Uitslagen van 35ste Halve van Harderwijk 2015

1/4 M D K

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying all 123 uitslagen
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Krista van Os 1977 zwolle D K 1959 (47:43) 47:46
2 » Olivia Moussault 1984 harderwijk D K 1956 (50:13) 50:13
3 » Anneloes Marsman 1990 Raalte D K 1668 (50:21) 50:31
4 » Marijke Wolting 1982 Ermelo D K 1735 (50:35) 50:35
5 » Gerdien Franken 1978 Harderwijk D K Harderwijk 1634 (50:54) 51:00
6 » Dineke Bos 1974 Athlos D K Harderwijk 1585 (52:46) 52:48
7 » Sefanja Tholen 1996 Landstede D K 1727 (52:51) 53:01
8 » Esther Kevelam 1986 Harderwijk D K Harderwijk 1619 (54:02) 54:06
9 » Diane Koornstra 1981 Harderwijk D K Harderwijk 1774 (54:28) 54:43
10 » Desiree Roelse 1992 Athlos D K Harderwijk 1744 (54:44) 54:48
11 » `Pauline Snaterse 1985 ermelo D K 1951 (54:29) 54:49
12 » Elleke Demmers 1985 Wijhe D K 1643 (54:42) 54:51
13 » Anneke Kneppers 1962 Nunspeet D K 1888 (54:25) 54:56
14 » Jannie Theunissen 1955 Athlos D K 1861 (54:56) 55:00
15 » Janneke Heister 1995 Landstede D K 1683 (55:11) 55:18
16 » Inge Paulus 1971 ermelo D K 1957 (55:04) 55:24
17 » Kim Hermsen 1986 Apeldoorn D K 1813 (55:36) 55:54
18 » Stephanie Meijer 1975 Harderwijk D K Harderwijk 1801 (55:55) 56:01
19 » Marcella Groeneveld 1986 Harderwijk D K Harderwijk 1595 (56:12) 56:13
20 » Marijke Weij 1986 Den Burg D K 1570 (56:42) 56:53
21 » F├ębe Spijkerboer 1983 Harderwijk D K Harderwijk 1766 (56:18) 56:56
22 » Elke Hobbelink 1985 Amsterdam D K 1848 (56:35) 56:56
23 » Christien Pars-Dekker 1980 Harderwijk D K Harderwijk 1795 (56:20) 57:00
24 » Rianne Kalt 1978 Kampen D K 1799 (57:14) 57:31
25 » Linda van Haaster 1971 Athlos D K 1844 (57:31) 57:35
26 » Gillian Elliott 1987 Dutch Runners D K 1572 (57:10) 57:35
27 » Everlien Mostert 1971 Harderwijk D K Harderwijk 1587 (57:13) 57:40
28 » Corrie van Beek 1957 harderwijk D K 1970 (57:51) 57:54
29 » Paula Engbers 1977 Dedemsvaart D K 1824 (57:27) 57:56
30 » Jolanda Buter 1967 Athlos D K Harderwijk 1820 (57:59) 58:02
31 » Hennie van de Kamp 1963 Putten D K 1834 (58:02) 58:07
32 » Tineke van de Pol 1986 Hoevelaken D K 1877 (58:12) 58:27
33 » Annette Jansen 1975 Harderwijk D K 1930 (57:47) 58:27
34 » Nancy van Heck 1994 Harderwijk D K Harderwijk 1739 (58:36) 58:38
35 » Nicolien Jongerius 1967 AV '34 D K 1773 (58:38) 58:41
36 » Janet Granneman 1974 Athlos D K Harderwijk 1661 (58:37) 58:43
37 » Manon Niemeijer 1998 Landstede D K 1685 (58:36) 58:44
38 » Aart Foppen 1967 Hierden D K 1665 (58:39) 58:45
39 » Iris Janssen Lok 1974 Athlos D K Harderwijk 1822 (59:06) 59:08
40 » Anita Foppen 1967 Athlos D K 1741 (59:06) 59:09
41 » Brigitte Visser 1972 Athlos D K Harderwijk 1592 (59:15) 59:18
