Uitslagen van 9e Salland Zorgverzekeringen IJsselloop 2014

10 km Dijkenloop M40

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Prijsuitreiking op basis van binnenkomst. Uitslagen op netto volgorde.


Displaying uitslagen 1 - 250 of 270 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Michael Pantling 1964 Etty Hillesum Lyceum Het Vlier 3 M40 3514 36:37 (36:38)
2 » Edwin Bordes 1970 Deventer M40 3537 38:14 (38:16)
3 » Andre Meuleman 1970 Salland Zorgverzekeringen 8 M40 3547 38:30 (38:34)
4 » Ronny Angelier 1971 Apeldoorn M40 3528 38:45 (38:47)
5 » Caroline Koelink 1968 Wenum Wiesel M40 4749 38:47 (38:54)
6 » Robert de Heij 1973 Witteveen+Bos 5 M40 3574 40:16 (40:17)
7 » Han Rademaker 1967 Enschede M40 5062 40:59 (41:35)
8 » Arnoud Jansen 1967 Stichting Mindfit 12 M40 3621 41:00 (41:03)
9 » Christiaan van Putten 1971 Emst M40 3601 41:01 (41:08)
10 » Marlon Vrolijk 1970 Van Dorp Installaties B.v. 1 M40 3960 41:33 (42:02)
11 » Alex Koelink 1969 Wenum Wiesel M40 3534 41:41 (41:49)
12 » Patrick Brink 1973 Promens 3 M40 3607 41:55 (41:59)
13 » Lodewijk Witteveen 1968 SAXION/AMA 3 M40 3575 41:57 (42:07)
14 » Erwin Reefman 1970 Deventer M40 3614 41:59 (41:59)
15 » Arjen Tysma 1973 Diepenveen M40 3578 42:02 (42:34)
16 » Jeroen Steenblik 1971 VDR Bouwgroep B.V. 4 M40 3650 42:20 (42:22)
17 » Jeroen Nierkens 1968 Deventer M40 3707 42:35 (42:42)
18 » Hans Roesink 1968 Olst M40 4132 43:02 (44:26)
19 » Leo Wolfkamp 1968 SAXION/AMA 3 M40 3600 43:08 (43:16)
20 » Marco Konieczny 1967 Apeldoorn M40 4160 43:22 (44:27)
21 » Tim Idema 1968 Deventer M40 3674 43:28 (43:49)
22 » Clemens Schotman 1964 Deventer M40 4156 43:30 (44:46)
23 » Michel Mekenkamp 1970 Olst M40 3596 43:40 (43:47)
24 » Jorgen van der Velde 1968 ICT Automatisering 1 M40 3835 43:53 (44:45)
25 » Bas van Brakel 1972 Deventer M40 4008 43:57 (45:13)
26 » Kenneth Hammink 1968 Deventer M40 3788 44:00 (44:50)
27 » Wilfred Janssen 1969 Deventer M40 3751 44:01 (44:51)
28 » Marcel Wassink 1966 Duiven M40 3554 44:07 (44:09)
29 » Bert Drijfhout 1971 Olst M40 3541 44:17 (44:25)
30 » Harry Veldkamp 1967 Epe M40 3778 44:20 (44:34)
31 » Marco Winkelman 1971 ICT Automatisering 1 M40 3720 44:32 (45:24)
32 » Martin van Rijnberk 1973 Lettele M40 3739 44:34 (44:45)
33 » Geert-jan Smits 1971 Amsterdam M40 3676 44:39 (45:01)
34 » Rob Koggel 1967 stichting de Parabool 2 M40 4896 44:43 (45:18)
35 » Herbert van Zeijts 1964 Harderwijk M40 3546 44:49 (44:57)
36 » Bert Duursma 1964 Apeldoorn M40 3726 44:52 (45:04)
37 » Johan Wensink 1972 Deventer Ziekenhuis 1 M40 3780 45:04 (45:29)
38 » Rob Wiggers 1971 Artzet Media / Deventerextra 2 M40 3647 45:16 (45:25)
