Zoek wedstrijd
Uitslagen van 34ste Halve van Harderwijk 2014
UItslagen
1/4 M
Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Resultaten op netto volgorde
Displaying uitslagen
1 - 250
of
417
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
Subcat.
#
Netto
Bruto
1
»
Arne Mulder
1990
Zwolle
M
1673
35:41
(35:41)
2
»
vincent böhm
1984
Veenendaal
M
1823
37:56
(37:56)
3
»
Melchior van de Pol
1967
Apeldoorn
M
1817
38:14
(38:14)
4
»
Cees Colijn
1975
Amersfoort
M
1688
38:41
(38:43)
5
»
Casper van Dam
1986
Harderwijk
M
Harderwijk
1873
40:05
(40:05)
6
»
eric davelaar
1988
woudenberg
M
1822
40:10
(40:12)
7
»
Jonathan Goisert
1985
Amersfoort
M
1814
40:19
(40:19)
8
»
Rien de Vries
1963
Harderwijk
M
Harderwijk
1512
41:27
(41:27)
9
»
Rico Huijsmans
1971
Ermelo
M
1620
41:32
(41:35)
10
»
Gertjan de Jong
1993
Ermelo
M
1615
41:38
(41:42)
11
»
Farid Bouzalmat
1972
Harderwijk
M
Harderwijk
1767
42:18
(42:27)
12
»
André Gerth
1963
Lelystad
M
1792
42:27
(42:31)
13
»
Matthijs Horlings
1989
Amersfoort
M
1805
42:49
(42:52)
14
»
Geert-jan Westerbroek
1983
Harderwijk
M
Harderwijk
1874
43:18
(43:34)
15
»
Donovan Weide
1985
Almere
M
1419
43:20
(44:07)
16
»
Bernard Kelderman
1976
Harderwijk
M
Harderwijk
1875
43:28
(43:45)
17
»
Rutger Bruinink
1980
Elburg
M
1548
43:48
(44:04)
18
»
Morris Wouter van Beek
1989
Amstelveen
M
1772
43:50
(44:13)
19
»
Hendrik Westra
1979
Urk
M
1797
44:11
(44:20)
20
»
Corine van Beek
1982
Harderwijk
V
Harderwijk
1442
44:13
(44:15)
21
»
Marcel Broekema
1961
Amersfoort
M
1652
44:14
(44:16)
22
»
Wouter Smit
1975
Zeewolde
M
1789
44:30
(44:40)
23
»
Julian Molenaar
1990
Urk
M
1796
44:32
(44:41)
24
»
Christiaan van Putten
1971
Emst
M
1675
44:34
(44:39)
25
»
Mattijs ter Veen
1985
Harderwijk
M
Harderwijk
1543
44:40
(45:14)
26
»
Adam Bakker
1970
Harderwijk
M
Harderwijk
1768
45:28
(46:55)
27
»
Robert Hogebrug
1967
Ermelo
M
1460
45:35
(46:06)
28
»
Boaz Seijn
1989
Gouda
M
1808
45:36
(46:24)
29
»
Sjoerd van Hemert
1978
Zeewolde
M
1643
46:02
(46:02)
30
»
Marit van de Broek
1980
Harderwijk
V
Harderwijk
1736
46:05
(46:07)
31
»
Stanley Boldewijn
1974
Harderwijk
M
Harderwijk
1658
46:09
(46:22)
32
»
Aart Hoogendoorn
1961
Ermelo
M
1783
46:10
(46:22)
33
»
Casper Goud
1993
Harderwijk
M
Harderwijk
1879
46:11
(46:16)
34
»
Dick van Engelen
1959
Nunspeet
M
1645
46:23
(46:31)
35
»
Albert Post
1983
Urk
M
1798
46:31
(46:43)
36
»
Michiel Arendsen
1979
Harderwijk
M
Harderwijk
1644
46:36
(47:04)
37
»
Coen Nusmeier
1973
Harderwijk
M
Harderwijk
1617
46:46
(46:54)
38
»
Erik Raterink
1972
Landstede
M
1508
47:45
(47:55)
39
»
Erwin Schoneville
1989
Epe
M
1674
47:47
(47:52)
40
»
Paul Klaassen
1985
Zwolle
M
1458
47:52
(48:09)