42 » Elly Overduin 1971 Harderwijk D K 1924 (59:37) 59:41
43 » Mirjam Beute 1989 Athlos D K 1927 (59:26) 59:54
44 » Erna Couperus 1967 Ermelo D K 1785 (1:00:02) 1:00:11
45 » Simone Boon 1991 Harderwijk D K Harderwijk 1568 (1:00:08) 1:00:17
46 » Sytske Riphagen 1960 Harderwijk D K 1925 (1:00:10) 1:00:29
47 » Miranda Frankema 1972 Lelystad D K 1837 (1:00:20) 1:00:35
48 » Marga Post 1988 Harderwijk D K Harderwijk 1640 (59:56) 1:00:38
49 » Carla Overduin 1965 Noordwijkerhout D K 1923 (1:00:37) 1:00:41
50 » Naomi Rensink 1996 Landstede D K 1726 (1:00:00) 1:00:43
51 » Ingrid Foppen-Kool 1973 Ermelo D K 1784 (1:00:46) 1:00:56
52 » Jacqueline Zoeteman 1998 Landstede D K 1686 (1:00:51) 1:00:59
53 » Lisette Siemelink 1969 Terschuur D K 1759 (1:00:40) 1:01:02
54 » Marleen Haanschoten 1961 Athlos D K Harderwijk 1658 (1:01:50) 1:01:54
55 » Patricia van Domburg 1971 Harderwijk D K Harderwijk 1576 (1:01:48) 1:02:01
56 » Sigrid Ihringer-Grobben 1972 Athlos D K Harderwijk 1615 (1:01:52) 1:02:07
57 » Kim Kuiper 1996 Lelystad D K 1863 (1:01:55) 1:02:27
58 » Mandy Delhez 1978 Harderwijk D K Harderwijk 1794 (1:01:59) 1:02:32
59 » Elly Hopman 1964 Ermelo D K 1816 (1:02:35) 1:02:50
60 » Jacqueline van der Meer 1966 Harderwijk D K Harderwijk 1831 (1:02:12) 1:02:50
61 » Mariska Schipper 1972 Harderwijk D K Harderwijk 1771 (1:02:38) 1:02:56
62 » Wienik van Steeg 1969 putten D K 1965 (1:02:35) 1:02:57
63 » Wies van Stralen 1967 Harderwijk D K 1909 (1:02:45) 1:02:58
64 » Martine Arkema 1971 Flevo Delta D K 1563 (1:02:51) 1:03:03
65 » Ingrid van Bakel 1971 Harderwijk D K Harderwijk 1770 (1:02:48) 1:03:06
66 » Anna Noteboom 1997 Ermelo D K 1866 (1:02:39) 1:03:08
67 » Margo Petersen 1992 Harderwijk D K Harderwijk 1589 (1:02:49) 1:03:14
68 » Lianne uit de Bosch 1988 Bunschoten D K 1884 (1:02:37) 1:03:15
69 » Mariska Kingma 1976 Apeldoorn D K 1843 (1:03:01) 1:03:28
70 » Tabitha Cornelisse 1984 Amsterdam D K 1796 (1:03:13) 1:03:30
71 » Dicky Liefting 1959 Putten D K 1908 (1:03:18) 1:03:30
72 » Annika Heijnen 1988 Harderwijk D K Harderwijk 1659 (1:03:09) 1:03:37
73 » Carla Jongerius 1964 Naarden D K 1775 (1:03:41) 1:03:46
74 » Hetty van der Hoeven 1969 Athlos D K Harderwijk 1629 (1:03:44) 1:03:49
75 » Petra van Kesteren 1982 Athlos D K Harderwijk 1580 (1:03:36) 1:03:50
76 » Dineke Olthof 1957 Harderwijk D K Harderwijk 1612 (1:03:37) 1:03:53
77 » Henny van Dijke 1980 Harderwijk D K 1915 (1:03:27) 1:03:55
78 » Cynthia Vink 1972 Utrecht D K 1736 (1:03:20) 1:03:59
79 » Inge Bouter 1983 zwolle D K 1960 (1:03:30) 1:04:02
80 » Monique Zuijdwijk 1966 Hierden D K 1561 (1:03:37) 1:04:09
81 » Nienke Looper 1986 Putten D K 1767 (1:03:36) 1:04:10
82 » Irene van der Meulen 1983 Harderwijk D K Harderwijk 1566 (1:03:39) 1:04:22
