Uitslagen van RWP-Mountainbike Cyclo MIDDEN NEDERLAND 2015

108km M

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying all 166 uitslagen
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Erik van Laar 1979 Eerbeek M 92 (4:07:43) 4:07:46
2 » Ad de Brabander 9min 1974 Kwintsheul M 149 (4:09:17) 4:09:17
3 » Dennis Koster 9min 1975 Wapse M 49 (4:09:36) 4:09:38
4 » Erik van Gelder 9min 1980 Schelluinen M 350 (4:09:38) 4:09:41
5 » Tibor Zwaan 9min 1979 Egmond aan Zee M 44 (4:10:58) 4:11:01
6 » Aart van Vuure 1981 Avenhorn M 36 (4:15:04) 4:15:15
7 » Henk van Vuure 1981 Avenhorn M 210 (4:15:04) 4:15:16
8 » Cees-Jan van der Zweep 1987 Eindhoven M 214 (4:18:53) 4:18:59
9 » Kevin Mori 1978 Nijmegen M 65 (4:20:51) 4:20:57
10 » Roel van Houtum 1979 Hilvarenbeek M 284 (4:24:50) 4:25:36
11 » Jos van der Horst 1964 Nijmegen M 274 (4:25:38) 4:25:49
12 » Alexander Paardekooper 1978 Oostkapelle M 166 (4:26:15) 4:26:20
13 » Heike van der Woerd 1973 Amstelveen M 276 (4:25:50) 4:26:20
14 » Henk-Jan Dozeman 1976 Wageningen M 61 (4:26:16) 4:26:21
15 » Rob Grift 1972 Houten M 39 (4:26:18) 4:26:23
16 » Arjan Smit 1970 Woerden M 133 (4:26:27) 4:26:31
17 » Bas Bugel 1982 Hippolytushoef M 114 (4:27:08) 4:27:20
18 » Olaf van Stam 1981 Voorburg M 6 (4:26:53) 4:27:22
19 » Folkwin Hulshof 1976 Utrecht M 57 (4:27:51) 4:27:56
20 » Jan Compagner 1964 Staphorst M 69 (4:27:28) 4:27:57
21 » Heli Koopman 1975 Egmond aan Zee M 118 (4:28:31) 4:28:45
22 » Jeroen van Dijk 1964 Utrecht M 99 (4:30:22) 4:30:40
23 » Rene Buitenhek 1969 's-Gravenhage M 73 (4:30:53) 4:31:27
24 » Marc Bouwer 1966 Alkmaar M 207 (4:31:33) 4:32:00
25 » Vincent Denneman 1974 Heiloo M 112 (4:31:48) 4:32:01
26 » Pieter de Graaf 1983 Driebergen-Rijsenburg M 54 (4:32:44) 4:33:00
27 » Wilco den Hollander 1975 Krimpen aan den IJssel M 60 (4:32:30) 4:33:11
28 » Hennie van der Laan 1966 Houten M 97 (4:32:49) 4:33:43
28 » Hans Peter Andriesse 1966 Houten M 129 (4:33:43) 4:33:43
30 » Timo Sijm 1980 Andijk M 222 (4:33:55) 4:34:05
31 » Klaas Mulder 1975 Staphorst M 33 (4:33:47) 4:34:16
32 » Mirko Ouwersloot 1971 Noordwijk Zh M 68 (4:34:24) 4:34:30
33 » Richard Schouten 1969 's-Gravenhage M 4 (4:34:05) 4:34:39
34 » Jeroen Wolfkamp 1981 Veenendaal M 221 (4:37:01) 4:37:31
35 » Daan Germs 1994 Tubbergen M 362 (4:38:07) 4:38:09
36 » Ronald Langstraat 1975 Zeewolde M 40 (4:38:02) 4:38:40
37 » Tijn Seuntjens 1979 Bladel M 333 (4:38:30) 4:39:15
38 » Nehemia Paardekooper 1980 Oostkapelle M 196 (4:39:17) 4:39:22
39 » Dennis de Ruijter 1977 Heemskerk M 245 (4:38:21) 4:39:29
