Zoek wedstrijd
Uitslagen van Ronde van West 2014
UItslagen
10km
M
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 224
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Patrick Kwist
1968
Rotterdam
M
253
(32:17)
32:18
2
»
Michael Groen
M
445
(33:04)
33:08
3
»
Harmen Perk
M
462
(36:01)
36:01
4
»
Maarten van Veen
M
479
(36:34)
36:38
5
»
Erwin van den Ham
M
433
(37:25)
37:25
6
»
Matthijs van der Beek
1989
Bleiswijk
M
138
(37:56)
37:59
7
»
Bas Brinkhof
M
446
(38:07)
38:08
8
»
Thomas Slieker
1981
Rotterdam
M
320
(37:58)
38:13
9
»
Tijn Jansen
M
434
(38:21)
38:21
10
»
Ralph Verstralen
1984
Krimpen aan den IJssel
M
350
(38:26)
38:29
11
»
Saskia Moret
M
422
(38:24)
38:39
12
»
Erik Nieuwenboom
1972
Rotterdam
M
283
(38:42)
38:44
13
»
Ilkka Heijnonen
M
416
(38:49)
38:51
14
»
Hans Overbeek
M
411
(38:53)
38:54
15
»
Job Luijendijk
1984
Rotterdam
M
268
(39:12)
39:14
16
»
Peter van Elsacker
M
485
(39:21)
39:30
17
»
Rini de Jong
1968
Capelle aan den IJssel
M
226
(39:35)
39:37
18
»
Marco van Rosmalen
1988
Berkel en Rodenrijs
M
304
(39:46)
39:50
19
»
Arco Vuik
M
382
(39:54)
39:59
20
»
Piet Stroek
M
449
(40:07)
40:09
21
»
Paul Streep
1951
Capelle aan de IJssel
M
332
(40:01)
40:10
22
»
Marco van Etten
1989
Rotterdam
M
188
(40:21)
40:24
23
»
Leo van Hoorn
1949
Spijkenisse
M
223
(40:15)
40:25
24
»
Marlon Hartskeerl
1989
Rotterdam
M
214
(40:13)
40:25
25
»
Wim van Dijk
1977
Hendrik Ido Ambacht
M
176
(40:24)
40:27
26
»
David Luijendijk
1981
Rotterdam
M
267
(40:29)
40:32
27
»
van der Stokker
M
408
(40:31)
40:35
28
»
Bob Lawende
1985
Rotterdam
M
257
(40:37)
40:41
29
»
Carlo Heijink
M
402
(40:32)
40:43
30
»
Michel Groeneveld
1969
Capelle aan den IJssel
M
205
(40:41)
40:50
31
»
Jurre Demoed
M
420
(40:54)
40:59
32
»
Joris Wulfert
M
425
(40:53)
41:01
33
»
Robert Slappendel
1982
Capelle aan den IJssel
M
319
(41:03)
41:07
34
»
Daniel Hordijk
M
429
(41:01)
41:09
35
»
Albert Ruijg
1982
Rotterdam
M
305
(41:09)
41:14
36
»
Bob Verhagen
M
460
(41:25)
41:32
37
»
Tonny Lazaridis
M
401
(41:35)
41:42
38
»
Mike Zijlmans
1983
Berkel en Rodenrijs
M
366
(41:51)
41:59
39
»
Pieter-Frank van der Kamp
1973
Delft
M
232
(41:55)
42:00
40
»
Daan Wassink
M
407
(42:05)
42:13
41
»
Dennis .. Brouwer
1973
Rotterdam
M
158
(42:20)
42:21
42
»
Moesy Zemichael
1987
Delft
M
364
(42:26)
42:36
43
»
Willem van Ek
1957
Krimpen aan den IJssel
M
185
(42:54)
42:57
43
»
Jelle Meens
1988
Rotterdam
M
271
(42:51)
42:57
45
»
Rob van Vijfeijken
1980
Rotterdam
