Uitslagen van Meppel City Run 2014

4 MIJL

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Prijsuitreiking individuele lopers op volgorde binnenkomst. Klassementen na afloop evenement op netto volgorde.


Displaying uitslagen 1001 - 1250 of 1289 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1001 » Monique Bening 1985 Hoogeveen F 763 40:02 (45:23)
1001 » Linda Westenbrink 1969 Rabobank 4 F 300 40:02 (43:26)
1003 » Constance de Jonge 1967 Scania 8 F 376 40:02 (43:33)
1004 » Jacob van der Veen 1965 Kwartaalwijntje M 248 40:03 (43:27)
1005 » Mustapha El Abboussi 1980 Speadmasters 2 M 390 40:04 (43:30)
1006 » Ina Vogelzang 1970 Meppel F 820 40:05 (45:14)
1007 » Caspar Hermeler 1975 Diner Cafe de Nachtwacht M 214 40:06 (43:38)
1008 » Ronald Martowirono 1963 Dwingeloo M 1142 40:06 (47:13)
1009 » Frans Duwel 1948 Meppel M 1235 40:07 (47:16)
1010 » Koen Pit 1964 Havelte M 597 40:10 (45:20)
1011 » Bas Fousert 2002 Meppel M 840 40:13 (47:20)
1012 » Ellen van Heuvel 1969 De Sprinter (Meppel) F 1306 40:13 (45:41)
1013 » Marja Graafsma 1983 Zwolle F 615 40:14 (45:34)
1014 » Roelof Nijenbrink 1973 IJhorst M 1361 40:19 (47:22)
1015 » Inez Boxum 1974 Meppel F 611 40:19 (45:25)
1016 » Hanneke de Weerd 1987 Steenwijk F 617 40:20 (45:45)
1017 » linda van gasteren 1975 steenwijk F 1362 40:20 (45:46)
1018 » Rolien de Grip-Smit 1969 Meppel F 1320 40:21 (48:08)
1019 » Jouke Schat 1951 de Wijk M 1298 40:25 (47:48)
1020 » Joke Winters-van Oort 1975 Wapserveen F 1311 40:26 (47:48)
1021 » Ghislaine Stevens 1973 Meppel F 1106 40:30 (48:27)
1022 » Gerty Pieters 1977 Meppel F 1331 40:30 (48:25)
1023 » Tineke Agterbosch-Mulder 1967 Meppel F 795 40:31 (48:24)
1024 » Susan Vriend 1973 Meppel F 1108 40:31 (48:28)
1025 » robert visscher 1983 meppel M 745 40:33 (48:20)
1026 » Martin Hooijer 1955 Meppel M 1364 40:33 (47:34)
1027 » jose hagedoorn 1978 Meppel F 1044 40:33 (47:37)
1028 » Ellie Akse 1961 Meppel F 1379 40:36 (48:13)
1029 » Sandra Van De Beld 1993 Hoogeveen F 793 40:37 (45:52)
1030 » Inez Klaassen 1977 Zwolle F 773 40:37 (46:00)
1031 » Ivo Eikenaar 1978 Havelte M 1702 40:38 (48:04)
1032 » Liesbeth Veraart 1967 ABN AMRO Bank Meppel F 154 40:38 (44:14)
1033 » petra de vries 1984 heerenveen F 829 40:39 (47:46)
1034 » Margot Reinink 1968 Meppel F 958 40:39 (48:11)
1035 » Arjan Heerts 1980 Van_Venrooy_Dakbehoud M 469 40:40 (44:07)
1036 » Mathilde Veldman 1985 Meppel F 664 40:44 (48:20)
1037 » Henry Dekker 1966 Wanneperveen M 902 40:44 (45:48)
