Uitslagen van Drechtstadloop 2014
UItslagen
5km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
1 - 250
of
373
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
Subcat.
#
Netto
Bruto
1
»
luc geen Cnudde
1970
Rotterdam
M
852
(16:21)
16:21
2
»
Timo de Geus
1990
AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland)
M
1539
(16:29)
16:30
3
»
Harry van der Band
1974
Voorne Atletiek (Voorne)
M
791
(17:06)
17:06
4
»
Joël Aafjes
1989
AV56 (Goes)
M
41
(17:15)
17:15
5
»
Adrie Faes
1959
ConPackSys
M
1851
(17:25)
17:26
6
»
Stefan Buit
1994
CAV Energie (Barendrecht)
M
1523
(18:02)
18:02
7
»
Kenneth Sarmaat
1979
Loopgroep Aart Stigter (Amerongen)
M
1621
(18:29)
18:29
8
»
J.A. den Hartog
08-03-1958
avVN
M
50355
(18:30)
18:31
9
»
Annemieke Roeland
1989
Rotterdam
F
755
(18:33)
18:34
10
»
Jort Benz
2001
AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland)
M
1737
(19:18)
19:20
11
»
Eloy Urbano Cruz
Hercules
M
843
(19:22)
19:24
12
»
Wing Tong
albert schweitzer ziekenhuis
M
1882
(19:34)
19:34
13
»
Arjan Grooteman
ConPackSys
M
1855
(19:43)
19:44
14
»
Amatus Nduwimana
25051974
DORDRECHT
M
50445
(19:48)
19:48
15
»
Maarten Danckaarts
Hercules
M
42
(19:49)
19:50
16
»
Bart van der Salm
1983
Tilburg
M
1620
(19:46)
19:52
17
»
Jelle van de Geijn
1984
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
866
(19:59)
20:04
18
»
Albert de Vries
ASZ
M
1875
(20:07)
20:08
19
»
Mark Tikkel
Amsterdam
M
1723
(20:09)
20:11
20
»
Kimo Grashuis
1972
Rotterdam
M
854
(20:11)
20:12
21
»
Jan Faes
ConPackSys
M
1857
(20:15)
20:15
22
»
Frouke Benz
2001
AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland)
F
1739
(20:22)
20:24
23
»
Lucas Jan Harm Hamberg
2001
Dordrecht
M
793
(20:25)
20:27
24
»
joseph haganas
28121973
ROTTERDAM
M
1895
(20:15)
20:30
25
»
Lotte Schermeij
1985
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
868
(20:28)
20:32
26
»
Sander Posthumus
Badotherm P.I.
M
1859
(20:29)
20:33
27
»
Erwin Visser
M
50384
(20:31)
20:34
28
»
Jochem Mol
1982
Dordrecht
M
1596
(20:33)
20:39
29
»
Henk Visser
M
50383
(20:39)
20:42
30
»
Erwin Kuin
1967
Barendrecht
M
1772
(20:39)
20:47
31
»
Edwin Klootwijk
1982
Dordrecht
M
1573
(20:54)
20:59
32
»
Thijs Debets
2004
AV Parthenon (Dordrecht)
M
1528
(21:08)
21:09
33
»
Quarles van der Mije
1996
Dordrecht
M
1594
(21:04)
21:09
34
»
Walter de Haas
1982
Dordrecht
M
1545
(21:03)
21:09
35
»
Fleur Willems
1996
Dordrecht
F
1660
(21:10)
21:11
36
»
Karel Uitterlinden
1962
Spirit
M
777
(21:13)
21:13
37
»
Bastiaan Benz
1971
Oud-Beijerland
M
1738
(21:16)
21:18
38
»
Claudia Fasol
1975
Rotterdam Atletiek (Rotterdam)
F
46
(21:18)
21:20
39
»
ESPER PAANS
2001
Zwijndrecht
M
1607
(21:21)
21:22
40
»
Pim Kalhorn
1996
HENDRIK-IDO-AMBACHT
M
1564
(21:19)
21:28
41
»
Jeroen Rasenberg
1968
Barendrecht
M
1713
(21:31)
21:33
42
»
Frans Megens
13091971
Dordrecht
M
845
(21:28)
21:34
43
»
Rutger Meijer
Badotherm P.I.
