Zoek wedstrijd
Uitslagen van Wanzele Loopt 2014
UItslagen
10km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 130
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Cedric Vandeputte
1990
Uitbergen
M
235
(32:57)
32:57
2
»
PATRICK VAN PETEGEM
M
413
(34:01)
34:02
3
»
THIJS PLANCKAERT
M
433
(37:58)
37:58
4
»
JEFFRY HERREBAUT
M
359
(38:09)
38:09
5
»
ERIK DE SMET
M
425
(38:52)
38:54
6
»
Stijn Clinckspoor
1982
Wetteren
M
32
(39:05)
39:06
7
»
GUNTHER COBBAUT
1982
LEDE
M
35
(39:18)
39:20
8
»
Steven Doms
1987
Belsele
M
107
(39:33)
39:34
9
»
PIET VAN DER HEYDEN
M
417
(39:35)
39:36
10
»
Nicolas Reemacle
1984
Lede
M
172
(39:35)
39:39
11
»
david erzeel
1968
wetteren
M
111
(40:06)
40:08
12
»
Chris De Smet
1970
Impe
M
78
(40:41)
40:42
13
»
DIMITRI VAN DE VELDE
M
419
(40:55)
40:57
14
»
HEDWIG SCHOCKAERT
M
420
(41:44)
41:47
15
»
Brecht Deruyck
1982
Schoonaarde
M
102
(41:50)
41:55
16
»
Kenneth Meuleman
1983
Wanzele
M
151
(42:04)
42:06
17
»
SVEN DE SMETH
M
426
(42:09)
42:12
18
»
YVES VAN CROMPHAUT
M
402
(42:15)
42:20
19
»
Stijn Wille
1981
Lede
M
254
(42:40)
42:41
20
»
PETER JAN VAN DE POEL
Wanzele
M
412
(43:00)
43:02
21
»
Jo Renette
1981
Wichelen
M
176
(43:04)
43:10
22
»
TOM VAN DEN STEEN
M
411
(43:10)
43:11
23
»
LIEVEN DE VUYST
M
430
(43:22)
43:28
24
»
Achim Fewan
1978
Papegem
F
116
(43:19)
43:30
25
»
Laura Van Havere
1990
Uitbergen
F
223
(43:30)
43:31
26
»
Frederik Rasschaert
1990
Serskamp
M
171
(43:22)
43:33
27
»
JIMMY MEULEMAN
M
299
(43:41)
43:42
28
»
INE DE STOOP
F
416
(43:40)
43:42
29
»
Jonas Van Hecke
1987
9230 Wettereb
M
224
(43:43)
43:49
30
»
Filip Van Caelenberg
1970
Oordegem
M
201
(44:00)
44:07
31
»
KRISTOF DEGREEF
M
400
(44:30)
44:31
32
»
Kevin De Leu
1981
9420 Erpe
M
62
(44:26)
44:39
33
»
VINCENT DE VREEZE
1984
LEDE
M
88
(44:52)
44:57
34
»
DIRK TRIEST
M
338
(44:50)
44:58
35
»
LINDA COPPENS
F
432
(44:58)
44:59
36
»
KLAAS WILLE
M
384
(45:17)
45:19
37
»
gertjan Van den Borre
2004
Moorsel
M
212
(45:17)
45:23
38
»
filip sabbe
1969
nevele
M
184
(45:25)
45:27
39
»
RUDY VAN HALLE
M
405
(45:25)
45:30
40
»
Peggy Steenhaut
1972
Aalst
F
193
(45:34)
45:35
41
»
KATHELYNE BOALAERT
F
401
(45:42)
45:44
42
»
JOACHIM VAN GIJZEGEM
M
352
(46:05)
46:09
43
»
Joris Van Maldeghem
1958
9030 Mariakerke
M
232
(46:13)
46:16
44
»
Dirk Van Den Eeckhout
1969
9340 Wanzele
M
206
(46:18)
46:20
45
»
Nele Scherre
1981
9340 Wanzele
F
186
(46:24)
46:24
46
»
Manu De Smet
1987
LEDE
M
80
(46:20)
46:27
47
»
MICHAEL BLANQUAERT
M
389
(46:38)
46:41
48
»
ROBERT TANGHE
M
392
(46:47)
46:51
49
»
Bart De Neef
1970
9340 Lede
M
72
(46:53)
47:02
50
»
Gorik De Koker
1976
Smetlede
M
60
(47:02)
47:09
51
»
Ken Hunninck
1986
Nieuwenhove
M
123
(47:05)
47:09
52
»
LUC ROGIERS
M
418
(47:07)
47:13
53
»
Geert De Kinder
1990
Melle
M
59
(47:12)
47:14
54
»
VICTOR MARQUES DOS SANTOS
M
361
(47:20)
47:21
55
»
GUY TONNELEER
M
391
(47:37)
47:40
56
»
PASCAL SELLESLAGH
M
399
(47:59)
48:02
57
»
MAARTEN KLINSMAN
M
353
(48:17)
48:20
58
»
KRIS CALLE
M
435
(48:19)
48:26
59
»
SERGE KIEKENS
M
415
(48:19)
48:31
60
»
PIETER PAELEMAN
M
407
(48:28)
48:36
61
»
FILIP VLAEMINCK
M
387
(48:39)
48:41
62
»
LEEN EYLENBOSCH
F
404
(49:04)
49:06
63
»
CHRISTOPH MARIEN
M
410
(49:30)
49:34
64
»
Kris De Smet
1977
Erondegem
M
79
(49:34)
49:41
65
»
Wouter Wille
1980
Wanzele
M
253
(50:04)
50:08
66
»
Frederik De Vriese
1975
