Uitslagen van Meppel City Run 2014

4 MIJL F

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Prijsuitreiking individuele lopers op volgorde binnenkomst. Klassementen na afloop evenement op netto volgorde.


Displaying uitslagen 1 - 250 of 556 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Petra Hasper - ten Kate 1963 AV de Sprinter Dames F 143 24:47 (24:48)
2 » Ine Snoeken 1978 HAC63 (Hoogeveen) F 129 25:34 (25:34)
3 » Lotte Spraakman 1989 Rotterdam Atletiek (Rotterdam) F 1735 25:42 (25:42)
4 » Saskia Schutte 1972 AV de Sprinter Dames F 259 25:45 (25:46)
5 » Antien van der Vegt 1977 HAC63 (Hoogeveen) F 128 26:17 (26:19)
6 » Anne-Sophie Kok 1986 Run2Day Emmen-Hoogeveen 2 F 139 26:45 (26:46)
7 » Janneke Molenhuis 1977 AV de Sprinter Dames F 142 26:56 (26:58)
8 » ageeth heuvelman 1970 koekange F 1274 28:41 (36:09)
9 » Miranda `` Vrieling 1981 AV de Sprinter Dames F 141 28:45 (28:47)
10 » Ilona Stille 1986 AV Spurt 88 (Hardenberg) F 62 28:57 (28:59)
11 » Danny Olinga 1961 McDonalds team 1 F 489 29:22 (32:45)
12 » Sven van der Meer 1970 Alliance Team 3 F 166 29:23 (32:25)
13 » Gerda de Jong 1975 MEPPEL F 856 29:48 (35:05)
14 » Janien Moes 1984 Promens-care 2 F 279 29:55 (33:00)
15 » Mirjam Voerman 1975 Zwartsluis F 1126 29:57 (36:59)
16 » Melissa Uiterwijk Winkel 2002 EAC De Sperwers (Emmen) F 5 30:04 (30:04)
17 » Eline ten Kate 1981 De Sprinter (Meppel) F 118 30:06 (30:15)
18 » Ingrid van de Leur 1968 Zwartsluis F 1122 30:15 (37:16)
19 » Ciska Muller 1981 Toyota van der Linde4 F 442 30:30 (33:32)
20 » Tamara de vries 1985 meppel F 1151 30:35 (35:41)
21 » Hendrika Rooth 1979 Zuidwolde F 1167 30:46 (37:49)
22 » Marisha Boer 1987 Onderwijsbureau Meppel F 269 30:47 (33:51)
23 » Thomas Liebe 1995 Time Star Media 2 F 503 30:52 (33:58)
24 » Alisa van de Capelle 1980 Erica F 1191 30:53 (38:05)
25 » Linda Luten 1986 Echten F 1153 31:19 (38:43)
26 » Lilian Kroon 1975 Steggerda F 1562 31:19 (38:50)
27 » Susan van der Salm 1987 Achmea Health Centre F 1026 31:21 (39:11)
28 » Maria Redder 1982 Onderwijsbureau Meppel F 265 31:25 (34:32)
29 » Alice van der Meulen 1972 Steenwijk F 1402 31:29 (38:43)
30 » Daphne Zanting 1995 C1000 Kees Elzinga team 2 F 196 31:30 (34:42)
31 » Tirza van Mourik 1980 Scania 3 F 349 31:32 (34:44)
32 » Suzanne Brouwer 1984 Meppel F 853 31:40 (36:55)
33 » Lilian Steendam Lamtink 1962 Lekkerland F 253 31:42 (35:11)
34 » Leonie Eissens 1982 Prima Life F 476 31:42 (34:50)
35 » Inge Meinen 1969 Staphorst F 852 31:48 (31:48)
36 » Linda Jonker 1976 Meppel F 626 31:50 (36:56)
