Zoek wedstrijd
Uitslagen van Rondje om de Koepel 2014
UItslagen
5km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 132
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Bernard van Harn
1992
Elst Ut
M
303
(17:18)
17:18
2
»
Harmen Post
1990
Dinteloord
M
261
(17:49)
17:49
3
»
Evert Dirksen
1987
Veenendaal
M
226
(19:07)
19:09
4
»
William Roozendaal
1983
Barneveld
M
106
(19:22)
19:22
5
»
Jamy Hendriksen
1994
Lunteren
M
351
(19:44)
19:44
6
»
Tijmen van den Born
1997
Zutphen
M
145
(20:17)
20:18
7
»
Erwin vd Boogert
1971
Lunteren
M
224
(20:15)
20:18
8
»
Be Hoving
1959
Veenendaal
M
302
(20:23)
20:23
9
»
John van der Marel
1956
Vierpolders
M
171
(20:24)
20:25
10
»
Margot Rijsman
1997
Warnsveld
V
144
(20:43)
20:45
11
»
Jurre Jonker
1999
Zutphen
M
348
(21:33)
21:34
12
»
Henk-Jan van Hasselaar
1966
Veenendaal
M
346
(21:28)
21:34
13
»
Niek Frijlink
1999
Lunteren
M
204
(21:34)
21:35
14
»
Daan Frijlink
1997
Lunteren
M
205
(21:49)
21:53
15
»
Reijer Demoet
1953
Veenendaal
M
219
(22:04)
22:06
16
»
Paul Rotering
1984
Ede Gld
M
109
(22:08)
22:10
17
»
Wouter Steenbergen
1999
Lunteren
M
285
(22:02)
22:13
18
»
Emil Frijlink
2002
Lunteren
M
203
(22:13)
22:14
19
»
Sjaak van Roon
1963
Brielle
M
325
(22:27)
22:27
20
»
Jack Taal
1964
Leusden
M
217
(22:31)
22:33
21
»
Aad Mak
1961
Barneveld
M
93
(22:34)
22:38
22
»
Menno Kersten
1989
Ede Gld
M
146
(22:58)
23:02
23
»
Silas van Ginkel
2005
Ederveen
M
181
(23:22)
23:22
24
»
Dante van de Meene
2003
Lunteren
M
304
(23:43)
23:48
25
»
Ferdi Lemmen
1980
Barneveld
M
210
(23:46)
23:49
26
»
Miranda van de Vliert
1990
Renswoude
V
240
(23:52)
23:55
27
»
Betty van Deuveren
1975
Barneveld
V
230
(23:56)
23:56
28
»
Janet van Wolfswinkel
1973
Barneveld
V
229
(23:56)
23:58
29
»
Berdine Breeschoten
1990
Renswoude
V
176
(24:34)
24:37
30
»
Alida Hagen
1984
Ede Gld
V
243
(24:39)
24:39
30
»
Tessa Neeleman
1998
Ede Gld
V
95
(24:35)
24:39
32
»
Bert Straver
1955
Vierpolders
M
320
(24:54)
24:55
33
»
Gerlinda Reijnoudt
1988
Renswoude
V
225
(24:53)
24:57
34
»
Saskia van Roon
1971
Brielle
V
324
(24:55)
25:02
35
»
Marcel van Ommen
1990
Nunspeet
M
91
(25:25)
25:25
36
»
Patrick Bos
1991
Lunteren
M
149
(25:25)
25:28
37
»
Branda Verbeek
1963
Barneveld
V
39
(25:38)
25:38
38
»
Sylvia van Roekel
1984
Lunteren
V
257
(25:49)
25:52
39
»
Marco Klomp
1968
Lunteren
M
336
(25:46)
25:52
40
»
Karen Bootsma
1973
Lunteren
V
306
(26:01)
26:02
41
»
Petra Kooijman
1966
Wageningen
V
296
(26:43)
26:50
42
»
Peter van Westering
1961
Ede Gld
M
297
(26:46)
26:52
43
»
Maykel Beker
1985
Barneveld
