Uitslagen van Rokkeveensedekkerloop 2015

Kids 1.5km FlexWorx! Uitzendbureau 1.5km (groep 5-6)

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Uitslagen nu op bruto volgorde( was netto), dit is dus nu volorde binnenkomst.


Displaying all 69 uitslagen
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Paolo v.d. Straaten M 1.5km (groep 5-6) 814 (6:43) 7:21
2 » Lies Kneppers De Edelsteen F 1.5km (groep 5-6) 820 (6:45) 7:23
3 » Kevin Breumelhof 2005 De Floriant M 1.5km (groep 5-6) 783 (6:56) 7:35
4 » Feije de Voogt 2005 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 794 (7:02) 7:40
5 » Milan Koolmees Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 822 (7:02) 7:40
6 » Sem v.d. Linden Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 824 (7:12) 7:50
7 » Milan van Holsteijn 2007 Triangel Delfgauw M 1.5km (groep 5-6) 765 (7:15) 7:53
8 » Max Van den Ouweelen 2005 De Oostwijzer M 1.5km (groep 5-6) 776 (7:16) 7:56
9 » Meike Cammeraat 2005 Oostwijzer F 1.5km (groep 5-6) 757 (7:18) 7:58
10 » Marnick Bus 2005 De Floriant M 1.5km (groep 5-6) 812 (7:24) 8:02
11 » Guido Vogels 2005 De Oostwijzer M 1.5km (groep 5-6) 781 (7:24) 8:04
12 » Marijn van Fessem 2005 Prins Clausschool M 1.5km (groep 5-6) 786 (7:45) 8:22
13 » Joep Kneppers De Edelsteen M 1.5km (groep 5-6) 819 (7:48) 8:26
14 » Mathijs Huijers Passeportout M 1.5km (groep 5-6) 815 (7:58) 8:37
15 » Simon de Kok 2006 De Bonte Tol M 1.5km (groep 5-6) 808 (7:58) 8:38
16 » Boudewijn Steger 2006 De Waterlelie M 1.5km (groep 5-6) 779 (7:58) 8:38
17 » Olaf Schrijver 2005 Prins Clausschool M 1.5km (groep 5-6) 778 (8:12) 8:50
18 » Jesse Degenaar 2006 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 758 (8:15) 8:52
19 » Sam Van Ling 2005 Zoetermeer M 1.5km (groep 5-6) 799 (8:19) 8:59
20 » Ivan Florentina M 1.5km (groep 5-6) 813 (8:22) 9:01
21 » Timo Oosterwijk 2004 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 775 (8:29) 9:07
22 » Jildou ter Laak 2005 Prins Clausschool F 1.5km (groep 5-6) 771 (8:28) 9:08
23 » Bj√∂rn van Heijst 2005 Prins Clausschool M 1.5km (groep 5-6) 763 (8:30) 9:08
24 » Gio Kromokario 2008 De Floriant M 1.5km (groep 5-6) 769 (8:36) 9:15
25 » Mischa Van Der Wal 2006 De Saffier M 1.5km (groep 5-6) 791 (8:48) 9:29
26 » Quincy v.d. Aar Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 821 (8:51) 9:29
27 » Nick Henderson 2007 Zoetermeer M 1.5km (groep 5-6) 764 (9:01) 9:44
28 » Redouan Hamdi 2004 De Edelsteen M 1.5km (groep 5-6) 762 (9:07) 9:46
29 » Mylah Van Alebeek 2006 F 1.5km (groep 5-6) 790 (9:25) 10:04
30 » Liv Soomers 2006 Prins Clausschool F 1.5km (groep 5-6) 789 (9:25) 10:05
31 » Indy Kromokario 2005 Zoetermeer M 1.5km (groep 5-6) 770 (9:36) 10:16
32 » Dylan Beekhuizen 2006 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 804 (9:39) 10:19
