Uitslagen van Bolidt Inner Circle Run 2015

Bolidt Inner Circle Run 5km

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Prijsuitreiking op volgorde binnenkomst bij de 5 (behalve bedrijvenloop) en 10km. Uitslagen na afloop op netto volgorde. Uitslag Col de Sophia :http://www.racetimereurope.nl/files/docs/1272.xls


Displaying uitslagen 1 - 250 of 965 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Lars Gerritsen 1994 AV Passaat (Papendrecht) Msen M 1152 15:30 (15:30)
2 » Pol Nabben 1983 AV Passaat Msen M 31993 16:14 (16:14)
3 » Kevin van Hoeven 1986 Spijkenisse Msen M 1175 16:43 (16:43)
4 » Fouad Fertoute 1973 AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland) M35 M 1143 16:49 (16:49)
5 » Sander van Heteren 1990 AENC ICT Solutions Msen M 1581 17:22 (17:22)
6 » Marcel de Vette 1971 AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland) M35 M 31979 17:26 (17:27)
7 » Stefan Buit 1994 CAV Energie (Barendrecht) Msen M 674 17:47 (17:47)
8 » Kai Eduard 1978 CAV Energie (Barendrecht) M35 M 709 17:57 (17:57)
9 » Tom Hak 1990 Verzekeringsbeheer B.V. Msen M 1589 18:09 (18:09)
10 » Stefan Dorsman 1991 Ridderkerk Msen M 700 18:09 (18:10)
11 » Olof van Kooten 1993 hendrik ido ambacht Msen M 31885 18:22 (18:23)
12 » Tycho Los 1990 Zwijndrecht Msen M 1223 18:22 (18:23)
13 » Remi van der Leer 1990 Verzekeringsbeheer B.V. Msen M 1587 18:23 (18:23)
14 » Jan Andeweg 1981 Ridderkerk Msen M 31945 18:34 (18:39)
15 » Simon van der Rhee 1991 Alblasserdam Msen M 961 18:38 (18:38)
16 » Daan Idsinga 1999 Zwijndrecht Msen M 2137 18:41 (18:43)
17 » John den Hartog 1958 avVN M55 M 767 18:48 (18:49)
18 » Dennis Holleman 1985 Verzekeringsbeheer B.V. Msen M 1590 18:54 (18:54)
19 » Robert Penning 1973 Zwijndrecht M35 M 1253 18:57 (18:58)
20 » Michel Sas 1983 Dordrecht Msen M 1283 19:06 (19:06)
21 » Ad van der Linden Drukkerij Obreen M 1492 19:19 (20:40)
22 » Robert Kuiper 1970 Zwijndrecht M45 M 864 19:19 (19:20)
23 » Jannes Kamphuis 1972 IHC 1 M35 M 1586 19:25 (19:27)
24 » CLAUDE Akkerman 1966 CAV Energie (Barendrecht) M45 M 604 19:30 (19:31)
25 » duuk Schiereck 2002 hendrik ido ambacht Msen M 1291 19:34 (19:48)
26 » Karel Uitterlinden 1962 Spirit M45 M 31997 19:38 (19:39)
27 » Willem Plaizier 1991 Verzekeringsbeheer B.V. Msen M 1591 19:39 (19:39)
28 » Marc Verwoert 1994 HENDRIK-IDO-AMBACHT Msen M 1332 19:41 (19:51)
29 » Richard Harmsen 1965 Hendrik ido Ambacht M45 M 1158 19:46 (19:50)
30 » Thom Koreman 1990 Breda Msen M 1205 19:53 (20:06)