36 » Diana van Schijndel 1973 Steenwijk F 1231 31:50 (39:10)
38 » Danielle Slomp 1973 Ruinerwold F 77 31:53 (31:54)
39 » Alberdine Heuvelman 1982 Rabobank 3 F 298 31:54 (35:11)
40 » Christel Fransen 1988 Rendo 2 F 323 32:00 (35:07)
40 » Renate Soer - Veerman 1970 Meppel F 864 32:00 (37:30)
42 » Hanneke Krom 1980 Meppel F 678 32:11 (37:13)
43 » Yvette van Woerkom 1965 Achmea Health Centre F 1024 32:12 (39:58)
44 » Rina Kleijn-Coerts 1970 De Sprinter (Meppel) F 74 32:14 (32:22)
45 » Jantina ten Napel 1979 BBT Supportancy F 179 32:20 (35:32)
46 » Esme van der Kamp 1980 Prima Life F 271 32:23 (35:31)
47 » Lisanne Rietman 1998 Meppel F 117 32:27 (32:32)
48 » Anne-Marie Eerenstein 1981 Zwolle F 634 32:31 (37:32)
49 » Ilze Busscher 1997 Meppel F 647 32:36 (37:42)
50 » Britta Martens 2000 Staphorst F 1713 32:36 (40:19)
51 » Liselotte Meijer 1983 Enschede F 107 32:40 (32:45)
52 » Femmie Emmink 1964 De Sprinter (Meppel) F 1170 32:44 (37:45)
53 » petra lunenborg 1975 HAC63 (Hoogeveen) F 704 32:45 (40:04)
54 » Chantal Schonewille 1984 Hoogeveen F 1327 32:50 (40:11)
55 » Jesse van der Linde 1999 Toyota van der Linde3 F 437 32:52 (35:57)
56 » jacqueline janse 1963 kraggenburg F 1380 32:56 (40:06)
57 » Sylvia Talen 1962 Meppel F 796 32:58 (40:25)
58 » Krista Schra 1975 Scania 8 F 375 32:58 (36:15)
59 » Stephanie Gunnink 1989 Heerenveen F 578 32:59 (38:25)
60 » Janneke van Dam 1969 De Sprinter (Meppel) F 651 33:00 (36:15)
61 » Mascha Van Buiten 1987 Meppel F 799 33:06 (38:16)
62 » Gillian Elliott 1987 Dutch Runners F 1105 33:07 (40:23)
63 » Hilda Wardenier 1973 Achmea Health Centre F 871 33:08 (38:38)
64 » Maranda Doornbos 1975 Dutch Runners F 703 33:08 (38:09)
65 » Jolien van Uden 1980 Van_Venrooy_3 F 461 33:13 (36:41)
66 » Cora Straatman 1959 Kwartaalwijntje F 245 33:14 (36:26)
67 » Nora Dekker 1980 Westerveld F 740 33:15 (38:29)
68 » Petra van Dijk 1970 Meppel F 632 33:16 (38:32)
69 » karin schipper-anema 1990 holwerd F 759 33:30 (36:45)
70 » Gerda Tissingh 1963 Ansen F 64 33:33 (33:40)
71 » Miranda van Schijndel 1973 Havelte F 683 33:38 (40:57)
72 » marjolein Groen 1979 Meppel F 631 33:42 (38:49)
73 » Olga van Venrooy 1980 Van_Venrooy_2 F 457 33:44 (37:16)
74 » Hilda Knol 1964 Steenwijk F 577 33:45 (36:52)
75 » Jacolien Knobbe 1977 De Sprinter (Meppel) F 698 33:49 (39:10)
76 » Gerrie Ebbeling 1970 Meppel F 645 33:52 (39:10)
77 » Dianne Zijlstra 1978 Havelte F 1033 33:56 (40:59)
78 » Marloes Wildeboer 1994 Boomlab F 180 33:58 (37:14)
79 » Carline van den Breemer 1988 Groningen F 96 34:01 (34:06)