1038 » Ineke Jansen 1953 Hoogeveen F 685 40:45 (45:59)
1039 » Jolanda ten Wolde 1977 Belt-Schutsloot F 834 40:45 (45:53)
1040 » jENNYJenny Haze 1957 Meppel F 1351 40:47 (48:25)
1041 » Heleen Mulderij 1970 Pesse F 798 40:48 (45:52)
1042 » Yvonne Starre 1977 Meppel F 746 40:48 (45:56)
1043 » Remco Boesenkool 1983 Meppel M 1340 40:51 (48:32)
1044 » Albert Hoekerswever 1959 Meppel M 556 40:52 (46:03)
1045 » Bianca Fijnheer 1990 Meppel F 911 40:53 (48:47)
1046 » Ewout Kroes 1968 Zwartsluis M 783 40:54 (46:18)
1047 » Lindy Huisman F 1497 40:55 (48:03)
1048 » Sjors Buysman 1955 Zwartsluis M 809 40:55 (46:18)
1049 » Brigitte van der Linden 1969 de Meern F 559 40:57 (48:50)
1050 » Cookie Diender 1957 Bergen op Zoom F 1372 41:01 (48:57)
1051 » Danny Kleijn 1968 Meppel M 121 41:02 (41:09)
1052 » Simone de Leeuw 1982 Rovecom 2 F 337 41:02 (44:20)
1053 » Wendy Meijer-Schaake 1975 AV Salland (Raalte) F 828 41:03 (46:27)
1054 » Jan Schraa 1961 Zwartsluis M 1216 41:03 (48:22)
1055 » Michel Schraa 1993 Zwartsluis M 1392 41:04 (48:22)
1055 » WENDY DE BOER 1975 Basse F 1239 41:04 (46:22)
1057 » Wendy de Jonge 1990 Meppel F 1003 41:04 (48:15)
1058 » Ineke Withaar 1979 Hoogeveen F 1330 41:04 (48:55)
1059 » Gerrieke Dol 1980 Meppel F 656 41:05 (46:25)
1060 » Mariek Van der Veen 1984 Ugchelen F 1091 41:06 (48:29)
1061 » Wendy Hereijgers 1967 De Sprinter (Meppel) F 1354 41:06 (48:21)
1062 » Sandra Bouwknegt 1971 De Sprinter (Meppel) F 1207 41:06 (48:02)
1063 » meike noord 1999 meppel F 1051 41:07 (48:30)
1064 » Tanja Brok 1970 Ruinen F 720 41:07 (46:32)
1065 » Jelmar Bakker 1977 Uffelte M 1567 41:08 (48:36)
1065 » Ali de Blecourt 1964 Ruinen F 727 41:08 (46:33)
1067 » Judith Hooijer 1986 Meppel F 1363 41:08 (48:10)
1068 » Eliëtte Vos 1975 Timing Meppel 3 F 421 41:09 (44:46)
1069 » Sabrina Knobbe 1990 Belt-Schutsloot F 835 41:10 (46:17)
1070 » Meggy van Bogerijen 1980 Meppel F 722 41:10 (46:19)
1071 » Nienke Kloosterman 1984 Steenwijkerwold F 1317 41:14 (48:48)
1072 » Gerrit Hartsuiker 1948 Meppel M 596 41:18 (46:33)
1073 » Annet Vreeling 1977 Meppel F 842 41:18 (46:43)
1074 » Marjanne Stoffer 1987 Meppel F 1303 41:19 (46:29)
1075 » Joke Helder 1980 Meppel F 787 41:20 (46:27)
1076 » John Meerzorg 1971 Meppel M 715 41:21 (49:14)
1077 » Martin van Egten 1961 Meppel M 1078 41:22 (48:31)
1078 » Marguerite Bouwmeester 1974 Meppel F 1708 41:23 (49:14)
1079 » Aleid van der Maat 1991 Zuidwolde F 607 41:24 (46:27)
1080 » Harma Boer 1983 De Sprinter (Meppel) F 686 41:25 (46:34)