40
»
Jack van Zundert
1963
Harderwijk
M
403
47:52
(47:57)
42
»
Jorg Stoker
1971
Harderwijk
M
Harderwijk
1785
47:56
(48:58)
43
»
Johan Stevens
1985
Harderwijk
M
Harderwijk
1866
48:03
(48:15)
44
»
Berry Westerhof
1958
Harderwijk
M
Harderwijk
1584
48:08
(48:14)
45
»
Ruud de Boer
1955
Harderwijk
M
Harderwijk
1627
48:22
(48:27)
46
»
Hein Termaat
1984
Harderwijk
M
Harderwijk
1462
48:28
(48:49)
47
»
nicolette callaars
1987
Veenendaal
V
1819
48:36
(48:46)
48
»
Han Nusmeier
1968
Utrecht
M
1549
48:36
(48:50)
49
»
Joy Boer
1995
Landstede
M
1476
48:40
(48:54)
50
»
Stephan Haverkate
1996
Landstede
M
1473
48:47
(49:02)
51
»
Dennis van den Belt
1975
Dronten
M
88
48:52
(49:01)
52
»
Sander Venner
1983
Landstede
M
1509
48:53
(49:06)
53
»
Remco Oosterveld
1975
Harderwijk
M
Harderwijk
1790
48:58
(49:12)
54
»
Marjo Konijnenbelt
1983
Harderwijk
V
Harderwijk
1877
49:21
(49:41)
55
»
Johan Hoogendoorn
1974
Harderwijk
M
Harderwijk
1765
49:24
(49:29)
56
»
Arjan Aartsen
1979
Harderwijk
M
Harderwijk
1663
49:35
(50:00)
57
»
Jeroen van Limbeek
1991
Harderwijk
M
Harderwijk
1635
49:36
(50:06)
58
»
roos frens
1995
Nunspeet
V
1813
49:45
(49:56)
59
»
Mascha Budel
1981
Harderwijk
V
Harderwijk
1882
49:53
(50:14)
60
»
Erwin Middelkamp
1970
Harderwijk
M
242
50:02
(50:23)
61
»
Bram de Jonge
1997
Landstede
M
1477
50:05
(50:20)
62
»
Simon Bos
1996
Landstede
M
1495
50:07
(50:40)
63
»
Michael Petersen
1968
Harderwijk
M
320
50:32
(51:16)
64
»
Willem Bos
1971
Harderwijk
M
Harderwijk
1775
50:34
(51:16)
65
»
Nynke van Beek
1976
Harderwijk
V
Harderwijk
1762
50:45
(50:50)
66
»
Radmer Ram
1983
Harderwijk
M
Harderwijk
1881
50:45
(51:05)
67
»
John van Enk
1969
Ermelo
M
1733
50:45
(51:54)
68
»
Paul Kalapnathsing
1984
Almere
M
1418
50:47
(51:35)
69
»
Janneke Busser - Kanis
1985
Amersfoort
V
1517
50:47
(50:49)
70
»
Herman van Aperlo
1981
Harderwijk
M
Harderwijk
1582
50:49
(51:22)
71
»
Lex Boot
1962
Harderwijk
M
Harderwijk
1740
50:53
(51:44)
72
»
Heidy Meijer
1978
Harderwijk
V
Harderwijk
1878
50:59
(51:18)
73
»
Helen Hagemeijer
1969
Harderwijk
V
Harderwijk
1654
51:06
(51:18)
74
»
Mark Spijker
1973
Harderwijk
M
Harderwijk
1739
51:07
(51:14)
75
»
Tom Engbers
1976
Dedemsvaart
M
1609
51:08
(52:08)
76
»
Jan sietze de Buck
1995
Landstede
M
1497
51:09
(51:42)
77
»
Johan Wildeboer
1989
Zwolle
M
1788
51:15
(52:25)
78
»
Jorrit Klinck
1996
Landstede
M
1499
51:16
(51:49)
79
»
Merel van Voorst
1990
Harderwijk
V
Harderwijk
1870
51:20
(51:45)
80
»
Jan de Ruiter
1968
Harderwijk
M
Harderwijk
1880
51:22
(51:46)
81
»
Marco Blankestijn
1972
Nijkerk Gld
M
1554
51:23
(51:38)
82
»
Ids Hoogland
1965
Apeldoorn
M
1577
51:26
(52:07)
83
»
Rik Verhagen
1996
Landstede
M
