Uitslagen van 10e Editie Salland Zorgverzekeringen IJsselloop 2015

10 km Dijkenloop

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Dames hebben in de teamuitslag een correctie op de tijd van 10%. Na afloop van evenement worden de uitslagen op NETTO volgorde gezet. Prijsuitreiking is volgorde BINNENKOMST


Displaying uitslagen 1751 - 1906 of 1906 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1751 » Elisabeth Schotanus 1975 Hengelo Gld Vsen 11718 1:05:53 (1:10:51)
1752 » Bradley Zandstra 1996 CaseWare Nederland B.V. 2 Msen 11581 1:05:54 (1:10:00)
1753 » John Zweverink 1972 Leusden M40 11869 1:05:56 (1:09:42)
1754 » Peter Brinkhof 1962 Deventer M50 12077 1:05:57 (1:08:22)
1755 » Lianne Idema 1970 Zuidlaren V40 12039 1:05:58 (1:11:01)
1756 » Stephan Herms 1980 Apeldoorn Msen 11839 1:06:00 (1:11:26)
1757 » Chantal Herms 1981 Apeldoorn Vsen 12166 1:06:01 (1:11:26)
1758 » Sabina Talstra 1976 Salland Zorgverzekeringen 7 Vsen 11740 1:06:03 (1:10:21)
1759 » Rosalie Derks 1984 Deventer Ziekenhuis 6 Vsen 11984 1:06:04 (1:10:37)
1760 » Martijn van Es 1977 Salland Zorgverzekeringen 7 Msen 11738 1:06:04 (1:10:20)
1761 » Ursula van 't Hul- Keijze 1968 Deventer Ziekenhuis 10 V40 12111 1:06:07 (1:11:02)
1762 » Kaily v Bussel 1989 Deventer Vsen 12204 1:06:07 (1:11:25)
1763 » Sonja Karstanje Stegeman 3 Vsen 11289 1:06:08 (1:08:59)
1764 » Pieter Massink 1953 Schalkhaar M60 12189 1:06:09 (1:11:24)
1765 » Astrid Goorman 1982 Voorst gem Voorst Vsen 10794 1:06:11 (1:07:28)
1766 » Diana Stander 1965 Apeldoorn V40 12205 1:06:12 (1:11:17)
1767 » Renee schilperoort 1967 Eefde V40 10690 1:06:16 (1:08:36)
1767 » Carolina van den Berg 1967 Zwolle V40 11067 1:06:16 (1:08:36)
1769 » Henriette Oosterkamp 1968 Lieren V40 11931 1:06:18 (1:10:50)
1770 » Paula Mulder 1994 Apeldoorn Vsen 11915 1:06:22 (1:10:27)
1771 » Jan Woestenenk 1955 Deventer M50 12140 1:06:24 (1:11:25)
1772 » Richard Akihary 1955 Veenendaal M60 11625 1:06:24 (1:10:10)
1773 » Garmene Savelkoel 1971 Raster Groep 2 V40 11860 1:06:26 (1:11:10)
1774 » Ina Thijs 1959 Raster Groep 2 V50 11999 1:06:27 (1:11:10)
1775 » Haygun Dijkman 1971 Steenenkamer V40 12087 1:06:29 (1:12:01)
1776 » RenĂ©e Laurens 1985 Apeldoorn Vsen 11986 1:06:30 (1:09:21)
1777 » Brenda Scholten 1970 Veluwe V40 12059 1:06:31 (1:11:24)
1778 » Rien Jalink 1955 Apeldoorn M60 11053 1:06:32 (1:09:43)
1779 » Caroline Willemsen 1973 AV '34 V40 12144 1:06:35 (1:11:43)
1780 » Monique Schuuring 1966 AV '34 V40 12156 1:06:36 (1:11:43)
1781 » Wendy Weekhout 1986 Deventer Vsen 12041 1:06:38 (1:11:38)
1782 » Nanda Klaver 1982 Apeldoorn Vsen 12046 1:06:39 (1:11:37)
1783 » Margreet Westerhof 1958 Zutphen V50 12030 1:06:40 (1:12:06)
1784 » Arno Wiering 1967 Zutphen M40 11963 1:06:40 (1:11:10)
