Uitslagen van Geinloop 2015
UItslagen
10km recreanten
Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Uitslagen gesorteerd op netto tijden
Displaying uitslagen
1 - 250
of
343
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Bjorn van der Neut
1977
Weesp
M
272
35:52
(35:52)
2
»
Floris Valkema
1978
Amsterdam
M
339
38:07
(38:11)
3
»
Leon Stokkel
1983
Amsterdam
M
450
38:14
(38:14)
4
»
Cornelis Kes
1986
Weesp
M
1222
38:30
(38:37)
5
»
Bart-Jan van Barneveld
1975
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
141
39:18
(39:20)
6
»
Meirion Richard Towell
1972
Amsterdam
M
335
39:43
(39:45)
7
»
Rob Dirkzwagen
1970
Aalsmeer
M
492
40:26
(40:30)
8
»
Juliusz Sompolski
1988
Amsterdam
M
1214
40:27
(40:49)
9
»
Steve Langham
1965
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
248
41:04
(41:07)
10
»
Jitse Jager
1983
Amsterdam
M
210
41:06
(41:06)
11
»
Deborah Schouten
1987
Trim-en Trainingsgroep Weesp
F
307
41:06
(41:08)
12
»
Huub Roelvink
1971
Amsterdam
M
447
41:09
(41:11)
13
»
Menno Veldman
1986
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
345
41:13
(41:14)
14
»
Michel Leijenaar
1971
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
252
41:14
(41:15)
15
»
Lars Admiraal
1984
Amsterdam
M
453
41:14
(41:14)
16
»
Rens van Hoek
1986
Amsterdam
M
200
41:35
(41:36)
17
»
Patrick Dantuma
1970
Zaandam
M
437
41:38
(41:40)
18
»
Thomas Schuurman
1978
Amsterdam
M
1216
41:43
(41:50)
19
»
Rinse Vreugdenhil
1965
Amsterdam
M
488
41:49
(41:54)
20
»
Martin Kroes
1974
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
241
42:17
(42:22)
21
»
Willem van der Linden
1968
Amsterdam
M
481
42:25
(42:36)
22
»
Bram van Melle
1983
Amsterdam
M
265
42:59
(43:00)
23
»
Lobke de Hollander
1995
Nederhorst Den Berg
F
201
43:01
(43:06)
24
»
Juson Lopulalan
1984
Diemen
M
258
43:20
(43:39)
25
»
Fred Oudemast
1963
Velserbroek
M
278
43:28
(43:28)
26
»
Marcel Bekema
1981
Amsterdam
M
454
43:32
(43:45)
27
»
Daan van Kempen
1987
Abcoude
M
1206
43:48
(43:49)
28
»
Erwin van Roemburg
1986
Loenen a/d Vecht
M
444
43:50
(44:06)
29
»
Kamal Shirbaz
1991
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
311
43:54
(44:16)
30
»
Joris Vogel
1983
Amsterdam
M
471
44:01
(44:02)
31
»
Oscar Last
1964
Bussem
M
396
44:04
(44:04)
32
»
Matty van Ewijk
1971
Amsterdam
M
443
44:22
(44:34)
33
»
Gijsbert Nagel
19865
Nederhorst den Berg
M
387
44:26
(44:32)
34
»
Harry Nibte
1971
Amsterdam
M
421
44:32
(44:41)
35
»
Bernard Faber
1969
Den Haag
M
464
44:45
(45:44)
36
»
Fenna de Hollander
1997
Nederhorst Den Berg
F