1474
51:33
(51:48)
84
»
Rogier Bremer
1979
Dronten
M
1412
51:40
(52:14)
85
»
Rene Achterberg
1979
Putten
M
1677
51:45
(51:48)
86
»
kirsten hartog
1994
Dronten
V
1811
51:50
(52:01)
87
»
Ruben van Voorst
1990
Harderwijk
M
Harderwijk
1869
51:52
(52:16)
88
»
Christiaan de Waal
1972
Harderwijk
M
Harderwijk
1435
51:52
(52:18)
89
»
Gert Havelaar
1994
Landstede
M
1498
51:55
(52:28)
90
»
Richard Poolen
1989
Hierden
M
1729
51:57
(53:12)
91
»
Georshimar Leito
1996
Landstede
M
1571
52:12
(52:45)
92
»
B van der Feen
Dronten
M
1708
52:17
(52:39)
93
»
Jelte van der Velde
1996
Hulshorst
M
1780
52:17
(52:37)
94
»
Karel Noorderink
1972
Nunspeet
M
1440
52:20
(53:22)
95
»
Lora Willekes
1965
Ens
V
1612
52:20
(52:41)
96
»
Iris van den Brink
1993
Harderwijk
V
Harderwijk
1639
52:22
(53:32)
97
»
Maarten van der Sloot
1973
Harderwijk
M
Harderwijk
1747
52:24
(52:24)
98
»
Walter van den Brom
1996
Landstede
M
1496
52:26
(53:00)
99
»
Ronald Geurtsen
1973
Harderwijk
M
Harderwijk
1686
52:29
(52:44)
100
»
Jennine Bonhof
1982
Harderwijk
V
Harderwijk
1810
52:32
(52:44)
101
»
Eloy Bohmermann
1996
Landstede
M
1475
52:33
(52:47)
102
»
Matthijs Engering
1971
Harderwijk
M
Harderwijk
1621
52:36
(53:39)
103
»
Ian Meijberg
1995
Landstede
M
1500
52:37
(52:48)
104
»
Rob Daamen
1961
Harderwijk
M
433
52:38
(52:43)
105
»
Koos van Noppen
1963
Amersfoort
M
1820
52:43
(53:08)
106
»
Ingrid Jansen
1966
Amersfoort
V
1951
52:44
(53:01)
107
»
Gerdien Franken
1978
Harderwijk
V
Harderwijk
1430
52:49
(53:13)
108
»
Micha van Haren
1970
Harderwijk
M
Harderwijk
1641
52:55
(53:38)
109
»
Roelie de Vlas
1976
Leeuwarden
V
1744
52:55
(53:34)
110
»
Rob Muntingh
1961
Harderwijk
M
420
52:57
(53:42)
111
»
Fred van Dam
1953
Zwolle
M
503
52:58
(53:31)
112
»
Arjen Munnik
1970
Harderwijk
M
Harderwijk
1755
52:58
(53:43)
113
»
Ingrid Middelkoop
1967
Harderwijk
V
Harderwijk
1434
53:00
(53:11)
114
»
Dineke Bos
1974
Harderwijk
V
Harderwijk
1445
53:00
(53:11)
115
»
Suzan van Megen
1981
Zwolle
V
1528
53:02
(54:02)
116
»
Sander Ikelaar
1977
Harderwijk
M
Harderwijk
1465
53:03
(53:47)
117
»
Lambert Jongetjes
1971
Uddel
M
1629
53:04
(54:10)
118
»
Alex Klaassen
1966
Harderwijk
M
Harderwijk
1732
53:09
(54:07)
119
»
Wouter Kooij
1972
Harderwijk
M
Harderwijk
1561
53:11
(53:37)
120
»
Karin van Wegen
1971
Zevenaar
V
1421
53:11
(53:11)
121
»
Raymond van Dam
1964
Harderwijk
M
Harderwijk
1763
53:20
(54:36)
122
»
Manuel de Boer
1983
Harderwijk
M
Harderwijk
1595
53:21
(54:20)
123
»
Henk Horst
1952
Eemnes
M
1795
53:27
(53:37)
124
»
Alex Jongetjes
1973
Harderwijk
M
Harderwijk
1521
53:28
(54:33)
125
»
Jesse Kieboom
1995
Landstede
M
1481
53:29
(54:06)
126
»
Gerrit Kraaijenhof
1966