1785 » Belinda Ebeling Koning 1968 Amsterdam V40 12206 1:06:42 (1:11:55)
1786 » Anca van der Vegt 1960 Twello V50 11815 1:06:48 (1:10:17)
1787 » Christel Schneider 1971 Schalkhaar V40 12012 1:06:49 (1:10:16)
1788 » Danielle Figge 1978 Leersum Vsen 11750 1:06:49 (1:11:14)
1789 » Mientje Cremers 1965 Deventer V50 11286 1:06:50 (1:09:58)
1790 » Karin Nijhof 1990 Zwolle Vsen 11640 1:06:50 (1:11:05)
1791 » Avelieke van der meer 1980 Leeuwarden Vsen 12127 1:06:52 (1:12:21)
1792 » Remco Koenen 1971 Uden M40 11773 1:06:53 (1:11:36)
1793 » Lieke Haan 1998 Deventer Vsen 11940 1:06:57 (1:11:21)
1794 » Betsy ten Bloemendal 1952 Twello V60 12068 1:06:57 (1:12:11)
1795 » Van der Wal, Gea 1967 Deventer Ziekenhuis 9 V40 11610 1:07:02 (1:10:54)
1796 » Hannet Dijk 1959 Twello V50 11972 1:07:13 (1:11:49)
1797 » Jan Blom 1959 Deventer M50 11846 1:07:14 (1:12:00)
1798 » Veerle Blom 1992 Deventer Vsen 11847 1:07:15 (1:12:00)
1799 » Annick Bakker 1990 Amsterdam Vsen 12149 1:07:15 (1:12:39)
1800 » Margot Bosch 1970 Deventer V40 11842 1:07:19 (1:11:38)
1801 » Frieda valkenburg 1972 Voorst gem Voorst V40 11829 1:07:21 (1:12:23)
1802 » Annemarie van der Bend 1970 Apeldoorn V40 12044 1:07:22 (1:12:20)
1803 » Chantal Gaasbeek 1974 Apeldoorn V40 12216 1:07:22 (1:12:27)
1804 » Kilian Woortman 1974 Promens 4 V40 12036 1:07:27 (1:12:18)
1805 » Anne Dros 1957 AV '34 M50 11937 1:07:28 (1:12:32)
1806 » Angelique Zwijnenberg 1976 Twello Vsen 11848 1:07:30 (1:10:19)
1807 » Karin Hommels 1973 Deventer V40 11657 1:07:30 (1:12:14)
1808 » Bianca Keuvelaar 1971 Twello V40 12063 1:07:31 (1:10:18)
1809 » Esther Roelofs 1986 Deventer Ziekenhuis 10 Vsen 12016 1:07:31 (1:12:06)
1810 » Manon Knook 1975 Deventer V40 11539 1:07:32 (1:12:15)
1811 » Ros Willem Nawijn Hulphond Nederland 5 Msen 11988 1:07:38 (1:12:05)
1812 » Angelique Kobussen 1971 Deventer V40 12054 1:07:46 (1:12:49)
1813 » Ruby Coffeng 1968 Epse V40 11952 1:07:57 (1:12:39)
1814 » Marlou van der Zouw 1974 Apeldoorn V40 12062 1:08:02 (1:13:15)
1815 » Debby Brandwagt 1977 Deventer Vsen 12061 1:08:03 (1:13:16)
1816 » Wouter hiddink 1979 Laren Gld Msen 10609 1:08:07 (1:10:01)
1817 » Linda Waals 1991 Deventer Vsen 12110 1:08:08 (1:13:07)
1818 » Lenny Hiddink 1981 Laren Gld Vsen 10802 1:08:08 (1:10:02)
1819 » Virginia Tatuhey 1979 Apeldoorn Vsen 11532 1:08:09 (1:08:09)
1820 » Margreet Schoterman 1965 Daventria V40 11751 1:08:10 (1:13:22)
1821 » Erica Mulder 1971 Veluwe V40 12060 1:08:13 (1:13:07)
1822 » Jan Soentjens 1966 Apeldoorn M40 11858 1:08:15 (1:12:44)
1823 » Meike Schrijver 1987 Raalte Vsen 11387 1:08:17 (1:11:31)
1824 » Suzanne Glazenburg 1972 Daventria V40 12096 1:08:19 (1:13:45)
1824 » Raymond Bultink 1980 Diepenveen Msen 12227 1:08:19 (1:13:49)
