Uitslagen van 4 Mijl van Sneek 2015

4 Mijl

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

prijsuitreiking op volgorde binnenkomst. Uitslagen op netto volgorde.


Displaying uitslagen 1 - 250 of 1042 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Wilfred van Holst 1988 Groningen M 801 19:58 (19:58)
2 » Geart Jorritsma 1996 Sneek M 757 20:13 (20:13)
3 » Riekele Kobus 1986 Bij Folkert M 1611 20:15 (20:15)
4 » Willem de Boer 1977 Exmorra M 855 20:59 (20:59)
5 » Jan Albert Veenema 1974 VER AV Horror 3 M 1549 21:09 (21:09)
6 » Bert Bos 1993 Statera M 1768 21:13 (21:14)
7 » Eelke Boonstra 1987 Sneek M 859 21:32 (21:34)
8 » Douwe Nauta 1977 Bij Folkert M 1614 21:34 (21:34)
9 » Erik Bouma 1979 IJlst M 813 21:34 (21:34)
10 » Ynte Lemstra 1990 Lemmer M 874 21:38 (21:40)
11 » Richard Velzen 1978 Bij Folkert M 1612 21:47 (21:47)
12 » Douwe Yska 1970 Bij Folkert M 1613 21:47 (21:48)
13 » Peter-Jan de Jong 1998 Joure Mjun 1324 22:08 (22:08)
14 » Jasper Stein 1993 Bussum M 554 22:20 (22:22)
15 » Wilko Bakker 1985 VER AV Horror 1 M 1537 22:30 (22:30)
16 » Klaas Douwe Yska 1999 Nijland Mjun 1335 22:36 (22:37)
17 » Jens Dijkstra 2000 Emmeloord Mjun 1350 22:39 (22:39)
18 » Dorus Wolthekker 1987 Statera M 1766 22:40 (22:42)
19 » Hindrik Stegenga 1997 Oudega SWF Mjun 1355 22:49 (22:50)
20 » Tiedo Tinga 1973 Bolsward M 864 22:55 (22:56)
21 » Mark Smit 1997 IJlst Mjun 1317 23:01 (23:01)
22 » Siep Nota 1990 Bij Folkert M 1610 23:01 (23:02)
23 » Freek Jaarsma 1974 Makkum Fr M 789 23:08 (23:08)
24 » Jurjen Jagersma 1998 IJlst Mjun 1322 23:25 (23:25)
25 » Folkert Attema 1987 VER AV Horror 1 M 1535 23:26 (23:27)
26 » Ilan Palstra 1972 Workum M 899 23:36 (23:36)
27 » Albert van Ramshorst 1963 VER AV Horror 2 M 1544 23:38 (23:41)
28 » Fleur Baljet 1995 Oosthem V 536 23:41 (23:41)
29 » Joost Tijsen 1980 VER AV Horror 2 M 1542 23:42 (23:45)
30 » Marco Kingma 1988 Sneek M 901 23:46 (23:48)
31 » Cor van Dijk 1972 Heerenveen M 793 23:49 (23:50)
32 » Fa Adda 1972 Amsterdam V 884 23:52 (23:52)
33 » Marco Leeverink 1993 VER AV Horror 3 M 1551 23:59 (24:00)
34 » Mike Hofstra 1975 Sneek M 234 24:03 (24:04)
35 » Jurjen Hoomans 1988 Sneek M 537 24:09 (24:27)
36 » Jappie Brandenburg 1983 Douma Staal M 1619 24:11 (24:12)
37 » Freek Welbedacht 1989 Groningen M 400 24:21 (24:38)
38 » Dirk Slot 1990 IJlst M 54 24:32 (24:34)
39 » Herre Smit 1999 Sneek Mjun 1354 24:33 (24:35)