M
1860
(21:45)
21:50
44
»
Frank Van Hilten
1980
Dordrecht
M
1796
(21:50)
21:54
45
»
Nanda Blom
1980
Delft
F
765
(21:55)
21:56
46
»
Arie Kuperus
1955
Overig
M
1773
(21:57)
22:04
47
»
Patricia Beijl
1958
Dordrecht
F
786
(22:05)
22:10
48
»
Menno Weeda
2004
AV Parthenon (Dordrecht)
M
1732
(22:10)
22:11
49
»
Kees Tak
1952
avVN
M
1789
(22:10)
22:12
50
»
William de Swart
ConPackSys
M
1856
(21:59)
22:13
51
»
Erwin Pruysen
ASZ
M
1868
(21:25)
22:24
52
»
Nick van Kammen
1983
Dordrecht
M
1763
(22:24)
22:31
53
»
Max Kraal
13-06-2000
Dordrecht
M
1896
(22:05)
22:33
54
»
Frank de Kort
ASZ
M
1870
(21:41)
22:41
55
»
René Blankenstein
1968
Dordrecht
M
1513
(22:44)
22:59
56
»
Marco Huijsdens
1972
AV Parthenon (Dordrecht)
M
1760
(22:56)
22:59
57
»
Leon Schepens
1982
Dordrecht
M
1788
(22:02)
23:01
58
»
Tony van der Linden
1978
Zwijndrecht
M
896
(22:45)
23:02
59
»
Norwin Mingaars
1969
DK en AV Hercules (Dordrecht)
M
1595
(22:51)
23:03
60
»
ron hoogerwerf
1964
oud-beijerland
M
898
(22:50)
23:10
61
»
Jan de Groot
1955
Giessenburg
M
894
(23:13)
23:21
62
»
Bianca den Dunnen
1973
Dordrecht
F
751
(23:23)
23:24
63
»
Koen van der Salm
1988
Rotterdam
M
1619
(23:24)
23:29
64
»
Becky Biard
1987
Zwijndrecht
F
1512
(22:53)
23:37
65
»
Rob van Ballegooijen
1985
dordrecht
M
1508
(23:19)
23:41
66
»
Annegreet Moree
1978
TVD
F
770
(23:48)
23:51
67
»
Toine Buijs
ConPackSys
M
1854
(23:37)
23:51
68
»
Aad Lucas
1955
Bosschenhoofd
M
897
(23:44)
23:53
69
»
mark camfferman
1981
barendrecht
M
1748
(23:39)
23:55
70
»
Nick de Jong
1989
Dordrecht
M
1697
(23:41)
23:57
71
»
Femke van Kampen
1991
Spijkenisse
F
1699
(23:42)
23:57
72
»
Petra Witman
Hercules
F
50413
(24:10)
24:14
73
»
Walter van 't Hof
1999
Dordrecht
M
50393
(24:13)
24:14
74
»
Brenda Benz
1975
Oud-Beijerland
F
1740
(24:11)
24:15
75
»
Imro Nieland
1977
Zoetermeer
M
1601
(23:57)
24:15
76
»
Jasper Luijten
1999
Dordrecht
M
1588
(23:41)
24:23
77
»
Jonathan Luijten
1999
Dordrecht
M
1587
(23:42)
24:25
78
»
Bart de Bruijn
2000
Spons-Oor-Loop
M
1383
(24:29)
24:32
79
»
Elmy Adriaansen
28-011989
F
50381
(24:31)
24:53
80
»
Wessel de Lange
2004
AV Parthenon (Dordrecht)
M
1585
(24:48)
24:55
81
»
Fabio Pisano
1976
Dordrecht
M
1781
(24:59)
25:09
82
»
Dirk van den Eijkel
1962
DORDRECHT
M
837
(24:31)
25:15
83
»
Johan Knobbe
1960
Dordrecht
M
1574
(24:52)
25:16
84
»
Natascha van der Meide
1971
Numansdorp
F
1707
(25:15)
25:19
85
»
Wesley van Schayk
1997
Dalton
M
1715
(25:27)
25:27
86
»
J. Alblas
1958
Dordrecht
M
763
(25:26)