1081 » Renate Hofstee 1972 HAC63 (Hoogeveen) F 131 41:25 (41:32)
1082 » Hennie Weltevreden 1953 De Sprinter (Meppel) F 805 41:27 (46:32)
1083 » Ashley Wiersma 1990 De Wijk F 1370 41:31 (49:25)
1084 » Marijke van der Bos 1967 Meppel F 962 41:32 (49:15)
1085 » Herma Schoonewelle 1968 Meppel F 993 41:32 (48:33)
1086 » Jolanda Nijmeijer 1979 Toyota van der Linde2 F 432 41:32 (45:08)
1087 » Kathleen Vilijn 1973 Spijkenisse F 994 41:33 (49:15)
1088 » Jacolien Theodorie 1984 Timing Meppel 4 F 423 41:35 (49:18)
1089 » Edwin Lovers 1967 ABN AMRO Bank Meppel M 153 41:37 (45:09)
1090 » Manon Bruins 1977 Mepel F 899 41:37 (49:09)
1091 » Ruth Bennink 1977 Steenwijk F 920 41:38 (46:49)
1092 » Emmy de Jong 1984 Overig F 1410 41:39 (49:17)
1093 » Linda Veninga 1972 Giekerk F 781 41:41 (46:54)
1094 » Geesje Roze 1948 Staphorst F 1352 41:43 (49:15)
1095 » Janny Nijkamp 1982 Wolvega F 1385 41:44 (49:36)
1096 » Jeske van 't Hooge 1987 Meppel F 1264 41:44 (49:31)
1097 » Caroliene Kooiker 1976 Sun Synergie F 398 41:45 (45:00)
1097 » Renessa Rozema 1980 Sun Synergie F 400 41:45 (45:00)
1099 » Christy van 't Zand 1977 Meppel F 812 41:47 (46:56)
1100 » Anja Wachtmeester 1964 Rovecom 1 F 328 41:50 (45:11)
1101 » Klaske Oosterbaan 1967 Wolvega F 777 41:51 (47:12)
1102 » Bouwina Hoekstra 1978 Meppel F 957 41:51 (49:11)
1103 » Tiny Veen-Dijksma 1964 Wolvega F 1388 41:58 (49:48)
1104 » G.J. HARMSEN 1947 Meppel M 1014 41:58 (49:42)
1105 » Margriet Voorthuis 1970 de Wijk F 1381 41:59 (49:53)
1106 » Truus Smeenk 1966 IJhorst F 1310 41:59 (47:27)
1107 » Nienke Wormgoor 1978 Scania 9 F 381 42:00 (45:19)
1108 » Carin Tappel 1969 Koekange F 1360 42:01 (49:57)
1109 » Doortje Barten 1961 Meppel F 878 42:02 (47:06)
1110 » Gretha Kuipers 1972 Achmea Health Centre F 859 42:05 (47:38)
1111 » Marleen Stel 1983 Deventer F 1333 42:06 (49:41)
1112 » Monique de Lange - Wink 1973 Meppel F 1329 42:07 (49:45)
1113 » Late entry 542 42:08 (45:42)
1114 » Daniëlle Praas 1971 De Sprinter (Meppel) F 1279 42:09 (49:47)
1115 » Heidi Zindel 1969 Ruinerwold F 1542 42:09 (49:10)
1116 » Schonewille Woudry 1985 Timing Meppel 3 F 417 42:10 (49:52)
1117 » Herman Denekamp 1954 Scania 8 M 377 42:11 (45:38)
1118 » Margreet van Dorsten-Lopers 1971 Meppel F 1371 42:12 (49:28)
1119 » Vera Post 1988 Alliance Team 3 M 168 42:14 (45:16)
1120 » Lars Nefkens 2000 Meppel M 774 42:14 (47:27)
1121 » Ade Rubama 1966 Meppel F 1022 42:15 (50:20)
1122 » Peter Nefkens 1965 Meppel M 770 42:15 (47:27)