40 » Jan Koetje 1988 Zwolle M 737 24:40 (25:21)
41 » Mats Landmeter 1993 Sneek M 87 24:43 (25:01)
42 » Ylona Kruis 1973 VER AV Horror 2 V 1543 24:46 (24:47)
43 » Dennis Smit 1999 IJlst Mjun 1343 24:46 (24:46)
44 » Marco van Meerveld 1972 Sneek M 868 24:53 (24:56)
45 » Wieger Baarda 1999 Oppenhuizen Mjun 1308 25:00 (25:10)
46 » Cees Vogelvanger 1975 Sneek M 847 25:01 (25:03)
47 » Kerstin van Embden 1988 Emmerich V 387 25:06 (25:06)
48 » Regine Postma 1988 Sint Nicolaasga V 342 25:09 (25:11)
49 » Wim Douma 1982 VER ROC Friese Poort 2 M 1591 25:17 (25:18)
50 » Laurens Horjus 1988 Sneek M 71 25:18 (25:21)
51 » Michel Beukens 2000 Scharnegoutum Mjun 1313 25:18 (25:21)
52 » Harold Brouwer 1977 Heerenveen M 904 25:21 (25:52)
53 » Johannes Greidanus 1994 Gauw M 802 25:23 (25:45)
54 » Tom Best 1987 Noordwolde M 883 25:24 (25:33)
55 » Eelke Cramer 1991 Oudega Sudwest-Fryslan M 746 25:26 (25:28)
56 » Robert Nooitgedagt 1983 Sneek M 176 25:32 (25:56)
57 » Robert Grondsma 1988 Sneek M 250 25:32 (25:46)
58 » Henk Ruiter 1962 VER AV Horror 1 M 1536 25:35 (25:37)
59 » Henk Ferwerda 1966 Douma Staal M 1617 25:36 (25:45)
60 » Samantha Wolfslag 1986 Hamilton Bright 1 V 1733 25:42 (26:03)
61 » Jelle Jagersma 1996 IJlst Mjun 1320 25:42 (25:43)
62 » Remco Regeling 1992 Oppenhuizen M 128 25:47 (25:52)
63 » Joop Lusthof 1960 Sneek M 21 25:48 (25:48)
64 » Sigrid postma 1992 Heeg V 755 25:55 (25:56)
65 » Stefan Klijn 2000 Scharnegoutum Mjun 1328 25:57 (25:59)
66 » Gert Koolmoes 1974 Sneek M 174 26:03 (26:35)
67 » Gerald Hoogeveen 1965 VER AV Horror 3 M 1550 26:06 (26:10)
68 » Yvonna Tinga 1974 Bolsward V 175 26:10 (26:13)
69 » Rutger Ruiter 1997 Sneek Mjun 1327 26:13 (27:31)
70 » Theo IJdema 1984 Sneek M 181 26:24 (26:46)
70 » Wouter Baljet 2000 Oosthem Mjun 1314 26:24 (26:24)
72 » Anne Floris Bottema 1973 Nijland M 624 26:25 (26:30)
73 » Aise Bouma 1962 Kimswerd M 885 26:26 (26:26)
74 » Robert Jansen 1991 Sneek M 693 26:28 (26:34)
75 » Koos Rijpma 1981 Sneek M 853 26:32 (26:42)
76 » Marijn Smit 1973 Sneek M 900 26:32 (26:34)
77 » Wessel van Loon 1987 Ying Media M 1781 26:35 (27:54)
78 » Jan van Loon 1985 Ying Media M 1771 26:39 (27:59)
79 » Edward Rozendal 1975 Steenwijk M 509 26:40 (27:43)
80 » Maarten Mellema 2001 Sneek Mjun 1346 26:40 (26:56)
80 » Hella Yntema 1974 Sporthuis A.P. van der Feer M 1712 26:40 (26:44)
82 » Riemer Haagsma 1949 IJlst M 812 26:41 (26:43)
83 » Edwin Troost 1968 Bolsward M 724 26:45 (26:49)
