Uitslagen van Geinloop 2015
UItslagen
10km recreanten
Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Uitslagen gesorteerd op netto tijden
Displaying uitslagen
251 - 343
of
343
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
251
»
Ronald de Jager
1956
Ouderkerk A/D Amstel
M
482
1:00:05
(1:00:26)
252
»
Jurine van Kooten
1984
Amstelveen
F
1207
1:00:05
(1:00:50)
253
»
Jacqueline van Rijswijk
1960
Weesp
F
291
1:00:06
(1:00:24)
254
»
Antje Stapert
1964
Weesp
F
321
1:00:13
(1:01:16)
255
»
Benno van Riel
1953
Haarlem
M
343
1:00:19
(1:00:30)
256
»
Glenn Cappon
1960
Kudelstaart
M
459
1:00:25
(1:00:46)
257
»
Lars Boom
1946
Weesp
M
153
1:00:26
(1:01:04)
258
»
Lodewijk Tap
1972
Amsterdam
M
441
1:00:29
(1:00:52)
259
»
Ben Vrijhoef
1952
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
356
1:00:32
(1:00:32)
260
»
Werner Taube-Petrignani
1973
Weesp
M
329
1:00:35
(1:01:36)
261
»
Joris Feldberg
1972
Weesp
M
170
1:00:38
(1:01:39)
262
»
Janny van Rossen
1952
Amsterdam
F
497
1:00:40
(1:01:35)
263
»
Hans van Wee
1967
Weesp
M
359
1:00:41
(1:01:11)
264
»
Rob Jobben
1963
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
214
1:00:53
(1:01:27)
265
»
Carla van de Gein
1968
AVZuidwal
F
413
1:00:57
(1:01:29)
266
»
Marieke van Waas
1965
Dutch Runners
F
357
1:01:11
(1:02:07)
267
»
Cornelis van Doorn
1947
AV Feniks (Amsterdam)
M
126
1:01:11
(1:02:17)
268
»
Jan van der Laan
1947
AV Feniks (Amsterdam)
M
246
1:01:12
(1:02:17)
269
»
Eric van Voorthuizen
1965
Climax (Ede)
M
353
1:01:17
(1:02:18)
270
»
Marga Mulder
1954
Diemen
F
494
1:01:23
(1:02:43)
271
»
Piet van der Vaart
1945
Duivendrecht
M
338
1:01:28
(1:02:20)
272
»
Noa Overduyn
2000
Almere
F
1221
1:01:30
(1:01:40)
273
»
Rene Overduyn
1969
Almere
M
1220
1:01:31
(1:01:40)
274
»
Jan Baltissen
1958
Delft
M
422
1:01:32
(1:02:13)
275
»
Cor Huijben
1958
Driemond
M
408
1:01:34
(1:01:43)
276
»
Linda Lustig
1963
Amsterdam Zuidoost
F
407
1:01:34
(1:01:43)
277
»
Eduard Mulder
1954
Amstelveen
M
425
1:01:36
(1:01:52)
278
»
Emilie Brondsema
1977
Weesp
F
158
1:01:48
(1:02:20)
279
»
Chantal Lekkerkerker
1982
Nigtevecht
F
384
1:01:49
(1:03:00)
280
»
Sanja de Vries
1987
Nigtevecht
F
385
1:01:49
(1:03:00)
281
»
Jaap Kiel
1957
Nuenen
M
445
1:01:50
(1:02:03)
282
»
Chantal Welman
1979
Amsterdam
F
360
1:01:50
(1:02:27)
283
»
Melisa Wieringa
1979
Amsterdam
F
365
1:01:52
(1:02:35)
284
»
Karst Jan Wolters
1963
Muiderberg
M
377
1:02:05
(1:02:44)
285
»
Dieuwke Wolters
1964
Muiderberg
F
376
1:02:05
(1:02:45)
286
»
Gaston Hebuterne
1938
BAV (Baarn)
M
191
1:02:16
(1:02:44)
287
»
Frank Kelder
1959
Weesp
M
394
1:02:26
(1:03:23)
288
»
Hind Safa
1968
Huizen
F
414
1:02:26
(1:02:58)
289
»
Diana Gatsjadoerian
1969
Amsterdam
F
174
1:02:29
(1:02:58)
290
»
H.F. Hof
1941
Amsterdam
M
1213
1:02:32
(1:03:21)
291
»
Carolien Krijnen
1966
AV Horror (Sneek)
F
240
1:02:35
(1:02:47)
292
»
Jos van Rijd
1953
Amersfoort
M
1212
1:02:48
(1:03:31)
293
»
Marleen van Heeringen
1963
Amsterdam
F
386
1:02:51
(1:03:23)
294
»
Cock Baltissen
1964
Abcoude
M
434
1:02:59
(1:03:42)
295