40 » Bart van Tunen 1981 Heemskerk M 246 (4:38:36) 4:39:45
41 » Jan strijker 1974 Klazienaveen M 16 (4:39:20) 4:39:48
42 » Stephan van Straaten 1972 Diepenveen M 266 (4:39:18) 4:40:16
43 » Rolf Vetter 1970 Amsterdam M 169 (4:40:18) 4:40:23
44 » Marco Bloem 1973 Nunspeet M 53 (4:40:52) 4:41:18
45 » Frans Rinsema 1970 Amersfoort M 317 (4:40:53) 4:41:33
46 » Jaco Lieftink 1966 Maarn M 209 (4:41:52) 4:42:12
47 » Ludie van loon 1973 Werkendam M 354 (4:42:32) 4:42:36
48 » Sjoerd van Kampen 1985 Noordwijkerhout M 228 (4:42:12) 4:42:55
49 » Ferry Karssen 1971 Alkmaar M 205 (4:42:31) 4:42:59
50 » Guilad van Zuilekom 1963 Amersfoort M 48 (4:42:45) 4:43:14
51 » Erwin Veen 1975 Koog aan de Zaan M 258 (4:43:19) 4:43:26
52 » Rowan van Maasacker 1986 Utrecht M 159 (4:42:56) 4:43:44
53 » Stefan Boom 1988 Noordwijk Zh M 336 (4:44:01) 4:44:45
54 » Robert Winder 1970 Zeist M 64 (4:45:02) 4:45:07
55 » Hanjo vd Berg 1980 Ede Gld M 325 (4:44:19) 4:45:11
56 » Rob van den Brink 1981 Beuningen Gld M 365 (4:44:10) 4:45:21
57 » Tom Magielsen 1963 Woerden M 105 (4:46:10) 4:46:37
58 » Ed van Riessen 1972 Oosterbeek M 140 (4:46:17) 4:46:41
59 » Barry van Jaarsveld 1965 Zeist M 115 (4:46:35) 4:46:42
60 » Menno van der Zweep 1989 Reeuwijk M 76 (4:46:34) 4:46:43
61 » Marcel van Echtelt 1973 Houten M 11 (4:46:37) 4:46:44
62 » Enrico Theuns 1965 Drunen M 20 (4:45:57) 4:47:01
63 » Han Padding 1987 Noordwijk M 377 (4:45:54) 4:47:02
64 » Leon Detiger 1969 Schoorl M 29 (4:46:45) 4:47:14
65 » Dik van Dalen 1955 Bonsbeuern M 369 (4:48:12) 4:48:21
66 » Jeroen Alferink 1974 Leersum M 171 (4:47:28) 4:48:29
67 » Dries Pluimers 1970 Velp Gld M 50 (4:48:34) 4:48:58
68 » Bas Tuinhof 1980 Amsterdam M 231 (4:48:44) 4:49:50
69 » Jan Padding 1955 Noordwijk Zh M 182 (4:50:49) 4:51:58
70 » Bert van der Kaap 1967 Assen M 313 (4:52:09) 4:52:24
71 » Wouter Niks 1975 Amsterdam M 327 (4:51:44) 4:52:27
72 » Eltjo Biemold 1969 Assen M 27 (4:52:40) 4:52:48
73 » Robert Brand 1965 Rotterdam M 122 (4:52:44) 4:53:14
74 » Christiaan v Ravenswaaij 1982 Veenendaal M 158 (4:53:53) 4:54:06
75 » Arno van der Veek 1964 Amsterdam M 326 (4:53:59) 4:54:42
76 » Barry van Wichen 1969 Pijnacker M 242 (4:55:05) 4:55:45
77 » Peter van Dam 1987 Voorhout M 55 (4:55:01) 4:56:09
78 » Menno Verheij 1976 Cothen M 168 (4:55:29) 4:56:17
79 » Dennis Versteeg 1971 Nieuwegein M 212 (4:55:05) 4:56:25
80 » Bart Fortkamp 1963 Wijk bij Duurstede M 197 (4:55:22) 4:56:30
81 » John Zwinkels 1980 Naaldwijk M 363 (4:57:32) 4:57:45
