Zoek wedstrijd
Uitslagen van 35ste Halve van Harderwijk 2015
UItslagen
Leaderboard
My favourites
1/4 M
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
251 - 413
of
413
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
Subcat.
#
Netto
Bruto
251
»
Jorijn de Lange
1986
Nijkerk Gld
H K
1601
(59:27)
59:51
251
»
Rob Versteeg
1952
Harderwijk
H K
Harderwijk
1638
(59:39)
59:51
253
»
Mirjam Beute
1989
Athlos
D K
1927
(59:26)
59:54
254
»
Anton Besselsen
1962
Athlos
H K
1743
(59:26)
59:54
255
»
Vincent Westra
1980
harderwijk
H K
1955
(59:22)
59:57
256
»
Bert van der Garde
1976
Ermelo
H K
1858
(59:22)
59:57
257
»
Harrry Geerts
1968
Harderwijk
H K
Harderwijk
1554
(59:40)
59:58
258
»
Erna Couperus
1967
Ermelo
D K
1785
(1:00:02)
1:00:11
259
»
Simone Boon
1991
Harderwijk
D K
Harderwijk
1568
(1:00:08)
1:00:17
260
»
Sytske Riphagen
1960
Harderwijk
D K
1925
(1:00:10)
1:00:29
261
»
Miranda Frankema
1972
Lelystad
D K
1837
(1:00:20)
1:00:35
262
»
Marga Post
1988
Harderwijk
D K
Harderwijk
1640
(59:56)
1:00:38
263
»
Armand van Eldik
1988
Utrecht
H K
1789
(1:00:04)
1:00:40
264
»
Carla Overduin
1965
Noordwijkerhout
D K
1923
(1:00:37)
1:00:41
265
»
Anne-José Streef
1988
Lentink De Jonge Accountants
Harderwijk
1442
(1:00:28)
1:00:42
266
»
Naomi Rensink
1996
Landstede
D K
1726
(1:00:00)
1:00:43
267
»
Marleen van der Linden
1968
Jong & Laan 1
1429
(1:00:35)
1:00:44
268
»
Jaap Cornelissen
1951
Athlos
H K
1663
(1:00:32)
1:00:45
269
»
Ingrid Foppen-Kool
1973
Ermelo
D K
1784
(1:00:46)
1:00:56
270
»
Dirk Willemsen
1965
Doornspijk
H K
1875
(1:00:20)
1:00:59
271
»
Jacqueline Zoeteman
1998
Landstede
D K
1686
(1:00:51)
1:00:59
272
»
Mark peter van der Bijl
1960
harderwijk
H K
1952
(1:00:59)
1:01:02
272
»
Lisette Siemelink
1969
Terschuur
D K
1759
(1:00:40)
1:01:02
274
»
Kirsten Kroman
1985
Bece Raamdecoratie
1412
(1:00:36)
1:01:04
275
»
Henk Simon
1961
Putten
H K
1845
(1:00:41)
1:01:15
276
»
Elbert jan Termaat
1970
putten
H K
1953
(1:01:12)
1:01:31
277
»
Ed Verhoef
1970
SV Putten
H K
1631
(1:01:07)
1:01:34
278
»
Edwin van Veenendaal
1967
Leusden
H K
1878
(1:00:58)
1:01:37
279
»
Jennke van der Tweel
1977
Lentink De Jonge Accountants
Harderwijk
1443
(1:01:31)
1:01:45
280
»
Theo van Leeuwen
1963
lelystad
H K
1933
(1:01:16)
1:01:51
281
»
Jan van Stormbroek
1958
Athlos
H K
Harderwijk
1644
(1:01:35)
1:01:51
282
»
Marleen Haanschoten
1961
Athlos
D K
Harderwijk
1658
(1:01:50)
1:01:54
283
»
Patricia van Domburg
1971
Harderwijk
D K
Harderwijk
1576
(1:01:48)
1:02:01
284
»
Henk Kraaijenhof
1967
Harderwijk
H K
Harderwijk
1596
(1:01:36)
1:02:02
285
»
Sigrid Ihringer-Grobben
1972
Athlos
D K
Harderwijk
1615
(1:01:52)
1:02:07
286
»
Arie Brouwer
1956
Dutch Runners
H K
Harderwijk
1780
(1:01:31)
1:02:07
287
»
Niek van de Kamp
1985
Auto Flevo team 1
1437
(1:01:50)
1:02:22
288
»
Kim Kuiper
1996
Lelystad
D K
1863
(1:01:55)
1:02:27