203
44:55
(45:00)
37
»
Thijs Offermans
1973
Amsterdam
M
274
44:57
(45:33)
38
»
Maurice Reehuis
1987
Weesp
M
289
44:57
(45:05)
39
»
Mark Bakker
1978
Diemen
M
136
45:01
(45:12)
40
»
Hugo Knobel
1969
Eindhoven
M
229
45:05
(46:14)
41
»
Annica vd Roest-MĂ¡rd
1970
Nigtevecht
F
294
45:10
(45:21)
42
»
Roberto Benvenuti
1982
Diemen
M
146
45:18
(45:36)
43
»
Richard Abma
1978
Amsterdam
M
1202
45:52
(45:59)
44
»
Martijn Havekotte
1986
Weesp
M
189
45:55
(46:03)
45
»
Frank de Groot
1962
Zaandam
M
438
45:55
(45:55)
46
»
Peter de Besten
1978
Weesp
M
409
45:59
(46:41)
47
»
Olaf van der Wijngaard
1971
Abcoude
M
369
46:06
(46:26)
48
»
Leon Schuurhuis
1991
Diemen
M
457
46:21
(46:26)
49
»
Maikel Scholten
1987
Weesp
M
304
46:25
(46:40)
50
»
Alfred Dijkstra
1970
Almere
M
410
46:31
(46:38)
51
»
André van Zaane
1962
Amsterdam
M
435
46:34
(46:44)
52
»
Henk vd Roest
1966
Nigtevecht
M
293
46:35
(46:47)
53
»
Marielle Kok
1972
Almere
F
231
46:36
(46:39)
54
»
Femke Prins
1987
Amsterdam
F
285
46:37
(46:48)
55
»
Emile Jaensch
1968
Amsterdam
M
209
46:37
(47:13)
56
»
Daan Boekhoorn
1987
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
149
46:37
(46:53)
57
»
Dwayne Noordzee
1989
Amsterdam
M
1208
46:39
(47:00)
58
»
Patrick van der Werf
1987
Amsterdam
M
341
46:46
(47:01)
59
»
Ton van de Logt
1957
Amsterdam
M
424
46:52
(47:47)
60
»
Steven Winkel
1964
Weesp
M
373
46:59
(47:17)
61
»
Rob Kroezen
1958
Abcoude
M
243
47:01
(47:11)
62
»
J.B.M Koops
1957
Dordrecht
M
390
47:15
(47:33)
63
»
Menno Groenendaal
1986
Amsterdam
M
455
47:20
(47:37)
64
»
Annebel Kroeze
1987
Amsterdam
F
242
47:21
(47:30)
65
»
Robert Flierman
1987
Amsterdam
M
172
47:34
(48:03)
66
»
Boy Bouma
1988
Weesp
M
393
48:07
(48:45)
67
»
Aafke Lauwmans
1981
Amsterdam
F
403
48:11
(48:30)
68
»
Klaas van der Meulen
1969
Delfgauw
M
465
48:13
(49:11)
69
»
Ben Klinkhamer
1953
Vinkeveen
M
228
48:21
(48:21)
70
»
Fergil Hesterman
1993
Weesp
M
198
48:22
(48:39)
71
»
Menno ten Have
1975
Weesp
M
188
48:24
(48:43)
72
»
David van Streun
1968
Weesp
M
327
48:29
(48:49)
73
»
Sander Smit
1970
Velserbroek
M
315
48:34
(48:42)
74
»
Wietse Van der Schaaf
1977
Abcoude
M
461
48:46
(48:55)
75
»
Hans van Kessel
1950
Abcoude
M
486
48:54
(49:44)
76
»
Michael Pietersen
1984
Almere
M
283
48:55
(49:31)
77
»
Marcel van den Bovenkamp
M
404
48:56
(49:25)
78
»
Loes Mohrunger
1972
Abcoude
F
478
48:57
(49:47)
79
»
Arjan Wiskerke
1961
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
375
49:03
(49:26)
80
»
Sergio Donkerlui
1987
Amsterdam
M
1210
49:05
(49:26)
81
»
Moh Amrani