82 » Patrice de Leeuw 1972 Huizen M 229 (4:57:40) 4:57:47
83 » Frank van der Meer 1967 Zevenhoven M 124 (4:57:06) 4:58:09
84 » Wouter Wietzes 1978 Hall M 163 (4:57:14) 4:58:15
85 » Job van horen 1974 Utrecht M 123 (4:57:25) 4:58:25
86 » Remco Zwartepoorte 1979 Zeist M 30 (4:58:43) 4:58:51
87 » Richard Vrijland 1975 Driebergen-Rijsenburg M 305 (4:57:57) 4:59:02
88 » Marcel Hordijk 1966 Rotterdam M 130 (4:59:15) 5:00:06
89 » Johan de Wit 1966 Tolbert M 172 (5:00:02) 5:00:32
90 » Sjors Lodewijk 1977 Zeewolde M 12 (5:00:00) 5:00:38
91 » Fred Claus 1966 Uitgeest M 200 (5:01:15) 5:02:07
92 » Raymond Jansen 1974 Bilthoven M 80 (5:02:14) 5:02:54
93 » Kees thout 1982 Veenendaal M 223 (5:04:03) 5:04:34
94 » Jan Wammes 1967 Vleuten M 183 (5:05:03) 5:05:16
95 » Michiel Bok 1964 Oss M 219 (5:05:22) 5:05:30
96 » Christiaan van den Bergh 1973 Bennekom M 62 (5:06:07) 5:06:21
97 » Hugo Derks 1975 Zaandam M 70 (5:06:40) 5:06:48
98 » Jan Verhaar 1966 Alblasserdam M 111 (5:05:56) 5:06:51
99 » Marc van der LInden 1972 Wijk bij Duurstede M 63 (5:07:08) 5:07:32
100 » Richte Dallinga 1957 Schoorl M 135 (5:07:27) 5:07:32
101 » Ruud Onink 1966 Wijk bij Duurstede M 156 (5:07:12) 5:07:36
102 » Rogier Mous 1977 Amsterdam M 334 (5:06:45) 5:07:38
103 » Bert Schoenmakers 1974 Breda M 252 (5:07:04) 5:08:16
104 » Stef de Bruin 1963 Houten M 75 (5:08:04) 5:08:26
105 » Alwin Hes 1973 Castricum M 267 (5:09:35) 5:10:02
106 » Anco Koster 1982 Veenendaal M 261 (5:09:40) 5:10:12
107 » Gijs Mulder 1971 Rotterdam M 132 (5:10:59) 5:11:42
108 » Leo Aalbers 1967 Renkum M 331 (5:12:21) 5:12:52
109 » Jeroen Bakx 1968 Zuidwolde Dr M 22 (5:11:56) 5:13:01
110 » Dave Janssen 1972 De Bilt M 1 (5:12:22) 5:13:04
111 » Maarten Koks 1977 Drunen M 14 (5:12:29) 5:13:08
112 » Jeroen van Leeuwen 1969 Culemborg M 273 (5:12:05) 5:13:14
113 » Teunis Molenaar 1965 Utrecht M 332 (5:13:00) 5:13:53
114 » Vincent Beentjes 1976 Castricum M 268 (5:13:42) 5:13:57
115 » Ben Visser 1987 Heerhugowaard M 265 (5:13:42) 5:13:57
116 » René Konijn 1976 Schermerhorn M 24 (5:13:49) 5:15:00
117 » Bram Spetter 1982 Utrecht M 218 (5:14:30) 5:15:40
118 » Evert van Waegeningh 1983 's-Gravenhage M 376 (5:14:47) 5:15:55
119 » Arend Terluin 1979 Wageningen M 243 (5:17:29) 5:18:04
120 » Glenn ter Laak 2000 Den Hoorn Zh M 345 (5:18:00) 5:18:12
121 » Johannes Ubing 1985 Veenendaal M 248 (5:17:39) 5:18:13
122 » Ted van dijk 1983 Oegstgeest M 52 (5:17:09) 5:18:16
123 » Akay Celik 1966 Ede Gld M 83 (5:17:50) 5:18:53
124 » Wolter Buijs 1969 Veenendaal M 195 (5:18:34) 5:18:55
