Uitslagen van 8e ECI Letterenloop 2015

ECI 10km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying uitslagen 1 - 250 of 647 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Thijs Feuth 1981 De Arbeiderspers M 1079 32:22 (32:24)
2 » Jim Rothweiler 1953 M 3 32:55 (32:55)
3 » Geordie Klein 1953 M 6 33:25 (33:29)
4 » Leslie Pangemanan 1953 M 1 33:50 (33:55)
5 » Joost Veldkamp Run2Day M 8 35:54 (35:56)
6 » Edwin ej Aardenburg 1962 Heemskerk M 558 36:08 (36:11)
7 » Harald van Gils 1974 Amsterdam M 177 36:12 (36:17)
8 » Reinoud van Laar 1971 Haarlem M 302 36:14 (36:14)
9 » Herman Brouwer 1986 Haarlem M 80 36:17 (36:20)
10 » Dirk Klaassen Klaassen 1968 Uitgeest M 265 37:30 (37:33)
11 » Peter Derk Wekx 1973 M 524 37:35 (37:59)
12 » Joost Kutsch Lojenga 1971 Gottmer team 3 M 1096 37:44 (37:51)
13 » Getachew Ayele 1953 Run2Day M 7 37:46 (37:51)
14 » Joost van Velzen 1978 Haarlem M 477 38:05 (38:08)
15 » Andrew Thompson 1986 Fluor 10k 1 M 1102 38:07 (38:11)
16 » Ronald Seysener 1960 Gottmer team 3 M 1092 38:13 (38:15)
17 » jeron Boellaard 1973 Haarlem M 56 39:06 (39:13)
18 » Jesper Koot 1979 Haarlem M 285 39:06 (39:23)
19 » Koen de Jong 1979 Uitgeverij Lucht M 1060 39:26 (39:30)
20 » Bas de Wit 1985 SportSupport 10 km M 1091 39:28 (39:33)
21 » Stephan Geuzebroek 1969 Bloemendaal M 699 39:29 (39:36)
22 » Lineke Kroon 1998 Haarlem V 700 39:35 (39:41)
23 » Simon Mills 1963 Noordwijk M 686 39:48 (39:52)
24 » Martin Davids 1986 Haarlem M 660 39:50 (40:12)
25 » Bruno Guigas 1976 Haarlem M 188 39:51 (39:54)
26 » Peter Nijssen 1961 De Arbeiderspers M 1075 39:56 (39:59)
27 » dennis vander lans 1973 hillegom M 307 40:01 (40:09)
28 » Frank van der Endt 1963 haarlem M 146 40:01 (40:14)
29 » Maarten Kolsloot 1982 Amsterdam M 281 40:05 (40:10)
30 » Karel van den Oever 1980 Amsterdam M 461 40:07 (40:11)
31 » Maarten Rijssenbeek 1974 Haarlem M 723 40:12 (40:22)
32 » Iwan Keizer 1977 Rijsenhout M 679 40:22 (40:42)
33 » Wijnand van Haselen 1963 Maarn M 202 40:24 (40:29)
34 » Gerben Everts 1971 Haarlem M 153 40:24 (40:26)
35 » Arjan Zwaan 1953 Dam2Dam4Schools M 618 40:35 (40:42)
36 » Edward Blommaart 1968 M 53 40:44 (40:54)
37 » Rob Houtenbos 1954 Utrecht M 232 40:44 (40:50)
38 » William Elfrink 1951 LS Amsterdam 2 M 1105 40:46 (40:57)
39 » Bart van Osch 1969 Haarlem M 373 40:46 (40:48)
40 » Jan-Willem Rensman 1969 Fluor 10k 1 M 1100 40:52 (40:56)
41 » Erik van Duijn 1971 Haarlem M 141 40:57 (41:05)
42 » Anne Vermeulen 1978 Vijfhuizen M 728 41:08 (41:14)
43 » Leon Hogenbirk 1992 Velserbroek M 222 41:09 (42:06)
44 » Jurre Brussel 1987 SportSupport 10 km M 1090 41:14 (41:20)
45 » Vincent Zijlstra 1984 Gottmer team 3 M 1095 41:19 (41:24)
46 » Jan Wijkhuizen 1979 Haarlem M 536 41:25 (41:31)
47 » Marcel van Dijk 1970 Heemstede M 121 41:32 (41:39)
48 » Jeroen Kalf 1974 Assendelft M 257 41:41 (41:50)