1966
Diemen
M
470
49:09
(50:01)
82
»
Klaas Schonenberg
1951
Amsterdam
M
306
49:17
(49:29)
83
»
Jan-Pieter Varkevisser
1965
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
344
49:18
(49:46)
84
»
Ronald Stephens
1963
Almere
M
325
49:25
(49:54)
85
»
Be Groen
1953
Abcoude
M
182
49:29
(49:59)
86
»
Niels Bruidegom
1969
Dadhoevedorp
M
456
49:29
(49:50)
87
»
Gerrit Adelaars
1981
Geldrop
M
496
49:33
(50:34)
88
»
Senne Verhave
2004
Schoorl
M
347
49:37
(49:49)
89
»
Frank Janssen
1989
Purmerend
M
213
49:43
(49:59)
90
»
Hanno Weima
1970
Weesp
M
427
49:43
(49:46)
91
»
Leo Overbeek, Van
1962
Amersfoort
M
279
49:45
(50:37)
92
»
Chris Schouten
1986
Driemond
M
308
49:55
(50:20)
93
»
Leon Brouwer
1960
Amsterdam
M
480
50:00
(50:50)
94
»
Mark Verlinden
1975
Amsterdam
M
348
50:02
(50:22)
95
»
Julia de Leeuw
1991
Weesp
F
426
50:05
(50:31)
95
»
Doralin Duta
1972
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
167
50:05
(50:42)
97
»
Dick van Huisstede
1951
Nederhorst Den Berg
M
207
50:07
(51:10)
98
»
Maarten Verbeek
1969
Amsterdam
M
484
50:07
(51:04)
99
»
Euredice Terborg-Wijnaldum
1987
Amsterdam
F
331
50:09
(51:16)
100
»
Daphne Leeffers
1984
Amsterdam
F
250
50:09
(50:15)
101
»
Pascal Terborg
1976
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
330
50:24
(51:22)
102
»
Hans Kooyman
1954
Vinkeveen
M
236
50:27
(51:26)
103
»
Monica van Alphen
1963
Weesp
F
458
50:28
(51:03)
104
»
Bart Bijl
1960
Nederhorst Den Berg
M
147
50:36
(50:46)
105
»
Marc Hartjes
1995
Zaandam
M
187
50:43
(50:49)
106
»
Mathijs Daalder
1972
AV 1923 (Amsterdam)
M
161
50:49
(51:13)
107
»
Maarten Snijders
1987
Amsterdam
M
317
50:52
(50:56)
108
»
Jeroen Pasman
1972
Amsterdam
M
124
50:59
(51:05)
109
»
Arjen Sikkema
1963
Weesp
M
313
51:02
(51:14)
110
»
Roel Meijerink
1986
Diemen
M
388
51:09
(51:17)
110
»
Thijs Kartawidjaja
1988
Amsterdam
M
221
51:09
(51:30)
112
»
Reinoud de Leve
1958
Amsterdam
M
451
51:20
(52:19)
113
»
Ben van Overbeek
1962
Den Haag
M
1215
51:22
(52:23)
114
»
Dennis Krommenhoek
1977
AV Startbaan (Amstelveen)
M
244
51:31
(51:52)
115
»
Charlotte Jansen
1976
Weesp
F
212
51:35
(51:39)
116
»
Gerwin van der Pol
1964
Almere
M
440
51:38
(52:28)
117
»
Tibor Warga
1969
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
358
51:42
(52:19)
118
»
Kenneth Brammerloo
1961
Amsterdam
M
402
51:48
(52:32)
119
»
Christian Nyqvist
1969
Weesp
M
273
51:55
(52:18)
120
»
Cathy Sibley
1984
AV Hylas (Alkmaar)
F
312
52:01
(52:46)
121
»
Eline de Hollander
1965
Nederhorst Den Berg
F
202
52:02
(52:11)
122
»