125 » Peter Waanders 1962 's-Gravenhage M 215 (5:18:44) 5:19:22
126 » Jeroen Slee 1976 Rotterdam M 42 (5:19:36) 5:20:18
127 » Jim Brouwer 1958 Pijnacker M 319 (5:19:59) 5:20:41
128 » Hanifi Celik 1960 Ede Gld M 37 (5:21:05) 5:22:08
129 » Ronald Geleynse 1966 's-Gravenhage M 165 (5:22:20) 5:22:54
130 » Marien van Os 1975 Amsterdam M 244 (5:22:59) 5:23:23
131 » Marcel van Leeuwen 1981 Hoofddorp M 109 (5:23:56) 5:24:19
132 » Ton van Haastregt 1969 Hillegom M 95 (5:23:55) 5:24:20
133 » Job van Schoonhoven 1968 Veenendaal M 208 (5:24:34) 5:24:55
134 » Hendrik Amaddeo 's-Gravenhage M 368 (5:25:15) 5:25:33
135 » Ard Verdam 1967 Maarssen M 26 (5:26:35) 5:27:34
136 » Richard Van Horik 1967 Hoofddorp M 108 (5:27:38) 5:28:02
137 » Dick Stoffelsen 1967 Scherpenzeel Gld M 18 (5:27:24) 5:28:21
138 » Bart van Elst 1962 Veenendaal M 138 (5:28:15) 5:28:23
139 » Dave Spanjer 1973 Veenendaal M 204 (5:28:01) 5:28:24
140 » Harry van Dijk 1969 Ede Gld M 175 (5:27:31) 5:28:31
141 » Wim Verbeek 1975 Renswoude M 297 (5:28:09) 5:29:26
142 » Ronald Klaase 1968 Alkmaar M 253 (5:28:19) 5:29:34
143 » Gerralt van Soest 1984 Rhenen M 203 (5:29:15) 5:29:38
144 » Jeroen van Kats 1973 Zeewolde M 85 (5:29:05) 5:29:44
145 » Geer Pronk 1961 's-Gravenhage M 282 (5:29:45) 5:30:50
146 » Vincent Smits 1977 Rhenen M 256 (5:34:08) 5:34:35
147 » Rien Groeneweg 1981 Maasdam M 98 (5:37:20) 5:37:43
148 » Rico Kuiper 1982 Ede Gld M 202 (5:39:13) 5:40:14
149 » Machiel van Veen 1967 Veenendaal M 400 (5:39:01) 5:40:21
150 » Niels Fluit 1978 Ede Gld M 366 (5:40:12) 5:40:29
151 » Casper Mulderij 1972 Apeldoorn M 74 (5:42:03) 5:42:40
152 » Jantjeerd ten Hoeve 1970 Franeker M 352 (5:42:43) 5:43:58
153 » Philip Dekkers 1975 Voorburg M 185 (5:44:17) 5:44:35
154 » Arjan de Heuvel 1980 Druten M 56 (5:44:56) 5:45:13
155 » BHJ Diepeveen 1967 Barneveld M 186 (5:45:15) 5:45:26
156 » Jeroen Bos 1972 Gouda M 367 (5:46:31) 5:47:43
157 » Johnny ter Haar 1968 Rhenen M 237 (5:50:59) 5:51:25
158 » Matthijs de Weme 1977 Ede Gld M 288 (5:50:33) 5:51:37
159 » Wout delwel 1951 Rotterdam M 355 (5:51:26) 5:52:04
160 » Niels de Jong 1969 Broek op Langedijk M 275 (5:54:31) 5:55:48
161 » Hans de Graaf 1968 Veenendaal M 295 (5:57:33) 5:58:13
161 » Mathijs de Kruif 1977 Renswoude M 298 (5:56:53) 5:58:13
163 » Bert de Kruif 1970 Scherpenzeel Gld M 299 (5:56:56) 5:58:13
164 » Raymond Olshoorn 1974 Pijnacker M 71 (6:04:44) 6:05:44
165 » Joost Burcksen 1964 Almere M 141 (6:07:17) 6:08:38
166 » Gert van de Braak 1964 Scherpenzeel Gld M 370 (6:20:22) 6:21:11