Uitslagen van Drechtstadloop 2014
UItslagen
10km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
251 - 500
of
543
in total
Page:
<
1
2
3
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
Subcat.
#
Netto
Bruto
251
»
Stephan Andeweg
1983
Rotterdam
M
1186
(54:37)
54:42
252
»
Wout Bravenboer
1955
Hendrik Ido Ambacht
M
1245
(54:38)
54:46
253
»
Mieke Leenheer
1964
F
1282
(53:55)
54:51
254
»
Sjoerd Visser
1957
AV Parthenon (Dordrecht)
M
1153
(53:43)
54:51
255
»
Catharina Van der Hoek
1967
Dordrecht
F
1232
(53:54)
54:53
256
»
Edwin de Visser
1970
Parthenon
M
50422
(53:51)
54:55
257
»
Nienke Franssens
1990
Rotterdam
F
965
(54:06)
55:02
258
»
Arie Verkaik
1970
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
802
(54:25)
55:03
258
»
Bas van der Es
1970
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
801
(54:17)
55:03
260
»
Ella van Toorn
1977
Dordrecht
F
1138
(54:14)
55:04
261
»
Petra Kroos-Kerpershoek
1976
Hendrik ido ambacht
F
1277
(54:27)
55:05
262
»
Anton Rosbergen
1962
AV Parthenon (Dordrecht)
M
1097
(55:03)
55:09
263
»
Tijmen Prins
1987
Zwijndrecht
M
744
(54:51)
55:11
264
»
Victoria Schrauwen-Gonzalez
1985
Dordrecht
F
1107
(54:28)
55:11
265
»
Nathalie Diender- van Kats
1979
Dordrecht
F
1198
(55:01)
55:15
266
»
Kees Ripzaad
1950
Dordrecht
M
51550
(55:07)
55:17
267
»
Rianne Elenbaas
1990
Spijkenisse
F
955
(54:39)
55:18
267
»
Henk Elenbaas
1962
Spijkenisse
M
956
(54:39)
55:18
269
»
Wilco van Delft
1979
Emerson
M
941
(54:52)
55:22
270
»
David Harting
1986
Dordrecht
M
569
(55:14)
55:23
271
»
Mark Jan de Bruijn
1975
Emerson
M
928
(54:53)
55:23
272
»
Alice Westera-Hooghart
1969
Dordrecht
F
1349
(55:24)
55:33
273
»
Remco Risseeuw
1980
Alblasserdam
M
1308
(55:16)
55:33
274
»
Sandra Molenkamp
1973
Zwijndrecht
F
1056
(55:28)
55:34
274
»
Roelie van der Helm
1970
Hendrik Ido Ambacht
F
1348
(54:31)
55:34
276
»
Niels Meijer
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
1391
(54:27)
55:35
277
»
Nelleke van Dijk
1956
Oud-Beijerland
F
812
(55:13)
55:36
278
»
Leo Petersen
1968
Numansdorp
M
803
(54:37)
55:36
279
»
Pascal Strijbosch
1985
Barendrecht
M
1127
(54:43)
55:36
280
»
Elmer Schollmeijer
1955
Rozenburg
M
1104
(55:25)
55:37
281
»
Edward van der Wielen
1976
Dordrecht
M
1169
(55:29)
55:38
282
»
Han Pekelharing
1963
AV Parthenon (Dordrecht)
M
1080
(55:12)
55:38
283
»
Wera De Jong
1980
Barendrecht
F
1003
(54:46)
55:38
284
»
Dick Kes
1969
Dordrecht
M
799
(55:04)
55:39
285
»
Laura Stuurman
1988
Dordrecht
F
1231
(55:26)
55:39
286
»
Leendert Naaktgeeboren
1958
Dordrecht
M
1058
(55:04)
55:39
287
»
Thom Prent
1985
Boxtel
M
1302
(55:01)
55:40
288
»
René Prent
1959
Dordrecht
M
1303
(55:01)
55:40
289
»
Xandra Thiele
1974