84 » Robert Rijpma 1965 Sneek M 173 26:45 (27:11)
85 » Lars van Bavel 1975 Bolsward M 53 26:46 (27:03)
86 » Liesbeth Steenbergen 1966 VER AV Horror 3 V 1552 26:49 (26:51)
87 » Marten Conradie 1974 Scharnegoutum M 48 26:51 (28:59)
88 » Jan Jelle Kuipers 1977 Wommels M 516 26:52 (27:10)
89 » Henk Eekma 1965 Bolsward M 769 27:02 (27:19)
90 » Hendrik Yntema 1983 Goingarijp M 676 27:03 (27:20)
91 » Dylan van der Zee 1990 Uitwellingerga M 557 27:06 (27:11)
92 » Janetta Wolthekker 1985 Statera V 1767 27:09 (27:13)
93 » Arnoud Koster 1987 VER ROC Friese Poort 3 M 1598 27:14 (27:49)
94 » Wibe Jan Elgersma 1970 Harich M 774 27:18 (27:26)
95 » Paul-Binne Horjus 1980 Sneek M 70 27:18 (27:24)
95 » Robert Visser 1991 Harlingen M 467 27:18 (29:13)
97 » Sander Jaspers 1980 Rotterdam M 524 27:20 (27:31)
98 » Anneke Heida 1987 Sneek V 799 27:21 (27:22)
99 » Nico Grasman 1991 Sneek M 413 27:23 (27:45)
100 » Stefan Kroon 1991 Bentacera 1 M 1675 27:26 (27:33)
101 » Erwin de Vries 1978 Leusden M 702 27:27 (28:21)
102 » Aafke Feenstra 1988 IJlst V 840 27:28 (27:30)
103 » Lavina Wind 1975 Sneek V 332 27:29 (28:23)
104 » Robert de Jong 1974 Albert Heijn 1259 1 M 1745 27:30 (28:00)
105 » Dennis Haanstra 1992 Albert Heijn 1259 1 M 1747 27:31 (28:00)
106 » Wietse Dijkstra 1972 Sneek M 561 27:34 (28:03)
107 » Noah Groenendijk 2000 Oppenhuizen Mjun 1304 27:36 (27:47)
108 » Ron Huitema 1992 GPI Sneek 1 M 1702 27:36 (29:05)
109 » Henry Quarré 1969 Bolsward M 505 27:37 (27:53)
110 » Robin tolsma 1989 IJlst M 712 27:37 (27:51)
111 » Gerard Postma 1959 Koufurderrige M 892 27:38 (27:48)
112 » Klaas van Tricht 1968 Sneek M 457 27:39 (28:01)
113 » Franke Hogeterp 1985 Sneek M 365 27:39 (29:34)
114 » Hester Groenveld 1968 Sporthuis A.P. van der Feer V 1710 27:41 (27:41)
115 » Jan de Groot Steenwijk M 878 27:42 (27:51)
116 » Ruben Oppenhuizen 1987 VER K.V. De Waterpoort 2 M 1509 27:43 (27:58)
117 » Marinka Pultrum 1976 Luxwoude V 94 27:43 (27:45)
118 » Sven Kalsbeek 1996 Scharnegoutum Mjun 1329 27:44 (27:53)
119 » Geert Bartsma 1988 Sneek M 295 27:45 (28:33)
120 » Andrea Kroes 1981 Makkum Fr V 775 27:46 (27:57)
121 » Arne Eggens 1980 Wolvega M 637 27:49 (28:21)
122 » Rogier Mink 1976 Leeuwarden M 461 27:49 (27:54)
123 » Jurre Hoekstra 2000 Heerenveen Mjun 1341 27:50 (28:32)
124 » Jurjen van Terwisga 1985 Sneek M 833 27:51 (28:16)
125 » Jesse Koops 2001 Sneek Mjun 1332 27:51 (28:07)