49 » Paul Korver 1987 Leiden M 707 41:42 (42:02)
50 » Bram Bakker 1964 Uitgeverij Lucht M 1059 41:47 (41:52)
51 » Joost Bouwman 1980 Haarlem M 72 41:48 (41:55)
52 » Koen Hermsen 1978 Haarlem M 215 41:50 (41:59)
53 » Sebastian Toet 1965 Delft M 452 41:54 (42:01)
54 » Marcus Turner 1968 Amsterdam M 674 42:08 (42:17)
55 » Henk-Jan Van der Hoek 1966 Heemstede M 218 42:08 (42:15)
56 » Esther Koning 1953 V 11 42:09 (42:29)
57 » Harry Hegeman 1955 IJmuiden M 207 42:12 (42:22)
58 » Rens Hoek 1953 Dam2Dam4Schools M 600 42:16 (42:57)
59 » Manuel Alonso 1975 Fluor 10k 1 M 1101 42:19 (42:23)
60 » Erik Draijer 1966 Haarlem M 134 42:22 (42:30)
61 » Hermen Grasman 1962 Uitgeverij Lucht M 1056 42:38 (42:40)
62 » Gerald Struijk 1973 Den Helder M 444 42:41 (43:11)
63 » Jefrem Hutzezon 1972 M 237 42:54 (43:03)
64 » Erik Rasmussen 1975 Gottmer team 3 M 1094 42:55 (42:59)
65 » Michael Goedhart 1974 Amstelveen M 639 42:57 (43:16)
66 » Tim Hamaker 1985 Amsterdam M 200 43:01 (43:11)
67 » Martijn Moen 1978 Velserbroek M 344 43:08 (43:20)
68 » Frank Uijl 1963 Haarlem M 457 43:08 (43:30)
69 » Esther van Vroonhoven 1953 V 13 43:15 (43:20)
70 » Rut Wakker 1960 Overveen M 508 43:16 (43:35)
71 » Kees van lent 1951 Ijmuiden M 662 43:17 (43:22)
72 » Hans Overkempe 1953 Dam2Dam4Schools M 611 43:27 (43:42)
73 » Nico Schipper 1974 Cruquius M 694 43:30 (43:47)
74 » Marcello Costantin 1980 Heemstede M 104 43:34 (43:40)
75 » Joop de Vries 1962 Heemskerk M 688 43:38 (43:45)
76 » Jeroen Borst 1972 Haarlem M 67 43:40 (43:45)
77 » Mark Rijnsburger 1986 VanOostenAdvocaten M 624 43:42 (44:48)
78 » Laszlo Levij 1990 Haarlem M 317 43:43 (44:01)
79 » Jan van Vechel 1965 Moergestel M 470 43:44 (43:59)
80 » Niels Visser 1978 Haarlem M 492 43:54 (44:30)
81 » Richard Warmerdam 1966 Haarlem M 516 43:57 (44:05)
82 » Christoffel Klepper 1963 Amsterdam M 267 44:02 (44:53)
82 » Rogier Hoogeveen 1995 Haarlem M 651 44:02 (45:00)
84 » Thijs Van Osch 1973 Leiden M 467 44:06 (44:13)
85 » André Westra 1965 M 531 44:06 (44:15)
86 » Gerald Garrelts 1954 Heemstede M 166 44:14 (44:28)
87 » Tonny Klaassen 1966 LS Amsterdam 2 M 1104 44:14 (44:20)
88 » SJOERD Felix 1987 M 156 44:15 (44:55)
89 » Friso van der Meij 1990 BEVERWIJK M 336 44:17 (44:52)
90 » Joost van Bree 1981 Amsterdam M 78 44:22 (45:26)
91 » Vincent van de Laar 1972 Leiderdorp M 691 44:25 (44:39)
92 » Outtman Ouzzizi 1953 Haarlem M 610 44:28 (44:55)
93 » Lucas droge 1987 Den haag M 705 44:32 (44:53)
94 » Arthur Kramer 1977 Aalsmeer M 677 44:37 (44:57)
95 » Arjen Vromans 1967 HAARLEM M 506 44:38 (44:49)
95 » Abdel el Ouasghiri 1986 Forza RS M 1086 44:38 (45:48)
97 » Frido Roodenburg 1974 Haarlem M 633 44:42 (45:02)
98 » Tom Eichelberg 1984 Vitaalpunt 2 M 1068 44:49 (45:24)
99 » JP Hebly 1969 Aerdenhout M 205 44:50 (45:14)
100 » Jamie van Oost 1977 Beverwijk M 661 44:50 (45:09)