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
1386
(54:35)
55:41
290
»
Wilko Kleinman
1962
dordrecht
M
729
(54:36)
55:45
291
»
Dirk Janssen
1961
Antwerp Athlectics
M
1000
(55:09)
55:45
292
»
Andy Hensen
1973
Zwijndrecht
M
1208
(54:39)
55:46
293
»
Joost Driehuizen
1970
H.I.Ambacht
M
1201
(54:39)
55:47
294
»
Sandra Bruggeman
1969
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
1393
(55:05)
55:47
295
»
Ron Budding
1964
Vlaardingen
M
730
(55:51)
56:00
296
»
Joy Naumann
1986
Dordrecht
F
1062
(56:00)
56:00
297
»
Yvette Lentink
1969
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
1398
(55:23)
56:01
298
»
Sascha Gabriels
1988
Hendrik Ido ambacht
F
966
(54:53)
56:03
299
»
Jeannette Kruithof
1969
Dordrecht
F
807
(55:32)
56:05
300
»
Pim Zandwijk
1956
AV Parthenon (Dordrecht)
M
1177
(55:03)
56:06
301
»
Johannes Lehmann
1987
Rotterdam
M
1040
(55:37)
56:07
302
»
Priscilla van der Hoek
1983
Dordrecht
F
181
(54:52)
56:07
303
»
Willem Fontein
1965
Parthenon
M
1256
(55:54)
56:18
304
»
Pieter Lit
1969
Dordrecht
M
1285
(55:52)
56:18
305
»
Tiziano Quintarelli
1966
Dordrecht
M
51552
(55:10)
56:23
306
»
Jan Brinkman
1967
Heerjansdam
M
1246
(55:14)
56:23
307
»
Frans Prins
1956
Leidsachendam
M
315
(56:05)
56:25
308
»
bram van broekhoven
1952
dordrecht
M
1247
(56:06)
56:25
309
»
Stefan Visser
M
50386
(56:04)
56:31
310
»
Daphne Overbeek
F
50385
(56:04)
56:31
311
»
Ronald Leferink
1974
Papendrecht
M
1216
(55:26)
56:33
312
»
Wendy Mijer-Koning
1990
Voorne Atletiek (Voorne)
F
1293
(55:32)
56:35
313
»
Sjoerd ter Riet
1968
Strijen
M
51583
(55:56)
56:36
314
»
Marinus Kornelis
1965
Oud Beijerland
M
1276
(55:53)
56:37
315
»
aniko szmilko
1964
dordrecht
F
1129
(56:11)
56:39
316
»
Moniek Plukhooij
1989
Dordrecht
F
1084
(56:22)
56:44
317
»
sandy koese
1976
AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland)
F
1027
(56:13)
56:44
318
»
susan van nierop
1991
Rijswijk
F
1064
(56:48)
56:48
319
»
Jeanine Schra
1967
Ridderkerk
F
1314
(56:36)
56:56
320
»
Mireille Prooi
1975
'S-Gravendeel
F
1225
(56:26)
56:57
321
»
Arno van Pelt
1969
Zwijndrecht
M
50375
(56:35)
56:58
322
»
Renate Leeuwenstein
1974
AV Parthenon (Dordrecht)
F
1039
(56:31)
57:03
323
»
Daniëlle Martens
1975
Barendrecht
F
1052
(56:35)
57:05
324
»
Diana Stoker
1973
Hendrik ido ambacht
F
1125
(57:05)
57:12
325
»
Dick van den Berg
1951
Papendrecht
M
1371
(56:39)
57:14
326
»
Ineke Halve
1970
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
1390
(56:08)
57:15
327
»
Asmara Pelgrim
1997
Dordrecht
F
1223
(56:56)
57:17
328
»
Jeroen Eijeriks
1979
Westmaas
M
954
(56:40)
57:18
329
»
Janate Hoegee
1969
Dordrecht
F
834
(56:46)
57:20
330
»
Karina Stolk
1990
Rotterdam
F
1126
(56:11)
57:21
331
»
Steef Brandsma
1961
Dordrecht
M
1194