Monica Kwakkelstein
1969
Running Holland (Amsterdam)
F
245
52:10
(52:45)
123
»
Jan van der Meer
1950
Vinkeveen
M
262
52:12
(53:07)
124
»
Dorien van de Winkel
1982
Amsterdam
F
372
52:13
(52:23)
125
»
Michiel Junge
1974
Diemen
M
389
52:15
(52:48)
126
»
Evelien Aerts
1990
Weesp
F
129
52:23
(52:48)
127
»
Pier Ehlhardt
1973
Amsterdam
M
487
52:26
(52:39)
128
»
Roger Bastiaens
1966
Weesp
M
142
52:26
(52:44)
129
»
Jeroen van der Linden
1974
Weesp
M
254
52:29
(53:21)
130
»
Patrick Scheenhart
1970
Weesp
M
303
52:48
(53:02)
131
»
Pita Hoogendoorn
1960
Trim-en Trainingsgroep Weesp
F
206
52:51
(53:04)
132
»
Edwin Breet
1981
Bovenkarspel
M
157
52:53
(52:53)
133
»
Erik de Vos
1970
Weesp
M
354
52:58
(53:32)
134
»
Linda Bakker
1976
Muiden
F
137
53:07
(53:24)
135
»
Afzal Rostamkhan
1972
Almere
M
439
53:07
(53:12)
136
»
Steve Rosendahl
1964
Lelystad
M
298
53:09
(53:53)
137
»
Gerben Bos
1974
Abcoude
M
460
53:09
(53:19)
137
»
Jose Van der Wijk
1977
Abcoude
F
367
53:09
(53:44)
139
»
Frank de Jong
1964
Amsterdam
M
491
53:15
(54:05)
140
»
Loes Meijer
1955
Diemen
F
264
53:20
(53:31)
141
»
Raymond Hagewoud
1974
Amsterdam Zuidoost
M
186
53:29
(53:44)
142
»
Caroline van Vliet
1965
Weesp
F
405
53:30
(54:16)
143
»
Theo van Vliet
1963
Weesp
M
406
53:30
(54:16)
144
»
Patrick Pieterse
1970
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
282
53:31
(54:35)
145
»
Jorrit Roos
1979
Amsterdam
M
297
53:32
(54:10)
146
»
Judith Hazeleger
1982
Amsterdam
F
190
53:34
(53:56)
147
»
Liselotte Dikkers
1988
Amsterdam
F
166
53:35
(53:55)
148
»
Berkteit Kebede
1988
Amsterdam
F
222
53:36
(53:57)
149
»
Jan van Os
1972
Doetinchem
M
277
53:37
(53:51)
150
»
Pieter Quuk
1979
Nederhorst den Berg
M
477
53:44
(53:57)
151
»
Jolinn Leatemia
1980
Almere
F
249
53:46
(54:40)
152
»
Simone Jong
1975
Amsterdam
F
215
53:48
(54:05)
153
»
Kees Schonebaum
1964
Muiden
M
305
53:53
(53:53)
154
»
Robin van Riel
1980
Amsterdam
M
290
53:57
(54:00)
155
»
Johan van Wieringen
1959
Amsterdam
M
411
54:06
(55:07)
156
»
Bregje Blokhuis
1980
Amsterdam
F
148
54:11
(54:11)
157
»
Sanne de Boer
1980
Weesp
F
151
54:12
(54:45)
158
»
Cornelis Hogenboom
1955
Vinkeveen
M
466
54:15
(55:12)
159
»
Sanne Leeffers
1982
Apeldoorn
F
251
54:19
(54:25)
160
»
Ton Schouten
1959
Kortenhoef
M
430
54:21
(54:47)
161
»
Christel Pronk
1997
Driemond
F
286
54:27
(55:01)
162
»
Tess ten Pas
1991
Amsterdam
F
280
54:30
(54:54)
163
»
Chantal Mante
1975
Egmond Binnen
F
260
54:31
(54:40)
164
»
Jerome van Damme
1991
Driemond
M
163
54:33
(55:20)
165
»
Jan van Damme
1953
Driemond
M
162