M
317
(26:55)
26:59
44
»
Jacco de Heus
1987
Barneveld
M
316
(26:56)
27:00
45
»
Lise Dijksman
2001
Hoogland
V
134
(26:54)
27:06
46
»
Marten Dijksman
1969
Hoogland
M
135
(26:55)
27:06
47
»
Gerbert Everhardus
1978
Barneveld
M
262
(27:04)
27:07
48
»
Annika Heijnen
1988
Harderwijk
V
357
(27:08)
27:08
49
»
Anneleen Rotering
1984
Ede Gld
V
110
(27:07)
27:08
50
»
Martijn Barkman
1971
Lunteren
M
108
(27:05)
27:17
51
»
D. Rombharse
1965
Almere
M
334
(27:13)
27:22
52
»
Arjan van Donkelaar
1985
Barneveld
M
315
(27:18)
27:22
53
»
Ingrid van Veldhuizen
1965
Ede Gld
V
272
(27:20)
27:24
54
»
Michiel Zwart
1972
Ede Gld
M
311
(27:25)
27:34
55
»
Simone Hardeman
1971
Ede Gld
V
57
(27:29)
27:36
56
»
Shanta Hardoel
1970
Ede Gld
V
333
(27:30)
27:39
57
»
Marthe Uenk-Telgen
1985
Utrecht
V
291
(27:28)
27:41
58
»
Dennis van Eden
1972
Ede Gld
M
241
(27:37)
27:49
59
»
Suzanne Elbertsen
1989
Ede Gld
V
169
(27:47)
28:00
60
»
Josseke Willemsen
1976
Ede Gld
V
245
(28:02)
28:05
61
»
Suzanne Bethlehem
1987
Ede Gld
V
80
(27:56)
28:08
62
»
Willemijn Kuper
1989
Apeldoorn
V
221
(28:16)
28:20
63
»
Bert v/d Vliert
1970
Scherpenzeel Gld
M
349
(28:17)
28:21
64
»
Annemiek Koole
1982
Lunteren
V
22
(28:20)
28:21
65
»
Roberto van Nielen
1993
Barendrecht
M
301
(28:21)
28:22
66
»
Adrie van Bijsterveldt
1961
Ede Gld
M
190
(28:12)
28:24
67
»
Inge Morren-Schreuder
1991
Barneveld
V
58
(28:13)
28:29
68
»
Gerda Blankestijn
1959
Lunteren
V
86
(28:32)
28:32
69
»
Teuni de Kruijff
1975
Barneveld
V
223
(28:37)
28:38
70
»
Gerda van der Neut
1965
Ede Gld
V
101
(28:54)
29:05
71
»
Marco Janssen
2001
Ede Gld
M
339
(29:04)
29:09
72
»
Jos Janssen
1956
Ede Gld
M
338
(29:17)
29:22
73
»
Anna Beukhof
1983
Lunteren
V
208
(29:18)
29:24
74
»
Hans Takken
1981
Veenendaal
M
156
(29:31)
29:34
75
»
J. van Lagen
1951
Harskamp
M
356
(29:27)
29:37
76
»
Jochien Kersten
1984
Ede Gld
V
173
(29:34)
29:42
77
»
Martine Flikweert
1991
Ede Gld
V
157
(29:35)
29:42
78
»
Gerlinda van de Pol
1981
Wageningen
V
340
(29:38)
29:54
79
»
Marjolein Beekhorst
1979
Ede Gld
V
341
(29:38)
29:54
80
»
Agnes Dirksen
1976
Ede Gld
V
67
(29:44)
29:55
81
»
Patrick Schimmel
1980
Lunteren
M
273
(29:42)
29:56
82
»
Dennis Rijsbergen
1976
Ede Gld
M
275
(29:42)
29:56
83
»
Anneke Hogervorst
1953
Vierpolders
V
314
(29:56)
30:05
84
»
Karin Wanders
1967
Wageningen
V
292
(30:00)
30:08
85
»
Eddie Westerhout
1958
Brielle
M
186
(29:59)
30:09
86
»
Geke van Houten
1985
Renswoude
V
152
(30:07)
30:09
87
»
H. van Hierden
1954
Lunteren
M
352
(29:57)
30:10
88
»
Marieke van Dijk
1974
Lunteren