80 » Elise Talen 1998 Meppel F 563 34:01 (39:08)
81 » margreet klomp 1956 wanneperveen F 1067 34:02 (41:38)
82 » Geertje Engel 1991 Alliance Team 3 F 170 34:03 (37:03)
83 » Bente Meijer 2001 Meppel F 50 34:05 (34:07)
84 » Gre Piso-van der Vis 1968 Meppel F 1263 34:07 (41:37)
85 » Hèlen van Elven 1971 De wijk F 1709 34:11 (41:41)
86 » Ineke Witte 1991 Staphorst F 1248 34:14 (41:27)
87 » L. Heuvelman 1987 Rabobank 3 F 299 34:15 (37:32)
88 » Yvonne Vestering 1976 Timing Meppel 3 F 420 34:16 (37:52)
89 » Linda Tulp F 1496 34:17 (41:26)
90 » Ingrid van Deel 1977 Fysiotherapie de Commissaris F 231 34:19 (37:23)
91 » Gerné de Jonge 1956 Meppel F 1215 34:23 (42:19)
92 » Wies van Nuenen 1979 Rovecom 2 F 334 34:23 (37:42)
93 » Lieveke Peeters 1987 Utrecht F 1245 34:26 (41:35)
94 » Annemart Kleijn 2001 Meppel F 67 34:27 (34:30)
94 » Sharesca Godfried 1984 Heerenveen F 689 34:27 (39:46)
96 » Els Drost 1975 Zwolle F 674 34:28 (39:35)
97 » Renée Pol 1972 Meppel F 585 34:29 (39:31)
98 » Marjolein Smit 1984 Hoogeveen F 1309 34:31 (41:50)
99 » Leonie van der Kolk 1983 Balkbrug F 794 34:31 (39:33)
100 » Anne-Marie Van der Veen 1965 Meppel F 1052 34:35 (39:59)
101 » Mariska Meijer 1974 Vriend F 508 34:37 (38:12)
102 » Zwaantje Prins 1965 Assen F 1712 34:42 (42:22)
103 » Mirjam Roomer 1978 De Sprinter (Meppel) F 1571 34:43 (42:25)
104 » Marleen Heinen 1970 Steenwijk F 1546 34:45 (38:14)
105 » Catrien Brinkman 1970 Achmea Health Centre F 1074 34:45 (38:03)
106 » Linda Veldman 1986 Schutrups Orthopedie F 521 34:47 (38:26)
107 » Mirjam Borghuis 1987 meppel F 1718 34:52 (38:10)
108 » Diana van der Werff 1980 ruinerwold F 1221 34:53 (42:13)
109 » Nikki Tahapary 1993 GSAV Vitalis (Groningen) F 564 34:54 (42:52)
110 » Jenet Donker 1981 Meppel F 103 34:54 (39:57)
111 » Sandra Westemeijer 1968 Zwolle F 1228 34:54 (40:18)
112 » Alice Middelkamp 1980 Speadmasters 1 F 383 34:56 (38:11)
113 » Marion Tolhuis 1967 Achmea Health Centre F 944 34:59 (40:30)
114 » Cindy Aalders 1994 Zwolle F 589 35:00 (40:01)
115 » Ria Koster 1970 Meppel F 1552 35:00 (35:00)
116 » Marijke Barten 1989 Meppel F 1035 35:00 (42:09)
117 » Annemarie van den Berg 1967 Scania 5 F 359 35:01 (38:17)
117 » Fleur Snelder 1987 Utrecht F 1047 35:01 (42:09)
119 » Liesbeth Hillebrand 1965 De Sprinter (Meppel) F 650 35:03 (40:04)
120 » Petra van Werven 1985 Zwolle F 662 35:04 (40:08)
121 » Mirjam Talen 1996 Meppel F 570 35:05 (40:12)
122 » Susanne Diever 1974 Toyota van der Linde2 F 436 35:05 (38:22)