39 » Ednan Yildiz 1967 Nefit/Bosch Thermotechniek BV 6 M40 3976 45:18 (45:43)
40 » Bert Kleiboer 1965 Zwolle M40 3641 45:20 (45:31)
41 » Ronald Kwint 1965 Deventer M40 3675 45:21 (45:36)
42 » Henk Klaasboer 1964 Deventer Ziekenhuis 1 M40 3805 45:28 (45:54)
43 » Edwin Semp 1968 Nefit/Bosch Thermotechniek BV 4 M40 3827 45:30 (45:59)
44 » Andre Stam 1966 Raalte M40 3777 45:36 (46:59)
45 » Jacques de Kleine 1973 Heine Steel 3 M40 3806 45:40 (46:17)
46 » Lex Marsman 1973 Deventer M40 3686 45:40 (46:02)
47 » Erik Huzen 1972 Artzet Media / Deventerextra 2 M40 3761 45:41 (46:03)
48 » Martin Schuiling 1969 Groningen M40 3706 45:41 (45:54)
48 » U.S.J. (Jacco) Hageman 1967 Amsterdam M40 3502 45:41 (45:55)
50 » Lennard Keulen 1971 Heine Steel 3 M40 3779 45:49 (46:28)
51 » Jan Bekke 1966 Stegeman 2 M40 5138 45:54 (49:57)
52 » Huib den Hertog 1971 Zutphen M40 5061 45:56 (51:16)
53 » Gerald Booijink 1965 Stegeman 3 M40 5172 45:57 (49:48)
54 » Hans Klomphaar 1973 Nefit/Bosch Thermotechniek BV 5 M40 3963 45:59 (46:29)
55 » Mark te Paske 1970 Nefit/Bosch Thermotechniek BV 4 M40 3864 46:03 (46:44)
56 » Ron Oom 1965 Etty Hillesum Lyceum Het Vlie4 4 M40 4075 46:08 (47:32)
57 » Frank Jansen v/d Sligte 1967 Olst M40 3855 46:12 (46:39)
58 » Gert-Jan van Ginneke 1967 Baarn M40 3608 46:14 (46:19)
59 » Hans Mulders 1970 Eefde M40 3796 46:14 (46:56)
60 » Cas Bakker 1972 Deventer M40 3598 46:19 (46:24)
61 » Henrie Jonker 1965 Saxion ABR&R 3 M40 3604 46:24 (46:31)
62 » Freek Gerritsen 1967 Thermen Bussloo 7 M40 4400 46:32 (49:31)
63 » Patrick Kinds 1973 IJsselstein Ut M40 3804 46:34 (46:55)
64 » Marthijn Oosterman 1974 Apeldoorn M40 3916 46:39 (47:09)
65 » Vincent Smit 1966 Deventer M40 4192 46:50 (48:41)
66 » Bart Denekamp 1970 Twello M40 3615 46:56 (47:02)
67 » Marcelino Balster 1966 Deventer M40 4467 47:01 (49:29)
68 » Richard de Nijs 1972 Witteveen+Bos 6 M40 3635 47:11 (47:28)
69 » Arjan schuurman 1973 Renkum M40 4163 47:18 (48:36)
70 » Willem Janssen 1966 Deventer M40 3771 47:18 (47:57)
71 » Roy Jansen 1969 Olst M40 3928 47:19 (48:44)
72 » Patrick Haarman 1971 Klein Beernink B.V. 2 M40 3857 47:21 (47:52)
73 » Marc Jager 1973 Deventer M40 4299 47:22 (49:20)
74 » Marcel Sprakel 1970 Deventer M40 3904 47:23 (47:52)
75 » Remco Metz 1965 Diepenveen M40 3816 47:30 (48:48)
76 » Eddie Metz 1968 Deventer M40 4429 47:30 (48:48)
77 » Ronald Littink 1972 Deventer M40 3849 47:45 (48:13)
78 » Marko van Zwam 1971 Stichting Mindfit 8 M40 3845 47:46 (48:29)
79 » Martin van Gortel 1972 Vaassen M40 4246 47:46 (49:35)
80 » Erwin v. Schoonhoven 1970 Zutphen M40 5126 47:58 (52:47)
81 » John Kemper 1974 Lettele M40 4555 48:09 (50:41)
