Uitslagen van 10e Editie Salland Zorgverzekeringen IJsselloop 2015

10 km Dijkenloop V50

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Dames hebben in de teamuitslag een correctie op de tijd van 10%. Na afloop van evenement worden de uitslagen op NETTO volgorde gezet. Prijsuitreiking is volgorde BINNENKOMST


Displaying all 106 uitslagen
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Marian Fuselier 1962 Heino V50 10199 45:12 (45:14)
2 » L. Rutten 1964 Deventer Ziekenhuis 2 V50 10254 45:13 (45:23)
3 » Ariane Pille 1958 Daventria V50 11319 45:30 (48:22)
4 » Wilma Fraas 1962 Hanzesport V50 10396 46:17 (46:38)
5 » Josan Tielen 1962 Ciko '66 V50 10439 46:33 (46:59)
6 » Ans Hulzebos 1959 Hanzesport V50 10369 46:37 (46:58)
7 » Connie Greebe 1963 Deventer V50 11484 47:16 (48:46)
8 » Sandra Enthoven 1964 Deventer V50 10815 48:27 (50:00)
9 » Saskia Akihary 1963 Daventria V50 10421 50:10 (50:47)
10 » Monique Fennis 1963 Zorggroep Solis 3 V50 11917 50:58 (51:01)
11 » Hanneke Jansen 1959 Deventer Ziekenhuis 6 V50 11268 51:03 (52:22)
12 » Hetty van den Berg 1960 Deventer V50 10929 51:16 (53:03)
13 » Angelique Verstraten 1965 Zeeland V50 11350 51:22 (54:14)
14 » Annette Drijfhout 1964 Stichting Mindfit 10 V50 11791 52:02 (55:10)
15 » Gerda van Weij 1963 Leuvenheim V50 10972 52:06 (54:15)
16 » Marijke Willems 1955 Epse V50 10511 52:12 (52:38)
17 » Rosemarie Hendriks 1962 Deventer V50 10957 52:25 (54:22)
18 » Andy Scholten 1957 Deventer V50 12084 53:23 (58:10)
19 » Elise Venemans 1963 Huisartsen Coƶperatie Deventer 2 V50 11230 53:31 (56:03)
20 » Liesbeth Hendriks 1960 Amersfoort V50 10956 53:35 (55:32)
21 » Anne-Marie Smits 1962 Deventer V50 11208 53:45 (56:58)
22 » Jenny van der Vegt 1963 Deventer V50 11191 53:46 (56:46)
23 » Wilma Wagenvoort 1965 JP van den Bent Stichting 6 V50 11414 53:51 (57:07)
24 » Agnes Lenferink 1955 Hanzesport V50 10967 54:08 (55:39)
25 » Coby van der Veen 1958 Deventer V50 10247 54:25 (55:16)
26 » yvonne Heerink 1961 Deventer Ziekenhuis 5 V50 10898 54:35 (56:34)
27 » Marian Nijland 1961 JP van den Bent Stichting 5 V50 11243 54:37 (57:55)
28 » Sandra Hout-Bouwmeister 1962 Brummen V50 10331 54:39 (55:00)
29 » Hannie Tabor 1959 Olst V50 11772 54:48 (57:07)
30 » Daria Piccinotti 1963 Apeldoorn V50 11564 54:49 (58:05)
31 » Strijdveen 1958 Deventer Ziekenhuis 6 V50 11263 54:54 (57:36)
32 » Silvia Klein Hofmeijer 1960 Wijhe V50 11343 55:00 (58:10)
33 » Josta Herman 1957 Sallcon 4 V50 10707 55:07 (56:14)
34 » Anne Marie van den Braken 1957 Kootwijk V50 11034 55:22 (58:08)
35 » Swanet Riphagen 1963 Warnsveld V50 11475 55:26 (58:34)
36 » Marijke Hillebrandt 1958 Twello V50 10992 55:29 (57:49)
37 » Toke te Riele 1960 Lettele V50 11520 55:36 (59:06)
38 » Ineke Overkempe 1959 JP van den Bent Stichting 6 V50 11245 55:44 (58:56)
38 » Marian Bloo 1962 Raalte V50 11054 55:44 (58:53)
40 » Yvon Didden 1965 Algemene Bathmense SV V50 11010 56:26 (58:42)
41 » Ans Valster 1964 AV Holten V50 11636 56:27 (1:00:34)
42 » Linda Vloedbeld 1960 Veluwe V50 10648 56:31 (58:31)
43 » Ineke Koopman 1960 Heeten V50 11340 56:35 (59:44)
44 » Bernadette Ogink 1963 De Parabool 3 V50 11549 56:39 (1:00:54)
45 » Sonja Kerkdijk 1963 Veluwe V50 11411 56:54 (58:55)
46 » Sita Bergmeijer 1955 Deventer Ziekenhuis 8 V50 11313 57:19 (1:00:12)
47 » Klazien van der Klis-Visscher 1965 Balkbrug V50 10754 57:36 (58:55)
48 » Willy Zwiep 1956 Flevo Delta V50 11450 57:52 (1:01:24)
49 » Yvonne PangemanannHanning 1963 Gorssel V50 11879 58:01 (1:01:40)
50 » Ria Beffers 1959 Raalte V50 11236 58:58 (1:02:18)
51 » Ellen van Huffelen 1961 Twello V50 11597 59:32 (1:02:59)