126 » Joep de Vries 2002 Sneek Mjun 1330 27:51 (28:06)
127 » Rick lunter 1996 Sneek M 438 27:53 (28:40)
128 » Menno Kamminga 1962 Paterswolde M 200 27:54 (28:10)
129 » Bert Mol 1988 Joure M 809 27:54 (28:38)
130 » Gerard Grondsma 1981 Sneek M 427 27:57 (28:11)
131 » Pieter van den Bosch 1959 Statera M 1765 28:01 (28:05)
132 » Jan Dirk Kooi 1980 Sneek M 228 28:03 (28:46)
133 » Hester Salverda 1992 Oudemirdum V 739 28:05 (28:21)
134 » Johan Dotinga 1971 Sneek M 562 28:06 (29:17)
135 » Jitschak Bons 1980 Sneek M 440 28:07 (28:23)
136 » Janneke van der Windt 1982 Leeuwarden V 845 28:10 (28:10)
137 » Sjoerd de Boer 2001 Wommels Mjun 1357 28:11 (28:12)
138 » Ruurd Veldhuis 1990 Heerenveen M 526 28:12 (28:20)
139 » Arnold van der Meulen 1970 Sneek M 231 28:14 (29:03)
140 » Niels Jansen 1999 Goenga Mjun 1325 28:15 (28:17)
141 » Martijn Ruis 1982 Hamilton Bright 1 M 1730 28:17 (28:40)
142 » Rein Kramer 2001 Sporthuis A.P. van der Feer M 1711 28:19 (28:22)
143 » Tjitte Westrik 1987 Sneek M 861 28:20 (28:36)
144 » Henk Dijkstra 1963 Sneek M 716 28:22 (28:50)
145 » Remco Zeilstra 2000 Scharnegoutum Mjun 1339 28:22 (28:25)
146 » Jeroen Boshuijzen 1982 Hoogeveen M 116 28:22 (28:44)
147 » Eli Hunze 1987 VER K.V. De Waterpoort 2 M 1511 28:24 (29:12)
147 » Gert Jan Jorna 1969 Sporthuis A.P. van der Feer M 1713 28:24 (28:27)
149 » Mark Schapelhouman 1988 Sneek M 872 28:24 (29:50)
150 » Symen vd Velde 1957 Waaksens M 886 28:26 (28:26)
151 » Mart Meulman 1998 Sneek M 98 28:26 (29:02)
152 » Ronald de Lange 1958 VER AV Horror 3 M 1554 28:27 (28:45)
153 » Jasper Kruizinga 1961 Joure M 468 28:27 (28:29)
154 » Herco Spoelstra 1985 Scharnegoutum M 205 28:33 (28:51)
155 » Samantha Kouwenhoven 1987 IJlst V 653 28:33 (28:35)
156 » Ragna Haagsma 1973 Sneek V 858 28:36 (28:42)
157 » Ytsje Talsma 1982 VER AV Horror 1 V 1540 28:36 (28:39)
158 » Siebe Post 1981 VER K.V. De Waterpoort 1 M 1504 28:40 (29:27)
159 » Bart van Wermeskerken 1967 Sneek M 241 28:42 (28:54)
160 » Menno de Roos 1973 Invite Communicatieteam M 1607 28:45 (29:03)
161 » Bert Baanstra 1970 Baanstra Bouw Begeleiding M 1726 28:48 (28:56)
162 » Jens Smid 1998 VER ROC Friese Poort 2 M 1592 28:49 (29:06)
163 » Tally Ho 2005 Sneek M 97 28:51 (29:28)
164 » Arnold Kempenaar 1984 Sneek M 822 28:53 (29:33)
165 » Hannemijn Meulman 2000 Sneek Vjun 1302 28:53 (29:29)
166 » Roeland van der Lei 1977 GPI Sneek 1 M 1701 28:54 (30:23)