81 » Léon van der Werf 1965 Witteveen+Bos 7 M40 3781 48:09 (48:36)
83 » Marco Farfan Galindo 1965 SAXION/AMA 3 M40 3880 48:18 (48:43)
84 » Walter Esselink 1971 Interstap BV 1 M40 3718 48:20 (48:35)
84 » Evert Altena 1964 Deventer M40 3807 48:20 (48:51)
86 » Hendri Lensink 1965 Interstap BV 1 M40 3680 48:21 (48:35)
87 » Marco Reurink 1972 Nefit/Bosch Thermotechniek BV 6 M40 4143 48:30 (49:57)
88 » Frans Klokkers 1964 Deventer M40 4351 48:30 (50:10)
89 » Wouter Wethmar 1972 Stichting Mindfit 10 M40 4182 48:31 (49:41)
90 » Marc Marsman 1970 Deventer M40 4208 48:32 (49:35)
91 » Robert de Haan 1971 Stegeman 3 M40 4992 48:33 (52:36)
92 » Sjaak van Looijengoed 1964 Apeldoorn M40 4406 48:41 (50:22)
93 » Ronald Prins 1972 Vaassen M40 4112 48:43 (49:47)
94 » Erik Jan Langkamp 1964 Diepenveen M40 3995 48:49 (49:17)
95 » Jurjen Kampen 1966 Broekland Ov M40 3941 49:06 (49:36)
96 » Rik Bronkhorst 1971 Zutphen M40 4963 49:09 (53:57)
96 » John Lenssen 1972 Wilp Gld M40 4001 49:09 (49:37)
98 » Frederik Dijkman 1970 Steenenkamer M40 4580 49:10 (51:40)
99 » Gerald Preuter 1973 Deventer M40 3559 49:10 (49:23)
100 » Edwin Timmermans 1973 Wilp Gld M40 3935 49:11 (49:37)
101 » Herwin Hasewinkel 1969 Zwolle M40 5453 49:13 (53:42)
102 » Jan van der Heide 1965 Stichting Mindfit 10 M40 5030 49:20 (53:07)
103 » Benno Groot Koerkamp 1966 Schalkhaar M40 3856 49:26 (49:58)
104 » Eric vredebregt 1969 Deventer M40 3882 49:30 (50:04)
105 » Jan-Mark Elzer 1966 Apeldoorn M40 3924 49:33 (49:53)
106 » Gerben Snoeijer 1972 Deventer M40 3762 49:34 (50:28)
107 » Sander Fortgens 1973 Apeldoorn M40 3981 49:34 (50:40)
108 » Herbert van Petersen 1970 Stichting Mindfit 8 M40 4256 49:35 (51:58)
109 » Erik Hardick 1973 Deventrade 1 M40 4076 49:45 (50:43)
110 » Luc Baltus 1965 VDR Bouwgroep B.V. 3 M40 4415 49:46 (51:51)
111 » André Bus 1964 Saxion ABR&R 3 M40 3631 49:46 (50:06)
112 » Carlos van Dijk 1972 Deventer M40 4098 49:49 (51:37)
113 » Peter Mulder 1965 Deventer M40 3549 49:53 (50:06)
114 » Eddy van Horssen 1967 Van Wijnen Deventer B.V. 5 M40 3589 49:55 (50:11)
115 » Edwin van der Wal 1972 RISO 3 M40 3962 49:56 (50:35)
116 » Andre Steenblik 1969 VDR Bouwgroep B.V. 4 M40 3920 50:00 (50:38)
117 » Richard Wiegers 1964 Schalkhaar M40 4364 50:01 (51:43)
118 » Jan Ard 1967 Deventer M40 3818 50:02 (50:40)
119 » Olav boerkamp 1971 Deventer M40 3832 50:04 (50:32)
120 » Marc Alblas 1969 Heine Steel 3 M40 5119 50:09 (53:45)
121 » Bas van Aalst 1972 Terborg M40 4068 50:10 (51:10)
122 » Peter Baken 1964 Promens 4 M40 4844 50:16 (54:39)
123 » Ferenc Woolderink 1972 Van Wijnen Deventer B.V. 5 M40 3580 50:25 (50:42)