1123 » Rianne Haze 1987 Meppel F 1271 42:16 (49:53)
1124 » Fenna Winters 1961 Toyota van der Linde4 F 495 42:19 (45:56)
1125 » Andre Frijink 1961 Scania 7 M 372 42:20 (45:30)
1126 » Esther van der Heide 2000 Meppel F 1376 42:20 (49:55)
1127 » Ilona Hoorn 1963 Alliance team 2 F 164 42:20 (45:19)
1127 » Marianne Jonker 1973 Meppel F 1325 42:20 (49:55)
1129 » johan berkhout 1968 luttelgeest M 1378 42:21 (49:33)
1130 » Bob van den Heuvel 1953 Giethoorn M 765 42:23 (47:43)
1131 » tiny dragt 1959 Meppel F 1059 42:27 (50:11)
1132 » Geke Post 1959 Alliance team 2 F 163 42:29 (45:53)
1133 » jannie VAN DEN Heuvel 1954 giethoorn F 752 42:29 (47:50)
1134 » Ingrid Luning 1961 Alliance Team 1 M 159 42:30 (45:54)
1135 » Sandra Schoemaker 1982 Meppel F 804 42:33 (47:44)
1136 » Jenny Haze 1966 Alliance Team 3 F 167 42:35 (45:38)
1137 » Femkje buijs 1985 Uffelte F 785 42:36 (50:02)
1138 » Marielle van Iersel 1983 Meppel F 1042 42:38 (50:14)
1139 » Monique Decossaux 1958 Uffelte F 806 42:38 (50:04)
1140 » Helma Katoele 1977 Didam F 1382 42:39 (50:21)
1141 » Everdina de Haan 1975 Meppel F 1048 42:40 (50:40)
1142 » Monique Spraakman 2014 Speadmasters 2 F 391 42:41 (46:06)
1143 » Dick Groote 1980 Speadmasters 2 M 388 42:42 (46:07)
1144 » Hans Geurts 1949 Meppel M 816 42:42 (47:56)
1145 » Renske Bralten 1982 De Sprinter (Meppel) F 1578 42:44 (48:09)
1146 » Jörgen de Lange 1972 Meppel M 717 42:46 (50:24)
1147 » Marjolein van der Sluis 1992 Dedemsvaart F 762 42:46 (46:02)
1148 » Asta Gouwe 1953 Veeningen F 1377 42:48 (50:49)
1149 » henny strijker 1970 zuidwolde F 831 42:50 (50:46)
1150 » Lous Beuving 1965 Spier F 1534 42:50 (50:48)
1151 » Anne van der Wijk 1988 Buurtzorg Meppel F 188 42:51 (46:28)
1152 » Carola Steenbergen 1981 De Sprinter (Meppel) F 800 42:51 (48:20)
1153 » Berit Mulder 1966 Dwingeloo F 1368 42:53 (50:58)
1154 » Ellen Kloeze 1961 Meppel F 1357 42:53 (50:26)
1155 » Nicole Bruinsma 1972 Meppel F 1358 42:56 (50:30)
1156 » Heidi Hamming 1962 Dwingeloo F 1369 42:59 (51:04)
1157 » Marjan Antonides 1973 Meppel F 1559 43:00 (50:25)
1158 » Lex Kosters 1959 De Sprinter (Meppel) M 1519 43:01 (50:23)
1159 » Ruurd de Jong 1965 Meppel M 1312 43:02 (50:19)
1160 » Kristi Griep 1975 Dwingeloo F 982 43:07 (51:03)
1161 » Lummie Pruisscher 1964 Meppel F 1000 43:08 (50:13)
1162 » Renée Zwiers 1982 Meppel F 963 43:11 (51:01)
1163 » Lia Kuijer 1977 Ruinerwold F 603 43:12 (50:29)
1164 » Guus Weideman 1968 Meppel M 1315 43:15 (50:55)