M
352
(42:55)
42:58
46
»
Eelco Schuller
1986
Rotterdam
M
314
(42:58)
43:00
47
»
Alex .. Bakkeren
1970
Nieuwerkerk a/d IJssel
M
133
(42:51)
43:03
48
»
Thierry van Keeken
1981
Pijnacker
M
234
(43:06)
43:11
49
»
Jos Alers
1962
Vlaardingen
M
130
(43:09)
43:11
50
»
Duc Binh Nguyen
1982
Rotterdam
M
281
(43:14)
43:19
51
»
Casper Veltenaar
M
435
(43:12)
43:22
52
»
Kelvin Klerk
M
394
(43:43)
43:47
53
»
Bob Polak
M
426
(43:33)
43:50
54
»
Mark Capitein
1976
Rotterdam
M
163
(43:50)
43:50
55
»
Romeo Schrage
M
489
(43:24)
43:52
56
»
arthur landsbergen
1965
rotterdam
M
256
(43:25)
43:54
57
»
Wouter van den Berg
M
452
(43:44)
44:00
58
»
Amar Sedney
1967
Rotterdam
M
316
(43:57)
44:02
59
»
Hans van Klaveren
1964
Rotterdam
M
240
(44:03)
44:05
60
»
rene schouten
1998
capelle
M
311
(44:26)
44:33
61
»
Tim van der Hilst
1984
Capelle aan den IJssel
M
219
(44:35)
44:38
62
»
Kevin Verberkmoes
1983
Rotterdam
M
342
(45:02)
45:05
63
»
W. Egberts
M
448
(44:55)
45:09
64
»
Rob Jong
M
488
(44:57)
45:11
65
»
Aart van Dieren
M
451
(45:16)
45:25
66
»
Jannec Olvers
1984
Rotterdam
M
287
(45:16)
45:30
67
»
Rik van den Bergh
M
440
(45:03)
45:32
68
»
Jan Kaat
M
427
(45:37)
45:39
69
»
Rene Zwiep
M
397
(45:36)
45:39
70
»
Erik In t Groen
1983
Capelle ad IJssel
M
204
(45:49)
45:51
71
»
Martin Berkhout
M
413
(45:47)
45:52
72
»
Danny de Bruijn
M
478
(46:04)
46:12
73
»
Hans van der Valk
1957
Rotterdam
M
335
(46:11)
46:17
74
»
Jeroen Kneppers
1978
Capelle aan den IJssel
M
243
(46:19)
46:29
75
»
Erik Arkes
1976
Rotterdam
M
131
(46:29)
46:42
76
»
René Willems
1958
Zoetermeer
M
362
(46:29)
46:44
77
»
Nico van den Berg
M
439
(46:43)
46:49
78
»
Wijnand Zoutendijk
1967
Almelo
M
367
(46:20)
46:51
79
»
Bob den Haan
1982
Waddinxveen
M
209
(46:35)
46:54
80
»
matthijs nederlof
1982
alblasserdam
M
277
(47:01)
47:05
81
»
ed spruit
1969
rotterdam
M
328
(46:58)
47:06
82
»
Henri Sipkes
1971
Rotterdam
M
318
(46:56)
47:09
83
»
Yousry Baky
1977
Capelle aan den IJssel
M
134
(47:00)
47:11
84
»
Bastiaan de Haan
1979
Krimpen ad ijssel
M
211
(46:54)
47:13
85
»
Paul Feijnenbuik
1979
Krimpen aan den IJssel
M
190
(47:08)
47:15
86
»
Jacco Snoek
1982
Schiedam
M
324
(47:14)
47:23
87
»
Jaap Jan Pols
1955
Rotterdam
M
295
(47:10)
47:25
88
»
Dick van Prooijeb
1956
Capelle aan den IJssel
M
297
(47:10)
47:26
89
»
Hans van der Wijngaard
1958
Capelle aan den IJssel
M
361
(47:18)
47:37
90
»
Marcel de Jong
1975
Capelle aan den IJssel
M
227
(47:25)
47:42
91
»