289
»
Mandy Delhez
1978
Harderwijk
D K
Harderwijk
1794
(1:01:59)
1:02:32
290
»
Paul Kuiper
1955
Lelystad
H K
1862
(1:02:02)
1:02:33
291
»
Hans Schuttelaar
1949
Athlos
H K
Harderwijk
1633
(1:02:11)
1:02:34
292
»
Frits Oukes
1966
Amersfoort
H K
1788
(1:02:07)
1:02:47
293
»
Willem Hoeve
1976
Auto Flevo team 1
Harderwijk
1435
(1:02:19)
1:02:48
294
»
Martijn Couwenberg
1974
Harderwijk
H K
Harderwijk
1654
(1:02:26)
1:02:49
295
»
Jeroen van der Meer
1988
Zwolle
H K
1830
(1:02:10)
1:02:50
296
»
Elly Hopman
1964
Ermelo
D K
1816
(1:02:35)
1:02:50
297
»
Jacqueline van der Meer
1966
Harderwijk
D K
Harderwijk
1831
(1:02:12)
1:02:50
298
»
Jelle van der Meer
1990
Harderwijk
H K
Harderwijk
1818
(1:02:09)
1:02:50
299
»
Mariska Schipper
1972
Harderwijk
D K
Harderwijk
1771
(1:02:38)
1:02:56
300
»
Wienik van Steeg
1969
putten
D K
1965
(1:02:35)
1:02:57
301
»
Wies van Stralen
1967
Harderwijk
D K
1909
(1:02:45)
1:02:58
302
»
Àlex Schreuder
1971
putten
H K
1964
(1:02:41)
1:03:00
303
»
Cees Gunther
1960
Harderwijk
H K
1885
(1:02:43)
1:03:02
304
»
Martine Arkema
1971
Flevo Delta
D K
1563
(1:02:51)
1:03:03
305
»
Ingrid van Bakel
1971
Harderwijk
D K
Harderwijk
1770
(1:02:48)
1:03:06
306
»
Pieter van den Tol
1995
Landstede
H K
1732
(1:02:38)
1:03:07
307
»
Anna Noteboom
1997
Ermelo
D K
1866
(1:02:39)
1:03:08
308
»
Margo Petersen
1992
Harderwijk
D K
Harderwijk
1589
(1:02:49)
1:03:14
309
»
Lianne uit de Bosch
1988
Bunschoten
D K
1884
(1:02:37)
1:03:15
310
»
Geerling uit de Bosch
1960
Harderwijk
H K
1883
(1:02:37)
1:03:15
311
»
Mariska Kingma
1976
Apeldoorn
D K
1843
(1:03:01)
1:03:28
312
»
Tabitha Cornelisse
1984
Amsterdam
D K
1796
(1:03:13)
1:03:30
313
»
Dicky Liefting
1959
Putten
D K
1908
(1:03:18)
1:03:30
314
»
Wiepke Aartsen
1973
Iedema team 2
1408
(1:02:57)
1:03:32
315
»
Simko Crum
1963
Arnhem
H K
1855
(1:03:02)
1:03:36
316
»
Henk Crum
1953
Arnhem
H K
1856
(1:03:02)
1:03:36
317
»
Eugéne Evers
1965
Harderwijk
H K
1918
(1:03:11)
1:03:37
318
»
Annika Heijnen
1988
Harderwijk
D K
Harderwijk
1659
(1:03:09)
1:03:37
319
»
Rick van Os
1977
Athlos
H K
Harderwijk
1790
(1:03:27)
1:03:42
320
»
Arno Vosseberg
1965
Athlos
H K
Harderwijk
1599
(1:03:35)
1:03:43
321
»
Henriette Berghuis
1967
Bece Raamdecoratie
1413
(1:03:17)
1:03:45
322
»
Carla Jongerius
1964
Naarden
D K
1775
(1:03:41)
1:03:46
323
»
Hetty van der Hoeven
1969
Athlos
D K
Harderwijk
1629
(1:03:44)
1:03:49
324
»
Nico Verzijl
1957
Athlos
H K
Harderwijk
1817
(1:03:24)
1:03:50
325
»
Petra van Kesteren
1982
Athlos
D K
Harderwijk
1580
(1:03:36)
1:03:50
326
»
Hugo Kranen
1979
Harderwijk
H K
1894
(1:03:13)
1:03:50
327
»
Dineke Olthof
1957
Harderwijk
D K
Harderwijk
1612
(1:03:37)
1:03:53
328
»
Henny van Dijke
1980
Harderwijk
D K
1915
(1:03:27)
1:03:55
329
»
Cynthia Vink
1972
Utrecht
D K
1736
(1:03:20)
1:03:59
330
»
Nick van Moerkerk
1987
Harderwijk
H K
Harderwijk