1165 » Karla de Jong 1964 Achmea Health Centre F 941 43:18 (50:41)
1166 » Sanne van Eldik 1987 DOC52 crea-spor-tief in vorm F 225 43:19 (46:41)
1167 » Regina Berends 1975 Meppel F 1561 43:20 (51:14)
1168 » André Vos 1961 AAC 61 (Assen) M 1526 43:25 (51:12)
1169 » Janet de Boer-Nijstad 1966 Meppel F 1407 43:25 (51:13)
1170 » willemjan santbergen 1989 meppel M 927 43:29 (48:44)
1171 » Mirjam van der Weijden 1969 meppel F 1032 43:30 (51:02)
1172 » Arjan Tiemens 1975 Meppel M 1338 43:35 (51:01)
1172 » Astrid Kuik 1991 Assen F 560 43:35 (48:41)
1174 » Esther Esselbrugge 1970 Meppel F 850 43:36 (48:58)
1175 » Sabina Spaander 1983 Nieuwleusen F 997 43:38 (51:32)
1176 » René Postmus 1966 Heerenveen M 814 43:38 (48:50)
1177 » Esther Hulzebosch 1980 Toyota van der Linde5 F 448 43:39 (46:59)
1178 » Jan de Boer 1966 Meppel M 1408 43:40 (51:26)
1179 » Jack Bosman 1961 Hoogeveen M 819 43:42 (48:57)
1180 » Sandra van Kooten 1969 Veenendaal F 1545 43:42 (51:42)
1181 » Femke Koster 1980 Van_Venrooy_3 F 463 43:42 (47:08)
1182 » Sonja Gordijn 1979 Sun Synergie F 399 43:43 (46:57)
1183 » Hans Fousert 1975 Meppel M 844 43:43 (48:56)
1184 » Peter Scheper 1969 Scania 9 M 378 43:44 (47:14)
1185 » Fatima Taytak 1978 Meppel F 836 43:48 (49:00)
1186 » Wies Klunder 1964 Meppel F 837 43:48 (48:53)
1187 » Gisela Dol 1978 Ruinerwold F 950 43:49 (51:23)
1188 » Fennie Fleer 1961 Achmea Health Centre F 942 43:51 (48:53)
1189 » Mariska Holzscherer - Dekker 1974 Meppel F 976 43:55 (51:57)
1190 » Ilona de Ruiter 1990 MEPPEL F 917 43:57 (51:14)
1191 » Harold de Vries 1981 Wolvega M 980 43:57 (51:13)
1192 » hanneke van werven 1957 meppel F 815 43:59 (49:04)
1193 » Manuela van Werd 1991 Alliance team 2 F 162 44:00 (47:21)
1194 » Jerwin ten Caat 1985 Timing Meppel 4 M 426 44:00 (47:33)
1195 » Manon de Jonge 1974 Timing Meppel 4 F 422 44:01 (47:33)
1196 » Marloes Veldman 1992 Meppe F 1355 44:10 (52:06)
1197 » Petra Lueb 1968 Meppel F 821 44:11 (49:18)
1198 » Marjan Kreeft F 1509 44:11 (52:11)
1199 » Bertha Karsies 1959 Promens-care 3 F 284 44:12 (47:42)
1200 » christel van kooten 1972 nijeveen F 1053 44:16 (52:17)
1201 » Elly Klaver 1961 Nijeveen F 757 44:17 (51:31)
1201 » Mark van der Meulen 1971 Sttenwijk M 1401 44:17 (51:32)
1203 » Angelique Luteijn 1971 Promens-care 3 F 281 44:21 (47:50)
1204 » Diana Oldewarris 1975 Achmea Health Centre F 1072 44:24 (52:10)
1205 » femke van zomeren 1967 meppel F 1010 44:27 (52:18)
1206 » Henk Broekman 1959 Ruinen M 1343 44:27 (51:41)
