Uitslagen van Rokkeveensedekkerloop 2015

Kids 1.5km FlexWorx! Uitzendbureau 1.5km (groep 5-6) M

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Uitslagen nu op bruto volgorde( was netto), dit is dus nu volorde binnenkomst.


Displaying all 39 uitslagen
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Paolo v.d. Straaten M 1.5km (groep 5-6) 814 (6:43) 7:21
2 » Kevin Breumelhof 2005 De Floriant M 1.5km (groep 5-6) 783 (6:56) 7:35
3 » Feije de Voogt 2005 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 794 (7:02) 7:40
4 » Milan Koolmees Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 822 (7:02) 7:40
5 » Sem v.d. Linden Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 824 (7:12) 7:50
6 » Milan van Holsteijn 2007 Triangel Delfgauw M 1.5km (groep 5-6) 765 (7:15) 7:53
7 » Max Van den Ouweelen 2005 De Oostwijzer M 1.5km (groep 5-6) 776 (7:16) 7:56
8 » Marnick Bus 2005 De Floriant M 1.5km (groep 5-6) 812 (7:24) 8:02
9 » Guido Vogels 2005 De Oostwijzer M 1.5km (groep 5-6) 781 (7:24) 8:04
10 » Marijn van Fessem 2005 Prins Clausschool M 1.5km (groep 5-6) 786 (7:45) 8:22
11 » Joep Kneppers De Edelsteen M 1.5km (groep 5-6) 819 (7:48) 8:26
12 » Mathijs Huijers Passeportout M 1.5km (groep 5-6) 815 (7:58) 8:37
13 » Simon de Kok 2006 De Bonte Tol M 1.5km (groep 5-6) 808 (7:58) 8:38
14 » Boudewijn Steger 2006 De Waterlelie M 1.5km (groep 5-6) 779 (7:58) 8:38
15 » Olaf Schrijver 2005 Prins Clausschool M 1.5km (groep 5-6) 778 (8:12) 8:50
16 » Jesse Degenaar 2006 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 758 (8:15) 8:52
17 » Sam Van Ling 2005 Zoetermeer M 1.5km (groep 5-6) 799 (8:19) 8:59
18 » Ivan Florentina M 1.5km (groep 5-6) 813 (8:22) 9:01
19 » Timo Oosterwijk 2004 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 775 (8:29) 9:07
20 » Bj√∂rn van Heijst 2005 Prins Clausschool M 1.5km (groep 5-6) 763 (8:30) 9:08
21 » Gio Kromokario 2008 De Floriant M 1.5km (groep 5-6) 769 (8:36) 9:15
22 » Mischa Van Der Wal 2006 De Saffier M 1.5km (groep 5-6) 791 (8:48) 9:29
23 » Quincy v.d. Aar Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 821 (8:51) 9:29
24 » Nick Henderson 2007 Zoetermeer M 1.5km (groep 5-6) 764 (9:01) 9:44
25 » Redouan Hamdi 2004 De Edelsteen M 1.5km (groep 5-6) 762 (9:07) 9:46
26 » Indy Kromokario 2005 Zoetermeer M 1.5km (groep 5-6) 770 (9:36) 10:16
27 » Dylan Beekhuizen 2006 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 804 (9:39) 10:19
28 » Quint Bakker 2006 De Saffier M 1.5km (groep 5-6) 796 (9:58) 10:40
29 » Alex Keller 2007 De Edelsteen M 1.5km (groep 5-6) 768 (10:02) 10:42
30 » Tristan van der Horst De Saffier M 1.5km (groep 5-6) 823 (10:24) 11:06
31 » Tomas Dijkman 2005 Prins Clausschool M 1.5km (groep 5-6) 760 (10:28) 11:08
32 » Stijn Remmerswaal M 1.5km (groep 5-6) 828 (10:33) 11:13
33 » Mike Weih 2005 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 803 (10:53) 11:32
34 » Miguel Hafkenscheid 2006 Zoetermeer M 1.5km (groep 5-6) 807 (11:22) 12:01
35 » Alexander Voortman 2004 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 782 (11:23) 12:02
36 » Dave Boogaard Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 816 (11:23) 12:02
37 » Jules Klever Spectrum Delfgauw M 1.5km (groep 5-6) 817 (11:24) 12:07
38 » Gijs Remmerswaal M 1.5km (groep 5-6) 827 (12:16) 12:59
39 » Morris Ville 2009 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 793 (12:34) 13:18