101 » Xavier Tuast 1967 Heemstede M 456 44:58 (45:05)
102 » Bianca Jansen 1970 Haarlem V 242 45:05 (45:14)
103 » Niels Van der Poel 1978 Haarlem M 386 45:08 (46:09)
104 » René Prins 1978 Zaandam M 391 45:21 (45:27)
105 » Martijn van Aalst 1982 Forza RS M 1087 45:22 (46:32)
106 » Norman Groenewegen 1974 haarlem M 185 45:22 (45:30)
107 » tom hoekstra 1973 Haarlem M 564 45:25 (46:00)
108 » Luc van Haaren 1988 Amsterdam M 192 45:26 (45:38)
109 » Patrick van Oudenallen 1977 Kudelstaart M 678 45:27 (45:49)
110 » Nanne van der Burg 1975 Amsterdam M 644 45:28 (45:41)
111 » Mark Bottelier 1974 Den Haag M 70 45:30 (45:57)
112 » Jan Willem Mijderwijk 1953 Letterenloop M 609 45:32 (45:54)
113 » Grit Evers 1972 Haarlem M 711 45:36 (46:25)
114 » Nils Jansen 1976 Vitaalpunt M 1051 45:40 (45:55)
115 » kirsten Jochems 1970 Zandvoort V 251 45:43 (45:49)
116 » Anne-Martin Uildriks 1980 Haarlem M 458 45:44 (46:31)
117 » Alexander Meeuwen 1953 Dam2Dam4Schools M 606 45:47 (46:04)
118 » Rob Boddeke 1944 Heemstede M 54 45:47 (45:53)
119 » Martin James Lloyd 1976 Haarlem M 321 45:48 (45:50)
120 » Daan Koeleveld 1989 Haarlem M 277 45:50 (46:18)
121 » Peter van Buijtene 1960 Noord-Scharwoude M 88 45:51 (46:03)
122 » Jacqueline Guevel 1991 Fluor 10k 2 V 1098 45:54 (45:58)
123 » Tim Buskermolen 1993 Haarlem M 92 45:54 (47:00)
124 » jeroen van diemen 1989 haarlem M 581 45:55 (46:17)
125 » Frank Warmerdam 1961 Hillegom M 514 45:58 (46:11)
126 » John van de Paverd 1969 Haarlem M 634 45:59 (46:11)
127 » Marcel Bussing 1963 Haarlem M 95 46:05 (46:09)
128 » Heleen Bussing 1984 Haarlem V 96 46:08 (46:11)
129 » Martijn Veenman 1974 Leiden M 472 46:12 (47:02)
130 » Jefrie de Jong 1987 Haarlem M 254 46:16 (46:35)
131 » Olivier Doffegnies 1986 Amsterdam M 129 46:16 (46:59)
132 » niels westphal 1977 santpoort noord M 529 46:20 (46:51)
133 » Thom Dieben 1984 Amsterdam M 119 46:24 (47:30)
134 » Hidde Muije 1976 M 577 46:28 (46:51)
135 » michiel jansen 1972 bloemendaal M 241 46:29 (46:37)
136 » Raymond Gerritsen 1962 Alkmaar M 732 46:37 (47:38)
137 » mario van norden 1973 velserbroek M 362 46:39 (47:29)
138 » Frank Rietbroek 1964 Roermond M 397 46:40 (46:50)
139 » Kasper Schlie 1981 Haarlem M 416 46:40 (46:49)
140 » HENK Bruggeman 1953 DE LOPER M 81 46:40 (47:12)
141 » Niels Weiland 1973 Heemstede M 523 46:43 (47:33)
142 » Theodoor Höngens 1970 Heemstede M 226 46:43 (47:31)
143 » Gerwin van Dijken 1973 Anna Paulowna M 123 46:46 (47:21)
144 » Marco van Vemden 1973 Haarlem M 480 46:48 (47:19)
145 » Stefan Tanamal 1981 Haarlem M 446 46:48 (47:19)
146 » erik gart 1981 bloemendaal M 167 46:51 (47:04)
147 » peter grasman 1956 haarlem M 183 46:53 (47:15)
148 » Graham Richard Ormsby 1983 Haarlem M 372 46:58 (47:06)
149 » Elvin Post 1973 AA2 M 1070 46:59 (47:04)