54:34
(55:21)
166
»
Gert van de Berg
1961
Weesp
M
431
54:35
(54:48)
167
»
Roosje Kemmink
1996
Driemond
F
448
54:41
(55:30)
168
»
Wim Jansen
1970
Diemen
M
211
54:42
(55:15)
169
»
Robert Bosma
1967
Weesp
M
399
54:50
(55:31)
170
»
Magda Kesteloo
1956
Trim-en Trainingsgroep Weesp
F
227
54:51
(55:54)
171
»
Henk Radersma
1969
Amsterdam
M
288
54:51
(54:59)
172
»
Nathalie Rijk
1980
Amsterdam
F
462
54:53
(55:12)
173
»
Janna Rijkers
1975
Amsterdam
F
1223
54:57
(55:16)
174
»
Sarah Vonk
1991
Weesp
F
351
54:59
(55:46)
175
»
Marieke Heemskerk
1972
Weesp
F
192
55:04
(55:35)
176
»
Jeroen Wijn
1969
'S-Hertogenbosch
M
368
55:07
(56:16)
177
»
Koos Knotter
1937
Hilversum
M
452
55:13
(55:24)
178
»
Paul Tuuk
1960
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
336
55:14
(56:17)
179
»
Roland Muller
1960
Diemen
M
446
55:14
(55:31)
180
»
Natassja Bell
1980
Amsterdam
F
145
55:25
(56:33)
181
»
Elkana Mirino
1981
Amsterdam
F
266
55:27
(55:40)
182
»
Hein De Hoog
1958
Phanos (Amsterdam)
M
205
55:29
(56:04)
183
»
Marlise Scholte-Dalmulder
1969
Weesp
F
428
55:30
(55:44)
184
»
Arjan Calis
1981
Weesp
M
513
55:33
(56:16)
185
»
Chris Smeekes
1953
Weesp
M
392
55:37
(56:07)
186
»
Carlijn Bakker
1993
Amsterdam
F
326
55:39
(56:02)
187
»
Maartje van Rossem
1985
Diemen
F
299
55:40
(56:03)
188
»
Olyvia van den Boorn
1065
Abcoude
F
479
55:45
(56:13)
189
»
Aad van Gasteren
1964
Miijdrecht
M
342
55:46
(56:44)
190
»
Jenny van de Loo
1962
Trim-en Trainingsgroep Weesp
F
257
55:47
(56:11)
191
»
Joop Snieder
1945
Amsterdam
M
316
55:50
(56:47)
192
»
Aly Hendriks
1964
Amsterdam
F
195
55:56
(56:27)
193
»
Frank Groot
2001
Weesp
M
183
56:08
(56:11)
194
»
Maura Stalpers
1989
Weesp
F
320
56:26
(57:00)
195
»
Fokke Rispens
1966
Amsterdam
M
292
56:35
(57:27)
196
»
Jo Thus
1955
Hilversum
M
333
56:36
(57:29)
197
»
Govert Janssen
1964
Almere
M
412
56:44
(57:06)
198
»
Rianne den Uijl
1987
Baambrugge
F
337
56:49
(57:23)
199
»
Mariska Luth
1970
Trim-en Trainingsgroep Weesp
F
259
56:56
(57:22)
200
»
Elina Hessels
1979
Hoogland
F
197
57:03
(57:56)
201
»
Andrea van Zoest
1970
Weesp
F
472
57:05
(57:30)
202
»
Henk Keizer
1946
Almere
M
225
57:11
(57:21)
203
»
Marja Snoek
1965
Amersfoort
F
318
57:12
(58:05)
204
»
Henk Schmitz
1955
Assendelft
M
489
57:13
(57:18)
205
»
Mieke Molenaar
1969
Weesp
F
267
57:19
(57:19)
206
»
Nancy van Gerwen
1967
Amsterdam
F
175
57:20
(58:00)
207
»
Margreet Kloeze
1983
Utrecht
F
473
57:26
(57:50)
208
»
Rick Idenburg
1979
Amsterdam
M
208
57:27
(58:32)
209
»
Maarten Langemeijer
1963
Amsterdam
M
247