167 » Gerard Jansen 1983 Sneek M 721 28:55 (29:00)
168 » Jan Kalter 1980 Hamilton Bright 1 M 1732 28:58 (29:21)
169 » Arjen Spijkstra 1992 Albert Heijn 1259 1 M 1746 28:59 (29:31)
170 » Erik Steensma 1979 Albert Heijn 1259 1 M 1748 29:02 (29:34)
171 » Bart Barnard 1970 Sneek M 804 29:03 (29:18)
172 » Esther Bethlehem 1978 Sneek V 337 29:04 (30:00)
173 » Janet Werkema 1961 VER AV Horror 1 V 1538 29:04 (29:08)
174 » Theuny Reiker 2001 Scharnegoutum Vjun 1321 29:04 (29:06)
175 » Eldad Jo Lasker 1981 Sneek M 851 29:07 (29:24)
176 » Niels vd Berg 2000 Scharnegoutum Mjun 698 29:09 (29:13)
177 » Ben Akkerman 1990 Sneek M 265 29:10 (29:41)
178 » Yvonne Huisman 1989 Oppenhuizen V 266 29:11 (29:41)
179 » Auke Latour 1967 Yde M 905 29:13 (29:58)
180 » Janco van der Burg 2000 Sneek M 384 29:14 (30:21)
181 » Yvonne Hiemstra 1976 IJlst V 13 29:14 (29:36)
182 » Chiel Aaij 1980 Groningen M 854 29:18 (29:25)
183 » Wycher Naberman 1990 Baanstra Bouw Begeleiding M 1728 29:21 (29:29)
184 » Peter Reitsma 1968 VER AV Horror 3 M 1555 29:26 (30:05)
185 » Joost Wijnbergen 1965 Sneek M 631 29:26 (29:52)
186 » Jacob Sieperda 1989 Sint Nicolaasga M 647 29:28 (30:14)
187 » Luc Visser 2000 Heeg Mjun 1333 29:30 (30:22)
187 » Wietze zwerver 1986 Sneek M 527 29:30 (29:30)
189 » Mathijs Suierveld 1993 Hamilton Bright 3 M 1743 29:30 (29:55)
190 » Paul Pennewerk 1970 Sneek M 639 29:33 (30:01)
191 » Danique Bolt 2001 Scharnegoutum Vjun 1310 29:33 (29:35)
192 » Thijs Bouma 1988 Snijtech BV M 1722 29:37 (30:17)
193 » Gerrit Lanting 1954 Snijtech BV M 1721 29:38 (30:18)
194 » Meine Verbeek 1959 Wommels M 887 29:39 (29:51)
195 » Jorrit Bax 1983 Rabobank Sneek-ZWF 1 M 1647 29:43 (29:51)
196 » Mark Borgeld 1987 Sneek M 453 29:45 (29:52)
197 » Onno Thooft 1968 Snijtech BV M 1720 29:47 (30:26)
198 » Raymond Beintema 1979 Sporthuis A.P. van der Feer M 1714 29:51 (29:55)
199 » Ronald Hettinga 1968 Bolsward M 719 29:52 (30:05)
200 » Johannes Schilstra 1967 Scharnegoutum M 717 29:53 (30:50)
201 » Robert Jansen 1968 Froonacker Assurantiën M 1685 29:56 (30:42)
202 » Sander Glaser 1981 Amsterdam M 681 29:57 (31:00)
203 » Nard Postma 1991 Groningen M 351 29:57 (31:20)
204 » Linda Smid 1983 Groningen V 112 29:58 (30:04)
205 » Peter Visser 1982 Sneek M 238 29:58 (30:11)
206 » Bas Vogelsang 1977 Sneek M 159 30:01 (30:58)
206 » Samuel Robart 1996 Sneek M 689 30:01 (30:21)
208 » Ivo Ruiter 2000 Sneek Mjun 1326 30:03 (31:20)