(57:22)
57:26
332
»
Paulien van Zwieten
1985
Dordrecht
F
50426
(56:41)
57:29
333
»
Peter Jongenelen
1956
Dordrecht
M
50427
(56:41)
57:29
334
»
Claire Ingelse
1986
AV Parthenon (Dordrecht)
F
995
(56:41)
57:29
335
»
Wendy Krijgsman
1982
Zwijndrecht
F
1214
(56:39)
57:31
336
»
Vanessa Schuil
1976
Papendrecht
F
1109
(57:01)
57:32
337
»
Marieke Wouters
1985
Utrecht
F
1336
(56:46)
57:33
338
»
Elles de Bruin
1972
Papendrecht
F
939
(57:03)
57:33
338
»
ed vd broek
1966
dordrecht
M
926
(56:41)
57:33
340
»
Helga Kastelein
1962
Dordrecht
F
1267
(56:44)
57:37
341
»
Menno Hoogerwaard
1977
's Gravendeel
M
1262
(56:43)
57:45
342
»
Alexander Borsje
1986
Hendrik Ido Ambacht
M
1243
(56:58)
57:45
343
»
Annabel van Toorn
1991
Londerzeel
F
1136
(56:58)
57:45
344
»
Karin van Rooij
1964
Dordrecht
F
1095
(57:24)
57:55
345
»
Andrea Lolli
1988
Rotterdam
M
1287
(57:23)
57:55
346
»
Michael Lems
1986
Dordrecht
M
1043
(57:40)
57:56
347
»
Marjon Striegel
1964
Zwijndrecht
F
1321
(56:58)
57:57
348
»
Gijs Kruger
1962
Hendrik Ido Ambacht
M
1033
(57:16)
58:00
349
»
Kimberley van Dijk
1985
Schiedam
F
944
(57:28)
58:02
350
»
Sharon Janmaat
1980
Rotterdam
F
999
(57:41)
58:05
351
»
Van Rijs
1951
Hercules
M
50352
(57:51)
58:07
352
»
Kim Hoogmoed
1979
Dordrecht
F
1209
(57:21)
58:11
353
»
ron collignon
1972
dordrecht
M
1196
(57:21)
58:11
354
»
angeline bosma
1987
papendrecht
F
918
(57:21)
58:14
355
»
Anouk Breeman
1970
Barendrecht
F
811
(57:32)
58:14
356
»
Peter Bezemer
1966
Emerson
M
908
(57:46)
58:16
357
»
Petra van der Gracht
1963
AV Parthenon (Dordrecht)
F
972
(57:51)
58:16
358
»
miranda vollaard
1960
AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland)
F
1238
(57:45)
58:18
359
»
Tiffany Wouters
1983
Emerson
F
1173
(58:11)
58:25
360
»
Martijn Kleibergen
1979
Mijnsheerenland
M
1018
(57:52)
58:29
361
»
Margreet Kolbe
1981
Dordrecht
F
1354
(58:23)
58:30
362
»
Edwin Zoetemeijer
1964
Oegstgeest
M
1181
(57:44)
58:31
363
»
Anouschka Minderhout
1987
Maasdam
F
1055
(58:20)
58:31
364
»
Frans Blankemeijer
1965
Bleskensgraaf
M
1241
(57:47)
58:39
365
»
Kayleigh Rijneveen
1990
Dordrecht
F
1094
(57:32)
58:44
366
»
Melvin v/d Werf
1995
Dordrecht
M
1168
(57:51)
58:44
367
»
Balthazar Onderwaater
1974
Breda
M
1297
(58:07)
58:45
368
»
Jan van Dalen
1952
DK en AV Hercules (Dordrecht)
M
1250
(57:58)
58:46
369
»
Linda Becude
1987
Oud-Beijerland
F
809
(58:46)
58:46
370
»
Yvonne Vorthoren
1980
Dordrecht
F
1160
(57:44)
58:52
371
»
Laura Main
1972
Dordrecht
F
1220
(57:45)
58:53
372
»
Lorenzo Lippolis
1981
Barendrecht
M
1046
(58:37)
58:54
373
»
Erik de Ruiter
2013
Oud Alblas
M
1100
(58:02)
58:54
374
»
Samantha Ravestein
1992
Zwijndrecht
F
1347
(58:16)
58:57
375
»
Nicolaj Yaroshenya
1960