Harderwijk
M
Harderwijk
1737
53:32
(53:45)
127
»
Gertjan Bokhorst
1973
Harderwijk
M
Harderwijk
1459
53:39
(54:46)
128
»
Hendri Poolen
1970
Harderwijk
M
Harderwijk
1599
53:44
(54:05)
129
»
Patrick Steenbergen
1996
Landstede
M
1501
53:44
(54:18)
130
»
Ellen Knopper
1963
Nunspeet
V
1734
53:47
(54:15)
131
»
Vincent Wilke
1984
Hoogeveen
M
1407
53:48
(54:25)
132
»
Robert Gielen
1983
Harderwijk
M
Harderwijk
1558
53:50
(54:49)
133
»
Erwin Bruinink
1982
Harderwijk
M
Harderwijk
1603
53:51
(54:36)
134
»
Klaas Willem van Dijke
1976
Harderwijk
M
Harderwijk
1753
53:53
(54:08)
135
»
Guido Hilgeman
1996
Landstede
M
1480
54:01
(54:58)
136
»
jacob van vliet
1985
Uddel
M
1821
54:04
(54:28)
137
»
Vincent Wylenzek
1982
Harderwijk
M
Harderwijk
1601
54:06
(54:43)
138
»
Dick van Boven
Amersfoort
M
1713
54:08
(54:52)
139
»
Jeroen de Lange
1984
Harderwijk
M
58
54:10
(54:31)
140
»
Jeroen Hörst
1965
Harderwijk
M
Harderwijk
1513
54:11
(54:24)
141
»
Kees de Groot
1960
Harderwijk
M
Harderwijk
1562
54:14
(54:26)
142
»
John Ooknot
1968
Harderwijk
M
Harderwijk
1800
54:17
(54:37)
143
»
Martijn Visser
1983
Ermelo
M
1439
54:18
(55:07)
144
»
Johan de Jong
1967
Harderwijk
M
Harderwijk
1769
54:31
(55:16)
145
»
Marco Fasen
1984
Harderwijk
M
Harderwijk
1431
54:35
(55:19)
146
»
Roy Wolters
1991
Harderwijk
M
Harderwijk
1433
54:35
(55:19)
147
»
Jurrie Bos
1977
Harderwijk
M
Harderwijk
1651
54:37
(55:34)
148
»
Cecile Janisse
Harderwijk
V
Harderwijk
1700
54:43
(54:49)
149
»
loekie groot
1978
Arnhem
V
1806
55:02
(55:30)
150
»
Bas van de Veen
1985
Ermelo
M
1535
55:06
(55:27)
151
»
Bart Ahrens
1961
Harderwijk
M
469
55:06
(55:15)
152
»
Jeen van der Meer
1994
Landstede
M
1570
55:08
(55:39)
153
»
Marcell van den Berg
Amersfoort
M
1696
55:14
(55:50)
154
»
Erika Klock
1979
Amersfoort
V
1631
55:24
(55:55)
155
»
Ben Kersbergen
1985
Harderwijk
M
Harderwijk
1454
55:25
(55:35)
156
»
Barbera de Groot
1984
Nijkerk
V
1815
55:25
(55:56)
157
»
Carla Moolenaar
1973
Harderwijk
V
Harderwijk
1676
55:27
(55:36)
158
»
Martijn de Man
1980
Harderwijk
M
Harderwijk
1756
55:29
(55:58)
159
»
Gert-Jan Beelen
1969
Zeewolde
M
1461
55:39
(56:08)
160
»
Monique Kruidhof
1976
Harderwijk
V
Harderwijk
1578
55:41
(56:33)
161
»
Jórgen Schagen
1970
Lelystad
M
202
55:51
(56:15)
162
»
Frederik Jonkers
Heerde
M
1698
55:53
(56:48)
163
»
Willem Jonkers
Heerde
M
1699
55:53
(56:48)
164
»
Thirza de Jager
1975
Harderwijk
V
Harderwijk
1865
55:55
(56:07)
165
»
Steven Langstraat
1978
Vleuten
M
1781
55:56
(57:14)
166
»
Kim Hermsen
1986
Apeldoorn
V
1623
56:00
(57:04)
167
»
Bart van Polen
1984
Ermelo
M
1589
56:02
(57:07)
168
»
Wietse Goedhart
1980
Harderwijk
M
Harderwijk
1579
56:02
(57:07)