31 » Gerard van Rhoon 1987 Karwei Team 1 Msen M 1635 19:53 (19:57)
32 » Lucas Pekelharing 1998 AV Parthenon (Dordrecht) Msen M 1250 19:55 (20:38)
33 » Remi Boon 1982 Dordrecht Msen M 654 19:56 (20:02)
34 » Edwin Schellevis 1970 CAV Energie (Barendrecht) M35 M 1285 20:02 (20:04)
35 » Paul Langbroek 1978 Hendrik-Ido-Ambacht M45 M 2152 20:06 (20:08)
36 » Carl von Lindern 1965 IHC 1 M45 M 1583 20:08 (20:09)
37 » Rick Groot 1999 hendrik ido ambacht Msen M 31905 20:11 (20:12)
38 » Erik Rennert 1961 Passaat M45 M 31883 20:12 (20:13)
39 » Esper Paans 2001 Zwijndrecht Msen M 933 20:21 (20:21)
40 » Jonathan van den Dool 1993 Noordeloos Msen M 697 20:22 (20:56)
41 » arjan Baartman 1982 zwijndrecht Msen M 610 20:27 (20:32)
41 » Nick Lansbergen 1989 Hendrik-Ido-Ambacht Msen M 873 20:27 (20:31)
43 » Dirk de Jong 1986 MANUS+ WFM Msen M 1609 20:29 (21:02)
44 » Tijmen Tielman 1982 Hendrik Ido Ambacht Msen M 1306 20:30 (20:34)
45 » Nico van Leeuwen 1981 IHC 1 Msen M 1584 20:34 (20:35)
46 » Patrick Jansen 1971 Zwijndrecht M35 M 2090 20:34 (20:36)
47 » Gerben van Groningen 1983 Hendrik Ido Ambacht Msen M 2183 20:36 (20:40)
48 » Rui Ramos 1985 MANUS+ GLOBAL Msen M 1617 20:39 (21:01)
49 » Erik Oorschot 1998 Zwijndrecht Msen M 928 20:43 (20:53)
50 » Mitchell Tholenaars 1985 Hendrik Ido Ambacht Msen M 1028 20:43 (20:51)
51 » David Dullens 1976 Hendrik Ido Ambacht M35 M 707 20:44 (20:45)
52 » Guus van Nes 1997 Goedegebuure Notariaat Msen M 1490 20:44 (20:52)
53 » Wiebe Steenstra 1978 Ridderkerk M35 M 1302 20:45 (21:03)
54 » Tijmen Slingerland 2002 Lekkerkerk Msen M 1294 20:47 (21:49)
54 » Ferry de Valk 1974 Heerjansdam M35 M 686 20:47 (20:50)
56 » Remco van Rikxoort 1990 Verkerkloop 1 Msen M 1552 20:48 (20:53)
57 » Anton van Liebug 1978 Hendrik ido Ambacht M35 M 31982 20:52 (20:57)
58 » Henk van de Kemp 1984 Rotterdam Msen M 831 20:52 (21:04)
59 » Tom Stoute 1980 Hendrik Ido Ambacht M 1947 20:55 (22:37)
60 » Nick Barto 1987 Van Wijnen Runners Msen M 1546 21:00 (21:22)
61 » René Havelaar 1982 Verkerkloop 1 Msen M 1551 21:02 (21:14)
62 » Andre Penning 1971 Hendrik-Ido-Ambacht M35 M 1252 21:04 (21:12)
63 » Marjolijn Bakker 1973 AV Spirit Oud Beijerland (Oud Beijerland) V35 V 31951 21:05 (21:06)
64 » Nick van der Linden 1995 hendrik ido ambacht Msen M 31889 21:06 (21:50)
65 » Tim Stoel 1985 Hekelingen Msen M 1303 21:17 (21:21)
66 » Arjan Elschot 1994 Zwijndrecht Msen M 712 21:19 (22:27)
67 » Thijs Debets 2003 AV Parthenon (Dordrecht) Msen M 689 21:20 (21:32)