150 » Daan Rutten 1999 Haarlem M 709 47:01 (47:39)
151 » Sven Vening 1953 Dam2Dam4Schools M 616 47:03 (47:24)
152 » Lennert Branderhorst 1984 Den Haag M 729 47:06 (48:00)
153 » Erik Roozen 1973 Santpoort Zuid M 402 47:08 (47:43)
154 » Annet Hartnack 1955 Krommenie V 201 47:12 (47:33)
155 » Peter van Loon 1970 Haarlem M 326 47:17 (47:46)
156 » Edwin Hagemeijer 1976 Zwanenburg M 197 47:17 (48:14)
157 » Max Geers 1968 Haarlem M 169 47:18 (48:18)
158 » Eelco Jongenburger 1962 Haarlem M 255 47:18 (48:42)
159 » Pieter Rutten 1964 Haarlem M 708 47:20 (47:56)
160 » ANITA Stoorvogel 1963 Duiven V 442 47:22 (47:52)
161 » Jan Willem Strootman 1965 Beverwijk M 443 47:25 (48:39)
162 » Herman van der Zalm 1959 Haarlem M 646 47:36 (48:39)
163 » marcel wennekes 1983 amstelveen M 525 47:39 (47:54)
164 » Jurriaan Bos 1975 Haarlem M 68 47:42 (48:08)
165 » Sanne Hadderingh 1978 Haarlem V 195 47:46 (47:59)
166 » John Wijns 1973 Nieuw Vennep M 539 47:48 (48:20)
167 » Menno Trapman 1971 Haarlem M 454 47:52 (49:09)
168 » Jan Zeilstra 1978 Vitaalpunt M 1052 47:53 (48:09)
169 » Jan louwers 1965 Haarlem M 722 47:53 (47:58)
170 » Gert Van Aperen 1975 Haarlem M 27 47:58 (48:51)
171 » Mikel Knippenberg 1980 M 652 48:00 (48:03)
171 » Tony Rusinovic 1974 AA2 M 1072 48:00 (48:01)
173 » Onno Aerden 1953 M 5 48:02 (48:05)
174 » Merel Olde Kalter 1985 Forza RS V 1084 48:04 (49:13)
175 » JAN KOOY 1968 M 287 48:04 (48:57)
176 » Hugo Weerdenburg 1970 Haarlem M 519 48:08 (49:24)
177 » michel van loenen 1975 haarlem M 324 48:08 (49:16)
178 » Ana Cardoso Lopes 1981 Fluor 10k 2 V 1099 48:17 (48:22)
178 » Esther Cals 1990 Amsterdam V 97 48:17 (48:33)
180 » wendy loddema 1975 Amstelveen V 323 48:18 (48:35)
181 » Marc LeBrun 1972 Haarlem M 312 48:27 (48:43)
182 » Haye Elgersma 1965 Haarlem M 144 48:28 (48:35)
183 » Arjan Wennekes 1981 Kockengen M 526 48:30 (49:14)
184 » yoeri pimmelaar 1991 Haarlem M 383 48:34 (48:43)
185 » Berrie Vuist 1965 IJmuiden M 640 48:35 (49:04)
186 » Georges Freijser 1966 Heemstede M 162 48:37 (49:13)
187 » Richard Freijser 1960 Haarlem M 161 48:37 (48:56)
188 » maurice sebastiaan smit 1970 bergen nh M 430 48:39 (48:56)
189 » Rene Griffioen 1965 velserbroek M 659 48:40 (48:55)
190 » Anneke Dijkstra 1953 Dam2Dam4Schools V 593 48:44 (48:58)
191 » Anneke Dijkstra 1975 AMSTERDAM V 124 48:46 (49:00)
192 » Kiki Rozemeijer 2000 Santpoort- Zuid V 719 48:47 (49:37)
193 » Eric Nan 1967 Haarlem M 351 48:47 (49:38)
194 » Johan van Dijk 1953 M 9 48:51 (49:28)
195 » Bart Steenbergen 1972 Haarlem M 439 48:54 (50:30)
196 » Ramona de Wolff 2000 Velserbroek V 112 48:55 (49:09)
197 » Guus van Oosterum 1982 Haarlem M 370 48:57 (49:12)
198 » Paul Reparon 1967 Haarlem M 654 48:57 (50:09)
199 » Rogier Goetze 1976 De Arbeiderspers M 1076 48:58 (49:18)
200 » erik wiedijk 1962 haarlem M 532 49:00 (49:29)