169
»
Sjaak Salomé
1961
Harderwijk
M
Harderwijk
1876
56:05
(56:24)
170
»
Melanie Breij
1987
Harderwijk
V
Harderwijk
1529
56:06
(56:17)
170
»
Bianca van Gool
1974
Harderwijk
V
Harderwijk
1587
56:06
(56:30)
172
»
pauline van bennekom
1979
Garderen
V
1804
56:13
(57:12)
173
»
Ceel Roozeboom
1970
Harderwijk
M
Harderwijk
1592
56:17
(56:50)
174
»
Diana Koornstra
1981
Harderwijk
V
Harderwijk
1754
56:22
(56:32)
175
»
Ylona Ruiter
1985
Hattem
V
1661
56:23
(56:41)
176
»
Gerrit Juffer
1957
Harderwijk
M
Harderwijk
1572
56:27
(56:44)
177
»
Rita van der Sloot
1972
Harderwijk
V
Harderwijk
1746
56:36
(57:18)
178
»
Koen de Brauw
1988
Amsterdam
M
1464
56:37
(57:27)
179
»
Evert Zweekhorst
1966
Harderwijk
M
Harderwijk
1536
56:39
(57:54)
180
»
Eef Mostert
1971
Harderwijk
V
Harderwijk
1437
56:43
(57:17)
181
»
Gert Jan Koopman
1962
Putten
M
1532
56:44
(57:17)
182
»
Annick Senten
1980
Utrecht
V
1446
56:47
(57:51)
183
»
Corrie van Beek
1957
Harderwijk
V
Harderwijk
1764
56:49
(57:04)
184
»
Jan Beukhof
Veenendaal
M
1695
56:51
(58:12)
185
»
Michelle van den Brink
1988
Breda
V
1725
56:53
(57:10)
186
»
Jonatan Windster
1993
Landstede
M
1504
56:55
(57:31)
187
»
Laurens ten Hove
1996
Landstede
M
1479
56:56
(57:53)
188
»
Gabriëlle van den Brink
1988
Putten
V
1538
57:00
(57:16)
189
»
Erica van de Peppel
1979
Elspeet
V
1807
57:03
(57:32)
190
»
joost westerbroek
1988
Uddel
M
1818
57:12
(57:35)
191
»
Vincent Kreileman
1975
Harderwijk
M
Harderwijk
1650
57:22
(57:45)
192
»
Sylvia Kok
1972
Putten
V
1779
57:23
(58:40)
193
»
Meindert Nieland
1974
Harderwijk
M
Harderwijk
1581
57:25
(58:17)
194
»
Joost Fraanje
Bennekom
M
1723
57:25
(58:44)
195
»
Edwin Blok
1975
Zwolle
M
1801
57:33
(57:55)
196
»
Jaap Schipper
1956
Harderwijk
M
Harderwijk
1556
57:37
(58:14)
197
»
Andre Hofman
1975
Uddel
M
1630
57:39
(58:46)
198
»
Jur Dirksen
1958
Harderwijk
M
Harderwijk
1555
57:41
(57:50)
199
»
Marco Smit
1963
Harderwijk
M
Harderwijk
1749
57:43
(58:40)
200
»
Goossen Mostert
1967
Harderwijk
M
Harderwijk
1604
57:53
(58:00)
201
»
Leander van de Kolk
1987
Uddel
M
1402
57:59
(58:48)
202
»
Rob Nugteren
1964
Harderwijk
M
Harderwijk
1794
58:05
(58:33)
203
»
Guido de Leeuw
1978
Dronten
M
1782
58:10
(59:29)
204
»
Evert Pater
1982
Dronten
M
1527
58:14
(59:33)
205
»
Eelke Westerink
1989
Landstede
M
1507
58:16
(58:57)
206
»
Henno Remijn
Putten
M
1712
58:25
(59:02)
207
»
Adriaan Ossendrijver
1975
Harderwijk
M
Harderwijk
1685
58:26
(59:45)
208
»
Mirjam Mulder
1972
Elburg
V
1593
58:28
(59:30)
209
»
Mark Streef
1955
Harderwijk
M
Harderwijk
1850
58:31
(59:44)
209
»
Eva van Veen
1980
Amsterdam
V
1583
58:31
(59:25)
211
»
Marjolein Schuchard
1979
Harderwijk
V
Harderwijk