25:31
87
»
Jacco Van der Stigchel
1979
Dordrecht
M
1637
(23:43)
25:31
88
»
Justin van Berneveld
2001
Dalton
M
1677
(25:27)
25:34
89
»
Gerard van Raalte
1950
AV Parthenon (Dordrecht)
M
1712
(25:30)
25:43
90
»
Pieter Bolderman
ASZ
M
1871
(24:59)
25:44
91
»
Peter Willemsen
1964
Deventer
M
1661
(25:13)
25:45
92
»
Lisa Blankenstein
2000
DK en AV Hercules (Dordrecht)
F
1514
(25:34)
25:47
93
»
Paris Hilton
2002
DK en AV Hercules (Dordrecht)
F
1549
(25:45)
25:49
94
»
Linda van Lieshout
1988
Ridderkerk
F
899
(25:39)
25:49
95
»
Yvon de Ruiter
1963
Dordrecht
F
1787
(25:37)
25:51
96
»
Walter de Lange
1969
Zwijndrecht
M
1584
(25:44)
25:52
97
»
Angelique van Honschoten
1971
Dordrecht
F
1553
(25:38)
25:54
98
»
Leo Van der Bijl
1974
s-Gravendeel
M
1742
(25:34)
25:56
99
»
R. Nusteling
1970
Dordrecht
M
50431
(25:41)
25:58
100
»
Maartje van Honschoten
2001
Dordrecht
F
1552
(25:44)
26:00
101
»
Gwen Bieleveld
1983
Dordrecht
F
1741
(25:57)
26:04
102
»
Vincent Stout
24021991
s-Gravendeel
M
50437
(25:33)
26:08
103
»
Paul Roijers
1971
Dordrecht
M
1786
(26:01)
26:11
104
»
Marcel Rodermond
1986
Dordrecht
M
1785
(26:05)
26:13
104
»
Pepyn van Brakel
2003
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
882
(26:09)
26:13
106
»
Vera Kuipers
2001
Dordrecht
F
891
(26:10)
26:13
107
»
Esmee Boer
1994
Alblasserdam
F
1744
(26:04)
26:28
108
»
marco evertse
1983
dordrecht
M
1532
(26:22)
26:36
109
»
Karin Verheij
1986
Sliedrecht
F
1648
(26:31)
26:37
110
»
Nico van den Biggelaar
ConPackSys
M
1853
(26:26)
26:40
111
»
Kees Visser
1989
Parthenon
M
48
(26:27)
26:43
112
»
Fred van Leen
1970
Parthenon
M
795
(26:39)
26:46
113
»
Mirjam van Raamsdonk
1980
Barendrecht
F
1782
(26:36)
26:48
114
»
Marc Smits
1976
Dordrecht
M
50345
(26:03)
26:54
115
»
Corine Zwaan
1984
Zwijndrecht
F
1592
(26:38)
26:56
116
»
Luuk Plaisier
1970
Dordrecht
M
1610
(26:38)
27:02
117
»
Inge Vermaas
1982
Dordrecht
F
1649
(26:57)
27:05
118
»
Elena Pisano
1979
Dordrecht
F
1780
(26:56)
27:06
119
»
Iris de Reus
1958
Dordrecht
F
1784
(27:02)
27:07
120
»
Samira Hityahubessy
ASZ
F
1866
(26:27)
27:08
121
»
Wesley Buijtendijk
1979
H.I. Ambacht
M
893
(26:52)
27:10
122
»
Lisette Brilman
1989
AV Parthenon (Dordrecht)
F
1746
(27:01)
27:11
123
»
Rudi van Rijswijk
1980
Schiedam
M
1613
(26:35)
27:16
124
»
Nienke Blauw
1976
Dordrecht
F
1515
(26:48)
27:17
125
»
Nicole Helwes
1964
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
1694
(26:38)
27:19
126
»
Robert-Jan Koolstra
1973
Dordrecht
M
1768