123 » Liset Sieben 1988 Diner Cafe de Nachtwacht F 213 35:07 (38:39)
124 » Rinske Tolsma 1973 Rabobank 1 F 289 35:10 (38:29)
124 » Gerdien Vos 1988 Meppel F 862 35:10 (40:39)
126 » Anneke Mooy 1968 De Sprinter (Meppel) F 639 35:11 (40:23)
127 » Gemma van der Kolk 1981 Fysiotherapie de Commissaris F 232 35:11 (38:16)
128 » Hanneke Wijntjes-Decossaux 1971 Uffelte F 1553 35:14 (40:36)
129 » hilda rozema 1980 Ruinen F 648 35:18 (40:35)
130 » Annemieke Riksen 1988 Meppel F 646 35:19 (40:20)
131 » Agnes Hendriks 1968 Meppel F 649 35:23 (40:44)
132 » Lotte Elzinga 1996 C1000 Kees Elzinga team 3 F 202 35:23 (38:33)
133 » Wieske van de Belt 1982 Meppel F 1021 35:24 (42:53)
134 » Hannah Kroes Toyota van der Linde1 F 431 35:25 (38:59)
135 » Inge Bouman 1982 Steenwijk F 1321 35:27 (42:31)
136 » Christa Zijp 1961 Achmea Health Centre F 1029 35:32 (43:45)
137 » Marit Krikken 1991 Ruinen F 702 35:32 (40:50)
138 » Anette Kremers 1987 Rabobank 4 F 303 35:34 (38:33)
139 » Angelique Westenberg 1973 Overig F 996 35:35 (42:38)
140 » Hillien van Dijk 1970 Ruinerwold F 1548 35:37 (43:31)
141 » Melissa van der Zande 1998 Steenwijkerwold F 583 35:37 (40:51)
142 » Aldy Kok 1977 Meppel F 1565 35:38 (35:38)
143 » Yris van Sloten 1996 Meppel F 1596 35:40 (42:50)
144 » Sylvia Heetla 1978 Meppel F 1224 35:42 (42:50)
145 » Vienna von Kriegenbergh 1986 Meppel F 584 35:43 (40:46)
146 » Esther de Koning 1981 Meppel F 743 35:44 (40:55)
147 » Ingrid Oelen 1975 Ruinerwold F 1066 35:44 (43:02)
148 » Annemiek Pastoor 1993 Hoogeveen F 105 35:45 (38:57)
149 » Janine Koops 1977 Rabobank 4 F 302 35:46 (39:04)
150 » Tanja Fokker 1972 Tuk F 681 35:49 (41:06)
151 » annelies pijper pijper 2002 zwolle F 1600 35:52 (43:05)
152 » Karin Gehrels 1973 Meppel F 1107 35:52 (43:49)
153 » Janneke Lamberink 1961 De Sprinter (Meppel) F 961 35:55 (43:10)
154 » Henk Post 1969 Alliance team 2 F 165 35:56 (38:58)
155 » Esther Zagers 1981 De Sprinter (Meppel) F 1576 35:56 (43:03)
156 » Agnes Lotstra 1971 Toyota van der Linde2 F 433 35:56 (39:15)
157 » Natascha van Dalen 1982 Steenwijk F 552 35:59 (41:17)
158 » Bianca van Haaren 1973 Meppel F 705 35:59 (41:18)
159 » heleen van der Grijn 1973 De Sprinter (Meppel) F 76 36:00 (39:15)
159 » Rianne Veijer 1990 Staphorst F 1249 36:00 (43:12)
161 » Anette Stegeman 1979 Rouveen F 751 36:04 (41:09)
162 » Joa de Jong 1988 Steenwijk F 786 36:04 (41:12)
163 » Anita Albers 1970 Meppel F 719 36:07 (41:22)
164 » Ina Koops 1966 HAC63 (Hoogeveen) F 1535 36:09 (43:57)
165 » Marleen Rump 1981 Schutrups Orthopedie F 518 36:11 (39:49)