V
342
(30:02)
30:10
89
»
Konnie Zwart
1972
Ede Gld
V
312
(30:11)
30:21
90
»
F. Maters
Vlijmen
M
354
(30:07)
30:24
91
»
Wilma van Leuven
1973
Ede Gld
V
59
(30:24)
30:31
92
»
Reinder Veenstra
1967
Veenendaal
M
293
(30:43)
30:48
93
»
Thea Kamphorst
1981
Ede Gld
V
308
(30:48)
30:53
94
»
Hennie klomp Donselaar
1958
Lunteren
V
123
(30:50)
30:55
95
»
Eep van Essen
1965
Ederveen
M
294
(30:45)
31:00
96
»
Jolanda van den Berg
1971
Lunteren
V
103
(30:55)
31:01
97
»
Miranda van der Schouw
1977
Ede Gld
V
310
(30:58)
31:07
98
»
Hilde de Vaal
1986
Barneveld
V
347
(31:08)
31:09
99
»
Miranda de Koning
1981
Barneveld
V
214
(31:08)
31:09
100
»
Jan Telgen
1952
Lunteren
M
51
(30:59)
31:13
101
»
Silvia van Ravenhorst
1976
Ede Gld
V
254
(31:10)
31:18
102
»
Sandra Wijdenes
1972
Ede Gld
V
250
(31:10)
31:19
103
»
Lonneke v/d Hang
1964
Vierpolders
V
319
(31:11)
31:20
104
»
Job de Kleuver
1966
Bennekom
M
184
(31:14)
31:29
105
»
Martha van Lagen
1954
Lunteren
V
141
(31:20)
31:32
106
»
Gerrit Bron
1951
Barneveld
M
84
(31:37)
31:47
107
»
Willeke van de Weerd
1982
Barneveld
V
70
(31:40)
31:50
108
»
Jolanda van Bijsterveldt
1964
Ede Gld
V
192
(31:44)
31:55
109
»
Suzanne van Ginkel
1972
Ederveen
V
180
(31:51)
31:56
110
»
Tamara Elings
1993
Ede Gld
V
160
(31:46)
31:59
111
»
Corlinda Kraaima
1985
Ede Gld
V
90
(31:46)
31:59
112
»
René Vrösch
1973
Amsterdam
M
305
(31:57)
32:07
113
»
Jan van Donkelaar
1957
Ederveen
M
344
(31:58)
32:14
114
»
Femmy van Ginkel
1987
Renswoude
V
343
(32:09)
32:25
115
»
Barteline Kas-Benschop
1983
Barneveld
V
120
(32:34)
32:36
116
»
Gerda van den Brink
1965
Ede Gld
V
68
(32:52)
33:05
117
»
Marisca Nijland
1963
Odijk
V
102
(33:16)
33:29
118
»
Hennie Geresteijn
1975
Lunteren
V
137
(33:39)
33:45
119
»
Laura van Ginkel
1995
Lunteren
V
247
(34:02)
34:06
120
»
Dicky Vinke
1956
Ede Gld
V
150
(34:14)
34:16
121
»
Tamara van Amerongen
1982
Veenendaal
V
326
(34:17)
34:25
122
»
Ester van Leuveren
1973
Barneveld
V
307
(34:18)
34:25
123
»
Hetty van de Zandschulp
1966
Ede Gld
V
85
(34:30)
34:32
124
»
Alie Fluit
1966
Lunteren
V
209
(35:56)
36:01
125
»
Jeroen Koole
1980
Lunteren
M
21
(36:07)
36:09
126
»
Joke van Eck
1973
Kootwijkerbroek
V
159
(36:19)
36:24
127
»
Eddy Mulder
1961
Veenendaal
M
7
(36:23)
36:33
128
»
Annemarel van Doorn
2001
Lunteren
V
6
(36:24)
36:33
129
»
Marjon Roelofsen
1971
Lunteren
V
175
(36:30)
36:36
130
»
Willy van Ginkel
1962
Lunteren
V
248
(36:35)
36:40
131
»
Mariska Landlust
1975
Lunteren
V
118
(36:57)
37:03
132
»
Astrid Noordhoek
1973
Wekerom
V
82
(38:37)
38:45