(26:51)
27:21
127
»
Arjen Hoogerwerf
1976
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
874
(27:24)
27:29
128
»
Marit Uilhoorn
2002
Parthenon
F
704
(26:41)
27:29
129
»
Vonne van Gestel-Douma
1982
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
1691
(26:49)
27:30
130
»
Amy Dielessen
1997
Dordrecht
F
1751
(27:08)
27:30
131
»
Lisa Dielessen
1993
Leiden
F
1752
(27:09)
27:31
132
»
Francois Lots
1981
Spons-Oor-Loop
M
1389
(26:54)
27:31
133
»
Matthieu Wust
1958
DK en AV Hercules (Dordrecht)
M
1799
(27:01)
27:41
134
»
Pauline de Boo van Uijen
1967
AV Parthenon (Dordrecht)
F
1679
(27:40)
27:45
135
»
Sascha Murk
1973
Dordrecht
M
50389
(27:51)
27:55
136
»
Daniel Apituley
1983
's-Gravendeel
M
1736
(27:45)
28:05
137
»
Reinier van de Kimmenade
1980
Dordrecht
M
1764
(27:20)
28:09
138
»
Elke van Druten
1984
Dordrecht
F
1753
(27:20)
28:10
139
»
Ton Stolk
230657
Parthenon
M
1888
(27:34)
28:12
140
»
Noor Verbeet
2000
Hendrik Ido Ambacht
F
1791
(27:58)
28:14
141
»
Carry Bolmer
ASZ
F
1874
(27:32)
28:16
142
»
Aafke Groot
1983
Dordrecht
F
1794
(27:50)
28:23
143
»
Femke Groot
1989
dordrecht
F
1795
(27:50)
28:24
144
»
Charlotte Grootenboer
1985
Rotterdam
F
1692
(28:04)
28:26
145
»
Rick de Rover
1990
Hardinxveld-Giessendam
M
1615
(27:45)
28:27
146
»
Marjan Bax-Wats
1968
Dordrecht
F
1510
(28:22)
28:29
147
»
Maarten Vijfwinkel
1958
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
1728
(27:52)
28:34
148
»
Ad Glimmerveen
M
833
(28:11)
28:35
148
»
Martin Laros
1966
Hercules
M
766
(28:11)
28:35
150
»
Wim van der Laan
1964
Dordrecht
M
748
(28:10)
28:35
151
»
Tonny van Dijk
1959
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
878
(28:16)
28:36
152
»
Susan Berkhout
1973
Overig
F
1511
(28:10)
28:37
153
»
Dennis van Bommel
1985
Dordrecht
M
1745
(28:21)
28:41
154
»
Monique Baldussi
1975
DK en AV Hercules (Dordrecht)
F
1507
(28:02)
28:42
155
»
Dimitri Loeve
1974
Dordrecht
M
50428
(28:04)
28:44
156
»
Selina van Woerden
1990
Zwijndrecht
F
1663
(28:20)
28:45
157
»
Martine Versluis
1978
Dordrecht
F
1651
(28:24)
28:46
158
»
Nelson Gill
1953
Den Haag
M
1541
(28:28)
28:47
159
»
Karolien van Wijk
1980
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
867
(28:37)
28:47
160
»
Ed Weemaes
1985
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
877
(27:45)
28:49
161
»
Jeannette Gill-Nieland
1955
Den Haag
F
1542
(28:31)
28:50
162
»
Kirsten de Waard
1990
Hendrik Ido Ambacht
F
712
(28:37)
28:56
163
»
Simon van Loon
Badotherm P.I.