201 » jan-willem diependaal 1966 ijmuiden M 120 49:01 (49:28)
201 » Niels Braad 1976 Santpoort Noord M 73 49:01 (49:41)
203 » Peter Henrichs 1987 Fluor 10k 2 M 1097 49:02 (49:10)
204 » Jan Knaap 1953 Dam2Dam4Schools M 601 49:07 (49:10)
205 » Henriette van der Kolk 1978 Amsterdam V 280 49:09 (50:12)
206 » Eelco Dijkstra 1972 spijkenisse M 125 49:13 (49:49)
207 » Nick van Duijn 1962 Haarlem M 612 49:14 (49:21)
208 » Celène de Kam-Brands 1977 Haarlem V 258 49:17 (49:26)
209 » Geline Ormel 1982 Krommenie V 371 49:20 (49:28)
210 » Leo Braam 1958 Bloemendaal M 75 49:24 (49:41)
211 » Tony d'Hane 1988 Vijfhuizen M 118 49:25 (50:38)
212 » ania stepien 1980 zandvoort V 440 49:26 (50:07)
213 » Meinhard van de Reep 1952 Gottmer team 3 M 1093 49:26 (49:34)
214 » Patrick van Hooijdonk 1980 Haarlem M 228 49:27 (50:34)
215 » Florien Molendijk 1975 haarlem V 346 49:27 (50:11)
216 » Yvonne Houben 1960 Haarlem V 565 49:27 (49:45)
217 » Joost Kerkhoven 1967 Heemstede M 568 49:28 (49:54)
218 » Annemieke Huijse - Eldering 1975 Velserbroek V 235 49:30 (49:37)
219 » Anaisa Bruchner 1977 Gottmer team 4 V 1064 49:30 (49:34)
220 » Wim de Groof 1963 Bloemendaal M 186 49:32 (49:44)
221 » Martin Smit 1974 M 432 49:34 (50:53)
222 » Joost Pieterse 1974 Nieuw-Vennep M 687 49:35 (50:51)
223 » Evert-Jan van Voorden 1958 Haarlem M 499 49:36 (49:58)
224 » Bart van Voorden 1993 Haarlem M 498 49:36 (49:59)
225 » Hinke Wesselius 1975 Haarlem V 635 49:38 (49:49)
226 » Johan Tichelaar 1968 Beverwijk M 450 49:38 (50:10)
227 » Wietske Scholtens 1993 Delft V 420 49:39 (50:13)
228 » Ida Simonsen 1997 AA2 V 1074 49:43 (49:56)
229 » Tessa vand en Dolder 1986 Haarlem V 130 49:45 (50:23)
230 » Eric van Velzen 1969 Heemstede M 476 49:47 (50:20)
231 » Olaf Smith 1966 Haarlem M 433 49:48 (51:08)
232 » ruud vos 1958 Bloemendaal M 727 49:49 (51:03)
233 » Arjen Spanjers 1954 Utrecht M 715 49:51 (50:47)
234 » Arvid Blijleven 1980 Uithoorn M 671 49:55 (50:57)
235 » frans kroon 1949 Haarlem M 572 49:57 (50:23)
236 » Eveline Leenman 1979 Haarlem V 676 49:58 (50:18)
237 » Akexander van Helden 1969 Hoofddorp M 212 49:58 (50:15)
238 » Mike van Beek 1980 Uithoorn M 673 50:00 (50:59)
239 » Klaas Janssens 1961 Hilversum M 249 50:02 (50:09)
240 » Patrick Pijnenburg 1978 Haarlem M 382 50:04 (51:26)
241 » Dirk-Jan Nat 1968 Amsterdam M 352 50:04 (50:56)
242 » Diane Weijers 1985 Hoofddorp V 522 50:06 (50:17)
243 » Marco Bakker 1971 Aalsmeer M 656 50:06 (50:16)
244 » Paul Moeskops 1960 Heemstede M 345 50:08 (51:40)
245 » Lotte Wijnstroot 1975 Haarlem V 540 50:09 (51:02)
246 » Jan van der Meer 1958 Haarlem M 334 50:11 (50:25)
247 » Saskia Middeldorp 1966 Amsterdam V 339 50:20 (51:23)
248 » Peter Kievit 1958 Bloemendaal M 263 50:21 (50:35)
249 » ellen van klink 1962 haarlem V 269 50:23 (50:51)
250 » Alex Schijffelen De Arbeiderspers M 1078 50:25 (50:44)