»
Lotte Koops
1995
Nederhorst den Berg
F
391
1:03:08
(1:03:42)
296
»
Guus Baltissen
1960
Oss
M
423
1:03:11
(1:03:53)
297
»
June Arkenbout-Schram
1962
Amselveen
F
132
1:03:13
(1:03:39)
298
»
Janneke Hesselink
1972
Weesp
F
196
1:03:14
(1:03:59)
299
»
Liselore Bongers
1978
Amsterdam
M
463
1:03:14
(1:03:14)
300
»
Marco van Tol
1967
Weesp
M
334
1:03:38
(1:04:20)
301
»
Nel Oosterhuis
1955
Ouderkerk Aan De Amstel
F
276
1:03:44
(1:04:12)
302
»
Hans Arkenbout
1958
Amstelveen
M
131
1:03:58
(1:04:25)
303
»
Marianne Van Wensen
1967
Phanos (Amsterdam)
F
362
1:04:50
(1:04:50)
304
»
Anne-Jet Pruiksma
1981
Badhoevedorp
F
468
1:04:54
(1:05:33)
305
»
Marjolijn Kooistra
1981
Badhoevedorp
F
467
1:04:54
(1:05:34)
306
»
Karel Gijzen
1970
Weesp
M
381
1:05:00
(1:05:00)
307
»
Ilona Heerdt
1963
Trim-en Trainingsgroep Weesp
F
193
1:06:12
(1:06:39)
308
»
Judith van der Aar
1970
Amsterdam
F
128
1:06:40
(1:07:34)
309
»
Jessica Olieberg
1977
Diemen
F
275
1:06:44
(1:07:37)
310
»
Robert Kok
1958
Amstelveen
M
1251
1:06:51
(1:07:45)
311
»
Astrid Melching
1964
Amsterdam
F
400
1:06:55
(1:07:46)
312
»
Edwin Ferwerda
1960
Zaandam
M
171
1:07:04
(1:07:55)
313
»
Jan Voskamp
1957
Almere
M
355
1:07:21
(1:08:18)
314
»
Marco Guillin Guerrero
1971
Weesp
M
184
1:07:46
(1:08:16)
315
»
Ria Bal
1965
Ruinerwold
F
138
1:07:50
(1:07:50)
316
»
Paul Kerssens
1954
Haarlem
M
226
1:07:51
(1:08:58)
317
»
Marieke Knops
1983
Weesp
F
230
1:08:14
(1:08:14)
318
»
Ellen Visser
1969
Weesp
F
350
1:08:15
(1:08:53)
319
»
Atta de Tolk
1984
Weesp
M
382
1:08:46
(1:09:45)
319
»
Steffen Chocolaad
1976
Weesp
M
383
1:08:46
(1:09:45)
321
»
Etienne Lieverst
1966
Weesp
M
253
1:08:52
(1:09:14)
322
»
Dora Mual
1963
Amsterdam
F
268
1:09:13
(1:09:49)
323
»
Gerard Braster
1972
Bilthoven
M
156
1:09:21
(1:09:48)
324
»
Angelique Mater
1977
Amsterdam
F
261
1:09:23
(1:09:51)
325
»
Ank Homma
1951
Diemen
F
204
1:09:51
(1:10:46)
326
»
Sonia Singeling
1977
Weesp
F
418
1:10:00
(1:10:49)
327
»
Bas Singeling
1976
Weesp
M
419
1:10:00
(1:10:49)
328
»
Nicholas David Jonathan Cohn
1973
Trim-en Trainingsgroep Weesp
M
160
1:10:18
(1:11:06)
329
»
Saskia Appel
1977
Amsterdam
F
130
1:10:19
(1:10:34)
330
»
Jan Bon
1943
Amsterdam
M
152
1:11:49
(1:11:49)
331
»
Geurt-Paul Koning
1960
Weesp
M
233
1:12:00
(1:12:38)
332
»
Titia Fuchs
1967
Amsterdam
F
173
1:12:30
(1:12:43)
333
»
Shirley Keijner
1960
Almere
F
223
1:13:05
(1:14:11)
334
»
Frederieke van Wijk
1991
Amsterdam
F
366
1:13:58
(1:14:29)
335
»
Marion Kortstam
1969
Amsterdam Zuidoost
F
238
1:14:16
(1:14:42)
336
»
Linda van der Linden
1973
'S Hertogenbosch
F
255
1:14:21
(1:15:29)
337
»
Rien Seegers
1941
Weesp
M
395
1:14:27
(1:15:12)
338
»
Marien Wijnand Weststrate
1954
Weesp
M
364
1:14:33
(1:15:26)
339
»
Dorien Balster
1971
Weesp
F
397
1:15:28
(1:16:13)
340
»
Maureen Ellis
1974
Amsterdam Zuidoost
F
169
1:15:43
(1:16:09)
341
»
Roos van Kooy
1968
Amsterdam
F
235
1:16:40
(1:17:27)
342
»
Joanna Koppenol
1974
ZOEV (Amsterdam)
F
237
1:16:57
(1:17:45)
343
»
Hein Stulemeijer
1949
Weesp
M
328
1:26:42
(1:27:49)
Page:
<
1
2
>