124 » John Nobbe 1970 's-Gravenhage M40 4061 50:29 (51:19)
125 » Nico Kamphuis 1968 De Fabriek 1 M40 3886 50:33 (51:26)
126 » Cees van Rij 1967 Agriterra 1 M40 4121 50:36 (52:09)
127 » Markwin Koene 1973 Krehalon 2 M40 4086 50:39 (51:42)
128 » Remco ter Avest 1972 Twello M40 3926 50:45 (51:41)
129 » Jack Rombout 1966 Deventer M40 4260 50:46 (53:05)
130 » Reinier Bulten 1970 Doetinchem M40 4464 50:52 (52:39)
131 » Marcel Bleeker 1965 Deventer M40 4997 50:54 (54:56)
132 » Wim Blom 1964 Eerbeek M40 3728 50:54 (51:06)
133 » Guido den Heijer 1968 Bathmen M40 4482 50:55 (52:53)
134 » Edo Kuiper 1972 Deventer M40 3990 51:04 (51:41)
135 » Jan Hoogenberg 1964 Diepenveen M40 3870 51:06 (51:31)
136 » Johan van Ittersum 1972 Deventer M40 4608 51:09 (54:02)
137 » Lars van Beek 1970 Schalkhaar M40 4490 51:12 (52:49)
138 » Vincent Bussink 1973 Emst M40 5313 51:16 (55:46)
139 » Richard van der Maden 1974 Agriterra 2 M40 4413 51:19 (52:53)
140 » Henri Bessembinder 1967 Deventer M40 3629 51:28 (51:43)
141 » Eelco Vinke 1969 Deventer M40 4743 51:34 (54:35)
142 » Hans Klunder 1967 Bathmen M40 3965 51:45 (52:21)
143 » Björn van de Graaf 1966 Deventer M40 4021 51:46 (53:01)
144 » Olle Geurts 1971 Het Notarieel 2 M40 41177 51:48 (54:08)
145 » Jan Steegink 1965 Deventer M40 4176 51:56 (53:02)
146 » Marc Dijkerman 1971 Diepenheim M40 4292 52:00 (54:21)
147 » Jan westerbroek 1971 Zwolle M40 4207 52:03 (53:38)
148 » Marcel de Kruif 1964 Deventer M40 4387 52:07 (55:09)
149 » Richard de Wild 1964 Deventer M40 4901 52:09 (55:29)
150 » Marcel Kwint 1969 Deventer Ziekenhuis 2 M40 3894 52:16 (52:49)
151 » Jeroen Spruit 1973 Deventer M40 4265 52:21 (54:17)
152 » André Oonk 1969 Bathmen M40 4252 52:24 (54:38)
153 » Willem Scheper 1973 Deventer M40 4800 52:33 (56:15)
154 » Marcel Klinge 1965 Witteveen+Bos 8 M40 4139 52:33 (53:56)
155 » Peter Mols 1966 Salland Zorgverzekeringen 8 M40 4695 52:38 (56:11)
156 » Jeroen Hermanns 1971 Van Wijnen Deventer B.V. 4 M40 4503 52:46 (55:23)
157 » Remco Voordendag 1969 Nefit/Bosch Thermotechniek BV 7 M40 4175 52:46 (56:00)
158 » Coen Lubberts 1965 Twello M40 4407 52:49 (54:48)
159 » Johan Haagen 1971 GEA Process Engineering 2 M40 4191 52:50 (53:28)
160 » Henk-Jan Zweers 1972 Gorssel M40 4378 53:02 (55:52)
161 » Hans Janisse 1964 Deventer M40 5171 53:03 (57:35)
162 » Robert Draaijer 1970 Deventer M40 3876 53:10 (53:37)
163 » Lex van Dockum 1967 Deventer M40 4298 53:15 (55:16)
164 » Gerwic Feenstra 1969 Diepenveen M40 4369 53:16 (55:24)
165 » Koos Kamp 1968 Deventer M40 4843 53:19 (57:27)
166 » Ruud van Walstijn 1973 GEA Process Engineering 2 M40 4190 53:22 (54:18)
