Uitslagen van Drechtstadloop 2014
UItslagen
10km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
501 - 543
of
543
in total
Page:
<
1
2
3
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
Subcat.
#
Netto
Bruto
501
»
martin voetee
1977
zwijndrecht
M
1157
(1:04:26)
1:05:09
502
»
Nico de Groot
1965
Spijkenisse
M
975
(1:04:42)
1:05:10
503
»
Linda Sparreboom
1986
Spijkenisse
F
1115
(1:04:43)
1:05:12
504
»
Floortje Van Heteren
1990
Hendrik Ido ambacht
F
816
(1:04:06)
1:05:12
505
»
Karolijn van Vliet
1992
Maassluis
F
1155
(1:04:40)
1:05:14
506
»
Dianne Susan Baunbaek
1981
Dordrecht
F
1189
(1:04:02)
1:05:16
507
»
Sasja Janssen
1988
Dordrecht
F
1001
(1:04:38)
1:05:16
508
»
Dieklah van den Berg
1968
Dordrecht
F
907
(1:04:56)
1:05:20
509
»
Gerrit van Someren
1950
Hercules
M
50397
(1:05:29)
1:05:40
510
»
Passage
1956
Rotterdam
F
49
(1:05:07)
1:05:40
511
»
Corine Brandwijk
1970
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
1399
(1:05:01)
1:05:42
512
»
Laura de Haze
1991
Dordrecht
F
982
(1:05:37)
1:05:55
513
»
Wilma van der velden
1962
AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland)
F
1235
(1:05:42)
1:06:14
514
»
Conny Plugge
1958
AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland)
F
1224
(1:05:43)
1:06:15
515
»
Karin Hollander
1964
Dordrecht
F
1361
(1:05:35)
1:06:32
516
»
Georgette Gils
1953
Antwerp Athlectics
F
968
(1:06:31)
1:06:47
517
»
Peter van Dipte
1961
Hendrik-Ido-Ambacht
M
947
(1:05:59)
1:06:54
518
»
Ysabeau van Dipte
1993
Hendrik-Ido-Ambacht
F
948
(1:05:59)
1:06:54
519
»
Ingrid Dams
1956
Antwerp Athlectics
F
938
(1:06:53)
1:07:09
519
»
Brigitte Fayon
1958
Antwerp Athlectics
F
960
(1:06:53)
1:07:09
521
»
Danielle Stenssen
1979
Dordrecht
F
1121
(1:06:25)
1:07:17
522
»
Rody Bogman
1990
Dordrecht
M
51557
(1:06:23)
1:07:33
523
»
Gerben van Alphen
1978
Sliedrecht
M
51560
(1:06:37)
1:07:36
523
»
Regine van Dodewaard
1984
Sliedrecht
F
51559
(1:06:38)
1:07:36
525
»
Frederique van Wijngaarden
1981
Spons-Oor-Loop
F
Spons-Oor-Loop
1397
(1:06:32)
1:07:37
526
»
Dirk Stoop
1953
Alblasserdam
M
1320
(1:07:23)
1:07:48
527
»
Menco van Loon
1969
Papendrecht
M
819
(1:07:28)
1:08:08
528
»
ingrid hofman
1963
AV Fortuna (Vlaardingen)
F
987
(1:08:02)
1:08:20
529
»
Katrien Naert
1958
Antwerp Athlectics
F
1059
(1:08:18)
1:08:33
530
»
Renata Dekker
1972
AV Fortuna (Vlaardingen)
F
940
(1:08:17)
1:08:34
531
»
Patrick Kleinjan
1970
Dordrecht
M
1019
(1:08:01)
1:08:34
532
»
Anne Klaasse
1972
Dordrecht
F
1270
(1:08:36)
1:08:36
533
»
Raïsa Verheijen
1992
Rotterdam
F
1148
(1:08:14)
1:08:42
534
»
Anita Bakker
1965
Hendrik Ido Ambacht
F
1359
(1:07:56)
1:08:47
535
»
Chantal Tabary
1963
Antwerp Athlectics
F
1130
(1:08:56)
1:09:09
536
»
Ronald Van Nynatten
1963
Antwerp Athlectics
M
410
(1:08:55)
1:09:10
537
»
Coby Reijmers
1966
Passaat
F
50350
(1:08:40)
1:09:20
538
»
Reindert van den Engh
1958
DORDRECHT
M
958
(1:08:24)
1:09:31
539
»
Didier Cervetti
1988
Emerson
M
935
(1:09:26)
1:09:41
540
»
Jeanette Klop
1962
DK en AV Hercules (Dordrecht)
F
1024
(1:10:39)
1:11:11
541
»
Bernardus.GRoen
1953
DORDRECHT
M
1890
(1:11:27)
1:12:56
542
»
Robert Groen
1976
Zwolle
M
973
(1:11:14)
1:13:09
543
»
Paul Tilmans
1977
Dordrecht
M
51542
(2:01:23)
2:01:23
Page:
<
1
2
3
>