57:28
(57:45)
210
»
René Brachthuizen
1956
Zaandam
M
415
57:29
(57:43)
211
»
Annet van der Sluys Veer
1957
Dutch Gay & Lesbian Athletics (Amsterdam)
F
314
57:34
(58:15)
212
»
Wendy van der Neut
1973
Weesp
F
449
57:37
(57:59)
213
»
Anton de Boer
1950
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
150
57:45
(58:09)
214
»
Isabelle Wubbe
1976
Amsterdam
F
378
57:48
(58:07)
215
»
Liesbeth van der Zwaan
1965
Trim-en Trainingsgroep Weesp
F
380
57:50
(58:15)
216
»
Stephan van den Akker
1992
Amsterdam
M
398
58:02
(58:33)
217
»
Nicolien de Graaff
1992
Weesp
F
181
58:03
(58:34)
218
»
Jan Bosman
1958
Abcoude
M
475
58:09
(58:54)
219
»
Sonny Roest
1968
Purmerend
M
500
58:14
(58:49)
220
»
Hans Stelling
1944
Muiden
M
436
58:14
(59:01)
221
»
Jim de Groot
1947
Nederhorst den Berg
M
401
58:16
(59:20)
222
»
Wendy Klaasse
1975
Amsterdam
F
1205
58:20
(58:56)
223
»
Hans Wendel
1960
Amsterdam
M
361
58:20
(58:42)
224
»
Sandra Kaaijmolen
1973
Purmerend
F
499
58:21
(58:49)
225
»
Corien Vermeulen
1966
Driemond
F
417
58:24
(59:19)
226
»
Sonja Methorst
1971
Driemond
F
416
58:25
(59:19)
227
»
Anna Roolker
1963
Rotterdam
F
296
58:39
(59:20)
228
»
Erwin Rusman
1964
Mijdrecht
M
300
58:40
(59:35)
229
»
Bobbe Veldkamp
1963
Eemnes
M
432
58:41
(59:21)
230
»
Simone Kok
1975
Utrecht
F
232
58:45
(58:59)
231
»
Linda van Tennenbroek
1971
Amsterdam
F
469
58:52
(59:28)
232
»
Olaf Sopakuwa
1954
Waddinxveen
M
319
58:57
(1:00:06)
233
»
Jeroen van der Meije
1963
Zandvoort
M
429
58:57
(59:39)
234
»
Natasja Kardos
1968
Weesp
F
220
59:01
(59:37)
235
»
Dorothee Stensinski
1965
Abcoude
F
485
59:03
(59:45)
236
»
Finne Ruizendaal
1972
Abcoude
F
476
59:03
(59:48)
237
»
Michiel Dijkman
1961
Abcoude
M
165
59:05
(1:00:06)
238
»
Patricia Keijner
1961
Amsterdam
F
224
59:08
(1:00:17)
239
»
Nikie Steffers
1978
Noord-Scharwoude
F
322
59:13
(59:40)
240
»
Susanne Dijkstra
1971
Amsterdam
F
852
59:14
(1:00:07)
241
»
Gert Gillissen
1975
Amsterdam
M
178
59:23
(1:00:09)
242
»
Paula van Rossen
1959
Amsterdam
F
498
59:23
(1:00:18)
243
»
Leo Cnossen
1957
Abcoude
M
490
59:29
(59:56)
244
»
Arie Gijzen
1946
Muiderberg
M
176
59:41
(59:55)
245
»
Brechtje Schouten
1975
Weesp
F
309
59:42
(59:58)
246
»
Rene Edenburg
1963
Huizen
M
433
59:47
(1:00:28)
247
»
Cor Vonk
1949
Nigtevecht
M
352
59:49
(1:00:34)
248
»
Ellie van Tuyll
1955
Amsterdam
F
1211
59:51
(1:01:12)
249
»
Melody Banshidhar
1984
Amsterdam
F
140
1:00:01
(1:00:20)
250
»
Jelle van Arnhem
1982
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
133
1:00:03
(1:00:28)
Page:
<
1
2
>