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
1375
(58:56)
58:57
376
»
Marloes Kanselaar
1986
Rotterdam
F
207
(57:53)
58:57
377
»
Pauline Schouwenburg
1989
Rotterdam
F
359
(57:55)
58:59
378
»
Roland Lambrecht
1951
Belgie
M
50424
(59:02)
59:13
379
»
Harald Schneider
1965
Dordrecht
M
1103
(58:27)
59:14
380
»
Freekje Nanlohy
1960
Dordrecht
F
1060
(58:59)
59:19
381
»
Marco Sluijter
1964
AV Parthenon (Dordrecht)
M
1230
(58:16)
59:20
382
»
Xera J. de Rave Brouwer
1968
Papendrecht
F
1088
(58:56)
59:24
383
»
Linda Flanderijn
1976
sGravendeel
F
134
(59:06)
59:25
384
»
Kristof DeCeulaer
1976
Spons-Oor-Loop
M
482
(58:59)
59:27
385
»
Jasmijn Stuer
1990
Spons-Oor-Loop
F
528
(58:58)
59:27
386
»
Walter in 't Veld
1961
Oud-Beijerland
M
1233
(58:24)
59:28
387
»
Iris van der Wal
1990
Dordrecht
F
1163
(59:09)
59:31
388
»
Marloes Nugteren
1982
Dordrecht
F
1070
(58:25)
59:32
389
»
Felcke Bijl
1991
Delft
F
910
(58:30)
59:42
390
»
Victor Hartog
1989
Dordrecht
M
815
(59:05)
59:44
391
»
Kiruma Gerritsen van der Hoop
1990
dordrecht
F
814
(59:05)
59:44
392
»
Remon van den Engh
Dordrecht
M
50348
(58:34)
59:46
393
»
Ronald Burki
1950
Hendrik-Ido-Ambacht
M
930
(58:55)
59:48
394
»
harm weggemans
1956
dordrecht
M
1374
(58:50)
59:49
395
»
Caroline Kemper
1971
Parthenon
F
51582
(59:37)
59:49
396
»
Femke Stoutjesdijk
1987
Hercules
F
50411
(59:46)
59:49
397
»
Evelien Kolling
1963
AV Parthenon (Dordrecht)
F
1274
(58:49)
59:52
398
»
Michel De Valk
1962
Gorinchem
M
1324
(59:29)
59:53
399
»
Barry Pennock
1976
Dordrecht
M
1081
(59:31)
59:54
400
»
Ingrid van Limpt
1973
Hendrik Ido Ambacht
F
1284
(59:05)
59:55
401
»
Sylvia De Rijke
1984
Dordrecht
F
1091
(59:36)
59:56
402
»
Timo van de Lagemaat
1969
Dordrecht
M
1037
(59:49)
59:57
403
»
Albert Buitendijk
1972
Hendrik-Ido-Ambacht
M
929
(59:35)
59:58
404
»
Natascha den Hoed
1979
Hendrik Ido Ambacht
F
986
(59:04)
1:00:03
405
»
Harry Bouw
1951
Dordrecht
M
919
(59:42)
1:00:06
406
»
Paul Beeckmans
1955
Antwerp Athlectics
M
905
(59:51)
1:00:08
407
»
Marcelle De Jong
1979
Hendrik Ido ambacht
F
201
(59:49)
1:00:09
408
»
Gerard van Os
1950
Overig
M
1072
(59:49)
1:00:13
409
»
Daniëlle Harmans
1988
Dordrecht
F
1260
(59:12)
1:00:17
410
»
Peter Hendriksen
1957
Papendrecht
M
984
(59:46)
1:00:17
411
»
Peter fens
1969
dordrecht
M
961
(59:46)
1:00:17
412
»
Wendy Bijl
1983
Rotterdam
F
1190
(1:00:08)
1:00:18
413
»
Marjo van Doorn
1979
Zwijndrecht
F
951
(1:00:05)
1:00:24
414
»
fred rens
1964
rotterdam
M
1227
(59:48)
1:00:27
415
»
Silvia Peek
1966
AV Parthenon (Dordrecht)
F
1077
(1:00:21)
1:00:28
416
»
Farah Florijn
1991
Dordrecht
F
1255
(59:39)
1:00:28
417
»
Ellen Kieboom
1964
OUD-BEIJERLAND
F
1268
(1:00:06)
1:00:28
418
»
Diane Bijl
1968
Oud-Beijerland
F
1240