Jeroen van Nette
M
480
(47:21)
47:46
92
»
Lisette Lansbergen
M
477
(47:24)
47:47
93
»
Erik P. Klop
1976
Oud-Beijerland
M
242
(47:48)
47:57
94
»
Marcel Alderliesten
M
396
(47:59)
47:59
95
»
Edwin de Haas
1969
Rotterdam
M
212
(47:40)
48:00
96
»
René -- Feldmann
1968
Nieuwerkerk aan den IJssel
M
192
(47:47)
48:00
97
»
Didi Kleef
1981
rotterdam
M
241
(47:52)
48:03
98
»
Martijn Bakker
1979
Capelle aan den IJssel
M
132
(47:38)
48:03
99
»
Andre Bossche
M
384
(47:43)
48:04
100
»
Eric Schreurs
1981
Utrecht
M
313
(47:46)
48:09
101
»
Mark Linde
1963
Capelle aan den IJssel
M
261
(48:10)
48:17
102
»
Taco Schallenberg
M
474
(48:13)
48:23
103
»
Ian Jones
M
415
(48:01)
48:32
104
»
Leo Snijders
1949
Capelle a/d Ijssel
M
323
(48:24)
48:36
105
»
Hans Pleysier
M
486
(48:51)
48:57
106
»
Jaap Gribling
1959
Capelle aan den IJssel
M
203
(48:52)
48:58
107
»
Kees Nederpelt
1949
Nieuwerkerk ad IJssel
M
279
(48:41)
48:59
108
»
Adriaan van verseveld
1975
nieuwerkerk aan den ijssel
M
349
(48:59)
49:12
109
»
Ronald Dortland
1980
Capelle aan den IJssel
M
180
(49:06)
49:19
110
»
Henk van Dillen
1969
Capelle aan den IJssel
M
178
(49:18)
49:19
111
»
Jan Vergouwe
1946
Capelle aan den IJssel
M
343
(49:03)
49:21
112
»
Jan Euwema
M
418
(48:54)
49:21
113
»
Martin Vermeulen
1964
Schiedam
M
347
(49:23)
49:25
114
»
Leen de Koning
1946
Nieuwerkerk a/d IJssel
M
39
(49:19)
49:28
115
»
Hans de Jong
1965
Capelle aan den IJssel
M
228
(49:24)
49:34
116
»
Hans Renee
1973
Nieuwerkerk a/d IJssel
M
300
(49:29)
49:40
117
»
Boyd Klerk
M
393
(49:38)
49:44
118
»
Ton Pols
M
465
(49:27)
49:45
119
»
Siegfried KO Dijkhuis
1970
Capelle aan den IJssel
M
177
(49:20)
49:47
120
»
Jelle Alblas
1983
Spijkenisse
M
129
(49:44)
49:53
121
»
L. van Ballegooijen
M
430
(49:47)
50:04
122
»
Ed van Meer
1962
Nieuwerkerk a/d IJssel
M
272
(49:48)
50:11
123
»
Ben Degmoor
M
492
(49:48)
50:13
124
»
Ton Slob
M
476
(49:57)
50:21
125
»
Jitse Villerius
1986
Barendrecht
M
353
(50:10)
50:22
125
»
Michael McCamley
1986
Rotterdam
M
270
(50:10)
50:22
127
»
Rogier Neufeglise
1978
Rotterdam
M
280
(49:58)
50:24
128
»
Hans Reitzema
1967
Rotterdam
M
299
(50:12)
50:25
129
»
Ed Roggeveen
1968
Capelle aan den IJssel
M
303
(50:06)
50:32
130
»
Chris Roeland
2013
Capelle aan den IJssel
M
302
(50:26)
50:36
131
»
Tim van Duin
1983
Schiedam
M
183
(50:15)
50:38
132
»
Henk Lagerwaard
1957
Krimpen aan den Ijssel
M
255
(50:15)
50:38
133
»
Jerrel Wijnaldum
1964
Rotterdam
M
360
(50:29)
50:43
134
»