68 » Jurgen Schuurman 2000 sliedrecht Msen M 996 21:21 (21:29)
69 » Cris Rosmolen 1982 Hendrik-Ido-Ambacht Vsen V 969 21:25 (21:31)
70 » Mark van Beijnum 1985 Drukkerij Obreen Msen M 1493 21:28 (22:50)
71 » Marco 't Hoen 1971 Verkerkloop 2 M35 M 1549 21:29 (21:35)
71 » Arnold Zoutewelle 1981 HENDRIK-IDO-AMBACHT Msen M 1092 21:29 (21:33)
73 » Callum ter Riet 1998 Strijen Msen M 1266 21:31 (21:52)
74 » Jesse van Lonkhuizen 1995 Zwijndrecht Msen M 1219 21:34 (23:15)
75 » Sven Tak 1982 Zwijndrecht Msen M 1023 21:34 (21:38)
76 » Lennard Van der Heiden 1990 OUDENBOSCH Msen M 1162 21:35 (21:40)
77 » Fons Oorschot 1967 Zwijndrecht M45 M 929 21:37 (21:47)
78 » Arjan van der Steenis 1992 Karwei Team 1 Msen M 1637 21:39 (22:27)
79 » Johan Meester 1979 Zwijndrecht M35 M 909 21:40 (21:51)
80 » Edwin Teuns 1988 H.i.ambacht Msen M 1026 21:40 (21:55)
81 » augüsta van Hoogdalem 1976 AV Fortuna (Vlaardingen) V35 V 793 21:45 (21:45)
82 » Peter den Boer 1980 h.i.ambacht Msen M 647 21:45 (21:52)
83 » martin Buitendijk 1966 alblasserdam M45 M 1130 21:45 (21:47)
84 » Dick van Kerkhof 1969 AV Parthenon (Dordrecht) M45 M 31949 21:48 (21:58)
85 » mark Veldt 1971 hendrik ido ambacht M35 M 1324 21:48 (22:00)
86 » Leonard Spek 1985 H.I. Ambacht Msen M 1006 21:52 (23:23)
87 » Lerry Overgaauw 1985 Pelikaan Msen M 31952 21:53 (21:59)
88 » Arnold van Dis 1990 Zwijndrecht Msen M 2200 21:58 (23:11)
89 » Mohammed Addoukali 1972 Verkerkloop 2 M35 M 1550 22:00 (22:13)
90 » Jordy de Bruijn 1990 AV Passaat (Papendrecht) Msen M 31902 22:06 (23:27)
90 » Kelly van Hoof 1985 Zwijndrecht Vsen V 790 22:06 (22:11)
92 » Nils Garama 1987 AV Parthenon (Dordrecht) Msen M 727 22:07 (22:10)
93 » Mitchel Jacob 1994 FourTOP 1 Msen M 1523 22:09 (22:30)
94 » Jouri de Bruijn 1977 FourTOP 2 M35 M 1518 22:09 (22:30)
95 » Erik Danser 1991 Hendrik Ido Ambacht Msen M 681 22:09 (22:33)
96 » Sam van der Laan 1990 Breda Vsen V 1317 22:13 (22:26)
97 » Joey van der Graaf 1987 Verkerkloop 2 Msen M 1547 22:13 (22:13)
98 » Ard van der Staaij 1984 Ridderkerk Msen M 1301 22:16 (22:28)
99 » Martin Boertje 1970 Zwijndrecht M45 M 649 22:19 (22:35)
100 » Marco Boulogne 1970 Dordrecht M45 M 31983 22:23 (22:32)
101 » Maurice Twigt 1976 Rotterdam M35 M 31977 22:24 (22:55)
102 » Alco den Besten 1981 Zwijndrecht Msen M 627 22:27 (22:33)
103 » Martin van Vuuren 1989 Verkerkloop 1 Msen M 1553 22:27 (22:33)
104 » Dorien van Loenen 1993 Schijf Vsen V 1216 22:28 (22:31)