1826 » Ido Dijkstra 1966 Deventer M40 12225 1:08:22 (1:13:32)
1827 » Lois Dijkstra 1994 Deventer Vsen 12224 1:08:23 (1:13:31)
1828 » Merel Somer 1978 Nijmegen Vsen 12090 1:08:23 (1:13:51)
1829 » Marleen Weststrate 1980 Deventer Vsen 11097 1:08:26 (1:11:00)
1830 » Marieke Wientjens 1979 Nijmegen Vsen 12150 1:08:27 (1:13:56)
1831 » Alex Grave 1982 Deventer Msen 12011 1:08:27 (1:13:46)
1832 » Christel Toering 1982 Deventer Vsen 11804 1:08:29 (1:13:02)
1833 » Joke Kiers 1938 Deventer V60 12029 1:08:31 (1:11:59)
1834 » Evert Jan Eggink 1957 Deventer M50 10823 1:08:45 (1:10:17)
1835 » Nieki veenendaal 1974 Deventer V40 12154 1:08:49 (1:13:44)
1836 » Zwanet Hidding 1965 Colmschate V50 12126 1:08:55 (1:14:14)
1837 » Ingrid Vogt 1965 Leersum V40 12020 1:08:58 (1:13:24)
1838 » Esther Veenhuizen Thermen Bussloo 4 Vsen 11125 1:08:59 (1:11:21)
1839 » Erika Cornet-Keizer 1955 Deventer V50 12001 1:09:01 (1:14:07)
1840 » Chantal Spieker 1987 Daventria Vsen 11731 1:09:11 (1:13:56)
1841 » Ilja Klees JVZ Raadgevend Ingenieursburo 2 Msen 10145 1:09:14 (1:10:40)
1842 » Saskia Dommerholt 1972 Algemene Bathmense SV V40 12082 1:09:14 (1:14:14)
1843 » Anne Liesting 1953 Twello V60 11596 1:09:16 (1:13:26)
1844 » Esther Smit 1968 Parantion 2 V40 11727 1:09:17 (1:09:17)
1845 » Loes Liesting 1984 Apeldoorn Vsen 11595 1:09:22 (1:13:32)
1846 » Tessa Smit 1991 Deventer Vsen 12023 1:09:23 (1:14:22)
1847 » Janco Heimgartner 1970 Sika Nederland B.V. 5 M40 11899 1:09:24 (1:13:19)
1848 » Joyce Klein Gunnewiek 1992 Boode 1 Vsen 11568 1:09:28 (1:13:15)
1849 » Lucie Mosterd 1961 Zwolle V50 12196 1:09:32 (1:13:55)
1850 » Myriam Trip 1954 Zutphen V60 11681 1:09:33 (1:15:07)
1851 » Teresia Elsinga 1967 Deventer V40 12146 1:09:41 (1:14:28)
1852 » Daan van der Linden 1996 Diepenveen Msen 10257 1:09:53 (1:14:00)
1853 » Rob Ulrich 1959 Apeldoorn M50 11228 1:09:53 (1:12:42)
1854 » Aletta Berghuis 1979 Deventer Vsen 12083 1:10:02 (1:15:13)
1855 » Vinay Hiremath 1984 Eindhoven Msen 12164 1:10:03 (1:15:14)
1856 » Dirk ten Dijk 1959 Deventer M50 12112 1:10:30 (1:15:57)
1857 » Mathieu Bodifee 1961 Deventer M50 11895 1:10:37 (1:14:58)
1858 » Roland van Loosbroek 1963 Deventer M50 12169 1:10:51 (1:16:07)
1859 » Ilona van ree 1971 Argo V40 11985 1:11:04 (1:16:30)
1860 » Marion Hulman 1961 Heeten V50 12163 1:11:04 (1:15:53)
1861 » Mirella Beekman 1978 Dutch Runners Vsen 11974 1:11:08 (1:15:47)
1862 » Truus Jansen 1953 AV '34 V60 12190 1:11:09 (1:16:17)
1863 » Karen van den Berg 1965 AV '34 V40 12078 1:11:09 (1:16:18)
1864 » Carin Visser 1966 Apeldoorn V40 12145 1:11:10 (1:16:18)
1865 » Jolabda Szejnoga 1992 Deventer Vsen 12183 1:11:14 (1:12:24)
1866 » Tamara van den Beld 1994 Zwolle Vsen 12212 1:11:21 (1:15:39)