33 » Megan Breumelhof 2006 De Floriant F 1.5km (groep 5-6) 784 (9:46) 10:26
34 » Stefanie Wiersma 2005 Prins Clausschool F 1.5km (groep 5-6) 795 (9:49) 10:28
35 » Alyssa Biesot 2006 Zoetermeer F 1.5km (groep 5-6) 806 (9:50) 10:29
36 » Suze Van Meeuwen 2006 Het Palet F 1.5km (groep 5-6) 787 (9:51) 10:29
37 » Quint Bakker 2006 De Saffier M 1.5km (groep 5-6) 796 (9:58) 10:40
38 » Alex Keller 2007 De Edelsteen M 1.5km (groep 5-6) 768 (10:02) 10:42
39 » Amelie Louwerse De Waterlelie F 1.5km (groep 5-6) 825 (10:11) 10:53
40 » Tristan van der Horst De Saffier M 1.5km (groep 5-6) 823 (10:24) 11:06
41 » Tomas Dijkman 2005 Prins Clausschool M 1.5km (groep 5-6) 760 (10:28) 11:08
42 » Stijn Remmerswaal M 1.5km (groep 5-6) 828 (10:33) 11:13
43 » Lisa Mumuni 2007 Casa Montessorisch. F 1.5km (groep 5-6) 811 (10:39) 11:19
44 » Robin Bastiaansen 2007 Casa Montessorisch. F 1.5km (groep 5-6) 797 (10:38) 11:20
45 » Yinthe Emonts 2005 Zoetermeer F 1.5km (groep 5-6) 761 (10:50) 11:31
46 » Mike Weih 2005 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 803 (10:53) 11:32
47 » Amy Damen 2006 Het Palet F 1.5km (groep 5-6) 785 (10:55) 11:34
48 » Arina Lucechitu 2006 Zoetermeer F 1.5km (groep 5-6) 810 (10:56) 11:35
49 » Isa Degenaar 2008 Het Palet F 1.5km (groep 5-6) 759 (11:03) 11:44
50 » Wieke Joon 2008 Zoetermeer F 1.5km (groep 5-6) 798 (11:08) 11:49
51 » Senna Keller 2005 De Edelsteen F 1.5km (groep 5-6) 767 (11:15) 11:55
52 » Vera van Oosten 2006 Prins Clausschool F 1.5km (groep 5-6) 801 (11:17) 11:56
53 » Claire Sophie Louwerse 2005 De Waterlelie F 1.5km (groep 5-6) 809 (11:16) 11:58
54 » Myrrhe Adriaanse 2005 De Waterlelie F 1.5km (groep 5-6) 751 (11:17) 11:59
55 » Miguel Hafkenscheid 2006 Zoetermeer M 1.5km (groep 5-6) 807 (11:22) 12:01
56 » Alexander Voortman 2004 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 782 (11:23) 12:02
57 » Dave Boogaard Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 816 (11:23) 12:02
58 » Jules Klever Spectrum Delfgauw M 1.5km (groep 5-6) 817 (11:24) 12:07
59 » Zsazsa Klever Spectrum Delfgauw F 1.5km (groep 5-6) 818 (11:33) 12:13
60 » Femke van Oosten 2006 Prins Clausschool F 1.5km (groep 5-6) 800 (11:35) 12:14
61 » Nicki Keller 2009 De Edelsteen F 1.5km (groep 5-6) 766 (11:53) 12:36
62 » Kirsten Bierman 2005 Prins Clausschool F 1.5km (groep 5-6) 754 (12:00) 12:40
63 » Fenna Veerman 2006 F 1.5km (groep 5-6) 802 (12:14) 12:56
64 » Gijs Remmerswaal M 1.5km (groep 5-6) 827 (12:16) 12:59
65 » Karin Stijntjes F 1.5km (groep 5-6) 826 (12:18) 13:01
66 » Maura Van Balen 2006 De Edelsteen F 1.5km (groep 5-6) 752 (12:21) 13:01
67 » Jamie Beekhuizen 2008 Het Palet F 1.5km (groep 5-6) 805 (12:21) 13:03
68 » Morris Ville 2009 Het Palet M 1.5km (groep 5-6) 793 (12:34) 13:18
69 » Maddie Verkerke 2008 t Plankier F 1.5km (groep 5-6) 792 (12:35) 13:18