105 » Martijn van Hoepen 1993 Hendrik Ido Ambacht Msen M 780 22:29 (23:53)
106 » Yannick Kloosterman 1991 Zwijndrecht Msen M 1196 22:29 (22:29)
107 » Menno Weeda 2003 AV Parthenon (Dordrecht) Msen M 1078 22:30 (23:01)
108 » Edwin Weeda 1971 Zwijndrecht M35 M 1079 22:30 (23:02)
108 » Klaas Slotema 1970 Zwijndrecht Msen M 1295 22:30 (22:38)
110 » Marcel van Eck 1958 AV Passaat (Papendrecht) M55 M 31903 22:33 (23:54)
111 » Peter Verhoeven 1991 Karwei Team 1 Msen M 1636 22:34 (22:39)
112 » Chris van Rossum 1973 CAV Energie (Barendrecht) M35 M 970 22:35 (22:40)
113 » Hans Schouten 1995 Sliedrecht Msen M 991 22:35 (22:54)
114 » Jan Koffijberg 1960 Krimpen aan den IJssel M45 M 1198 22:36 (23:17)
115 » Jorien Jordaan 2003 Zwijndrecht Msen M 1187 22:36 (22:40)
116 » Marvin Kern 1989 Wilchem Msen M 1595 22:36 (23:06)
117 » Herman van Maurik 1962 IHC 1 M45 M 1585 22:40 (22:42)
118 » Roland Rijckevorst 1991 H.I. Ambacht Msen M 1268 22:41 (23:13)
119 » Danny Rijckevorst 1988 hendrik ido ambacht Msen M 1269 22:41 (23:14)
120 » Jody Slikboer 1979 Heerjansdam V35 V 999 22:42 (22:44)
121 » Johan van der Star 1973 DORDRECHT M35 M 1012 22:43 (23:37)
122 » Peter Verboom 1971 Hendrik-Ido-Ambacht M35 M 1051 22:44 (23:15)
123 » Tony Van der Linden 1978 Zwijndrecht M35 M 1213 22:49 (23:54)
124 » Yvonne Dijksman 1962 hendrik Ido ambacht V45 V 31929 22:50 (23:11)
125 » Reinier Smaal 1988 Van Wijnen Runners Msen M 1543 22:52 (23:13)
126 » Wilbert Moen 1982 Lucrasoft Team 1 Msen M 1501 22:55 (22:58)
127 » Romano Radjkoemar 1982 zwijndrecht Msen M 32001 22:56 (23:32)
128 » Wim van Varik 1967 Dordrecht M45 M 31868 22:57 (23:43)
129 » GertJan Ruitenberg 1989 Lucrasoft Team 1 Msen M 1625 22:58 (23:01)
129 » Jan Hulst 1946 Capelle aan den IJssel M65 M 31937 22:58 (23:00)
131 » Lennart Bosschaart 1982 Ronde Tafel 2 Msen M 1646 22:59 (23:40)
132 » Adriaan Simons 1985 Rotterdam Msen M 31851 23:00 (24:53)
133 » Ronald Schotman 1978 Oud beijerland M35 M 990 23:00 (23:11)
134 » Victor Hartog 1989 Ridderkerk Msen M 1159 23:00 (23:04)
135 » André van Iperen 1966 Van Wijnen Runners M45 M 1544 23:03 (23:26)
136 » Michel de Waard 1976 Wessels & Van Pelt Advocaten M35 M 1620 23:06 (23:51)
137 » Tommie Kleijnendorst 1989 Zwijndrecht Msen M 31999 23:06 (23:29)
138 » Joost de Vries 1979 Dordrecht M35 M 1500 23:06 (25:06)
139 » Erik Stijnen 1982 Wessels & Van Pelt Advocaten Msen M 1619 23:07 (23:51)
140 » Stefan de Waard 1972 Wessels & Van Pelt Advocaten M35 M 1622 23:08 (23:51)
