Uitslagen van 33ste Lenteloop Papendrecht 2015
Groep 1 en 2
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijdenGross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Pl. | Naam | GJ | Club/Plaats/Land | Cat. | # | Netto | Bruto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
251 | » Yoa van Dijk | 2009 | Sliedrecht | M | 1746 | (2:39) | 3:17 |
252 | » Bo Kennedie | de Knotwilg locatie Moerbeihof | 1644 | (3:10) | 3:17 | ||
253 | » Vince Vink | 2010 | Papendrecht | J | 1745 | (3:15) | 3:19 |
254 | » Ferenc de Jong | De Leilinde | J | 1681 | (3:13) | 3:19 | |
255 | » Robin Kleiberg | De Viermaster | J | 1328 | (3:14) | 3:22 | |
256 | » Shamiera Ratnam | Prins Willem Alexanderschool-V | M | 1522 | (3:17) | 3:24 | |
257 | » Benjamin Corpeleijn | de Knotwilg locatie Moerbeihof | J | 1646 | (3:15) | 3:26 | |
258 | » Klaske van den Bos | Anne de vriesschool | M | 1772 | (3:19) | 3:29 | |
259 | » Teske van den Bos | Anne de vriesschool | M | 1773 | (3:20) | 3:31 | |
260 | » Jade Dekker | Prins Constantijnschool | M | 1267 | (3:20) | 3:32 | |
261 | » Kiki Lucas | Het Palet-Alblasserdam | M | 1604 | (3:30) | 3:32 | |
261 | » Yannik Noorlander | Koningin Beatrixschool | J | 1119 | (3:21) | 3:32 | |
263 | » Fien Klerk | 2010 | Sliedrecht | M | 1728 | (3:23) | 3:35 |
264 | » Eva Suurbach | 2011 | Papendrecht | M | 1753 | (3:29) | 3:39 |
265 | » Nina Olivia Dona | Prins Florisschool Zuidkil | M | 1060 | (3:31) | 3:42 | |
266 | » Feyo ven de Berg | De Viermaster | J | 1327 | (3:37) | 3:46 | |
267 | » Christiaan Smitshoek | De Viermaster | J | 1330 | (3:40) | 3:47 | |
268 | » Jasper van Wijngaarden | Prins Willem Alexanderschool-V | J | 1504 | (3:50) | 3:51 | |
269 | » Dusty Lankhuizen | Oranje Nassauschool Papendrech | J | 1185 | (4:07) | 4:18 | |
270 | » Bernd Renooij | Prins Constantijnschool | J | 1273 | (4:06) | 4:18 | |
271 | » Giovanni Zamani Rad | De Viermaster | J | 1313 | (4:14) | 4:19 | |
272 | » Collin Montijn | Koningin Beatrixschool | J | 1133 | (4:19) | 4:25 | |
273 | » Simon Schouten | Koningin Beatrixschool | J | 1122 | (4:33) | 4:46 | |
274 | » Wietske de Vos | Prins Florisschool Zuidkil | J | 1070 | (10:22) | 10:22 | |
275 | » Robin van Ewijk | t Kofschip Zuidkil | J | 1206 | (10:23) | 10:23 | |
276 | » Indy Enter | De Viermaster | M | 1317 | (10:24) | 10:24 | |
277 | » Jamie de Roos | de Knotwilg locatie Moerbeihof | J | 1649 | (10:26) | 10:26 | |
278 | » Robin Lubbers | de Knotwilg locatie Moerbeihof | J | 1657 | (10:26) | 10:26 | |
279 | » Maren van Diest | t Kofschip Zuidkil | J | 1217 | (10:30) | 10:30 | |
280 | » Maiyrah Priem | De Wilgen-Siedrecht | M | 1714 | (10:30) | 10:30 | |
281 | » Elin Kraaijeveld | t Kofschip Zuidkil | J | 1219 | (10:33) | 10:33 | |
282 | » Jaimie van Praet | t Kofschip De Wielen | J | 1378 | (10:34) | 10:34 | |
283 | » Batin Acer | Anne de Vriesschool-Sliedrecht | J | 1588 | (19:48) | 19:48 |