83 » Marijke Kuipers 1957 Zwolle D K 1786 (1:04:16) 1:04:46
84 » Mirjam Ausma 1964 Athlos D K Harderwijk 1768 (1:04:42) 1:04:48
85 » Tanja van Mierlo 1969 Harderwijk D K Harderwijk 1750 (1:04:45) 1:05:02
86 » Margreet Bos 1970 Athlos D K Harderwijk 1664 (1:04:56) 1:05:02
87 » Carola de Vries 1990 Harderwijk D K 551 (1:05:49) 1:06:02
88 » Mirjam Lamers-Holwerda 1976 Enkhuizen D K 1769 (1:06:14) 1:06:23
89 » Henriette Plakke 1971 Athlos D K Harderwijk 1746 (1:05:53) 1:06:25
90 » Coby Boone-Vreman 1959 Athlos D K 1903 (1:05:57) 1:06:32
91 » Gerdien Larooij 1984 Harderwijk D K Harderwijk 1641 (1:06:04) 1:06:44
92 » Janita van der Vinne 1963 Athlos D K Harderwijk 1740 (1:06:48) 1:06:54
93 » Renate Lubbers 1956 Harderwijk D K 1887 (1:07:39) 1:08:04
94 » Sylvia uit Beijerse 1977 dronten D K 1946 (1:07:57) 1:08:06
95 » Hanneke de Jong 1985 Rotterdam D K 1828 (1:07:40) 1:08:18
96 » Marjanne Schuil 1972 Ermelo D K 1914 (1:08:31) 1:08:57
97 » Linda Enk 1973 Ermelo D K 1911 (1:08:31) 1:08:57
98 » Marleen Heil-Disselhof 1978 Athlos D K Harderwijk 1618 (1:08:31) 1:08:59
99 » Marinka Schipper 1991 Putten D K 1792 (1:09:31) 1:10:08
100 » Suzan Norder 1972 harderwijk D K 1932 (1:10:03) 1:10:20
101 » Maartje Smit 1958 Dutch Runners D K 1627 (1:10:04) 1:10:25
102 » Marjolein van Hemert 1980 Lelystad D K 1742 (1:10:29) 1:10:51
103 » Sharon Staal 1970 Ermelo D K 1578 (1:10:45) 1:11:02
104 » Hilde van Loo 1974 Loopgroep Visie D K 1577 (1:10:45) 1:11:02
105 » Margriet van Diest 1968 Ermelo D K 1579 (1:10:46) 1:11:03
106 » Betsie Kappert 1961 Zwolle D K 1623 (1:11:17) 1:11:37
107 » Sylvia Elshout 1977 Harderwijk D K 1879 (1:11:32) 1:11:41
108 » Georgette Petersen 1982 Harderwijk D K 1880 (1:11:32) 1:11:42
109 » Joyce Scholten 1966 Zwolle D K 1614 (1:12:34) 1:12:58
110 » Silvia Dalmeijer 1982 Athlos D K 1600 (1:12:54) 1:13:10
111 » Han Konings 1957 Athlos D K Harderwijk 1567 (1:12:58) 1:13:19
112 » Aldine de Graaf 1967 Harderwijk D K Harderwijk 1558 (1:12:58) 1:13:19
113 » Jolanda van der Sluijs 1970 Athlos D K Harderwijk 1656 (1:13:19) 1:13:48
114 » Dederike Kort 1977 Ermelo D K 1783 (1:13:27) 1:14:00
115 » Nathalie Scala 1971 Harderwijk D K Harderwijk 1765 (1:13:29) 1:14:00
116 » Dineke Lenderink 1971 Harderwijk D K Harderwijk 1581 (1:13:41) 1:14:18
117 » Carolien de Hoop 1961 Harderwijk D K 1891 (1:13:42) 1:14:19
118 » Irma de Hoop 1965 Hellevoetsluis D K 1787 (1:13:41) 1:14:19
119 » Monique Franken 1988 Amersfoort D K 1608 (1:15:36) 1:15:52
120 » Marian Dekker 1964 Athlos D K 1882 (1:15:35) 1:15:52
121 » Jet van der Weiden 1970 Athlos D K Harderwijk 1747 (1:15:26) 1:16:00
122 » Loes van de Steeg-Konings 1961 Goudswaard D K 1556 (1:22:37) 1:22:58
123 » Laura Wolthuis 1993 Landstede D K 1728 (1:30:04) 1:30:13