141 » Roland de Visser 1989 Hendrik ido ambacht Msen M 31881 23:08 (24:31)
142 » Steven Staaf 1977 Zwijndrecht M35 M 31879 23:09 (24:23)
143 » Henk Garama 1957 AV Parthenon (Dordrecht) M55 M 726 23:13 (23:17)
144 » Bas Nagtegaal 1952 AV Parthenon (Dordrecht) M55 M 1240 23:14 (23:18)
145 » Tim Groenendaal 1986 Barendrecht Msen M 752 23:15 (23:20)
146 » Jeroen Nijhuis 1993 Hendrik Ido Ambacht Msen M 921 23:21 (24:27)
147 » Marcel T Hart 1982 Bring Cargo Running Crew4 Msen M 1576 23:21 (24:38)
148 » Martijn de Keizer 1996 Xebius Msen M 1626 23:21 (24:03)
149 » Wesley de Snoo 1991 Bring Cargo Running Crew4 Msen M 1574 23:21 (24:38)
150 » Maurice van Schijndel 1973 Hendrik ido Ambacht M35 M 983 23:22 (24:19)
151 » Tom de Keizer 1998 Xebius Msen M 1627 23:22 (24:04)
152 » Patricia van der Beek 1981 STRIJEN Vsen V 621 23:24 (23:30)
153 » kees Prins 1982 SLIEDRECHT Msen M 952 23:24 (23:43)
154 » Marc van de Haar 1983 Karwei team 2 Msen M 1638 23:24 (23:29)
155 » Stefan van Wingerden 1982 Karwei team 2 Msen M 1639 23:24 (23:30)
156 » Dennis Kap 1984 ´s-Gravendeel Msen M 827 23:26 (24:18)
157 » Maarten Koomans 1981 Bring Cargo Running Crew2 Msen M 1570 23:27 (24:43)
158 » Dennis Roovers 1983 Hendrik-Ido-Ambacht Msen M 1279 23:29 (24:28)
159 » Edwin Roggeband 1968 Barendrecht M45 M 31996 23:29 (23:42)
160 » Patrick van Vugt 1988 Ridderkerk Msen M 1072 23:29 (24:17)
161 » Jarno Pons 1989 ZWIJNDRECHT Msen M 948 23:31 (23:32)
162 » Marjolein Baan 1986 Rotterdam Vsen V 608 23:31 (23:43)
163 » Carl de Brabander 1982 Poeldijk Msen M 1120 23:32 (23:59)
164 » Roland van der Mooren 1992 Zwijndrecht Msen M 1238 23:33 (24:24)
165 » Cornel de Vroed 1982 HENDRIK-IDO-AMBACHT Msen M 1341 23:35 (23:39)
166 » Teus Schouten 1991 Sliedrecht Msen M 992 23:37 (23:56)
167 » Nathaniel Hersbach 2001 Hendrik Ido Ambacht Msen M 1166 23:39 (23:41)
168 » Joeri Baars 1997 Zwijndrecht Msen M 609 23:39 (25:19)
169 » Ruben de Goede 2000 Zwijndrecht Msen M 738 23:39 (24:17)
170 » Maurits Denker 1979 Hendrik Ido Ambacht M35 M 693 23:40 (24:52)
171 » edwin Karreman 1969 alblasserdam M45 M 1802 23:40 (23:47)
172 » Sem Verboom 2003 H.I. Ambacht Msen M 1053 23:43 (24:14)
173 » Rob Boudestein 1983 Ronde Tafel 2 Msen M 1647 23:44 (25:17)
174 » Frank Veldt 2002 H.I.AMBACHT Msen M 2128 23:45 (23:56)
175 » Sander Bunschoten 1970 Van Wijnen Runners M35 M 1545 23:45 (24:06)
176 » Elke Jacobs-Meijer 1981 Overig Vsen V 1184 23:46 (23:55)
177 » Martin Goulooze 1969 Zwijndrecht M45 M 741 23:46 (23:59)