167 » Gerard Blokker 1973 Van Dorp Installaties B.v. 1 M40 4063 53:24 (54:52)
168 » Erik Wilgenhof 1969 Stegeman 3 M40 5067 53:28 (57:29)
169 » Jos Tomassen 1967 Deventer M40 4328 53:32 (55:51)
170 » Wout Hooghiemstra 1965 Deventer M40 4549 53:33 (56:15)
171 » Ronald Vos 1966 Westfalen Medical BV 3 M40 4189 53:36 (55:00)
172 » Mario te Lindert 1967 Twello M40 4055 53:41 (55:02)
173 » JanWillem Muilerman 1967 Deventer M40 4048 53:43 (55:03)
174 » Olaf Pothoven 1965 Deventrade 1 M40 4502 53:50 (56:44)
175 » Han Grobbe 1965 De Fabriek 1 M40 4691 53:56 (57:16)
176 » Bert Bouman 1969 Deventer M40 4358 53:59 (56:05)
177 » Dennis van der Veen 1970 Rotterdam M40 4559 54:06 (56:46)
178 » Gerard van Loon 1970 Olst M40 4050 54:08 (55:36)
179 » Erhan Gokcen 1973 Deventer M40 4408 54:13 (56:14)
180 » Sjoerd Boersma 1965 GEA Process Engineering 2 M40 3905 54:35 (55:12)
181 » Martin Schotman 1967 Apeldoorn M40 4158 54:38 (55:52)
182 » Lex van Gelder 1972 CaseWare Nederland B.V. 2 M40 4484 54:44 (56:56)
183 » Martin Scholten 1972 Apeldoorn M40 5123 54:46 (57:58)
184 » Walter van Zoeren 1972 Apeldoorn M40 4924 54:48 (58:36)
185 » Epie Postmus 1964 Ardagh 3 M40 5054 54:49 (58:36)
186 » Gonard Mensink 1968 Kiers advocaten 2 M40 4426 54:55 (58:40)
187 » Remco Sikkema 1971 Almelo M40 4633 54:55 (57:27)
188 » Jeroen van Dijk 1967 Zwolle M40 5131 54:59 (59:17)
189 » Andre Baars 1971 Krehalon 2 M40 4558 55:04 (56:42)
190 » Johan de Jonge 1969 Zutphen M40 5157 55:14 (1:00:32)
191 » Bastiaan Houben 1973 Apeldoorn M40 5118 55:25 (59:12)
192 » Bas Zoetbrood 1967 ICT Automatisering 2 M40 3892 55:26 (56:50)
193 » Luuk Oldewarris 1969 Apeldoorn M40 5009 55:30 (1:00:47)
194 » Wouter Wagenaar 1972 Promens 3 M40 4354 55:32 (58:32)
195 » Peter Polman 1969 Stichting Mindfit 7 M40 5049 55:33 (59:20)
196 » Robert Zwijnenberg 1968 Deventer M40 5355 55:35 (59:21)
197 » Martin Dekker 1971 Deventer M40 4227 55:43 (57:48)
198 » Mark Meinders 1971 Deventer M40 4423 55:49 (58:44)
199 » Frank Holtkamp 1971 Deventer M40 4135 55:51 (58:27)
200 » Peter van den Bos 1966 Klein Beernink B.V. 2 M40 4335 55:52 (58:01)
201 » MMM Spreuwenberg 1968 Kinrooi M40 5405 55:55 (59:53)
202 » Bas Govers 1964 Goudappel Coffeng 2 M40 4760 55:56 (1:00:46)
203 » Niek Rensink 1973 Ardagh 3 M40 5076 56:03 (1:01:25)
204 » Jeroen Speldekamp 1968 Deventer M40 4293 56:07 (58:18)
205 » Hans Lucassen 1967 Nefit/Bosch Thermotechniek BV 6 M40 4820 56:14 (1:01:06)
206 » Eerhard Mensink 1966 Kiers advocaten 2 M40 3690 56:25 (1:00:10)
207 » Hans vd deure 1966 Deventer Ziekenhuis 3 M40 5107 56:26 (1:01:11)
208 » Ben Roesink 1967 Olst M40 5100 56:30 (1:01:04)