M
1861
(28:50)
28:56
164
»
Marieke Doornbos
1977
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
1686
(28:16)
28:59
165
»
Sanne Noordam
1985
Ùtrecht
F
1709
(28:21)
28:59
166
»
Vanessa Zebel-Aantjes
1978
AV Parthenon (Dordrecht)
F
1666
(28:54)
29:01
167
»
Reindert Boon
22081980
H.I.AMBACHT
M
846
(28:31)
29:02
168
»
Mark Uilhoorn
1965
Parthenon
F
1617
(28:15)
29:04
169
»
Frans Bik
1963
Voorburg
M
892
(28:53)
29:04
170
»
Chris Schijvens
1962
Dordrecht
M
50425
(28:43)
29:04
171
»
Brenda de Zeeuw
1977
's-Gravendeel
F
1178
(28:59)
29:05
172
»
Monica Achaibar
1974
Ridderkerk
F
826
(28:56)
29:06
173
»
David Groenbast
1979
zwijndrecht
M
1543
(28:36)
29:07
174
»
Sylvia van der waal
albert schweitzer ziekenhuis
F
1885
(28:39)
29:09
175
»
Cees den Hartigh
1967
Nieuw-Beijerland
M
1756
(28:34)
29:11
176
»
Annelies Vos
1988
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
870
(28:50)
29:12
177
»
Esther Hofland
1966
AV Parthenon (Dordrecht)
F
1758
(29:01)
29:13
178
»
Marion Monshouwer
1968
Dordrecht
F
1597
(28:53)
29:19
179
»
Renee Brockbernd
1985
DORDRECHT
F
Spons-Oor-Loop
1671
(28:56)
29:19
180
»
Monique Nobelen
1965
Overig
F
1603
(28:49)
29:20
180
»
Ineke van Dijk
1962
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
884
(28:59)
29:20
182
»
Lieke Van der Hoeven
1965
Dordrecht
F
895
(29:13)
29:22
182
»
Mijke van der Pijl
07121983
DORDRECHT
F
50382
(29:00)
29:22
184
»
Jorg Schrievers
1976
Dordrecht
M
1629
(29:14)
29:25
185
»
C.A. Tsang
1977
Dordrecht
M
859
(28:39)
29:27
186
»
Lysanne van Driel
ASZ
F
1872
(28:49)
29:32
187
»
Eva Jansen
1975
Dordrecht
F
1761
(29:18)
29:34
188
»
Marcel Vorthoren
1975
Dordrecht
M
863
(28:52)
29:34
189
»
Ron Melger
1962
Papendrecht
M
1776
(29:11)
29:35
190
»
Annemarie van Zoest
1967
Papendrecht
F
1734
(29:26)
29:36
191
»
Marjo Gielen
1968
Spons-Oor-Loop
F
1388
(28:50)
29:38
192
»
Iris Krooswijk-Korzelius
1973
Dordrecht
F
1579
(29:32)
29:39
193
»
Kelly Helsemans
ASZ
F
1864
(28:57)
29:39
194
»
Rozemarijne Overhand
ASZ
F
1865
(28:58)
29:40
195
»
Henrike Bunk
1972
DK en AV Hercules (Dordrecht)
F
1524
(29:06)
29:44
196
»
Edwin de Visser
1983
Dordrecht
M
50434
(29:03)
29:45
197
»
Sanan de Wit
1989
Dordrecht
F
1797
(28:57)
29:49
198
»
Martijn Warnaar
1979
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
875
(29:02)
29:50
199
»
Yvonne van Drunen
1974
Dordrecht
F
1202
(29:24)
29:51
200
»
Marit de Wit
1986
Dordrecht
F
1798
(29:00)
29:51
201
»
Rita van der Hoeven
1957
Dordrecht
F
1550
(29:41)
29:57
202
»
Arjan van Gent
1979
Zwijndrect
M
1643
(29:40)
29:59
203
»
Lieselotte van Seventer
1982
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
864
(29:13)
30:01
204
»
Frances Gallimore
1982
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
883
(29:13)
30:01
205
»
Simone van Loon
1964
Zwijndrecht
F
1800
(29:56)
30:05
206
»
Liesbeth Klootwijk
1972
zwijndrecht
F
1572
(29:39)
30:06
207
»
Annemarie Van Lphen