178 » Werner de Kock 2004 Zwijndrecht Msen M 31860 23:47 (23:59)
179 » Marco de Kunder 1974 Rotterdam M35 M 1209 23:48 (25:02)
180 » René Bestebreurtje 1979 Van Wijnen Runners M35 M 1542 23:48 (24:09)
181 » berend Bakker 1954 AV Passaat (Papendrecht) M55 M 613 23:52 (24:08)
182 » Marleen Jansen 1967 Passaat V45 V 31886 23:52 (24:08)
183 » Ardy van der Beek 1995 Maasdam Msen M 622 23:52 (23:52)
184 » Jeffrey van Rijswijk 1991 Hendrik Ido Ambacht Msen M 1270 23:53 (25:31)
185 » Eliza Damsteeg 2000 AV Parthenon (Dordrecht) Vsen V 1134 23:53 (24:00)
186 » Maurice Verberk 1970 Hendrik Ido Ambacht M45 M 1048 23:54 (24:49)
187 » Angela Hartog 1988 Zwijndrecht Vsen V 965 23:56 (24:01)
188 » Erik Schoolenberg 1969 Storax B.V. M45 M 1557 23:56 (24:39)
189 » Marko Pralica 1983 Dordrecht Msen M 1890 23:59 (25:17)
190 » Dick Bravenboer 1950 Hendrik Ido Ambacht M55 M 31877 24:00 (24:07)
191 » Michael Pellikaan 1985 Dordrecht Msen M 938 24:01 (25:53)
192 » Late entry 31991 24:04 (24:49)
193 » Marjolein van Loenen 1994 Schijf Vsen V 1217 24:06 (24:34)
194 » meike Lokker 1998 CAV Energie (Barendrecht) Vsen V 1218 24:06 (24:18)
195 » Dillen Lipman 1984 Dordrecht Msen M 1215 24:07 (25:26)
196 » Steven van Zomeren 1991 Hendrik-Ido-Ambacht Msen M 1357 24:07 (25:30)
197 » Richard Verdonk 1973 Maasdam M35 M 31909 24:08 (24:57)
198 » maurice Geeve 1978 ridderkerk M35 M 1744 24:09 (25:08)
199 » Peter Speelman 1957 AV Parthenon (Dordrecht) M55 M 1298 24:10 (24:20)
200 » Manon Van Scherpenzeel 1980 Hendrik Ido ambacht Vsen V 1916 24:12 (24:15)
201 » Pieter Kleijwegt 1992 Rotterdam Msen M 1193 24:12 (24:41)
202 » Erik van Zomeren 1995 Karwei team 2 Msen M 1641 24:12 (25:01)
203 » steef van Wolferen 1966 zwijndrecht M45 M 1353 24:13 (25:15)
204 » Jelle Hoek 2002 Strijen Msen M 1172 24:13 (25:36)
205 » Sander Kuiters 1981 HI Ambacht Msen M 867 24:14 (25:47)
206 » Corné van Ballegooijen 1990 Verkerkloop 2 Msen M 1548 24:14 (24:39)
206 » Nico Breevaart 1974 Hendrik Ido Ambacht M35 M 1122 24:14 (24:56)
208 » Arjen van Wijngaarden 1982 Ronde Tafel 1 Msen M 1643 24:15 (24:57)
209 » Cuno Vat 1979 Ronde Tafel 1 M35 M 1644 24:15 (25:27)
210 » Christian de Korte 1994 Zwijndrecht Msen M 855 24:19 (25:55)
211 » Marielle Voskuijl 1997 Zwijndrecht Vsen V 1340 24:20 (24:56)
212 » Robin Vlek 1998 CAV Energie (Barendrecht) Vsen V 1335 24:20 (24:33)
212 » Peter Voskuijl 1960 Zwijndrecht M55 M 1339 24:20 (24:56)
214 » Nicole Havelaar 1987 Zwijndrecht Vsen V 768 24:21 (24:48)