(1:00:08)
1:00:30
419
»
Désirée van Duijvenbode
1967
ARV Ilion (Zoetermeer)
F
1356
(59:35)
1:00:32
420
»
Ingeborg Weltevrede
1977
Berkel en Rodenrijs
F
1368
(59:35)
1:00:32
421
»
Eva Baas
1989
Dordrecht
F
746
(59:43)
1:00:34
422
»
Marienne de Knegt
1969
Parthenon
F
50423
(59:31)
1:00:35
423
»
Pieter Hofwegen
1943
Papendrecht
M
1355
(1:00:05)
1:00:35
424
»
Vincent Florijn
1959
Dordrecht
M
1254
(59:49)
1:00:38
425
»
Arie Wolst
1953
AV Parthenon (Dordrecht)
M
1350
(59:47)
1:00:42
426
»
Bas Goudswaard
1941
dordrecht
M
1203
(1:00:04)
1:00:47
427
»
Mieke Bezemer
1966
Zwijndrecht
F
909
(1:00:40)
1:00:48
427
»
Jacqueline Durinck
1961
Parthenon
F
1252
(59:52)
1:00:48
429
»
Julia van 't Zelfde
1991
Papendrecht
F
1179
(1:00:55)
1:01:05
430
»
RON KRUITHOF
1960
ZWIJNDRECHT
M
1035
(1:00:22)
1:01:08
431
»
Melissa Rijndertse
1990
Rotterdam
F
1093
(1:00:23)
1:01:24
432
»
Patricia Goudswaard
1966
Overig
F
970
(1:00:45)
1:01:28
433
»
Linda van Driel
1984
Papendrecht
F
1341
(1:00:58)
1:01:29
434
»
Guy Libert
1979
Papendrecht
M
1283
(1:00:59)
1:01:30
435
»
Debita Zwanenburg
1977
Overig
F
1183
(1:00:57)
1:01:33
436
»
Karen Ketting
1973
Oud-Beijerland
F
51561
(1:00:26)
1:01:33
437
»
Janco de Pijper
1990
Rotterdam
M
1083
(1:00:32)
1:01:34
438
»
Loekie Leiwakabessy
1953
Krimpen a/d IJssel
M
1042
(1:01:06)
1:01:50
439
»
Bas van der Meide
1956
Dordrecht
M
51547
(1:01:39)
1:02:01
440
»
Jeroen Jansen
1966
Spons-Oor-Loop
M
Spons-Oor-Loop
1400
(1:01:24)
1:02:06
441
»
Ellenoor Vegter-Paine
1979
Dordrecht
F
1327
(1:00:58)
1:02:07
442
»
Ella Niemans
1975
Alblasserdam
F
1063
(1:01:49)
1:02:07
443
»
sonja riad
1976
Hendrik ido ambacht
F
1353
(1:01:43)
1:02:09
444
»
leonie klecker
1975
Hendrik ido Ambacht
F
1017
(1:01:43)
1:02:10
445
»
Onno Kastelein
1960
Dordrecht
M
1013
(1:01:22)
1:02:15
446
»
Kim van der Sluis
1975
Barendrecht
F
51566
(1:01:11)
1:02:18
447
»
Dennis van der Klooster
1964
AV Passaat (Papendrecht)
M
1271
(1:01:36)
1:02:18
448
»
Anneloes Punt
1974
Dordrecht
F
1087
(1:01:22)
1:02:19
449
»
Nicole van Velzen
1977
Dordrecht
F
1146
(1:01:22)
1:02:19
450
»
Rianne Doedijns
1984
Dordrecht
F
949
(1:01:45)
1:02:20
451
»
Theo Tielenburg
1943
Dordrecht
M
1132
(1:01:53)
1:02:21
452
»
Marleen Zoeteman
1989
Dordrecht
F
1180
(1:01:38)
1:02:21
453
»
bianca van der lienden
1969
dordrecht
F
1362
(1:01:55)
1:02:23
454
»
Cowi Verheij
1965
Werkendam
F
1328
(1:01:47)
1:02:24
455
»
Agnes Jabaaij
1971
Dordrecht
F
996
(1:01:30)
1:02:26
456
»
Ton Bout
1962
's-Gravendeel
M
1193
(1:01:42)
1:02:27
457
»
Ronald Kooijman
1963
H.i. ambacht
M
1028
(1:01:43)
1:02:27
458
»
Arno Braan
1966
Spons-Oor-Loop
M
477
(1:02:13)
1:02:27
459
»
Harm de Jonge
1947
AV Parthenon (Dordrecht)
M
1006
(1:01:22)