Lede 9340
M
90
(50:06)
50:17
67
»
Myriam verhoeven
1962
9230 wetteren
F
243
(50:51)
50:54
68
»
KRIS OVER DEN BORGER
M
408
(50:47)
50:55
69
»
Danny Baeck
1969
9340 Wanzele
M
3
(51:33)
51:38
70
»
PETER AERTSEN
M
434
(51:39)
51:51
71
»
Kim Jaspers
1975
Bever
M
127
(51:57)
52:02
72
»
ROBERT DE VULDER
M
428
(52:16)
52:20
73
»
greet dierickx
1972
9308
F
104
(52:23)
52:28
74
»
YVES DE VROEDE
M
398
(52:26)
52:29
75
»
naomi henquinet
1992
serskamp
F
120
(52:27)
52:34
76
»
DAVID DE WAELE
M
394
(52:32)
52:40
77
»
Jonathan Tassin
1979
2180
F
197
(52:48)
53:00
78
»
adriaan vermeersch
1957
lede
M
244
(52:54)
53:03
79
»
peter dilien
1971
9340 lede
M
105
(52:57)
53:09
80
»
Peter Tas
1972
Wanzele
M
195
(53:36)
53:43
81
»
Marc D'Haese
1965
Lede
M
39
(53:41)
53:47
82
»
DIMITRI PONNET
M
354
(54:03)
54:12
83
»
FRANKY ROELAND
M
409
(54:28)
54:32
84
»
WIM VAN LANGENHOVE
M
340
(54:44)
54:54
85
»
ANISSA BAEYENS
F
414
(55:00)
55:03
86
»
Ilse De Vos
1984
1000 Brussel
F
86
(55:07)
55:11
87
»
Paul Bursens
1950
Aalst
M
23
(55:11)
55:18
88
»
An Vermeersch
1958
Lede
F
245
(55:29)
55:33
89
»
Stephanie Van Impe
1983
9420 Erpe
F
225
(56:17)
56:30
90
»
ASTRID GOEGEBUER
F
358
(56:28)
56:38
91
»
Marie-Rose Baeyens
1966
Wanzele
F
6
(56:37)
56:44
92
»
Lander Erzeel
1972
Gent
M
112
(56:41)
56:47
93
»
Lilyane Annaert
1962
9340 Lede
F
1
(57:34)
57:39
94
»
LUC VAN DER GUCHT
M
372
(57:34)
57:39
95
»
JORIS VAN IMPE
M
431
(57:51)
57:59
96
»
Heike Clinke
1991
Wanzele
F
34
(57:52)
58:01
97
»
STEVEN VAN DER SYPT
M
351
(57:52)
58:01
98
»
KRIS VAN DAMME
M
421
(57:59)
58:05
99
»
Peggy Vekeman
1969
Ternat
F
239
(58:12)
58:12
100
»
FREDERIQUE LANS
1975
F
137
(58:16)
58:25
101
»
Maria STEEMAN
1960
Lede
F
192
(58:24)
58:31
101
»
Chantal Buyle
1971
Wetteren
F
24
(58:24)
58:31
103
»
LUTGART VAN DER DONKT
F
375
(58:26)
58:31
104
»
Ethel Stroobants
1971
Erondegem
F
194
(58:25)
58:31
105
»
GUNTHER DE WIT
M
339
(58:33)
58:44
106
»
Thomas De Munck
1990
Erembodegem
M
70
(58:36)
58:48
107
»
Dieter Maes
1981
Oordegem
M
146
(58:41)
58:50
108
»
Pieter De Backer
1990
Erembodegem
M
42
(58:39)
58:51
109
»
SARAH EECKHAUDT
F
424
(58:57)
58:57
110
»
ALEXIA CUYPERS
F
422
(59:58)
1:00:03
111
»
FREDERIK VAN BERGHE
M
423
(59:58)
1:00:04
112
»
Jolien Dohogne
1988
Aalst
F
106
(1:00:24)
1:00:34
113
»
Wouter Broekaert
1975
Kalken
M
17
(1:01:05)
1:01:16
114
»
Simon Verween
2004
Serskamp
M
249
(1:01:46)
1:01:58
115
»
Gunther Verween
1977
Serskamp
M
248
(1:01:46)
1:01:59
116
»
FRIEDA LAROY
F
427
(1:02:29)
1:02:33
117
»
Anneleen Grepdon
1981
Lede
F
118
(1:03:09)
1:03:13
118
»
Tinneke Delvaeye
1989
Smetlede
F
101
(1:03:25)
1:03:34
119
»
Liesbeth De Prez
1977
Kalken
F
74
(1:04:28)
1:04:39
120
»
Sofie Vereecken
1978
Lede
F
242
(1:05:26)
1:05:33
121
»
LEEN SCHOLLAERT
F
346
(1:05:34)
1:05:41
122
»
VERONIQUE MERTENS
F
344
(1:05:33)
1:05:41
123
»
Eveline Schollaert
1981
Sint-Lievens-Esse
F
189
(1:06:17)
1:06:23
124
»
Ines Galle
1977
Sint-Lievens-Esse
F
117
(1:06:16)
1:06:23
125
»
Tineke Baetens
1983
Sint-Lievens-Esse
F
5
(1:06:16)
1:06:23
126
»
ilse van den rijse
1970
wetteren
F
215
(1:09:06)
1:09:16
127
»
Ilona Inghels
1975
Wanzele
F
126
(1:13:05)
1:13:16
128
»
LIESBETH HALEYDT
1989
LEDE
F
119
(1:13:18)
1:13:26
129
»
JOLIEN TÔPKE
1989
LEDE
F
200
(1:13:43)
1:13:52
130
»
RENKA DELPORTE
1989
IMPE
F
98
(1:15:06)
1:15:15