1207 » Shanice Roozenboom 1992 Team Pandriks F 406 44:28 (49:57)
1208 » Marina Beijer 1962 Buurtzorg Meppel F 189 44:29 (48:06)
1209 » Dorien Dokman 1959 Meppel F 981 44:33 (52:27)
1210 » Paulien Reinke 1980 Meppel F 910 44:39 (52:10)
1211 » Mark Bos 1980 De Doorwerkers M 204 44:39 (48:10)
1212 » Late entry 1980 517 44:39 (48:14)
1213 » Chantal 1992 Alliance Team 4 F 171 44:53 (47:55)
1214 » Paula Veldman 1993 Meppel F 1356 44:55 (52:56)
1215 » Claudia Engels 1975 Ruinerwold F 817 44:57 (52:14)
1216 » Jissie Bouwman 1970 Buurtzorg Meppel F 187 45:01 (48:39)
1217 » Marisks Visscher 1973 Nijeveen F 892 45:05 (53:05)
1218 » Nanda Mellema 1977 De Krim F 1398 45:05 (53:06)
1219 » Joyce Gelmers 1977 Diversi Foods F 220 45:06 (48:13)
1220 » Zlatan Kobas 2014 Van_Venrooy_1 M 450 45:07 (48:34)
1220 » Chantal Overdijk-Wielandt 1977 Twist F 1568 45:07 (52:42)
1222 » Leonie Hettinga 1977 Steggerda F 827 45:09 (52:52)
1223 » Bernadette Mars 1970 Meppel F 792 45:18 (50:39)
1224 » Linda Haasjes 1987 Meppel F 929 45:19 (52:44)
1225 » Sonja Rocks 1962 Emmen F 1277 45:32 (52:42)
1226 » Jan Rocks 1962 Emmen M 1276 45:33 (52:44)
1227 » Alie Berhane-Kolthof 1960 Emmen F 1280 45:33 (52:44)
1228 » Trees van Straaten 1963 Amstelveen F 839 45:42 (51:00)
1229 » Rianne Zoet-Wanders 1982 zwolle F 92 45:42 (45:55)
1230 » Oveida IJzerman 1986 Timing Meppel 4 F 424 45:44 (53:28)
1231 » Jose Oost 1969 Meppel F 939 45:51 (51:07)
1232 » Marlies Wijngaarden 1987 Utrecht F 1011 45:53 (53:00)
1233 » Margreet Eikelboom 1978 Meppel F 784 45:56 (53:55)
1234 » Johnny Hoekman 1984 Hoogeveen M 764 46:02 (51:10)
1235 » Joyce Kamstra-Veldman 1977 Meppel F 1569 46:05 (53:36)
1236 » Janallard Wieken 1969 Meppel M 711 46:06 (51:12)
1237 » Kautar Chaara 1994 Meppel F 956 46:12 (53:55)
1238 » michel dolstra 1974 meppel M 1076 46:13 (53:18)
1239 » Vera Arling 1995 Meppel F 955 46:14 (53:56)
1240 » Amber Heemskerk 1979 Havelte F 1703 46:18 (53:47)
1241 » Hanneke van Harten 1967 Rabobank 1 F 287 46:20 (49:36)
1242 » diana vredenborg 1970 groningen F 1549 46:30 (53:36)
1243 » Nova Slagter 2001 Groningen F 933 46:35 (53:57)
1244 » Ingrid Kamans 1973 Meppel F 881 46:41 (54:31)
1245 » Harmen v/d Spoel 1989 Uffelte M 672 46:42 (54:06)
1246 » Bob Koning 1990 Meppel M 810 46:46 (52:08)
1247 » Joop Kruize 1950 Sappemeer M 848 46:49 (54:10)
1248 » Ardo Engels 1947 Hoogezand M 1396 46:51 (54:10)
1249 » Annekie Kiers 1971 Staphorst F 935 46:56 (52:23)
1250 » Marijke Drogt 1977 Nijeveen F 855 47:04 (52:08)