1607
58:32
(58:40)
212
»
Rogier Bennebroek
1982
Harderwijk
M
Harderwijk
1646
58:35
(1:00:01)
213
»
Jolanda Buter
1967
Harderwijk
V
Harderwijk
1553
58:35
(58:35)
214
»
Wim Rademaker
1947
Dronten
M
1687
58:42
(58:51)
215
»
Leontine van Laar
1984
Harderwijk
V
Harderwijk
1525
58:59
(59:59)
216
»
Sylvia Elshout
1977
Harderwijk
V
Harderwijk
1423
58:59
(59:59)
217
»
Joris van der Lugt
1994
Almere
M
1552
59:02
(1:00:14)
218
»
Chai Veraagen
1981
Harderwijk
M
Harderwijk
1750
59:02
(59:45)
219
»
Marcel van der Lugt
1964
Etten-Leur
M
1619
59:02
(1:00:16)
220
»
Jan Lamers
1951
Harderwijk
M
Harderwijk
1738
59:05
(59:55)
221
»
Martin Dijksman
1964
Emmeloord
M
1716
59:05
(59:40)
222
»
Hans van der Lugt
1967
Harderwijk
M
Harderwijk
1551
59:06
(1:00:17)
223
»
Marco Harberink
1969
Harderwijk
M
Harderwijk
1748
59:15
(1:00:06)
224
»
René Bestevaar
Apeldoorn
M
1706
59:17
(59:53)
225
»
Arthur Horlings
1969
Leusden
M
1591
59:26
(59:58)
226
»
Henk Waanders
1959
Amersfoort
M
1427
59:28
(1:00:24)
227
»
Manon Kluvers
1988
Leusden
V
1414
59:38
(59:38)
228
»
Willemijn Verkaar
1985
Amersfoort
V
1608
59:49
(1:01:02)
229
»
Paula Engbers
1977
Dedemsvaart
V
1606
59:53
(1:00:53)
230
»
Anja Schonewille
1985
Amersfoort
V
1613
1:00:04
(1:01:17)
231
»
Theo Willemsen
1952
Harderwijk
M
Harderwijk
1404
1:00:04
(1:00:48)
232
»
Bart van Dam
Veenendaal
M
1694
1:00:18
(1:01:40)
233
»
Edwin Remijn
Putten
M
1691
1:00:23
(1:01:37)
234
»
Roy Brands'
1978
Harderwijk
M
Harderwijk
1689
1:00:29
(1:01:41)
235
»
Chan Rambharse
1965
Almere
M
1605
1:00:40
(1:01:34)
236
»
Jasper Levie
1988
Amsterdam
M
1724
1:00:53
(1:01:43)
237
»
Sytske Riphagen
1960
Harderwijk
V
Harderwijk
1773
1:00:53
(1:01:43)
238
»
Stephanie Meijer
1975
Harderwijk
V
Harderwijk
1534
1:00:59
(1:01:28)
239
»
Linda Bolt
1983
Winterswijk
V
1816
1:01:00
(1:02:09)
240
»
Frannie de Wit
1966
Harderwijk
V
Harderwijk
1812
1:01:02
(1:01:33)
241
»
Willeke Doelwijt
1969
Harderwijk
V
Harderwijk
1867
1:01:02
(1:01:15)
242
»
Jelle van der Meer
1990
Harderwijk
M
Harderwijk
1668
1:01:04
(1:02:19)
243
»
Jacqueline van der Meer
1966
Harderwijk
V
Harderwijk
1669
1:01:04
(1:02:19)
244
»
Margreet Venema
1973
Harderwijk
V
Harderwijk
1776
1:01:05
(1:01:23)
245
»
Jeroen van der Meer
1988
Harderwijk
M
Harderwijk
1670
1:01:07
(1:02:20)
246
»
Sytze Karssen
1951
Harderwijk
M
Harderwijk
1625
1:01:15
(1:02:26)
247
»
Marga Post
1988
Harderwijk
V
Harderwijk
1568
1:01:17
(1:02:12)
248
»
Bertine van Garderen
1980
Harderwijk
V
Harderwijk
1760
1:01:17
(1:02:26)
249
»
Kevin van den Tol
1995
Landstede
M
62
1:01:21
(1:01:33)
250
»
Annegreeth Hamstra
1970
Harderwijk
V
Harderwijk
1519
1:01:23
(1:02:18)
Page:
<
1
2
>