Uitslagen van Rokkeveensedekkerloop 2015
Kids 1.5km FlexWorx! Uitzendbureau 1.5km (groep 7-8)
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijdenGross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Uitslagen nu op bruto volgorde( was netto), dit is dus nu volorde binnenkomst.
Displaying all 49 uitslagen
Pl. | Naam | GJ | Club/Plaats/Land | Cat. | Subcat. | # | Netto | Bruto |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | » Jobbe de Voogt | 2003 | Het Palet | M | 1.5km (groep 7-8) | 881 | (5:52) | 5:52 |
2 | » Maurizio v.d. Straaten | M | 1.5km (groep 7-8) | 896 | (6:01) | 6:01 | ||
3 | » Daan Kneppers | De Edelsteen | M | 1.5km (groep 7-8) | 899 | (6:08) | 6:08 | |
4 | » Tijmen van der Wees | 2003 | Oranjerie | M | 1.5km (groep 7-8) | 872 | (6:21) | 6:21 |
5 | » Walter van Deventer | 2004 | De Oostwijzer | M | 1.5km (groep 7-8) | 859 | (6:25) | 6:26 |
6 | » Daniél Soomers | 2004 | Prins Clausschool | M | 1.5km (groep 7-8) | 880 | (6:38) | 6:39 |
6 | » Fenne Gringhuis | F | 1.5km (groep 7-8) | 894 | (6:38) | 6:39 | ||
8 | » Robin Schols | 2004 | M | 1.5km (groep 7-8) | 891 | (6:39) | 6:39 | |
9 | » Florian Bus | 2004 | De Floriant | M | 1.5km (groep 7-8) | 855 | (6:44) | 6:46 |
10 | » Yassin Choi | M | 1.5km (groep 7-8) | 893 | (6:45) | 6:46 | ||
11 | » Nena Haagsma | F | 1.5km (groep 7-8) | 901 | (6:46) | 6:47 | ||
12 | » Roel v.d. Valk | Prins Floris | M | 1.5km (groep 7-8) | 898 | (6:48) | 6:48 | |
13 | » Dion Ruijter | 2003 | De Floriant | M | 1.5km (groep 7-8) | 867 | (6:48) | 6:50 |
14 | » Manon Vogels | 2003 | Oostwijzer | F | 1.5km (groep 7-8) | 871 | (6:50) | 6:51 |
15 | » Damain Mai | 2004 | Zoetermeer | M | 1.5km (groep 7-8) | 884 | (7:06) | 7:08 |
16 | » Tiemen de Boer | 2003 | Het Palet | M | 1.5km (groep 7-8) | 854 | (7:13) | 7:14 |
17 | » Mathijs Pel | Het Palet | M | 1.5km (groep 7-8) | 895 | (7:14) | 7:16 | |
18 | » Silas Rojas | M | 1.5km (groep 7-8) | 902 | (7:17) | 7:18 | ||
19 | » Marijn v. Deventer | M | 1.5km (groep 7-8) | 904 | (7:21) | 7:22 | ||
20 | » Vera Krabben | 2003 | Het Palet | F | 1.5km (groep 7-8) | 877 | (7:21) | 7:22 |
21 | » Stefan Kerst | 2002 | Prins Clausschool | M | 1.5km (groep 7-8) | 874 | (7:32) | 7:33 |
22 | » Fabian Ruijter | 2004 | De Floriant | M | 1.5km (groep 7-8) | 866 | (7:34) | 7:36 |
23 | » Daniël van Binsbergen | 2003 | Prins Clausschool | M | 1.5km (groep 7-8) | 853 | (7:36) | 7:36 |
24 | » Wessel van Benten | 2002 | Prins Clausschool | M | 1.5km (groep 7-8) | 873 | (7:38) | 7:38 |
25 | » Jesper Kuipers | 2003 | Noordeinde | M | 1.5km (groep 7-8) | 863 | (7:39) | 7:40 |
26 | » Jort Jongenelen | 2003 | Prins Clausschool | M | 1.5km (groep 7-8) | 862 | (7:39) | 7:41 |
27 | » Damien Ancher | 2003 | Het Palet | M | 1.5km (groep 7-8) | 852 | (7:49) | 7:50 |
28 | » Marieke Krabben | 2003 | Het Palet | F | 1.5km (groep 7-8) | 878 | (8:01) | 8:02 |
29 | » Rosanne Krabben | 2003 | Het Palet | F | 1.5km (groep 7-8) | 876 | (8:02) | 8:04 |
30 | » Quint Terlouw | 2003 | De Waterlelie | M | 1.5km (groep 7-8) | 870 | (8:05) | 8:06 |
31 | » Jasper van Zoelen | 2002 | Prins Clausschool | M | 1.5km (groep 7-8) | 892 | (8:10) | 8:11 |
31 | » Nathan ter Laak | 2003 | Prins Clausschool | M | 1.5km (groep 7-8) | 864 | (8:10) | 8:11 |
33 | » Josan de Kok | 2004 | De Bonte Tol | F | 1.5km (groep 7-8) | 890 | (8:09) | 8:12 |
34 | » Martijn Schouten | 2003 | Prins Clausschool | M | 1.5km (groep 7-8) | 868 | (8:25) | 8:26 |
35 | » Tino Kemp | 2002 | Prins Clausschool | M | 1.5km (groep 7-8) | 886 | (8:42) | 8:44 |
36 | » Lars Slinger | 2003 | M | 1.5km (groep 7-8) | 885 | (8:09) | 8:50 | |
37 | » Menno Kerst | 2004 | Prins Clausschool | M | 1.5km (groep 7-8) | 875 | (9:12) | 9:12 |
38 | » Stan Heskes | 2004 | Prins Clausschool | M | 1.5km (groep 7-8) | 861 | (9:29) | 9:30 |
39 | » Delano Denilson Hessing | 2002 | Prins Clausschool | M | 1.5km (groep 7-8) | 889 | (9:36) | 9:39 |
40 | » Fleur Biesot | 2003 | Zoetermeer | F | 1.5km (groep 7-8) | 888 | (9:43) | 9:44 |
41 | » Marije Zegwaard | Prins Clausschool | F | 1.5km (groep 7-8) | 897 | (10:57) | 11:00 | |
42 | » Stephanie Buwalda | 2003 | De Edelsteen | F | 1.5km (groep 7-8) | 856 | (11:03) | 11:06 |
43 | » Megan Wiersma | 2002 | Prins Clausschool | F | 1.5km (groep 7-8) | 882 | (11:05) | 11:08 |
44 | » Rene Remmerswaal | M | 1.5km (groep 7-8) | 906 | (10:31) | 11:13 | ||
45 | » Puck Meinders | 2003 | Prins Clausschool | F | 1.5km (groep 7-8) | 865 | (11:13) | 11:15 |
46 | » Ilona v.d. Bulk | F | 1.5km (groep 7-8) | 903 | (11:13) | 11:15 | ||
47 | » Sarina Cramer | F | 1.5km (groep 7-8) | 905 | (11:31) | 11:35 | ||
48 | » Bente Lochtmans | Prins Clausschool | F | 1.5km (groep 7-8) | 900 | (11:46) | 11:48 | |
49 | » Fenna Weverling | 2004 | De Floriant | F | 1.5km (groep 7-8) | 887 | (12:14) | 12:56 |