215 » Johan de Jong 2000 Altronic Msen M 1498 24:22 (26:29)
216 » Geert Hofman 1964 Klaaswaal M45 M 786 24:25 (25:21)
217 » Jan de Groot 1955 Verstegen loopgroep M55 M 1630 24:27 (25:26)
218 » Sander Moret 1984 AENC Audiovisueel Msen M 1561 24:29 (26:21)
219 » Corstiaan Krijgsman 1993 Karwei team 2 Msen M 1640 24:29 (25:19)
220 » Christian van der star 1986 hendrik ido ambacht Msen M 31861 24:30 (25:09)
221 » Bjorn Geene 2002 Hendrik Ido Ambacht Msen M 1148 24:30 (25:09)
222 » André van Kooten 1979 Zwijndrecht M35 M 1204 24:31 (25:40)
223 » Hans de Jong 1958 Veteranen Nederland M55 M 31900 24:31 (24:37)
223 » Tim van Loon 1990 Zwijndrecht Msen M 31875 24:31 (25:23)
225 » Matthijs Louis 1987 Dordrecht Msen M 891 24:31 (26:32)
226 » Martine Verhulst 1976 Spijkenisse V35 V 1989 24:32 (25:22)
227 » KEES van Tienhoven 1958 Spijkenisse M55 M 1960 24:32 (25:22)
227 » Tinka Lansbergen 1989 Hendrik-Ido-Ambacht Vsen V 872 24:32 (24:54)
229 » Richard Velda 1990 Bring Cargo Running Crew3 Msen M 1573 24:33 (25:50)
230 » Wim Hoogstad 1953 AV Parthenon (Dordrecht) M55 M 1178 24:34 (24:46)
231 » stefan Zwep 1997 zwijndrecht Msen M 1094 24:35 (26:16)
232 » willem Lagendijk 1998 Dordrecht Msen M 1210 24:36 (26:16)
233 » lennard Kleinjan 1992 hendrik ido ambacht Msen M 834 24:38 (25:30)
234 » renee Hartog 1992 h i ambacht Vsen V 766 24:38 (25:30)
235 » Maurice de Raaf 1993 Wintergroep VVE Beheer Msen M 1597 24:40 (25:44)
236 » Ad van der Linden 1954 Storax B.V. M55 M 1556 24:40 (25:50)
237 » Dennis de Jong 1981 Hendrik ido ambacht Msen M 31880 24:40 (26:28)
238 » Patricia Korteschiel 1982 Zwijndrecht Vsen V 2127 24:41 (24:55)
239 » Robert Schenkel 1993 Dordrecht Msen M 1287 24:41 (25:45)
239 » Stephan Rozema 1985 Hendrik Ido Ambacht Msen M 971 24:41 (25:45)
241 » Robin Brands 2000 hendrik ido ambacht Msen M 665 24:41 (25:01)
242 » Niels Mccartan 1990 Dordrecht Msen M 1228 24:42 (26:01)
243 » erika Buijink 1981 Hendrik ido ambacht Vsen V 672 24:42 (24:58)
244 » Peter Brands 1967 Hendrik ido ambacht M45 M 664 24:42 (25:02)
245 » Marco Plaisier 1972 Hendrik Ido Ambacht M35 M 1258 24:42 (26:13)
246 » Jeroen Hoogstraten 1989 Verkerkloop 1 Msen M 1554 24:46 (25:11)
247 » Laurens Collee 1987 Lucrasoft Team 3 Msen M 1506 24:46 (26:41)
248 » Michel Zoon 1981 Zwijndrecht Msen M 1359 24:48 (25:16)
249 » Jan-Henk Pronk 1985 Zwijndrecht Msen M 953 24:51 (25:00)
250 » Morris van der Poel 2002 MANUS+ TOTAL HR Msen M 1611 24:56 (25:49)