Khalid Bouna
1977
Rotterdam
M
154
(50:24)
50:47
135
»
Eddie Polhuijs
M
398
(50:56)
51:11
136
»
Bart Scheepers
M
491
(50:46)
51:12
137
»
Marcel van den Heuvel
M
404
(50:57)
51:20
138
»
Rien Soeters
M
441
(51:06)
51:25
139
»
Rob Janssen
M
458
(51:03)
51:27
140
»
J. Vermaas
M
432
(51:19)
51:29
141
»
Ahmet Cosar
1963
Rotterdam
M
168
(51:06)
51:33
142
»
Raymond van Daalen
1975
rotterdam
M
170
(51:38)
51:45
142
»
Kees Post
M
423
(51:32)
51:45
144
»
Thom Zwagers
M
437
(51:22)
51:46
145
»
Alfred Heijkoop
1969
Capelle aan den IJssel
M
217
(51:32)
51:47
146
»
Lex Broers
M
395
(51:35)
51:49
147
»
Sjoerd To
M
481
(51:29)
51:50
148
»
Arie Terlouw
M
456
(51:37)
52:00
149
»
Maurice Mulder
M
453
(51:46)
52:02
150
»
Frits Drost
1960
Capelle aan den IJssel
M
181
(51:54)
52:06
151
»
Niels Broen
1966
Capelle ad IJssel
M
156
(51:51)
52:12
152
»
Jan-Joris Bol
1978
Schiedam
M
149
(51:56)
52:12
153
»
Ronald schotman
1978
oud beijerland
M
310
(52:16)
52:23
154
»
Hans van der Struik
M
482
(52:02)
52:23
154
»
Sujesh Kalloe
1975
Rotterdam
M
231
(52:09)
52:23
156
»
Willem Hoogen Stoevenbeld
M
390
(52:07)
52:29
157
»
Alexander Schrage
M
490
(52:02)
52:30
158
»
Corné Nederlof
1985
Krimpen aan den IJssel
M
278
(52:29)
52:35
159
»
Twan Etters
M
436
(52:40)
52:51
160
»
Steven Van der Weele
1987
Gorinchem
M
356
(52:31)
53:00
161
»
Felix van Duin
1986
Rotterdam
M
182
(52:42)
53:05
162
»
Wilbert Knol
1967
Capelle aan den IJssel
M
244
(52:59)
53:06
163
»
Dico Oprel
1954
Zutphen
M
290
(52:54)
53:07
164
»
Pieter Holkamp
1959
Capelle aan den IJssel
M
221
(53:09)
53:21
165
»
Hans de Jong
M
414
(53:23)
53:23
166
»
Elwin Plouvier
M
463
(53:13)
53:33
167
»
Ben Veenhof
1971
Capelle a/d IJssel
M
341
(53:31)
53:35
168
»
Hans van Vlaanderen
1976
Rotterdam
M
355
(53:16)
53:36
169
»
Wim van Ginneken
M
442
(53:12)
53:43
170
»
Mart Nvt Fens
1973
Capelle a/d ijssel
M
193
(53:37)
53:56
171
»
Dion Plouvier
M
464
(53:48)
54:07
172
»
Johan Visser
1964
Barendrecht
M
354
(53:47)
54:13
173
»
Paul Jordaan
1966
Rotterdam
M
229
(53:57)
54:20
174
»
Barry Verhage
M
392
(53:56)
54:20
175
»
Maarten Jan Verhoeve
M
412
(54:28)
54:29
176
»
Ruud van Linn
1968
Rotterdam
M
263
(54:16)
54:35
176
»
Michael Beket
M
487
(54:18)
54:35
178
»
Aart Nieuwpoort
1962
krimpen a/d ijssel
M
284
(54:26)
54:50
179
»
Michel Krul
1974
Rotterdam
M
252
(54:42)
54:55
180
»
Adri Bokx
M
459
(54:38)
54:58
181
»
Tijmen van Sinderen
M
383
(54:30)
54:59
182
»
Ferry Stutvoet
1955