1977
Dordrecht
F
1774
(29:42)
30:09
208
»
Jozet van der Es
1966
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
885
(29:28)
30:14
209
»
Frederique Francisca Henrica Merkelbach
1990
Oud-Beijerland
F
1708
(30:05)
30:17
210
»
Kirsten Noordijk
1987
Oud-Beijerland
F
1777
(30:06)
30:17
211
»
Laura Collewijn
1991
Zwijndrecht
F
1525
(30:02)
30:18
212
»
KELLY KRUITHOF
1990
ZWIJNDRECHT
F
1582
(30:03)
30:19
213
»
Caroline Luijten
1971
Dordrecht
F
1586
(29:36)
30:21
214
»
Yvette Oostendorp
1958
Hercules
F
1778
(29:52)
30:22
215
»
Lisanne Kramer
1989
Dordrecht
F
1703
(29:59)
30:23
216
»
Karen Impens
1990
Rotterdam
F
1560
(29:40)
30:27
217
»
Kitty Kruger
1961
Dordrecht
F
1580
(30:01)
30:31
218
»
Daniël Sonneville
1983
Dordrecht
M
1632
(29:52)
30:31
219
»
Sanne den Ouden
1987
Dordrecht
F
1606
(29:52)
30:31
220
»
Shanna Verbrugge
ASZ
F
1873
(29:49)
30:32
221
»
Leonie de Knecht
1974
Papendrecht
F
1767
(29:58)
30:34
222
»
Sanna Blonk
Rabobank Drechtsteden
F
50405
(30:08)
30:36
223
»
Marga van Brakel
1968
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
880
(30:35)
30:40
224
»
Stefan Eggerick
1973
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
1689
(29:59)
30:40
225
»
Ellen Smit
1967
Dordrecht
F
1631
(30:30)
30:42
226
»
Ayse Ince
Rabobank Drechtsteden
F
50404
(30:16)
30:44
227
»
Marieke Korczak
1981
Schiedam
F
1769
(30:04)
30:48
228
»
maaike wonink
1988
Zwijndrecht
F
1664
(30:41)
30:51
229
»
Simone Dahan
1987
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
886
(30:34)
30:55
230
»
Paul de Bruijn
1972
Oud-Beijerland
M
1521
(30:31)
30:57
231
»
Corine den Boer
1965
Ridderkerk
F
1518
(30:33)
31:02
232
»
Michelle Corvers
1984
Ridderkerk
F
900
(30:47)
31:04
233
»
Fenja Haanstra- Boelhouwer
1983
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
890
(31:00)
31:05
234
»
Priscilla Kloostra
1985
Amsterdam
F
1023
(30:38)
31:14
235
»
Astrid Warners
1967
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
1731
(30:49)
31:15
236
»
Akwasi Aheng
1985
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
879
(30:58)
31:17
237
»
Marijke van der Hoeven
1979
Zwijndrecht
F
1695
(31:13)
31:23
238
»
natascha van der horst
1984
dordrecht
F
1554
(31:22)
31:35
239
»
Han Beukers
1966
Rotterdam
F
1004
(31:02)
31:38
240
»
Milan Huisman
1979
Rotterdam
M
1556
(31:33)
31:41
241
»
Rita Van Ramselaar
1955
Dordrecht
F
1612
(31:03)
31:42
242
»
Jeanette Blom
albert schweitzer ziekenhuis
F
1884
(31:15)
31:43
243
»
Karla Blommaert
1962
AV Parthenon (Dordrecht)
F
1743
(31:05)
31:45
244
»
Lies Booy
1986
Dordrecht
F
50357
(31:14)
31:46
245
»
soert schouwenaar
1976
Dutch Runners
M
1628
(31:35)
31:55
246
»
Rachel Schot
1980
F
838
(31:35)
31:59
247
»
leonieta Crone
1962
Dordrecht
F
1681
(31:36)
31:59
248
»
Denise Vos
2000
Hendrik-Ido-Ambacht
F
1654
(31:31)
32:00
249
»
Imka Wilschut
F
762
(31:57)
32:01
250
»
Joost van Leur
ASZ
M
1867
(31:18)
32:01
Page:
<
1
2
>