:01 (2:02:43)
729 » Gerrit Lahuis 1951 Aalden M 709 2:01:03 (2:01:57)
730 » Peter Hugtenburg 1967 NVM Haarlem 4 M 1573 2:01:03 (2:01:32)
731 » Dirk Odink 1964 Heemstede M 216 2:01:07 (2:02:31)
732 » Steve Shaw 1962 Rijnsburg HMm50 121 2:01:08 (2:02:17)
733 » Cor Sack 1962 Hoofddorp M 955 2:01:13 (2:01:45)
734 » Juliette Baller 1963 Bloemendaal V 958 2:01:13 (2:04:02)
735 » Julius Cohen 1949 Haren Gn M 722 2:01:13 (2:02:28)
736 » Frank van der Horst 1977 Delft M 327 2:01:14 (2:03:00)
737 » Herman van den Heuvel 1958 Haarlem M Haarlem 552 2:01:17 (2:02:47)
738 » Willem Branderhorst 1950 Haarlem M Haarlem 432 2:01:19 (2:01:55)
739 » Marcel Woudman Werkgevers in de Sport M 1610 2:01:24 (2:01:45)
740 » Mirjam Leijnse 1981 Haarlem V Haarlem 224 2:01:25 (2:03:36)
741 » Jack Ouwens 1956 Den Helder HMm50 101 2:01:25 (2:03:36)
741 » Marjolijn Spoorenberg Werkgevers in de Sport V 1608 2:01:25 (2:01:45)
743 » Julie Nutbey 1986 Haarlem V Haarlem 400 2:01:26 (2:02:49)
744 » Lobke Mentrop Werkgevers in de Sport V 1609 2:01:26 (2:01:45)
745 » Peili Wang Zilveren Kruis Achmea 2 V 1594 2:01:30 (2:01:40)
746 » Hugo Schoute 1971 Leiderdorp M 559 2:01:37 (2:02:19)
747 » Brigitte Hendrikse 1956 Sassenheim V 806 2:01:42 (2:02:25)
748 » Gabrielle Kriek 1966 Haarlem V Haarlem 1078 2:01:43 (2:03:06)
749 » Erik de Winter 1979 Rozenburg Zh HMmS 17 2:01:44 (2:03:35)
750 » Guus Hovius Groep Warmenhoven M 965 2:01:45 (2:04:14)