1559
(1:03:31)
1:04:00
331
»
Inge Bouter
1983
zwolle
D K
1960
(1:03:30)
1:04:02
332
»
Theo Zuijdwijk
1965
Hierden
H K
1562
(1:03:36)
1:04:09
333
»
Monique Zuijdwijk
1966
Hierden
D K
1561
(1:03:37)
1:04:09
334
»
Nienke Looper
1986
Putten
D K
1767
(1:03:36)
1:04:10
335
»
Gerwin Mulderij
1972
Apeldoorn
H K
1812
(1:03:29)
1:04:13
336
»
Irene van der Meulen
1983
Harderwijk
D K
Harderwijk
1566
(1:03:39)
1:04:22
337
»
Olaf van den Bergh
1951
Athlos
H K
1667
(1:04:19)
1:04:36
338
»
Bernd Spijkerman
1970
Apeldoorn
H K
1810
(1:04:00)
1:04:44
339
»
Marijke Kuipers
1957
Zwolle
D K
1786
(1:04:16)
1:04:46
340
»
Mirjam Ausma
1964
Athlos
D K
Harderwijk
1768
(1:04:42)
1:04:48
341
»
Marijn Lamers
1983
Amersfoort
H K
1779
(1:04:27)
1:04:51
342
»
Harco de Bruin
1962
Ermelo
H K
1777
(1:04:31)
1:05:01
343
»
Kevin Hannessen
1990
Harderwijk
H K
Harderwijk
1814
(1:04:44)
1:05:01
344
»
Tanja van Mierlo
1969
Harderwijk
D K
Harderwijk
1750
(1:04:45)
1:05:02
345
»
Margreet Bos
1970
Athlos
D K
Harderwijk
1664
(1:04:56)
1:05:02
346
»
Ronald Tiek
1984
Emmeloord
H K
1839
(1:05:02)
1:05:24
347
»
Gerben Kranen
1969
Harderwijk
H K
1893
(1:04:54)
1:05:31
348
»
Carola de Vries
1990
Harderwijk
D K
551
(1:05:49)
1:06:02
349
»
Dick Kroondijk
1958
Rabobank Randmeren 2
Harderwijk
1420
(1:05:30)
1:06:07
350
»
Jaap Holwerda
1949
Enkhuizen
H K
1772
(1:06:13)
1:06:23
350
»
Mirjam Lamers-Holwerda
1976
Enkhuizen
D K
1769
(1:06:14)
1:06:23
352
»
Henriette Plakke
1971
Athlos
D K
Harderwijk
1746
(1:05:53)
1:06:25
353
»
Boris Polman
1996
Landstede
H K
1695
(1:06:08)
1:06:28
354
»
Coby Boone-Vreman
1959
Athlos
D K
1903
(1:05:57)
1:06:32
355
»
Gerdien Larooij
1984
Harderwijk
D K
Harderwijk
1641
(1:06:04)
1:06:44
356
»
Fons Kortrijk
1952
SV Putten
H K
1642
(1:06:18)
1:06:46
357
»
Wim Bakker
1947
Harderwijk
H K
Harderwijk
1823
(1:06:13)
1:06:48
358
»
Janita van der Vinne
1963
Athlos
D K
Harderwijk
1740
(1:06:48)
1:06:54
359
»
Bert Weits
1961
Harderwijk
H K
Harderwijk
1660
(1:06:35)
1:07:12
360
»
Denise du Bois
1971
Auto Flevo team 1
Harderwijk
1438
(1:06:55)
1:07:24
361
»
Phaedra Hartmans
1967
ESBE Sportprijzen
Harderwijk
1401
(1:06:55)
1:07:25
361
»
Annemiek Bosschart
1971
ESBE Sportprijzen
Harderwijk
1400
(1:06:53)
1:07:25
363
»
Eva Lubbers
1984
Harderwijk
H K
1896
(1:07:37)
1:08:02
364
»
Renate Lubbers
1956
Harderwijk
D K
1887
(1:07:39)
1:08:04
365
»
Sylvia uit Beijerse
1977
dronten
D K
1946
(1:07:57)
1:08:06
366
»
Nanine Meijer
1969
Rabobank Randmeren 2
Harderwijk
1421
(1:07:53)
1:08:10
366
»
Bertus Dekker
1965
Athlos
H K
Harderwijk
1804
(1:07:55)
1:08:10
368
»
Jaap van Koppenhagen
1947
Athlos
H K
1636
(1:07:41)
1:08:12
369
»
Ellen Walta van den Brink
1971
Jong & Laan 1
1431
(1:08:07)
1:08:16
369
»
Charlotte Ruitenburg
1982
Jong & Laan 1
1430
(1:08:07)
1:08:16
371
»
Hanneke de Jong
1985
Rotterdam
D K
1828
(1:07:40)
1:08:18