166 » Mirjam Spoelder 1986 Hoogeveen F 99 36:12 (44:05)
167 » Nina Breedveld 1999 Meppel F 1099 36:13 (44:02)
168 » Yvonne Bosma 1963 Dwingeloo F 1141 36:13 (43:20)
169 » Heleen Copini 1989 Arnhem F 699 36:13 (41:15)
170 » Diny Jansen 1960 AV Start 78 (Steenwijk) F 1525 36:15 (43:26)
171 » Margriet Koekoek 1945 De Sprinter (Meppel) F 1511 36:15 (43:25)
172 » Carolien Nijenhuis 1962 Ansen F 1704 36:16 (43:42)
173 » Natascha Kruid 1988 De Sprinter (Meppel) F 1288 36:19 (44:26)
174 » Esther Meijerink 1970 Meppel F 660 36:20 (39:51)
175 » Nynke Mesken 1980 Meppel F 758 36:21 (41:44)
176 » Wanda Nijbroek 1959 Uffelte F 1520 36:22 (43:46)
177 » Alize Tigelaar 1968 Emmen F 700 36:22 (41:46)
178 » Loes van Iersel 1955 Dwingeloo F 1016 36:23 (43:59)
179 » Saskia Knol 1975 Toyota van der Linde4 F 443 36:24 (39:52)
180 » Jolanda de Gooyert 1982 Beuningen F 1208 36:25 (44:07)
181 » Lisette Tijmens 1990 Koekange F 1592 36:25 (43:55)
182 » Mirjam Dorenbos 1985 Marijenkampen F 1266 36:28 (44:00)
183 » Harmieke Paters 1967 HAC63 (Hoogeveen) F 1540 36:32 (43:54)
184 » Jacqueline Keetman 1970 Meppel F 1103 36:34 (43:39)
185 » Mara Kopingo, 1995 McDonalds team 2 F 493 36:34 (39:58)
186 » Tialda Otter 1977 Meppel F 760 36:37 (41:39)
187 » ageeth heuvelman 1970 koekange F 1502 36:37 (44:38)
188 » Monique Oijen 1971 Meppel F 1555 36:41 (43:48)
189 » Nicole van Goor 1992 Zuidwolde F 1701 36:41 (44:19)
190 » Linda Schra 1973 Meppel F 558 36:41 (42:06)
191 » Irene Barten 1993 Meppel F 1058 36:45 (43:53)
192 » Marjolijn Vinkesteijn 1979 Sun Synergie F 401 36:45 (40:02)
193 » Geja Wanders 1958 De Sprinter (Meppel) F 93 36:45 (36:55)
194 » Suzan Vaessen 1978 Meppel F 609 36:48 (44:28)
195 » Esther Moeke 1986 Meppel F 623 36:56 (44:22)
196 » Tamara de Boer-Overbeek 1974 Meppel F 1267 36:59 (44:06)
197 » Jenny van der Linde 1971 Toyota van der Linde2 F 434 36:59 (40:34)
198 » Marian de Poel 1976 Meppel F 769 37:00 (42:30)
199 » Marietje Nefkens 1965 Meppel F 776 37:01 (42:30)
200 » Stefanie Burema 1983 Promens-care 3 F 282 37:09 (40:27)
200 » Hermanda de Haan 1975 AV Heerenveen (Heerenveen) F 1098 37:09 (44:31)
202 » Paulien Sloots 1976 Meppel F 1020 37:10 (44:32)
203 » Carla Moeke 1957 Koekange F 1195 37:11 (44:36)
204 » Sandra Bonenberg 1970 Timing Meppel 1 F 408 37:14 (44:56)
205 » Romy Schuring 1999 De Sprinter (Meppel) F 1336 37:15 (44:46)
206 » Ida Kroes 1970 Timing Meppel 2 F 415 37:15 (44:59)
207 » Alie Eissen-Tissingh 1966 Rabobank 1 F 285 37:16 (40:31)
208 » Simone Schonewille 1969 Dwingeloo F 813 37:16 (45:21)