1867 » Roos Vos 1984 Saxion/ Academie Mens en Arbeid 4 Vsen 11744 1:11:27 (1:16:20)
1868 » Mark van Doornspeek 1984 Markelo Msen 11975 1:11:28 (1:16:21)
1869 » Gwenda Kamstra 1972 Deventer V40 11837 1:11:29 (1:16:22)
1870 » Karin Benthem 1970 Lelystad V40 11840 1:11:29 (1:16:22)
1871 » Ellen Huiskamp-Koller 1980 Apeldoorn Vsen 11626 1:11:30 (1:15:27)
1872 » Anna claudia Wellner 1972 Deventer V40 12148 1:11:30 (1:16:42)
1873 » Wilma Laar 1964 Loopgroep Oegstgeest V50 12056 1:11:33 (1:16:38)
1874 » Nienke van Dijk-Stern 1977 Apeldoorn Vsen 12168 1:11:43 (1:12:52)
1875 » Monique Kottier 1981 Daventria Vsen 12182 1:11:49 (1:17:15)
1876 » Ceesjan Saaltink 1975 Deventer M40 12200 1:11:49 (1:16:15)
1877 » Esther Remmelts 1975 Deventer Vsen 12032 1:12:05 (1:16:05)
1878 » Thijs Beekman 1965 Deventer M50 12045 1:12:14 (1:17:14)
1879 » Ilja Wassink 1969 Deventer V40 12223 1:12:15 (1:17:15)
1880 » Jeroen den Hertog 1963 Schalkhaar M50 11081 1:12:16 (1:17:15)
1881 » Patty de Lange 1981 Deventer Vsen 12159 1:12:38 (1:18:00)
1882 » Dora de Fretes 1967 Twello V40 12160 1:12:46 (1:18:20)
1883 » Ilona Pasman 1971 Apeldoorn V40 12050 1:12:48 (1:18:00)
1884 » Danielle van den Heuvel 1975 Deventer Vsen 12193 1:12:53 (1:18:25)
1885 » John van Vreeswijk 1962 Deventer M50 11882 1:13:06 (1:16:43)
1886 » Gerda Vels 1955 AV '34 V50 11507 1:13:20 (1:16:22)
1887 » Bart Overbeek 1989 Deventer Ziekenhuis 7 Msen 11285 1:13:26 (1:15:54)
1888 » Therie Bruynes 1978 Dutch Runners Vsen 11970 1:13:36 (1:17:58)
1889 » Miranda Mulder 1982 Diepenveen Vsen 12226 1:14:11 (1:19:42)
1890 » Jeannet Wijnbergen 1970 Lieren V40 11851 1:14:15 (1:18:46)
1891 » Anouck Vellinga 1990 Barneveld Vsen 12184 1:14:54 (1:19:14)
1892 » Ronald van Vliet 1967 Deventer M40 12122 1:14:57 (1:20:29)
1893 » Joos Aalberts 1998 Deventer Vsen 12019 1:15:42 (1:21:09)
1894 » Hanke Gielen 1972 Deventer V40 12221 1:15:44 (1:20:35)
1895 » Monique Pots 1970 Deventer V40 12051 1:16:23 (1:21:25)
1896 » Anita Cornelissen 1972 Zutphen V40 11868 1:16:29 (1:21:00)
1897 » Rebecca Cornelissen 1975 Deventer Vsen 12114 1:16:38 (1:22:10)
1898 » Wilma kruitbosch 1970 Welsum V40 11866 1:17:01 (1:21:38)
1899 » Iris Gorelikow 1994 Vaassen Vsen 11673 1:17:03 (1:21:09)
1900 » Jodi van Loenen 1968 AV '34 V40 12188 1:17:21 (1:22:25)
1901 » Astrid Dorgelo 1971 Deventer V40 12186 1:17:56 (1:23:29)
1902 » Joke Aarsen 1962 Deventer V50 12219 1:20:00 (1:25:25)
1903 » Nimitha Patil 1986 ICT Automatisering 1 Vsen 12098 1:21:04 (1:26:15)
1904 » Angela Bordewijk-Gerritse 1964 AV '34 V50 12187 1:21:10 (1:26:15)
1905 » Jorien Michailidis 1961 Zorggroep Solis 3 V50 11916 1:21:46 (1:21:46)
1906 » Ella van der Nat 1960 Apeldoorn V50 12191 1:22:30 (1:27:21)