372
»
Martin Mooibroek
1971
Haaksbergen
H K
1917
(1:08:52)
1:08:56
373
»
Marjanne Schuil
1972
Ermelo
D K
1914
(1:08:31)
1:08:57
374
»
Linda Enk
1973
Ermelo
D K
1911
(1:08:31)
1:08:57
375
»
Marleen Heil-Disselhof
1978
Athlos
D K
Harderwijk
1618
(1:08:31)
1:08:59
376
»
Petra van Essen
1969
Bece Raamdecoratie
Harderwijk
1411
(1:08:24)
1:08:59
377
»
Annemarie Dekker
1967
ESBE Sportprijzen
1403
(1:09:48)
1:09:50
378
»
Marinka Schipper
1991
Putten
D K
1792
(1:09:31)
1:10:08
379
»
Willem Smit
1955
Hierden
H K
1890
(1:09:41)
1:10:10
380
»
Richard Maas
1962
Harderwijk
H K
Harderwijk
1553
(1:09:32)
1:10:14
381
»
Suzan Norder
1972
harderwijk
D K
1932
(1:10:03)
1:10:20
382
»
Maartje Smit
1958
Dutch Runners
D K
1627
(1:10:04)
1:10:25
383
»
Burhanettin Karadavut
1968
Loopgroep Visie
H K
Harderwijk
1808
(1:10:21)
1:10:41
384
»
Marjolein van Hemert
1980
Lelystad
D K
1742
(1:10:29)
1:10:51
385
»
Sharon Staal
1970
Ermelo
D K
1578
(1:10:45)
1:11:02
386
»
Hilde van Loo
1974
Loopgroep Visie
D K
1577
(1:10:45)
1:11:02
387
»
Margriet van Diest
1968
Ermelo
D K
1579
(1:10:46)
1:11:03
388
»
Peter Lippe
1962
Almere
H K
1889
(1:10:54)
1:11:22
389
»
Roland Pool
1958
Zwolle
H K
1622
(1:11:36)
1:11:36
390
»
Betsie Kappert
1961
Zwolle
D K
1623
(1:11:17)
1:11:37
391
»
Sylvia Elshout
1977
Harderwijk
D K
1879
(1:11:32)
1:11:41
392
»
Georgette Petersen
1982
Harderwijk
D K
1880
(1:11:32)
1:11:42
393
»
Jan Bunskoeke
1961
Harderwijk
H K
Harderwijk
1607
(1:11:40)
1:12:07
394
»
Cees Scholten
1970
Zwolle
H K
1613
(1:12:35)
1:12:58
395
»
Joyce Scholten
1966
Zwolle
D K
1614
(1:12:34)
1:12:58
396
»
Silvia Dalmeijer
1982
Athlos
D K
1600
(1:12:54)
1:13:10
397
»
Han Konings
1957
Athlos
D K
Harderwijk
1567
(1:12:58)
1:13:19
398
»
Aldine de Graaf
1967
Harderwijk
D K
Harderwijk
1558
(1:12:58)
1:13:19
399
»
Gabriel Ossef
1985
Enschede
H K
1868
(1:13:11)
1:13:36
400
»
Jolanda van der Sluijs
1970
Athlos
D K
Harderwijk
1656
(1:13:19)
1:13:48
401
»
Dederike Kort
1977
Ermelo
D K
1783
(1:13:27)
1:14:00
402
»
Nathalie Scala
1971
Harderwijk
D K
Harderwijk
1765
(1:13:29)
1:14:00
403
»
Dineke Lenderink
1971
Harderwijk
D K
Harderwijk
1581
(1:13:41)
1:14:18
404
»
Carolien de Hoop
1961
Harderwijk
D K
1891
(1:13:42)
1:14:19
405
»
Irma de Hoop
1965
Hellevoetsluis
D K
1787
(1:13:41)
1:14:19
406
»
Peter van Twillert
1952
Bunschoten-Spakenburg
H K
1873
(1:14:56)
1:15:36
407
»
Monique Franken
1988
Amersfoort
D K
1608
(1:15:36)
1:15:52
408
»
Marian Dekker
1964
Athlos
D K
1882
(1:15:35)
1:15:52
409
»
Jet van der Weiden
1970
Athlos
D K
Harderwijk
1747
(1:15:26)
1:16:00
410
»
Loes van de Steeg-Konings
1961
Goudswaard
D K
1556
(1:22:37)
1:22:58
411
»
Laura Wolthuis
1993
Landstede
D K
1728
(1:30:04)
1:30:13
412
»
Hendry van Deenen
1971
harderwijk
H K
1943
(2:49:58)
2:49:58
413
»
Marina Ketelaar
1979
Auto Flevo team 1
1436
(2:50:04)
2:50:34
Page:
<
1
2
>