209 » Jeroen Kroese 1969 Sallcon 3 M40 4244 56:36 (59:19)
210 » Bart heuts 1970 Arnhem M40 4514 56:36 (59:37)
211 » Dinant Bakker 1969 Deventer M40 5473 56:43 (58:17)
212 » Gert Jan Akkers 1967 Pactum/Lindenhout 2 M40 4014 56:49 (59:32)
213 » André Broers 1973 ICT Automatisering 1 M40 4020 56:56 (58:19)
214 » Lammert van Keulen 1966 Steenenkamer M40 3921 56:58 (57:42)
215 » Tonnie Westerhof 1964 Nefit/Bosch Thermotechniek BV 6 M40 4817 57:04 (1:00:13)
216 » Harry Groot 1972 Nefit/Bosch Thermotechniek BV 7 M40 4041 57:06 (58:05)
217 » Jeroen Petit 1965 Almere M40 4488 57:12 (59:12)
218 » John van Essen 1967 Deventer M40 4816 57:17 (1:01:08)
219 » Sander de Vries 1972 Salland Zorgverzekeringen 9 M40 4645 57:20 (1:00:04)
220 » Ertugrul Ozdil 1969 Nefit/Bosch Thermotechniek BV 4 M40 4710 57:23 (59:46)
221 » Roel visser 1968 Deventer Ziekenhuis 3 M40 4622 57:25 (1:01:01)
222 » Alex Luinge 1972 Deventer M40 4409 57:35 (59:26)
223 » Ronald van Dieen 1966 Diepenveen M40 3503 57:39 (57:58)
224 » Theeuw Both 1968 Apeldoorn M40 4890 57:39 (1:02:49)
225 » Peter Wormskamp 1967 Twello M40 4512 57:49 (1:00:31)
226 » Kuzushige Tsurutani 1966 Krehalon 2 M40 4560 57:50 (1:00:23)
227 » Marco stoute 1971 Zwolle M40 5183 57:55 (1:01:47)
228 » Erwin Lubberding 1967 Deventer M40 4729 57:57 (1:01:18)
229 » Erik Streep 1967 Apeldoorn M40 5184 58:16 (1:02:42)
230 » Michel Hulsbergen 1965 Beekbergen M40 4831 58:17 (1:02:31)
231 » Bas Aalpoel 1966 Parantion 2 M40 4746 58:21 (1:02:06)
232 » Peter Stap 1968 Epse M40 5168 58:30 (1:02:27)
233 » Jan Schippers 1971 Deventer M40 5113 58:36 (1:00:09)
234 » Jeroen Verweij 1973 Lochem M40 4742 58:39 (1:01:45)
235 » Willem Wieringa 1970 Bedum M40 5075 58:53 (1:04:11)
236 » Coen Geers 1969 Fysicx 1 M40 5479 58:58 (1:03:50)
237 » Marten Groen 1969 Deventer M40 4967 59:02 (1:03:52)
238 » Paul Middelkamp 1968 Deventer Ziekenhuis 4 M40 4971 59:04 (1:03:04)
239 » Martin Bennink 1971 Van Dorp Installaties B.v. 1 M40 3837 59:17 (1:04:17)
240 » Richard Schutte 1965 Schalkhaar M40 4264 59:22 (1:01:14)
241 » Steven Duintjer 1973 Deventer M40 5336 59:23 (1:03:01)
242 » Charles Jansen 1967 Deventer M40 4300 59:28 (1:01:25)
243 » Bert Klein Woolthuis 1969 Raalte M40 4915 59:28 (1:03:30)
244 » Guido Berends 1967 Twello M40 5124 59:37 (1:03:25)
245 » Hans Albers 1967 Deventer M40 5211 59:46 (1:04:08)
246 » Wim de Rooij 1965 Deventer M40 4536 59:47 (1:02:33)
247 » Roelof Wigboldus 1969 Deventer M40 4366 59:54 (1:01:58)
248 » Onno Bandsma 1969 Apeldoorn M40 4763 1:00:02 (1:03:43)
249 » Michael Smit 1969 Steenenkamer M40 5432 1:00:11 (1:04:49)
250 » Edwin Baas 1970 Deventer M40 5460 1:00:29 (1:05:30)