1:02:27
460
»
Cees Helmink
1952
Overig
M
1207
(1:01:54)
1:02:28
461
»
Patty Helmink
1982
Overig
F
1206
(1:01:55)
1:02:28
462
»
Marcel Otterspeer
1962
AV Fortuna (Vlaardingen)
M
1073
(1:02:16)
1:02:34
463
»
Ineke Huijsdens
1975
AV Parthenon (Dordrecht)
F
1263
(1:01:35)
1:02:41
464
»
Sarah Schots
1991
Dordrecht
F
1311
(1:01:56)
1:02:44
465
»
Lieke Wouters
1983
Utrecht
F
1335
(1:01:58)
1:02:45
466
»
Heleen de Boer
1965
Dordrecht
F
913
(1:01:59)
1:02:50
467
»
Evita van Duin
1993
Dordrecht
F
953
(1:02:40)
1:02:50
468
»
Maret Van Doremalen
1961
Sint-Michielsgestel
F
1340
(1:02:14)
1:02:56
469
»
Ivo Tiesema
1962
Overig
M
1133
(1:02:08)
1:02:57
470
»
Anke Cornelissen
1989
Emerson
F
936
(1:02:45)
1:03:01
471
»
Elise Bernaerdt
1992
Spons-Oor-Loop
F
471
(1:02:42)
1:03:03
472
»
Anthony Richardson
1950
Sliedrecht
M
51576
(1:02:24)
1:03:06
473
»
Thea Houweling
1965
Oud Alblas
F
1210
(1:02:18)
1:03:10
474
»
Henry Monteiro
1952
Dordrecht
M
1057
(1:02:36)
1:03:11
475
»
Wendy de Graaff
1981
Den Haag
F
1259
(1:03:01)
1:03:15
476
»
Jacqueline Eijkhout
1960
DORDRECHT
F
785
(1:02:21)
1:03:17
477
»
Marjolijn Onderwaater
1970
Zeist
F
1298
(1:02:47)
1:03:24
478
»
Cemaynur Safranti
1977
Dordrecht
F
1309
(1:02:17)
1:03:25
479
»
Michael Kant
1984
Dordrecht
M
806
(1:02:46)
1:03:27
480
»
Sonja Schrauwen
1968
Hendrik Ido Ambacht
F
1315
(1:03:14)
1:03:27
481
»
Kees Van Rietschoten
1956
Rotterdam
M
1090
(1:02:49)
1:03:30
482
»
Leon Van den Engh
1990
Dordrecht
M
813
(1:02:24)
1:03:35
483
»
Irene Harmsen
1970
Hendrik Ido Ambacht
F
1205
(1:02:50)
1:03:39
484
»
Jeanette Damme
1974
Dordrecht
F
937
(1:01:44)
1:03:44
484
»
Marcella van der Zee
1970
Hercules
F
50444
(1:03:34)
1:03:44
486
»
Luk Wynants
1959
Antwerp Athlectics
M
1176
(1:03:44)
1:03:44
487
»
Joyce Pijnakker
1968
Spons-Oor-Loop
F
520
(1:03:08)
1:03:56
488
»
Constantijn Papaioannou
1973
Dordrecht
M
50418
(1:03:47)
1:04:08
489
»
Marleen van Dijk
1974
Dutch Runners
F
945
(1:03:55)
1:04:15
490
»
Miriam Vogelaar
1972
Dordrecht
F
1159
(1:03:32)
1:04:31
491
»
ellen van es
1967
AV Parthenon (Dordrecht)
F
1253
(1:03:41)
1:04:37
492
»
Mia Vijt
1959
Antwerp Athlectics
F
1152
(1:04:23)
1:04:39
493
»
Yvonne Brilman - van Arkel
1959
AV Parthenon (Dordrecht)
F
925
(1:04:26)
1:04:47
494
»
Hans Wessels
1957
Dordrecht
M
50356
(1:04:39)
1:04:50
495
»
bea de jongh
1967
Dutch Runners
F
1265
(1:04:12)
1:04:58
496
»
Rob Hartman
1963
Dordrecht
M
981
(1:04:13)
1:04:59
497
»
Erica Nollen
1979
DK en AV Hercules (Dordrecht)
F
1067
(1:04:32)
1:05:04
498
»
Yvette van Haren
1978
Dordrecht
F
1204
(1:04:45)
1:05:04
499
»
Helma Verhoeven
1964
Papendrecht
F
1149
(1:04:07)
1:05:07
500
»
Lilian Bernaarts
Dordrecht
F
1239
(1:04:12)
1:05:08
Page:
<
1
2
3
>