209 » Tycho Groenendijk 2002 Oppenhuizen Mjun 1305 30:04 (30:15)
210 » Sabine Dijkstra 1973 Sneek V 605 30:04 (31:05)
211 » Ingrid Floor 1977 VER AV Horror 1 V 1541 30:04 (30:06)
212 » Marianne Wiersma 1980 Sint Nicolaasga V 629 30:08 (30:56)
213 » Nelleke Linthorst 1977 Goenga V 810 30:09 (30:19)
214 » Douwe Attema 1958 Heeg M 304 30:09 (30:22)
215 » Hendrik Zijlstra 1985 Hamilton Bright 3 M 1742 30:12 (30:39)
216 » Sjoerd Anjema 1964 Bentacera 1 M 1678 30:15 (30:24)
217 » Dirk Meijerink 1980 Sneek M 606 30:15 (31:13)
218 » Jan Dotinga 1960 Oosthem M 633 30:16 (30:29)
219 » Tessa Remery 1994 VER K.V. De Waterpoort 2 V 1513 30:16 (31:04)
220 » Ate jansma 1983 's-Gravenhage M 398 30:16 (30:58)
221 » Richard van der Zee 1979 Sneek M 573 30:18 (30:44)
222 » Mariska van Erkelens 1989 Sneek V 409 30:18 (30:31)
223 » Gerben Koops 1982 Sneek M 687 30:20 (30:23)
224 » Piet Tjerk Dirksma 1961 Sneek M 273 30:20 (30:28)
225 » Hessel Dijkstra 1975 VER K.V. De Waterpoort 1 M 1500 30:21 (30:40)
226 » Frank Speerstra 1993 Tjalhuizum M 589 30:24 (30:57)
227 » Mathijs Dijkstra 1998 Sneek M 245 30:24 (31:01)
228 » Roelof Jansma 1977 Sneek M 397 30:25 (31:08)
229 » Wolter van Erkelens 1985 Sneek M 188 30:28 (30:36)
230 » Auke van der Sluis 1967 Sneek M 96 30:29 (31:05)
231 » Justin Wiersma 1999 Sneek M 126 30:31 (31:23)
232 » Peter Rijpma 1985 Rabobank Sneek-ZWF 1 M 1646 30:33 (30:41)
233 » Nick Huitema 1990 VER K.V. De Waterpoort 2 M 1512 30:34 (31:22)
234 » Jelle Conradie 1978 Sneek M 67 30:35 (32:00)
234 » Jerom Meinen 1994 Tersoal M 369 30:35 (30:57)
236 » Marten Stellingwerf 1988 Sint Nicolaasga M 640 30:35 (31:35)
237 » Rouke van der Meer 1993 Sibrandabuorren M 364 30:36 (30:57)
238 » Wietse Jonker 1951 Wommels M 803 30:41 (30:41)
239 » Gerben Jildert de Vries 1977 Sneek M 622 30:42 (31:10)
240 » Johannes de Jong 1950 Dordrecht M 862 30:42 (30:52)
241 » Annemieke Stam 1969 Assen V 791 30:42 (31:43)
242 » Harmen de Jong 1983 Douma Staal M 1615 30:43 (31:21)
243 » Simon Dijkstra 2003 Sneek M 733 30:44 (31:38)
244 » Cor Broeders 1957 Baanstra Bouw Begeleiding M 1727 30:45 (30:53)
245 » Bertus procee 1985 Franeker M 209 30:49 (31:48)
246 » Karin Smit 1968 Sneek V 825 30:49 (31:00)
247 » Johannes de Groot 1998 Gauw Mjun 1316 30:51 (31:23)
248 » Stefan Huisman 1989 Sneek M 745 30:52 (31:29)
249 » Daan de Waard 1960 Sneek M 552 30:52 (31:12)
250 » Iteke Kramer 1986 Ysbrechtum V 795 30:53 (31:28)