Krimpen aan den IJssel
M
334
(54:56)
55:20
183
»
Han Basters
1951
Capelle aan den IJssel
M
135
(55:25)
55:32
184
»
Eugene van der Pijll
M
438
(55:11)
55:37
185
»
Maarten de Nijs
1963
Krimpen aan den IJssel
M
285
(55:09)
55:40
186
»
Jeroen H. Grondijs
1961
Capelle a/d IJssel
M
206
(55:36)
55:42
187
»
H. Uittenbogaart
M
467
(55:52)
55:58
188
»
Gijs van Bronckhorst
1961
Rotterdam
M
157
(55:33)
56:01
189
»
Patrick Wilting
M
406
(55:46)
56:05
190
»
Jean Paul Van Munster
1966
Bergambacht
M
339
(56:29)
56:32
191
»
Arthur de Graaf
1966
Rotterdam
M
202
(56:23)
56:36
192
»
Andre Verweij
1963
Lekkerkerk
M
351
(56:24)
56:37
193
»
Bernard den Boogert
1950
Rotterdam
M
151
(56:22)
56:40
194
»
Rik van der Linden
1979
Capelle aan den IJssel
M
262
(56:16)
56:41
195
»
Peter den Hertog
M
468
(56:36)
56:44
196
»
Chris Hagoort
1957
Schiedam
M
213
(56:43)
57:00
197
»
Ard -- Molenaar
1977
Capelle aan den IJssel
M
275
(56:46)
57:04
198
»
Jaap van Buuren
M
470
(56:55)
57:16
199
»
Marien de Keizer
1955
Krimpen a/d IJssel
M
236
(57:06)
57:21
200
»
Leo Kanselaar
M
473
(57:31)
57:47
201
»
Peter de Valois
M
461
(57:20)
57:53
202
»
Gène Kerpen
1967
Rotterdam
M
238
(57:34)
57:54
203
»
Hans Schrammeijer
M
421
(57:46)
58:02
204
»
Bjorn Casteleijn
1980
Streefkerk
M
164
(57:42)
58:03
205
»
`Johan de Groot
1982
Rotterdam
M
208
(57:41)
58:12
206
»
Ronald Burki
1950
Hendrik-Ido-Ambacht
M
161
(58:11)
58:23
207
»
Theo van Leest
M
475
(58:19)
58:38
208
»
Leo Nootenboom
M
419
(58:39)
58:42
209
»
Bart Verschuur
1960
Rotterdam
M
348
(58:25)
58:43
210
»
Björn Löbker
1979
Capelle Ad ijssel
M
265
(58:46)
58:51
211
»
Frank Feijnenbuik
1976
Capelle aan den IJssel
M
191
(58:43)
58:52
212
»
Richard Wens
1981
Rotterdam
M
357
(58:28)
58:55
213
»
Paul Geleijnse
1980
Capelle aan den IJssel
M
196
(59:03)
59:18
214
»
Timon Dieterich
1980
Bleiswijk
M
175
(59:10)
59:32
215
»
Sietze Rozema
M
409
(59:24)
59:44
216
»
Patrick Sturkenboom
1975
Zwijndrecht
M
333
(59:41)
1:00:05
217
»
Ron Kruithof
1960
Zwijndrecht
M
251
(59:41)
1:00:05
218
»
Henk Middelkoop
1946
Capelle a/d IJssel
M
274
(59:35)
1:00:09
219
»
Arnold Oranje
M
472
(1:00:09)
1:00:19
220
»
Ton Schobben
1944
Nieuwerkerk aan den ijssel
M
308
(59:55)
1:00:25
221
»
Gert Daams
1958
Capelle aan den IJssel
M
171
(1:00:24)
1:00:55
222
»
Maurice Krul
M
466
(1:00:54)
1:01:09
223
»
Joop Vermeer
1947
Capelle aan den Ijssel
M
346
(1:06:30)
1:06:42
224
»
Michel van Hejzen
1975
rotterdam
M
218
(1:07:43)
1:08:07