209 » Marjan Bult 1961 Ruinen F 1328 37:16 (44:52)
210 » Marielle Biersma 1986 meppel F 1582 37:17 (45:21)
211 » Robert Haar 1957 Alliance Team 1 F 158 37:17 (40:39)
212 » Hanneke Schaab 1977 Meppel F 600 37:21 (42:36)
213 » Birgit van Eldik 1989 DOC52 crea-spor-tief in vorm F 223 37:23 (40:45)
214 » Stephie Ziegerink 1987 Randstad Uitzendbureau F 307 37:25 (40:41)
215 » Karin Koops 1980 Meppel F 782 37:25 (42:40)
216 » Janna de Fockert 1965 Meppel F 1347 37:25 (44:32)
217 » Anouk van Eldik 1993 DOC52 crea-spor-tief in vorm F 224 37:27 (40:50)
218 » masja cyklik 1974 de krim F 932 37:29 (42:41)
219 » Joke Moleman 1964 Buurtzorg Meppel F 185 37:31 (41:08)
220 » Henriët Haasjes 1978 Meppel F 1252 37:34 (45:27)
221 » Ronneke van der Molen 1970 Beilen F 1551 37:38 (45:37)
222 » Joke Klamer 1966 Meppel F 1049 37:38 (45:29)
223 » Greet Denekamp 1955 Scania 7 F 370 37:40 (41:10)
224 » Karen Seijdell 1992 Ede F 948 37:42 (44:54)
225 » Britta Reinink 1993 Nijeveen F 1037 37:43 (43:03)
226 » Woudia de Roo 1977 Ruinerwold F 598 37:43 (45:45)
227 » Nienke Bouman 1977 Meppel F 1009 37:44 (44:46)
228 » Carola de Ruiter 1969 Rabobank 1 F 288 37:45 (41:01)
229 » Angelina Meppelink 1977 Meppel F 985 37:45 (45:18)
230 » Rianne Daan 1982 Steenwijkerwold F 680 37:46 (43:02)
231 » Sanne Kuipers 1995 Havelte F 1036 37:47 (45:09)
232 » Moniek Vogelsang 1966 Meppel F 1262 37:50 (44:58)
233 » Brenda Grooters 1985 Meppel F 1284 37:50 (44:55)
234 » Anita Lamtink-Spraakman 1962 C1000 Kees Elzinga team 1 F 192 37:50 (41:00)
235 » Anniek van Dalen 1978 Vollenhove F 1034 37:51 (44:54)
236 » Alet de Hoop 1971 Beilen F 1554 37:52 (45:51)
237 » Astrid van Utteren 1968 Onderwijsbureau Meppel F 267 37:52 (41:13)
238 » Jacqueline Wouda 1971 Meppel F 971 37:54 (45:19)
239 » Astrid Schoenmaker-Willemse 1960 Vledder F 992 37:54 (45:10)
240 » Marjanne Schapelhouman 1973 De Sprinter (Meppel) F 1316 37:54 (45:09)
241 » Trienke Koopmans 1971 Toyota van der Linde4 F 444 37:55 (41:15)
242 » Mariska Meijerink 1979 Meppel F 1281 37:56 (44:56)
243 » Klazien Jansma 1956 Meppel F 553 37:57 (41:13)
244 » Merel Feenstra 1988 Achmea Health Centre F 1028 38:00 (45:48)
245 » Alexandra Steenbeek 1977 Rabobank 1 F 286 38:01 (41:23)
246 » Michelle Hellendoorn 1987 Promens-care 3 F 283 38:04 (41:28)
247 » Jenny Flinkert 1975 Meppel F 1292 38:05 (43:19)
248 » Thirza Vollendam 1998 Meppel F 1030 38:05 (45:14)
249 » karin Tuin 1983 lemelerveld F 1323 38:09 (45:28)
250 » Marielle Lankhorst 1988 Overig F 1585 38:10 (46:13)