52 » Anita Schuurhuis 1964 Zwolle V50 11939 59:40 (1:03:59)
53 » Lydia Hoorn-Murris 1964 Zwolle V50 11638 59:41 (1:04:00)
54 » Cora Mur 1956 Colmschate V50 11546 59:42 (1:03:45)
55 » Janet Schermerhorn 1961 Algemene Bathmense SV V50 11471 59:49 (1:02:31)
56 » Ina Steutel 1964 Lettele V50 11099 59:50 (1:03:55)
57 » Joke Scheperman 1963 Westfalen Medical BV 3 V50 11318 59:50 (1:02:43)
58 » Marie-Therese Thielen 1963 Twello V50 11522 1:00:08 (1:03:44)
59 » Joke Ververda 1962 Raster Groep 2 V50 11462 1:00:35 (1:05:18)
60 » Jolinde Dinkelberg 1961 Deventer V50 11220 1:00:57 (1:03:50)
61 » Jeannette Hegeman 1962 Holten V50 11207 1:01:09 (1:04:00)
62 » Aga van Nijnanten 1958 Deventer V50 11725 1:01:13 (1:05:18)
63 » MariĆ«tte Schoorlemmer 1964 Heeten V50 11743 1:01:14 (1:03:47)
64 » Gunda Schrijver 1964 Deventer V50 12128 1:01:30 (1:06:24)
65 » Rita Beemer 1955 Stichting Mindfit 9 V50 11788 1:01:47 (1:05:28)
66 » Alijd Wever 1964 Deventer V50 11692 1:02:07 (1:05:34)
67 » Joke van Schijndel 1958 Gemeente Deventer 2 V50 11994 1:02:07 (1:06:36)
68 » Emelie Visser 1958 Deventer V50 11927 1:02:12 (1:04:22)
69 » Jelly Canrinus 1956 Diepenveen V50 11959 1:02:16 (1:06:54)
70 » Erna Emens-van Oosten 1962 Daventria V50 11767 1:02:24 (1:07:01)
71 » Grietje Begeman-Sinnema 1956 Olst V50 11864 1:02:24 (1:06:55)
72 » Ria ter Riele 1958 Wilp Gld V50 11914 1:02:28 (1:06:43)
73 » Irma Koopman 1960 Marathon Pim Mulier V50 11525 1:02:36 (1:06:24)
74 » Ineke de Haan 1956 Deventer V50 11973 1:02:42 (1:07:18)
75 » Lia van der Meer 1957 Amsterdam V50 11997 1:02:50 (1:08:03)
76 » Betsy van der Meer 1962 Deventer V50 11998 1:02:51 (1:08:03)
77 » Willeke van Leeuwen 1965 Lelystad V50 11782 1:02:58 (1:07:40)
78 » Carla Westerlaken 1963 Hanzesport V50 12058 1:03:01 (1:06:25)
79 » Bertina Mulder 1962 Emst V50 11754 1:03:04 (1:07:30)
80 » Agnes Kieftenbeltk 1958 Raalte V50 11339 1:03:07 (1:06:17)
81 » Marijke Colijn 1958 Deventer V50 12103 1:03:11 (1:08:28)
82 » Henriet Hemmink 1964 Vroomshoop V50 11675 1:03:45 (1:08:14)
83 » Annet Buitenhuis 1960 Apeldoorn V50 11614 1:03:59 (1:07:42)
84 » Alie Roza 1963 Brummen V50 10330 1:04:05 (1:04:28)
85 » Erna van Bremen - Koster 1961 Noordkop V50 12033 1:04:25 (1:08:49)
86 » Mevr Kamperman 1961 Apeldoorn V50 12081 1:04:30 (1:09:32)
87 » Mevr Pestoor 1961 Apeldoorn V50 12080 1:04:31 (1:09:31)
88 » Irma Kleverwal 1964 Veluwe V50 12010 1:05:03 (1:10:05)
89 » Karin Rutgers 1960 Deventer V50 12067 1:05:03 (1:10:37)
90 » Ankie Uenk 1964 Rabobank Salland 10 V50 12135 1:05:41 (1:10:59)
91 » Monique van lieshout 1963 Deventer Ziekenhuis 10 V50 11951 1:05:43 (1:10:16)
92 » Ina Thijs 1959 Raster Groep 2 V50 11999 1:06:27 (1:11:10)
93 » Margreet Westerhof 1958 Zutphen V50 12030 1:06:40 (1:12:06)
94 » Anca van der Vegt 1960 Twello V50 11815 1:06:48 (1:10:17)
95 » Mientje Cremers 1965 Deventer V50 11286 1:06:50 (1:09:58)
96 » Hannet Dijk 1959 Twello V50 11972 1:07:13 (1:11:49)
97 » Zwanet Hidding 1965 Colmschate V50 12126 1:08:55 (1:14:14)
98 » Erika Cornet-Keizer 1955 Deventer V50 12001 1:09:01 (1:14:07)
99 » Lucie Mosterd 1961 Zwolle V50 12196 1:09:32 (1:13:55)
100 » Marion Hulman 1961 Heeten V50 12163 1:11:04 (1:15:53)
101 » Wilma Laar 1964 Loopgroep Oegstgeest V50 12056 1:11:33 (1:16:38)
102 » Gerda Vels 1955 AV '34 V50 11507 1:13:20 (1:16:22)
103 » Joke Aarsen 1962 Deventer V50 12219 1:20:00 (1:25:25)
104 » Angela Bordewijk-Gerritse 1964 AV '34 V50 12187 1:21:10 (1:26:15)
105 » Jorien Michailidis 1961 Zorggroep Solis 3 V50 11916 1:21:46 (1:21:46)
106 » Ella van der Nat 1960 Apeldoorn V50 12191 1:22:30 (1:27:21)